Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

18 Temmuz Hangi Burç?


Burcunuz Yengeç,

Geçmiş Yorumlar:

18 Temmuz 2016 : Şu sıralar tek başınıza farklı planlar organize etmek isteyebilirsiniz. Kısa bir seyahat ya da sahilde bir yürüyüş size kendinizi iyi hissettirebilir. 


18 Temmuz 2015 : Önümüzdeki birkaç hafta, aşk hayatınızı, sosyal yaşamınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda elverişli olanaklar veya fırsatlar alışılmadık bir şekilde yüzünü gösterebilir. İş birlikleriniz ve ilişkileriniz ilginç bir şekle dönüşebilir, ama aşırı yük ve sorumluluktan ya da kendinizi yormaktan kaçınmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay, olumlu, enerjik, keyifli aktivitelere zaman ayırmak isteyeceğimiz, aile ve arkadaş ziyaretleri yapabileceğimiz aktif bir güne işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Herkese tüm sevdikleriyle birlikte iyi bayramlar…


18 Temmuz 2014 : Meraklılığınız nedeniyle ilginç diyaloglar içine girebilirsiniz. Farklı kültürlerden gelen kişilerle iş birliği içine girebilir ve kazançlı sonuçlar doğurabilecek planlar yapabilirsiniz. Çok yakında hayatınızda istikrar ve güvenli bir gelecek söz konusu olabilecek. Tüm burçlar için gün geneli: Aşırı duygusal tepkiler verebileceğimiz, rekabet veya mücadele ortamlarına girebileceğimiz bir gün. Yüzleşilmesi gereken kişi veya durumlar varsa başka bir güne ertelemek daha doğru olabilir. Zorlayıcı durumları olumlu değişiklikler yapmak ve yenilenmek için kullanmak en doğrusu olacaktır. Ne de olsa kabuk değiştirme zamanlarındayız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Bugün ve herzaman günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.


18 Temmuz 2013 : Hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilecek adımları atmaya başlayabileceğiniz ideal günlerdesiniz. Umarım beni okuyorsunuzdur. Tüm burçlar için gün geneli: Mevcut gezegen etkileri belli düzenlemelerinizin, hayallerinizin ya da planlarınızın uzun süreli uygulanabilirliği veya hayata geçirilir hale gelmesi için gerekli ortamı fazlasıyla sunuyor. Ancak, mesajı doğru okumak sizin elinizde sadece. Günlük hayatınızın yoğunluğu veya yaşadığınız stresler ya da daha önce istediğiniz sonucu elde edememiş olmanız dolayısıyla olayları yanlış açıdan görmeniz bu tür başarılarınızın önüne geçebilir. Uzun yıllardır, şu an bulundukları burçlarda bu kadar güzel açı oluşturmamış olan Satürn, Neptün ve Jüpiter gezegenleri Akrep, Balık ve Yengeç burçları başta olmak üzere tüm burçlar için bu hafta başta olmak üzere üç hafta boyunca, istenilen değişikliklerin yapılabilmesi, hayallerin gerçekleşmesi, maddi manevi rahatlama sağlanması için gerekli koşulların oluşturulmasında önemli ölçüde kolaylık sağlıyor.


18 Temmuz 2012 : Fırsatlarla dolu bir gününüzdesiniz. Astrolojik etkilerin çoğu da sizi desteklemektedir. Önem verdiğiniz işleri bugün halletmenizi söylebiliriz çünkü ilerdeki günlerde bazı terslikler çıkabilir. Bugün harekete geçtiğiniz takdirdeyse işlerinizi çok kolay halledebilir veya halledilebilir hale getirebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde her zamankinden daha dikkatli olmalısınız. İlgisizlik, kayıtsızlık veya bıkma, bıktırma gibi şeyler yüzünden önem verdiğiniz birisini kaybedebilir ya da kendinizden oğutabilirsiniz. Bir süre yalnız kalmanız size gerçekleri gösterebilr. Eğer evli bir kimseyseniz bazı sorunları ortadan kaldırmak için küçük fedakarlıkları göze almanız gerekebilir.


18 Temmuz 2011 : Bugün duygusal açıdan oldukça hassas ve alıngan yapıdasınız. Çevrenizde sizinle ilgisi olmayan konuşma ya da tavırları bile üzerinize alarak üzülmeniz ya da moralinizi bozmanız mümkündür. Biraz vurdum duymaz yapıda olmaya gayret ederseniz dengenizi daha iyi koruyabilirsiniz. Heyecan veya öfke gibi duygularınıza teslim olmanız sizi yanılgılara ve sonradan düzeltilmesi mümkün olmayan hatalara sürükleyebilir.


18 Temmuz 2017 : Sonradan kolay, kolay geri alamayacağınız kararlardan kaçınmalısınız. Kendinizi kurma özelliğiniz, olaylara sübjektif yaklaşmanıza yol açabiliyor. Daha sağduyulu davranışlar, sağlam kişiliğinize daha uygun düşecek.Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayabilirsiniz. Bu akşam partnerinizle, kolay, kolay unutamayacağınız bir davette olacaksınız.


18 Temmuz 2016 : Önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Özgün görüşleriniz, kazanç kadar kayıp da getirebilir. Bu, ortaya koyacağınız tavra bağlı olacak. Akraba, komşuluk türü ilişkilerde korumaya çalıştığınız dengeler var. Bu konularda karşılaşacağınız duygusal koşullanmışlıkların sizi etkilemesine izin vermemeniz gerekiyor.


18 Temmuz 2015 : Bugün pek sevimli bulmadığınız birtakım insanlarla beklenmedik rastlantılarınız olabilir. Gününüzün iyi geçmesi, bu rastlantılarda nostaljik konuşmaları yorumsuz değerlendirebilmenize bağlı olacak. Akşam saatlerinde dostlarla birlikte güzel saatler geçirebilirsiniz. Sizi ilginç ve sevimli bulan bazı yeni insanların sizinle birlikte olma istekleri var.


18 Temmuz 2014 : Güne durgun başladınız. Esasında bunun için epeyce nedeniniz var. Fakat epeydir hep bu nedenlerle birlikte dolaşıyorsunuz. Biliyorsunuz bazıları insanı durağanlaştıracak türden değil. İrili ufaklı bir araya toplanınca felaket oluyorlar. Bir yabancıyla tanışabilirsiniz bugün. Problemlerden arınıp yapın bu tanışmayı. Yaşamınızda önemli biri haline gelebilir.


18 Temmuz 2013 : Dışa açık, dışarıyla çok ilgilisiniz. Bu çevrenizi zenginleştiriyor. Fakat ufak, tefek görülen istismarları sineye çekmenize de neden olabiliyor. Eski tanıdıklarla sevindirici rastlantılar olabilir. İçine dahil edilmek isteneceğiniz çok değişik yaşam projeleri sizi etkileyebilir. Bugünlerde yeni fikirlere açık olmanız size yarar sağlayacak.


18 Temmuz 2012 : Son zamanlardaki kararsızlığınız çok ileri boyutlara vardı. Çok inanarak kararlar veriyor, ardından acaba doğru mu yaptım diye düşünüyorsunuz. Bugün yaşayacağınız bir olay aceleyle karar vermenin zararlarını size gösterecek. Bu gün yine Cuma heyecanını yaşıyorsunuz. Tatilden önceki son gün her hafta içinizi şenlendiriyor.


18 Temmuz 2011 : Kendinizi güçlü hissedeceğiniz bugün , normalde zorlukla halledebildiğiniz işlerinizi rahatlıkla yerine getirebileceksiniz. Bugün normalden fazla olan enerjinizi dikkatli kullanmalı ve kendinizi fazla yormamalısınız. Aksi takdirde sağlık sorununuz nüksedebilir. Akşam saatlerini dinlenerek geçirmenizde fayda var.


18 Temmuz 2017 : Geriye dönüşü olmayan sözler sarf etmekten vazgeçmelisiniz. Bunların pişmanlığını birkaç kez yaşamış olmanıza karşın, yeterli gelmemiş gibi rahatdavranıyorsunuz.


18 Temmuz 2016 : Sevgilinizin, çok eski yakın bir arkadaşınızı biraz çıkarcı, hesapçı olarak görmesi sizi üzüyor. Aralarındaki negatif elektriklenme sizi iki arada, bir derede bırakıyor.


18 Temmuz 2015 : Sevgilinizle yeni planlar içinde görünüyorsunuz. Hareketli bir beraberliğiniz var. Günün ilerleyen saatlerinde çok istekle gideceğiniz bir davet alacaksınız.


18 Temmuz 2014 : Sevgilinizin gözünde bulunmaz birisiniz. Hayatın birçok alanında kolay, kolay uzlaşmayan karakterinizin, beraberliğinizdeki yumuşaklığı ilişkinizle ilgili doneleri veriyor.


18 Temmuz 2013 : İlgisiz biri olduğunuz söylenemez, ama bu ilginin yeterli gelmediği, daha ilgili olmanız gerektiği oldukça belli. İlişkinizi partneriniz kadar istekli yaşamıyor oluşunuzdaki nedenleri keşfetmelisiniz.


18 Temmuz 2012 : Sizi çok heyecanlı bir yolculuk bekliyor, bulutların üzerinde uçacaksınız. İlgi duyuyor, bunu sezdirmemeye çalışıyorsunuz. Onun sempatik davranışları sizi günden güne aşka doğru götürüyor.


18 Temmuz 2011 : Aşk hayatınızda bugün genel bir rahatlama hissedeceksiniz. İlginizi çekecek yeni insanlarla tanışabilir yeni konularla ilgilenebilirsiniz. Çevrenizdeki olaylara çok fazla dikkat etmeyeceksiniz ve bazı ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz.


18 Temmuz 2017 : Yeni görüşmeler, yepyeni umutlara çağrı yapabilir. Değerlendiremediğinizi düşündüğünüz fırsatlar sizi etkiliyor. Bu da elinizdeki yeni fırsatları potansiyel kayıp gibi görmenize yol açabiliyor.


18 Temmuz 2016 : İnsan ilişkilerinde bazı geçimsizlikler var. Bu sürtüşmelerin doğrudan içinde görünmekten çekiniyorsunuz. İşyerinizde, yakında toplu bir hareketlilik söz konusu. Bu hareketlilik içinde karlı görünüyorsunuz.


18 Temmuz 2015 : Zihinsel olarak çok verimli olacağınız bir gündesiniz ve sizin için çok olumlu olacak kararlar alabilirsiniz. Beklentilerinizin gerçekleşmesi anlamında olumlu adımlar atabileceksiniz. Beklediğiniz bazı haberleri bugün alabilirsiniz yada sizin için ilginç iletişimler söz konusu olabilir. Yaşamınızda küçük bazı yeniliklerle karşılaşabilirsiniz ve bunlar sizi heyecanlandıracaktır. İlginizi çekecek ve sizde merak duygusu uyandıracak olaylar yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz.


18 Temmuz 2014 : Bugün iş arkadaşlarınızdan biriyle özel bir yakınlaşmanız olabilir. İşte yaşadığınız bir gerilim, iş dışında da peşinizi bırakmıyor. Bu gerilimi çözene kadar iş dışındaki huzursuzluğunuz da sürecek gibi görünüyor.


18 Temmuz 2013 : Size daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçmelisiniz. Son aldığınız kararların bazıları biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanabilirsiniz.


18 Temmuz 2012 : Çok güvendiğiniz bir meslektaşınızdan alacağınız bazı haberler henüz gizli tuttuğunuz projenizle ilgili sizi umutlandıracak. Son güne bırakma huyunuz sizi sık, sık sıkıntıya sokuyor.


18 Temmuz 2011 : İşyerinizde beklenmedik olaylar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ani gelişmeler duygusal gerilime girmenize neden olabilir. Sakinlikle öfke arasında gel gitler yaşayabilirsiniz. Bugün herhangi iş konusunda yeni kararlar almamalısınız.


18 Temmuz 2017 : Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var. Başarılısınız. En küçük hesapları bile ciddiye alarak yaşamayı iyi beceriyorsunuz.


18 Temmuz 2016 : Bütçenizin idaresi tamamen sizin tekelinizde değil gibi görünüyor. Bu konuda epeyce karışanınız var gibi. Alacağınız bazı kararlar, sizi para idaresi konusunda cesaretlendirebilir.


18 Temmuz 2015 : Parasal durumunuzla ilgili birkaç fırsatınız var, iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bu fırsatlardan özellikle biri sizi oldukça fazla sevindirebilir. Yatırıma yönelebilirsiniz.


18 Temmuz 2014 : Parasal konularda beklenmedik gelişmeler can sıkıcı olabilir. Yeni girişimlerinizde kayda değer sonuçlar olabilir. Bununla birlikte özellikle harcamalar söz konusu olduğunda ihtiyatlı olmaya çalışmalısınız.


18 Temmuz 2013 : Elinizdeki bir mal hatırı sayılır bir paraya dönüşebilir. Bununla ilgili gelişmeler bugün alacağınız bir haberle başlayabilir. Bu para elinize geçtiğinde çok yakınlarınızla paylaşmayı düşünebilirsiniz.


18 Temmuz 2012 : Önümüzdeki günlerde yapacağınız bir ödeme bir hafta daha uykularınızı kaçıracak. Günübirlik yaşıyorsunuz. kazancınızla harcamalarınız denk gidiyor.


18 Temmuz 2011 : Parasal konularda bugün dikkatsiz davranabilirisiniz ve bu durum size bir huzursuzluk verebilir ve özgüveninizin kaybolmasına sebep olabilir. Alış verişe bir süre daha çıkamayacaksınız.


18 Temmuz 2017 : Biri size ısrarla yakınlık gösteriyor. Bu yakınlığa sevinmeden önce biraz beklemeniz gerekiyor. Önümüzdeki günlerde bunun bir çıkar yakınlaşması olduğunu göreceksiniz.


18 Temmuz 2016 : Ne kadar içten olsanız da bazı sevgi gösterilerinizde aceleciliği bırakmalısınız.


18 Temmuz 2015 : Bugünlerde bazı kararlarınızın önünde uzun, uzun düşünmenizde yarar var.


18 Temmuz 2014 : İş yaşamında daha sebatkâr olmalı ve kararlı davranmalısınız.


18 Temmuz 2013 : Bazı durumlarda görüş bildirmek, çok da gerekli olmayabilir. Açık sözlüsünüz, ama bu konuda yer ve zaman hataları yapabiliyorsunuz.


18 Temmuz 2012 : Arada sırada içinizden gelerek yapacağınız hoşluklarla aileniz tarafından ne kadar sevildiğinizi daha iyi anlayacaksınız. Bunu çoktandır ihmal ettiniz.


18 Temmuz 2011 : Olaylar karşısında fazlaca etkilenmeye yatkınsınız ve olaylara duygusal tepkiler verebilirsiniz. Sağlıklı kararlar almakta zorlanabilir ve konuları yavaş düşünebilirsiniz.


18 Temmuz 2017 : Hareketli ve esnek yapınızla yaşantınıza değişik alternatifler getirmek istiyorsunuz. Başlattığınız işlerde sorumluluğunuzu arttırmak zorunda kalabilirsiniz. Beklediğiniz haber gecikebilir. Yatırımlarınızı hızlandırmak için gereken girişimlerde bulunmalısınız. Sağlığınız için spor yapın.


18 Temmuz 2016 : Size yapılacak bir sürpriz hayatınızın değişmesine sebep olabilir. Yaşadığınız mekân ortamını değiştirme planlarınız önümüzdeki günlerde daha net bir hale gelecektir. Ev içinde yaşanan gerginliklerde biraz daha sakin olmanız gerektiğini unutmayın. Aşkta hareket yok.


18 Temmuz 2015 : Koşturmak ve bir şeyleri yetiştirmeye çabalamak sizi yoruyor. Kısa da olsa bir molaya ihtiyacınız var. Ne kadar cazip görünse de her türlü davete cevap verirken bunu aklınızda bulundurun. Evdeki sakinliğe ihtiyacınız var.


18 Temmuz 2014 : Çalıştıkça daha çok verim alacağınız niteliklerdeki iş ve görevlerle buluşuyorsunuz. Bugün patron konumundaki kişilerden bir istekte bulunacaksanız erken saatleri tercih edin. İlerleyen saatlerde sözleriniz amacından sapabilir.


18 Temmuz 2013 : Aşk konusunda var olan uyuşmazlıkları görmezden gelme ve haddinden fazla değer verip sonra da üzülme riskiniz var. Ancak değer ölçüsünü iyi tutturabilmişseniz ilişkinizde oldukça dengeli ve güzel bir gün geçirebilirsiniz.


18 Temmuz 2012 : Kendinizi iyi ifade edeceğiniz bir gün. Bulunduğunuz ortamlarda sizden bazı yorumlar isteyebilirler. Fikirleriniz söylerken duygularınızdan arınmalısınız. Mantığınıza güvenseniz bile bazı olaylar tarzınızın dışında bir söyleşi gerektirebilir. Burada kendinizi sınayabileceğinizi unutmayın.


18 Temmuz 2011 : İş ortamlarında performansınızı etkileyecek stres ve heyecana karşı daha soğukkanlı bir tutum sergileyip konuşma yeteneğinizi kullanmalısınız. Bugün birçok başarıya imza atacaksınız. Aşkta hareketlilik yok.


18 Temmuz 2012 : Hedeflerinize yaklaşırken, çevrenize kendinizi sevdirmeyi iyi biliyorsunuz. Bugün, sevdiğiniz işlerde başarılı olacaksınız.  Ay, size olumlu bir motivasyon sağlarken, sosyal yaşantınızla ilgili pozitif düşünceler içinde hareket edeceksiniz. Hareketli bir gün geçirmek için, farklı planlar yapıyorsunuz.  Kendinizi yenilemenin zamanı geldi.


18 Temmuz 2017 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


18 Temmuz 2016 : Karşınıza çıkan fırsatlar sizi harekete geçiriyor. Yurt dışı bağlantılı konularınız arasına entelektüel çalışmalar eklemeye, başkalarının görüşlerinden yararlanmaya bakın. Kişisel açıdan başarıya yakın olduğunuz bu dönem yeni haberlerle motivasyonunuz artıyor. Bu günlerde sosyal hayatınız ve geleceğe dönük planlarınız hakkında olumlu destekler alıyorsunuz.


18 Temmuz 2015 : Arkadaşlıklar ve sosyal sorumluluk isteyen konular sizi meşgul ediyor. Başkalarının beklentilerinin öncelikli olduğu konulara gereken duyarlılığı göstereceksiniz. Gün ortasından sonra koşullarınız değişecek. Biraz kendi içinize kapanabilir, gereksiz endişeler üretebilirsiniz. İş hayatında süregelen sorumlulukları tamamlamaya çalışmalısınız.


18 Temmuz 2014 : Bugün işe dair sorumluluklarınız ve tanınma konularında yoğun ve ilginç gelişmeler olabilir. Bir yandan sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışırken diğer yandan ailenizle ilgili meselelerle uğraşmanız gerekebilir. Ayrıca işe dair uğraşlarınız öngörülerinizin üstünde bir tanınma sağlayabilir. Uyum beceriniz başarı kazandırabilir.


18 Temmuz 2013 : Dış dünyaya yansıtabileceğiniz pek çok etkinlik sizi harekete geçiriyor. Adeta yeteneklerinizle yeniden öne çıkacaksınız. Sanatsal konularda dikkat çekici etkiler altındasınız. Ãœzerinde çalıştığınız bir konu da işinizin parçası haline gelebilir. Sezgileriniz yolu ile yapacak çok şey bulmalı, sevdiklerinizle bir araya gelmeye özen göstermelisiniz.


18 Temmuz 2012 : Ay burcunuzdaki yolculuğunu sürdürüyor. Yeni girişimler yapmaya kararlı olduğunuz bu dönem sizi duygusal açıdan bağlayan temalar olacak. Kararlılığınızı ortaya koyanız için pek çok nedeniniz var. Bu nedenle iş hayatında yaşanan gergin ilişkiler sizi zorlayabilir. Enerjinizi daha sistemli kullanmalı, şansın sizden yana olduğuna inanmalısınız.


18 Temmuz 2011 : Yeniliklere açık durabileceğiniz gelişmeler var. Kendinizi alternatif konularla ilgilenirken bulabilirsiniz. Başkalarından ilham alabileceğiniz gelişmelerle daha farklı deneyimler yaşayacaksınız. Hayata bakışınızı sorgulamak, yeni kişilerle bir araya gelmek sizi yeni fikirler katabilir. Uzaklardan alacağınız haberlerle yolculuk planlarınız hızlanıyor.


18 Temmuz 2017 : Sizin için harekete geçme zamanı. Pek çok konuyu arka planda bırakarak Ay#39#ın burcunuzda ilerlemesi ile canlanıyorsunuz. Kişisel açıdan sizi öne çıkaracak adımlara hazırlık yapmak için fırsatlar yaratabilirsiniz. Ancak büyük projelerinizi şimdilik geri planda kalmalı. Özel hayatın getirdiği sorumlulukları ve duygusal açıdan sizi bağlayan ilişkileri gözetmeniz gerekecek


18 Temmuz 2016 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


18 Temmuz 2015 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


18 Temmuz 2014 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


18 Temmuz 2013 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


18 Temmuz 2012 : Bir çok konuda kafanızı karıştıran sorunlarla ilgileniyorsunuz. Uzun zamandır çözmekte zorlandığınız temalar duygusal olarak sizi zorlamış olmalı. Artık geçmişe olan ilginizi ve bağımlılığınızı bırakmalısınız. Bu yeni döneme arınmış bir şekilde başlamanızda yarar var. Ancak risk içeren gelişmelere dikkat edilmeli Arkanızdan yapılacak söylentiler sizi kırabilir.


18 Temmuz 2017 : Aileniz ve sevdiğiniz kişi arasında gelgitler yaşamanız sizi kararsızlığa itiyor. Daha çabuk karar verin.


18 Temmuz 2016 : Sizi seven insanları kırıyorsunuz ve son günlerde hiç mantıklı davranmıyorsunuz. Bunun farkında da değilsiniz.


18 Temmuz 2015 : AŞK: Bunalımlı dönemlerde, herzamanki tutumunuzun aksinekarşınızdaki kişiye önemverdiğinizi göstermelisiniz.Kibirli ve gururlu tutumunuzbugün yardımınıza koşmaz.İŞ: Paraya önem vermenizgüzel bir şey ancak siz biraz abartıyorsunuz.Tutumlu olacağım derken cimri oldunuz.SAĞLIK: Kan eksikliği ve öksürük sorunu çıkabilir.Bu da baş dönmesi ve mide bulantısı yaratabilir.Armut, erik ve üzüm gibi meyvelerden yararlanın.


18 Temmuz 2014 : Menfaatinizin olmadığıYerden hemenuzaklaşıyorsunuz. Bu dageleceğe yönelik iyibir başlangıçyapacağınızı gösteriyor.


18 Temmuz 2013 : Kartınız asılmış adam...Düşüncelerinizin sizi kabuslarasürüklemesine izin vermeyin.Unutmayın ki onlar sadecevarsayımlarınız geleceğe dair.


18 Temmuz 2012 : Kartınız Işık... Işıltılı, pırıl pırıl bir günehazır durumdasınız. Bugünsevdiklerinizle bir araya gelerek değişikortamlara gireceksiniz. Bu arada sizimutlu edecek ufak bir hediye var.


18 Temmuz 2011 : İnsanların eksiklerini takip etmek istiyorsunuz. Bu durum iş arkadaşlarınızın hoşuna gitmeyecek.


18 Temmuz 2017 : Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.


18 Temmuz 2016 : İlişkiniz boyunca gözden kaçırdığınız bazı hatalarınızla bugünlerde yüzleşme fırsatı bulabilirsiniz. Sizden adım atmanızı bekliyor. İş yerinde bazı olaylar bugün istemediğiniz bir biçimde gelişebilir, ama sizin de elinizden şu anda hiçbir şey gelmeyebilir. Sabırlı olmalısınız, tecrübe edineceksiniz.


18 Temmuz 2015 : Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.


18 Temmuz 2014 : Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.


18 Temmuz 2013 : İlişkilerinizi dengelemek için biraz anlayışlı olun. Çok farklı beklentiler içinde olan birisiniz ama bu beklentiler hiç ummadık sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle beklentilerinizi biraz aşağı çekmeye çalışın. Sevgilinizin sizi yanlış anladığını düşünüyorsunuz.


18 Temmuz 2012 : Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed