Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

18 Haziran Hangi Burç?


Burcunuz İkizler,

Geçmiş Yorumlar:

18 Haziran 2015 : Diğerlerinin sizin çizdiğiniz programa uyma ya da uymama eğilimini hafife veya çok ciddiye alıyor olabilirsiniz. Sizinle yürümek, size destek olmak ya da size yardım etmek isteyen bu kişilerin asıl niyetlerini anlamaya çalışmalı ve bu anlamda daha gerçekçi olmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay duygusallık, duyarlılık ve maneviyat duygularını ön plana çıkartıyor. Ev ve aileye ayırılan zaman artabilir. Hazır Ramazan ayı da başlıyorken, birbirimizi daha iyi anlamaya çalışmak, sevgi ve şefkatle yaklaşmak, ihtiyaç sahiplerine el uzatmak için uygun koşullar bulabiliriz. Akşam saatlerinde hayalgücümüz yüksek. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


18 Haziran 2014 : Her ne kadar hiçkimse iş birliği havasında olmasa da, yaptığınız işlere özgün yaklaşımınız, geniş vizyonlu kişilerle iş birliği yapabilmeniz veya desteklerini alabilmeniz için zemin hazırlayabilir. Diğerleriyle iş birliği içerisine girerek imajınızı güçlendirebilirsiniz. Aksiyona geçmenin faydasını görebileceğiniz günler. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda diğerlerinin tecrübelerine, uzmanlıklarına, yerlerine veya bilgilerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda belli iş veya projelerde son dokunuşları yapmak üzere iş başı yapabilirsiniz. Bu anlamda, bazı konularda yetersiz kalan kişilerin eksiklerini tamamlamak için başkalarının desteğini almanız gerekebilir. Nazik talepler geri çevrilmeyecektir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumanız gerekiyor. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


18 Haziran 2013 : Bir plan, anlaşma ya da düzenleme karışık bir hal alabilir. Herkesin kendi fikirlerinin ele alındığından emin olduğu bir uzlaşma metni sağlamaya çalışabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, kaynaklarınızı ve yaratıcılığınızı kullanarak sizi zorlayan, önünüzde duran ne varsa diz çöktürmek ve ilerlemek(iş, aşk, sağlık v.b) isteyeceksiniz. Bu esnada, çevrenizden de destek alabilir ve bu istek ya da arzularınızın köklü bir geçmişi olduğunu ve çok uzun yıllar öncesinden geldiğini fark edebilirsiniz.


18 Haziran 2012 : Çekiciliğinizi rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir dönemdesiniz.Küçük aşk kaçamakları ve beraberliklerinin yoğun olacağı bir devredesiniz ayrıca genel yaşamınızda da küçük başarılar elde edebilirsiniz. Bir arkadaşınız beklenmedik şekilde sizin aleyhinize dönebilir ve bunun sebebini de bir türlü anlamayabilirsiniz.


18 Haziran 2011 : Hareket ve yorgunluk hastalıkları gündeme getirebilir. Bu durumda enerjinizi açığa çıkarırken dikkat etmelisiniz. Enerjinizi ve fantazilerini işle ilgili bağlantılarınızı bir süre ertelemelisiniz. Haberleşmeler konusunda yaşayacağınız problemleri ise çevrenizdeki insanlardan yardım alarak çözümleyebilirsiniz. Boşuna zaman ve para kaybetmeniz olasıdır.


18 Haziran 2015 : Yakın ilişkilerinizdeki sorunlu insanlarla kesmeyi düşündüğünüz alışverişlerde, doğru hesaplar içinde olmaya çalışmalısınız. Bazı kayıplarınızın geri dönüşü olmayabilir. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz var. Bu kısa yolculukta daha önceden belirlemiş olduğunuz konularda, sizi birtakım sürprizler bekliyor. Eski dostlarla ortak hayal kırıklıkları içine gireceksiniz.


18 Haziran 2014 : Akşama yakın önemli bir randevunuz var. Bundan elde ettiğiniz kazançları sonradan anlayacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde sevindirici bir sürpriziniz var, uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla hasret gidereceksiniz. Aile ilişkilerinizde bazen ihmal ettiğiniz birilerinin gizli sitemlerini alıyor, ama bunu pek gözlemleyemiyorsunuz.


18 Haziran 2013 : Hayatınıza sokmak istediğiniz yenilikler için sizin de çaba göstermeniz gerekiyor. Bazı şeylerin kendiliğinden oluşmasını beklemek pek de gerçekçi değil. Boğa’lar güçlü kişililerinin yanı sıra güçlü bir sadakat duygusuna da sahipler. Kendinizin ve başkalarının para durumuna ve sosyal statüsüne büyük önem veriyorsunuz. Beklentilerinizse yüksek.


18 Haziran 2012 : Oldukça iddialı ve başarılı bir grubun içine katılmamak için direniyorsunuz. Birlikte olmayı reddetmek yerine bu durumu kabullenmeye çalışmalısınız. Bir imkan gibi değerlendirip bu anlamda birtakım çıkar hesapları içine girmeniz çok doğal. Bugünlerde, kendinizi şanslı bulduğunuz konulara bütün enerjinizle odaklanmalısınız.


18 Haziran 2011 : Akşam saatlerinde bir kutlamaya davet edilebilirsiniz. Kutlamanın nedeni o kadar önemli bir şey değil, ama bu davetin tadını en iyi siz çıkaracaksınız. Birkaç sürpriz birden sizi bekliyor. Bir hayli hareketli bir gün geçireceksiniz gibi gözüküyor. Sabah saatlerinde kalabalık bir grupla buluşabilirsiniz. Nedenini bilmediğiniz mutluluğunuz gün boyu sürebilir.


18 Haziran 2015 : Mantığınızla değil duygularınızla hareket ediyorsunuz. Onun için ise duygulardan önce mantık geliyor. Sizin ilişkinizin en büyük problemi de bu. Bir süre daha bu çekişme sürecek gibi gözüküyor.


18 Haziran 2014 : Sevgilinizin kıskançlıkları sizi dostlar arasında mahcup ediyor. Ama kıskançlığın asıl nedeninin bu dostluklar arasındaki bir kişiyle doğrudan ilgili olduğunu göremiyorsunuz.


18 Haziran 2013 : Aşk hayatınızda zaman zaman bunalımlı dönemler yaşıyorsunuz. Bunun sebebi sevgiliniz. Çok değişken karakteri ile ilişkinizi çıkmaza sokabiliyor. Bugünde sevgilinizle bu tip bir problem yaşayabilirsiniz. İlişkinizde yeni bir bunalımlı dönem başlayabilir.


18 Haziran 2012 : Bir şeylerin eskimiş olmasının, insanların kendilerini potansiyel sadakatsiz gibi görmelerine yol açtığı doğru olabilir. Ama uzun süreli aşkların sorumluluk ve şartlar altında ezildiğini düşünseniz de, duygusal çıkarlarınızın ne tarafta olduğu çok belli oluyor.


18 Haziran 2011 : İlişkideki içe dönüklüğünüze karşın, sevgilinizin sezgileriyle her şeyi yerli yerine oturtabileceksiniz. İlişkinizde gittikçe egemen olmaya başlayan temelsiz korkularınız, bugünlerde siz terk edebilir.


18 Haziran 2015 : Hemen kolayca birtakım yargılara, sonuçlara varmamanız çok olumlu bir özellik. Kafanızın karıştığı konularda usta gözlemciliğiniz size doğruları gösteriyor. Çok yakın bir iş arkadaşınızın sizin aleyhinize planları olduğu duyumları sizi etkileyecek.


18 Haziran 2014 : Yeteneğiniz, kararlılığınız beğeniliyor, ama kararlılığınız inatçılığa dönüştüğünde sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürüklüyor. Henüz zamanınız varken bunu düşünmelisiniz.


18 Haziran 2013 : Daha iyi bir organizasyonla iş yükünüz azalabilir. Bugün bu konuda bir konuşma yapabilir, düşüncelerinizi bir kez daha anlatma fırsatı bulabilirsiniz. Birbirinden kopuk çalışmalar işlerin iyi gitmemesine neden oluyor


18 Haziran 2012 : Gelişmelere iradi etkinizi ister istemez çektiniz. Artık koşullara müdahale etmeyi düşünmüyorsunuz, sizin dışınızda gelişmeler olacak. Yeteneklerinizden sonuna kadar yararlanabileceğiniz koşullar, kendiliğinden oluşmak üzere.


18 Haziran 2011 : Birtakım düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayabilirsiniz. Ama çok ortada, anlaşılır olan haklılığınız, tartışmayı kısa sürdürecek.


18 Haziran 2015 : İşinizle ilgili yeni isteklerinizi karşılayabilmek için maddi kaynağa ihtiyacınız var ve bu kaynağı zaman içerisinde bulacaksınız.


18 Haziran 2014 : Yüklendiğiniz aşırı sorumluluklar sizin genellikle parasız biri olmanıza yol açıyor. Kaçınılmaz sorumluluklarınız dışındakilerden kurtulursanız biraz düzlüğe çıkabileceksiniz.


18 Haziran 2013 : Maddi konularda kendinizi bazı kısıtlamaların altında hissedeceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Sorumluluklarınızın artması ve meslek yaşamınıza verdiğiniz önemi her zamankinden daha fazla yaşamanız maddi konuları ikinci plana atmanıza yol açabilir.


18 Haziran 2012 : Paylaşmacısınız. Ama insanların destek gereksinimlerini açıkça beyan etmeleri gerekiyor. Para sizin için bazen, tutumluluğunuzun yararlarını gösteren ve bu yanınızı onure eden bir araçtan başka bir şey değil.


18 Haziran 2011 : Şimdiden toparlamaya giriştiğiniz para, sizi oldukça rahatlatabilir. Rahat günler hızla yaklaşıyor gibi. Bir satın alma işiniz var. Pahalı, ama zorunlu görünüyor


18 Haziran 2015 : Bazı yeni başlangıçlar yapabilirsiniz ve beklentileriniz doğrultusunda adımlar atabileceksiniz.


18 Haziran 2014 : Eski bir dostunuzun yurtdışında yaşıyor olması onu gözden çıkartmanızı gerektirmiyor. Bu akşam çalacak olan telefonunuz arkadaşınızın sizi son araması olabilir.


18 Haziran 2013 : İş yoğunluğunuzla bu sıralar iyi bir dinlenmeyi hakkediyorsunuz.


18 Haziran 2012 : Hayallerinizi ortaya koyduğunuz ölçü ve koyma biçiminiz, destek görmenizin önündeki en büyük engel gibi diriyor. Kafanızda yarattığınız şeyler çok gerçekçi olmayabilir ama bunları kabul edilebilir hale getirebilirsiniz.


18 Haziran 2011 : Bazı ertelemeler, mantıklı davranabilmek için zaman kazandırabilir.Sizi duygusal davranmaya yönelten bir etkilenme içindesiniz.


18 Haziran 2015 : Eğer para konusundaki belirsizlikler nedeniyle işinizde bir atılım yapmaktan çekiniyorsanız o zaman bunu netleştirin. Olumlu ya da olumsuz bir karar vermek kararsızlıktan çok daha iyidir. En azından yüreğiniz yorulmaz.


18 Haziran 2014 : İşyerindeki çalışmalarınızın takdirini hemen alamayabilirsiniz bugün. Erken saatlerdeki özverinizin sonuçları ilerleyen saatlerde karşınıza çıkacak. Beklentiyi yükseltmeyin ancak bağlı olduğunuz kişiden destek alacaksınız.


18 Haziran 2013 : Keyfe keder geçirilen ve hiçbir şey üretmek amacı olmayan bir zaman dilimi bugün için kayıp niteliğinde olabilir. Baştan böyle bir amacınız yoksa bile olayların gelişimi sırasında kendinizden bir değer katmaya çalışın.


18 Haziran 2012 : Sağlığınızla ilgili sıkıntılar hem sizi hem de yakın çevrenizi üzüyor. İyi beslenme ve yüksek moral bağışıklıksisteminizi güçlendirerek direncinizi maksimuma çıkartabilir. Sevdiğiniz insanı kırdığınızı hatırlayıp ona bir özür borcunuz olduğunu artık hatırlayın. Stresten uzak durmalısınız.


18 Haziran 2011 : Sanatla ilgilenenler, güzel eserler ortaya çıkarabilir. Aşk ilişkileri bazen kalbinizi yaralıyor olabilir. Finansal oluşumlar lehinize gelişiyor. Açtığınız hukuk davaları beklediğinizden daha kısa zamanda sonuçlanabilir.


18 Haziran 2012 : Sizi sıkan olaylarda kendinizi bir türlü soyutlayamadığınız için, enerjinizi kullanırken, aşırı uçlarda dolaşıyorsunuz. Bugün mesleki konularda aşırı duyarlı davranmak yerine, sizden saklanan olayların arkasındaki giz peresini kaldırabilirsiniz. Kıvrak zekanızdan hiçbir şeyin kaçmayacağını biliyorsunuz.


18 Haziran 2015 : Öncelikleriniz konusunda kararlı olmanız gerekiyor. Kendinize odaklanmalı ve hedeflerinizi netleştirmelisiniz. Çünkü gün içinde karşılaşacağınız durumlar bir parça akıl karıştırıcı olabilir. Yeni başlangıçlar ve sağlık konularında size yararlı olacak fırsatlar söz konusu. Ayrıca bugünlük alışveriş planlarınızı ertelemeniz çok iyi olabilir.


18 Haziran 2014 : Bugün iş ve tanınma konularında hareketlilik gözüküyor. Sanatsal çalışmalarınız ses getirebilir. Şöhret kazanabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşma yönünde adım atarken empati kurmak sizin için faydalı olabilir. Ãœstleriniz veya devletle olan işlerinizde duygusal tepkiler vermemeye dikkat edin. Yeni görev ve sorumluluklar alabilirsiniz.


18 Haziran 2013 : Son dönemde yakaladığınız iyimserlik size güven veriyor. Size keyif veren sosyal ilişkiler, bir arada olacağınız kişilerle aynı atmosferi paylaşmaktasınız. Duygularınızla kendinizi ortaya koymak hayatınıza hareket getirecek. Ani başlayan ve biten ilişkiler bu dönem hızlanabilir. Yaratıcı konulara ayırdığınız zamanlar size yeni imkanlar getirecek.


18 Haziran 2012 : Burcunuzda bulunan birikim size çekicilik ve güzel fırsatlar getirmeye başlıyor. Kişisel alanda kendinizi öne çıkaracak adımlarınız günün ilerleyen saatlerinde hızlanabilir. Yenilikler ve ilişkilerin getirdiği geniş imkanlar sayesinde olumlu zamanlar yaşayacaksınız. Çift durumların dışında kalmaya özen göstermeniz halinde olayları daha net ilerletebileceksiniz.


18 Haziran 2011 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


18 Haziran 2015 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


18 Haziran 2014 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


18 Haziran 2013 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


18 Haziran 2012 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


18 Haziran 2015 : Bugün neşeniz etrafınızdaki insanları da etkileyecek. Sizi her zaman böyle görmek isteyecekler.


18 Haziran 2014 : Çok iyi anlaşabileceğiniz biriile karşılaşabilirsiniz.Geçmişinizdeki kötüanılarınızı ona anlatmamayabakın. Bugün ikili ilişkilerdeşansınız açık sayılmaz.


18 Haziran 2013 : Partnerinizden çok farklıçizgi içindesiniz.Ona karşı sonderece kibar venazik olsanızda; aksi gibionun birazkabalaştığı gün olabilir.Bunun için ağzınızı veaklınızı fazla yormayın.


18 Haziran 2012 : Kartınız Edebiyat... Oldukça fikir değiştiriyor ve başkalarının da canını sıkıyorsunuz. Bugün arazi veya konut gibi yatırımları arzu ediyorsunuz ama parasal desteği geri çekebilirler.


18 Haziran 2011 : Zor günler geçiriyorsunuz. Destek alacağınız arkadaşlarınız ile aranızdaki sorunları çözmeye çalışın.


18 Haziran 2015 : Umutsuz başladığınız ilişkiniz, hiç beklemediğiniz bir biçimde mutlu sona doğru gidiyor. Gitgide bağlandığınızı hissediyorsunuz. Merak etmeyin duygularınızın karşılığı fazlasıyla var. Şimdilik problem gözükmüyor. İşyerinizde meydana gelecek değişiklikler kafanızın karışmasına neden olabilir.


18 Haziran 2014 : Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.


18 Haziran 2013 : Kariyer sizin hayatınızda son derece önemli bir yere sahip. Ancak ufak tefek başarısızlıkları herkes gibi siz de yaşayabileceğinizi kabul etmelisiniz. Bu problemlerin dünyanın sonu olmadığını kabul etmeniz gerekiyor. Mesleki problemlerinizi birlikte olduğunuz kişiyle de paylaşabilirsiniz.


18 Haziran 2012 : Birinin kalbini kazanmak adına ısrarlı aramalarınız, onun sizden daha da uzaklaşmasına neden oluyor. Bu konuda zamana güvenip sabretmelisiniz. Beklemediğiniz ilginç gelişmeler, ilişkinizle ilgili yeni kararlar almanıza yol açacak. Son zamanlarda işlere yoğunlaşmakta güçlükler çekiyorsunuz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed