Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

19 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

19 Ekim 2016 : Kendinize düzenli olarak yatırım yapmalısınız Sevgili Terazi’ler. Böylelikle daha hızlı gelişim gösterebilirsiniz. Fiziksel ve sosyal aktivitelere yönelmeniz size motivasyon kazandıracaktır. Başkalarının gündemleriyle ilgilenmeyip, kendi işlerinize odaklanmanız daha yararlı olur.


19 Ekim 2015 : Rutinin bir parçası olduğu için ya da sadece bir alışkanlıktan dolayı hoşunuza gitmeyen veya sizi enerji olarak ya da ruhen tüketen iş, düzenleme, plan veya olayların içerisinde yer alabilirsiniz. Ancak, buna zorunlu değilseniz, yerine daha verimli veya zevkli işlere zaman ayırmanız gerekmez mi? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


19 Ekim 2014 : Belli bir planınızın, projenizin veya düzenlemenin daha başarılı şekilde ilerlemesini sağlayacak yeni bir yol haritası çizebilecek kapasitedesiniz. Zamanınızı bu işe harcayabileceğiniz bir haftasonu. Tüm burçlar için gün geneli: Veriler, göstergeler ya da ortaya çıkan bilgiler yanlış adım atıyor hissi yaratabilir. Verilmiş sözler ya da çizilmiş yol haritaları üzerinde doğru kararlar alarak ilerlemek için doğru yorumlamak gerektiğinin farkına varabileceğimiz bir hafta sonu. Aniden, belli düzenlemelerin veya anlaşmaların ya da bağlayıcı sözlerin içinde yer almamak isteği hissedersek, bu hissi görmezden gelmek yerine gerekli düzenlemeleri yapmak daha doğru olacaktır.


19 Ekim 2013 : Duygusal veya ticari iş ya da ilişkilerinizi testten geçirebilir veya sorgulayabilirsiniz. Refah ve mutluluğunuzu içine alan düzenleme, ilişki ya da işleri ön plana almanız ve diğerlerinden vazgeçmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Uzun zamandır devam eden konuları gözden geçirmeyi gerektiren bir tutulma yaşıyoruz. Düzenlenmesi veya düzeltilmesi gereken şeyler(her burca göre farklı alanlar tabii) su yüzüne çıkıyor ya da daha önce yaşanan tatsız olaylar kuvvetlenerek kendini tekrar ediyor olabilir. Tutulmanın etkileri yine birkaç ayı buluyor. Gerilimi arttırmak ve geçen sefer huzurun sağlanmasına ya da çözüme katkısı olmamış şeyleri tekrar denemek yerine özgün yöntemler üzerinde durmak daha iyi olacaktır.


19 Ekim 2012 : Birdenbire fazlasıyla duygusallaşabilirsiniz. Size tavsiyem bu dönemi beraber olduğunuz ve sevdiğiniz kimseyle birlikte geçirmek olacaktır. Böylelikle onun da destek olmasıyla bu döneme daha yumuşak bir giriş yapabilirsiniz. Kararsızlığınızı yenin ve bunun fırsat olduğunu anlayın. Bugün genel olarak kendinizi iyi tartmalı ve objektif olmaya çalışmalısınız.


19 Ekim 2011 : Sabırsızsınız. Sevdiğinizden beklentileriniz gerçekleşmediğinde hırçınlaşabilirsiniz. Gerçekçi ve mantıklı kararlarınız sevdiğiniz tarafından yanlış anlaşılacaktır. Önemli kararları ertelemeli doğru zamanı beklemelisiniz. Karar verirken aceleci olacağınızı unutmayın. Karşınızdakine kendinizi anlatmada ise başarılı olduğunuz söylenemez. Siz daha söylemeden sizi anlayacak birisi yanınızda olmayabilir ve bu da çok normal. Bu tip biriyle birlikteyseniz şanslı olduğunuzu unutmayın.


19 Ekim 2016 : Aile ilişkilerinizde çözülmeyi bekleyen birtakım sorunlara uzak duruşunuz, size itibar kaybettirebilir. Bazı yaklaşımları ödün vermek gibi ele alıyor, büyük yanılgılara giriyorsunuz. Kafanızı meşgul edip bugünlerde basiretinizi bağlayan bir oluşum, sürpriz sapmalar gösterebilir. Bu konuda sürprizlere hazırlıklı olmanız, bu oluşumu belirlemenizi kolaylaştıracak.


19 Ekim 2015 : Bugünden önünüzdeki güzel günlerin heyecanını yaşayabilirsiniz. Atacağınız dikkatli bir adımla hayatınızda köklü değişiklikler olabilir. Bugünlerdeki bir haberle harekete geçecek ve sizi bekleyen sevindirici gelişmelere doğru yürüyeceksiniz. Aile hayatınızda, sizden daha çok yakınlık ve ilgi bekleyenler var. Uzak kaldığınız ilişkileri aksatabiliyorsunuz.


19 Ekim 2014 : Güne oldukça sakin başlayacaksınız. İnsanlarla anlaşmayı gerektiren her konuda başarılı olacaksınız. Fedakarlığın tek taraflı olmadığı konusunda size yardımcı olan arkadaşlarınız sayesinde uyumlu bir birlikteliğe başlayacaksınız. Bu arada kariyerinizle ilgili çalışmalarınız aksatmamalısınız.


19 Ekim 2013 : Bugün duygusal çalkantılar içerisindesiniz. Burnunuzun dikine gitmeyi seviyorsunuz. Bu yüzden de hatalar yapıyorsunuz. Hatanın neresinden dönülürse kardır deyip bir an evvel içine düştüğünüz bu durumdan kurtulmalısınız. Birçok açıdan parlak bir dönem yaşıyorsunuz. Her geçen gün geleceğiniz için daha büyük istekler içerisinde oluyorsunuz. Dinlenmeye zaman ayırmazsanız, sağlık problemleriniz başlayabilir.


19 Ekim 2012 : Bugün bazı verimli görüşmeleriniz olacak. Bunun heyecanını yaşıyorsunuz. Görüşme istediğiniz gibi geçecek. Yapmayı hedeflediğiniz değişikliklere bugün başlayabilirsiniz. Bu değişikliklerle parlak geleceğinize zemin hazırlamış olacaksınız. Bu hafta sonuyla ilgili bugün planlar yapabilirsiniz.


19 Ekim 2011 : Akraba ilişkilerinizde pek kadirşinas bilinmiyor ve eleştiriliyorsunuz. Aralarını yaptığınız iki kırgın arkadaşınızın size bugün bir daveti olabilir. Uzun bir yolculuk görünüyor. Yakında netleşecek ve hazırlıklara başlayacaksınız. Önemli diyerek aldığınız birtakım kararlarınızın arkasında durmasını bilmelisiniz. Bu zaafı arada bir gösteriyorsunuz. Sizi yakından tanıyanları bu tavrınızla şaşırtıyorsunuz. .


19 Ekim 2016 : Bu yalnızlık duygusuyla aşk hayatınızda yanlış bir adım atmak üzeresiniz. İnsan yalnızlığı tanıkla, imzalarla kurallaştırdığı ilişkiler içinde daha çok yaşıyor. Çünkü bir bağımlılığın altına imza atıyor.


19 Ekim 2015 : Geçmiş bir hafta sonundaki yarım yamalak tanışıklığın yaşattığı heyecanı unutamıyorsunuz. Acaba benim de izim kaldı mı sorusu beyninizi tatlı tatlı kemiriyor. Öncelikle onun araması için koyduğunuz süre tükendi. Siz onu arayacaksınız.


19 Ekim 2014 : Duygusal yönden rahatsınız,eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Alacağınız bazı haberler heyecanlanmanıza neden olacak. Büyük istekler içerisinde olacaksınız. Sevgilinizden farklı beklentiler içerisindesiniz.


19 Ekim 2013 : Sevdiğinizle yapacağınız bir arkadaş ziyaretinde bir bebek haberi alabilirsiniz. Bu aralar bazı Başaklar evlenme teklifleri alabilirler. Yeni bir çevre ile kurduğunuz ilişkilerden sürpriz sonuçlar doğabilir. Bu sürprizlere hazırlıklı olmalısınız.


19 Ekim 2012 : Çevrenizde sizden ve ilişkinizden hoşlanmayan birileri var ve bunlardan bazıları dost bildiğiniz insanlar. Dostlarınız ise ilişkinize daha çok önem vermenizden dolayı ilişkinizi desteklemiyorlar.


19 Ekim 2011 : Siz önce karamsarlığınızı atmalı ve bu akşamki tanışmaya umut yüklü biri olarak gitmelisiniz. Gönlünüzde bir karamsarlık, bir küskünlük gözleniyor. Bu akşam tanıştırılacağınız kişi bu halinize son verebilir.


19 Ekim 2016 : İş yaşamınızın gelgitleri sizi yorabilir. Nedense, üstleriniz sizi olduğunuzdan daha sabırlı sanıyor. Onların yanlış tavırlarına pek kafayı takmamalısınız. Çalışma hayatıyla özel hayatınızı ayırmanız yerinde bir davranış olacak.


19 Ekim 2015 : Verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız. İş hayatınızda küçük gönül oyunlarından vazgeçin. Övüp durduğunuz insanlar bunun iş becerilerinden kaynaklandığı yanılgısı içerisindeler. Sizi standardınızı arttırabilecek bir iş teklifi bekliyor.


19 Ekim 2014 : İş hayatındaki yoğunluk size göre deği. Siz daha rahat bir iş özlemi içerisindesiniz. Ancak bu isteklerinizi gerçekleştirmek için başka işlere yönelmeniz gerekiyor ki. Bu işte de aslında çok rahatsınız.


19 Ekim 2013 : Titiz, özverili çalışmalarınızın karşılığını almaya başlayacağınız bu haftanın sonunda iş yaşamınızı renklendirecek gelişmeler olabilir. İşe yeni başlayacak biriyle yakınlaşabilirsiniz. Size planlarınızda yardımcı olabilecek biri bu.


19 Ekim 2012 : İş yaşamınızda parlak bir gün geçireceksiniz, kendinizi amirlerinize ve iş arkadaşlarınıza göstermeye çalışıyorsunuz ve bu konuda bugün bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz.


19 Ekim 2011 : Huzursuz görüntünüz göze batıyor. Bugünden başlayarak gönlünüzün işini aramalısınız. Tatminsizliğiniz işinizin türüyle ilgili. Bu yüzden çok istekli çalışmıyor ve bunu gizleyemiyorsunuz.


19 Ekim 2016 : Para sıkışıklığınızda, kısa vadede kayda değer değişmeler söz konusu değil. Bu sıralar sizden yüklü para çıkışına yol açabilecek tekliflerden uzak durmalısınız.


19 Ekim 2015 : Bir miktar tırmanış beklediğiniz küçük yatırımlarınız, genel çözümsüzlüklere çok bağlı. Ödemelerinize istemeyi düşündüğünüz kolaylıklarla ilgili sonuç alacaksınız.


19 Ekim 2014 : Para konularına kafa yormaktan kaçınacağınız bir gün. Para çok az ilgilendiğiniz bir konu ve kazancınızdan şikayetçi değilsiniz.


19 Ekim 2013 : Bu hafta sonu parasal sorunlarınızın büyük ölçüde üstesinden geleceğiniz bir zaman olacak. Daha önemli şeylere para ayırabilmek için, istediğiniz bazı şeyleri erteleyebilirsiniz.


19 Ekim 2012 : Çevrenizdeki bazı insanlar sizi parasal konularda yanlış yönlendirebilir, onlara kulak asmamalısınız, tam aksine parasal konularda kararlarınızı tek başına vermelisiniz.


19 Ekim 2011 : Bu günlerde alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak, Bazı açıklarınızı kapatacak, geçici de olsa biraz rahatlayacaksınız. Hesabınızı pek bilemediğinizden hep içerdesiniz.


19 Ekim 2016 : Zihinsel anlamda aktivitenizde bir artış olacaktır ve düşüncelerinizin doğruluğundan şüphe etmemelisiniz.


19 Ekim 2015 : Harcamalarınıza biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Bugünlerde beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz, fakat bunların çoğu size olumlu sonuçlar getirebilir.


19 Ekim 2014 : Çevrenizdeki insanlara rahatlıkla uyum sağlayabiliyorsunuz ama bazen davranışlarınız yanlış değerlendiriliyor.


19 Ekim 2013 : Sorgulamalarınız sizi ve çevrenizi yıpratabilir.


19 Ekim 2012 : Karar verirken, üç kez düşünüp sonra karar vermelisiniz. Yanlış kararlar başınızı ağrıtabilir.


19 Ekim 2011 : Arkadaşlarınıza karşı sağlam duygular içindesiniz. Fakat içlerinden özellikle birine, bugünlerde bunu daha çok belli etmeniz gerekiyor.


19 Ekim 2016 : Çok güvendiğiniz kişiler bile sizi yarı yolda bırakabilir. Onun için siz tedbiri elden bırakmadan büyük projelerinizi gerçekleştirmek için yedek kadroyu yakınınızda tutun. Aşk hayatınızda az da olsa hareketlilik var.


19 Ekim 2015 : Bugün heyecan arayışında olacaksınız. Bu heyecanı arkadaş toplantılarında ve kalabalık ortamlarda bulabilirsiniz. Bu neşeli saatler bir partneriniz varsa onunla daha da şenlenecek. Yalnızsanız birinden etkilenebilirsiniz.


19 Ekim 2014 : Bugün özellikle öğleden sonra tek başına yapacağınız işlere verin kendinizi. Etrafınızda, tartışmalara çanak tutacak konular gündeme gelebilir. Duyup susmak ya da sakinlikle karşılamak enerjinizi düşürmemek adına önemli.


19 Ekim 2013 : Maddi olarak altından kalkmakta zorlanacağınız bir harcama söz konusu olabilir bugünlerde. Hemen strese girmek yerine “nasıl pratik bir çözüm üretebilirim” konusuna odaklanın. Fikir üretmek adına kendinizi sınırlamayın.


19 Ekim 2012 : Haberleşmenin yoğun olduğu ve çok fazla konuya dağılıp toparlanmakta zorlanacağınız bir sabah. Görüşmelerin bir kısmını erteleyin veya başkasına devredin. Yakınlarınıza olan sevgi ve ilginizin karşılığını almakta zorlanacaksınız. Bu akşam sadece kendinize hizmet edin.


19 Ekim 2011 : Bugün duyarlı, hayal gücü yüksek ve olaylardan kolay etkilenen bir görünüm sergileyeceksiniz. Uyum sağlamaya ve zor konularda uysal davranmaya gayret edin. Yeni bir aşka hazır olun.


19 Ekim 2012 : Bugün düşüncelerinizi toparlamanız gerektiğini bilmelisiniz. Bilinçaltınız oldukça karışık ve sizden bekledikleri performansı sunmakta zorlanabilirsiniz. Diretme ve direnme konusunda yapıcı davrandığınız zaman, kazanmamak gibi bir probleminiz olamaz. Sadece dengeli davranmalısınız. Belli etmiyorsunuz ama, doğanız gereği her şeyi gereksiz irdeliyorsunuz.


19 Ekim 2016 : İçinde bulunduğunuz şartlar kısıtlayıcı olabilir. Ancak uzun zamandır düşündüğünüz değişiklikler adına yeni temeller atmaktasınız. Güvenlikle ilgili mücadelenizi sürdürmek, ailenin üzerinizde kurduğu baskıyı aşmak için çaba göstermeniz gerekecek. Artan sorumluluklar ve iş hayatını içine alan uğraşlar karşısında daha toleranslı olmalısınız.


19 Ekim 2015 : Sağlık ve iş konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle işe dair çalışmalarınızda yoğun bir tempo içine girmeniz mümkün gözüküyor. Bu yüzden sağlığınızla ilgili randevularınızda gecikmeler veya ertelemeler meydana gelebilir. Gün içinde evcil hayvanınız bazı ufak rahatsızlıklar geçirebilir.


19 Ekim 2014 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


19 Ekim 2013 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


19 Ekim 2012 : Eğitim konularında son derece hareketlenen zamanlar söz konusu. Bu sayede düşüncelerinizi aktif biçimde ortaya koyabilir, kendinizi ifade edebilirsiniz. yeni bilgilere açık olmanız düşüncelerinizi yenileyeceğiniz fırsatlar getirecek. Olumlu haberler ve iletişim açısından da canlı bir gün. Yakınlar ya da komşularla ilişkiler canlılık kazanacak.


19 Ekim 2011 : Yapmanız gereken işler ve artan bir iş yükünüz var. Tamamlanması gereken işler sizi kararlı olmaya itebilir. Yine yaptıklarınızla dikkat çekmeyi başarabilirsiniz. Ãœstlerle olan bağlarınız güçlendirmek adına yeni fırsatlar bulacaksınız. Kariyerinize ilişkin konularda yaşanacak ilerlemeler sizi mutlu edecek. Arkadaşlarla olan ilişkileriniz son derece canlı geçecek.


19 Ekim 2015 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


19 Ekim 2014 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


19 Ekim 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


19 Ekim 2012 : Oldukça hareketli ve tempolu günler içindesiniz. Planlarınızı yenilediğiniz şu dönemde eğitsel konular sizi yeni sorumluluklar almaya itecek. Değişik düşünceler edineceğiniz bu çalışmalarda destek veren koşullar oluşacaktır. Ortaklıkları içine alan anlaşmalar ise yenilikler getirmekte. Kısa yolculuklar yapmanız açısından olumlu bir gün olacak.


19 Ekim 2016 : Sizden büyük insanlara dikkatli davranın. Duygularınızı çok belli etmeniz sonradan sizi pişman ediyor.


19 Ekim 2015 : Partneriniz izah ederekanlatım tarzınızdan hoşnut.Kavga gürültü yerinekonuşarak anlaşma size çokyakışıyor. En doğruhareketiniz bu olsa gerek.


19 Ekim 2014 : Bugün oldukça fazla risk alacaksınız. Ancak girdiğiniz her işin içinden başarı ile çıkacaksınız.


19 Ekim 2013 : AŞK: Partnerinizle ilgilidüşünceleriniz sürekli değişiyor.Ona karşı şüpheler besliyorsunuz.Ancak paranoyaklığa varan budurumunuza bir son vermezsenizonu feci şekilde kırabilirsiniz.PARA: Son günlerde maddiaçıdan sıkıntı çekiyorsunuz. Önümüzdekigünlerde devam edecek bu sıkıntılar için kendiniziüzmeyin. Gelecek bir parayla rahatlayacaksınız.SAĞLIK: Evli Terazi’ler çocuk beklentisi içinegirebilir. Ancak doğal yöntemler işe yaramayabilir.


19 Ekim 2012 : Kartınız Örtünme... Artık geçmişinizde yaşadığınız birtakım olumsuz enerjileri dağıtmaya başlayın. Fazla düşünmeniz sizlere yarar yerine zarar verebilir görünüyor.


19 Ekim 2011 : AŞK: Partnerinizle ilgilidüşünceleriniz sürekli değişiyor.Ona karşı şüpheler besliyorsunuz.Ancak paranoyaklığa varan budurumunuza bir son vermezsenizonu feci şekilde kırabilirsiniz.PARA: Son günlerde maddiaçıdan sıkıntı çekiyorsunuz. Önümüzdekigünlerde devam edecek bu sıkıntılar için kendiniziüzmeyin. Gelecek bir parayla rahatlayacaksınız.SAĞLIK: Evli Terazi’ler çocuk beklentisi içinegirebilir. Ancak doğal yöntemler işe yaramayabilir.


19 Ekim 2016 : İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.


19 Ekim 2015 : Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.


19 Ekim 2014 : Sevgilinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemenizde fayda var. Hoş gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Başarınız, tecrübe ve kabiliyetlerinizi daha verimli alanlara yöneltebilmenize bağlı, cesur adımlarla değişiklik peşinde koşun.


19 Ekim 2013 : Hoşlandığınız kişiye bağlanmamaya çalışın. Tek taraflı, platonik duygular yaşamanız muhtemel. Bu kişinin neden bu kadar ilginizi çektiğini kavramaya çalışmalısınız. Küçük bazı iş problemlerinize çare olabilecek öneriler gelebilir ve son zamanlardaki karamsarlığınızı atabilirsiniz.


19 Ekim 2012 : Karşı cinse olan duygularınızı açmanız için uygun bir dönem değil. Yaza doğru özlemini çektiğiniz aşkınız hiç ummadığınız bir yerde karşınıza çıkacak. Fikirleriniz bir tenis topu gibi oradan oraya gidiyor. Çevrenizdeki her şey değişiyor. Bu kaostan kurtulmanız için biraz huzura ihtiyacınız var.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed