Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

18 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

18 Ekim 2016 : Bazı çözümler üretmeden önce aslen neler olduğunu anlamaya çalışmanızda veya gerçekleri öğrenmenizde fayda var. Karşı karşıya olduğunuz durumları çözmek için diğerlerinin tepkilerini takip etmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde ilişkiler daha kolay aksa da, gün genelinde olayları kişiselleştirmemeye ve her şeyi üzerimize alıp, kendimizi üzmemeye çalışmamız gereken gündeyiz. Haftanın genel zorlayan etkilerine rağmen, Merkür Satürn görünümü bugün bazı işlerimizi halletmemiz, daha iyi planlama ya da hesaplar yapabilmemiz ve ilerlememiz, sözlü yazılı faydalı iletişim ya da bazı işleri ya da olayları telafi edebilmemiz için olanak sağlıyor. Ani gelişen olaylara farklı çözümler getirebiliriz. Zor ve uzlaşılması bir hafta sonuna girmeden önemli görüşmeleri veya işleri bugün tamamlamak kısmen daha iyi sonuç verebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


18 Ekim 2015 : Rutinin bir parçası olduğu için ya da sadece bir alışkanlıktan dolayı hoşunuza gitmeyen veya sizi enerji olarak ya da ruhen tüketen iş, düzenleme, plan veya olayların içerisinde yer alabilirsiniz. Ancak, buna zorunlu değilseniz, yerine daha verimli veya zevkli işlere zaman ayırmanız gerekmez mi? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


18 Ekim 2014 : Yapmak istediğiniz her şey için geçerli sebepleriniz olabilir ve bu sebepleri diğerlerine kolaylıkla aktarabilirsiniz. Olayları kendi açınızdan bakarak anlatmak ikna edici olmanızı sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Doğru hamleleri yapanın, ilerlemesini durduran engelleri aşmasının veya bazı pişman olduğu konuları telafi etmesinin kolaylaşabileceği bir gün. Bu esnada, bazı iniş çıkışlı durumlar, aniden fikir değiştiren kişiler, beklenmedik gelişmeler ya da farklı virajlara sapan kişiler olabilir, ama önemli değil. Zira, gelişmeler, planlarımızı veya ilerlememizi bu olaylar ışığında belirlememiz için yardım niteliği taşıyor aslında! Yanlış giden şeyleri düzeltebilme şansı doğabilir.


18 Ekim 2013 : Değişimden hoşlanmıyor ya da değişikliğe karşı çıkıyor olabilirsiniz. Ancak, doğru dürüst ilerlemeyen konuların çözümü veya düzen gerektiren belli planlar değişim yapılmasına ihtiyaç duyuyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sağlığınızı, ilişkilerinizi, duygularınızı veya işinizi ilgilendiren konularda güçlü olduğunuz tarafları ortaya koymak, risk almak ve alternatiflerinizi herkese göstermek isteyebilirsiniz. Tepkileri veya olası gelişmeleri tahmin etmek zor olsa da, bu şekilde davranmaktan vazgeçmeyeceğe benzenilen bir gün.


18 Ekim 2012 : Beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunları iyi değerlendirmek ise sizin zamanlamanıza bağlı olacaktır. Şanızın bu konuda yapacağı pek fazla bir şek yok. yani fırsatları yakalamak sadece sizin kişisel yeteneklerinize kalıyor. Bir çok fırsatı kaçırabilirsiniz. Ama sonuçta oldukça iyi başarılar elde edeceksiniz. Bu devre daha çok iş ve mesleki yönde verimli geçecektir. Bu gün, daha duyarsız olmaya çalışıyor olabilirsiniz. Bunun da bir çözüm olmayacağını hatırlatmalıyım.


18 Ekim 2011 : Bugün yakın çevrenizde doğabilecek bir tartışmayı ılımlı bir konuşma ortamına sokabilirseniz beklenmedik bir güven kazanabilirsiniz. Zihinsel yönden gösterdiğiniz aktivite bunu yapmanızda size destek olacaktır. Kişisel açıdan çekiciliğinizin üstünüzde olması size ilginç fırsatlar getirecektir. Hatta çevrenizden beklemediğiniz bir ilgiyle de karşılaşabilirsiniz. Özellikle de karşı cinsten. Günün ortasında elinizdeki tüm parayı alışverişe yatırabilirsiniz. Bu alışveriş tutkusu sizi maddi açıdan zor bir döneme sokabilir. İlk bakışta cazip görünen tekliflere dikkatli yaklaşmalısınız. Önceden görülmesi zor olan bazı pürüzler olabilir ve sonunda zararlı çıkabilirsiniz. Akşam saatlerinde kalabalık bir ortamda istediğiniz kimselerle birlikte olmanız olasıdır.


18 Ekim 2016 : Canlı ve hareketli bir gün sizi bekliyor. İkizler yaratıcılıklarının meyvesini toplamaya başlayabilirler. Hayat yüzünüze gülmeye başlayacak ve siz zekanızı değerlendirmek fırsatını bulacaksınız. Yalnız bir takım ailevi sorunlar sizi üzecek. Bunların da üstesinden iyi niyet ve sukünet ile geleceksiniz. Sizi eleştiren kimi yakınlarınızı tatlı dilinizle ikna edeceksiniz.


18 Ekim 2015 : Bugün günlük rutin işlerinizin arasında bir arkadaşınızın hukuki bazı sorunları ile uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bir başkasının yanlışlığını düzeltmek size ters gelse de, arada arkadaşlık bağı olduğu için prensiplerinizden taviz vereceksiniz. Sevgilinizin ailesinin kaprisleri de bu sıkıntılı ruh halinizin üzerine tuz biber ekecek.


18 Ekim 2014 : Bugün de yoğun bir iletişim ve çok sayıda yolculuk göze çarpıyor. Sosyal olaylar ve grup çalışmaları günlük düzeninizi aniden değiştirebilir. Aşırı inatla bir yere varamayacağınızı görebilirsiniz. Daha esnek olmaya bakın. Bununla birlikte sabah saatlerinde bazı aksiliklere hazır olmalısınız.


18 Ekim 2013 : Titiz karakteriniz sizi bazen itici yapabiliyor. Bundan şikayetçi arkadaşlarınız var. Bugün sürpriz bir ziyaretiniz olabilir. Hiç beklemediğiniz anda, hiç beklemediğiniz birisi kapınızı çalabilir. Bazı sorunların üzerine gereğinden fazla gidiyorsunuz. Bu davranışınız o sorunları biraz daha büyütüyor. Yakın bir arkadaşınızla bugünlerde bir küskünlük içine gireceksiniz.


18 Ekim 2012 : Yengeç burcu Marsın etkisiyle yaşadığı sorunlardan ve kötü günlerden kurtulmaya başlayacak. Çevrenizdeki dostlarınız ve ailenizin yakın ilgisi karşısında duygusal anlar yaşayacak ama kendinizi daha kısa zamanda toparlamaya başlayacaksınız. Uzun zamandır halledemediğiniz bir probleminizi ailenize açacaksınız ve onlar yardım etmek için elinden geleni yapacaklar.


18 Ekim 2011 : Size çok yakın birinin kafasındaki soruları netleştirmeye çalışacaksınız. Onun bir kararsızlık, ardından da karamsarlık içine düşmesini istemiyorsunuz. Bugünlere yönelik bazı kararlarınızı geçmişte biraz yanlış aldınız. Bunun farkına varmak sizi bugün biraz üzecek. Bununla ilgili düştüğünüz çıkmazdan bir arkadaşınızın desteğiyle çıkacaksınız.


18 Ekim 2016 : İçinizdeki yaşama coşkusu ve aşka odaklanma arzunuz, birbirini karşılıklı kışkırtan iki duygu olarak yüreğinizle oynaşıyorlar. İdeal bir sevgili olarak görülmemeniz mümkün değil. Güvenilirlik konusunda ise, biraz sorulara açıksınız,


18 Ekim 2015 : İlişkileri yarı aşk, yarı dostluk şeklinde sürdürme alışkanlığınız, gizli bazı endişelerin sonucu gibi. Aşk konularında pek güvenilmez bir imaj sergiliyorsunuz. Ama iradenizle kırgınlıkların önüne geçebiliyorsunuz.


18 Ekim 2014 : Bugün ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeyi isteyebilirsiniz. Duygusal reaksiyonlarınızda ise aşırılıklardan kaçınmalısınız.


18 Ekim 2013 : Sizi ne kadar çok sevdiğini her haliyle anlatıyor. Sizin ise bu ilişkide sevilmesi gereken taraf gibi bir tavrınız var. Aynı coşkuyu yaşamıyorsunuz nedense. İkinize de çok yakın olan arkadaşlarınız bu konuda sizi suçlu buluyorlar.


18 Ekim 2012 : Siz hep kendinize çok uzak ve sizi hiç anlayamayacak insanlarla birlikte oluyorsunuz. Bu da sizi yıpratıyor ve insanlara karşı kendinizi savunmasız hissetmenize neden oluyor.


18 Ekim 2011 : Aşkla alakalı bazı değişik görüşleriniz günden güne sizin için de anlamsızlaşıyor. Birkaç zamandır bu konularda daha değişik, daha gerçekçi düşünmeye başladınız. Gündelik sorunları duygusal yaşamınızdan uzak tutmayı iyi biliyorsunuz.


18 Ekim 2016 : Bugün iş yaşantınızda bir yoğunluk gözleniyor. Özellikle iş toplantıları açısından yoğun bir gün geçireceksiniz. Bugün beklemediğiniz birinden iş teklifi alabilirsiniz.


18 Ekim 2015 : Bıktırıcı bir işte bu kadar istikrar göstereceğinizi kimse tahmin etmiyordu. Bunu bildiğiniz için büyük bir efor gösterip işi vaktinden önce bitirmeye çalışıyorsunuz. Yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler olabilir.


18 Ekim 2014 : Yapıcı ve son derece sıkı çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Yakın çevrenizle daha çok ilgilenebilir, çok daha fazla kısa yolculuk yapabilirsiniz.


18 Ekim 2013 : Bugün korkunç iş temponuz biraz hafifleyecek. Çok yoruluyorsunuz. Kendinizi daha az yormak için aldığınız kararlar işe yaramadı. Bazı sorumlulukları üzerinizden atmalısınız.


18 Ekim 2012 : İş hayatınızda da yeni bir döneme giriyorsunuz. Bir iş değişikli yapabilir ya da güzel bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni fikirler üretebileceğiniz, fikirlerinizi uygulayabileceğiniz hareketli bir iş istiyorsunuz ve bu işe giden yolda bazı tanıdıklarınızla konuşacaksınız.


18 Ekim 2011 : Değerlendirebilecek durumda olmadığınız için, alacağınız haberleri güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz. Bugün beklenmedik sevindirici haberleriniz olacak.


18 Ekim 2016 : Harcamalarınızı kıstınız. Elinizde birikmiş bir miktar paranız var. Bu günlerde paranızı harcayacak yer arıyorsunuz. Paranızı harcamak yerine yatırımlarda kullanmalısınız.


18 Ekim 2015 : Paranızı hesaplı kullanıyorsunuz. Birikimleriniz var ve bu birikimlerinizi karlı yatırım alanlarında değerlendirmek konusunda istek duyuyorsunuz.


18 Ekim 2014 : Sabah saatlerinde ortaklaşa parasal konular ya da borç alacak söz konusu oluyorsa daha ılımlı davranmalısınız. Parasal konular önemli ve önlemci davranmaya özen gösterin.


18 Ekim 2013 : Birtakım borçlarınız var. Bunlar biraz belinizi büküyor. Hafta sonuna doğru sizi kısmen rahatlatacak bir para girişiniz var. Önemsemediğiniz küçük harcamalar bir araya toplanınca insanı sarsacak boyutlara ulaşabiliyor. Biraz daha sakınarak harcamalısınız.


18 Ekim 2012 : Maddi konularda son zamanlarda ailenizden destek görüyorsunuz. Onların desteği ile yeni bir hayat kuracaksınız. Bu arada bir takside girebilir ya da yüklü miktarda bir parayı borçlanarak alabilirsiniz.


18 Ekim 2011 : Çok yorularak, güç koşullarda kazanıyor, ama kolay harcıyorsunuz. Biraz daha dikkatli harcamalar yapmanız gerekiyor. Para konusunda kullanılmaya biraz açıksınız.


18 Ekim 2016 : Bugün sevgilinizin bazı sorunları sizin de canınızı sıkabilir. Sevgilinize destek olmaya çalışmalı ve zor günlerinde onun yanında olarak sevginizi belli etmelisiniz.


18 Ekim 2015 : Sonuç almaya çalıştığınız bir çabanız sizi maddi anlamda bir yıkıma götürebilir. Buna dikkat etmeniz gerekiyor.


18 Ekim 2014 : Ay, harekete ve yeni kararlara sürüklüyor ama dış etkiler somut bir sonucu engelleyebilir.


18 Ekim 2013 : Yeni biriyle tanışacaksınız. İlk başta size çok sempatik ve güvenilir gelen bu kişi sonradan sizi hayrete düşürecek zaaflarını bir bir sergileyecek.


18 Ekim 2012 : Bir konuda kesin karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Duygularınızı bir kenara bırakıp mantıklı olmaya çalışmalısınız.


18 Ekim 2011 : Yakında tanık olacağınız bir olayla canınız sıkılacak, bunu ilgili insanlara yakıştıramayacaksınız. Tavır alma biçiminiz çok önem taşıyacak.


18 Ekim 2016 : Sizden size ait bir şeyi borç isteyen bir arkadaşınız olabilir bugün. Eğer konu paylaşmayı tercih etmediğiniz bir şey ise bunu açıklıkla söylemelisiniz. Bahaneler üretmekle vazgeçme sağlayamazsanız gerginlik yaşanabilir.


18 Ekim 2015 : Kendinizi yakın hissettiğiniz, herhangi bir samimiyetiniz olmasa bile anlaşmayı becerebildiğiniz insanlarla birlikte yapacağınız planlar enerjinizi yükseltecek. Bol sohbetin içinde duyacağınız bazı şeyler sizi çok şaşırtacak.


18 Ekim 2014 : İş ya da özel hayatınıza dair yeni bir iş birliği ya da ortaklık etme teklifi alabilirsiniz. Hemen hızlıca içine atlamadan önce olayın paylaşımlar kısmını, görevler ve kardan zarardan gelecek paylar noktalarını netleştirin.


18 Ekim 2013 : Maddi olarak altından kalkmakta zorlanacağınız bir harcama söz konusu olabilir bugünlerde. Hemen strese girmek yerine “nasıl pratik bir çözüm üretebilirim” konusuna odaklanın. Fikir üretmek adına kendinizi sınırlamayın.


18 Ekim 2012 : Kardeşiniz ya da yakınınızla geçireceğiniz bu sabahta karmaşa ve belirsizliklere hazırlıklı olun. Herşeyi hızlıca yetiştirmek adına plansız programsız hareket edip verim alamama ihtimaliniz var. Zorla da olsa ilişkiniz adına isteyeceğiniz destek beklentinizden farklı olsa bile gelecek.


18 Ekim 2011 : Sanatçı ruhunuzu olumlu etkileyen aşkta yeni bir ilişkinin başlaması an meselesi. Siz bu rüzgarı arkanıza alarak ilham perinizi de ateşliyorsunuz. Eğlence uğruna çok para harcıyorsunuz. Kendinizi frenleyin.


18 Ekim 2012 : Neşeli ve iyi niyetli davranışlarınız duygusal etkileşimlere çok açık.. Bugün, karşılıklı ilişkilerinizde beklediğinizi güven duygusunu abartabilirsiniz. Çevresel ilişkilerinizde şartlandığınız kurallarınızı bir kenara iterek, daha özgürce konuşabilir ve davranabilirsiniz. Ani değişimler size iyi gelecektir. Sıkıntılarınızı dağıtmalısınız.


18 Ekim 2016 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


18 Ekim 2015 : Hayatın keyifli yanları sizi oldukça mutlu ediyor. Biraz kendi istekleriniz peşinden koşarak daha dulu zamanlar geçirebilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde romantik duygular öne çıkarken paylaşımlarınızdan huzur duyacaksınız. Gün ortasından sonra şartlar değişecek. İş ortamında verimli olmanız gereken işleri ele almanız gerekecek. Hafta sonu günlük işler sizin için yorucu olabilir.


18 Ekim 2014 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


18 Ekim 2013 : Ortaklıklarda akıcı etkilerle yeni adımlar atıyorsunuz. Beklemede olan, karar verilemeyen anlaşmalar size yeni avantajlar getirebilir. Uzlaşı içinde olmanız gereken süreçleri iyi planlamalı, objektif kararların hazırlığı içinde olmalısınız. Dışsal koşulların sunacağı fırsatlar üzerinde de durulmalı. Yakın arkadaşlıklar ve ikili ilişkiler açısından sizi yenileyecek gelişmeler var.


18 Ekim 2012 : Oldukça hareketli ve tempolu günler içindesiniz. Planlarınızı yenilediğiniz şu dönemde eğitsel konular sizi yeni sorumluluklar almaya itecek. Değişik düşünceler edineceğiniz bu çalışmalarda destek veren koşullar oluşacaktır. Ortaklıkları içine alan anlaşmalar ise yenilikler getirmekte. Kısa yolculuklar yapmanız açısından olumlu bir gün olacak.


18 Ekim 2011 : İş hayatında aldığınız sorumluluklar sizi daha fazla uğraş vermeye itiyor. Amaçlarınızı yeniden planlamalı, elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Yeniden yapılandırmaya çalıştığınız bu alanda başarı elde edebilirsiniz. Tamamlanması gerekli işler yanında, aileye ilişkin sorunlar sizi yıldırmamalı. Bu dönem sizi defansif kılan etkilerden kurtuluyorsunuz.


18 Ekim 2015 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


18 Ekim 2014 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


18 Ekim 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


18 Ekim 2012 : Sahip olduğunuz değerleri koruma çabanız var. Daha fazla birikim yapmak, bütçenizdeki açıkları ortadan kaldırmak adına yeni önlemler alabilirsiniz. İş hayatında verdiğiniz emeklere rağmen daha fazla sorumluluk almanız gerekecek. Çalışma kapasitenizi harekete geçiren etkiler size aradığınız güveni sağlayabilir. Giderlerinizi kontrol etmekte sorunlar yaşayabilirsiniz.


18 Ekim 2016 : AŞK: Sevdiğiniz kişiye gözüpekdavranıyorsunuz. Ancak onunbazı gizemli davranışlarınıgörmüyorsunuz. Gelişigüzelkararlar almayın. Tüm benliğinizleonu elde etme gayreti içindesiniz.PARA: Ara verdiğiniz kârlıyatırımlarınıza bugün birileri ön ayak olarak tekrarbaşlamanıza yardımcı olabilir. Fakat dış ülkebağlantıları size göre değil. Daha gerçekçi olun.SAĞLIK: Bazı yakınlarınızın rahatsızlığınıduyduğunuzda ziyaretinizi esirgiyorsunuz.


18 Ekim 2015 : DENEYİMLİ kişilerin sözlerine kulak asmanızda fayda var. Bazı olaylar sizi rahatsız edebilir. Sorunlarınıza pratik çözümler bulabileceksiniz.


18 Ekim 2014 : Maddi konularda gizlilik yaşamak istemiyorsunuz ama cesurca itiraflar da işinize gelmiyor. Bugün çevrenize oldukça güvensiz yaklaşıyorsunuz. Tedbiri elden bırakmak istemiyorsunuz. Aşk konusunda sevdiğinize karşı oldukça baskıcısınız.


18 Ekim 2013 : BUGÜN biraz rahatlayacaksınız. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu, lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz.


18 Ekim 2012 : Kartınız Sessizlik... Bugün kartınızın da belirttiği gibi yalnızlık durumunda bulunmak istiyorsunuz. Partnerinizle ayrı geçirdiğiniz günlerin acısını bugünün içine sığdırıyorsunuz.


18 Ekim 2011 : AŞK: Flört ederken tutkulu ve sahiplenici özelliğinizi gösterek karşı cinse güven veriyorsunuz. O bu durumu hissederek ufak tefek kaprisler yapabilir ama sizin naz çekecek gününüz değil. PARA: İşinizde belirgin bir yol almışsınız zaten. Bunun için sizden tecrübe göstermenizi bekleyen çok ama alınganlığınızdan ötürü her şeyi yanlış anlayabilirsiniz. SAĞLIK: Aşırı yoğun günün ardından gelen yorgunluklar baş dönmelerine sebep olabilir.


18 Ekim 2016 : Aşk hayatınızla ilgili düşünceleriniz giderek berraklaşıyor. Daha kararlı ve sakin bir tutum içine girecek, içinde bulunduğunuz durumu yeniden gözden geçireceksiniz. Mesleğinizde planlı davranmamak zaman, zaman başınıza işler açabiliyor.


18 Ekim 2015 : İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.


18 Ekim 2014 : Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.


18 Ekim 2013 : Sevgilinize karşı nazik olduğunuz sürece aranızda herhangi bir problem yok. Siz ya da o ilişkide patron olmak isteyebilir. Sizi tanımak isteyen insanlar var. İlk adımı siz atın ve onlarla iletişime geçin. Kendinizi boşlukta hissetmemek adına yeni hobiler edinmelisiniz.


18 Ekim 2012 : Aşk hayatınızla ilgili düşünceleriniz giderek berraklaşıyor. Daha kararlı ve sakin bir tutum içine girecek, içinde bulunduğunuz durumu yeniden gözden geçireceksiniz. Mesleğinizde planlı davranmamak zaman, zaman başınıza işler açabiliyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed