Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

2 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Yay,

Geçmiş Yorumlar:

2 Aralık 2017 : Mutsuzluktan uzak durmak için mutsuzluğu yaşamanıza sebep olan şeyi incelemelisiniz.


2 Aralık 2015 : Bugünlerde, ay ortalarında, ani olaylara neden olan gelişmeler kendisini hatırlatabilir. Geçmişle ilgili olaylar karşısında elinizden geldiği kadar esnek olmaya çalışmanızda fayda var. Sevgili dostlar, ben yazılarımı yıllardır 3 – 4 gün önceden gazeteye yollamakla mükellefim ve okuduğunuz yazılar çoğunlukla 4, ama en geç 3 gün önce tarafımdan gazeteye yollanmış yazılar oluyor. Dolayısıyla, zaman zaman olan biteni bir iki gün sonra ya da bir iki gün önce okuduğunuzda, aslında tam anlamıyla dediğimiz çıkmış oluyor bir iki gün farkla(bugün olduğu gibi). Bunu özellikle, belirtmek istedim. Zira oldu ertesi güne yetiştirdim gibi duruyor bazı zamanlar. Oysa tam tersi, o haftayı yakalamış oluyoruz yorumlarımızla. Dolayısıyla, yazılarımı okurken bir iki gün önce ve bir iki gün sonra hafta boyunca yazdıklarımı da dikkate alarak okursanız beni çok mutlu edersiniz. Bu arada, günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


2 Aralık 2014 : 15 Aralık civarı birkaç gün, maddi anlamda gerilimler söz konusu olsa da, ay genelinde maddi kazançları arttırıcı, yatırımı destekleyen ve maddi açıdan verimli etkiler ön planda. Doğru değerlendirmenizde fayda var. Seyahat ve eğitim fırsatlarını da unutmayalımJ Tüm burçlar için gün geneli: Geçici olarak ya da tamamen çok çalışılması ve çok zaman almasına rağmen düşük getiri olan iş, ilişki veya projeleri askıya almak isteyebilir ve yerine daha zevkli, yaratıcı ve bir o kadar da maddi manevi ya da somut getirisi olan iş, plan, proje, girişim veya iş birliklerine adım atmak isteyebiliriz. Güzel tarafı, bu tür fırsatlar da yok değil ve kısa zaman içinde doğru yolda olduğumuzu anlayabiliriz! Aralık ayı kısa yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden okuyabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


2 Aralık 2013 : Aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren projelerinizi veya çocuklarınızla ilişkilerinizi ilgilendiren konularda olumlu veya ani gelişmeler var. Maddi açıdan da şanslı günlerdesiniz.


2 Aralık 2012 : Kırıcı konuşmalara açıksınız. Dostlarınızın arzuları doğrultusunda bazı planlarınızdan vaz geçmek ve onlara uymak zorunda kalabilirsiniz. Kaybedeceğiniz bir evrak işlerinizin oldukça aksamasına neden olabilir. Bazı teklifler alabilir ve teklifi getiren kimseyle birlikte oldukça yorucu şeyler yapabilirsiniz. Yoğunlaştığınız konular sizi zihnen ve bedenen oldukça yormuş olabilirler. Mal, para ya da alışverişle ilgili bir konuda sinir bozucu gelişmeler olabilir. Bugün ve yarın şansınız son günlerdekine göre çok daha iyi. Eğer erkekseniz bugün bir kadın yüzünden üzülebilirsiniz. Hangi konu olursa olsun zorlanabilirsiniz fakat başlama aşamalarından sonra herşey çok iyi yürüyebilir. Parasal sıkıntılarınız kafanızı çok meşgul ediyor. Bazı kimseleri aramanız gerektiğini unutmamalısınız. Sizden haber bekleyen kimseler var. Bir arkadaşınızın size son derece garip gelebilecek faaliyetleri olabilir ve size de teklifte bulunabilir.


2 Aralık 2011 : İşinizle ilgili bir kadına karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. İş iniz bir kadının hesaplarına uymadığı için size karşı bazı uygulamalara girebilir. İşinizle ilgili haberlere bu dönem, tam olarak doğrulanana kadar inanmamalısınız. Sizi engellemek amacıyla uydurulmuş haberler almanız ya da maksatlı dedikodular dinlemeniz olasıdır.


2 Aralık 2017 : Sabah kafanıza takılan ufak bir ayrıntıyı akşama kadar düşünüp, kendi kendinize kötü bir gün geçireceksiniz. Sürekli geçmişi düşünüp bir takım pişmanlıklar duymanız size hiç birşey kazandırmayacağı gibi yıpranmanıza neden olur. Gün boyu çevrenizdeki insanlardan ve onlarla konuşmaktan kaçacaksınız.


2 Aralık 2016 : Ne istediğinizi iyi biliyor, istekleriniz mutlaka gerçekleştiriyorsunuz. Hayatınıza giren yeni uğraşları daha da keyifli hale getirme arzunuz, size hareketli, dolu günler yaşatabilir. Yakında bazı umursamazlıklar içine gireceksiniz. Sonuçlar sizi, ciddiye alınacak konular sıralamanızda bazı düzeltmelere sevk edecek. Seçicilik konusunda iddialarınız ve yanılgılarınız aynı boyutlarda


2 Aralık 2015 : Bugün önemli bir sınavdan geçtiniz. Bunu ve bundan elde ettiğiniz kazançları yakında anlayacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde sevindirici bir sürpriziniz var ; uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla hasret gidereceksiniz. Aile ilişkilerinizde bazen ihmal ettiğiniz birilerinin gizli sitemlerini alıyor, ama bunu pek gözlemleyemiyorsunuz.


2 Aralık 2014 : Yorgun bir gününüzdesiniz ve canınız belki de bugün çok sıkılacak. Yapmanız gereken bazı işleri önümüzdeki günlere erteleyebilirsiniz. İşlerinize biraz ara verip kısa da olsa bir tatile çıkmanız size iyi gelebilir. Duygusal açıdan yoğun olacağınız bu günlerde arkadaşlarınızla dışarı çıkıp eğlenmeye çalışın.


2 Aralık 2013 : Bir yanınız maceraya atılmak istiyor, bir yanınız ise biraz çekimser duruyor. Bugünkü seçiminiz önemli olacak. Önünüze atılım yapmanız için fırsatlar çıkabilir, değerlendirip değerlendirememek sizin elinizde olacak. Uzun düşünmeye zamanınız yok, çevrenizdekilerin bu konudaki değerlendirmeleri sizi etkileyebilir. Bu gelişmelerin sonu aydınlık gözüküyor.


2 Aralık 2012 : Bugün güne sıkıntılı ve mutsuz başlayabilirsiniz. Sorunlarınızı aşmak konusunda bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Fakat elinizden bir şey gelmiyor. Gün içinde genel olarak huzursuz bir psikoloji sergileyeceksiniz. Sinirleriniz çok gergin olacak ve kendinizi zaman zaman kontrol etmekte çok zorlanacaksınız.


2 Aralık 2011 : Bir konuda son derece hatalı bulduğunuz bir arkadaşınızı son kez uyarmayı düşünüyorsunuz. Ama bu konuda sizin de bir hatanız var, konuyu bütün detaylarıyla bilmiyorsunuz. Bu davranışınızla ilgili ilerde yaşayacağınız bir pişmanlığınız olabilir. Öğle saatlerinde alacağınız bir öneri sizi biraz hareketlendirebilir. Kendinizi yeni deneyeceğiniz bir uğraş içinde bulabilirsiniz.


2 Aralık 2017 : Partnerinizle tam bir uyum içindesiniz. İkinizin de pek hoşlanmadığınız arkadaşlarınız var. Bu insanların ilişkinize olumsuz bakışları ne aranızdaki ne de onlarla olan ilişkinizde bir sorun yaratmıyor.


2 Aralık 2016 : Ortak bir dostunuzdan davet alabilir, kısa bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Bu gezide hoş gelişmeler çok mümkün. Duygusal açıdan yoğunluk yaşayacağınız günler çok yakınınızda.


2 Aralık 2015 : Endişeleriniz boşuna olabilir. Aşkınız belki de böylece daha diri kalıyor. Ayrılık yaşadığınız kadar da sevgilinize kavuşmanın heyecanını yaşıyorsunuz. Ayrı kalışlar ilişkinizi daha sağlamlaştırıyor.


2 Aralık 2014 : Sevgilinize çok bağlısınız ve özellikle şu sıralar üstüne çok düşüyorsunuz. Sevgiliniz bu yoğun ilgiden sıkılabilir. Olayları dengede tutmaya çalışın.


2 Aralık 2013 : Duygusal olarak kendinizi son derece rahat hissedeceğiniz ve duygusal konularda şanslı olacağınız bir gündesiniz. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Bazı sorunlarınızı bugün çözümleme yolunda önemli adımlar atabilirsiniz. Bazı ilginç teklifler veya davetler alma şansınız olacaktır ve bunları olumlu olarak değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz insanla birlikte bazı ilginç planlar yapabilirsiniz. Duygusal konularda yeni kararlar almak için uygun bir gündesiniz.


2 Aralık 2012 : Duygularınızla düşünceleriniz arasında bazı çelişkiler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi duygusal anlamda isteksiz hissedeceksiniz ve sevdiğiniz insana karşı ihmalkar tutumlar içine girebilirsiniz. Duygusal açıdan bir istikrarsızlık ve iniş çıkış yaşayabilirsiniz. Kendinizi yalnız ve desteksiz hissedebilirsiniz bu duygusal olarak bazı sıkıntılar yaşamanıza yol açabilir. Sevdiğiniz insanla aranızda bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilecektir. Duygusal konularda yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz.


2 Aralık 2011 : Karşılıklı kıskançlığınız ilişkinizi canlandırdığı kadar yıpratıyor da. Bazen oyun olmaktan çıkıp ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var.


2 Aralık 2017 : Siz iş yaşamınızda kendinizi biraz gevşek görseniz de, bazı konulardaki katı prensipleriniz, birlikte çalıştığınız insanları sıkıyor. Dün yaptığınız görüşmenin neticesini önümüzdeki günlerde alacaksınız.


2 Aralık 2016 : Değişik düşünceler içindesiniz. Bu, sizi biraz da ilgi konusu yapıyor. Bugünlerde, imkan sahibi yetkin insanlarla, bol fikir üreten maceracı insanlar arasında doğru seçimler yapmanız gerekiyor.


2 Aralık 2015 : Ortaya çıkan problemin bir art niyetten değil küçük bir dikkatsizlikten kaynaklandığını düşünüyorsunuz. İş arkadaşınızla konuşmayı ve omuz omuza sorunu telafi etme yolunu seçeceksiniz.


2 Aralık 2014 : Hafta sonunu özlediğiniz ve işlerinizden sıkıldığınız bir gündesiniz. Şeytana uymayın ve işlerinizi ihmal etmeyin. Daha sonra başınız çok ağrıyabilir.


2 Aralık 2013 : Bazı ortak projelerinizin çabuklaşması için çalışma arkadaşınızla verimli tartışmalara girebilirsiniz. Ekonomik durumunuzu da kariyerinizi de çok olumlu etkileyecek haberleriniz var.


2 Aralık 2012 : İş yaşamınızda ne yapacağınıza ve nasıl davranmanız gerektiğine karar vermekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı işlerinizi erteleyebilir ve ihmalkar tutumlar içine girebilirsiniz. Olaylara tarafsız bakmaya çalışmalı ve daha esnek stratejiler belirlemelisiniz. İş yaşamınızda çeşitli sorunlarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz ve bu sorunları aşmak için bugün yoğun bir çaba göstermeyeceksiniz. Beklediğiniz bazı haberlerde gecikmeler olabilir ve gelişmeler beklentilerinizle uyuşmayabilir.


2 Aralık 2011 : İş sizin için eğlence demek. Keyif almadığınız işlerden kendinizi uzak tutmaya çalışıyorsunuz. Ama daha fazla başarı için hoşlanmadığınız işleri de yapmanız şart.


2 Aralık 2017 : Sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var. Partnerinizin zorlamasıyla sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtarıyor. Kenarda para bulundurmanın önemini kavrıyorsunuz.


2 Aralık 2016 : Parayla ilişkinizde göze hoş gelmeyen bazı taraflar gözleniyor. Bunları sizin de görebilmeniz için çok objektif bakmanız gerekiyor. Bu günlerde dostluk ve çıkar ilişkisini birbirinden ayırmakta zorluk çekiyorsunuz.


2 Aralık 2015 : Uzun süren sabırlı çabalarınızla kendinize ilave bir gelir sağlamayı başardınız. Ama bu da banka hesabınızın sıfırlanmasına neden oldu. Kısa bir zamanda bu hesabı yeniden doldurmaya başlayacaksınız.


2 Aralık 2014 : Bu sıralar paraya çok ihtiyacınız var ve nereden temin edeceğinizi bilmiyorsunuz. Arkadaşlarınıza danışın ve onlardan yardım isteyin.


2 Aralık 2013 : Para sıkıntısı içine düşmekten çok çekiniyorsunuz. Bu nedenle harcamalarınıza azami ölçüde dikkat ediyorsunuz. Hızla yaklaşan büyük ödemenizde sorun çıkmayacak gibi görünüyor.


2 Aralık 2012 : Maddi konularda çeşitli kısıtlamalar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve beklediğiniz gelişmelerde gecikmeler olabilir. Olanaklarınızı iyi değerlendirmeniz gereken bir gündesiniz.


2 Aralık 2011 : İhtiyaçlarınızdan çok zevkinize harcamak huyunuz bütçenizi zorluyor. Bu sıralar hobilerinize epeyce para harcamanız gerekecek. Aileniz bu durumunuzdan pek hoşnut değil.


2 Aralık 2017 : Sürekli uyardığınız halde hiçbir şeyi düzeltemediğiniz bir oluşumun dışına çıkmaya çalışacaksınız.


2 Aralık 2016 : Pek hoşnut kalmadığınız bir daveti reddetmekte zorlanacaksınız. Kararlı bir tavır, yeni bu tür davetlerin tamamen önünü kesebilir.


2 Aralık 2015 : Artılarınızı, eksilerinizi birlikte ve iyimserliği abartmadan değerlendirmeye çalışmalısınız. Bugünlerde yapacağınız ve önemsediğiniz görüşmede çok objektif olmanız gerekecek.


2 Aralık 2014 : Çok samimi gördüğünüz bir arkadaşınız arkanızdan olumsuz şeyler konuşuyor. Dikkatli davranın. Etrafınızda tanımadığınız düşmanlarınız olabilir.


2 Aralık 2013 : Birtakım insanlar işyerinizdeki genel memnuniyetsizlikte özel bir payınız olduğunu düşünüyor ve bu görüşlerini yaygınlaştırıyorlar.


2 Aralık 2012 : Düşüncelerinizi ve planlarınızı kendinize saklamayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz ancak güven sorununu fazla abartmamalısınız.


2 Aralık 2011 : Hayatın ciddi yanlarıyla yüzleşmeniz gereken bir dönemdesiniz. Başlangıçta size ağır gelebilir ama yararını göreceksiniz.


2 Aralık 2017 : Bugün aşırı iyi niyet ve körü körüne inanç diğer insanların hayal kırıklığı yaşatmasına vesile olabilir. Güven duymak güzel ancak bu, tamamen tedbirsiz ve ipleri karşınızdakinin eline bırakan bir kaderciliğe varmazsa iyi olur.


2 Aralık 2016 : Sevdiklerinizi bir araya getirmek ve birlikte hoş vakit geçirmek adına organizasyon yapabilirsiniz. Bu sayede sizin uyumu işaret eden tablonuz herkese örnek olabilir. Eşinizle olan mutluluğunuz her-kesin ilişkisine örnek oluyor.


2 Aralık 2015 : Zihinsel olarak kendinizi vermeniz gereken bir işiniz varsa günü etrafa bulaşmadan, çevresel faktörlerden soyutlanarak geçirin. Arayış içinde olmak daha iyisini yaratabilir ama hız kesecektir. Bildiğiniz yol en doğrusu.


2 Aralık 2014 : Hayatınızdaki bir kadın figürüyle aranızda yanlış anlaşılma veya ufak bir sürtüşme yaşanabilir. Sizin sakin ve hareket etmeden önce durumu derinlemesine değerlendiren, dürtüsel hareket etmeyen tarafınız gidişatı etkiler.


2 Aralık 2013 : Bugün kendinizi biraz halsiz hissedebilirsiniz. Yiyip içtiğinize dikkat etmeye gayret edin. Yeteri kadar iyi takviye almazsanız enerjiniz daha günün ortasında tükenebilir. Olaylara hissi tepkiler vermekten kaçınmaya çalışın.


2 Aralık 2012 : Derin ve mistik konularda çalışmalar yapabileceğiniz bir gün. Eğer niyetiniz varsa bu tarz grup çalışmaları-na katılıp fayda görebilirsiniz. Bilinç altınız oldukça aktif. Onları açığa çıkarmak sizin elinizde. Rüyalarınız bile sıra dışı ve sizi yönlendiren nitelikte olabilir. Onlara kulak verin.


2 Aralık 2011 : Bugün sevgilinizle duygularınızı paylaşın. Bir iş arkadaşınızla aranızda tatsız bir konuşma geçebilir. Yine de kırıcı olmaktan kaçınmalısınız. Sürekli akıl verme huyunuz onu rahatsız ediyor. Yakın akrabalarınızdan birinin rahatsızlığıyla uzun zaman ilgilenmek zorunda kalacaksınız.


2 Aralık 2012 : Bugün, yapmak istediğiniz çok şey var ve yaşantınızda önce kendi duygularınızı ön plana çıkarmak istiyorsunuz. Hırslı ve atılgan yönünüzü ortaya çıkarmaktan hoşlanacaksınız. . Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek, sizin de öncülüğünüzü yaptığınız bazı  aktiviteleri başlatacaksınız.


2 Aralık 2017 : İçinde bulunduğunuz koşullar sizi duyarlı hale getiriyor. Pek çok konuda belirsizlikler öne çıkarken, kafa karışıklığı yaşamanız söz konusu. Şimdilik önceliklerinizi yeniden düzenlemeli, risk almaktan kaçınmalısınız. Belki başkalarına faydalı bir şeylerle ilgilenebilirsiniz. Geçmişle ilgili konuların getirdiği korkuları artık yenmeniz gerekiyor.


2 Aralık 2016 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


2 Aralık 2015 : Günlük rutinler ve pratik hareket etmeniz gereken işler var. Bu konuları yük olarak hissederek yorgunlukların altında kalabilirsiniz. Yeni plan yaparak eldeki işleri toparlamaya bakın. Zira iş ortamında sizden somut beklentiler olacak. Geçmişte yaşanan bir rahatsızlık yeniden gündeme gelebilir. İlerleyen saatlerde ilişkiler size aradığınız keyfi getirecek.


2 Aralık 2014 : Risk ve heyecan içeren uğraşlara girebilirsiniz. Eğlence fırsatlarını da kaçırmayacaksınız. Yüksek enerjinizle bulunduğunuz ortamın ilgi odağı haline gelebilirsiniz. Ancak harcamalarınıza en ufak bir sınır koymuyorsunuz. Biraz ölçülü olmanızda fayda var. Aşkla ilgili heyecan verici gelişmeler olabilir. Keyifli bir gün geçireceksiniz.


2 Aralık 2013 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


2 Aralık 2012 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


2 Aralık 2011 : Son derece hareketli ve yoğun bir dönem. Aynı anda birden fazla sorumluluk hayatınıza girebilir. Özellikle yerleşime ilgili konularda daha fazla çaba göstermeniz gerekecek. Bu arada güvenlikle ilgili sorunlarınız ayrı bir dikkat istiyor. İş hayatınızda organize olmanız ve sorumluluk almanız gereken işler ise yıpratıcı olacak. Hafta sonu kendinizi toparlayabilirsiniz.


2 Aralık 2017 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


2 Aralık 2015 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


2 Aralık 2014 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


2 Aralık 2013 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


2 Aralık 2012 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


2 Aralık 2017 : Kartınız Kutsallık... Can sıkıcı bir ortamda olmanıza rağmen rahat hiç kimseye sıkıldığınızı belli etmiyorsunuz. Yarınınızın başarısını kendiniz hazırlamış olacaksınız.


2 Aralık 2016 : Olumsuz olaylar yaşasanız bile bir takım aksaklıklardan sonra her şey sizin lehinize gelişecek. Bunun için kendinizi üzmenize hiç gerek yok.


2 Aralık 2015 : Kartınız Gereklilik... Bugün sizler için gerekli olan şey ekip çalışmalarını tercih etmek ve kendinizi rekabetin içine atmak. Ancak yanılabileceğiniz o kadar çok şey var ki, unutmayın.


2 Aralık 2014 : YENİLİKLERE açık olun. Gereksiz bulduğunuz işlerle ilgilenmek canınızı sıkabilir. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı dikkatli olun.


2 Aralık 2013 : Duygularınız sizi ele veriyor.Karşı cinse karşı hassasiyetGösterdiğiniz birsüreçtesiniz. Kıymetinizibilemeyen insanlarıuzaklaştırmalısınız.


2 Aralık 2012 : Kartınız Deli... Stresli ortamlardan her ne kadar uzak kalmak isteseniz de o sizi gelip buluyor gibi. İş ve eğlence hayatını aynı anda yaşamak istemeniz birinden birine zarar verebilir.


2 Aralık 2011 : Bugün duygusal anlamdaeksiklik yaşayabilirsiniz.Partneriniz sizekarşı ilgisizdavranıyor. Buda sizi mutsuzediyor. Ancak busadece sizin bakış açınız.O sizi mutlu etmek içinfazlasıyla çabalıyor.


2 Aralık 2017 : Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir.


2 Aralık 2016 : Sevdiğinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemeniz gerekiyor. Bazı sorunlarınızı çözmek rahatlamanızı ve iyimser olmanızı sağlayacak. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün. Bunun dışında olumlu bir iş günü geçirecek ve çevrenizin takdirini toplayacaksınız.


2 Aralık 2015 : Sevgilinize yaklaşımınız, onun sorunlarına çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir. Son zamanlarda işlerinizde bir yoğunluk var. Yoğun iş yaşamına alışıksınız. Üstelik etkin olduğunuz, yeteneklerinizi ortaya serebilecek olanaklar bulduğunuz bir iş yaşamından hiç de rahatsız değilsiniz.


2 Aralık 2014 : Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.


2 Aralık 2013 : Hayatın günlük sorunlarıyla çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda problemler yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Eğer kalbiniz boşsa çıktığınız bu yolculuklarda tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz.


2 Aralık 2012 : Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed