Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

18 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Yay,

Geçmiş Yorumlar:

18 Aralık 2017 : Partnerinizle eğer karşılıklı olarak fedakârlıklarda bulunmayıp birbirinize anlayış göstermezseniz, aranızın düzelmesi uzun sürebilir. Daha anlayışlı olmayı seç.


18 Aralık 2015 : Her zaman ki açık sözlülüğünüz yine devrede. Siz dürüst olduğunuzu veya gerçekleri söylediğinizi zannederken, diğerleri söylediklerinizi eleştiri veya şikayet olarak algılayabilirler. Sevgili dostlar, 2016 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


18 Aralık 2014 : Önünüzde tamamen yeni bir sayfa açılmak üzere. Yakın dönemde yaşadığınız olaylar size bu konularda ipuçları verebilir. Eğer, ilerlemek ve belli konularda güç kazanmak istiyorsanız bazı konuları zorlamayı bırakmalısınız. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


18 Aralık 2013 : Duygularınızı anlatırken zorlanmayacaksınız. Bazı gelişmeler karamsarlığa yol açsa da siz pozitif davranarak sıcak ve yoğun bir aşk yaşayabilirsiniz.


18 Aralık 2012 : Bugün uzun süreden beri beklettiğiniz bazı planlarınızı yürürlüğe koyabilir, isteklerinizi elde etmek için harakete geçebilirsiniz. Eğer paraya ihtiyacınız varsa gerek duyduğunuz miktarın beklenmedik bir şekilde ve hatta beklenmedik yerlerden elinize geçmesi ihtimali oldukça yüksektir. Alacağınız bazı haberler ya da genç bir insanla ilgili gelişmeler kafanızda yeni düşünceler uyanmasına ve şeytanca planlar kurmanıza neden olabilir. Siz bir kadınsanız bugün kendinizi çok güçlü hissetmeniz olasıdır. Sevmediğiniz kimselere karşı büyük bir üstünlük sağlayabilirsiniz. Özellikle duygusal ilişkilerinizde önemli bir başarı kazanabilirsiniz. Siz bir erkekseniz yapacağınız bir tercih sonucunda sıkı bir çalışma içine girebilir ve uğraştığınız konuda çok başarılı olabilirsiniz. Ayrıca bir dostunuza yardımcı olmanız veya borç vermeniz de olasıdır. Güvendiğiniz dostlarınıza borç vermenizin bir sakıncası yok.


18 Aralık 2011 : Enerjik tutumunuz bazı yeni alanlarda çalışmalara başlamanızı ya da geçmişte başladığınız bir girişim varsa istediğiniz sonuçları almanızı sağlayacaktır. Bazı konularda kendi kurduğunuz hayal dünyasının dışına çıkamıyorsunuz. Pratik yönleriniz ortaya çıkacaktır. Bu dönemde kendinize vakit ayıramamaktan şikayetçi olacaksınız.


18 Aralık 2017 : Başınızı alıp bir yerlere kaçmak isteğiniz, isteğinizden çok koşullarınıza bağlı. Bunu ertelemeniz, ilerde bu konuda isteksizlik yaşayacağınız sonucunu doğurmayacak. Mevcut durumunuz bu sıkkınlığı içermiyor. Zararlı bir etkileşim içindesiniz. Bunalımlı bir arkadaşınızla bugünlerdeki yakınlığınız, küçük problemlerinizi büyütmeniz açısından sakıncalı olabilir.


18 Aralık 2016 : Arkadaş çevrenizde kendinizi sakınıp katılmak istemediğiniz bir gruplaşma var. Bu gruplaşmanın belli amaçlara yönelik, planlı olduğu yolunda kaygılarınız var. Çoktandır uzak kaldığınız biriyle yaşamlarınız şu günlerde yeniden çakışabilir. Bu yeniden yakınlaşmayla ilgili kazançlarınız olacak. Sizi sürekli anan birine kulaklarınız kapalı duruyorsunuz.


18 Aralık 2015 : Yeterince bilgilenmeden bir meselenin üzerine fazla gideceksiniz. Bugünlerde içinizde hissettiğiniz boşluğu özel uğraşlarla doldurma arzusundasınız. Bu isteğinizin dönem dönem iş engeliyle karşılaşabilir. Yaşam coşkunuz engellenemez boyutlarda. Bu yanınızı yeterince tatmin edememek, sizde dönemsel küçük bunalımlara yol açabiliyor.


18 Aralık 2014 : Başınızı alıp bir yerlere kaçmak isteğiniz, isteğinizden çok koşullarınıza bağlı. Bunu ertelemeniz, ilerde bu konuda isteksizlik yaşayacağınız sonucunu doğurmayacak. Mevcut durumunuz bu sıkkınlığı içermiyor. Zararlı bir etkileşim içindesiniz. Bunalımlı bir arkadaşınızla bugünlerdeki yakınlığınız, küçük problemlerinizi büyütmeniz açısından sakıncalı olabilir.


18 Aralık 2013 : Bazı başarılarınızın altında kişisel çabalarınızdan çok, şans olduğunu düşünenlerle atışmalarınız var. Başka konulu birtakım çekemezliklerin, bu düşüncelere destek verdiğini düşünüyorsunuz. Sevdiğiniz sıkıntılı birinin iç dünyasına girmek için çabalarınız var. Biraz sabırlı olabilirseniz, bir süre sonra sizden bazı konularda yardım istekleri olabilir.


18 Aralık 2012 : Bugün sizin için zor ve huzursuz bir gün olacak. Özel hayatınızdaki sorunları çevrenize yansıtacağınız ve mutsuzluğunuzu herkese belli edeceğiniz bir gündesiniz. Bir çok konuda dikkat dalgınlığı ve konsantrasyon eksikliği yaşayabilir, yapmanız gereken bazı işleri yapayı ihmal edebilir ya da unutabilirsiniz. Bu kötü ruh haliniz sizi sevenleri çok üzecek.


18 Aralık 2011 : Hayatınızda sürprizlere yer yok. Olası hüzünlerinizden de, sevinçlerinizden de her zaman haberlisiniz. Şu günlerde kendinize haksızlık etmeye ya da haksızlığa uğramaya açık görünüyorsunuz. Çünkü bir zamandır, duygusallığınız ön planda. Sisteme, kurallara karşı duyarlılığınız, hamleci yanınızı bazen frenleyebiliyor. Yakında hazırlıklı olduğunuz bazı konularda ciddi sevinçleriniz olabilir.


18 Aralık 2017 : Duygusal hayatınızda bugün ayrı bir hareketlilik olacak. Sevdiğiniz insanla sıcacık bir ilişkinin tatlı sarhoşluğu içerisindesiniz. Uzun süredir yalnız olmanız ve bundan sonra böyle bir ilişki daha yaşayamayacağınızı bilmeniz sizi sevgilinize daha da bağlıyor. Ancak zaman zaman bu ilişkinin uzun süre devam edeceği endişesini de taşıyorsunuz.


18 Aralık 2016 : Bu aralar moral durumunuz aşka elverişli değil gibiyse de bu durum, aşkın size çıkan yolunu kesmeye yetmeyebilir. Bugünlerde karşınıza çıkacak olası gelişmeler, aşk yaşamınıza yön verecek.


18 Aralık 2015 : Bugün, sevdiğinizle ilgili hoş haberler alabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki mutluluk tüm yaşamınıza yansıyor. Oldukça parlak bir gününüzdesiniz. Sabırlı tavrınızın karşılığını göreceksiniz.


18 Aralık 2014 : Aşk yaşamınızda ani olarak yoğun duygular yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak yaşadığınız duyguları daha çok kendinize saklayacaksınız. Duygusal konularda beklentilerinizin yüksek olmasından kaynaklanacak küçük bir hayalkırıkılğı yaşayabilirsiniz. Aşk yaşamınızda yeni başlangıçlar yapabilir yada radikal bazı kararlar alabilirsiniz.


18 Aralık 2013 : Akşama sevgilinizin size yapacağı sürprizle keyfinize keyif katılacak. Duygusal yönden doyuma ulaşmak üzeresiniz. Yalnız aile büyüklerinizin sevgiliniz hakkında söyledikleri sözlere kulak tıkamanız gerekiyor.


18 Aralık 2012 : Aşk yaşantınızdaki sorun sizi çok yıprattı. İlişkinizin geldiği bu noktayı kesinlikle kabullenemiyor ve sevgilinizi kaybetmeyi göze alamıyorsunuz. Bugün onunla tekrar konuşmakla konuşmamak arasında bocalayacaksınız.


18 Aralık 2011 : Aşkı, öncelikle kendiniz için yaşamayı denemeli, bunu bencillik gibi görmemelisiniz. İlişkide özveriyi biraz abartarak kullanıma sokuyorsunuz. Bu tarz, heyecanı yeterince yaşayamamanıza neden olabiliyor.


18 Aralık 2017 : Ay ın konumu girişimci yönünüzü güçlendirirken yapmak istediğiniz her iş için enerji sağlıyor. Fakat özellikle işbirlikleri konusunda alacağınız kararları uzun vaadeli düşünmeniz sizin için yararlı olacaktır. Parasal nedenlerden ötürü kısa süreli bir sıkıntı yaşayabilirsiniz.


18 Aralık 2016 : Biraz sabırlı olmanız gereken bir gelişme, size yeni açılımlar sunabilir.Bugün yine zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Zaman darlığı çektiğiniz konular, genellikle esnek olduğunuz durumlarda ortaya çıkıyor.


18 Aralık 2015 : Belli, belirsiz diye itibar etmediğiniz bağlantıların özellikle biri, kaçan bir fırsat gibi görülüyor. Şansınızı kaybetmiş değilsiniz. İş arkadaşlarınız, gizlemeye çalıştığınız özverilerinizin farkında. Bu size yakında belli edilecek.


18 Aralık 2014 : Bir çok kişiyle sizin için verimli olacak diyaloglar kuracaksınız bu beraberine iş yaşamında bir hareketi getirecektir. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz yada hayatınızdaki bazı sorunlar çözülme noktasına gelebilir. Kararlı ve net yaklaşımlarla çalışmaya devam edeceksiniz. Girişimleriniz için doğru anı seçme yeteneğinizi en iyi şekilde kullanabileceksiniz. Daha çok spontan davranışlar göstereceğiniz bir gündesiniz.


18 Aralık 2013 : İş hayatınızda yeni anlaşmalara açık ve şanslı bir dönemdesiniz. Sizinle aynı işi yapanlardan çok daha fazla yol aldınız. Bu arada iş stresi yüzünden yorgun bir durumdasınız.


18 Aralık 2012 : Bugün işinize konsantre olmakta oldukça zorlanacaksınız. Bazı işlerinizi aksatabilir ya da hatalar yapabilirsiniz. Bugün iş yaşantınız açısından zor bir gün olacak.


18 Aralık 2011 : Kafanızdaki birtakım soruları açığa çıkarmanız yararlı olacaktır. Sürekli görüştüğünüz arkadaşınız, sizi iş konusunda daha kararlı görmek istiyor. Hedeflerinizin ön hazırlığında daha niyetli görünmeniz beklenebilir.


18 Aralık 2017 : Ekonomik koşullar, birçok insan gibi sizin de bütün değerleri parayla ilişkilendirmenize yol açabilir. Tokgözlülüğün masalsı bir erdem olduğu şeklinde değişen görüşlerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.


18 Aralık 2016 : Umulmadık gelişmeler sonucu bütçenizi yeniden planlamanız gerekecek. Yalnız bu yenilik iyi sonuçlar doğuracak. Yine de dereyi görmeden paçaları sıvamasanız iyi olur.


18 Aralık 2015 : Parasızlığın canınıza tak ettiği günlerden sonra, şu günlerde yaşadığınız geçici problemler sizi sarsacak gibi görünmüyor. Tedbiri asla elden bırakmamanız çok doğru bir davranış.


18 Aralık 2014 : Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve harcamalarınıza dikkat etmeyeceğiniz bir gündesiniz. Koşullarınızı değiştirmek için bir düşünce geliştirebilirsiniz.


18 Aralık 2013 : Parasal açıdan bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Bunun yanında bir dostunuzdan beklediğiniz parayı alamayacaksınız. Birlikte olduğunuz insan sizden maddi destek isteyebilir.


18 Aralık 2012 : Parasal açıdan rahatsınız. Bugünlerde harcama yapacak bir yer bulamıyorsunuz. Fakat para da biriktirmiyorsunuz. Kafanızda herhangi bir harcama planı yok.


18 Aralık 2011 : Yakın bir zamanda sevineceğiniz bir para haberiniz olabilir. Biraz daha idareli olmayı, kenara bir şeyler koymayı becerebilmelisiniz. Yapay bazı sorumluluklarınız sizi zorluyor.


18 Aralık 2017 : Bir eğlence yerine davet edileceksiniz. Eğer yeni dostluğunuzu bir aşka dönüştürmeye kararlı iseniz, bu daveti bir bahaneyle reddedin.


18 Aralık 2016 : Bazı durumlarda yetkin olmayan insanların etkisinde kalabiliyorsunuz. Arada bir sergilediğiniz bu tutum, bir gün sizi kendinizi beğenmez duruma getirebilir.


18 Aralık 2015 : İşyerinizde bir arkadaşınızla aranızda ufak bir tartışma çıkabilir. Sakin olmaya ve olayları fazla büyütmemeye dikkat etmelisiniz.


18 Aralık 2014 : Son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve bu enerjinizi doğru olarak kullanmayı başaracaksınız. Alacağınız kararların sonuçları sizin için olumlu olacaktır.


18 Aralık 2013 : Bir arkadaşınızın etkisi altında kalarak başka bir arkadaşınızdan uzaklaşmaya başladınız. Uzaklaştığınız kişi hala sizi en yakın dostu olarak görüyor. Ona karşı objektif olmaya çalışın.


18 Aralık 2012 : Sevgilinizle aranızdaki problem sizi oldukça yıprattı. Olayları biraz zaman bırakın ve onun üstüne gitmeyin.


18 Aralık 2011 : Bazı dostluklarınıza eleştirel gözle yeniden bakmanız, bu ilişkilere yarar getirebilir. Arkadaş ilişkilerinizdeki bağlılık, bazı zaafları gözden kaçırmanıza neden olabiliyor.


18 Aralık 2017 : Yaptığınız işte aslında iyi olduğunuzu kabul etmelisiniz. Bu kadar çok geri planda kalmaya çalışmanız bile bunu değiştirmiyor. Gün içinde işe odaklanmanız neyse de iş dışında da eğer sadece kendi isteklerinize odaklanırsanız, bu durum evdeki hoşgörüyü birden yok edebilir.


18 Aralık 2016 : Bugün maddiyata önem veren bir tavrınız olmayacak. Sizden istendiğinde elinizdekini hiç düşünmeden paylaşmak ve derde deva olmak isteyebilirsiniz. Cebe zarar gibi görünen manevi tatmin sağlayan işler size çok iyi gelecek.


18 Aralık 2015 : Duygusal konularda şans ibresi sizden yana dönmeye başlıyor. Sevildiğinizi ve değer verildiğinizi hissetmenin huzurunu tadacaksınız. Son zamanlarda yaşadığınız maddi kayıplar yerini bol kazanca bırakıyor.


18 Aralık 2014 : Uzak yerlere yapacağınız iş seyahatleri ufkunuzu genişletebilir. Oralardaki teknolojilerin ayrıntılarını inceleyip tesislerinize monte edebilirsiniz. Böylece yapacağınız yeni atılımlar istihdam sağlayacaktır.


18 Aralık 2013 : Bugün borç almak ya da vermek konusunda mecbur bırakılabilirsiniz. Ancak söz konusu eğer paylaşımlar veya bir başkasının olanı ödünç almak ise ya hayır cevabıyla ya da dirençle karşılaşabilirsiniz. Risk almamaya çalışın.


18 Aralık 2012 : Evden çıkarken aklınızı da evde unutabilirsiniz bugün. Duygusallığın ön planda olduğu ve kendinizi ailenize adamak isteyeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Ancak bu ruh halinden bir an önce çıkmalısınız. Zira gücü eline almış bir kişi onlara daha çok fayda sağlayabilir.


18 Aralık 2011 : Arkadaşlarınız sevgilinizi şımarttığınızı düşünüyor. Siz ise sürekli taviz vermekten vazgeçemiyorsunuz. İşinizle ilgili gösterdiğiniz aşırı hırs sizi doğru olandan alıkoyuyor. Bu durum hedeflediğiniz yolda zirveye çıkmanıza da engel oluyor. Artık mantıklı hareket etmeyi öğrenmelisiniz.


18 Aralık 2012 : Maddi konularda sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Yönetilmekten hoşlanmadığınız için, ortak çalışmalarınızda girişimci fakat paylaşımcı insanları tercih ediyorsunuz. İş yaptığınız kişilerin organizasyon yetenekleri sayesinde, başarı olasılığınız artacak.


18 Aralık 2017 : İkili ilişkileri ve bu ilişkilerden ortaya çıkan parasal paylaşımlara yönelmiş durumdasınız. Başkalarının duygularına eşlik etmek var olan sorunları aşma kolaylığı getirecektir. Finansal alanda yeni destekler bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. Borç alacak konularının getirdiği riskler açısından önemli bir gün. Kendi kaynaklarınız konusunda acele karar vermek sakıncalı olacak.


18 Aralık 2016 : Gizlilik konuları bugün de gündeminizde. Ancak dünden farklı olarak daha enerjik ve olumlu bir bakış açısındasınız. Dün sizi şaşırtan ve bir parça canınızı sıkan konuların üstesinden daha rahat geleceksiniz. Her şeyi kontrol altına almaya çalışmaktansa kendi gelişiminize odaklanmak oldukça iyi gelecek. Bu tavrınız size daha büyük kapıları açabilir.


18 Aralık 2015 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


18 Aralık 2014 : Hareket ve yeni girişimler hayatınızı etkilemekte. Aynı anda pek çok konu sizin sorumluluğunuz altında olacak. En çok yerleşimi ilgilendiren konuları bu süreçte aksatmadan ilerletmeye bakmalısınız. Ayrıca yakınlar ve aileye ilişkin koşturmacalar yapıcı çaba gerektirecek. Elinizdeki maddi kaynaklar açısından olumlu kararlar alabilir, yatırım planları yapabilirsiniz.


18 Aralık 2013 : Ortaklaşa para işlerinizde sizi kısıtlayan konularla ilgileneceksiniz. Yeni bir çözüm arayışı içinde olurken, yeni risklerden uzak durun. Aşırı beklenti içinde olmak yerine, kendi kaynaklarınızla neler yapılabileceğini düşünmelisiniz. Ödemelerinizi yeniden planladığınız bu günlerde akıllıca kararlar alacaksınız. Sosyal ilişkilerin dinamizm kazanması ile gündeminiz yoğunlaşacak.


18 Aralık 2012 : Eve yönelik planlar ve aileyi içine alan konular sizi yakından ilgilendirecek. İşlerin iyi organize edilmesi gerektiği düşünülürse kolay bir gün olmayacak. Zira fedakarlık gerektiren konular yorucu olabilir. İş hayatında hedef belirlemekte zorlandığınız bu dönem olaylar yavaş ilerleyecektir. Biraz özel hayatınıza ait konulara zaman ayırabilirsiniz.


18 Aralık 2011 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


18 Aralık 2017 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


18 Aralık 2015 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


18 Aralık 2014 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


18 Aralık 2013 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


18 Aralık 2012 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


18 Aralık 2017 : Kartınız Bilge... Edindiğiniz tecrübelere ihtiyaç duyan arkadaşlarınız var. Onlara sırt dönmek yerine daha çok konuşmayı deneyin. Sorun çözmek iyi gelecek.


18 Aralık 2016 : İlişkinizdeki denge çubuğuna yön vereceksiniz. Bugün, maddi manevi olarak iyi bir gün geçireceksiniz. Yaşamınızda oluşan aksilikler karşısında huzursuz olmanız için bir neden yok. Kendinizi suçlayıp boşuna zor duruma sokuyorsunuz.


18 Aralık 2015 : AŞK: Bugün kalbi boş olanlarsürekli geçmişteki aşkyaşamlarını gündeme taşımayaçalışıyor. Bu durumda daha fazlaüzülebilirsiniz. Yeni enerjilerlekendinizi güne hazırlamalısınız.PARA: Mali konulardakısmetinizin azlığından yakınmanıza rağmen bukonuda şanslısınız. Parasal desteğini esirgemeyenbüyükleriniz ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar.SAĞLIK: Hayatınızı sanki bir rüzgarın peşinekoydunuz. Sert esen rüzgarlar moralinizi bozuyor.


18 Aralık 2014 : Oldukça seksüel görüntünüz karşı cinsi kışkırtıyor. Neredeyse tüm çevreniz sizinle dost olmak istiyor. Ancak sizin seçici olduğunuz bir dönem. Her insanla dost olmayı arzu etmiyorsunuz. Nazik davranıp reddediyorsunuz.


18 Aralık 2013 : Herkesi hakimiyetiniz altına almaya çalışıyorsunuz. İnsanlar sizin dediklerinizi yapsın istiyorsunuz.


18 Aralık 2012 : İş hayatınızdaki karışıklıkları çözecek ve işleri yoluna sokacaksınız. Sağlık problemleriniz olabilir.


18 Aralık 2011 : AŞK: Aşk hayatınızda hiç hesabakatmadığınız problemleryaşamanız olası görünüyor.Partneriniz size aklınızagelmeyecek cümleler söyleyerekkalbinizi kırabilir. Sakintutumunuzu korumalısınız.PARA: İş yerinizdeki kişilere karşı cimri olmanızgerekiyor. Bugünlerde başkalarına borç paraverirseniz maddi sıkıntı çekmeniz muhtemel.SAĞLIK: Kendinizi soğuktan iyi koruyamadığınızgibi tansiyonunuzu da koruyamıyorsunuz.


18 Aralık 2017 : Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.


18 Aralık 2016 : Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.


18 Aralık 2015 : Beklemediğiniz yakınlaşmalar gününüzün hareketli ve neşeli geçmesine yol açacak. Aşk hayatınızda edindiğiniz yanlış izlenimler yüzünden kaygı duyuyorsunuz. Gelecek günler, tespitlerinizin ve kaygılarınızın ne kadar yersiz olduğunu size gösterecek.


18 Aralık 2014 : Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.


18 Aralık 2013 : Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.


18 Aralık 2012 : Özel hayatınızdaki küçük problemleri aşmanız mümkün. Umudunuzu beslemeyi sürdürmelisiniz. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, birtakım hayal kırıklıklarının önüne geçebilir. Son günlerde mesleğinizle ilgili verdiğiniz bazı kararlardan geri adım atmanız gerekecek.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed