Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

2 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Yay,

Geçmiş Yorumlar:

2 Aralık 2014 : 15 Aralık civarı birkaç gün, maddi anlamda gerilimler söz konusu olsa da, ay genelinde maddi kazançları arttırıcı, yatırımı destekleyen ve maddi açıdan verimli etkiler ön planda. Doğru değerlendirmenizde fayda var. Seyahat ve eğitim fırsatlarını da unutmayalımJ Tüm burçlar için gün geneli: Geçici olarak ya da tamamen çok çalışılması ve çok zaman almasına rağmen düşük getiri olan iş, ilişki veya projeleri askıya almak isteyebilir ve yerine daha zevkli, yaratıcı ve bir o kadar da maddi manevi ya da somut getirisi olan iş, plan, proje, girişim veya iş birliklerine adım atmak isteyebiliriz. Güzel tarafı, bu tür fırsatlar da yok değil ve kısa zaman içinde doğru yolda olduğumuzu anlayabiliriz! Aralık ayı kısa yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden okuyabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


2 Aralık 2013 : Aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren projelerinizi veya çocuklarınızla ilişkilerinizi ilgilendiren konularda olumlu veya ani gelişmeler var. Maddi açıdan da şanslı günlerdesiniz.


2 Aralık 2012 : Kırıcı konuşmalara açıksınız. Dostlarınızın arzuları doğrultusunda bazı planlarınızdan vaz geçmek ve onlara uymak zorunda kalabilirsiniz. Kaybedeceğiniz bir evrak işlerinizin oldukça aksamasına neden olabilir. Bazı teklifler alabilir ve teklifi getiren kimseyle birlikte oldukça yorucu şeyler yapabilirsiniz. Yoğunlaştığınız konular sizi zihnen ve bedenen oldukça yormuş olabilirler. Mal, para ya da alışverişle ilgili bir konuda sinir bozucu gelişmeler olabilir. Bugün ve yarın şansınız son günlerdekine göre çok daha iyi. Eğer erkekseniz bugün bir kadın yüzünden üzülebilirsiniz. Hangi konu olursa olsun zorlanabilirsiniz fakat başlama aşamalarından sonra herşey çok iyi yürüyebilir. Parasal sıkıntılarınız kafanızı çok meşgul ediyor. Bazı kimseleri aramanız gerektiğini unutmamalısınız. Sizden haber bekleyen kimseler var. Bir arkadaşınızın size son derece garip gelebilecek faaliyetleri olabilir ve size de teklifte bulunabilir.


2 Aralık 2011 : İşinizle ilgili bir kadına karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. İş iniz bir kadının hesaplarına uymadığı için size karşı bazı uygulamalara girebilir. İşinizle ilgili haberlere bu dönem, tam olarak doğrulanana kadar inanmamalısınız. Sizi engellemek amacıyla uydurulmuş haberler almanız ya da maksatlı dedikodular dinlemeniz olasıdır.


2 Aralık 2014 : Yorgun bir gününüzdesiniz ve canınız belki de bugün çok sıkılacak. Yapmanız gereken bazı işleri önümüzdeki günlere erteleyebilirsiniz. İşlerinize biraz ara verip kısa da olsa bir tatile çıkmanız size iyi gelebilir. Duygusal açıdan yoğun olacağınız bu günlerde arkadaşlarınızla dışarı çıkıp eğlenmeye çalışın.


2 Aralık 2013 : Bir yanınız maceraya atılmak istiyor, bir yanınız ise biraz çekimser duruyor. Bugünkü seçiminiz önemli olacak. Önünüze atılım yapmanız için fırsatlar çıkabilir, değerlendirip değerlendirememek sizin elinizde olacak. Uzun düşünmeye zamanınız yok, çevrenizdekilerin bu konudaki değerlendirmeleri sizi etkileyebilir. Bu gelişmelerin sonu aydınlık gözüküyor.


2 Aralık 2012 : Bugün güne sıkıntılı ve mutsuz başlayabilirsiniz. Sorunlarınızı aşmak konusunda bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Fakat elinizden bir şey gelmiyor. Gün içinde genel olarak huzursuz bir psikoloji sergileyeceksiniz. Sinirleriniz çok gergin olacak ve kendinizi zaman zaman kontrol etmekte çok zorlanacaksınız.


2 Aralık 2011 : Bir konuda son derece hatalı bulduğunuz bir arkadaşınızı son kez uyarmayı düşünüyorsunuz. Ama bu konuda sizin de bir hatanız var, konuyu bütün detaylarıyla bilmiyorsunuz. Bu davranışınızla ilgili ilerde yaşayacağınız bir pişmanlığınız olabilir. Öğle saatlerinde alacağınız bir öneri sizi biraz hareketlendirebilir. Kendinizi yeni deneyeceğiniz bir uğraş içinde bulabilirsiniz.


2 Aralık 2014 : Sevgilinize çok bağlısınız ve özellikle şu sıralar üstüne çok düşüyorsunuz. Sevgiliniz bu yoğun ilgiden sıkılabilir. Olayları dengede tutmaya çalışın.


2 Aralık 2013 : Duygusal olarak kendinizi son derece rahat hissedeceğiniz ve duygusal konularda şanslı olacağınız bir gündesiniz. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Bazı sorunlarınızı bugün çözümleme yolunda önemli adımlar atabilirsiniz. Bazı ilginç teklifler veya davetler alma şansınız olacaktır ve bunları olumlu olarak değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz insanla birlikte bazı ilginç planlar yapabilirsiniz. Duygusal konularda yeni kararlar almak için uygun bir gündesiniz.


2 Aralık 2012 : Duygularınızla düşünceleriniz arasında bazı çelişkiler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi duygusal anlamda isteksiz hissedeceksiniz ve sevdiğiniz insana karşı ihmalkar tutumlar içine girebilirsiniz. Duygusal açıdan bir istikrarsızlık ve iniş çıkış yaşayabilirsiniz. Kendinizi yalnız ve desteksiz hissedebilirsiniz bu duygusal olarak bazı sıkıntılar yaşamanıza yol açabilir. Sevdiğiniz insanla aranızda bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilecektir. Duygusal konularda yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz.


2 Aralık 2011 : Karşılıklı kıskançlığınız ilişkinizi canlandırdığı kadar yıpratıyor da. Bazen oyun olmaktan çıkıp ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var.


2 Aralık 2014 : Hafta sonunu özlediğiniz ve işlerinizden sıkıldığınız bir gündesiniz. Şeytana uymayın ve işlerinizi ihmal etmeyin. Daha sonra başınız çok ağrıyabilir.


2 Aralık 2013 : Bazı ortak projelerinizin çabuklaşması için çalışma arkadaşınızla verimli tartışmalara girebilirsiniz. Ekonomik durumunuzu da kariyerinizi de çok olumlu etkileyecek haberleriniz var.


2 Aralık 2012 : İş yaşamınızda ne yapacağınıza ve nasıl davranmanız gerektiğine karar vermekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı işlerinizi erteleyebilir ve ihmalkar tutumlar içine girebilirsiniz. Olaylara tarafsız bakmaya çalışmalı ve daha esnek stratejiler belirlemelisiniz. İş yaşamınızda çeşitli sorunlarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz ve bu sorunları aşmak için bugün yoğun bir çaba göstermeyeceksiniz. Beklediğiniz bazı haberlerde gecikmeler olabilir ve gelişmeler beklentilerinizle uyuşmayabilir.


2 Aralık 2011 : İş sizin için eğlence demek. Keyif almadığınız işlerden kendinizi uzak tutmaya çalışıyorsunuz. Ama daha fazla başarı için hoşlanmadığınız işleri de yapmanız şart.


2 Aralık 2014 : Bu sıralar paraya çok ihtiyacınız var ve nereden temin edeceğinizi bilmiyorsunuz. Arkadaşlarınıza danışın ve onlardan yardım isteyin.


2 Aralık 2013 : Para sıkıntısı içine düşmekten çok çekiniyorsunuz. Bu nedenle harcamalarınıza azami ölçüde dikkat ediyorsunuz. Hızla yaklaşan büyük ödemenizde sorun çıkmayacak gibi görünüyor.


2 Aralık 2012 : Maddi konularda çeşitli kısıtlamalar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve beklediğiniz gelişmelerde gecikmeler olabilir. Olanaklarınızı iyi değerlendirmeniz gereken bir gündesiniz.


2 Aralık 2011 : İhtiyaçlarınızdan çok zevkinize harcamak huyunuz bütçenizi zorluyor. Bu sıralar hobilerinize epeyce para harcamanız gerekecek. Aileniz bu durumunuzdan pek hoşnut değil.


2 Aralık 2014 : Çok samimi gördüğünüz bir arkadaşınız arkanızdan olumsuz şeyler konuşuyor. Dikkatli davranın. Etrafınızda tanımadığınız düşmanlarınız olabilir.


2 Aralık 2013 : Birtakım insanlar işyerinizdeki genel memnuniyetsizlikte özel bir payınız olduğunu düşünüyor ve bu görüşlerini yaygınlaştırıyorlar.


2 Aralık 2012 : Düşüncelerinizi ve planlarınızı kendinize saklamayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz ancak güven sorununu fazla abartmamalısınız.


2 Aralık 2011 : Hayatın ciddi yanlarıyla yüzleşmeniz gereken bir dönemdesiniz. Başlangıçta size ağır gelebilir ama yararını göreceksiniz.


2 Aralık 2014 : Hayatınızdaki bir kadın figürüyle aranızda yanlış anlaşılma veya ufak bir sürtüşme yaşanabilir. Sizin sakin ve hareket etmeden önce durumu derinlemesine değerlendiren, dürtüsel hareket etmeyen tarafınız gidişatı etkiler.


2 Aralık 2013 : Bugün kendinizi biraz halsiz hissedebilirsiniz. Yiyip içtiğinize dikkat etmeye gayret edin. Yeteri kadar iyi takviye almazsanız enerjiniz daha günün ortasında tükenebilir. Olaylara hissi tepkiler vermekten kaçınmaya çalışın.


2 Aralık 2012 : Derin ve mistik konularda çalışmalar yapabileceğiniz bir gün. Eğer niyetiniz varsa bu tarz grup çalışmaları-na katılıp fayda görebilirsiniz. Bilinç altınız oldukça aktif. Onları açığa çıkarmak sizin elinizde. Rüyalarınız bile sıra dışı ve sizi yönlendiren nitelikte olabilir. Onlara kulak verin.


2 Aralık 2011 : Bugün sevgilinizle duygularınızı paylaşın. Bir iş arkadaşınızla aranızda tatsız bir konuşma geçebilir. Yine de kırıcı olmaktan kaçınmalısınız. Sürekli akıl verme huyunuz onu rahatsız ediyor. Yakın akrabalarınızdan birinin rahatsızlığıyla uzun zaman ilgilenmek zorunda kalacaksınız.


2 Aralık 2012 : Bugün, yapmak istediğiniz çok şey var ve yaşantınızda önce kendi duygularınızı ön plana çıkarmak istiyorsunuz. Hırslı ve atılgan yönünüzü ortaya çıkarmaktan hoşlanacaksınız. . Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek, sizin de öncülüğünüzü yaptığınız bazı  aktiviteleri başlatacaksınız.


2 Aralık 2014 : Risk ve heyecan içeren uğraşlara girebilirsiniz. Eğlence fırsatlarını da kaçırmayacaksınız. Yüksek enerjinizle bulunduğunuz ortamın ilgi odağı haline gelebilirsiniz. Ancak harcamalarınıza en ufak bir sınır koymuyorsunuz. Biraz ölçülü olmanızda fayda var. Aşkla ilgili heyecan verici gelişmeler olabilir. Keyifli bir gün geçireceksiniz.


2 Aralık 2013 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


2 Aralık 2012 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


2 Aralık 2011 : Son derece hareketli ve yoğun bir dönem. Aynı anda birden fazla sorumluluk hayatınıza girebilir. Özellikle yerleşime ilgili konularda daha fazla çaba göstermeniz gerekecek. Bu arada güvenlikle ilgili sorunlarınız ayrı bir dikkat istiyor. İş hayatınızda organize olmanız ve sorumluluk almanız gereken işler ise yıpratıcı olacak. Hafta sonu kendinizi toparlayabilirsiniz.


2 Aralık 2014 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


2 Aralık 2013 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


2 Aralık 2012 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


2 Aralık 2014 : YENİLİKLERE açık olun. Gereksiz bulduğunuz işlerle ilgilenmek canınızı sıkabilir. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı dikkatli olun.


2 Aralık 2013 : Duygularınız sizi ele veriyor.Karşı cinse karşı hassasiyetGösterdiğiniz birsüreçtesiniz. Kıymetinizibilemeyen insanlarıuzaklaştırmalısınız.


2 Aralık 2012 : Kartınız Deli... Stresli ortamlardan her ne kadar uzak kalmak isteseniz de o sizi gelip buluyor gibi. İş ve eğlence hayatını aynı anda yaşamak istemeniz birinden birine zarar verebilir.


2 Aralık 2011 : Bugün duygusal anlamdaeksiklik yaşayabilirsiniz.Partneriniz sizekarşı ilgisizdavranıyor. Buda sizi mutsuzediyor. Ancak busadece sizin bakış açınız.O sizi mutlu etmek içinfazlasıyla çabalıyor.


2 Aralık 2014 : Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.


2 Aralık 2013 : Hayatın günlük sorunlarıyla çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda problemler yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Eğer kalbiniz boşsa çıktığınız bu yolculuklarda tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz.


2 Aralık 2012 : Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed