Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

18 Şubat Hangi Burç?


Burcunuz Kova,

Geçmiş Yorumlar:

18 Şubat 2018 : Bugün kariyerinizi ve maddi beklentilerinizi şifalandıran ve ruhunuzu tatmin eden amaçlarınıza ulaşabileceğiniz adımlar alabilir, bugün küçük ama yarın büyük adımlarla geleceğinize yönelik iyimser bir tablo çizebilirsiniz. Yaratıcı ve orijinal fikirlerinizi paylaşmanın tam zamanıdır. Çünkü düşüncelerinizin itibar göreceği, fikirlerinizin harika bulunacağı güzel etkilerle karşı karşıyasınız. Bu yıldızlı günleri iyi değerlendirmeli, kendinizi ilerletecek projeleri gözler önüne sermelisiniz.


18 Şubat 2016 : Evinizde faydalı değişiklikler yapabilirsiniz, ama bu amaçla oldukça mücadele etmeniz gerekebilir. Günlük rutin akışınızda olumlu değişiklikler yapacağa benziyorsunuz. Eğer bu anlamda liderlik rolüne soyunmanız gerekiyorsa, çekinmeyin ve işlerin istediğiniz hale bürünmesi için, ipleri ele alın bir an önce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kova burcuna geçen Venüs, Mart ayının ikinci haftasına kadar, aşk hayatımız veya arkadaşlık ilişkilerimizde kendimizi farklı ve özgür şekilde ortaya koymamızı sağlayabilir. İlişkilerde uyumu sağlamak için aşkdan çok, iyi arkadaş olabilmek önem taşıyacak. Partneriniz sevgiliniz olduğu kadar en iyi arkadaşınızsa sorun yok demektir. Grup aktiviteleri, ekip çalışmaları için de uygun bir zaman diliminde olacağız. Bugün sabah saatlerinde aynı an da çok fazla işle uğraşmak veya aynı an da çok fazla mesaja cevap vermek, telefona geri dönmek durumunda olmamız dağılmamıza neden olabilir. Ancak, bunun dışında haber akışının hızlı olduğu, destekleyici desteklere açık, yeni gelişmeler ve haberlerin gündemde olabileceği bir gündeyiz. Olumlu olanakları, fırsatları ve koşulları en iyi şekilde değerlendirmekte fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


18 Şubat 2015 : Belli girişimleriniz, aşk hayatınız veya önemsediğiniz diğer konular ivme kazanmak üzere. Olayların istendiği gibi ilerleyebilmesi için başkalarının işleriyle veya talepleriyle ilgilenmeyi bırakıp kendinize odaklanmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Kova burcundaki Ay, içinde bulunduğumuz gruplara faydalı olmak isteyeceğimiz, sosyal, toplumsal konulara duyarlı ve yenilikçi bir günde olduğumuza işaret ediyor. Yeni şeyler öğrenebilir, zihnimizi açacak aktivitelerde bulunabilir veya hızlı düşündüğümüz bugün için, pek çok konuyu farklı şekilde ele alabilir, pozitif bakışımızla günü güzelleştirebilir veya farklı şeyler yaşayabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


18 Şubat 2014 : Duygularınızı çevrenizdeki kişilerle paylaşmanız bir süredir arzu ettiğiniz ve araştırdığınız desteği bulmanıza yardım edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün gerekli ya da gereksiz her şeye sebepsiz yere sinirlenme eğilimi içinde olabilir veya gerçekten sinirlenilmesi gereken şeylerle lüzumsuz yere sinirlerimizi bozduklarımız arasındaki farkı anlayabiliriz. Yani özetle bir ara sinirlerimiz bozulacak, o belli! Ancak, bu esnada boşu boşuna kendimizi sinirlendirdiğimiz konuları da ayırt edebileceğiz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


18 Şubat 2013 : Geleceğinizi olumlu yönde etkileyebilecek yaratıcı fikirleriniz olabilir ya da oluşabilir. Belli proje, fikir veya planlarınızın güncellenmesi gerekiyor. Grup aktiviteleri, ekip çalışmaları ya da fikir paylaşımında bulunacağınız ortamlar mevcut durumunuzu güvence altına almanıza yardım edebilir. Stresten ya da stresli kişilerden uzak durun. Niobe


18 Şubat 2012 : İş hayatınızda bir ikilem içinde bulunuyorsunuz. Bir yandan herekete geçme arzusuyla yanıp tutuşurken, başarısızlığa uğrama korkusu sizi frenliyor. Bu sonsuza kadar böyle devam edemez. Olayları yeniden gözden geçirin ve artık kararınızı verin. Aynı karmaşıyı duygusal hayatınızda da yaşayabilirsiniz. Romantik yaşantınızda sizi hem mutlu hem de huzursuz edebilecek gelişmeler karşınıza çıkabilir.


18 Şubat 2011 : Pek çok şey yapabilecekken karamsarlığa kapılmak size zarar verecektir. Kararlığınızı ve yaptırım gücünüzü gelişmelerin olumlu yönde ilerlemesini sağlayacak biçimde kullanın. Böylece yaşamdan zevk alabilir ve doğru zamanda doğruyu yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Sinirlerinizin gerginleşmesini önleyecek birtakım önlemler almanız şart. Kendinize zaman ayırmalı ve yaşamın tadını çıkarabilecek gezilere katılmalısınız. Doğayla başbaşa geçireceğiniz zamanlar kendinizi dinlemenize ve çözümlemenize neden olacak.


18 Şubat 2018 : Bugün ilişkilerinizde artış gözlerken, arzu ettiğiniz seyahatlere çıkma fırsatları bulabilirsiniz. Ay, kültürel konuları ve seyahat fırsatlarını gündeme getirebilir. Her konuda meraklı ve faal olabilir ve girişimciliğinizle dikkat çekebilirsiniz.


18 Şubat 2017 : Bugün duygularınız çok karmaşık olacak. Zaman zaman karşılaştığınız olaylara gereğinden fazla tepki verebilirsiniz. Özellikle aile yakınlarınıza karşı çok sert tutumlar sergileyebilirsiniz. Bugün bazı planlarınızı gerçekleştirememek sizde gerginlik yaratabilir. Akşam saatlerinde kendinizi biraz daha sakin hissedebilirsiniz. Alacağınız bir haber sizi sevindirebilir.


18 Şubat 2016 : Bugün kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Sürekli dinlenmeye ihtiyaç duyacaksınız. Bu ruh haliniz sebebiyle bugün evden çıkmayı hiç istemeyebilirsiniz. Günü zihinsel faaliyetlerinize ya da dinlenmeye ayırmak için fırsat kollamakla geçireceksiniz. Bu akşam ailenizle birlikte bir davete katılabilirsiniz. Orada tanışacağınız bazı kimselerle hoş sohbetler yapabilirsiniz.


18 Şubat 2015 : Vicdanınızı arada bir yoklayan sızıyı yok etmek için aile ilişkilerinizde biraz daha hoşgörülü olmanız gerekiyor. Sizden daha genç olan birinin sizden daha sorunlu olabileceğini anlayamıyorsunuz. Komşuluk ilişkinizde hoşlanmadığınız birisiyle çatışma halindesiniz. Bu ilişkiyi biraz da sizin duygusallığınızın böyle sorun yumağı haline getirdiğini görmeniz gerekiyor.


18 Şubat 2014 : Epeydir yaşamak istediğiniz türden bir gün geçirebilirsiniz. Yaşama sevinciniz bugün iyice açığa çıkacak ve karşılığını bulacak. Önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Onlarla ilgilenmek bazı planlarınızı alt üst edecek ama hem duygusal açıdan hem de maddi açıdan onlarla geçireceğiniz günlerden hoşnut kalacaksınız.


18 Şubat 2013 : Hızlı düşünün. Planlı olmak iyi ama kendinizi sınırlayacak düzeyde olmamalı. Önceden hesaplamadığınız için bir açık gibi görünen noktalarda yeni açılımlar başlar ve bu da aslında şanslı değil, özgür olduğunuz için böyle gerçekleşir. Bazı planlarınızı bilerek yarım bırakın. Bu akşam katılacağınız davette tanışacağınız biri ile ortaklık oluşabilir.


18 Şubat 2012 : Aile içindeki yapay, geçici sürtüşmelerden endişeleriniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu sürtüşmeler siz hiç karışmadan ortadan kalkacak. Bir dostunuzdan kent dışına davet alacak, ama zaman ayarlayamayacağınız için gidemeyeceksiniz. Geçmişinizle ilgili derin bir hesaplaşmanız var. Bunu bugünlerde bir dostunuzla paylaşmaya kararlısınız.


18 Şubat 2011 : Tutarlı bulduğunuz ilişkilerde girişken kişiliklerin olumlu anlamda yönlendirmeleri olabilir. Bu konuda istekli görüneceğiniz etkilenmeler söz konusu. Kendinizi özellikle sakındığınız bir oluşum, bu günlerde ısrarcılığını arttırabilir. Bununla ilgili fikir alışverişlerinden yararlar görebilirsiniz. Sevecen yaklaşımlarınız, önümüzdeki günlerde yeni dostluklar getirecek.


18 Şubat 2018 : Aşk hayatınızda çok mutlusunuz. Sevgilinizle mükemmel bir beraberliğiniz var ve bu beraberlik sizi çok mutlu ediyor. Bugün onunla birlikte zaman geçirebilirsiniz. Sevgilinizin size bir sürprizi olacak.


18 Şubat 2017 : Aşk yaşamınızda daha çok tutkulu ve ihtiraslı bir gün geçirme şansınız olacaktır. Ancak içten davranmaya özen göstermelisiniz. Sevgiliniz yapmacık hareketlere çok sinirleniyor ve buna dikkat etmelisiniz.


18 Şubat 2016 : İkili ilişkilerde pek başarılı olamıyorsunuz. Duygularınızı ifade etmekte zorlanıyorsunuz. Hayatınızda romantizme pek yer vermemeniz yüzünden sevdiğiniz insanla sorunlar yaşıyorsunuz.


18 Şubat 2015 : Sevgiliniz son zamanlarda kendinize bakmadığınız konusunda şikayetçi. Sizin gibi bakımlı bir insan nasıl olur da kendini bu kadar salıverir. Bu duruma bir an önce müdahale etmelisiniz.


18 Şubat 2014 : Uzun zamandır onu keşfetmeye çalışıyorsunuz. Her yeni keşfinizde keşfedecek bir yanını daha fark ediyorsunuz. Onu derin ve ulaşılmaz bulduğunuz için ilişkiniz size çok heyecan veriyor.


18 Şubat 2013 : Partnerinizi baskı altında tuttuğunuz için duygusuz biriymiş gibi algılanıyorsunuz. Hoşgörünüzü genişleterek bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Bu başarmanız, başkalarına güvenmeyi test ederek öğrenmenize bağlı.


18 Şubat 2012 : Bugün aşk hayatınızdaki gelişmeler çok olumlu oalcak.Sevgilinizden beklemediğiniz bir ilgi ile karşılaşacaksınız. Onun etkisi ile daha uzlaşmacı davranacaksınız


18 Şubat 2011 : Bugünlerde sağlam durmanızda yarar var. İlgi alanına girdiğiniz pek çok kişi var. Uyarılara kapalı olduğunuz şeklindeki iddialarınıza fazla güvenmeyin. Bunun nedenini siz de biliyorsunuz.


18 Şubat 2018 : Bugün fazla yorulmak istemiyorsunuz. Beyninizdeki bir sürü sorunun verdiği yorgunluğu kafi görüyorsunuz. Akşama doğru bir görüşme yapacaksınız. Verimli olabilir.


18 Şubat 2017 : İş yaşamınızda son derece aktif olacağınız bir gündesiniz. İki farklı konu gündeme gelecektir ve bir seçim yapma noktasına gelebilirsiniz. Karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz ve düşüncelerinizi toplamakta zorlanıyorsunuz. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.


18 Şubat 2016 : Yakında yeni bir iş yolculuğuna çıkabilirsiniz. Bu kez umutlu dönme şansınız bayağı yüksek görünüyor. Kaybettiğinizi düşündüğünüz bir iş bağlantınız tarafından bugünlerde aranacaksınız.


18 Şubat 2015 : Bugün iyimserliğiniz üzerinizde olacak, size karşı gelen insanlara karşı bile dostça tavırlar ile yaklaşacaksınız. Çalışma ortamınıza uyum sağladığınız gibi bu konuda sizden yaşça büyükleri bile geride bıraktınız.


18 Şubat 2014 : Bazı önemli problemleri çözmenin huzurunu yaşıyorsunuz. Önümüzdeki günler sizin için stressiz ve sakin geçecek. Uzun zamandır böyle bir huzurlu iş ortamına ihtiyacınız vardı.


18 Şubat 2013 : Çevrenizde bulunanların çoğunun ilgisini çeken bir konuda yeni bir yöntem ve çözüm önererek dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız. Kıvrak zekalı, düzenli, ısrarlı ve faydacı özellikleriniz işinizi daha da kolaylaştıracak.


18 Şubat 2012 : İyi niyetli davranışlarınızla etrafınızdaki insanlar üzerinde olumlu etkiler bırakıyorsunuz. Sizinle iş yapanlar aldıkları sonuçlardan çok memnunlar. yalnız resmi işlerde biraz daha titiz olmalısınız.


18 Şubat 2011 : Ödemelerinize karşı gösterdiğiniz hassasiyet, aynı şekilde size gösterilmiyor. Bununla ilgili sürekli plan değişiklikleri yapmak yerine, artık talep etme yoluna gidebilirsiniz.


18 Şubat 2018 : Günlük çalışmalarınızdaki huzursuz yaklaşımlarınızın parasal yaklaşımlarınızı olumsuz etkileyebileceği bir gün. Maddi konularda ayakları yere basan ve sağlam fikirleriniz iyi yatırımlar yapmanızı sağlayacak.


18 Şubat 2017 : Geliriniz bir çok beklentinize karşılık vermiyor olsa da tutumluluğunuzla sıkıntıları azaltabiliyorsunuz. Planladığınız bazı harcamaları bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz.


18 Şubat 2016 : Gereksiz harcamalardan kaçınmayı biliyorsunuz ama giyim söz konusu olduğunda kendinizi tutamıyorsunuz. Yeni şeyler almadan önce gardırobunuzu gözden geçirmeniz yerinde olur.


18 Şubat 2015 : Sağlamcı bakışınız, dönemsel problemlere çözüm olamıyor. Önümüzdeki günler biraz zor geçebilir. Biriktirdiğiniz küçük bir parayı hiç istemediğiniz halde harcamak zorunda kalabilirsiniz


18 Şubat 2014 : Yakında yeni bir harcamanız olacak. Ama giden paranın karşılığında çok istediğiniz bir şeye kavuşacağınızdan bu masrafa o kadar aldırmayacaksınız.


18 Şubat 2013 : Normal kazancınızın dışında bir kazancınız olacak. Olacak ama bu fazla paradır diye hemen harcamaktan kaçınmalısınız, çünkü hemen arkasından doğacak bir gereksinme için size bir şans olarak verilmişçesine bir özelliği var bu paranın.


18 Şubat 2012 : Maddi konularda bütçenizi dengelemek sizin için önem kazanıyor. Çeşitli yeni gelir kaynakları oluşturma düşünceleri geliştirebilirsiniz. Harcamalarınızda da bir artışın olabileceği bir gündesiniz.


18 Şubat 2011 : Son zamanlarda izlediğiniz para politikası her zamankinden daha çok uyanık olmanızı gerektirecek. Kafanıza koyduğunuz atılımlar, sizi bir çok konuda bağlayabilir.


18 Şubat 2018 : Bütün hareketleriniz, gerek aşk gerek iş hayatınız birbiriyle bağlantılı. Bunlar arsındaki dengeyi tutturmalısınız.


18 Şubat 2017 : Bugün insanlarla ilişkinizde sorunlar çıkabilir. Bazı sözleriniz yanlış anlaşılabilir. Bu duruma dikkat etmeye çalışın.


18 Şubat 2016 : Doğru zamanı seçtiğinizde mekan yanlış oluyor, doğru mekanı seçtiğinizde de tersi. İkisini bir araya getirmeyi öğrenmelisiniz. Zaman ve mekan ikilisini bir arada kullanmak zorlanıyorsunuz.


18 Şubat 2015 : Zaman ve para yitirip gerilim yaşadığınız bir oluşumun içinden bir an evvel çıkmanız gerekiyor.


18 Şubat 2014 : Bir arkadaşınızın ilişkisine gereksiz yere müdahale ediyorsunuz. Kendisini sürekli size karşı savunmak zorunda hissediyor.


18 Şubat 2013 : Sinirlenmeniz gerekmez, herkesin en az sizin kadar planlı ve düzenli olması gerektiği gibi bir saplantınız var, bunu atmalısınız.


18 Şubat 2012 : Bir süreden beri beklediğiniz bir gelişme bugün olabilir yada olumlu anlamda önemli adımlar atılabilir. Bazı ortak çalışmalar yapabileceğini bir gündesiniz.


18 Şubat 2011 : İkili bir ilişkinizde karşınızdakiyle monolog halindesiniz. Bir sonuca varabilmeniz için üçüncü kişilerin devreye girmesi yararlı olacak.


18 Şubat 2018 : Sevdiğiniz kişi ilişkinize çok önemveriyor. Sizden anlayış bekliyor. Bukadar katı olmak zorunda değilsiniz.İş arkadaşlarınızla aranızda meydanagelecek gerginlikler sizi başarısızlığa sürükleyebilir.Fazla çalışarak sınırlarınızı zorlamayın. Riskliyatırımlara yönelmemeye drikkat etmelisiniz.


18 Şubat 2017 : Çevrenizde aktif bir gün içindesiniz. Sıra dışı konulara ilgi duyan kişilerle tanışacaksınız. Arkadaşlarınızın sunacağı tekliflere hayır demeyin. Kendinizden genç insanlarla bir arada olmanın zevkini yaşayacaksınız. Maddi anlamda çok rahatsınız. Bu durum bir süre daha devam edecek.


18 Şubat 2016 : Felsefi bir konuda ya da bilgi, teknoloji, reklam ve pazarlama gibi bir meselede güç sarf etmek, şansınızı zorlayıp daha fazlasını elde edebilmek için uygun bir gün olabilir. Acele etmeye ve zaman hırsızlığına hiç gerek yok.


18 Şubat 2015 : Yeni tanışacağınız birine âşık olabilirsiniz. Ancak onu daha yakından tanımanız sizin yararınıza olacaktır. İşinizle ilgili almış olduğunuz tedbirler sayesinde sıkıntılı günleri çabuk atlattınız. Sağlığınız iyi.


18 Şubat 2014 : Karar verme ya da verdiğiniz kararın arkasında durup yola devam etme sorunu yaşayabilirsiniz. Genel olarak istekleriniz ve öncelikleriniz hızlıca değişim gösterecek. Çok fazla görüş almaya kalkmayın. Kafanız iyice karışabilir.


18 Şubat 2013 : Para konusunda hatalı kararlar verme riskiniz var. Kayıbınız olmuşsa detaylı düşünmeniz gerekir. Oysa siz bu tarz konularla ilgilenecek bir günde değilsiniz. Mutluluğa hizmet eden şeyler yapmaktan başka gayeniz yok.


18 Şubat 2012 : Kıskançlık huyunuzdan vazgeçmeniz gerekiyor. Sevgilinizin son derece anlayışlı biri olmasının mutluluğunuzdaki payını görüp ona göre hareket etmelisiniz. İş yerinde size teklif edilen pozisyon değişikliğini kabul edip etmemekte tereddütleriniz var. Bu fırsatı kaçırmayın.


18 Şubat 2011 : Sevdiğiniz kişi sizin duygularınızdan biraz endişe duyuyor olabilir. Ona karşı olan hislerinizi söyleyin. Size güven duymasını sağlayın. İşinizle ilgili yaşadığınız sıkıntıların üstesinden gelecek güce sahipsiniz.


18 Şubat 2013 : Yaşamla ilgili ilginç fikirleriniz var ve olayları kendi çabanızla yönlendirmek istiyor,  idealleriniz doğrultusunda karar vermek istiyorsunuz. Bugün Ay’ın konumu, özgürce düşünceler içinde olacağınızı gösteriyor.Yapacağınız yolculukların size kazandıracağı aktivite ve enerjiyle bir çok kombinasyon çalışma içinde olacaksınız. 


18 Şubat 2018 : Bir miktar daha sabırlı olmalısınız. Ãœzerinizde taşıdığınız karamsarlık sizi engellese de yapabilecek çok şey bulabilirsini.z Biraz geçmişi kurcalamak doğru bir yol olabilir. Ancak kendi kendinizi engellemekten kaçınmalısınız. Daha büyük organizasyonların içinde yer aldığınız bu dönemde önemli tecrübeler edindiniz. Başkalarına yardımcı olabileceğiniz işleri sürdürebilirsiniz.


18 Şubat 2017 : Sizi yoran sorumluluklar ve süregelen işler dikkat çekiyor. Beraber çalıştığınız kişileri sizi harekete geçirirken, onlardan yeni öneriler alabilirsiniz. Özellikle bugün sizi yıpratan çalışma temposunu düşürmenizde yarar var. Biraz farklı teknikler ya da beceriler üzerinden kendinizi verimli kılmaya bakın. Bedensel gücünüze yeterince özen göstermeniz gerek.


18 Şubat 2016 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


18 Şubat 2015 : Ay burcunuzda size fark yaratabileceğiniz etkiler getiriyor. Sosyal konularda daha aktif olabilir, kendinizi gösterebileceğiniz eylemlere girişebilirsiniz. Bu dönem ortaklıklarda daha güçlü destekler almanız söz konusu. Aynı zamanda siz de işbirliği içinde kalarak, insancıl paylaşımlara gidebilirsiniz. Yakın arkadaşlıkların hayatınıza getirdiği dinamizm dikkat çekecek.


18 Şubat 2014 : Farkındalığınızın artacağı bir gün yaşayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek ve yabancılarla ilgili konular öne çıkabilir. Ruhsal dünyanızda derinlik ve anlayış kazanmak isteyebilirsiniz. Yeni ufuklara açılmak, farklı düşünüş ve inanç sistemlerini öğrenmek yönünde adım atabilirsiniz. Medya ile ilgili konularda da hareketlilik yaşanabilir.


18 Şubat 2013 : Önceliklerinizi iyi belirlemek durumundasınız. Yaratıcı uğraşlar ve keyifler abartılmadan akılıca manevralar yapılmalı. Zira iş ve kariyerinizle ilgili konularda zorunlu bir değişim içindesiniz. Hayatın keyifleri ve sorumluluklar arasında kalmaktan kaçının. Sosyal statünüzde önemli değişiklikler hazırlık yapmak ve olayları ciddiye almak gerekiyor.


18 Şubat 2012 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


18 Şubat 2011 : Bugün daha dikkatli olmayı başarabilirsiniz. Gün ortasına kadar ortaklaşa konularda sizi yeni kararlar almaya iten gelişmeler var. Bir bakıma ektiklerinizi biçebileceğiniz süreçtesiniz. Bu yüzden başkalarının getirdiği önerilere daha açık durmanız gerekiyor. Gün ortasından sonra gündeminize parasal konular yerleşecek. Duygusal ilişkiler açısından huzursuz zamanlar öne çıkabilir.


18 Şubat 2018 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


18 Şubat 2016 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


18 Şubat 2015 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


18 Şubat 2014 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


18 Şubat 2013 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


18 Şubat 2018 : Bugün oldukça çekicisiniz. Görünüşünüzün duruşunuzun da bir hayli farkında ve özgüvenlisiniz.


18 Şubat 2017 : AŞK: Alçakgönüllü olmayıdenemelisiniz. Her alanda olduğugibi ben istersem olur laflarıkarşı cinsi kırıyor ve tepkitopluyorsunuz.PARA: İş konusunda tuttuğunuzukoparmak çok güzel hareket.Böylece maddi imkanlarınız daha geniş bir alanayayılıyor. Rahatlamanız için böyle olması gerek.SAĞLIK: Evinizde bazı yardımcılar olmasınarağmen her şeyi tek başınıza yapma eğiliminizartıyor. Bedensel gücünüzü koruyun.


18 Şubat 2016 : Duygusal bağlamda çokfazla inatçı olmamalısınız.Bu ilişkiye uzun süre emekverdiniz. İçsel huzurunuzuyakalamak için partnerinizesevgi ile yaklaşmalısınız.


18 Şubat 2015 : AŞK: Sevecen ve samimisiniz. Aşkoyunlarında tam bir ustasınız.Sevginizi göstermekten hiççekinmiyor, enerjik doğanızgereğince bugün aşk hayatınızınbir takım temellerini atmışoluyorsunuz. Çekici ve hoşsunuz.İŞ: Bugünlerde kendinize hizmet ettirmeyi çokseviyorsunuz. Onun için sizinle çalışmak pek kolayolmuyor. Oysa her işe kendi elinizi atarsanız dahabüyük yeteneğiniz olduğunu göreceksiniz.SAĞLIK: Kas ağrılarınıza ağrı kesici iyi gelecek.


18 Şubat 2014 : Yanlış kararlar almanın eşiğine geleceksiniz. Hatta alabilirsiniz de. Karar almadan önce büyüklerinize danışın.


18 Şubat 2013 : Kartınız silah... Size hayat verenbirtakım yararlar sağlayan insanlarınetrafında pervane olmuşsunuz gibi.Oysa siz bu durumu başarılarınızla veözverilerinizle hak ettiniz unutmayın.


18 Şubat 2012 : AŞK: Akıl oyunları oynayarakbugün partnerinizin kafasınıkarıştırdınız. Ancak bilmenizgereken bir şey varsa fazla nazaşık usandırır. Onun kafasını çokkarıştırmanın aksine her şeyiaçığa kavuşturmanız gerek.İŞ: Bugün maddiyatın sizin için öneminin büyükolduğunu anlayacaksınız ve geleceğinizi güvencealtına aldığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.Bulunduğunuz durumdan memnun değilsiniz.SAĞLIK: Çalışmaktan fazlasıyla sıkılabilirsiniz.


18 Şubat 2011 : Bugünlerde evinizle daha ilgilisiniz. Dostlarınızı evinize çağırmak ve marifetlerinizi göstermek istiyorsunuz.


18 Şubat 2018 : Aşk hayatınızda yaşadığınız olumsuzluklar nedeniyle hassas duygulara sahipsiniz. Özel yaşamınız nedeniyle işlerinizi ihmal etmek durumunda kalmanızı, çevrenizdekiler anlayışla karşılayacaklar. Birikmiş işler gözünüzü korkutabilir, paniğe kapılmadan hareket etmelisiniz.


18 Şubat 2017 : Bu problemde inatçılık ve kıskançlık temel sorun gibi. Kararlı tavrınız size genellikle kazandırıyor. Ama bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürükleyebilecek gibi. Kararlılık ve ısrarcılığı ayrıştırabilmeniz gerekiyor.


18 Şubat 2016 : İlişkilerinizde gerginlik oluşabilir. Karşınızdaki insanı yanıltmadan samimi olarak dinlemeniz , ilişkiniz açısından önemli olacak. Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Mesleğinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için başarı grafiğiniz oldukça yüksek.


18 Şubat 2015 : Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.


18 Şubat 2014 : Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.


18 Şubat 2013 : Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.


18 Şubat 2011 : Sevgilinizin birtakım davranışları moralinizin bozulmasına yol açabilir, halbuki bunların sizinle hiç ilgisi yok, siz aşırı alıngansınız. Kendinize olduğu kadar bugüne kadar güveninizi kazanmış olana da güvenin. Beraber çalıştığınız insanlara karşı gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed