Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

19 Ağustos Hangi Burç?


Burcunuz Aslan,

Geçmiş Yorumlar:

19 Ağustos 2015 : Bazı olayların, işlerin ya da planların nasıl olması gerektiği hakkında kesin fikirleriniz olabilir veya belli bir rutinin peşinden gidiyor labilirsiniz. Ancak, bugünlerde yüzünü gösteren seçenekler veya fırsatlar çok daha iyi sonuçlar ortaya çıkmasına neden olabilirler. Esnek olmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İkili ilişkiler ve iş birlikleri açısından oldukça güzel ve sürprizlere açık birkaç günün içerisindeyiz. Yeni karşılaşmalar, eski ilişkilerde hareketlilik veya geçmişe dönük ilişkilerde sorunların tekrar ele alınması türünde gelişmeler yaşayabiliriz ya da yaratıcılık gerektiren işlerde oldukça keyifli sonuçlar ortaya çıkabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


19 Ağustos 2014 : Beklenmedik hareketler ya da hamleler yapabileceğiniz günlerdesiniz. Olayları şansa bırakmayın. Bazı konuların gereğinden fazla üzerine gitmek olumsuz sonuçlar doğurabilir. Alçak gönüllülüğünüzü ve sakinliğinizi korumalısınız. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gerçekleşme ihtimali veya gerçekte olan bitenle ilgisi olmasa da, ne istediğimizi bildiğimiz ve gerçekleşmesi için çaba gösterdiğimiz günler. Kendine güven güzel şey, ama arabası olmayan kişilerden arabasını ödünç istemek veya kuruşu hesaplayan kişilerden borç almaya kalkmak zaman kaybı da olabilir, dikkat! Yanılmamak veya yanıltılmamak için gerçeklere ulaşmak, değişik hikayeler dinlemekten kaçınmak gerekiyor.


19 Ağustos 2013 : Kaçınılması zor bir durum nedeniyle bir yön değişikliği söz konusu olabilir. Cazip teklifler ya da davetler planları değiştirmeyi mecbur kılabilir! Tüm burçlar için gün geneli: Görüş, kural, düşünce ya da politikalarında ısrarcı olan kişiler, sabit fikirli olma pahasına yöntemlerini değiştirmeyebilirler. Bu durumda işlerin halledilmesi yerine, karşı tarafın beklentilerinin yerine getirilmesi, kuralların uygulanması, maillerin yollanması ya da anketlerin doldurulması türünde konularla vakit kaybetmemiz gerekebilir.


19 Ağustos 2012 : Günlük işlerinizde bahsedilen konularda dikkatli olmalısınız. Bu durum düzelecek ve size yeni imkanlar yaratacaktır. Süregelen işlerinizle ilgilenmeli ve bir an önce bitirmeye çalışmalısınız. Bu durumdan yararlanarak hemen hemen sizi ilgilendiren bütün konularda başarı elde etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Olayların gerçek sebeplerini araştırıp, tam bir çözüm yolu bulmanız gerekiyor.


19 Ağustos 2011 : Hayatınızda birçok olumlu değişiklik meydana gelebilir. Beklenmedik şeyler yapmaya eğilimlisiniz. Hayat şartlarınızda düzelme olabilir. Eğer zaten iyiyse bunun daha da iyiye gitmesini bekleyebilirsiniz. Siz çalışan bir kimseyseniz mesleki açıdan bir çok gelişme olabilir. Toplum içindeki saygınlığınızda önemli bir artış olabilir. Eğer siz bir kadınsanız aniden bir erkeğe bağlanabilirsiniz. Sağlık açısından güçlü ve sağlam olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu dönemde her tür ilişkiniz başarılıdır. İşvereninizle veya resmi dairelerle olan ilişkileriniz iyi yürür. Bazı mallar edinebilirsiniz veya elinize para geçebilir. Özetle, iyi bir gün yaşıyorsunuz.


19 Ağustos 2015 : Bugün şansın fazla ön planda olduğu teklifler alacak, ama sıcak bakmayacaksınız. Verdiğiniz kararlarda şansınızdan çok aklınıza ve mantığınıza güvendiğinizi düşünüyorsunuz. Bugünkü iyimserliğiniz çevrenizdekilere de pozitif enerji verecek. Sabah saatlerinde başlayan hareketli bir gün, gece geç saatlere kadar sürebilir. Birlikte olacağınız bir kişi sizinle ilgili olumlu duygularını belli edecek.


19 Ağustos 2014 : Bugün çok tanıdık bazı insanları daha iyi tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Bu, kendinize güveninizi zedelemese de, sizi fazlasıyla sarsabilir. Değer yargılarınıza göre bazı insanlar seçiyor ve onlarla ilişkinize abartı anlamlar yüklüyorsunuz. Değerlendirmelerinize ve seçimlerinize olan tartışılmaz inancınız, sonradan başınıza sorunlar açabiliyor.


19 Ağustos 2013 : Yengeç insanı son derece eğlenceli bir gece geçirme potansiyeline sahip. Yeni kişilerle tanışacaksınız. Hayatınızdaki gelişmeler olumlu olduğu halde kişisel kaprisleriniz yüzünden yaşamı kendinize zehir ediyorsunuz ve bunun sonucu bir yığın sağlık sorunları yaşıyorsunuz. Kendinize bunu yapmamalısınız.


19 Ağustos 2012 : Bugün yaptığınız bazı planlarınızda aksamalar olabilir. Bugün bazı karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmelisiniz, değerlendirebildiğiniz takdirde çok kazançlı çıkacaksınız. Amirleriniz yakında sizden çok önemli bir görevi yerine getirmenizi isteyebilir fakat siz buna pek hazır olmayacaksınız.


19 Ağustos 2011 : Kendinizi oldukça yalnız hissediyorsunuz. Aslında çevrenizde bir çok insan var. Fakat bu insanların pek azı dostluklarıyla sizi tatmin edebiliyor. Siz her zaman daha fazlasını istiyorsunuz. Bu şekilde düşünmeye devam edersiniz mutsuz olmanız kaçınılmaz.


19 Ağustos 2015 : Aşk yaşantınızda sıkıntılı günler geçiriyorsunuz. Sevgilinizle konuşmak istediğiniz şeyler var ve bunları konuşmak için fırsat bulamıyorsunuz. Bugün belki fırsat bulabilirsiniz.


19 Ağustos 2014 : Uzun süredir yaşadığınız ilişki, ömrünü iki tarafında akıllıca davranmasına borçlu. Birbirinize zorlama yapmıyor, özel zevklerinizi eskisi gibi paylaşma zorunluluğu getirmiyorsunuz.


19 Ağustos 2013 : Kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bir ruh hali içindesiniz. Sevdiğinizin sizden talep edeceği bazı şeylere boyun eğme eğilimine giriyorsunuz. Ailenizin fikirleri bu konuda sizi etkileyecek.


19 Ağustos 2012 : İlişkinizde gözden kaçırdığınız bazı noktalar bugün size bazı sorunlar çıkartabilir. Buna çözüm bulmak için sevgilinizle baş başa vermelisiniz, çözümü ancak böyle bulabilirsiniz.


19 Ağustos 2011 : Sevgilinizle bugün çok küçük ve önemsiz bir konu yüzünden tartışmaya gireceksiniz ev ilerleyen saatlerde bu kavga büyüyecek. Soğukkanlı davranırsanız bu sorunu kolaylıkla çözebilirsiniz.


19 Ağustos 2015 : İş yerinizde patronvari tavırlar içine gireceksiniz. Bu tavır, kendinize yakıştırdığınız yeni imajla ilgili. Projeleriniz gerçekçi ve akıllıca olursa insanlar sizi ciddiye almaya hazırlar.


19 Ağustos 2014 : Daha mesafeli, daha resmi ilişkiler kurma çabalarınız beklediğiniz ölçüde olmasa da sonuç getirecek. İş ortamınızdaki bir sorun, iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor.


19 Ağustos 2013 : Hafta sonu gelince kesinlikle iş düşünmek istemiyorsunuz. İşler işyerinde kalsın gibi bir zihniyetiniz var. Bugün gerçekten de iş düşünmenizi gerektirecek herhangi bir gelişme olmayacak.


19 Ağustos 2012 : İş yerinizde önümüzdeki günlerde oldukça sevineceğiniz harika bir fırsatınız olacak. Bu fırsatla yepyeni planlar içine girebilirsiniz fakat kararlarınızda aceleci davranmamalısınız.


19 Ağustos 2011 : İş hayatınızda bugün çok çalışmak zorunda kalacaksınız ve zamanında yarım bıraktığınız işlerinizle ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Yakında rahatlayacaksınız.


19 Ağustos 2015 : Eğlenceye ayırdığınız para çevrenizdekilerin gözüne batıyor. Siz bütçenizi kendinize göre iyi bir şekilde planladıktan sonra, başkalarının düşünceleri zaten önem taşımıyor.


19 Ağustos 2014 : Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var. Küçük hesapları bile önemser para ilişkileri içindesiniz. Ama sıkıntılar kalıcı değil.


19 Ağustos 2013 : Para konusunda kendinizi sıkıyorsunuz. Harcama yapmaktan adeta korkuyorsunuz. Bugün bu korkunuz gerçek olacak ve beklemediğiniz yüklü harcamalar yapmak zorunda kalacaksınız.


19 Ağustos 2012 : Parasal durumunuzla ilgili birkaç fırsatınız var, iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bu fırsatlardan özellikle biri sizi oldukça fazla sevindirebilir. Yatırıma yönelebilirsiniz.


19 Ağustos 2011 : Parasal konularda dikkatli gidiyorsunuz fakat zaman zaman yaptığınız harcamalardan dolayı kendinize çok kızıyorsunuz. Kendinize güvenmeyi öğrenin.


19 Ağustos 2015 : Birtakım sorunlarınızı yanlış insanlara dayandırıyorsunuz.


19 Ağustos 2014 : İşyerinizde sorun yaşadığınız bir kişi, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle ve iyi niyetle yaklaşmak durumunda kalabilir. İnsanlara avans verme yanlısı oluşunuz, sizi kazançlı çıkartacak.


19 Ağustos 2013 : Bugün arkadaşlarınız hakkında edeceğiniz sözlere dikkat edin. Konuşmalarınız istenmeyen kulaklara varabilir.


19 Ağustos 2012 : Önünüzdeki günler içersinde bir yolculuğunuz olabilir. Bu yolculuğa seve seve çıkacaksınız.


19 Ağustos 2011 : Düşüncelerinizi bir noktaya toplamakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızdan yardım istemek zorunda kalacaksınız.


19 Ağustos 2015 : Bugün sizinkinden farklı görüşlere açık olmak sayesinde verimli bir gün geçirebilirsiniz. Hukuki bir meseleniz ya da çekişmeli bir durumunuz varsa adil sonuçlar yerine sürpriz sonuçlarla karşılaşma ihtimaliniz daha yüksek olacak.


19 Ağustos 2014 : Maddi hesaplamalar ve planlar söz konusu olduğunda mümkünse uzun vadeli kararlardan kaçının. Mecbur kalırsanız mümkün olduğunca tutucu davranmakta yarar var. Elinize geçeni farkına varmadan dağıtma riskiniz mevcut.


19 Ağustos 2013 : Eşinizin de dahil olacağı şekilde eğlenceli ve keyif katan bir buluşma planı yapabilirsiniz arkadaşlarınızla. Ancak evi ihmal etme veya ona haber vermeden yapılan bir plan, aranızda gerginlik yaratabilir. Dikkatli davranın.


19 Ağustos 2012 : Ruh halinizin bozulması işinizi de olumsuz etkiliyor. Bugün, ailenizle fikir birliği yaptığınız konularda kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. Aşırıya kaçan hareketleriniz tepki görebilir. Öfkeli olduğunuz zaman yalnız kalmaya çalışmalısınız. Aşk hayatınızdaki durgunluk devam ediyor.


19 Ağustos 2011 : Bilgi edinme ve araştırma arzunuz o kadar yoğunlaştı ki, gözünüz çevrenizde gelişen olayları bile görmüyor. Derin hislerinize karşılık verecek insanı henüz bulmuş değilsiniz. İşleriniz yoğunlaşıyor.


19 Ağustos 2012 : Eski ile yeni arasında çizgi çekerek, farklı başlangıçlar yapmak istiyorsunuz fakat beklemelisiniz. Onun işyerine ziyaret etmek istiyorsanız, hassas davranmalı ve önce onun fikrini almalısınız. Yaşamınızın her anı dolu dolu geçiyor. Bu da beraberinde büyük bir enerji ihtiyacı getiriyor.


19 Ağustos 2015 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


19 Ağustos 2014 : Çevreniz kalabalık, moraliniz ise yüksek olacak. İşten yana kazançlarınız olabilir. Ancak bu duruma güvenip hemen yeni atılımlara girişmeyin. Daha sabırlı ve ölçülü davranmalısınız. Meslek birlikleri veya yardım kuruluşlarıyla ilgili davetlere katılabilirsiniz. Buralarda tanışacağınız kişiler projeleriniz için destek sağlayabilir.


19 Ağustos 2013 : Daha yaratıcı arkadaşlıklar, sosyal ilişkiler kurabiliyorsunuz. Ortaklıklarınızı içine alan gelişmelerde ise ılımlı bir kontrol içinde olmalı, başkalarının önerilerine açık durmalısınız. Zira ego çatışmaları var olan ortaklıkları zorlayabilir. Özel ve aile hayatının getirdiği fedakarlıkları aşmaya çalışırken, kontrol edilemeyen gelişmeleri akışa bırakmanız gerek.


19 Ağustos 2012 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


19 Ağustos 2011 : Yabancıları içine alan pek çok konu sizi heyecanlı kılıyor. Kendinizi daha iyi ifade edebileceğini şartları lehinize çevirebilirsiniz. İlişkilerden keyif aldığını bu dönem, yeni başlangıçlar yapmakta başarılısınız. Ancak günün ilerleyen saatlerinde üzerinizde daha fazla sorumluluk olacak. İş hayatında genişleme ve fırsatlar elde ettiğiniz bu dönem tembellikten kaçınmalısınız.


19 Ağustos 2015 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


19 Ağustos 2014 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


19 Ağustos 2013 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


19 Ağustos 2012 : Pek çok konuda daha net düşünceler taşımaktasınız. Ay burcunuzda ilerlerlerken size daha kararlı ve cesur adımlar atmaya yöneltiyor. Kararlarınızı daha belirgin biçimde ortaya koymanız, kişiliğinizi öne çıkarmanız söz konusu. Ancak yakın çevrede olan biten konular sizi her açıdan etkilemekte. Zihinsel konularda daha fazla efor ve çaba göstermeniz gerekebilir.


19 Ağustos 2015 : Mantığınız sayesinde her şeyin olumlu yönde geliştiğini göreceksiniz. Aşk hayatınız güzel bir haberle hareketlenecek. Fikirlerinizi uygulayın.


19 Ağustos 2014 : AŞK: Bugünlerde kendiniziyalnız hissetmenizin nedeni yinesizsiniz. Sorun konuşacakbirilerini bulamamanız değilkonuşmak istememeniz aslında.Naz yapmak istiyorsanız enuygun kişi partneriniz.PARA: Lükse fazla düşkünsünüz. Öylesineabartıyorsunuz ki maddi durumunuz zorlanmayabaşladı. Bu duruma bir an önce son verin.SAĞLIK: Bugünlerde özellikle de griple birliktegelen burun tıkanıklıkları sizi rahatsız edebilir.


19 Ağustos 2013 : AŞK: Derin duygulara sahipsinizve fazlasıyla ilgi bekliyorsunuz.Bugün sevdiğiniz kişi içinyapamayacağınız şey yok gibi.Onunda duygusal günüolmasından dolayı tam bir ahenkiçindesiniz. Aranız düzeliyor.İŞ: Mesleğinizde şanslı sayılırsınız çünküseverek yaptığınız bir işiniz var. İmkansızıbaşarıyor ve kendinizden söz ettiriyorsunuz.SAĞLIK: Dolu dolu yaşamayı sevdiğinizden dolayısürekli hareket halindesiniz. Duraklamalısınız.


19 Ağustos 2012 : Kartınız Sessizlik... Derin düşünceler içinde kaptırmış gidiyorsunuz. İlk aklınıza geleni söylemek isteseniz de yutkunuyorsunuz. Böyle davranarak iş konusunda bir yere varamazsınız.


19 Ağustos 2011 : Bugün yaratıcı ve dikkat çeken bireyler olacaksınız. Sizden hoşlananların farkına varmalısınız.


19 Ağustos 2015 : Sevdiğinize gösterdiğiniz anlayış onu çok etkileyecek. Size karşı hissettiği duygularını açıklayabilir. Böylece beraberliğiniz çok daha güçlü ve yoğun olabilir. Farklı istekler içinde bulunabilirsiniz. Son günlerde işinize odaklanmakta zorluk çekiyorsunuz. Sanki sizi engelleyen bir şeyler var.


19 Ağustos 2014 : Eskiden tanıdığınız kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum sevdiğinizle ilişkilerinizi zorlaştırabilir. Hayatınızda biri yoksa sürpriz ilişkiler sizi heyecanlandırabilir, macera yaşmak isteyebilirsiniz. Yolunda gitmeyen işlerinizle ilgili biraz endişeli ve karamsar duygular içine girmeniz mümkün.


19 Ağustos 2013 : Karar vermek üzereyseniz, temkinli olmanın tam zamanı. Planlarınızın dışına da taşmayın. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak.


19 Ağustos 2012 : Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed