Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

19 Şubat Hangi Burç?


Burcunuz Kova,

Geçmiş Yorumlar:

19 Şubat 2018 : Yakın çevrenizin hayatında oluşan konu ve olaylara karşı bugün hassas bir yapıda olmalı, onları anlamak için her zamankinden daha empatili davranmalısınız. Aynı zamanda kardeşlerinize karşı daha korumalı yaklaşarak, onların sorunlarına adeta bir anne gözüyle eğilmeli, yaşamsal sorunlarına karşı birlikte hareket etmelisiniz. İletişimlerde ise ilk adımı atan taraf olmanız sizi daha mutlu sonuçlarla karşılaştırabilir. Bazı sürpriz davetlere son anda karar verebilirsiniz.


19 Şubat 2016 : Aranızda yaş farkı olan kişilerle olumlu vakit geçirebileceğiniz günler. Sevdiğiniz kişilere veya kendinize dürüst olmanız durumunda, dikkatleri üzerinize çekebilir ve talihli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çevrenizi daha konforlu hale getirme olasılığını doğru kullanın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, ülke başlıklı konuların, milli değerlerin ön plana çıkacağı bir gündeyiz. Duygusal olabiliriz veya duygusal başlıklı konular ön plana çıkabilir. Birbirimize yardım etmek, şefkatli davranmak veya önceki anlaşmazlıkları unutmak için, özellikle daha anlayışlı olabileceğimiz öğle saatlerini seçebiliriz. Koşullar farklılaşıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


19 Şubat 2015 : İnsanları iyi tanıyorsunuz malum. Bugünlerde bazı kişilerin tipik tavırları diğer kişileri çok şaşırtabilecek potansiyel taşısa da, sizi hiç şaşırtmayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bu gece Çarşamba gününü Perşembe ye bağlayan saatlerde (01.30) civarında Kova burcunda oldukça ilginç bir yeniay oluşuyor. Yeniay’ın oluşumundan hemen sonra burç değiştirerek Balık’a geçmesi ve Güneş’in de Kova’dan çıkıp Balık’taki seyrine başlayacak olması, bu sefer ki yeniayı ilginç kılıyor ve etkilerini de biraz azaltıyor. Dolayısıyla, yeniayı yarın değil bugün ele almak istedim. Bugün kararsızlıklarımız artabilir, belirsizlikler veya dalgınlıklar söz konusu olabilir. Bazı başlangıçlar yapmak istememize rağmen adım atmakta zorlanabiliriz. Günlük anlamda ve genelde gündem değişiyor. Zihinsel aktiviteler ve alışverişler yerini 30 gün için duygusallığa bırakabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


19 Şubat 2014 : Kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz veya çevreniz tarafından en iyi şekilde algılanabileceğiniz günlerdesiniz. Nedensiz şekilde artan ilgi sizi memnun edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında durum tamamen farklı olmasına rağmen, sonuç almak veya çözüme varmak istediğimiz konularda seçtiğimiz yolun alternatif yollara göre daha güvenli ya da kısa olduğunu zannedebileceğimiz bir gündeyiz. Ancak, gelişmeler(hafta sonuna kadar) tamamen yanlış yolu seçtiğimizi gösterebilir ve yol değiştirmekte bir o kadar zor olabilir. Dolayısıyla, temkinli ve gelişmelere göre hareket etmek, hemen bazı seçimler yapıp ilerlemekten daha sağlıklı olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


19 Şubat 2013 : Zamanınızı ailenizle veya evinizde geçirmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda zamanlama önemli olabilir. Bürokratik, kurumsal veya hukuki sorun yaratabilecek konulara dikkat edilmeli. Başkalarının anlattıklarına güvenerek karar almamanızda fayda var. Dün duygusal iniş çikışlar söz konusu olmuş olabilir. Duygularınızı göstermemeniz ve olan biteni gözlemlemeniz yararınıza olabilir. Niobe


19 Şubat 2012 : İş hayatınızda bir ikilem içinde bulunuyorsunuz. Bir yandan herekete geçme arzusuyla yanıp tutuşurken, başarısızlığa uğrama korkusu sizi frenliyor. Bu sonsuza kadar böyle devam edemez. Olayları yeniden gözden geçirin ve artık kararınızı verin. Aynı karmaşıyı duygusal hayatınızda da yaşayabilirsiniz. Romantik yaşantınızda sizi hem mutlu hem de huzursuz edebilecek gelişmeler karşınıza çıkabilir.


19 Şubat 2011 : Bugün çekici bir kişiliğiniz olacaktır. Ancak özellikle yakın çevrenizdeki hemcinslerinizin tepkilerine açık bir konuma gelebilirsiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun geçerli fakat kadınsanız biraz daha güçlü şekilde, çevrenizin kıskançlığını tahrik edebilirsiniz. Bu kıskançlık, bazı iğneleyici sözlerden, arkanızdan yürütülen yıkıcı faaliyetlere kadar değişebilen şekillerde ortaya çıkabilir. Bir tatsızlık çıkmaması, tamamen sizin davranışlarınıza bağlı.


19 Şubat 2018 : Eskilerde yarım kalmış bir mutluluk, bugünlerde onu tamamlamanız için yeniden karşınıza çıkabilir. Kısa, ama çok hareketli bir yolculuk görünüyor. Cesaret arttırıcı görüşmeleriniz var. Destek gerektiren atılım düşüncelerinizi ertelemeniz gerekmeyecek gibi. Yenilgiyi kolay kabullenen biri olmamanıza karşın, cesaretlenmek için fazla done istiyorsunuz.


19 Şubat 2017 : Bugün hareketli bir gün sizi bekliyor. Bir takım planlarınızı hayat geçirme fırsatı bulacağınız bugün genel olarak neşeli ve kendinizden emin bişr tavır takınacaksınız. Akşam saatlerini arakdaşlarınızla beraber geçirmeniz muhtemel. Ailenizden birisi sizden bir haber ya da cevap bekliyor. Onu daha fazla bekletmeyin.


19 Şubat 2016 : Yeni umutlarla döşediğiniz yeni dönemin eskisinden pek bir farkı olmayacağını, daha ilk günlerden anlayamazsınız. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün akşam saatlerinde kalabalık bir topluluk içindesiniz. İçinizdeki rehaveti yok etmek için bir başlangıç fırsatı olabilir bu. Bugünlerdeki özel zevklerinizle, hobilerinizle uğraşma isteğiniz, hayatın üzerinizdeki ağırlığını hafifletecek.


19 Şubat 2015 : Sorun yaşadığınız kişileri en yakın çevrenizde görerek onarılmaz kırgınlıklara neden olmamalısınız. Bazı sıkıntılarınızı birtakım hatalı seçimlere dayandırırken, kendinize haksızlık etme korkunuzla yanlış tespitler içine girebiliyorsunuz. Siz zaman zaman hakkınızda söylenenlere kulak tıkasanız da, sandığınızdan çok etkileniyorsunuz.


19 Şubat 2014 : Bazen anlaşılmaz şekilde kendinizle yabancılaşıyorsunuz. Bu da bir çok konuda çok ısrarcı davranmanıza ve bu yüzden de problem olmanıza yol açabiliyor.Sadakatsizlik sizi çok etkiliyor, sadakat duygusuna önem veriyorsunuz. Bu anlamda yeni yaşadığınız bir olay sizi epeyce sarsmış görünüyor. Bugün yapacağınız bir ziyaret çok anlamlı.


19 Şubat 2013 : Geleceğe dönük planlarınız yeni gelişmelere açık. Değişik, yeni kararlarla karamsarlık içine girebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın sizin desteğinize ihtiyacı var. Siz ise bugünlerde ondan biraz uzaklaştığınızı hissediyorsunuz. Ataklığınız bugün başınıza dert açabilir. Sizi ilgilendirmeyen bir konuya müdahaleniz size fazladan bir yük getirecek.


19 Şubat 2012 : Bugün özellikle duygusal konularda zaman zaman zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde istikrarsız gelişmeler olabilir ve bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Fakat bunları ailenizin desteğiyle çözümleyebilirsiniz. İletişim ilgili konularda bir hareketlenme yaşayabilirsiniz.


19 Şubat 2011 : Bugünkü enerji yoğunluğunuz, kısa vadedeki hedeflerinize daha umutlu bakmanızı sağlayacak. Yine de çok yakınınıza serpiştirdiğiniz bazı umutlarınızın gözden geçirilmesi gerekebilir. Arkadaş gurubunuzdaki bazı kümeleşmeleri maddi konulara bağlamanız, biraz kolaycılık gibi görünüyor. Daha duygusal bir bakış, daha doğru tespitleri getirebilir.


19 Şubat 2018 : Belli ki, bir zamandan beri karşınızda çok daha farklı, daha kimlikli biri var. Buna göre davranın. Ondan her uzaklaştığınızda, o da sevginizi sorgulamaktan artık vazgeçmiş gibi görünüyor.


19 Şubat 2017 : Bugün sevdiğiniz bir insanla ilgili bir sorun sizi oldukça meşgul edecek. Zihin dağınıklığı yaşayacaksınız. İlişkinizle ilgili bir konudaki sürpriz gelişme günlük planlarınızı altüst edecek


19 Şubat 2016 : Bugün duygusal ilişkiniz için güzel bir gün. Partnerinizle duygusal iletişiminiz çok güçlü olabilir ve birbirinize birçok konuda yardımcı olabilirsiniz


19 Şubat 2015 : İlişkinizi birçok şeyi gözden çıkartmış duygularla sürdüremezsiniz. Duygularınız tarafından yapıcı tavırlara yönlendirildiğinizi kabul etmeniz gerekiyor.Zamansız, yersiz çıkışlarınızla haklılığınızı anlatamıyorsunuz.


19 Şubat 2014 : Aşk bu günlerde sizden bazı yeni hamleler isteyebilir. İnsanın kendini kolayca kaptırdığı ve aynı kolaylıkla da gözden çıkartılan ilişkiler size fazla anlamlı gelmiyor.


19 Şubat 2013 : Herşey istediğiniz gibi olmasına rağmen bazen mantığınızı dinleyip güzel zamanları kaçırabiliyorsunuz. Duygusallıkla mantığı birbirinden ayırmak güzel fakat güzel anların her zaman yaşanmadığını da unutmayın.


19 Şubat 2012 : Aşk yaşamınızda kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve duygusal olarak bazı yoğunluklar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insana düşüncelerinizi kabul ettirmek ve istekleriniz doğrultusunda yönlendirmek sizin için önemli olacaktır. Kendinizi anlatmakta zorlanıyorsunuz ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Duygusal bir amacınızı gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Bugün duygusal konularda yeni bir karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.


19 Şubat 2011 : Romantik bir akşam, bazı şeyleri daha iyi anlamaya ve sorun etmemeye yardımcı olabilir. Partnerinizin ilişkiniz dışındaki problemlerini paylaşma yönünde daha gayretli olabilirsiniz.


19 Şubat 2018 : İlginiz olmayan sürtüşmeleri esas kişiler kadar sorun edebiliyorsunuz. Ahenkli bir çalışma ortamı hayaliniz gerçekleşmiyor. Yakında bazı görüşmeler, rahatsızlıklarınıza çözümler getirebilir.


19 Şubat 2017 : İşle ilgili gösterdiğiniz istikrar amirleriniz tarafından takdir kazanıyor. Bunun sizi tetikleyip performansınızı arttıran bir etki yarattığını düşünüyorsunuz. Bu çabanızla yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.


19 Şubat 2016 : Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar bugün size anımsatılabilir. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor.


19 Şubat 2015 : İş hayatınızda daha iyi fırsatlar yakalamak ve mümkünse işinizi değiştirmek istiyorsunuz. Ama bir yandan da mevcut işinizi riske atmaktan korkuyorsunuz. Risksiz başarı olmaz.


19 Şubat 2014 : Önümüzdeki günlerde bir girişiminizde bazı tereddütler geçireceksiniz. İş yaşamınızda serüvenci bir karakter sergiliyorsunuz. Risk taşıyan düşünceleriniz olabiliyor.


19 Şubat 2013 : İş yaşamı için önemli sayılabilecek bir deneyime sahip olmanıza karşın; özellikle şu sıralar karşınıza çıkan sorunları sezgilerinizle çözmeyi tercih edeceksiniz. Önümüzdeki günlerde zamanınızın çoğu toplantılarla dolu olabilir.


19 Şubat 2012 : İş yaşamınızda daha çok bireysel çalışmayı tercih edeceğiniz ve düşüncelerinizi kendinize saklayacağınız bir gündesiniz. Harekete geçmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz ancak bunun için gereken gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Rekabet duygunuzda artış olacaktır ve çalışmalarınızda hırslı davranacaksınız. İşiniz konusunda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.


19 Şubat 2011 : Bu sıralar olumsuz yaklaşımlara ve negatif elektriklenmelere kendinizi kapatmalısınız. İş ortamınızdaki ilişki sorunlarında esasen belirleyici olan bir şey yok, rahat olmalısınız.


19 Şubat 2018 : Bugün sizi baştan çıkaracak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bütçenizle ilgili yeni aldığınız kararlar oldukça yararlı. Aynı kararlılıkla devam etmeniz, sorunları bir, bir yok edebilir.


19 Şubat 2017 : Maddi konularda bütçenizi dengelemeye önem vereceksiniz ancak bugün bunu başarmanız kolay olmayacaktır.


19 Şubat 2016 : Bugün yapacağınız beklemediğiniz bir harcama sizi zor durumda bırakabilir. Dostlarınız ya da aileniz size yardımda bulunabilir.


19 Şubat 2015 : Denkleştirmeye çalışıyor ve bunun için de oldukça zorlanıyorsunuz. Attığınız bazı yanlış adımlar bir miktar para kaybınıza neden oldu. Bazı sürpriz harcamalar sizi çileden çıkartacak.


19 Şubat 2014 : Paranın kıymetini biliyor ve bu kıymeti kavrayamayanlarla çatışmalar yaşıyorsunuz. Tutumlu biri olduğunuz için kendi dışınızdaki harcamalardan oldukça dertlisiniz


19 Şubat 2013 : Fatura ödemeleri konusunda çıkan pürüzler, çoğunlukla dikkatsiz ve özensiz davranmanızla ilgi. Hafta başlarında bir alacak verecek meselesi gündeminizi işgal edebilir.


19 Şubat 2012 : Maddi konularda genel olarak verimli etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Başarılı çalışmalar yapabilrisiniz ve bu anlamdaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Bazı menfaatler elde etme şansınız olacaktır.


19 Şubat 2011 : Maaş gecikmelerinin bir alışkanlığa dönüşeceği şeklindeki kaygılarınız boş değil. Çok tıkandığınızı hissettiğiniz bir konuda sandığınız kadar çözümsüz değilsiniz, mutlaka yapabileceğiniz bir şeyler olmalı.


19 Şubat 2018 : İş hayatınızda sizi yeterince tanımayan birtakım insanlar genel memnuniyetsizlikte özel bir payınız olduğunu düşünüyor ve bu görüşlerini yaygınlaştırıyorlar.


19 Şubat 2017 : Bazı yükümlüklerinizin bugünlerde gecikmemesi gerekiyor. Herhangi bir gecikme çok önemsediğiniz ilişkilerde bile güvensizliklere yol açabilir.


19 Şubat 2016 : Her zaman haklı olmayacağınızı bilmelisiniz. Rahatsızlık duyduğunuz birtakım olayların nedenlerini kendinizle yeniden tartışmanızda yarar var.


19 Şubat 2015 : Günlük düzeninize daha fazla önem vermeniz gerekiyor. Detay gerektiren çalışmalar ya da iş yerindeki yeni sorumluluklar dikkatli olmanızı gerektirmekte.


19 Şubat 2014 : Kırıcı olma korkusu, bazı durumlarda size zarar verici olabiliyor. Etrafınızda gezinen dar bakışlı, küçük hesapçı biri bu tavrınızdan cesaretleniyor.


19 Şubat 2013 : Sinirlerinize hakim olamadığınız dönemlerde öfke nöbetleri yaşıyorsunuz.


19 Şubat 2012 : İç dünyanıza dönebilir ve hayatınıza ilişkin kararları yeniden gözden geçirebilirsiniz. Beklentilerinizde aşırıya kaçmamaya çalışmalısınız.


19 Şubat 2011 : Hayatınız yavaş yavaş yoluna giriyor. Sosyal aktivitelere eğiliminiz sorunlarınızı unutturacak boyutta fakat gerçeklerden kaçmak gibi bir düşünceniz de olmasın sakın.


19 Şubat 2018 : Girişimciliğiniz ve aktif yanınızla çevrenize örnek oluyorsunuz. Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Partnerinizin sizden yapıcı bir davranış bekliyor. Kazancınızın yükselmesiyle birlikte yeni ev ve diğer ihtiyaçlarınızda değişime gitmenin tam zamanı.


19 Şubat 2017 : İş yerindeki negatif tavırlarınız, arkadaşlarınızla aranızın bozulmasına neden olabilir. Biraz daha pozitif davranmaya özen gösterin. Dinlenmek için eğlenceli konular bulun. Sevgilinizin desteğinin her zaman sizinle olduğunu unutmayın. Bir dostunuzun kişisel sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.


19 Şubat 2016 : Katılmayı planladığınız bir eğitim ya da seyahat varsa sizi bu açıdan destekleyen bir gündesiniz. Fırsatları değerlendirin. Hem keyif alacak hem de tanıştığınız insanlarla iyi iletişim kuracaksınız. İçlerinden bazıları sizin için önemli karakterler olacak. Karşılıklı adımlar atılabilirsiniz.


19 Şubat 2015 : Haberleşme ağının yoğun olacağı bir gün. Ancak beklediklerinizi duymakta zorlanabilirsiniz. Eğer hukuki bir meseleniz varsa olumlu ve olumsuz gelişmeleri aynı anda yaşayabilirsiniz. Konuyu uzlaşma safhasına getirmelisiniz.


19 Şubat 2014 : Karar verme ya da verdiğiniz kararın arkasında durup yola devam etme sorunu yaşayabilirsiniz. Genel olarak istekleriniz ve öncelikleriniz hızlıca değişim gösterecek. Çok fazla görüş almaya kalkmayın. Kafanız iyice karışabilir.


19 Şubat 2013 : Hızlı karar almanız ve tepki vermeniz gereken olaylar yaşayabilirsiniz bugün. Mantığınıza duygularınızı karıştırmaya kalkarsanız hızlı ama hatalı karar vermiş, yanlış yöne gitmiş olursunuz. Romantizm için güzel bir akşam.


19 Şubat 2012 : Kıskançlık huyunuzdan vazgeçmeniz gerekiyor. Sevgilinizin son derece anlayışlı biri olmasının mutluluğunuzdaki payını görüp ona göre hareket etmelisiniz. İş yerinde size teklif edilen pozisyon değişikliğini kabul edip etmemekte tereddütleriniz var. Bu fırsatı kaçırmayın.


19 Şubat 2011 : İşyerinde mesai arkadaşlarınızdan birisiyle anlaşılmaz biçimde uzattığınız bir çekişme veriminizi düşürüyor. Karşı tarafın barış çağrısına sırt çevirmeniz aleyhinize olabilir. Bugün maddi kayıplarınız olabilir.


19 Şubat 2013 : Dengeli yapınız yüzünden, her olaya oto kontrol sisteminiz dahilinde, akıllıca çözümler getiriyorsunuz.Ailenizle birlikte güç oluşturacak ve sevdiklerinizin menfaatleri çerçevesinde gelişecek olaylara el atabilirsiniz. Bugün, ortak ilişkilerinize yeniden yön vermeniz gerekebilir fakat siz, geleneksel davranmak isteyeceksiniz.


19 Şubat 2018 : Kendinize daha fazla önem vermeye ve toparlanmaya başladınız. Duygusal alanda yaşanan sıkıntıları geri planda bırakıyorsunuz. İleriye ait iş hedeflerinize odaklandığınız bu dönem geçmişten kurtulma çabanız boşa çıkmayacak. Eldeki konulara dikkatinizi vermek, hayatınızda olup bitenlere yakından bakmak için en doğru zaman.


19 Şubat 2017 : Pek çok konuda kararlı bir tutum içindesiniz. Aileyi yakından ilgilendiren konularda sorumluluk almaktan kaçınmayacaksınız. Belki bu dönem toprağa ait yatırım planlarınız öncelikli hale gelecektir. Zira babadan alacağınız destekle kalıcı değerler yaratma şansınız olacak. Fakat aşırı giderlerin arttığı bu günlerde daha tutumlu davranmalısınız.


19 Şubat 2016 : Rekabet ve gizli düşmanlara dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Tartışmalı durumlar oluşabilir. Meseleleri tam anlamadan hareket etmemeye dikkat etmelisiniz. Duygusal açıdan sizi zorlayacak içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Psikolojik açıdan size yük olan konulara yoğunlaşabilir, çözüm bulmaya çalışabilirsiniz.


19 Şubat 2015 : Ortaklıkların parasal yanı bugün daha fazla ağırlık kazanıyor. Kendi bütçenizi ve kaynaklarınızı dikkatli kullanmalısınız. Başkalarının desteğini almakta zorluklar da söz konusu. Ortak giderlerin artabileceği bu dönem eşin para durumu size yeni sorumluluklar getirebilir. Neyse ki duygusal beraberliklerde esnek olmanızın getireceği olumlu sonuçlar var.


19 Şubat 2014 : Akademik ya da Uluslararası konularda çalışıyorsanız bugün iletişim kanallarınızda sorunlar yaşanabilir. Farklı nedenlerle yazışmalarda gecikmeler olabilir. Siz de kendinizi aceleye sokmamalı ve daha dengeli kalmaya bakın. Ancak bu aksilikleri bir test gibi algılayıp mücadele ederseniz sorunları aşabileceksiniz. Bu deneyim ileride çok işinize yarabilir.


19 Şubat 2013 : Bugün kendi isteklerinize odaklısınız. İçinde keyif, mutluluk veren eylemler ve eğlence temaları sizi dinlendirecektir. Stres atmaya ihtiyaç duyduğunuz bu günün tadını çıkarın. Değişik hobilerle zaman geçirmek, zihinsel becerilerinizi ortaya koymak eğlenceli bir hal alabilir. Aşırı harcamalar veya spekülatif konularda ise akılcı olmanızda yarar var.


19 Şubat 2012 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


19 Şubat 2011 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


19 Şubat 2018 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


19 Şubat 2016 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


19 Şubat 2015 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


19 Şubat 2014 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


19 Şubat 2013 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


19 Şubat 2018 : AŞK: Aşk konusunda başarılı olmak istiyorsanız partnerinizi çevrenizdeki kişilere karşı korumaya özen göstermelisiniz.Ara sıra görüş ayrılığı yaşasanızda onu kalpten sevdiğiniz belirgin. PARA: Bugün hiçbir şeyden korkmuyor, risk almaktan kaçınmıyorsunuz.Belki de yatırımlarınız için en mükemmel gün denilebilir. Bu konuda ilerleme kaydedebilirsiniz. SAĞLIK: Bünyeniz bugün hassas ve korumasız. Hastalığa davetiye çıkarıyorsunuz adeta.


19 Şubat 2017 : Yeni yerlere, yeni ülkeleregidecek ve keşfettiğinizbirçok yeni işler olacak. Herşeyin ilkini yaşayarakmutluluğunuza mutlulukkatacaksınız.


19 Şubat 2016 : Sevdiğiniz kişiden olumlu bir haber alarak gün boyu aklınız bir karış havada dolaşacaksınız. Uzun zamandır beklenen cevap nihayet geliyor.


19 Şubat 2015 : Birlikte olduğunuz kişi tarafından ne kadar yakınlık görürseniz görün, onun yardımını kabul etmiyorsunuz. En azından denemeye değer olacağını düşünmelisiniz. Yeteneklerinizi ön plana çıkartmak için çok uğraş veriyorsunuz. Karşılığını kısa sürede alacaksınız.


19 Şubat 2014 : Uzun zamandır planladığınız tatil planları gerçek olacak. Yorgun olduğunuz için tatil size iyi gelecek.


19 Şubat 2013 : Kartınız Kıyamet... Parasal endişeleriniz bugün artabilir. Geçmiş dönemde isabetli verdiğiniz kararları bugün yok ediyor gibisiniz. Sonucuna katlanmak zorunda kalabilirsiniz.


19 Şubat 2011 : Zor bir dönem geçiriyorsunuz. Etrafınızdaki insanlar sizi sevdikleri için dostunuz. Onlara haksızlık etmeyin.


19 Şubat 2018 : Özel hayatınızda yaşadığınız bir problem var. Huzursuzluk ve münakaşalara karşı saldırılara geçmeyip akılcı yolu seçin. Kopacak fırtınanın önceden farkına varmaya gayret etmelisiniz. İş yaptığınız kişilere verdiğiniz vaatleri yerine getirmiyorsunuz, üstesinden gelemeyeceğiniz işlere kalkışıyorsunuz.


19 Şubat 2017 : İlişkinizde tartışmaktan ve kavga etmekten hoşlanmıyorsunuz. Bu durumun oluşmasına izin vermeyin. Rahat davranmanızı engelleyen sorunları çözebilir ve bilmediğiniz konuları araştırmaya çalışabilirsiniz. Dikkatinizin dağınık olması sebebiyle işinizde bocalama yaşayabilirsiniz.


19 Şubat 2016 : İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.


19 Şubat 2015 : İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.


19 Şubat 2014 : İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.


19 Şubat 2013 : Uzun süredir yaşadığınız bazı duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirmeye çok elverişli görünüyor. Çok acil almanız gereken kararlarınızı bir süre ertelemeniz sizin için iyi olacak. İş yerindeki çalışmalarınız kararlı bir biçimde sürüyor. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir.


19 Şubat 2011 : Aksi takdirde içinizden yükselen duygular sizi zorlayabilir. Sizi ne kadar çok sevdiğini unutmayın. Çalıştığınız arkadaşlarınızdan objektif olamadığınız şeklinde eleştiriler alıyorsunuz. Kulaklarınızı başkalarının görüşlerine kapadığınız ve işle ilgilenmediğiniz söyleniyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed