Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

19 Temmuz Hangi Burç?


Burcunuz Yengeç,

Geçmiş Yorumlar:

19 Temmuz 2016 : Şu sıralar tek başınıza farklı planlar organize etmek isteyebilirsiniz. Kısa bir seyahat ya da sahilde bir yürüyüş size kendinizi iyi hissettirebilir. 


19 Temmuz 2015 : Size güvenerek hareket eden kişiler olabilir. Bu kişilere bazı önerilerde bulunsanız bile, kendi istek ve ihtiyaçlarınız için zaman ayırmanız gerektiğini anlatmalısınız. Size yük olan kişiler canınızı sıkabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay, eğlenceli aktivitelerle zaman geçirme arzumuzu arttıracak, bizi sosyalleştirecektir. Kendimizi zinde, aktif ve keyifli hissedeceğimiz, çevremizdeki kişilere karşı verici ve cömert davranabileceğimiz bir gündeyiz. Ancak, akşam saatlerinde Satürn etkisiyle kendimizi kısıtlanmış veya huzursuz hissedebiliriz veya belli belirsiz bir stres yaşanabilir o kadar. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


19 Temmuz 2014 : Son zamanlarda çokça sabretmeniz gereken zaman oldu. Bugün ve yarın da o günlerden ikisi olabilir. Bazı ilişkilerinizin gereksiz yere zarar görmesini istemiyorsanız kontrollü olmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yüzleşmek istediğiniz kişiler veya durumlar varsa ya da bazı konuları içinizde tutmakta zorlanıyorsanız, derin hassasiyet gerektiren bu başlıkları birden dile getirmek, bugün için, bazı işlerin, ilişkilerin veya planların uzun vadeli istikrarı ya da devamlılığı açısından risk oluşturabilir. Daha dikkatli düşünmemiz ve konuşmamız gereken birkaç günlük süreçteyiz. Öğle saatlerinde heyecan verici olaylar gündeme gelebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


19 Temmuz 2013 : Yeni arkadaşlıklar kurmanız veya yeni yerler ziyaret etmeniz bir sonraki adımınızı atarken size yön verebilir. Rekabet veya mücadele gerektiren konuları stres nedeni görmemeli kendinize güvenmelisiniz. Mevcut planlarınız yavaşlamaya başladıysa biraz ara almanızda fayda var. Kendinize zaman tanımanız olayların yatışmasını ve yeni fikirlerle geri dönmenizi sağlayacaktır. Ne de olsa şanslı bir sürece girdiniz, hiçbirşeye uzun süre takılmamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Dün de yazdığım gibi, özel bir olumlu gezegen üçlemesi içindeyiz. Önemli görüşmeler, olumlu sonuçlar, manevi büyüme, huzurlu hissetme ya da ilahi ve felsefi konularda ilerleme türünde fırsatlar yakalanabilir. Dolayısıyla, mevcut durumunuzu geliştirmek, işinizi büyütmek, zarar görmüş, bozulmuş veya eskimiş şeyleri revize etmek ya da yapmak istediğiniz her ne varsa bu konularda planlar yapmak türünde başlıklara odaklanmalı ve olumlu etkileri doğru kullanmalısınız. Zira, bugünleri doğru değerlendiremezseniz, listenizi bu başlıklardan arındırmanız ve ortaya çıkabilecek yeni konulara yer açmanız gerekebilir.


19 Temmuz 2012 : Bugün duygusal ilişkilerinizde egoistleşme meylindesiniz. Eğer siz evli bir insansanız aileniz ya da eşinizin ailesi yüzünden evlilik ilişkileriniz zorlaşabilir. Bekarsanız, istediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler olabilir. Etkilemeyi düşündüğünüz kimselerin dikkatini çekebilmek için oldukça fazla efor sarfetmeniz olasıdır. Bazı konularda fazla ihtiyatsız düşünüyorsunuz. Yakınlarınızın tavsiyelerini yabana atmayın. Uzakta oturan yakınlarınızdan iyi haberler alabilirsiniz.


19 Temmuz 2011 : Biraz umursamaz olmaya gayret ederseniz dengenizi daha iyi koruyabilirsiniz. Heyecana kapılmak veya kızmak gibi duygularınıza teslim olmanızsa sizi yanılgılara ve sonradan düzeltilmesi mümkün olmayan hatalara sürükleyebilir. Bu yüzden kararları karşınızdaki kimselere bırakmanız ve ona göre tepki göstermeye çalışmanız da olumlu olabilir. Önemli konularınızı güvendiğiniz birisine açmanız ve ondan fikir almanız cverimli olabilir.


19 Temmuz 2017 : Çok yakın ilişkide olduğunuz biriyle aşırı bir duygusallık içindesiniz. Bu ilişkideki abartılı beklentilerde tümüyle verici konumundasınız. İç hesaplaşmalarınızda, arada bir de olsa kendinize yönelik haksız cezalandırmalarınız oluyor. Bugün, özel görüşmelerdeki risk unsuru ciddi boyutlarda. Erteleme şansınızı iyi değerlendirmelisiniz.


19 Temmuz 2016 : Bugün çok katı tutumlar içinde olacağınız bir gün olacak. Çevrenizdeki insanlara görüşlerinizi kabul ettirmekte oldukça inatçı bir tutum takınıyorsunuz. Unutmayın herkes sizinle aynı fikirde olmak zorunda değil. Duygusal anlamda sizi oldukça mutlu edecek gelişmeler yaşayacaksınız. İhmal ettiğiniz ailenizi ziyaret etseniz hiç fena olmaz.


19 Temmuz 2015 : Geçmiş hatalarınızla yüzleştikçe durgunlaşıyorsunuz. Bu günlerdeki durgunluğunuz da bundan. Sorumlulukları seçerek üstleniyorsunuz. Doğal olarak sorumlu olduğunuz kişiler ya da birtakım olaylar, seçilmemişler listenize giriyor. Yakında vermek zorunda kalacağınız ciddi bir kararınız olacak. Bu kararı verirken inatçılığı elden bırakmanız gerekiyor.


19 Temmuz 2014 : Yakında alacağınız bir haber bazı dengeleri alt üst edebilir. Birtakım köklü değişiklik istekleri içine girebilirsiniz. Kendinize kurduğunuz dünyayı başkalarından bu kadar soyut görme arzunuz, adı konmamış bir yalnızlık arayışının göstergesi oluyor. Mutlu olmanız gereken bir dost kalabalığı içindesiniz. Bu kalabalığın içindeki ortak sorunlar, ortak sevinçler yabana atılır zenginlikler gibi görünmüyor.


19 Temmuz 2013 : Zor bir haftayı problemsiz bitirmeyi başardınız. Önümüzdeki günler sürprizlere açık görünüyor. İş yaşamınızdaki yoğunluk sizi yeterince yorduğu için özel yaşamınızda huzur ve anlayış istiyorsunuz. Bu isteğiniz şimdilik hem aileniz, hem sevgiliniz tarafından karşılanıyor. Ama onların da sizden son günlerde göremediğiniz bazı beklentileri var.


19 Temmuz 2012 : Hareketli bir geceye hazırlanın. Basit görüp üzerinde gereğince durmadığınız bir konu, bugünden başlayarak birkaç gün beyninizi meşgul edecek. Bazı davranışlarınız içinizin aynası oluyor. Kendinizi boşuna gizlemeye çalışıyorsunuz. Bu gece, içinde tanımadığınız insanların da olduğu bir arkadaş gurubunuzun davetlisi olabilirsiniz.


19 Temmuz 2011 : Her şeyi apaçık yaşamak bazı sıkıntılar çekmenize neden olabiliyor. Çevrenizde sizinle aynı değerleri paylaşmayan kişiler de var. Çok yakın dostlarınızın bu konudaki uyarılarına kulak vermelisiniz. Çok göz önünde yaşasanız da arzularınız ve beklentileriniz sadece size özel kalmalı. Bunun sırrı da benzer ilgileri olan insanlarla dostluk kurmak ve özel yaşamınızı sizi anlayabilecek kişilerle paylaşmak.


19 Temmuz 2017 : Aşk hayatınızda durgunluk gözleniyor. Duygularınız çok kapalı ve anlaşılmaz. İlgilendiğiniz insan duygularınızdan emin değil. Biraz daha açık olursanız , aşk yaşantınız istediğiniz boyuta gelecek.


19 Temmuz 2016 : Karşılıklı yapıcı niyetli eleştirileri, suçlama gibi algılamamaya özen göstermelisiniz. Partneriniz küçük nedenlerle problem yaratacak tavırlar içine girmeye hiç niyetli değil gibi.


19 Temmuz 2015 : Kendi kendinizi kurup ondan gitgide uzaklaşıyorsunuz. Ama bu sorununuzu onunla bir kez bile konuşmayı denemediniz. Sevgilinizin topluluk içinde biraz özensiz olduğunu sadece siz düşünüyorsunuz.


19 Temmuz 2014 : Aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve küçük konular sevdiğiniz insanla sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir. İyimserlikle karamsarlığı arka arkaya yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi,duygusal olarak beklentilerle uyuşmayan gelişmeler yaşanabilir. Duygusal olarak bazı karışıklıklar yaşama ihtimaliniz olacaktır.


19 Temmuz 2013 : Sizinle ilgili aldığı referanslar konusunda yeterli bilgi sahibi değilsiniz.Sonsuz güven duyguları içinde değilmiş gibi tavır takınması, sizden kaynaklı olmayan nedenlere de bağlı olabilir.


19 Temmuz 2012 : Kendi kendinizi kurup ondan gitgide uzaklaşıyorsunuz. Bu sorununuzu onunla tartışma yoluna gitmelisiniz. Sevgilinizin topluluk içinde size karşı biraz özensiz olduğunu sadece siz düşünüyorsunuz.


19 Temmuz 2011 : İlişkinizle ilgili önemli bir kararın eşiğindesiniz. Duygularınız kadar aklınızın da sesini dinlemenizde yarar var. Önemli konularda ani karar vermeniz bazen pişmanlık yaşamanıza neden oluyor.


19 Temmuz 2017 : Genel anlamda bugün işinizle ilgili konular yaşamınızda ağırlık kazanacaktır. Yeni sorumluluklar üstlenebilirsiniz ayda yeni çalışmalarda görev alabilirsiniz. Yapacağınız çalışmalarda istikrarlı ve net sonuçlara ulaşabilecek şekilde hareket edeceksiniz. Yöneticilik yeteneklerinizde önemli ölçüde artış olacaktır.


19 Temmuz 2016 : İş ortamınızdaki saygılı, mesafeli ilişkiler dışarıda sıcak dostluklara dönüşebiliyor. İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz.


19 Temmuz 2015 : İş yerinizde herkesin sorun yaşadığı biriyle açıkça konuşma işi sizin üzerinize kalacak. Size birtakım konularda destek olacağını söyleyenler, sizi yarı yolda bırakabilirler, dikkat etmelisiniz.


19 Temmuz 2014 : Disiplinli bir şekilde çalışma imkanı bulacağınız bir gündesiniz. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu küçük bazı başarılar kazanmanızı sağlayacaktır. İşiniz konusunda bir yoğunlaşma olacaktır. Her zamankinden çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz ve üzerinize aldığınız sorumlulukların arttığını hissedebilirsiniz.Kafanızdaki sorunlara ilişkin endişeleriniz ve kuşkularınız artabilir. Yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız.


19 Temmuz 2013 : Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerlerin olduğunu bilmeniz sizi rahat davranışlar içine sokuyor. İş yerinizin size ihtiyacı var. Ama bu tam bir iş güvenliği anlamı taşımıyor.


19 Temmuz 2012 : İşe yeni alınan bir eleman sizin yükünüzü oldukça hafifletiyor. Ona karşı dostça duygular da besliyorsunuz. Birçok nedenle bugünlerde biraz rahata kavuşmuş görünüyorsunuz.


19 Temmuz 2011 : Gerçekten uzun zamandır sürekli büyük işlerin üstesinden geliyorsunuz. Sınavı hep başarıyla atlatmanıza rağmen, yeterince takdir edilmediğinizi düşünüyorsunuz. Duygusal öngörüler yanıltıcı olabilir.


19 Temmuz 2017 : Tokgözlü davranmaya çalıştığınız bir menkul değerle ilgili tavır değiştirmeniz yararlı olacak. Bazı hak, hukuk tespitlerinizi bir kez daha gözden geçirmelisiniz.


19 Temmuz 2016 : Parasal durumunuzla ilgili birkaç fırsatınız var, iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bu fırsatlardan özellikle biri sizi oldukça fazla sevindirebilir. Yatırıma yönelebilirsiniz.


19 Temmuz 2015 : Harcamalarınızı yoğunlaştırdığınız bu günlerde kısıntıya gitmek zorunda kalabilirsiniz. Aileniz veya eviniz ile ilgili bir masrafta bulunmanız söz konusu olabilir.


19 Temmuz 2014 : Maddi konularda temkinli hareket edeceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmanız doğru olmayacaktır.


19 Temmuz 2013 : Yakınlarınıza yeterli kazancınıza karşılık, yaşadığınız geçim zorluğunu anlatmakta güçlük çekiyorsunuz. Özel masraflarınızı kısıtlayamamanız, elinize geçeni anlamsız hale getiriyor.


19 Temmuz 2012 : Hesabınızı biliyorsunuz. Fakat yan harcamalarınızla ilgili önlemler almanız gerekiyor. Günü yaklaşan bir borcunuz var ve bunu kapatmak için bir miktar daha borca girmeniz gerekebilir.


19 Temmuz 2011 : Biraz daha önünüzü görmek ve biraz daha uzun vadeli plan yapmak istiyorsunuz. Bunu yapabilecek standardınızın olmasına rağmen, başaramamanız plansızlığınızın göstergesi olabilir.


19 Temmuz 2017 : Sezgilerinizle hareket edebilirsiniz ancak bu sizi yanıltmayacaktır. Çevrenizdeki insanlarla beraber değişik olaylar yaşama şansınız var.


19 Temmuz 2016 : Bugün çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz ve bu yüzden gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz


19 Temmuz 2015 : Beklentilerinizi yeniden değerlendireceksiniz ve kısa süreli bazı planlar yapabilirsiniz.


19 Temmuz 2014 : Bazı huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir gün geçirme ihtimaliniz yüksek olduğundan stresten uzak durmaya çalışmalısınız.


19 Temmuz 2013 : Sevgiliniz güven istiyor. Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek.


19 Temmuz 2012 : Alakasız bir konuya zihninizde ayırdığınız zamanı, sizi doğrudan ilgilendiren başka konulara ayırabilirsiniz.


19 Temmuz 2011 : Şansınızı iyi kullanıp kullanamamak sadece size bağlı. Dış telkinler şans konularında pek anlamlı olmayabilir.


19 Temmuz 2017 : Planlı bir sistemle hem zamanınız daralmayacak hem de kendinize vakit ayırabileceksiniz. Eski bir dostunuz negatif olan maddi durumunuza destek verecek. Sağlıklı yaşam için spora başlamanız gerekiyor.


19 Temmuz 2016 : Ucu size de dokunan bazı konuşmaların gıyabınızda yapıldığını öğrenebilirsiniz. Rahatsızlığınızın nedenini doğru ifade etmek için fikrinizin sorulmamasına tepki vermeden önce alınan kararın lehinize olup olmadığına bir bakın.


19 Temmuz 2015 : Sevdiklerinizle birlikte çıkacağınız kısa bir seyahat sizi iş hayatındaki stresten kurtarabilir. Böylece hem moraliniz yükselecek hem de hayata daha geniş bir açıdan bakabileceksiniz. Şanslı bir gününüzdesiniz.


19 Temmuz 2014 : Tartışmacı şekilde davranmanın zararını görebileceğiniz bir gün olacak. Nerede çok sayıda insan varsa mutlaka fikir ayrılıkları da beraberinde gelecektir. Herkesi muhakkak ortak bir noktada buluşturmak zorunda değilsiniz.


19 Temmuz 2013 : Geliştirici olduğunu düşündüğünüz bir eğitim söz konusu ise biraz bireysel istek ve disiplin sayesinde, öğrenmeye niyet ederek yol alabileceksiniz. Aynı zamanda öğretici de olabilecek bir seyahate çıkabilirsiniz bugünlerde.


19 Temmuz 2012 : Kimse sizin fikrinizi değiştiremez. Aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine, çevrenizdeki orijinalolaylara yorum getirmelisiniz. Ailenizin de katılacağı önemli bir toplantıda, yeni kararlar almanız mümkün. Onların size destek vermesini bekliyorsunuz. Sağlığınızın kıymetini bilin.


19 Temmuz 2011 : Bugün duygularınız ve bilinciniz aynı doğrultuda ilerleyecektir. Eşinizle ne zamandır konuşmayı düşündüğünüz konu için uygun bir zaman. Onunla birlikte ileriye dönük çok önemli karar-lar alabilirsiniz.


19 Temmuz 2012 : Yakınlarınızla ilgili yollar söz konusu olabilir. Bugün Ay’ın konumu, yakın ilişkilerinize duygusal bir şekilde yaklaşmanızı sağlıyor. Onların problemleri sizi fazlasıyla meşgul edecek.Kardeşlerinizle işbirliği içinde olacağınız bir gün. Kendinizi üzecek konulardan uzak kalmaya çalışmalısınız.Güven duygusuna ihtiyacınız var.


19 Temmuz 2017 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


19 Temmuz 2016 : İş hayatı açısından olumlu bir dönem. Ortaklaşa işler ve kişisel girişimleriniz sayesinde kazançlarınızı artırmanın yollarını aramaktasınız. Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz şartlar da bulacaksınız. Ancak güzelliklere ve size keyif veren harcamalara dikkat etmelisiniz. Yaratıcı konularda ise son derece dinamik bir gün. Size cesaret veren imkanlar olacak.


19 Temmuz 2015 : Daha sakin ve yapıcı bir gün söz konusu. Evde yaşanan uyumlu zamanlar aile içi ilişkilere olumlu yansımakta. Yerleşimle alakalı sorunların aşılması ile olabildiğince esnek ve keyiflisiniz. Evde yapılması gereken işler yanında konfor yaratmak üzere yeniden harekete geçeceksiniz. Yine bu dönem yaratıcı yanların somut çalışmalarla geliştirileceği olanaklar var.


19 Temmuz 2014 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


19 Temmuz 2013 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


19 Temmuz 2012 : Size şans ve iyimserlik getiren konular hızlanıyor. Daha bilinçli olduğunuz son dönemde kendinize güveniniz artmış olmalı, Ancak bir yandan da kardeşlerle ilgili kontrol edilemeyen stresler üzerinizde baskı kurmakta. Gün ortasından sonra para durumunuza yönelik adımlarınız dikkat çekecek. Kişisel çabalarınız ve ticari yeteneğiniz üzerinden yeni kazanımlar elde edebilirsiniz.


19 Temmuz 2011 : Yeniliklere açık durabileceğiniz gelişmeler var. Kendinizi alternatif konularla ilgilenirken bulabilirsiniz. Başkalarından ilham alabileceğiniz gelişmelerle daha farklı deneyimler yaşayacaksınız. Hayata bakışınızı sorgulamak, yeni kişilerle bir araya gelmek sizi yeni fikirler katabilir. Uzaklardan alacağınız haberlerle yolculuk planlarınız hızlanıyor.


19 Temmuz 2017 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


19 Temmuz 2016 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


19 Temmuz 2015 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


19 Temmuz 2014 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


19 Temmuz 2013 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


19 Temmuz 2012 : Ay burcunuzdaki yolculuğunu sürdürüyor. Yeni girişimler yapmaya kararlı olduğunuz bu dönem sizi duygusal açıdan bağlayan temalar olacak. Kararlılığınızı ortaya koyanız için pek çok nedeniniz var. Bu nedenle iş hayatında yaşanan gergin ilişkiler sizi zorlayabilir. Enerjinizi daha sistemli kullanmalı, şansın sizden yana olduğuna inanmalısınız.


19 Temmuz 2017 : Maddi konularda gizlilik yaşamak istemiyorsunuz ama cesurca itiraflar da işinize gelmiyor. Bugün çevrenize oldukça güvensiz yaklaşıyorsunuz. Tedbiri elden bırakmak istemiyorsunuz. Aşk konusunda sevdiğinize karşı oldukça baskıcısınız.


19 Temmuz 2016 : İnsanların samimiyetine inanmıyorsunuz. Çevrenizde olan birkaç olay sizi de etkilemiş gibi görünüyor.


19 Temmuz 2015 : Bugün içinde olduğunuz ortamdan zevk alıyorsunuz. Bu arada çevrenizde sizi sevenler artmaya başladı.


19 Temmuz 2014 : AŞK: Bazı denemeleriniz yanılmaile sonuçlanabilir. Aşkkonusunda ki kuşkularınızıköreltmek istiyor ama bir türlüyapamıyorsunuz. Bu kadar kuşkuile birlikteliğiniz zorlanabilir.PARA: Düşüncesizce savurganlıkyapıyor, sonra gelir kapısı arıyorsunuz. Bütçenizdezorlanmalar olacak. Tedbirli davranın.SAĞLIK: Birdenbire sinirleniyor sonrasakinleşiyorsunuz. Aklınıza olmayacak şeyleritakıp beyninizi lüzumsuz yere yoruyorsunuz.


19 Temmuz 2013 : İşinizde grup halinde çalışmak size uygun. Karşılıklı fikir alışverişi yaparken kendinizi geliştiriyorsunuz.


19 Temmuz 2012 : Kartınız Negatif... Ev içinde ailenizle paylaştığınız ve yaşadığınız öylesine sıkıcı olaylar oluşuyor ki bugün sizlerin de aklınızın durduğu gün olabilir. Yardım etmek istiyorsunuz.


19 Temmuz 2011 : İnsanların eksiklerini takip etmek istiyorsunuz. Bu durum iş arkadaşlarınızın hoşuna gitmeyecek.


19 Temmuz 2017 : Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Artık özgürsünüz. Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin. Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama yeniden merhaba diyeceksiniz. Ailenizle ilişkilerinizi yeniden gözden geçirin.


19 Temmuz 2016 : İlişkinizle ilgili önemli bir kararın eşiğindesiniz. Duygularınız kadar aklınızın da sesini dinlemenizde yarar var. Önemli konularda ani karar vermeniz bazen pişmanlık yaşamanıza neden oluyor. İşinizle ilgili bir süredir oluşum halindeki değişiklikler bugün gündeme gelebilir.


19 Temmuz 2015 : Aşk hayatınızda ilk defa karşılaştığınız bazı zorluklar sizi pasif hale getirebilir. Hatta bu günlerde kendinizi toplumdan ve işlerinizden geri çekme arzusunda da olabilirsiniz. Bu zor günleri, sevdiğiniz kimseyle birlikte olarak atlatmaya çalışın. İş ilişkilerinizde hırslı girişimciliğiniz başarılara açık.


19 Temmuz 2014 : Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.


19 Temmuz 2013 : Yeni başlayan birlikteliğinizde fazla verici davranmayın. Onu memnun etmek için bazen gereğinden fazla çaba harcıyorsunuz. Karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan ona yaklaşmanız size hayal kırıklığı yaşatabilir. İşinizle ilgili problemleri gereğinden fazla büyütüyorsunuz.


19 Temmuz 2012 : Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed