Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

19 Kasım Hangi Burç?


Burcunuz Akrep,

Geçmiş Yorumlar:

19 Kasım 2015 : Diğerlerinin girişimde bulunmasını veya ilk adımı atmasını beklemek yerine ilk hamleyi sizin yapmanız gerekiyor olabilir. Bazı durumların, ilişkilerin veya pazarlıkların çerçevesini kendi koşullarınıza ya da isteklerinize göre çizmek isteyebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hayaller, kafa karışıklıkları ve idealler gezegeni Neptün’ün direkt harekete geçişi, aslında bugünden itibaren hayallerimizi gerçeğe dönüştürmemize hayata geçirmemize yardım etse de, sadece birkaç gün için, bizi biraz dalgın, unutkan ruh haline geçirebilir(aslında hafta başından beri biraz etkisini kararsızlıklar, şüpheler veya belirsizlikler olarak hissetmiş olabilirsiniz). Sabah, öğlen ve öğle sonrası saatlerde, ikili ilişkilerimizde olumlu saatlerde olacağız. Yenileyici etkiler ya da değişik alanlarda ilerleme başlıkları devrede ya da heyecan veren gelişmeler var. Sular ve sıvılarla ilgili başlıklar uzun zamandır olduğu gibi önümüzdeki dönemde de devrede olabilir bu arada ekleyelim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


19 Kasım 2014 : Kendinizi, halsiz, depresif, stresli ya da yorgun hissedebileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Bol bol vitamin almanızda ve sevdiğiniz yorucu olmayan faaliyetlere zaman ayırmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Güneş Satürn kavuşumu engellenmişlik hissi ve tutukluk yaratabilir. Kendimizi baskı altında, stresli veya yorgun hissedebiliriz. Sorumluluklar artabilir ya da gelişmeler görevlerin yoğunlaşmasına neden olabilir. Şimdiye kadar yüzünü göstermemiş ani gelişmeler veya konular nedeniyle bittiği düşünülen anlaşmalar ya da henüz sonuçlandığı düşünülen konular tekrar ele alınabilir. Esnek olunması gereken günlerdeyiz.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


19 Kasım 2013 : Bir ilişkinizi veya pazarlık yapılması gereken konulardaki koşulları sizi rahat ettirecek şekilde şekillendirmek üzere inisiyatifi kullanmanız ve kontrolü ele geçirmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Evinizi, ailenizi, gayrimenkul konularını, taşınma, eve birini kabul etme ya da ev arkadaşının taşınması v.b konularındaki gelişmelerde sezgilerinize güvenebilirsiniz. Fikirleriniz en başta çok parlak görünmese de, uygulamaya geçildiğinde sıkıntılı konularda işe yarayacağının farkına varabilirsiniz.


19 Kasım 2012 : Eğer çalışıyorsanız, fikir ve düşünce yönünden de bu dönem sizin için zengin geçecektir. Orjinal ve değişik fikirleriniz iş ve mesleki yaşamınıza başarı katacaktır. çevrenizde yükselecek ve saygınlık kazanacaksınız. Zihinsel yönden aktif olmanız fikir alışverişine verdiğiniz önemi gündeme getirecek. Yakın çevre ve genel çevrenizde sizinle konuşabilecek ve tartışabilecek kimseleri seçeceksiniz. Başkaları ile fikir alış verişi yapmaktan hoşlandığınız bir gündesiniz.


19 Kasım 2011 : Herşeyin arzuladığınız gibi olması için biraz daha sabretmeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik projeler ve planlar yapacağınız bir gündesiniz. Önünüzde birçok fırsat bulunuyor. Onları iyi değerlendirirseniz istediklerinize kavuşabilirsiniz. Aile bireyleri üzerinde büyük bir baskı kuruyorsunuz. Herşeyi yönetmeye çalışıyor tüm kararları siz vermek istiyorsunuz. Ancak, bu tavrınız onları rahatsız ediyor. Biraz daha esnek davranırsanız herkesin gönlünü kazanmış olursunuz.


19 Kasım 2017 : Çok yakın bir gelecekte yaşayacağınız önemli bir değişiklikle ilgili bugün bir haber alabilirsiniz. İnsanlarla iyi ilişki kurmanızın meyvelerini topladığınızı düşünüyorsunuz. Gerçekten de alacağınız bir haber bu ilişkilerinizin bir ürünü olarak size ulaşacak. Kendinize oldukça güveniyorsunuz. Bu özgüven içinde başarılar kadar, yanılgılarda yaşayabiliyorsunuz.


19 Kasım 2016 : Ailenizle olan ilişkiniz zaman, zaman özel yaşamınızı aksatabiliyor. Bugün yine ailenizle sevdiğiniz arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Karşılıklı yakınlaştırma niyetiniz iyi bir çözüm getirebilir. Bazı inatlaşmalardan uzak durmalısınız. Önümüzdeki günler içinde planlarınız arasında bazı tercihler yapma zorunluluğu duyabilirsiniz.


19 Kasım 2015 : Önümüzdeki günler içersinde gelişecek bir olayın sonucu hakkındaki tahminleriniz tutacak. Buna rağmen bu konuda üzüntü ve pişmanlıklar yaşayacaksınız. Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Bununla ilgili belirgin kararsızlığınız, bu yolculuğu engelleyemeyecek. Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanabilir. Bu konuda yakında bilgilendirileceksiniz.


19 Kasım 2014 : Sosyal bir insansınız. Yine ilgi duyduğunuz sosyal bir faaliyetin içine girmek niyetindesiniz. Böylece hayatınızın biraz da olsa monotonluktan kurtulacağını düşünüyorsunuz. Bazı beklentilerinizi biraz ertelemeniz gerekebilir.Sübjektif yaklaşıp yanlış yorumlar yaptığınız bir mesele, şu günlerde sizi sevindirip kendinize kızgınlık duymanıza neden olabilir.


19 Kasım 2013 : Kendinize ve çevrenize yenilik fırsatları yaratabilir ya da bu anlamda karşınıza çıkan fırsatlarıdeğerlendirebilirsiniz. Ev hali diyerek geçiştirdiğiniz bazı konularda, kendinize de yönelik birtakım eleştirileriniz olmalı. Diğer sosyal ilişkilerinizdeki hassasiyeti aile içinde de gösterebilirsiniz.


19 Kasım 2012 : Çevrenizde çok güçlü biri olarak tanınmanıza rağmen zaman zaman yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Bugün sizi yine böyle bir gün bekliyor. Küçük sorunları büyütme eğiliminiz ağır basabilir. Akşam saatlerinde hareketlilik yaşamanız muhtemel. Bu, olumsuz havanızın dağılması için iyi bir fırsat olabilir. Bu hareketlilikte sürprizle de olası.


19 Kasım 2011 : Çevrenizdeki herkesi düşünmekten kendinizi düşünemez oldunuz. Oysa sizin için önemli sayılabilecek yeni gelişmeler olabilir. Eskiden beri tanıdığınız ama yeni samimi olduğunuz bir grup arkadaşınız sizi de dahil etmek istedikleri projeler geliştiriyorlar. Bugünlerde bu düşüncelerini sizinle paylaşabilirler. Yeni fikirlere açık olmanız size yarar sağlayabilir.


19 Kasım 2017 : Aşk yaşamınızda kendinizi güçlü hissedeceğiniz ve duygularınızı içinizden geldiği gibi yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal hayatınıza ilişkin güzel gelişmeler olabilir. Birlikte olduğunuz kişiyle güzel zaman geçirebilir ve birlikte zevk alacağınız faaliyetlere katılabilirsiniz. Duygusal ve ruhsal anlamda kendinizi dengelemeyi başaracaksınız. Duygusal konularda yeni bir karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız.


19 Kasım 2016 : İçinizde beslediğiniz duyguları daha anlaşılır yöntemler geliştirerek sergileyebilirsiniz. Kendiliğinden bir şeylerin anlaşılmasını boşuna bekliyorsunuz.


19 Kasım 2015 : Bu günler aşka dayalı hatalara, pişmanlıklara çok uygun gibi görünüyor. Şimdiki beraberliğinizde yaşayacağınız daha çok şey var. Bu nedenle iyice düşünmeden hareket etmemelisiniz.


19 Kasım 2014 : Siz çevrenizde oldukça cazibeli biri olarak nitelendiriliyorsunuz. Çocuksu tarafınız size insanları çekiyor ve siz de bu ilgiden hoşlanıyorsunuz. Bu ilgi arasında birlikte olduğunuz insani ihmal etmemeye dikkat edin.


19 Kasım 2013 : Aşk hayatınız sürprizlere açık. Yanlış anlamalar karşısındaki tutuculuğunuz önümüzdeki günlerde size bazı bedeller ödetebilir. Gelecek günlerin niteliği tamamen sizin elinizde görünüyor.


19 Kasım 2012 : Son zamanlarda içinde yaşadığınız gergin durumu partnerinize de yansıtıyorsunuz. Aslında size sunduğu bazı öneriler sizin iyiliğinizi düşündüğü için. Bugün ona bir sürpriz yapın ve harika, romantik bir akşam yemeği hazırlayın.


19 Kasım 2011 : Aşk yaşamınızdaki monotonluk zaman zaman sizi düşündürüyor. Geçmişte yaşadığınız fırtınalı ilişkilerden sonra huzurlu bir ilişki size iyi geliyor. Ama zaman zaman heyecanı özlediğinizi fark ediyorsunuz.


19 Kasım 2017 : Bugünlerde iş yaşamınız dörtnala gidiyor. İşlerden başınızı kaldıramıyorsunuz. Esas olarak kendi alanınız olmayan bir işteki bu başarınız sizi de şaşırtıyor. Çok ilginç, az rastlanır bir iş alanınız var.


19 Kasım 2016 : Son günlerde çok çalışıyorsunuz. Bu nedenle de işle yatıp işle kalkıyorsunuz. İşinizin size verdiği haz, bugünlerde hayatın her yerinde size yetebiliyor. Başarılısınız.


19 Kasım 2015 : Aklınızın yarısı işte, yarısı başka şeylerde. İlgili ilgisiz bir sürü şey, aklınızı çelmeye yetiyor. Tamam, kendi işleriniz aksamıyor ama aklınızı çelen her şeyi başkalarına aktardığınız için çevrenizdekileri çok meşgul ediyorsunuz.


19 Kasım 2014 : Yokluğunuz fazlasıyla hissediliyor. Oldukça beceriklisiniz. Yüksek performansınızın hakkettiği ölçüde değerlendirilmeyişi, iş ilişkilerinizi sorgulamanıza neden olabilir.


19 Kasım 2013 : Randevularınız konusunda eleştiriler alabilirsiniz. İletişim sıkıntısı yaşadığınız ilişkilerde yeni yöntemlere yöneleceksiniz. Son zamanlardaki kararsızlığınızı atmaya çalışacaksınız.


19 Kasım 2012 : İşyerinizden bir terfi yada zam haberi alabilirsiniz. Amirinizle aranızı iyi tuttuğunuz takdirde işinizde kısa sürede başarılı bir noktaya ulaşabileceksiniz. Zaman, sonucu sizin istediğiniz gibi olmasını istediğiniz bir olaya gebe.


19 Kasım 2011 : İnisiyatifli ve seri oluşunuz üzerinize vazife olmayan işlerin üzerinize yıkılmasına neden oluyor. Bugün kendinizi yapmanız gerekmeyen pek çok işi yaparken bulabilirsiniz.


19 Kasım 2017 : Maddi konularda alacağınız kararların sizin kadar başkalarını da etkileyebileceği bir gün. Acele ile verebileceğiniz kararlar daha sonra bazı hatalar yapmanıza neden olabilir.


19 Kasım 2016 : Parasal konularda beklenmedik gelişmeler can sıkıcı olabilir. Yeni girişimlerinizde kayda değer sonuçlar olabilir. Ay size enerji ve canlılık getiriyor. Bununla birlikte özellikle parasal konular söz konusu olduğunda ihtiyatlı olmaya çalışmalısınız.


19 Kasım 2015 : Para işlerinde daha özenli, daha tutumlu olmayı bir suç gibi yaşamak istemiyorsunuz. Aynı kazanç düzeyinde olduğunuz bazı yakınlarınızın kolay talepçiliği sizi üzüyor.


19 Kasım 2014 : Dikkatli harcamalarla düze çıkabilirsiniz. Para durumunuzdaki sıkıntılar abartılacak boyutlarda değil. Bugünlerde kent dışında para getirecek bir satış konunuz olabilir.


19 Kasım 2013 : Bugünlerde para konularına daha ciddi bakmanızda yarar var. Sorumluluklarınızı geciktirmeniz, onları kısa bir sürede altından kalkamayacağınız bir hale getirebilir.


19 Kasım 2012 : Bugünlerde finansal anlamdaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bir ev ya da araba taksidine girmeyi düşünüyorsunuz. Her an bir fırsatla karşılaşabilirsiniz.


19 Kasım 2011 : Sizin hakkınız olan bir para ya da mülkten vazgeçmeyi düşünüyorsunuz. Sizin böyle davranmayı düşündüğünüzü biliyorlar ve onların da işine geliyor. Bu kararınızı bir kez daha düşünmenizde yarar var.


19 Kasım 2017 : Bugünlerde iş ortamınızda ilişkilerinizi yeniden dikkatlice gözden geçirmeniz yararlı olabilir. Size karşı ikili bir işbirliği var. Bu dayanışma iş yaşamınızın dışında görünmesine karşın, işlerinizle çok ilgili.


19 Kasım 2016 : Bireysel çalışmalardan çok ortak çalışmalara ağırlık vermeniz yararınıza olacaktır.


19 Kasım 2015 : Bir konu karşısında soğukkanlı ve dikkatli olmanız gerekebilir. Acele karar verme durumunda kalacağınız gelişmeler içinde kalabilirsiniz.


19 Kasım 2014 : Bugün evinizde çıkan bazı sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve bu yüzden zaman kaybedebilirsiniz.


19 Kasım 2013 : Bugünlerde daha yetişkin kişilerin öğütleri size yarar getirebilir.


19 Kasım 2012 : Yoğun çalışma hayatınızın sağlığınızı olumsuz yönde etkilemesine izin vermeyin.


19 Kasım 2011 : Her konuda verici olmayı seviyorsunuz. Bugünlerde biraz bencil olmanızda yarar var.


19 Kasım 2017 : Bugün terslikler yaşayabilir, maddi anlamda kayıplara uğrayabilirsiniz. Dostlarınızla birlikte katılacağınız toplantıda yaşanacak gerginlik sizi kötü bir ruhsal pozisyona sokabilir. Aşkta hareket yok.


19 Kasım 2016 : Bugün alışverişe çıkmak için elverişli bir gün değil. Aradığınızı bulamama, amacınızdan sapıp farklı şeyler satın alma gibi durumlar yaşanabilir. Mutlaka almanız gereken şeyler varsa da öğleden sonrasını tercih edin.


19 Kasım 2015 : Partnerinizle karşılıklı duygular içinde olmanız sizin için oldukça önemli. Her olayın arkasında gizlenen ince mesajları algılama gücünüzde bulabileceksiniz. Siz ne istediğiniz bilen ender kişilerden birisiniz. İyi bir dinlenmeye ihtiyacınız var. Aşk hayatınızda bazı tatsızlıklar yaşamanız mümkün.


19 Kasım 2014 : Sevdiğiniz kişinin sizin üzerinizde kurduğu baskısından sıkılacağınız bir gündesiniz. Sizinle ilgili her ayrıntı onun ilgisini çekiyor. Bugün, düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek isteyeceksiniz.


19 Kasım 2013 : Eğer birileriyle borç-alacak konusunda bir ilişkiniz varsa bugün hakkınızı arama teması sonradan pişman olacağınız sivri cümleler sarf etmenize sebep olabilir. “Zorla güzellik olmaz” lafını asla aklınızdan çıkarmayın bugün.


19 Kasım 2012 : Ailesel konularda pratik çözümler üretebileceğiniz bir gündesiniz. Sorun büyük gibi görünse de katkınızla tatlıya bağlanacak. Eğer kendinizi fazlasıyla sorumluluk almış hissediyorsanız bu duygudan kurtulmaya bakın. Siz pozitif oldukça istekleriniz akmaya devam edecek.


19 Kasım 2011 : Suçluluk hissiyle sebepsiz yere kendinizi yıpratıyorsunuz. Bu nedenle işinizi ihmal ettiğiniz için maddi kayıplarınız artıyor. Sevdiğiniz insanla bir küs bir barışık olmanız ilişkinizin dengesiz bir hal almasına neden oluyor. Tamamlamak üzere olduğunuz projeniz size para kazandıracak.


19 Kasım 2012 : Bugün, partnerinizle işbirliği içinde olmanız, kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacaktır. Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Her olayın arkasındaki farklı nedeni araştırırken, sevdiğiniz kişiyle çatışabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.


19 Kasım 2017 : Kariyer planlarınız ve edindiğiniz tecrübeler sizi harekete geçiriyor. Daha çok mesleki alanda başlattığınız konulara konsantre olacak, kendinizi göstereceğiniz imkanları kullanacaksınız. Ancak tamamlanması gerekli olan acil işleri ertelemeyin. İş ortamındaki zorlayıcı şartlar var. Sağlık ve ilişkiler açısından temkinli olmanız gereken günlerdesiniz.


19 Kasım 2016 : Borçlar ve alacaklar konularında yoğunluk gözüküyor. Banka ziyaretleri olabilir. Yatırımlarınızı dönüştürmeye veya yenilemeye dair teklifler alabilirsiniz. Ancak yeni şeylere başlamak için pek uygun enerjiler yok. Bu yüzden gün içinde başlangıçlardan uzak durmalısınız. Elinizdeki işleri tamamlamaya, günlük akışı sürdürmeye gayret edin.


19 Kasım 2015 : Hayata bakış açınızı yenileyen pek çok konu sizi harekete geçirecek. İyimser ve yaratıcı olduğunuz bu günlerde değişik konularla yakından ilgilenebilirsiniz. Başkalarından öğrenecekleriniz yanında zihinsel açıdan sizi besleyen konular içinde yer alacaksınız. Deneyim kazanacağınız yabancılarla ilgili konular ve size sorumluluk getiren ilişkileri daha fazla önemsemeniz gerekiyor.


19 Kasım 2014 : Bugün kendinizi tam olarak ifade etmekte zorluk çekebilirsiniz. Paylaşımlarınız sırasında esnek ve uzlaşmacı tavırlar sergilemeniz büyük önem taşıyor. Israrcı yaklaşımlardan kaçınmalısınız. Öte yandan kişisel ve ruhsal gelişiminiz açısından yararlı olacak bazı fırsatlar çıkabilir. Kabullenme ve olgunlaşma vurgusu öne çıkıyor.


19 Kasım 2013 : Başkalarının kaynakları ile ilgili kısıtlamalar bitmekte. Yaşadığınız ani gelişmelerle daha temkinli olmayı öğreniyorsunuz. Borç alacak konularınızı ise düzenlemek gerekecek. Aile bütçenizi yeniden organize ettiğiniz bu dönem eşin parasal durumuna dikkat etmelisiniz. Kontrollü olduğunuzda kendinizi güven altında hissedeceksiniz.


19 Kasım 2012 : Sizi bekleyen sorumluluklara yenileri eklenmekte. Eve yönelik çabalarınızı öne çıkarmalı, işlerinizi aksatmadan ilerletmelisiniz. Bu dönem sizi sıkıştıran koşullara akılcı hareket edebilecek durumdasınız. Aile içi ilişkilerde daha özenli olmanız yararınıza. Eldeki kaynakları daha iyi yönetmek adına paylaşımlarınızı ele alacağınız gelişmeler var.


19 Kasım 2011 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


19 Kasım 2017 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


19 Kasım 2015 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


19 Kasım 2014 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


19 Kasım 2013 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


19 Kasım 2012 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


19 Kasım 2017 : Bugün sık sık önce ben eğiliminiz ortaya çıkıyor. Hızlı düşünerek çabuk karar değiştirmemelisiniz.


19 Kasım 2016 : Düşüncelerinizi çevrenizle paylaşırken geleneklerinizi unutmamalısınız. Yapacağınız ufak bir hata dost kaybına neden olacak. Bugün karmaşık ortamlar hazırlamaya meraklısınız ama öncelikle partnerinizi gönlünü almanız gerekiyor. Onu çok kırmışsınız.


19 Kasım 2015 : AŞK: Sevdiğinize karşı ne olursaolsun önce ben dediğinizde buhatanın başlangıcı oluyor. Oysasize tam anlamı ile şefkatli veyumuşak başlı davranıyor.Sahiplenme duygularınız vekıskançlığınız had safhada.İŞ: Bugün işinizden arda kalan zamanınızı evinizeharcamak istiyor bu arada çok fazla masrafediyorsunuz. Evdeki mobilyaları değiştirmenizerağmen yine de fazlasını istiyorsunuz.SAĞLIK: Çabuk bunalıma kapılıyorsunuz.


19 Kasım 2014 : AŞK: Karşı cinse açılmaktankorkuyorsunuz. Hayatınızdakibazı şeylere gem vuracakkorkularınızı yenmeye çalışın.Göreceksiniz ne büyük birmutluluk tadacaksınız.PARA: İş yerinizdekiarkadaşlarınıza yardımlarınızı esirgemiyorsunuz.Ama parasal konulardaki şüpheleriniz artıyor.SAĞLIK: Rahatınıza çok düşkün olmanızdan dolayıbugün ruh haliniz zinde ve doyuma ulaştı. Bugünsizleri sağlıklı bir gün bekliyor denilebilir.


19 Kasım 2013 : Partneriniz bugün zor döneme girdi. Size açılmakta güçlük çekebilir ona anlayışla yaklaşmalısınız.


19 Kasım 2012 : Kartınız Kıyamet... Yeni tanışacağınız biri ile çok çabuk ilişki kurarak iyimser davranacaksınız ama mali yönünüzü asla fark ettirmemelisiniz. Sizden bazı beklentileri var.


19 Kasım 2011 : AŞK: Aşk hayatınızdaoldukça değişik hisleryaşıyorsunuz. Adetapartnerinizle yan yanaykenbile yalnızsınız. Bu yalnızlıksizi melankolik yaptı.PARA: Zihniniz oldukça açık,hemen her şeyi çabuk kavrıyorsunuz. Budurumda işinizde kolaylık sağlıyor.SAĞLIK: Kendinizi halsiz hissedebilir veyorgunluktan şikayet edebilirsiniz.


19 Kasım 2017 : Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.


19 Kasım 2016 : Bugün hayatınızın uzunca bir dönemini etkileyebilecek olan yeni başlangıçlar olabilir. Sizde takıntı haline gelmiş fikirlerden, eskimiş ve size engel olan duygusal ilişkilerden kurtulabilir, hepsinin üzerine bir sünger çekebilirsiniz. Sonradan pişmanlık yaşayabileceğiniz bazı ortaklıklar içindesiniz.


19 Kasım 2015 : Önünüze kadar gelen fırsatları kullanabilmeniz için kendinize şans tanıyın. Mesleğinizi geliştirmek için yeni düşünceler üretebilirsiniz. Gerçekleri sakin bir şekilde değerlendirmeniz ve bazı sorunlarınızdan kurtulmanız için önemli fırsatlarınız olacak. Sahip olduğunuz şeylerin değerini bilin.


19 Kasım 2014 : Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.


19 Kasım 2013 : Önünüze kadar gelen fırsatları kullanabilmeniz için kendinize şans tanıyın. Mesleğinizi geliştirmek için yeni düşünceler üretebilirsiniz. Gerçekleri sakin bir şekilde değerlendirmeniz ve bazı sorunlarınızdan kurtulmanız için önemli fırsatlarınız olacak. Sahip olduğunuz şeylerin değerini bilin.


19 Kasım 2012 : Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed