Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

18 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Yay,

Geçmiş Yorumlar:

18 Aralık 2013 : Duygularınızı anlatırken zorlanmayacaksınız. Bazı gelişmeler karamsarlığa yol açsa da siz pozitif davranarak sıcak ve yoğun bir aşk yaşayabilirsiniz.


18 Aralık 2012 : Bugün uzun süreden beri beklettiğiniz bazı planlarınızı yürürlüğe koyabilir, isteklerinizi elde etmek için harakete geçebilirsiniz. Eğer paraya ihtiyacınız varsa gerek duyduğunuz miktarın beklenmedik bir şekilde ve hatta beklenmedik yerlerden elinize geçmesi ihtimali oldukça yüksektir. Alacağınız bazı haberler ya da genç bir insanla ilgili gelişmeler kafanızda yeni düşünceler uyanmasına ve şeytanca planlar kurmanıza neden olabilir. Siz bir kadınsanız bugün kendinizi çok güçlü hissetmeniz olasıdır. Sevmediğiniz kimselere karşı büyük bir üstünlük sağlayabilirsiniz. Özellikle duygusal ilişkilerinizde önemli bir başarı kazanabilirsiniz. Siz bir erkekseniz yapacağınız bir tercih sonucunda sıkı bir çalışma içine girebilir ve uğraştığınız konuda çok başarılı olabilirsiniz. Ayrıca bir dostunuza yardımcı olmanız veya borç vermeniz de olasıdır. Güvendiğiniz dostlarınıza borç vermenizin bir sakıncası yok.


18 Aralık 2011 : Enerjik tutumunuz bazı yeni alanlarda çalışmalara başlamanızı ya da geçmişte başladığınız bir girişim varsa istediğiniz sonuçları almanızı sağlayacaktır. Bazı konularda kendi kurduğunuz hayal dünyasının dışına çıkamıyorsunuz. Pratik yönleriniz ortaya çıkacaktır. Bu dönemde kendinize vakit ayıramamaktan şikayetçi olacaksınız.


18 Aralık 2013 : Bazı başarılarınızın altında kişisel çabalarınızdan çok, şans olduğunu düşünenlerle atışmalarınız var. Başka konulu birtakım çekemezliklerin, bu düşüncelere destek verdiğini düşünüyorsunuz. Sevdiğiniz sıkıntılı birinin iç dünyasına girmek için çabalarınız var. Biraz sabırlı olabilirseniz, bir süre sonra sizden bazı konularda yardım istekleri olabilir.


18 Aralık 2012 : Bugün sizin için zor ve huzursuz bir gün olacak. Özel hayatınızdaki sorunları çevrenize yansıtacağınız ve mutsuzluğunuzu herkese belli edeceğiniz bir gündesiniz. Bir çok konuda dikkat dalgınlığı ve konsantrasyon eksikliği yaşayabilir, yapmanız gereken bazı işleri yapayı ihmal edebilir ya da unutabilirsiniz. Bu kötü ruh haliniz sizi sevenleri çok üzecek.


18 Aralık 2011 : Hayatınızda sürprizlere yer yok. Olası hüzünlerinizden de, sevinçlerinizden de her zaman haberlisiniz. Şu günlerde kendinize haksızlık etmeye ya da haksızlığa uğramaya açık görünüyorsunuz. Çünkü bir zamandır, duygusallığınız ön planda. Sisteme, kurallara karşı duyarlılığınız, hamleci yanınızı bazen frenleyebiliyor. Yakında hazırlıklı olduğunuz bazı konularda ciddi sevinçleriniz olabilir.


18 Aralık 2013 : Akşama sevgilinizin size yapacağı sürprizle keyfinize keyif katılacak. Duygusal yönden doyuma ulaşmak üzeresiniz. Yalnız aile büyüklerinizin sevgiliniz hakkında söyledikleri sözlere kulak tıkamanız gerekiyor.


18 Aralık 2012 : Aşk yaşantınızdaki sorun sizi çok yıprattı. İlişkinizin geldiği bu noktayı kesinlikle kabullenemiyor ve sevgilinizi kaybetmeyi göze alamıyorsunuz. Bugün onunla tekrar konuşmakla konuşmamak arasında bocalayacaksınız.


18 Aralık 2011 : Aşkı, öncelikle kendiniz için yaşamayı denemeli, bunu bencillik gibi görmemelisiniz. İlişkide özveriyi biraz abartarak kullanıma sokuyorsunuz. Bu tarz, heyecanı yeterince yaşayamamanıza neden olabiliyor.


18 Aralık 2013 : İş hayatınızda yeni anlaşmalara açık ve şanslı bir dönemdesiniz. Sizinle aynı işi yapanlardan çok daha fazla yol aldınız. Bu arada iş stresi yüzünden yorgun bir durumdasınız.


18 Aralık 2012 : Bugün işinize konsantre olmakta oldukça zorlanacaksınız. Bazı işlerinizi aksatabilir ya da hatalar yapabilirsiniz. Bugün iş yaşantınız açısından zor bir gün olacak.


18 Aralık 2011 : Kafanızdaki birtakım soruları açığa çıkarmanız yararlı olacaktır. Sürekli görüştüğünüz arkadaşınız, sizi iş konusunda daha kararlı görmek istiyor. Hedeflerinizin ön hazırlığında daha niyetli görünmeniz beklenebilir.


18 Aralık 2013 : Parasal açıdan bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Bunun yanında bir dostunuzdan beklediğiniz parayı alamayacaksınız. Birlikte olduğunuz insan sizden maddi destek isteyebilir.


18 Aralık 2012 : Parasal açıdan rahatsınız. Bugünlerde harcama yapacak bir yer bulamıyorsunuz. Fakat para da biriktirmiyorsunuz. Kafanızda herhangi bir harcama planı yok.


18 Aralık 2011 : Yakın bir zamanda sevineceğiniz bir para haberiniz olabilir. Biraz daha idareli olmayı, kenara bir şeyler koymayı becerebilmelisiniz. Yapay bazı sorumluluklarınız sizi zorluyor.


18 Aralık 2013 : Bir arkadaşınızın etkisi altında kalarak başka bir arkadaşınızdan uzaklaşmaya başladınız. Uzaklaştığınız kişi hala sizi en yakın dostu olarak görüyor. Ona karşı objektif olmaya çalışın.


18 Aralık 2012 : Sevgilinizle aranızdaki problem sizi oldukça yıprattı. Olayları biraz zaman bırakın ve onun üstüne gitmeyin.


18 Aralık 2011 : Bazı dostluklarınıza eleştirel gözle yeniden bakmanız, bu ilişkilere yarar getirebilir. Arkadaş ilişkilerinizdeki bağlılık, bazı zaafları gözden kaçırmanıza neden olabiliyor.


18 Aralık 2013 : Bugün borç almak ya da vermek konusunda mecbur bırakılabilirsiniz. Ancak söz konusu eğer paylaşımlar veya bir başkasının olanı ödünç almak ise ya hayır cevabıyla ya da dirençle karşılaşabilirsiniz. Risk almamaya çalışın.


18 Aralık 2012 : Evden çıkarken aklınızı da evde unutabilirsiniz bugün. Duygusallığın ön planda olduğu ve kendinizi ailenize adamak isteyeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Ancak bu ruh halinden bir an önce çıkmalısınız. Zira gücü eline almış bir kişi onlara daha çok fayda sağlayabilir.


18 Aralık 2011 : Arkadaşlarınız sevgilinizi şımarttığınızı düşünüyor. Siz ise sürekli taviz vermekten vazgeçemiyorsunuz. İşinizle ilgili gösterdiğiniz aşırı hırs sizi doğru olandan alıkoyuyor. Bu durum hedeflediğiniz yolda zirveye çıkmanıza da engel oluyor. Artık mantıklı hareket etmeyi öğrenmelisiniz.


18 Aralık 2012 : Maddi konularda sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Yönetilmekten hoşlanmadığınız için, ortak çalışmalarınızda girişimci fakat paylaşımcı insanları tercih ediyorsunuz. İş yaptığınız kişilerin organizasyon yetenekleri sayesinde, başarı olasılığınız artacak.


18 Aralık 2013 : Ortaklaşa para işlerinizde sizi kısıtlayan konularla ilgileneceksiniz. Yeni bir çözüm arayışı içinde olurken, yeni risklerden uzak durun. Aşırı beklenti içinde olmak yerine, kendi kaynaklarınızla neler yapılabileceğini düşünmelisiniz. Ödemelerinizi yeniden planladığınız bu günlerde akıllıca kararlar alacaksınız. Sosyal ilişkilerin dinamizm kazanması ile gündeminiz yoğunlaşacak.


18 Aralık 2012 : Eve yönelik planlar ve aileyi içine alan konular sizi yakından ilgilendirecek. İşlerin iyi organize edilmesi gerektiği düşünülürse kolay bir gün olmayacak. Zira fedakarlık gerektiren konular yorucu olabilir. İş hayatında hedef belirlemekte zorlandığınız bu dönem olaylar yavaş ilerleyecektir. Biraz özel hayatınıza ait konulara zaman ayırabilirsiniz.


18 Aralık 2011 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


18 Aralık 2013 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


18 Aralık 2012 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


18 Aralık 2013 : Herkesi hakimiyetiniz altına almaya çalışıyorsunuz. İnsanlar sizin dediklerinizi yapsın istiyorsunuz.


18 Aralık 2012 : İş hayatınızdaki karışıklıkları çözecek ve işleri yoluna sokacaksınız. Sağlık problemleriniz olabilir.


18 Aralık 2011 : AŞK: Aşk hayatınızda hiç hesabakatmadığınız problemleryaşamanız olası görünüyor.Partneriniz size aklınızagelmeyecek cümleler söyleyerekkalbinizi kırabilir. Sakintutumunuzu korumalısınız.PARA: İş yerinizdeki kişilere karşı cimri olmanızgerekiyor. Bugünlerde başkalarına borç paraverirseniz maddi sıkıntı çekmeniz muhtemel.SAĞLIK: Kendinizi soğuktan iyi koruyamadığınızgibi tansiyonunuzu da koruyamıyorsunuz.


18 Aralık 2013 : Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.


18 Aralık 2012 : Özel hayatınızdaki küçük problemleri aşmanız mümkün. Umudunuzu beslemeyi sürdürmelisiniz. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, birtakım hayal kırıklıklarının önüne geçebilir. Son günlerde mesleğinizle ilgili verdiğiniz bazı kararlardan geri adım atmanız gerekecek.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed