Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

19 Kasım Hangi Burç?


Burcunuz Akrep,

Geçmiş Yorumlar:

19 Kasım 2014 : Kendinizi, halsiz, depresif, stresli ya da yorgun hissedebileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Bol bol vitamin almanızda ve sevdiğiniz yorucu olmayan faaliyetlere zaman ayırmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Güneş Satürn kavuşumu engellenmişlik hissi ve tutukluk yaratabilir. Kendimizi baskı altında, stresli veya yorgun hissedebiliriz. Sorumluluklar artabilir ya da gelişmeler görevlerin yoğunlaşmasına neden olabilir. Şimdiye kadar yüzünü göstermemiş ani gelişmeler veya konular nedeniyle bittiği düşünülen anlaşmalar ya da henüz sonuçlandığı düşünülen konular tekrar ele alınabilir. Esnek olunması gereken günlerdeyiz.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


19 Kasım 2013 : Bir ilişkinizi veya pazarlık yapılması gereken konulardaki koşulları sizi rahat ettirecek şekilde şekillendirmek üzere inisiyatifi kullanmanız ve kontrolü ele geçirmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Evinizi, ailenizi, gayrimenkul konularını, taşınma, eve birini kabul etme ya da ev arkadaşının taşınması v.b konularındaki gelişmelerde sezgilerinize güvenebilirsiniz. Fikirleriniz en başta çok parlak görünmese de, uygulamaya geçildiğinde sıkıntılı konularda işe yarayacağının farkına varabilirsiniz.


19 Kasım 2012 : Eğer çalışıyorsanız, fikir ve düşünce yönünden de bu dönem sizin için zengin geçecektir. Orjinal ve değişik fikirleriniz iş ve mesleki yaşamınıza başarı katacaktır. çevrenizde yükselecek ve saygınlık kazanacaksınız. Zihinsel yönden aktif olmanız fikir alışverişine verdiğiniz önemi gündeme getirecek. Yakın çevre ve genel çevrenizde sizinle konuşabilecek ve tartışabilecek kimseleri seçeceksiniz. Başkaları ile fikir alış verişi yapmaktan hoşlandığınız bir gündesiniz.


19 Kasım 2011 : Herşeyin arzuladığınız gibi olması için biraz daha sabretmeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik projeler ve planlar yapacağınız bir gündesiniz. Önünüzde birçok fırsat bulunuyor. Onları iyi değerlendirirseniz istediklerinize kavuşabilirsiniz. Aile bireyleri üzerinde büyük bir baskı kuruyorsunuz. Herşeyi yönetmeye çalışıyor tüm kararları siz vermek istiyorsunuz. Ancak, bu tavrınız onları rahatsız ediyor. Biraz daha esnek davranırsanız herkesin gönlünü kazanmış olursunuz.


19 Kasım 2014 : Sosyal bir insansınız. Yine ilgi duyduğunuz sosyal bir faaliyetin içine girmek niyetindesiniz. Böylece hayatınızın biraz da olsa monotonluktan kurtulacağını düşünüyorsunuz. Bazı beklentilerinizi biraz ertelemeniz gerekebilir.Sübjektif yaklaşıp yanlış yorumlar yaptığınız bir mesele, şu günlerde sizi sevindirip kendinize kızgınlık duymanıza neden olabilir.


19 Kasım 2013 : Kendinize ve çevrenize yenilik fırsatları yaratabilir ya da bu anlamda karşınıza çıkan fırsatlarıdeğerlendirebilirsiniz. Ev hali diyerek geçiştirdiğiniz bazı konularda, kendinize de yönelik birtakım eleştirileriniz olmalı. Diğer sosyal ilişkilerinizdeki hassasiyeti aile içinde de gösterebilirsiniz.


19 Kasım 2012 : Çevrenizde çok güçlü biri olarak tanınmanıza rağmen zaman zaman yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Bugün sizi yine böyle bir gün bekliyor. Küçük sorunları büyütme eğiliminiz ağır basabilir. Akşam saatlerinde hareketlilik yaşamanız muhtemel. Bu, olumsuz havanızın dağılması için iyi bir fırsat olabilir. Bu hareketlilikte sürprizle de olası.


19 Kasım 2011 : Çevrenizdeki herkesi düşünmekten kendinizi düşünemez oldunuz. Oysa sizin için önemli sayılabilecek yeni gelişmeler olabilir. Eskiden beri tanıdığınız ama yeni samimi olduğunuz bir grup arkadaşınız sizi de dahil etmek istedikleri projeler geliştiriyorlar. Bugünlerde bu düşüncelerini sizinle paylaşabilirler. Yeni fikirlere açık olmanız size yarar sağlayabilir.


19 Kasım 2014 : Siz çevrenizde oldukça cazibeli biri olarak nitelendiriliyorsunuz. Çocuksu tarafınız size insanları çekiyor ve siz de bu ilgiden hoşlanıyorsunuz. Bu ilgi arasında birlikte olduğunuz insani ihmal etmemeye dikkat edin.


19 Kasım 2013 : Aşk hayatınız sürprizlere açık. Yanlış anlamalar karşısındaki tutuculuğunuz önümüzdeki günlerde size bazı bedeller ödetebilir. Gelecek günlerin niteliği tamamen sizin elinizde görünüyor.


19 Kasım 2012 : Son zamanlarda içinde yaşadığınız gergin durumu partnerinize de yansıtıyorsunuz. Aslında size sunduğu bazı öneriler sizin iyiliğinizi düşündüğü için. Bugün ona bir sürpriz yapın ve harika, romantik bir akşam yemeği hazırlayın.


19 Kasım 2011 : Aşk yaşamınızdaki monotonluk zaman zaman sizi düşündürüyor. Geçmişte yaşadığınız fırtınalı ilişkilerden sonra huzurlu bir ilişki size iyi geliyor. Ama zaman zaman heyecanı özlediğinizi fark ediyorsunuz.


19 Kasım 2014 : Yokluğunuz fazlasıyla hissediliyor. Oldukça beceriklisiniz. Yüksek performansınızın hakkettiği ölçüde değerlendirilmeyişi, iş ilişkilerinizi sorgulamanıza neden olabilir.


19 Kasım 2013 : Randevularınız konusunda eleştiriler alabilirsiniz. İletişim sıkıntısı yaşadığınız ilişkilerde yeni yöntemlere yöneleceksiniz. Son zamanlardaki kararsızlığınızı atmaya çalışacaksınız.


19 Kasım 2012 : İşyerinizden bir terfi yada zam haberi alabilirsiniz. Amirinizle aranızı iyi tuttuğunuz takdirde işinizde kısa sürede başarılı bir noktaya ulaşabileceksiniz. Zaman, sonucu sizin istediğiniz gibi olmasını istediğiniz bir olaya gebe.


19 Kasım 2011 : İnisiyatifli ve seri oluşunuz üzerinize vazife olmayan işlerin üzerinize yıkılmasına neden oluyor. Bugün kendinizi yapmanız gerekmeyen pek çok işi yaparken bulabilirsiniz.


19 Kasım 2014 : Dikkatli harcamalarla düze çıkabilirsiniz. Para durumunuzdaki sıkıntılar abartılacak boyutlarda değil. Bugünlerde kent dışında para getirecek bir satış konunuz olabilir.


19 Kasım 2013 : Bugünlerde para konularına daha ciddi bakmanızda yarar var. Sorumluluklarınızı geciktirmeniz, onları kısa bir sürede altından kalkamayacağınız bir hale getirebilir.


19 Kasım 2012 : Bugünlerde finansal anlamdaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bir ev ya da araba taksidine girmeyi düşünüyorsunuz. Her an bir fırsatla karşılaşabilirsiniz.


19 Kasım 2011 : Sizin hakkınız olan bir para ya da mülkten vazgeçmeyi düşünüyorsunuz. Sizin böyle davranmayı düşündüğünüzü biliyorlar ve onların da işine geliyor. Bu kararınızı bir kez daha düşünmenizde yarar var.


19 Kasım 2014 : Bugün evinizde çıkan bazı sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve bu yüzden zaman kaybedebilirsiniz.


19 Kasım 2013 : Bugünlerde daha yetişkin kişilerin öğütleri size yarar getirebilir.


19 Kasım 2012 : Yoğun çalışma hayatınızın sağlığınızı olumsuz yönde etkilemesine izin vermeyin.


19 Kasım 2011 : Her konuda verici olmayı seviyorsunuz. Bugünlerde biraz bencil olmanızda yarar var.


19 Kasım 2014 : Sevdiğiniz kişinin sizin üzerinizde kurduğu baskısından sıkılacağınız bir gündesiniz. Sizinle ilgili her ayrıntı onun ilgisini çekiyor. Bugün, düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek isteyeceksiniz.


19 Kasım 2013 : Eğer birileriyle borç-alacak konusunda bir ilişkiniz varsa bugün hakkınızı arama teması sonradan pişman olacağınız sivri cümleler sarf etmenize sebep olabilir. “Zorla güzellik olmaz” lafını asla aklınızdan çıkarmayın bugün.


19 Kasım 2012 : Ailesel konularda pratik çözümler üretebileceğiniz bir gündesiniz. Sorun büyük gibi görünse de katkınızla tatlıya bağlanacak. Eğer kendinizi fazlasıyla sorumluluk almış hissediyorsanız bu duygudan kurtulmaya bakın. Siz pozitif oldukça istekleriniz akmaya devam edecek.


19 Kasım 2011 : Suçluluk hissiyle sebepsiz yere kendinizi yıpratıyorsunuz. Bu nedenle işinizi ihmal ettiğiniz için maddi kayıplarınız artıyor. Sevdiğiniz insanla bir küs bir barışık olmanız ilişkinizin dengesiz bir hal almasına neden oluyor. Tamamlamak üzere olduğunuz projeniz size para kazandıracak.


19 Kasım 2012 : Bugün, partnerinizle işbirliği içinde olmanız, kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacaktır. Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Her olayın arkasındaki farklı nedeni araştırırken, sevdiğiniz kişiyle çatışabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.


19 Kasım 2014 : Bugün kendinizi tam olarak ifade etmekte zorluk çekebilirsiniz. Paylaşımlarınız sırasında esnek ve uzlaşmacı tavırlar sergilemeniz büyük önem taşıyor. Israrcı yaklaşımlardan kaçınmalısınız. Öte yandan kişisel ve ruhsal gelişiminiz açısından yararlı olacak bazı fırsatlar çıkabilir. Kabullenme ve olgunlaşma vurgusu öne çıkıyor.


19 Kasım 2013 : Başkalarının kaynakları ile ilgili kısıtlamalar bitmekte. Yaşadığınız ani gelişmelerle daha temkinli olmayı öğreniyorsunuz. Borç alacak konularınızı ise düzenlemek gerekecek. Aile bütçenizi yeniden organize ettiğiniz bu dönem eşin parasal durumuna dikkat etmelisiniz. Kontrollü olduğunuzda kendinizi güven altında hissedeceksiniz.


19 Kasım 2012 : Sizi bekleyen sorumluluklara yenileri eklenmekte. Eve yönelik çabalarınızı öne çıkarmalı, işlerinizi aksatmadan ilerletmelisiniz. Bu dönem sizi sıkıştıran koşullara akılcı hareket edebilecek durumdasınız. Aile içi ilişkilerde daha özenli olmanız yararınıza. Eldeki kaynakları daha iyi yönetmek adına paylaşımlarınızı ele alacağınız gelişmeler var.


19 Kasım 2011 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


19 Kasım 2014 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


19 Kasım 2013 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


19 Kasım 2012 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


19 Kasım 2014 : AŞK: Karşı cinse açılmaktankorkuyorsunuz. Hayatınızdakibazı şeylere gem vuracakkorkularınızı yenmeye çalışın.Göreceksiniz ne büyük birmutluluk tadacaksınız.PARA: İş yerinizdekiarkadaşlarınıza yardımlarınızı esirgemiyorsunuz.Ama parasal konulardaki şüpheleriniz artıyor.SAĞLIK: Rahatınıza çok düşkün olmanızdan dolayıbugün ruh haliniz zinde ve doyuma ulaştı. Bugünsizleri sağlıklı bir gün bekliyor denilebilir.


19 Kasım 2013 : Partneriniz bugün zor döneme girdi. Size açılmakta güçlük çekebilir ona anlayışla yaklaşmalısınız.


19 Kasım 2012 : Kartınız Kıyamet... Yeni tanışacağınız biri ile çok çabuk ilişki kurarak iyimser davranacaksınız ama mali yönünüzü asla fark ettirmemelisiniz. Sizden bazı beklentileri var.


19 Kasım 2011 : AŞK: Aşk hayatınızdaoldukça değişik hisleryaşıyorsunuz. Adetapartnerinizle yan yanaykenbile yalnızsınız. Bu yalnızlıksizi melankolik yaptı.PARA: Zihniniz oldukça açık,hemen her şeyi çabuk kavrıyorsunuz. Budurumda işinizde kolaylık sağlıyor.SAĞLIK: Kendinizi halsiz hissedebilir veyorgunluktan şikayet edebilirsiniz.


19 Kasım 2014 : Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.


19 Kasım 2013 : Önünüze kadar gelen fırsatları kullanabilmeniz için kendinize şans tanıyın. Mesleğinizi geliştirmek için yeni düşünceler üretebilirsiniz. Gerçekleri sakin bir şekilde değerlendirmeniz ve bazı sorunlarınızdan kurtulmanız için önemli fırsatlarınız olacak. Sahip olduğunuz şeylerin değerini bilin.


19 Kasım 2012 : Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed