Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

18 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

18 Nisan 2018 : Kendinize vakit ayırmak ve içinize dönmek için güzel bir zaman dilimi. Meditasyona, spora kısacası rahatlatıcı her aktiviteye bugün yaşamınızda özellikle yer verebilirsiniz. Aynı zamanda fiziksel görünümünüzle ilgili yenilikler yapmak size kendinizi çok iyi hissettirecektir.


18 Nisan 2016 : Yapacağınız araştırmalar dış görünüşünüzde değişiklikler yapmanıza yardım edebilir. Yeni imajınız iş hayatınızda da sizi olumlu etkileyebilir ve özgüveninizin artmasını sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle sonrası saatlere kadar, sosyal ilişkilerimiz, aşk hayatımız ya da eğlence anlayışımızı besleyebilecek aktiviteler açısından olumlu saatlerdeyiz. Bol bol sosyalleşebilir, zevklerimize hitap eden işlerle uğraşabiliriz. Akşam saatleri ise, ağzımızda çıkan sözlere dikkat edelim. İstenmeyen gerilimler oluşabilir. Gece saatlerinde konusunda uzman, yaşça büyük veya tecrübeli kişilerin fikirlerini almak ya da önerilerine uymak bize iyi gelebilir ya da bize danışanlar olabilir. Sosyal bir gün. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


18 Nisan 2015 : Daha az dirençle karşılaşacağınız yolu takip etmeniz, daha kolay ilerleyeceğiniz işleri seçmeniz ve her şeyin çok fazlasından ya da çok azından kaçınmanız gereken birkaç günlük süreçtesiniz..


18 Nisan 2014 : Evinizi veya diğer mal varlıklarınızı ilgilendiren konularda bazı değişiklikler yapabileceğiniz ya da bu alanlarda bazı planlarınız varsa yürürlüğe koyabileceğiniz günler. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimizi bir anda aslında olayların geneli için olumsuz sayılabilecek veya büyük problem yaratabilecek adımlar atarken veya sözler ederken bulabiliriz. Ya da tam tersi karşımızdaki kişiler bencil hareket tarzıyla beklenmedik hareketlerde bulunabilirler ve önemli sorunların oluşmasına neden olabilirler. Eğitim, iletişim, hukuk, gençlerle ilgili konular, ticari işler, bilişim, medya, ulaştırma konularında beklenmedik olaylar söz konusu olabilir. Sabah saatlerinde baskın olan engellenmişlik hissi ve iç sıkıntısı zamanla dağılacaktır.


18 Nisan 2013 : Bazı konularda fazla paylaşımcı olabilir. Plan, duygu veya düşüncelerinizi hesapsızca herkese anlatabilirsiniz. Kime ne kadar güvenilebileceğinden bu kadar emin olmamanızda fayda var! Başarılı olmanız daha ketum ilerlemenize bağlı olabilir.


18 Nisan 2012 : Bugün genelde kişisel problemler karşınıza çıkabilir. Fakat en azından şu günleri kapsayan süreçte, sosyal ilişkileriniz açısından negatif etkiler almayacağınızı söyleyebilirim. İş arkadaşlarınızla ve üstlerinizle olan ilişkileriniz açısından da çok uyumlu bir dönemdesiniz ve son zamanlarda küçük ya da büyük bazı sıkıntılarınız olmuşsa, artık yavaş yavaş onlardan kurtulmaya başladığınızı görebilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde belli bir haraketlenme olması olasıdır. Aşk ya da evlilik ilişkileriniz de çok ılımlı bir döneme girmektedir. Bu ilişkilerde huzurlu ve mutlusunuz.


18 Nisan 2011 : Bugün kendi kendinizi zora sokabilirsiniz. Çevrenizde bazı sahte arkadaşlar bulunabilir. Bugün size sıkça yalan söylenecektir. Buna özellikle dikkat etmelisiniz. Duygusal ilişkileriniz veya evliliğiniz de bir yalanın ortaya çıkması yüzünden bozulabilir. Bunun hangi tarafın yalanı olacağı kişiden kişiye değişebilir. Bununla beraber bu bozukluk ayrılıklara sebep olacak kadar önemli olmayacaktır. Çok hızlı gelişen olaylar sizi korkutmasın çünkü önemsediğiniz hiçbir şeyi kaybetmeyeceksiniz.


18 Nisan 2018 : Hayatınızdaki bazı tatminsizlikler ve onlarla ilgili beklentilerinizde kapadığınız umuda yönelik kapılar, size bir tür çelebilik kazandırmış gibi. Küçük mutlulukları son damlasına kadar değerlendirme becerisi geliştirmişsiniz. Yakın çevrenizde küçük sevinçlerin büyük mutluluklar gibi yaşanması genellikle sizden kaynaklanıyor. İçinizdeki yaşama coşkusu engel tanımıyor.


18 Nisan 2017 : Karmaşık düşünceler ve neden oldukları karmaşık duygular, bugünlerde sizi terk edecek. Bir problemiyle ilgili çıkışlar arayan biriyle, bazı bilgi alışverişleri içine girebilirsiniz. Bu konuda tedbirli davranışlar içine girmeniz gerekecek. Bugün sizinle ilgili eleştirel bir konuşma, sizi uzun vadeli birtakım planlarınızla yeni tartışmalara sokabilir.


18 Nisan 2016 : Hayatınızı yeniden şekillendirmeniz için doğan bir fırsatı statükocu davranıp göz ardı ediyorsunuz. Bu fırsatı değerlendirmeniz için size yapılan baskılar var. Onlara da aldırmıyorsunuz. Geçmişte yaşadığınız böyle bir denemenin üzerinizdeki olumsuz etkileri sizi cesaretsizleştiriyor. Sıkı aile bağlarınız var. Bu bağları daha verici bir şekle sokmanız gerekiyor. Sağlığınızla alakalı endişeleriniz biraz yersiz gibi.


18 Nisan 2015 : Birkaç güne kalmadan özel bir arkadaş ziyareti yapacaksınız. Bu buluşmadan dönüşünüz, biraz umutsuzluk içinde olacak. Sizi üzmeye çalıştıklarına inandığınız bazı insanların gerekçeleriyle ilgili araştırmalar içine gireceksiniz. Tartışmalı, yorucu gecelerden sonra kendinizi bitkin hissetmeniz, sizde bazı ilişkilerinizi mesafelendirme düşüncesi geliştirebilir.


18 Nisan 2014 : Yaratıcılığınızın bugünlerde yapacağı sürprizler, uzun süredir beslenen umutları kısmen de olsa, gerçeğe dönüştürebilir. Bununla ilgili alacağınız destek önerilerinin özellikle birine göstereceğiniz duygusal tepki, umutlarınızı yarı yolda bırakacak. Kendinize çok güvenli baktığınız birtakım konularda, bugünlerde bazı hayal kırıklıklarınız olabilir.


18 Nisan 2013 : Bugün ruhunuzda bir macera hevesi var. İçinde bulunduğunuz koşullardan sıkılmış olabilirsiniz. İçinizde uzaklara gitme arzusu duyuyorsunuz. Hayatınızdaki bazı şeyleri değiştirmek için dayanılmaz istekler içerisindesiniz. Fakat acele etmeyin bekleyin. Göreceksiniz ki gelişmeler sizin isteğiniz doğrultusunda olacak. Bu arada sevdiklerinizin sizden beklentilerine de karşılık vermeniz gerektiğini unutmayın.


18 Nisan 2012 : Gizemli duygusallıklara açıksınız. Hassas ilişkilerde aşırılıklar, beklenmedik tepkileri getirebilir. Bir arkadaşınızın kişisel gibi gösterdiği probleminin altında size kadar uzanan bir yol var. Bugünleri kendiniz için değerlendirebilir ; iç hesaplaşmalara yol açan pişmanlıklardan, çözüm getirmeyen tartışmalardan uzaklaşabilirsiniz.


18 Nisan 2011 : Anıların sizin için fazlaca değer taşımadığı yönündeki suçlamalar, dönüp bakmaya ve ciddiye alınmaya değer gibi görünüyor. Gelecekle ilgili planlarınız arasından biri, yakında bir umut olarak ilk ışıklarını verebilir. Yakında sevineceğiniz bazı haberleriniz var. Dikkatli adımlar atmalı, bütün dikkatinizi toplayıp ikili ilişkiler içine öyle girmelisiniz.


18 Nisan 2018 : Onun duyarlı olduğu konularda daha esnek tutumlar içine girebilirsiniz. Değişken kişiliği, kararsızlıklarınızı günden güne geliştiren ilginç özellikler sergileyebilir. Bunu bir sempati olarak görmeye çalışın.


18 Nisan 2017 : Rahatlığınızın ilişkinize duyduğunuz güvenden kaynaklandığını savunuyorsunuz. Oysa parteriniz, onu yeterince kıskanmadığınızı düşünüp bunun altında bir sevgi eksilmesi arıyor. .


18 Nisan 2016 : İlişkinizin heyecanı dolu dolu yaşayabilmeniz, tüm etkilenmelerin dışında olduğunuz şeklinde vereceğiniz izlenime çok bağlı. Aile desteği, sadece onaylama anlamında da olsa, süreç içinde sizde yönlendirildiğiniz duygusu yaratabilir.


18 Nisan 2015 : Ay ın yaptığı rahat etkiler aşkta hoş ve sürpriz sayılabilecek gelişmeler getiriyor. Yalnız, içinizde duyacağınız heyecanla aşırıya kaçabilir, enerjinizi dengelemede güçlük çekebilirsiniz.


18 Nisan 2014 : Her anlamda cazibe ölçülerinize uyan ilişkinizde, yine de yolunda olmayan bir şeylerin varlığını hissetmeniz, pek anlaşılır görülmüyor. İlişkinizde net, belirgin tavırlara ihtiyaç var.


18 Nisan 2013 : Sevdiğiniz insanla aranızda bazı fikir ayrılıkları olması sizi ruhen yormakta ama onsuz geçecek günler için de kendinizi henüz hazır hissetmiyorsunuz. Bu yüzden bu fikir ayrılıklarını görmezden geliyorsunuz.


18 Nisan 2012 : Duygularınızın ve ilginizin benzeşmesine çalışmalısınız. Sevgiliniz sitemlerinde haklı görünüyor. Yoğun sosyal yaşamınız ilişkinizi baltalıyor gibi. İlginizi arttırmanız değil, belli etmeniz gerekiyor.


18 Nisan 2011 : İlişkinizle ilgili bazı bakışları, çekemezlik olarak değerlendirmeniz gerekmiyor. Duyulan özlem, birtakım çabalarla, kavuşma gününü yaklaştırabilir. Kimi ortak dostlarınıza karşı biraz önyargılısınız.


18 Nisan 2018 : Bugünlerde hararetli bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi memnunluk yaratıyor. Özgün ilkelerinizle insanları yorduğunuz kadar ilgilerini de çekiyorsunuz.


18 Nisan 2017 : İş yerinizde bugün bazı beklenmedik sürprizler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler olumlu yönde olacaktır. İş arkadaşlarınızla bir takım ortak çalışmalara girebilirsiniz.


18 Nisan 2016 : Değerlendirebilecek koşullarda olmadığınız için, alacağınız haberleri güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz. Çalışma koşullarınız oldukça ağır, yoğunluğunuz günden güne artabilir.


18 Nisan 2015 : İş hayatınızda bazı yenilikler olacak, yeni düzene uymak ve bu düzende öncü olmak için çaba harcayacaksınız. Şu aralar gelecek için bir endişeniz yok. Kendinize iyi bir iş çevresi yaptığınızı düşünüyorsunuz.


18 Nisan 2014 : Çok hazırlandığınız bir toplantının içinde olacak, ama amaçladığınız sonuçlardan çok azını alabileceksiniz Çok önemli bir problemi halledeceksiniz. Çok umutlu olmadığınız bu işte şans size çok yardım edecek. .


18 Nisan 2013 : Elinizdekilerle yetinme isteğiniz çoğu kez çalışma azminizi kırıyor. Bir memur zihniyetiyle iş yapmak istiyorsunuz. Böyle çalışmaya devam ederseniz yeteneklerinizi körelteceksiniz.


18 Nisan 2012 : İş yerinizde daha verimli çalışmanın koşullarını sağlamak için ikili bazı görüşmeler talep edeceksiniz. Bir koordinasyon sorunu yaşandığını düşünüyor ve bunun çözümlenmesini istiyorsunuz.


18 Nisan 2011 : Bugünlerde arayışlarınızı erteleyebilir, yeni doyumlarla daha huzurlu bir ortama kavuşabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız, daha çaplı iş ilişkilerini gerektiriyor.


18 Nisan 2018 : Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve üzerinde fazla düşünmeden masraflar yapabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızla birlikte masraflar yapma şansınız olacaktır.


18 Nisan 2017 : Maddi konularda sabah saatleri oldukça rahat olacaksınız ve üzerinde fazla düşünmeden harcamalar yapabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi konularda daha dikkatli davranmayı tercih edeceksiniz.


18 Nisan 2016 : Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler görünüyor. Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz.


18 Nisan 2015 : Parasal konularda aslında iyi durumda olmanız gerekiyor ama gereksiz harcamalarınız yüzünden sık sık parasız kalıyorsunuz.


18 Nisan 2014 : Maddi konularda harcamalarınıza dikkat edeceğiniz ve yeni masraflardan kaçınacağınız bir gündesiniz. Gelir gider dengenizi ayarlamaya çalışacaksınız ve bu anlamda dikkatli olacaksınız.


18 Nisan 2013 : Bugün parasal konularda tutumlu olacağınız gözleniyor. Eviniz ve kendinizle ilgili yapmanız gereken harcamalar olacak. Bunun dışındaki lüks harcamalarınıza fazla para ayırmayacaksınız.


18 Nisan 2012 : Küçük birikiminiz, sizin yönlendirmenizde tehlike altında gibi görünüyor. Para konularında, yakın çevrenizin gözünde biraz zayıfsınız. Gerçekçi bir dostun önerisine ihtiyacınız var.


18 Nisan 2011 : Özenli harcamalarla yakın bir zamanda düze çıkacaksınız gibi görünüyor. Öte yanda küçük bir umudunuzda da biraz hayal kırıklığı söz konusu olabilir.


18 Nisan 2018 : Bugün uzun zamandır borcunuzu ödemediğiniz bir arkadaşınızla görüşeceksiniz. Sizden bu borcu ödemenizi talep edebilir.


18 Nisan 2017 : Ara, sıra kendinizi yoklayıp sınadığınız konuyla ilgili, objektif bir sonuca varmanız biraz zor görünüyor. Aşırı duygusallıkların etkisinden kurtulmalısınız.


18 Nisan 2016 : Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde çok fazla açık olmak yerine biraz gizemli olmayı bilin. Bırakın insanlar sizi çözebilmek için sizinle ilgilensinler.


18 Nisan 2015 : Gereksiz harcamalarınızı kesmelisiniz. Bunun yanında uzun zamandır aramayı ihmal ettiğiniz yakınlarınızı aramanın tam zamanı.


18 Nisan 2014 : Geçen günlerde yaptığınız bir şakanın altında, bazı sitemlerinizi sakladığınız düşünülüyor.


18 Nisan 2013 : Fiziksel görüntünüze gösterdiğiniz dikkatinizi zihinsel faaliyetlerinize de göstermelisiniz.


18 Nisan 2012 : Birtakım konularda kendinizi engelliyorsunuz. Önceden belirlemeye çalıştığınız sonuçları alabilmeniz, çok belirgin bir biçimde iradenizi ortaya koyabilmenize bağlı.


18 Nisan 2011 : Çekingen davrandığınız bir oluşumda, aldığınız uyarılar size daha atak yapabilir.


18 Nisan 2018 : Karşı cinsin üzerinizdeki etkisini inkâr etmeniz mümkün değil. Bugün partnerinizin size olan davranışlarından olumlu etkileneceksiniz. Birlikte ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerin size sunacakları olanakları geri çevirmemelisiniz. Yeteneklerinizi doğru değerlendirmeniz gerekiyor.


18 Nisan 2017 : Hüsranla biten iliskileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış. Gereksiz korkulara kapılıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönemdesiniz. İş hayatınızda gerek üstlerinizle iliskilerinizde gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olmalısınız.


18 Nisan 2016 : Çevrenizdeki insanları çok tenkit ediyor, eleştirilerinizi sivri dille yapıyorsunuz. Daha sakin ve uyumlu olmaya çalışmalısınız. Maddi anlamda şanslı bir günde bulunuyorsunuz. Sağlığınıza özen gösterin.


18 Nisan 2015 : Sabah saatlerinde kendinizi ve meziyetlerinizi ön plana çıkarmanız gereken bir durumda kalabilirsiniz. Olduğunuz gibi doğal halinizle hareket etmeye çalışın. Göz doldurmaya çalışan tavırlar her an ters etki yaratabilir.


18 Nisan 2014 : Bugün sizi tanımayan kişilere kendinizi iyice anlatmak her zamankinden kolay olacak. Reklam, pazarlama, yayıncılık, eğitim içerikli konularda ikna beceriniz kuvvetli görülüyor. Hukuksal konularda da etkili konuşmalar yapabilirsiniz.


18 Nisan 2013 : Bugün kendinizi dışarıya yansıtma şansı bulabilirsiniz. Ailenizi ilgilendiren bir meselede inisiyatif almanız sayesinde düzeni sağlayabileceksiniz. Sözünüzü geçirmenin yolunu bulun. Yoksa haklıyken haksız konuma düşersiniz.


18 Nisan 2012 : Partnerinizle uyumlu birlikteliğiniz var. Duygusal anlamda mantıklı hareket ederseniz bu ilişkinizde daha mutlu olursunuz. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir işte çalışıyorsunuz. Bu nedenle yeteneklerinizi ortaya koyun. Parayla ilgili anlaşmazlıkları ortadan kaldırmak için çaba göstermelisiniz.


18 Nisan 2011 : Bugün gideceğiniz bir davette elit insanlarla tanışma fırsatı elde edeceksiniz. Özellikle sanat ve kültürel etkinliklerde söz sahibi kişilerle kuracağınız diyaloglar sayesinde sosyal yaşamınızı renklendirecek.


18 Nisan 2012 : Maddesel konuların güncellik kazanması, harcamalarınızı olumsuz etkileyecektir.Paranızı dikkatli kullanmalısınız. Harcamalarınızı kısıtlamak zorundasınız. Aklınıza taktığınız her şeyi yaşama geçirme konusunda acele ediyorsunuz. Başkalarının işinize karışmasından hoşlanmadığınız bir gün. Aklınızı seviyorsunuz..


18 Nisan 2018 : Sizi kısıtlayan her şeyden uzaklaşacak, kendi istediğiniz şeylere vakit ayıracaksınız. Çok hevesli olduğunuz bu günlerde aşk ilişkilerine öncelik vermekte kararlı görünüyorsunuz. Ancak aşırı bencil yanlarınızla ilişkilerine zarar verebilirsiniz. Daha fazla paylaşım içinde olun. Uzaklarla ilgili konuların getirdiği yolculuklar tatil tadında yaşanabilir.


18 Nisan 2017 : Akıcı şartlar sizi yenilikler yapmaya itiyor. Artık yaratıcı konularda son derece aktif çalışmalar içindesiniz. Duygularınızı öne çıkarabileceğiniz fırsatları kullanarak başarıya yakınlaşabilirsiniz. Çocuklarla ilgili konular ve hayatın keyifli yanları ise size aradığınız heyecanı verecektir. Aynı zamanda aşk ilişkilerinde oldukça canlı bir dönemdesiniz.


18 Nisan 2016 : Meraklı ve hareketli bir gününüzdesiniz. Yerinizde duramıyorsunuz. Hayatınıza yeni ve farklı alanlar katmak isteyeceksiniz. Eğitim, araştırma – geliştirme konularında ilerleme kaydedebilirsiniz. Kişisel gelişiminize faydalı olacak çalışmalarda bulunabilirsiniz. Yurtdışıyla ilgili işleriniz için olumlu enerjiler gözüküyor.


18 Nisan 2015 : Bugün mücadele teması öne çıkıyor. Sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun. Duygusal ilişkilerinizde kaybetme korkusu sizi bir parça kıskanç yapabilir. Öte yandan işe dair konularda rekabet ve sorumluluk vurgusu gözüküyor. Finansal konularda akılcı yaklaşımlar içinde olmanızda fayda var. Tartışmalı ortamlar oluşabilir.


18 Nisan 2014 : Kendinizi oldukça ferahlamış ve hafiflemiş hissedebilirsiniz. Ãœzerinizdeki bu olumlu hava sayesinde bakış açınızda genişleyecek. Meraklı ve araştırmacı yönleriniz sizi gerek iş gerekse kişisel açıdan yurtdışındaki konulara yönlendirebilir. Buralardaki fırsatların peşinden gidebilirsiniz. Kulağınız gelecek haberlerde olsun.


18 Nisan 2013 : Pek çok konuda gücünüzü ortaya koyabileceğiniz öncelikler peşindesiniz. Burcunuzda bulunan etkilerle öne çıkıyorsunuz ancak ani tepkiler vermeye açıksınız. Özellikle aile ilişkilerinde daha sakin olmaya çalışın. Son bir çaba ile tamamlanması gereken işleri yoluna koymanız mümkün. Planlı ve kararlı olduğunuzda son günlerin getirdiği gerginlikler aşılacak.


18 Nisan 2012 : İçinizden geldiği gibi karar vermek isteyebilirsiniz. Ancak gözden kaçan konular ve ayrıntılar beklemediğiniz sorunlar getirecektir. En azından bugün akşam saatlerine kadar önemli adımlar atmaktan kaçınmalısınız. İç dünyanızda daha fazla huzur aradığınız bu günlerde ortaklıkların getirdiği testler yorucu olacak. Sabırlı olmanızda fayda var.


18 Nisan 2011 : Ortaklaşa işler, yatırımlar açısından sizi zorlayan gelişmeler olabilir. Başkalarının sürekli söz sahibi olduğu bu alanda bazı riskler söz konusu. Ortak harcamaların artabileceği konuları dikkate almalısınız. Başkalarından beklediğiniz desteklerde şimdilik ölçülü olmanızda yarar var. Bugünlerde ilişkilerde yaşanacak duygusal gerginlikler fazla büyütülmemeli.


18 Nisan 2018 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


18 Nisan 2017 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


18 Nisan 2016 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


18 Nisan 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


18 Nisan 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


18 Nisan 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


18 Nisan 2012 : Duygusal endişeleriniz devam ediyor. Gizli kalmış konuların getirdiği gelişmeleri sabırla karşılamalısınız. Biraz sezgilerinize güvenmek, kollektif çalışmalarda daha fazla fedakarlıkta bulunmak size iyi gelecektir. Yakın çevreden gelecek destekler ise yapıcı sonuçlar getirecek. Kendinizi ifade edebileceğiniz konular yanında, ticari faaliyetler hızlanabilir.


18 Nisan 2018 : AŞK: Bugün ciddisiniz vesorumluluklarınızı pratik yöndenele almayı tercih ediyorsunuz.Sevdiğinizin size karşı güvenduyduğundan emin olmalısınız.Bugünlerde aşk konusunda anitepkiler vermeniz yanlış olur.İŞ: Yapmış olduğunuz hareketler işinizde acelecidavrandığınızı gösteriyor. Diğer arkadaşlarınızınsize olan ihtiyaçlarını görmezden gelip kayıtsızdavranıyorsunuz. Her şeye karşı isteksizsiniz.SAĞLIK: Yetersizlik duyguları hissediyorsunuz.


18 Nisan 2017 : Oldukça güzel ancak hassas olacağınız bir gün sizin için. Partnerinizle aranızda çok güzel bir ilişki var.


18 Nisan 2016 : Bugünlerde hijyen sizin içinçok önemli. Bulunduğunuzhemen her ortamıntemizliğine çok dikkatediyorsunuz. İş yerinizdebilhassa daha dikkatlisiniz.


18 Nisan 2015 : Yeni kişiler arasındabulunarak aradığınız partneribulabilirsiniz. Ama işlerinizeözen göstermeniz karşı cinsidaha fazla size yakınlaştıracak,bu konuda endişe etmeyin.


18 Nisan 2014 : DÜŞÜNCELERİNİZİ ifade etmekte başarılı olacaksınız. İkna kabiliyetiniz yüksek. İşiniz konusunda alacağınız kararlarda temkinli hareket etmelisiniz.


18 Nisan 2013 : Kartınız Anahtar... Bugün sezgileriniz çok güçlü. Yeni yatırımlar yapmakta kararlısınız. Tahmin ettikleriniz ters olabilir. Hanenizle ilgili birtakım sorunları aşmalısınız.


18 Nisan 2012 : Mutlu bir yaşam sizi bekliyor. Oysa bu başarınız sizden kaynaklanıyor. Mükemmeli arayarak ertelediğiniz planlar bugün hayatınıza girecek.


18 Nisan 2011 : BİR kısmetiniz var ama, bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Ani duygulara kapılmadan karar vermelisiniz. Onu çevrenizden uzaklaştırmalısınız.


18 Nisan 2018 : Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.


18 Nisan 2017 : Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.


18 Nisan 2016 : Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.


18 Nisan 2015 : Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.


18 Nisan 2014 : Aşkta dikkatli olmanız gereken bir dönem. İlişkinizin size aradığınız huzuru getirmesi bugünlerde biraz zor. İşinizle ilgili taşıdığınız endişeler sizi karamsarlığa sürüklüyor. Yakın çevrenizde sizi her bakımdan desteklemeye, yardımda bulunmaya hazır kişiler var.


18 Nisan 2013 : İlişkinizde fazla alınganlık yapmanız, gereksiz endişelere kapılmanıza neden olabilir. Aşk konusunda cesur davranabilirseniz, hayatta başka heyecanlar da olduğunu fark edeceksiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı tetikte olun. Uzun zamandır beklediğiniz iş fırsatı karşınıza çıkabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed