Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

19 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

19 Ekim 2014 : Belli bir planınızın, projenizin veya düzenlemenin daha başarılı şekilde ilerlemesini sağlayacak yeni bir yol haritası çizebilecek kapasitedesiniz. Zamanınızı bu işe harcayabileceğiniz bir haftasonu. Tüm burçlar için gün geneli: Veriler, göstergeler ya da ortaya çıkan bilgiler yanlış adım atıyor hissi yaratabilir. Verilmiş sözler ya da çizilmiş yol haritaları üzerinde doğru kararlar alarak ilerlemek için doğru yorumlamak gerektiğinin farkına varabileceğimiz bir hafta sonu. Aniden, belli düzenlemelerin veya anlaşmaların ya da bağlayıcı sözlerin içinde yer almamak isteği hissedersek, bu hissi görmezden gelmek yerine gerekli düzenlemeleri yapmak daha doğru olacaktır.


19 Ekim 2013 : Duygusal veya ticari iş ya da ilişkilerinizi testten geçirebilir veya sorgulayabilirsiniz. Refah ve mutluluğunuzu içine alan düzenleme, ilişki ya da işleri ön plana almanız ve diğerlerinden vazgeçmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Uzun zamandır devam eden konuları gözden geçirmeyi gerektiren bir tutulma yaşıyoruz. Düzenlenmesi veya düzeltilmesi gereken şeyler(her burca göre farklı alanlar tabii) su yüzüne çıkıyor ya da daha önce yaşanan tatsız olaylar kuvvetlenerek kendini tekrar ediyor olabilir. Tutulmanın etkileri yine birkaç ayı buluyor. Gerilimi arttırmak ve geçen sefer huzurun sağlanmasına ya da çözüme katkısı olmamış şeyleri tekrar denemek yerine özgün yöntemler üzerinde durmak daha iyi olacaktır.


19 Ekim 2012 : Birdenbire fazlasıyla duygusallaşabilirsiniz. Size tavsiyem bu dönemi beraber olduğunuz ve sevdiğiniz kimseyle birlikte geçirmek olacaktır. Böylelikle onun da destek olmasıyla bu döneme daha yumuşak bir giriş yapabilirsiniz. Kararsızlığınızı yenin ve bunun fırsat olduğunu anlayın. Bugün genel olarak kendinizi iyi tartmalı ve objektif olmaya çalışmalısınız.


19 Ekim 2011 : Sabırsızsınız. Sevdiğinizden beklentileriniz gerçekleşmediğinde hırçınlaşabilirsiniz. Gerçekçi ve mantıklı kararlarınız sevdiğiniz tarafından yanlış anlaşılacaktır. Önemli kararları ertelemeli doğru zamanı beklemelisiniz. Karar verirken aceleci olacağınızı unutmayın. Karşınızdakine kendinizi anlatmada ise başarılı olduğunuz söylenemez. Siz daha söylemeden sizi anlayacak birisi yanınızda olmayabilir ve bu da çok normal. Bu tip biriyle birlikteyseniz şanslı olduğunuzu unutmayın.


19 Ekim 2014 : Güne oldukça sakin başlayacaksınız. İnsanlarla anlaşmayı gerektiren her konuda başarılı olacaksınız. Fedakarlığın tek taraflı olmadığı konusunda size yardımcı olan arkadaşlarınız sayesinde uyumlu bir birlikteliğe başlayacaksınız. Bu arada kariyerinizle ilgili çalışmalarınız aksatmamalısınız.


19 Ekim 2013 : Bugün duygusal çalkantılar içerisindesiniz. Burnunuzun dikine gitmeyi seviyorsunuz. Bu yüzden de hatalar yapıyorsunuz. Hatanın neresinden dönülürse kardır deyip bir an evvel içine düştüğünüz bu durumdan kurtulmalısınız. Birçok açıdan parlak bir dönem yaşıyorsunuz. Her geçen gün geleceğiniz için daha büyük istekler içerisinde oluyorsunuz. Dinlenmeye zaman ayırmazsanız, sağlık problemleriniz başlayabilir.


19 Ekim 2012 : Bugün bazı verimli görüşmeleriniz olacak. Bunun heyecanını yaşıyorsunuz. Görüşme istediğiniz gibi geçecek. Yapmayı hedeflediğiniz değişikliklere bugün başlayabilirsiniz. Bu değişikliklerle parlak geleceğinize zemin hazırlamış olacaksınız. Bu hafta sonuyla ilgili bugün planlar yapabilirsiniz.


19 Ekim 2011 : Akraba ilişkilerinizde pek kadirşinas bilinmiyor ve eleştiriliyorsunuz. Aralarını yaptığınız iki kırgın arkadaşınızın size bugün bir daveti olabilir. Uzun bir yolculuk görünüyor. Yakında netleşecek ve hazırlıklara başlayacaksınız. Önemli diyerek aldığınız birtakım kararlarınızın arkasında durmasını bilmelisiniz. Bu zaafı arada bir gösteriyorsunuz. Sizi yakından tanıyanları bu tavrınızla şaşırtıyorsunuz. .


19 Ekim 2014 : Duygusal yönden rahatsınız,eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Alacağınız bazı haberler heyecanlanmanıza neden olacak. Büyük istekler içerisinde olacaksınız. Sevgilinizden farklı beklentiler içerisindesiniz.


19 Ekim 2013 : Sevdiğinizle yapacağınız bir arkadaş ziyaretinde bir bebek haberi alabilirsiniz. Bu aralar bazı Başaklar evlenme teklifleri alabilirler. Yeni bir çevre ile kurduğunuz ilişkilerden sürpriz sonuçlar doğabilir. Bu sürprizlere hazırlıklı olmalısınız.


19 Ekim 2012 : Çevrenizde sizden ve ilişkinizden hoşlanmayan birileri var ve bunlardan bazıları dost bildiğiniz insanlar. Dostlarınız ise ilişkinize daha çok önem vermenizden dolayı ilişkinizi desteklemiyorlar.


19 Ekim 2011 : Siz önce karamsarlığınızı atmalı ve bu akşamki tanışmaya umut yüklü biri olarak gitmelisiniz. Gönlünüzde bir karamsarlık, bir küskünlük gözleniyor. Bu akşam tanıştırılacağınız kişi bu halinize son verebilir.


19 Ekim 2014 : İş hayatındaki yoğunluk size göre deği. Siz daha rahat bir iş özlemi içerisindesiniz. Ancak bu isteklerinizi gerçekleştirmek için başka işlere yönelmeniz gerekiyor ki. Bu işte de aslında çok rahatsınız.


19 Ekim 2013 : Titiz, özverili çalışmalarınızın karşılığını almaya başlayacağınız bu haftanın sonunda iş yaşamınızı renklendirecek gelişmeler olabilir. İşe yeni başlayacak biriyle yakınlaşabilirsiniz. Size planlarınızda yardımcı olabilecek biri bu.


19 Ekim 2012 : İş yaşamınızda parlak bir gün geçireceksiniz, kendinizi amirlerinize ve iş arkadaşlarınıza göstermeye çalışıyorsunuz ve bu konuda bugün bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz.


19 Ekim 2011 : Huzursuz görüntünüz göze batıyor. Bugünden başlayarak gönlünüzün işini aramalısınız. Tatminsizliğiniz işinizin türüyle ilgili. Bu yüzden çok istekli çalışmıyor ve bunu gizleyemiyorsunuz.


19 Ekim 2014 : Para konularına kafa yormaktan kaçınacağınız bir gün. Para çok az ilgilendiğiniz bir konu ve kazancınızdan şikayetçi değilsiniz.


19 Ekim 2013 : Bu hafta sonu parasal sorunlarınızın büyük ölçüde üstesinden geleceğiniz bir zaman olacak. Daha önemli şeylere para ayırabilmek için, istediğiniz bazı şeyleri erteleyebilirsiniz.


19 Ekim 2012 : Çevrenizdeki bazı insanlar sizi parasal konularda yanlış yönlendirebilir, onlara kulak asmamalısınız, tam aksine parasal konularda kararlarınızı tek başına vermelisiniz.


19 Ekim 2011 : Bu günlerde alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak, Bazı açıklarınızı kapatacak, geçici de olsa biraz rahatlayacaksınız. Hesabınızı pek bilemediğinizden hep içerdesiniz.


19 Ekim 2014 : Çevrenizdeki insanlara rahatlıkla uyum sağlayabiliyorsunuz ama bazen davranışlarınız yanlış değerlendiriliyor.


19 Ekim 2013 : Sorgulamalarınız sizi ve çevrenizi yıpratabilir.


19 Ekim 2012 : Karar verirken, üç kez düşünüp sonra karar vermelisiniz. Yanlış kararlar başınızı ağrıtabilir.


19 Ekim 2011 : Arkadaşlarınıza karşı sağlam duygular içindesiniz. Fakat içlerinden özellikle birine, bugünlerde bunu daha çok belli etmeniz gerekiyor.


19 Ekim 2014 : Bugün özellikle öğleden sonra tek başına yapacağınız işlere verin kendinizi. Etrafınızda, tartışmalara çanak tutacak konular gündeme gelebilir. Duyup susmak ya da sakinlikle karşılamak enerjinizi düşürmemek adına önemli.


19 Ekim 2013 : Maddi olarak altından kalkmakta zorlanacağınız bir harcama söz konusu olabilir bugünlerde. Hemen strese girmek yerine “nasıl pratik bir çözüm üretebilirim” konusuna odaklanın. Fikir üretmek adına kendinizi sınırlamayın.


19 Ekim 2012 : Haberleşmenin yoğun olduğu ve çok fazla konuya dağılıp toparlanmakta zorlanacağınız bir sabah. Görüşmelerin bir kısmını erteleyin veya başkasına devredin. Yakınlarınıza olan sevgi ve ilginizin karşılığını almakta zorlanacaksınız. Bu akşam sadece kendinize hizmet edin.


19 Ekim 2011 : Bugün duyarlı, hayal gücü yüksek ve olaylardan kolay etkilenen bir görünüm sergileyeceksiniz. Uyum sağlamaya ve zor konularda uysal davranmaya gayret edin. Yeni bir aşka hazır olun.


19 Ekim 2012 : Bugün düşüncelerinizi toparlamanız gerektiğini bilmelisiniz. Bilinçaltınız oldukça karışık ve sizden bekledikleri performansı sunmakta zorlanabilirsiniz. Diretme ve direnme konusunda yapıcı davrandığınız zaman, kazanmamak gibi bir probleminiz olamaz. Sadece dengeli davranmalısınız. Belli etmiyorsunuz ama, doğanız gereği her şeyi gereksiz irdeliyorsunuz.


19 Ekim 2014 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


19 Ekim 2013 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


19 Ekim 2012 : Eğitim konularında son derece hareketlenen zamanlar söz konusu. Bu sayede düşüncelerinizi aktif biçimde ortaya koyabilir, kendinizi ifade edebilirsiniz. yeni bilgilere açık olmanız düşüncelerinizi yenileyeceğiniz fırsatlar getirecek. Olumlu haberler ve iletişim açısından da canlı bir gün. Yakınlar ya da komşularla ilişkiler canlılık kazanacak.


19 Ekim 2011 : Yapmanız gereken işler ve artan bir iş yükünüz var. Tamamlanması gereken işler sizi kararlı olmaya itebilir. Yine yaptıklarınızla dikkat çekmeyi başarabilirsiniz. Ãœstlerle olan bağlarınız güçlendirmek adına yeni fırsatlar bulacaksınız. Kariyerinize ilişkin konularda yaşanacak ilerlemeler sizi mutlu edecek. Arkadaşlarla olan ilişkileriniz son derece canlı geçecek.


19 Ekim 2014 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


19 Ekim 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


19 Ekim 2012 : Oldukça hareketli ve tempolu günler içindesiniz. Planlarınızı yenilediğiniz şu dönemde eğitsel konular sizi yeni sorumluluklar almaya itecek. Değişik düşünceler edineceğiniz bu çalışmalarda destek veren koşullar oluşacaktır. Ortaklıkları içine alan anlaşmalar ise yenilikler getirmekte. Kısa yolculuklar yapmanız açısından olumlu bir gün olacak.


19 Ekim 2014 : Bugün oldukça fazla risk alacaksınız. Ancak girdiğiniz her işin içinden başarı ile çıkacaksınız.


19 Ekim 2013 : AŞK: Partnerinizle ilgilidüşünceleriniz sürekli değişiyor.Ona karşı şüpheler besliyorsunuz.Ancak paranoyaklığa varan budurumunuza bir son vermezsenizonu feci şekilde kırabilirsiniz.PARA: Son günlerde maddiaçıdan sıkıntı çekiyorsunuz. Önümüzdekigünlerde devam edecek bu sıkıntılar için kendiniziüzmeyin. Gelecek bir parayla rahatlayacaksınız.SAĞLIK: Evli Terazi’ler çocuk beklentisi içinegirebilir. Ancak doğal yöntemler işe yaramayabilir.


19 Ekim 2012 : Kartınız Örtünme... Artık geçmişinizde yaşadığınız birtakım olumsuz enerjileri dağıtmaya başlayın. Fazla düşünmeniz sizlere yarar yerine zarar verebilir görünüyor.


19 Ekim 2011 : AŞK: Partnerinizle ilgilidüşünceleriniz sürekli değişiyor.Ona karşı şüpheler besliyorsunuz.Ancak paranoyaklığa varan budurumunuza bir son vermezsenizonu feci şekilde kırabilirsiniz.PARA: Son günlerde maddiaçıdan sıkıntı çekiyorsunuz. Önümüzdekigünlerde devam edecek bu sıkıntılar için kendiniziüzmeyin. Gelecek bir parayla rahatlayacaksınız.SAĞLIK: Evli Terazi’ler çocuk beklentisi içinegirebilir. Ancak doğal yöntemler işe yaramayabilir.


19 Ekim 2014 : Sevgilinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemenizde fayda var. Hoş gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Başarınız, tecrübe ve kabiliyetlerinizi daha verimli alanlara yöneltebilmenize bağlı, cesur adımlarla değişiklik peşinde koşun.


19 Ekim 2013 : Hoşlandığınız kişiye bağlanmamaya çalışın. Tek taraflı, platonik duygular yaşamanız muhtemel. Bu kişinin neden bu kadar ilginizi çektiğini kavramaya çalışmalısınız. Küçük bazı iş problemlerinize çare olabilecek öneriler gelebilir ve son zamanlardaki karamsarlığınızı atabilirsiniz.


19 Ekim 2012 : Karşı cinse olan duygularınızı açmanız için uygun bir dönem değil. Yaza doğru özlemini çektiğiniz aşkınız hiç ummadığınız bir yerde karşınıza çıkacak. Fikirleriniz bir tenis topu gibi oradan oraya gidiyor. Çevrenizdeki her şey değişiyor. Bu kaostan kurtulmanız için biraz huzura ihtiyacınız var.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed