Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

18 Şubat Hangi Burç?


Burcunuz Kova,

Geçmiş Yorumlar:

18 Şubat 2015 : Belli girişimleriniz, aşk hayatınız veya önemsediğiniz diğer konular ivme kazanmak üzere. Olayların istendiği gibi ilerleyebilmesi için başkalarının işleriyle veya talepleriyle ilgilenmeyi bırakıp kendinize odaklanmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Kova burcundaki Ay, içinde bulunduğumuz gruplara faydalı olmak isteyeceğimiz, sosyal, toplumsal konulara duyarlı ve yenilikçi bir günde olduğumuza işaret ediyor. Yeni şeyler öğrenebilir, zihnimizi açacak aktivitelerde bulunabilir veya hızlı düşündüğümüz bugün için, pek çok konuyu farklı şekilde ele alabilir, pozitif bakışımızla günü güzelleştirebilir veya farklı şeyler yaşayabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


18 Şubat 2014 : Duygularınızı çevrenizdeki kişilerle paylaşmanız bir süredir arzu ettiğiniz ve araştırdığınız desteği bulmanıza yardım edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün gerekli ya da gereksiz her şeye sebepsiz yere sinirlenme eğilimi içinde olabilir veya gerçekten sinirlenilmesi gereken şeylerle lüzumsuz yere sinirlerimizi bozduklarımız arasındaki farkı anlayabiliriz. Yani özetle bir ara sinirlerimiz bozulacak, o belli! Ancak, bu esnada boşu boşuna kendimizi sinirlendirdiğimiz konuları da ayırt edebileceğiz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


18 Şubat 2013 : Geleceğinizi olumlu yönde etkileyebilecek yaratıcı fikirleriniz olabilir ya da oluşabilir. Belli proje, fikir veya planlarınızın güncellenmesi gerekiyor. Grup aktiviteleri, ekip çalışmaları ya da fikir paylaşımında bulunacağınız ortamlar mevcut durumunuzu güvence altına almanıza yardım edebilir. Stresten ya da stresli kişilerden uzak durun. Niobe


18 Şubat 2012 : İş hayatınızda bir ikilem içinde bulunuyorsunuz. Bir yandan herekete geçme arzusuyla yanıp tutuşurken, başarısızlığa uğrama korkusu sizi frenliyor. Bu sonsuza kadar böyle devam edemez. Olayları yeniden gözden geçirin ve artık kararınızı verin. Aynı karmaşıyı duygusal hayatınızda da yaşayabilirsiniz. Romantik yaşantınızda sizi hem mutlu hem de huzursuz edebilecek gelişmeler karşınıza çıkabilir.


18 Şubat 2011 : Pek çok şey yapabilecekken karamsarlığa kapılmak size zarar verecektir. Kararlığınızı ve yaptırım gücünüzü gelişmelerin olumlu yönde ilerlemesini sağlayacak biçimde kullanın. Böylece yaşamdan zevk alabilir ve doğru zamanda doğruyu yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Sinirlerinizin gerginleşmesini önleyecek birtakım önlemler almanız şart. Kendinize zaman ayırmalı ve yaşamın tadını çıkarabilecek gezilere katılmalısınız. Doğayla başbaşa geçireceğiniz zamanlar kendinizi dinlemenize ve çözümlemenize neden olacak.


18 Şubat 2015 : Vicdanınızı arada bir yoklayan sızıyı yok etmek için aile ilişkilerinizde biraz daha hoşgörülü olmanız gerekiyor. Sizden daha genç olan birinin sizden daha sorunlu olabileceğini anlayamıyorsunuz. Komşuluk ilişkinizde hoşlanmadığınız birisiyle çatışma halindesiniz. Bu ilişkiyi biraz da sizin duygusallığınızın böyle sorun yumağı haline getirdiğini görmeniz gerekiyor.


18 Şubat 2014 : Epeydir yaşamak istediğiniz türden bir gün geçirebilirsiniz. Yaşama sevinciniz bugün iyice açığa çıkacak ve karşılığını bulacak. Önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Onlarla ilgilenmek bazı planlarınızı alt üst edecek ama hem duygusal açıdan hem de maddi açıdan onlarla geçireceğiniz günlerden hoşnut kalacaksınız.


18 Şubat 2013 : Hızlı düşünün. Planlı olmak iyi ama kendinizi sınırlayacak düzeyde olmamalı. Önceden hesaplamadığınız için bir açık gibi görünen noktalarda yeni açılımlar başlar ve bu da aslında şanslı değil, özgür olduğunuz için böyle gerçekleşir. Bazı planlarınızı bilerek yarım bırakın. Bu akşam katılacağınız davette tanışacağınız biri ile ortaklık oluşabilir.


18 Şubat 2012 : Aile içindeki yapay, geçici sürtüşmelerden endişeleriniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu sürtüşmeler siz hiç karışmadan ortadan kalkacak. Bir dostunuzdan kent dışına davet alacak, ama zaman ayarlayamayacağınız için gidemeyeceksiniz. Geçmişinizle ilgili derin bir hesaplaşmanız var. Bunu bugünlerde bir dostunuzla paylaşmaya kararlısınız.


18 Şubat 2011 : Tutarlı bulduğunuz ilişkilerde girişken kişiliklerin olumlu anlamda yönlendirmeleri olabilir. Bu konuda istekli görüneceğiniz etkilenmeler söz konusu. Kendinizi özellikle sakındığınız bir oluşum, bu günlerde ısrarcılığını arttırabilir. Bununla ilgili fikir alışverişlerinden yararlar görebilirsiniz. Sevecen yaklaşımlarınız, önümüzdeki günlerde yeni dostluklar getirecek.


18 Şubat 2015 : Sevgiliniz son zamanlarda kendinize bakmadığınız konusunda şikayetçi. Sizin gibi bakımlı bir insan nasıl olur da kendini bu kadar salıverir. Bu duruma bir an önce müdahale etmelisiniz.


18 Şubat 2014 : Uzun zamandır onu keşfetmeye çalışıyorsunuz. Her yeni keşfinizde keşfedecek bir yanını daha fark ediyorsunuz. Onu derin ve ulaşılmaz bulduğunuz için ilişkiniz size çok heyecan veriyor.


18 Şubat 2013 : Partnerinizi baskı altında tuttuğunuz için duygusuz biriymiş gibi algılanıyorsunuz. Hoşgörünüzü genişleterek bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Bu başarmanız, başkalarına güvenmeyi test ederek öğrenmenize bağlı.


18 Şubat 2012 : Bugün aşk hayatınızdaki gelişmeler çok olumlu oalcak.Sevgilinizden beklemediğiniz bir ilgi ile karşılaşacaksınız. Onun etkisi ile daha uzlaşmacı davranacaksınız


18 Şubat 2011 : Bugünlerde sağlam durmanızda yarar var. İlgi alanına girdiğiniz pek çok kişi var. Uyarılara kapalı olduğunuz şeklindeki iddialarınıza fazla güvenmeyin. Bunun nedenini siz de biliyorsunuz.


18 Şubat 2015 : Bugün iyimserliğiniz üzerinizde olacak, size karşı gelen insanlara karşı bile dostça tavırlar ile yaklaşacaksınız. Çalışma ortamınıza uyum sağladığınız gibi bu konuda sizden yaşça büyükleri bile geride bıraktınız.


18 Şubat 2014 : Bazı önemli problemleri çözmenin huzurunu yaşıyorsunuz. Önümüzdeki günler sizin için stressiz ve sakin geçecek. Uzun zamandır böyle bir huzurlu iş ortamına ihtiyacınız vardı.


18 Şubat 2013 : Çevrenizde bulunanların çoğunun ilgisini çeken bir konuda yeni bir yöntem ve çözüm önererek dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız. Kıvrak zekalı, düzenli, ısrarlı ve faydacı özellikleriniz işinizi daha da kolaylaştıracak.


18 Şubat 2012 : İyi niyetli davranışlarınızla etrafınızdaki insanlar üzerinde olumlu etkiler bırakıyorsunuz. Sizinle iş yapanlar aldıkları sonuçlardan çok memnunlar. yalnız resmi işlerde biraz daha titiz olmalısınız.


18 Şubat 2011 : Ödemelerinize karşı gösterdiğiniz hassasiyet, aynı şekilde size gösterilmiyor. Bununla ilgili sürekli plan değişiklikleri yapmak yerine, artık talep etme yoluna gidebilirsiniz.


18 Şubat 2015 : Sağlamcı bakışınız, dönemsel problemlere çözüm olamıyor. Önümüzdeki günler biraz zor geçebilir. Biriktirdiğiniz küçük bir parayı hiç istemediğiniz halde harcamak zorunda kalabilirsiniz


18 Şubat 2014 : Yakında yeni bir harcamanız olacak. Ama giden paranın karşılığında çok istediğiniz bir şeye kavuşacağınızdan bu masrafa o kadar aldırmayacaksınız.


18 Şubat 2013 : Normal kazancınızın dışında bir kazancınız olacak. Olacak ama bu fazla paradır diye hemen harcamaktan kaçınmalısınız, çünkü hemen arkasından doğacak bir gereksinme için size bir şans olarak verilmişçesine bir özelliği var bu paranın.


18 Şubat 2012 : Maddi konularda bütçenizi dengelemek sizin için önem kazanıyor. Çeşitli yeni gelir kaynakları oluşturma düşünceleri geliştirebilirsiniz. Harcamalarınızda da bir artışın olabileceği bir gündesiniz.


18 Şubat 2011 : Son zamanlarda izlediğiniz para politikası her zamankinden daha çok uyanık olmanızı gerektirecek. Kafanıza koyduğunuz atılımlar, sizi bir çok konuda bağlayabilir.


18 Şubat 2015 : Zaman ve para yitirip gerilim yaşadığınız bir oluşumun içinden bir an evvel çıkmanız gerekiyor.


18 Şubat 2014 : Bir arkadaşınızın ilişkisine gereksiz yere müdahale ediyorsunuz. Kendisini sürekli size karşı savunmak zorunda hissediyor.


18 Şubat 2013 : Sinirlenmeniz gerekmez, herkesin en az sizin kadar planlı ve düzenli olması gerektiği gibi bir saplantınız var, bunu atmalısınız.


18 Şubat 2012 : Bir süreden beri beklediğiniz bir gelişme bugün olabilir yada olumlu anlamda önemli adımlar atılabilir. Bazı ortak çalışmalar yapabileceğini bir gündesiniz.


18 Şubat 2011 : İkili bir ilişkinizde karşınızdakiyle monolog halindesiniz. Bir sonuca varabilmeniz için üçüncü kişilerin devreye girmesi yararlı olacak.


18 Şubat 2015 : Yeni tanışacağınız birine âşık olabilirsiniz. Ancak onu daha yakından tanımanız sizin yararınıza olacaktır. İşinizle ilgili almış olduğunuz tedbirler sayesinde sıkıntılı günleri çabuk atlattınız. Sağlığınız iyi.


18 Şubat 2014 : Karar verme ya da verdiğiniz kararın arkasında durup yola devam etme sorunu yaşayabilirsiniz. Genel olarak istekleriniz ve öncelikleriniz hızlıca değişim gösterecek. Çok fazla görüş almaya kalkmayın. Kafanız iyice karışabilir.


18 Şubat 2013 : Para konusunda hatalı kararlar verme riskiniz var. Kayıbınız olmuşsa detaylı düşünmeniz gerekir. Oysa siz bu tarz konularla ilgilenecek bir günde değilsiniz. Mutluluğa hizmet eden şeyler yapmaktan başka gayeniz yok.


18 Şubat 2012 : Kıskançlık huyunuzdan vazgeçmeniz gerekiyor. Sevgilinizin son derece anlayışlı biri olmasının mutluluğunuzdaki payını görüp ona göre hareket etmelisiniz. İş yerinde size teklif edilen pozisyon değişikliğini kabul edip etmemekte tereddütleriniz var. Bu fırsatı kaçırmayın.


18 Şubat 2011 : Sevdiğiniz kişi sizin duygularınızdan biraz endişe duyuyor olabilir. Ona karşı olan hislerinizi söyleyin. Size güven duymasını sağlayın. İşinizle ilgili yaşadığınız sıkıntıların üstesinden gelecek güce sahipsiniz.


18 Şubat 2013 : Yaşamla ilgili ilginç fikirleriniz var ve olayları kendi çabanızla yönlendirmek istiyor,  idealleriniz doğrultusunda karar vermek istiyorsunuz. Bugün Ay’ın konumu, özgürce düşünceler içinde olacağınızı gösteriyor.Yapacağınız yolculukların size kazandıracağı aktivite ve enerjiyle bir çok kombinasyon çalışma içinde olacaksınız. 


18 Şubat 2015 : Ay burcunuzda size fark yaratabileceğiniz etkiler getiriyor. Sosyal konularda daha aktif olabilir, kendinizi gösterebileceğiniz eylemlere girişebilirsiniz. Bu dönem ortaklıklarda daha güçlü destekler almanız söz konusu. Aynı zamanda siz de işbirliği içinde kalarak, insancıl paylaşımlara gidebilirsiniz. Yakın arkadaşlıkların hayatınıza getirdiği dinamizm dikkat çekecek.


18 Şubat 2014 : Farkındalığınızın artacağı bir gün yaşayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek ve yabancılarla ilgili konular öne çıkabilir. Ruhsal dünyanızda derinlik ve anlayış kazanmak isteyebilirsiniz. Yeni ufuklara açılmak, farklı düşünüş ve inanç sistemlerini öğrenmek yönünde adım atabilirsiniz. Medya ile ilgili konularda da hareketlilik yaşanabilir.


18 Şubat 2013 : Önceliklerinizi iyi belirlemek durumundasınız. Yaratıcı uğraşlar ve keyifler abartılmadan akılıca manevralar yapılmalı. Zira iş ve kariyerinizle ilgili konularda zorunlu bir değişim içindesiniz. Hayatın keyifleri ve sorumluluklar arasında kalmaktan kaçının. Sosyal statünüzde önemli değişiklikler hazırlık yapmak ve olayları ciddiye almak gerekiyor.


18 Şubat 2012 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


18 Şubat 2011 : Bugün daha dikkatli olmayı başarabilirsiniz. Gün ortasına kadar ortaklaşa konularda sizi yeni kararlar almaya iten gelişmeler var. Bir bakıma ektiklerinizi biçebileceğiniz süreçtesiniz. Bu yüzden başkalarının getirdiği önerilere daha açık durmanız gerekiyor. Gün ortasından sonra gündeminize parasal konular yerleşecek. Duygusal ilişkiler açısından huzursuz zamanlar öne çıkabilir.


18 Şubat 2015 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


18 Şubat 2014 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


18 Şubat 2013 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


18 Şubat 2015 : AŞK: Sevecen ve samimisiniz. Aşkoyunlarında tam bir ustasınız.Sevginizi göstermekten hiççekinmiyor, enerjik doğanızgereğince bugün aşk hayatınızınbir takım temellerini atmışoluyorsunuz. Çekici ve hoşsunuz.İŞ: Bugünlerde kendinize hizmet ettirmeyi çokseviyorsunuz. Onun için sizinle çalışmak pek kolayolmuyor. Oysa her işe kendi elinizi atarsanız dahabüyük yeteneğiniz olduğunu göreceksiniz.SAĞLIK: Kas ağrılarınıza ağrı kesici iyi gelecek.


18 Şubat 2014 : Yanlış kararlar almanın eşiğine geleceksiniz. Hatta alabilirsiniz de. Karar almadan önce büyüklerinize danışın.


18 Şubat 2013 : Kartınız silah... Size hayat verenbirtakım yararlar sağlayan insanlarınetrafında pervane olmuşsunuz gibi.Oysa siz bu durumu başarılarınızla veözverilerinizle hak ettiniz unutmayın.


18 Şubat 2012 : AŞK: Akıl oyunları oynayarakbugün partnerinizin kafasınıkarıştırdınız. Ancak bilmenizgereken bir şey varsa fazla nazaşık usandırır. Onun kafasını çokkarıştırmanın aksine her şeyiaçığa kavuşturmanız gerek.İŞ: Bugün maddiyatın sizin için öneminin büyükolduğunu anlayacaksınız ve geleceğinizi güvencealtına aldığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.Bulunduğunuz durumdan memnun değilsiniz.SAĞLIK: Çalışmaktan fazlasıyla sıkılabilirsiniz.


18 Şubat 2011 : Bugünlerde evinizle daha ilgilisiniz. Dostlarınızı evinize çağırmak ve marifetlerinizi göstermek istiyorsunuz.


18 Şubat 2015 : Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.


18 Şubat 2014 : Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.


18 Şubat 2013 : Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.


18 Şubat 2011 : Sevgilinizin birtakım davranışları moralinizin bozulmasına yol açabilir, halbuki bunların sizinle hiç ilgisi yok, siz aşırı alıngansınız. Kendinize olduğu kadar bugüne kadar güveninizi kazanmış olana da güvenin. Beraber çalıştığınız insanlara karşı gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed