Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

19 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

19 Eylül 2016 : Sempatikliğiniz ve samimiyetiniz birlikte iş yaptığınız veya vakit geçirdiğiniz kişileri etkilemenizi sağlayabilir, ama verdiğiniz sözleri tutabileceğinizden emin olmalısınız. Yapacağınız kişisel değişiklikler veya güncellemeler iltifatlara neden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aldatıcı etkilere, yanıltıcı kişilere dikkat edelim. Pazarlıklar veya anlaşmalar sırasında en ufak detayı kaçırmamalı, hatalara veya yanlış değerlendirmelere izin vermemeliyiz. Duygusal açıdan sert tepkiler verebilir veya fazla cesur olabiliriz. Altından kalkamayacağımız görev ve sorumluluklar almayalım, tutamayacağımız sözler vermeyelim veya boyumuzdan büyük işlere kalkışmayalım derim Niobe’ce. Yarın meydana gelecek Ay tutulması etkilerini bugünden hissettirebilir. Konuyla ilgili Pazartesi günü detaylı bir yazı yazdığım için tekrarlamıyorum, ama okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


19 Eylül 2015 : Aşk hayatınızı, sevgi temalı ilişkilerinizi, gelirlerinizi, maddi durumunuzu veya yaşadığınız yeri ya da evinizi ilgilendiren başlıklarda yapmak istediğiniz şeyler varsa, ilerleme sağlayabilmek için düşündüğünüzden ve hatta yapabileceğinizden daha hızlı h Sakladığınız sırlar nedeniyle avantaj yakalayabileceğiniz durumlar olabilir. Bazı ilişkilerinizde geri adım atmanız olayların asıl nedenlerinin ortaya çıkmasına yardım edebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcunda bulunan Satürn, Yay burcuna geçiş yapıyor ve Yay burçlarını yaklaşık 2,5 yıllık zorlayıcı, ama özel bir dönem bekliyor. Bu konudaki detaylı yazımı hafta sonu kaleme alacağım. Gün genelinde ise, sorgulamalar, sorulan sorular artıyor, ele geçen bilgiler, ortaya çıkan haberler zamanımızın bir kısmını alabilir. Duygularımızı saklamakta zorlanabiliriz. Tartışmalardan, acele hareketlerden ve gergin ortamlardan uzak kalmakta fayda var. Ben bilirim tarzı yaklaşımlar diyalogları sertleştirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


19 Eylül 2014 : Doğru zamanda doğru yerde olduğunuzun farkındasınız veya çok yakında doğru yerde olacaksınız. Plan ve programınızı hızla uygulamaya devam edin. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün.


19 Eylül 2013 : Yaratıcılık gerektiren işler, çocuklarınızla ilgili konular veya aşk hayatınız ön planda. Düşüncesiz veya plansız hareketler boşa kürek çekmek veya hata yapmak anlamına gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimizi göstermek, işitilmek, takdir kazanmak veya mesaj vermek türünde fiiller açısından türlü fırsat yakalayabileceğimiz günlerdeyiz. Normal ya da rutin halimizden daha cesur, daha hızlı, daha ulaşılabilir, daha açık veya daha net olmamız gerekse dahi yakında gelecek ödülleri veya olumlu geri dönüşleri düşünerek tembellik etmemeli, detayları atlamamalı ve gereğini yapmalıyız!


19 Eylül 2012 : Sizi örnek almış olan insanları yanlış yollara sevketmemeli ve birilerini farkında olarak etkilediğinizde, sonuçların sorumluluğunu da önceden üstlenmelisiniz. Bu gerçeğe göre hareket edin. Özellikle teknolojinin yardımıyla, bugün uzun zamandır haber almadığınız, uzaklarda olan fakat zaman zaman ortak anılarınızı memnuniyetle hatırladığınız kimselerle haberleşecek, temas kuracaksınız. Bu da sizi mutlu edecek. Bu arada, bazı sırlarınızı güvendiklerinizle paylaşmanız sizi rahatlatabilir.


19 Eylül 2011 : İltifatları ve güçlü bir sevgiyi kim istemez ki, ancak önemli olan kendinize olan güveninizdir, işte bunu unutmamalısınız. Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Ancak her gün yeni bir beraberlik sizi yıpratabilir. Eğer, süregelen bir ilişkiniz varsa eşinizle bu yüzden aranız bu yüzden aranız açılabilir. Aile içinde çıkabilecek anlaşmazlıkları ortadan kaldırmak için bütün enerjinizi harcamanız gerebilir. Özellikle duygusal konularda dikkatli davranmak sizin açınızdan son derece yararlıdır. Enerjiniz sizin için uzun vadede yararlıdır, kurduğunuz ilişkiyle ilgili bir problem çıkmayabilir. Bu hiç beraberliğiniz olmayacak anlamını taşımıyor, ancak biraz daha fazla gayret göstermeniz gerekebilir. Böylece bir aradayken yaşayacağınız sorunlar sizi rahatsız etmeyebilir.


19 Eylül 2017 : Bugün yakınlarınızla aranızda sıcacık bir duygu alışverişi olacak. Adeta özlediğiniz çocukluk günlerine döneceksiniz. Gelecekle ilgili uzun vadeli planlar yapmak yerine, daha günlük yaşamaya çalışın. Çevrenizdeki insanlara yeteneklerinizi sergilemekten çekinmeyin. Siz ne kadar popüler olursanız, arkadaşlarınız da sizin üzerinize o kadar düşer, bunu unutmayın.


19 Eylül 2016 : Yapmak istediğiniz şeyleri bir süre daha ertelemeniz gerekiyor. Çok yakınlarınızdan biri sizin hayalperest olduğunuzu düşünüp bunu sorun ediyor. Aslında sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor Bugün sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayabilirsiniz.


19 Eylül 2015 : Arkadaşlarınızın sizinle ilgili bir öğüdünü tutmamak için her şeyi yapıyorsunuz. Halbuki arkadaşlarınızın içinde bulunduğunuz bir soruna çözüm getirmekten başka bir niyetleri olmadığı görülüyor. Tatilde geçirdiğiniz güzel saatler, size güvenilir bir dostluk bıraktı. Önümüzdeki günler onu daha iyi tanımaya çalışacaksınız.


19 Eylül 2014 : Özel zevklerinize ve uğraşlarınıza zaman ayırma çabanızda, ikili bir ilişki içersinde ilginç fırsatlar yakalayacaksınız. Elinizin kolunuzun bağlandığı bir sorununuz var. Bu sorunun bir zamanlama hatasından ortaya çıktığı şeklindeki görüşünüz pek gerçekçi değil. Yakında yaşamınızda önemli bir değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz


19 Eylül 2013 : Yapmayı düşündüğünüz şeyler biraz düşsel görünse de, taşıdığınız umut sizi sonuca yaklaştıracak. Sizi çok düşünen, sorun eden birileri bu konuyla ilgili olarak bugün ziyaretinize gelecek. Onlardan alacağınız haberler bir iki hafta düşler kurmanıza neden olacak. Geçen günlerde yaşadığınız canınızı sıkan olay üzerinizdeki etkisini sürdürüyor.


19 Eylül 2012 : Bugüne sığdırmayı düşündüğünüz, çözülmesi gereken bir sorun bir değil birkaç güne sığmayacağını gösterdi. Bunu erteleyemeyecek ve çaresiz ilk gündem maddesi hassasiyetiyle üzerine gideceksiniz. İçinizde tanımlayamadığınız bir eksiklik hissediyorsunuz. Bir zamandır bununla yaşıyorsunuz.


19 Eylül 2011 : Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya ilgisiz gibi görünmeye çalışıyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi eliniz kolunuz bağlı olarak uzaktan izlemenize neden oluyor. Halbuki işin içinde olmanız yönünde de bir sürü telkin alıyorsunuz. Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekiyor.


19 Eylül 2017 : Belki günün ilk yarısı çok rahat olmasa da ikili ilişkilerde uyum ağır basacak. Öğleden sonra ise keyfiniz yerine gelirken hareket ihtiyacındasınız. Heveslisiniz. Belki çok daha hassas ve alıngan olabilirsiniz ama ilişkinizde başarı söz konusu.


19 Eylül 2016 : Geçmiş deneyimlerinizden gelen bilgileriniz size yol gösterecek ve ondan hemen bir beraberlik talep etmeyeceksiniz. Uzun bir tanışma dönemi daha çok heyecan verici olacak, sabretmelisiniz.


19 Eylül 2015 : Bugünlerde aşk dünyanızda farklı hareketlenmelere hazırlıklı olun.Dolaylı yollarla alacağınız duyumlar, sizi bugünün yeni heyecanlarından bir an alıp çok gerilere götürebilir.


19 Eylül 2014 : Kafa karışıklığınızı yok edebileceğiniz yanıtları sadece partnerinizden alabileceksiniz. Bugünlerdeki yenilikçi söylemleriniz, bazı kuşkucu yorumları beraberinde getiriyor.


19 Eylül 2013 : İlişkinizi çok fazla sorguluyorsunuz. Sevgilinizin kendini size karşı suçlu gibi hissetmesine neden oluyorsunuz. İlişkiniz kötü bir yerlere varırsa sorumlusu siz olacaksınız, dikkat etmeniz gerekiyor.


19 Eylül 2012 : Aşk yaşamınızda durumunuzu korumaya çalışacağınız ve sevdiğiniz kişiyle bir sürede önce yaptığınız planları gerçekleştirebileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal olarak bir güvence arayışı içine girebilirsiniz ve birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki uyum sizi mutlu edecek şekilde olacaktır. Küçük de olsa keyfinizi yerine getirecek gelişmeler olacaktır. Yaşamınızda yenilikler yapmaktan uzak duracaksınız ve alışkanlıklarınız doğrultusunda bir gün geçirebileceksiniz.


19 Eylül 2011 : Aşk hayatınızda heyecanları gerilerde bırakmışsınız. Başınızı ağrıtmayan bir ilişki olması size yeterli geliyor. Çatışmalar, güvensizlikler, kıskançlıklar yaşamak istemiyorsunuz. Bu korkuları barındırmayan, kendi adınıza doyumlu bir ilişkiniz var.


19 Eylül 2017 : Rutin işlerinizin aldığı zaman, uzun zamandır ele almayı düşündüğünüz çalışmaları engelliyor. Bugün alacağınız övgüler sizi motive edecek. Bu motivasyonla cesaret edemediğiniz taleplerinizi dile getirebilirsiniz.


19 Eylül 2016 : Aradığınız destekler bugünlerde kapınıza gelebilir. Haksızlığa tahammül edemiyorsunuz. Ama başkalarına yapılan haksızlıklara tepkinizle sürekli ilgi çekiyorsunuz.


19 Eylül 2015 : Elinizin altındaki bir iş, sizin harcınız olmadığı şeklinde değerlendirilse de hızla sonuca ulaşıyor. Nasıl davranacağınızdan emin olamadığınız bir konuda, güvendiğiniz biriyle bugün bir görüşmeniz olacak.


19 Eylül 2014 : Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo, her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak. İşlerinizdeki sallantılar geçici. Panik yapmanız hiç gerekmiyor.


19 Eylül 2013 : İşyerinizde en yetkili, en çok tecrübe sahibi sizmişsiniz gibi bir tavır sergiliyorsunuz. Bugün bu davranışınızdan rahatsızlık duyan biri size düşüncesini söylemeye çalışacak, hazımlı olmalı, onu dinlemelisiniz.


19 Eylül 2012 : İş yaşamınızda yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Konuları detaylı düşüneceksiniz ve yavaş hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Birden çok işle ilgilenmek yerine tek bir konuya konsantre olmayı tercih edeceksiniz. Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bir süredir devam eden bir sorununuzu bugün zorlanmadan çözebilirsiniz.


19 Eylül 2011 : Birkaç arkadaş kendi işinizi kurma planları içindesiniz. Birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam. Ama dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek.


19 Eylül 2017 : Yeni alışverişlerden önce bütçenizi gözden geçirmeniz yerinde olur. Gereksiz harcamalardan kaçınmayı biliyorsunuz ama giyim söz konusu olduğunda kendinizi tutamıyorsunuz.


19 Eylül 2016 : Şansınıza duyduğunuz güven, para konularında bazı riskler barındırıyor. Uzun vadeli projeleriniz daha gerçekçi. Zamanlama işinde engelleme yaratabilecek iyimserlikleriniz var.


19 Eylül 2015 : Birtakım borçlarınız var. Bunlar biraz belinizi büküyor. Hafta sonuna doğru sizi kısmen rahatlatacak bir para girişiniz var. Önemsemediğiniz küçük harcamalar bir araya toplanınca insanı sarsacak boyutlara ulaşabiliyor. Biraz daha sakınarak harcamalısınız.


19 Eylül 2014 : Bir alacağınızı tahsil etmek için çok uğraşıyorsunuz. Ama bu uğraşınızdaki inceliğiniz olumsuzluk sebebi olabilir. Öte yanda sert tavırlarınızla ciddi bir para kaynağınızı kaybetmek üzeresiniz. Para sorununuz yok denilebilir.


19 Eylül 2013 : Aile bireylerinizin paranızı çoğaltmakla ilgili fikirleri size biraz riskli geliyor. Para konularında fikir almaktan da pek hoşlanmıyorsunuz. Ama yakında bu bireylerden birinin size bir para desteği olacak gibi görünüyor.


19 Eylül 2012 : Maddi konularda genel anlamda başarılı olabilecğeiniz bir gündesiniz. Yeni bazı yatırımlar yapabilirsiniz ve bu konuda son derece temkinli davranacaksınız. Ticari yeteneklerinizi verimli olarak kullanabileceksiniz. Bugün maddi konularda girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz.


19 Eylül 2011 : İş yaşantınızdaki tatminsizlik sizi hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltmiş. Bu birikim inişli, çıkışlı bir grafik gösteriyor. Çünkü yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikime çok sık dokunuyorsunuz.


19 Eylül 2017 : Ağız ve diş sağlığı konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Bu açıdan, yapmanız gereken kimi harcamalar olabilir. Bu tür sağlık sorunlarınızı asla ihmal etmeyin.


19 Eylül 2016 : Özellikle iş bağlantılarınıza güveniyorsunuz ama hiçbir şeye gözünüzle görmeden inanmayın.


19 Eylül 2015 : Akşam saatleri ani bazı gerilimler yaşayabilirsiniz ve iletişimlerinizde esnek olmaya çalışmalısınız.


19 Eylül 2014 : Bazı ilişkilerinizde duygusal alışverişlerinizi doğru dengelemeniz gerekiyor. Kendinizi kısmen sorumlu hissettiğiniz ilişkilerde, büyük sorumluluklar almak üzeresiniz.


19 Eylül 2013 : Yanlış bir kararı vermek üzeresiniz. Tekrar düşünmelisiniz. Bu karar, size çok yakın genç birinin yurtdışına çıkma isteğine müdahalenizle ilgili görünüyor.


19 Eylül 2012 : Başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Mantığınızla duygularınızı dengelemeyi başarabileceksiniz ve doğru kararlar alabilirsiniz.


19 Eylül 2011 : Fazla kişisel bir kararla birkaç kişiyi birden bir konuya bağımlı kıldınız. Bu fazla kişisel tavrınızın sizi nasıl bir sorumluluk altına soktuğunu yakında anlayacaksınız.


19 Eylül 2017 : Çalıştığınız iş yerinde bir takım görev değişiklikleri ve operasyonlar olabilir. Buna hazırlıklı olun. Kredi başvurusu yaparken ekonomik dengeleri göz önünde bulundurun. Sevdiğiniz kişiye de zaman ayırmalısınız.


19 Eylül 2016 : Kariyerde yükselme fırsatları ve patronunuzla iyi ilişkileriniz size çok yakın bir kişinin yol göstermesiyle hız kazanacak. Aileniz almayı düşündüğünüz riskler konusunda size güveniyor. Hatta cesaret bile verecekler. Yeni ay, yeni para kaynakları konusunda adım atma enerjisi verecek.


19 Eylül 2015 : Bugünlerde sevgilinizin üstüne çokfazla düşüyorsunuz. Bazen bu ilgidenve alakadan bunalıyor. Kendi doğrularınızıona da empoze etmeniz ilişkinizibazı yönlerden çıkmaza sokabilir. İş yerinizdebiraz daha özgür olmayı isteyebilirsiniz. Bunlargerçekleşmediği zaman çok fazla öfkelenmeyin


19 Eylül 2014 : Bugün biraz huzursuz olma ihtimaliniz var. Bir şeyleri kendinize dert edinmişsini z. Ancak bunu içinize atarak ve kendi kendinizi yiyip bitirerek çözemezsiniz. Destek alın ya da bireysel çabalarınızla sukunet yaratmaya çalışın.


19 Eylül 2013 : Diğer insanlarla özellikle de eşinizle iletişim sorunları yaşıyorsanız bu konuda bir adım atmanın zamanı gelmiş olabilir. Hemen olumlu tepki gelmese de önce siz harekete geçin. Bu durum için çok sabırlı olmanı lazım.


19 Eylül 2012 : Size gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz. Fakat bunu yaparken bazı şeyleri gizleme ihtiyacı içindesiniz. Yeteneklerinizi ispat etmek için başlattığınız çalışmaların çok iyi gitmesi sizi son derece mutlu ediyor. Sevdiğiniz kişinin ailesiyle daha iyi bir iletişim kurmanız gerekiyor.


19 Eylül 2011 : Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması. Sevdiğinize bile bunu yeterince hissettiremiyorsunuz. Sürekli depresif halde olmanız hastalıklara karşı vücudunuzun direncini kırabilir. Maddi durumunuz iyi görülüyor.


19 Eylül 2012 : İnce hesaplar peşinde koşarken, detaylar sizin için önemli olacak. Girişimciliğiniz takdir görmesine rağmen, yüklendiğiniz misyon kolay bir işi değil. İşinizle ilgili kuruntularınızın nedeni, içsel güvensizliğinizden kaynaklanıyor. Hızlı düşünüp, acele karar vermeniz gereken bir gün içindesiniz. Hata yapmamaya çalışın.


19 Eylül 2017 : Oldukça hareketlisiniz ancak daha düzenli olmaya bakmalısınız. İş hayatının getirdiği sorumluluklar ve üstlerle ilişkiler sizi dikkatli olmaya itmeli. İşle ilgili konuşmalar ve tamamlanması gereken yeni konular stres yaratabilir ve engel çıkarabilir. Ãœzerinizdeki baskıları azaltmalı, mesleki konularda başarıya odaklanabileceğiniz koşulları dikkate almalısınız.


19 Eylül 2016 : Kariyerde yeni bir dönem yaşıyorsunuz. İşle ilgili konuşmalar ve zihinsel açıdan sizi oyalayan konulara odaklanabilirsiniz. Birden fazla işin sorumluluğunu almak sizin için zor olmasa gerek. Kariyere yönelik hedeflerinizin netleşmesini beklemenizde yarar olabilir. Bu günlerde kısa yolculukların ve iş anlaşmalarının öne çıkması ile planlarınızda değişiklikler gündeme gelecek.


19 Eylül 2015 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


19 Eylül 2014 : Bugün gizli rakipler ve gizlilik konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Çevrenizdekilerin kişisel sınırlarına saygılı olmak önem kazanıyor. Bu durumu zorlayıcı tavırlar olumsuz sonuçlar doğurabilir. Öte yandan sağduyulu yaklaşımlar hem işten yana hem de kişisel açıdan daha kazançlı çıkmanızı sağlayacak.


19 Eylül 2013 : Evlilik ve ortaklıklarda daha rahat iyimser beklentiler içine giriyorsunuz. Alacağınız öneriler yanında, önceden başlayan dönemin sonuçlarına odaklanacağınız fırsatları bekleyin. Maddi manevi sizi destekleyen ortaklıklar, aynı zamanda arkadaşlıklar açısından son derece akıcı günler geçirmektesiniz. Geleceğe dönük planlarınızda iyimserliğiniz artacak.


19 Eylül 2012 : Yeni düşünceler ve fikirler üzerinden ilerlemektesiniz. Ancak daha net olmak ve açık davranmak işinizi kolaylaştıracaktır. Alacağınız haberlere şüphe ile bakmak yerine size kazandıracağı avantajları izlemek iyi bir yol olsa gerek. Eğitim çalışmalarınızı yeniden yönlendireceğiniz bu dönem bir hazırlık süreci olacaktır. Zihnen daha yüklü ve yorucu bir süreç sizi beklemekte


19 Eylül 2011 : Sizi yakından ilgilendiren pek çok yeni gelişme söz konusu. İş hayatınızda artan tempo ve yeni sorumluluklar dikkat çekebilir. Olaylara daha esnek bakmaya çalışmalısınız. Birden fazla konu öne çıkabilir. İşinizle ve üstlerinizle ilişkilerinizi geliştirmek açısından ise olumlu zamanlar içindesiniz. Kendinizi ifade edebileceğiniz organizasyonel konular olabilir.


19 Eylül 2017 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


19 Eylül 2016 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


19 Eylül 2015 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


19 Eylül 2014 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


19 Eylül 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


19 Eylül 2012 : Bütün düşünceleriniz ve planlarınız parasal konular üzerinde yoğunlaşıyor. Artık ortakların getirdiği fırsatlar maddi olarak sizi destekler durumda. Ancak ödemeleriniz konusunda beklenmedik riskler yaşanabilir. Bir yandan da kişisel adımlarınızla kendinize kaynak arayışına girebilirsiniz. Son dönemde edindiğiniz yetenekler yol gösterici olacaktır.


19 Eylül 2017 : Kartınız Negatif... Fiziksel çekiciliğiniz ve iletişim beceriniz bugün tam anlamı ile istediğiniz gibi gitmeyebilir. Hayal kırıklıkları yaşadığınız bugün içinde kendinizi üzmemelisiniz.


19 Eylül 2016 : Diğer günlerin aksine karamsar davranmıyor, hatta büyük işlere kalkışıyorsunuz. Böylece kendinize yettikçe çevrenizden takdir topluyorsunuz. Aynı anda birkaç işi birden yaparak toplum içinde başarılı görünmeye çalışıyorsunuz.


19 Eylül 2015 : Kendinizdeki üstün özelliklerin farkındasınız. Bununla da bugün bol bol övünme fırsatı bulacaksınız.


19 Eylül 2014 : Gözünüz pek, bir hayli cesaretlisiniz. Bir şeyleri durup dururken kanıtlamaya çalışıyorsunuz.


19 Eylül 2013 : Kartınız Affetme... Sizlerin özgürlüğünü kısıtlamak isteyen her insana cephe almak istiyor gibisiniz. Kartınız da affetme duygularınız körelmesinden bahsediyor.


19 Eylül 2012 : Kartınız Affetme... Her fırsatta kırgınlığınızı dile getirdiğiniz bir yakınınız bugün yanlışlık yaptığını kabul ederek sizden özür dileyecek. Kendinizle çelişkiye son vermelisiniz.


19 Eylül 2011 : Kendinizdeki üstün özelliklerin farkındasınız. Bununla da bugün bol bol övünme fırsatı bulacaksınız.


19 Eylül 2017 : Sevgilinizi şımarttığınızı düşünenler olmasına rağmen, ilişkiniz çevrenizdekilerin takdirini topluyor. Bugün sizi ne kadar sevdiğini belirtecek bir davranışta bulunabilir. Siz de karşılığını vermekten kaçınmayın. Beraber çalıştığınız arkadaşlarınızın süregelen problemleri bir zaman daha devam edebilir.


19 Eylül 2016 : Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.


19 Eylül 2015 : Sevdiğinizin sizi anlamadığını ve size karşı ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Neşeli ve enerjik tavrınız ile onun ilgisini çekebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız tekliflerden etkilenmeniz mümkün. Ancak, karar vermek için acele etmeyeceksiniz. Olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.


19 Eylül 2014 : Beraber olduğunuz kişiye olan duygularınız derinleşiyor. Ama duygularınızı sevdiğinize açıkça ifade edemiyor olmanız, kendinizi baskı altında hissetmenize neden oluyor. Bu durumun yarattığı baskıdan kurtulmak için yaratıcılığınızı harekete geçirin.


19 Eylül 2013 : Günlük sorunlar aşk hayatınızı etkilemeye başladı. Sevgilinizle beraber hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Enerjiniz çok fazla, onu memnun etmek için sürprizler hazırlamaya çalışın. Çalıştığınız işle ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız bu gün endişelerinizi çevrenize yansıtmamaya çalışın.


19 Eylül 2012 : Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed