Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

2 Mayıs Hangi Burç?


Burcunuz Boğa,

Geçmiş Yorumlar:

2 Mayıs 2017 : Bazı konularda son noktayı koyma veya son sözü söyleme fırsatı bulabilirsiniz, ama bu sizi tatmin etmeyebilir. Dolayısıyla, olayı her açıdan değerlendirmeden konuşmak doğru olmayabilir. Uzlaşmak ve anlayışlı olmak sizi yalnızlıktan veya izole olmaktan alıkoyacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta sonu genelinde ve sonrasında daha ciddi veya karamsar düşünmeye meyilli olabiliriz. Üzgün olabilir veya hayata olumsuz bakabiliriz. İletişim kurmak zor olabilir veya yalnız hissedebiliriz. Daha önce ihmal ettiğimiz konular nedeniyle mücadele gerektiren ortamlara girebilir veya olumsuz denebilecek haberler alabiliriz. Sözlerimiz kesilebilir veya engellenmiş hissedebiliriz. Önemli kararlar almak, imzalar atmak veya büyük yatırımlar yapmak için uygun günlerde değiliz. Aşk hayatımızda ve her türlü ilişkilerimizde zorlanabileceğimiz hafta sonundayız; tartışmalardan kaçınalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


2 Mayıs 2016 : Duygusal ilişkilerinizde yüzleşmeniz gereken durumlar veya duygusal anlamda sıkıntılı pozisyonlar söz konusu olabilir. İlişkilerinizdeki sorunların çözümü istikrarlı ve sabırlı tavırlarda yatıyor. Sezgileriniz sizi yanıltmayacak, sizi bazı hatalardan koruyacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Fikir alışverişlerini, sosyal planları, yeni öğrenilecek bilgileri, hümanist tavırları ön plana çıkartan bir gündeyiz. Akşam saatlerinden itibaren hedeflerimize ulaşma konusunda kararlı şekilde ilerleyebiliriz. Tecrübeli veya yaşça büyük kişilerle iletişim artabilir. Geceye doğru saatlerde ise, farklı şeyler deneyebilir, yenilikçi bir ruh halinde olabiliriz. Sıradan şeyler ilgimizi çekmeyecektir. Bugün Boğa burcuna geçiş yapan Venüs ise, estetik, güzellik, sanat, yaratıcı işler, zevke düşkünlük, keyif veren aktiviteler ya da ilişkilerde sadakat, istikrar, güven ve kalıcılık temalarının önümüzdeki günlerde ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


2 Mayıs 2015 : Bazı konuların istendiği gibi yapılabilmesi için gerekli şeyleri sıralamak ya da bahaneler bulmak yerine, yararlı planlar yapmanız daha faydalı sonuçlar doğurabilir. Mayıs ayının ilk haftasında, bazı sonlanmalar, sonuçlanmalar veya kopuşlar söz konusu olabilir. Ancak, üzülmemek lazım, çünkü sonuçta yeni fırsatlar yolda. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… instagram.com/niobeaslitemel


2 Mayıs 2014 : Bugün, gizli bir plan dahilinde mi yoksa açıkça ve ön planda kalarak mı hareket etmenin daha doğru olacağı üzerine düşünmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda tavsiyelerde bulunmak veya tavsiye almak istiyorsak, gerekli konularda tüm işaretleri, düzenlemeleri ve detayları iyice araştırmak zorundayız. Aksi takdirde alınacak tavır, çizilecek yol veya yapılacak plan onaylanacak türden olmayabilir, uygunsuz olabilir ve en önemlisi asıl büyük planın önünde engeller oluşturabilir.


2 Mayıs 2013 : Hızlı bir sürecin başındasınız. Hangi tekliflerin dikkate değer hangilerinin olumsuz olduğunun kararını vermek çok zor olabilir ve bu alanda önemli testlerden geçilebilir. Orijinal düşünmeniz ve yeniliklere açık olmanız karşı karşıya kalabileceğiniz durumlarda size yardım edecektir. Sorumluluklarınızın bilincinde olmanız hayatınızda etkisi olabilecek kişilerin ilgisini çekmenizi sağlayabilir.


2 Mayıs 2012 : Bugün bazı toplantılara iştirak etmeniz, bir kutlamada bulunmanız ya da sevdiğiniz bir kimseyle, belki de karşı cinsten birisi ile başbaşa bir yerlere gitmeniz olasıdır.Eğer bazı sorunları kendinize dert etmez de günü yaşamaya gayret ederseniz son derece hoş vakit geçirebilirsiniz. Bunun yerine kafanızı taktığınız konuları düşünür ve kendinizi kuruntulara kaptırırsanız günü ziyan etmiş olursunuz. İş hayatınızda bugün hayırlı sayılacak bir yatırım yapabilir ve bunun sonucunda da yüklü bir para kazanabilirsiniz Ancak, bunu birkaç kişi ile bölüşebilirsiniz.


2 Mayıs 2011 : Elde etmek istediğiniz şeylerle ya da yapmak istediğiniz işlerle ilgili planlarınızı yalnız başınıza yapmanız gerekiyor. Çevreden alacağınız tavsiyeler size yardımcı olamaz. Aynı şekilde bugün çevrenizdeki insanlar bütün iyi niyetleriyle size yardımcı olmak isteseler bile işe yarar birşeyler yapabilmeleri zordur. Eğer aşırı sinir gerilimine girer ve insanlara sert tepkiler vermek üzere olduğunuzu hissederseniz önce neden kaynaklandığını düşünmelisiniz.


2 Mayıs 2017 : Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendirebilir. İlginç kişilikli biriyle birlikte gerçekleştireceğiniz derin sohbetten çok hoşnut kalacaksınız. Çevrenizdekilerle ilişkileriniz çok olumlu. Tek sorununuz çok meraklı davranıp çok yakınlaşmanız. Bu özelliğiniz insanların sizden kolay istemelerine yol açabiliyor.


2 Mayıs 2016 : Çevrenizde alıngan olduğunuz, küçük sorunları büyüttüğünüz şeklinde düşünceler geliştiriyorsunuz. Son zamanlarda sorun ettiğiniz olayları yeniden bir düşünün, bu düşüncelerin haklılığını daha iyi göreceksiniz.. Çok merak ettiğiniz yurtdışındaki bir arkadaşınızın, dolaylı olarak mutluluk haberini alıp sevineceksiniz. Bu akşam onu aramanız, sizi yeni düşlere yöneltebilir.


2 Mayıs 2015 : Biraz planlı olursanız, yakınlarınızla yararlı birtakım iş birlikleriniz olabilir. Zaman, zaman başınıza buyruk kararların aşamasına geliyorsunuz, fakat uyarılara duyarlı oluşunuz sizi riskten koruyor. Bugün yine bu tür davranışlar gündeme gelebilir. Gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Küçük projeler de yaşamınızı doldurabilir.


2 Mayıs 2014 : Günlerdir beklediğiniz an geldi. Yorucu bir haftadan sonra dinlenmeli yada sevdiklerinizle güzel havayı da fırsat bilip gezmelisiniz. Bu değerli gününüzde size bazı insanlar çatmak isteyebilir. Rahat olun ve günün keyfini çıkarın. Unutmayın önünüzde uzun bir hafta var.


2 Mayıs 2013 : Sizi çok ilgi çekici bulan birine, bazı önsezilerinizle yakınlık duyamıyorsunuz. Sezgileriniz, karşı tarafın ısrarcılığına rağmen sizi bu ilişkiyi sınırlı tutmaya yönlendirecek. Yakın bir zamanda kısa bir yolculuğunuz var. Sizi bu yolculuğa pek sıcak baktırmayan duyumlar alıyorsunuz. Ama gitmeniz halinde, yeni düşüncelerle yeni planlar içine girebilirsiniz.


2 Mayıs 2012 : Bugün genel olarak rahat bir gün geçireceksiniz. Rutin işlerinizle meşgul olabilir ve bazı ufak tefek sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Şu sıralar aileniz ve yakınlarınızla yakın ilişkilere girebilirsiniz. Gününüz biraz sıkıcı ve sıradan olabilir ama bunu zevkli hale getirebilirsiniz. Ailenizle veya sevdiklerinizle akşamüstü dolaşıp eğlenebilirsiniz.


2 Mayıs 2011 : Arkadaşlık bağlarınız güçlü. Çok önemsediğiniz bir arkadaşınızın kişisel sorunlarına, bugünlerde daha da yakın olacaksınız. Yakında büyük bir kalabalık içinde, coşkulu bir sevinci paylaşabilirsiniz. Akraba ilişkilerinizde bir süredir sizden gizlenmeye çalışılan bir şeyler var. Bununla ilgili kuşkularınızı netleştirmeniz gerekecek.Erken yorumlar sakıncalı olacak.


2 Mayıs 2017 : Sevgiliniz ona fazla ilgi göstermediğinizi düşünüyor olabilir .O sizi gerçekten çok seviyor ve gereken ilgiyi hak ediyor. Sevgilinize biraz daha zaman ayırmaya çalışın.


2 Mayıs 2016 : Sevgiliniz ona fazla ilgi göstermediğinizi düşünüyor olabilir .O sizi gerçekten çok seviyor ve gereken ilgiyi hak ediyor. Sevgilinize biraz daha zaman ayırmaya çalışın.


2 Mayıs 2015 : Hafta sonunda sevgilinizin planlarını alt üst etmeniz onu biraz üzmüş görünüyor. Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Değerlendirebilirsiniz konu hiç büyümeden kapanabilir.


2 Mayıs 2014 : Konuşarak aştığınız ufak tefek sorunları bir daha yaşamak istemiyorsunuz. İlişkideki küçük sorunlar size bu kadar da korkutucu gelmemeli. Problemli ilişkilerin altında basiretsiz kişilikler ararken, genel baskılanmaları da gözden kaçırmamalısınız.


2 Mayıs 2013 : Son zamanlardaki yabancı davranışlar ilişkiyi daha da karmaşık bir duruma getirebilir. Bugünleri, ilişkide son derece açık olma ve onarma anlamında çözümler üretme zamanı olarak değerlendirebilirsiniz.


2 Mayıs 2012 : Aşk yaşamınız şu sıralar çalkantılarla dolu. Sevgilinize biraz daha ilgi göstermelisiniz. Ona karşı ilgisiz olduğunuzu düşünüyor olabilir. Onun sizi ne kadar sevdiğini düşünün biraz.


2 Mayıs 2011 : Son yaşadığınız tartışmaları, kalıcı problemlerin başlangıcı olarak değerlendirmeniz için henüz erken. Olumlu sonuçlara vardırılan tartışmalar, ilişkiyi birkaç adım ileriye götürebilir.


2 Mayıs 2017 : İşten yılacak biri değilsiniz. Ama kolay iş beğenmiyorsunuz. Bu yüzden çok istekli çalışmıyor ve bunu gizleyemiyorsunuz. İş başında işi sevmeyen, huzursuz görüntünüz göze batıyor. Bugünden başlayarak gönlünüzün işini aramalısınız


2 Mayıs 2016 : İşyerinizde çok sabırsızsınız ve bunu çevrenizdeki insanlara da fazlasıyla belli ediyorsunuz. Amirinizle iş performansınızdan çok memnun. Yakında terfi edebilirsiniz.


2 Mayıs 2015 : Henüz her konuyu sizinle paylaşmaya niyeti yok gibi görünen insanlar, sabrınızdan etkileniyor. Çabalarınız yakında parlak teklifler almanıza neden olabilir. Eskiden birlikte çalıştığınız bir arkadaşınız, bugünlerde sizden yardım isteyebilir.


2 Mayıs 2014 : İş sahibi olmayan Koçlar için de yeni başlangıçlar kapıda. Karar verme sürecindesiniz. İş sahibi olanlar yeni bir gelişmenin heyecanını yaşıyorlar. Bu gelişme son derece olumlu sonuçlar doğuracak.


2 Mayıs 2013 : Sunduğunuz yeni görüşler ilgiyle karşılanacak. Başarılarınızı arttırmanız için biraz da ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor. İş hayatınızda gözle görülür düzelmeler var.


2 Mayıs 2012 : İş yerinizde çok yoğun günler geçiriyorsunuz. Kafanızı biraz toparlamalısınız yoksa iş ortamından çabuk sıkılabilirsiniz. Bugün akşam saatlerinde önemli bir toplantıya katılabilirsiniz.


2 Mayıs 2011 : Çözümsüzlükler kalıcı değil. Ama sizin yeni niyetlere yönelik arayışlarınız devam edecek. Önümüzdeki günler içinde umutlarınızı şekillendirebilecek görüşmeler söz konusu.


2 Mayıs 2017 : Aile içindeki para sorunlarına katkı koymaya çalışıyorsunuz Birikiminizi nerede kullanacağınız hakkında fazla bilgi sahibi değilsiniz. Önümüzdeki günlerde güven duyduğunuz konuyla ilgili birinin size çok ilginç bir önerisi olacak.


2 Mayıs 2016 : Günü yaklaşan senetlerin neden olduğu gerginlikler kısa vadede yok olacak, her şey rayına oturacak gibi. Çok yakında hiç beklemediğiniz bir para sevinciniz olabilir.


2 Mayıs 2015 : Pek de yakınınız olmayan biriyle yaşadığınız bir para tartışması bugün yeniden açılacak gibi. Herkes sizin ne kadar haklı olduğunuzu biliyor olsa da uzlaşmacı tavırlar puanınızı arttıracak.


2 Mayıs 2014 : Maddi konularda genel anlamda olumlu etkiler altında olacağınız ve başarılı çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Daha çok uzun süreli düşüneceksiniz ve planlarınızda da temkinli olmayı tercih edeceksiniz. Parasal olarak bazı yeni kararlar alabilirsiniz.


2 Mayıs 2013 : Bugünlerde bir arkadaşınızla birlikte ortak bir yatırımınız söz konusu olabilir. Para durumunuzda iyiye gidiş gözleniyor. Yakında alacağınız bir haberle sevineceksiniz.


2 Mayıs 2012 : Özellikle şu sıralar çok savurgansınız ve gereksiz harcamalarda bulunuyorsunuz. Bu gidişle bütçenizi zorlayabilirsiniz.


2 Mayıs 2011 : İki kişiyle verimli para alışverişlerine gireceksiniz. Ama bu ilişkide fazla gerekli olmayan bir gizlilik niyeti içinde olacaksınız. Aile içindeki harcama alışkanlığı sizi yeni tartışmalara sokabilir.


2 Mayıs 2017 : İnsanlara avans vermeden yana cömertliğiniz bugünlerde işe yarayabilir. İşyerinizde sorun yaşadığınız bir kişi, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle ve iyi niyetle yaklaşmak durumunda kalabilir.


2 Mayıs 2016 : Çok özel bir konuda beklemediğiniz ölçüde değişik bir tavra zorlanabilirsiniz.


2 Mayıs 2015 : Yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek. Biraz sabırlı olmanız gereken bir gün.


2 Mayıs 2014 : Bugün zaman zaman iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade edebilmenin yollarını bulmalısınız.


2 Mayıs 2013 : Aceleci davrandığınız ilişkilerde belli bir zaman sonra problemler yaşayabilirsiniz.


2 Mayıs 2012 : Yakınlarınızdan birisi sizi çok kıskanıyor ve üstünüzde gözü olabilir. Bu kişiyi derhal tespit etmelisiniz. Tehlike yaratabilir gibi gözüküyor.


2 Mayıs 2011 : İş hayatınızda beklentili olduğunuz ilişkilerle ilgili aradığınız fırsatlar çok yakınınızda. Çıkarlarınızı iyi gözetmeniz ve taleplerinizi cesaretle dile getirmeniz gereken önemli bir görüşmeniz olacak


2 Mayıs 2017 : İçinizde kopan fırtınaları dışarıya, doğru biçimde yansıtmakta zorlanıyorsunuz. Ancak bugün size yakışır bir biçimde tepkilerinizi göstermenin zamanıdır. Maddi ve manevi anlamda yeni ve şanslı kapılar açılacak sanki önünüzde. Zihinsel kapasitesinizi derin konulara odaklayın.


2 Mayıs 2016 : Gönlünüzün aradığını bulmak için aceleye gerek yok. Çevrenizin size uygun görmeyeceği, sizin de ileride rahatsızlık duyacağınız ilişkiden uzak durun. Ailenizden biriyle sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.


2 Mayıs 2015 : Çocuklarla ilgili planlar, sanatsal organizasyonlar, hobi gibi eğlence veren aktiviteler bugün size her zamankinden daha çok mutluluk verecek. Eğlence arasında iş fikirleri üretmek konusunda da özel bir beceriniz olacak.


2 Mayıs 2014 : Dünün aksine bugün aklınız daha farklı biçimde parasal konulara yatkın olacak. Ancak yine de ekonomik olarak istikrar sağlamakta ve düzeni yürütmekte zorlan-dığınız etkiler altındasınız. Fikirlerin peşinden hemen yürümeyin.


2 Mayıs 2013 : Kişisel çekişmelerden sadece ilişkileriniz değil işiniz de zarar görebilir. Zıtlaşmaların geliştirici etkisinden pek fayda yok. Sağduyuyu devreye sokmaya çalışın özellikle mesleki açıdan. Objektif olmak ikna kabiliyetinizi artıracaktır.


2 Mayıs 2012 : Partnerinizle aranızdaki sorunların birçoğunun dert edilmeyecek şeyler olduğunu biliyorsunuz. İşte gerilimli bir ortamda çalışıyorsunuz. Bu çözüme kavuşana kadar huzursuzluğunuz sürecek. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.


2 Mayıs 2011 : Kendi farklılığınızı hissedin. Sıra dışı özelliklerinizi mesleğinizde sergilemek ya da böyle bir işte çalışmak isteyebilirsiniz. Mesai arkadaşlarınızla ilişkilerinizdeki uyumlu tavırlarınızla dikkat çekiyorsunuz.


2 Mayıs 2012 : Bugün, çevresel koşullarınızı yeniden irdeleme ihtiyacı içindesiniz.Güven duygunuzun pekişmesi, biraz da sizin tutumunuzla ilgili gelişiyor.Yaşadığınız olaylara isteksiz bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Yalnız kalmalı ve kendinizi izole ederek, yorumunuzu etki altında kalmadan yapmalısınız. İçsel sesinize güvenebilirsiniz.


2 Mayıs 2017 : Çok daha iyimser düşünceler kazanıyorsunuz. Sosyal alanda hayatınız her zamankinden hareketli ve renkli geçmekte. Kendinizi başkalarının ihtiyaçlarına daha yakın hissedebilirsiniz. Zira son dönemde oldukça yapıcı destekler vermek, paylaşımlarınızı artırmakta heveslisiniz. Geleceğe dönük planlar da sizi hareketli kılıyor. Ancak maddi konularda daha önlemci olabilirsiniz.


2 Mayıs 2016 : Sizin için yoğun bir gün başlıyor. Elinizdeki işleri tamamlamak ve artan sorumlulukları ele almak durumundasınız. Detaylı konuların üzerinizde baskı kurması ile zaman kaybı yaşanabilir. Organize olmaya bakmalı, işte tembellikten kaçınmalısınız. Zira eksiklerinizi tamamlamak ve yeteneklerinizi geliştirmek durumundasınız. Sağlınıza karşı özenli olmalısınız.


2 Mayıs 2015 : Evinizle ilgili uğraşlar yorucu olurken, baba ile ilgili sorunlar yeniden hayatınıza girebilir. Önemli temeller atmaya başladığınız yerleşimle ilgili konular ise duygusal açıdan sizi zorlamakta. Pek çok konuda esnek olmalı ve özel hayatınıza yeniden bakma ihtiyacı duymalısınız. Evde başlatacağınız değişiklikler ve yenilikleri ilerletmeye çalışın.


2 Mayıs 2014 : Bugün harcamalarınız konusunda hareketlilik gözüküyor. Ani artışlar söz konusu olabilir. Bazı teknik yenilenmeler tahminlerinizin çok üstünde gerçekleşebilir. Bu yüzden yenileme işlerinizi ertelemeniz daha iyi olur. Ayrıca maddi destek için elinizdeki işlere öncelik vermelisiniz. Yeni projeleriniz için maddi destekler bulmanız güç olabilir.


2 Mayıs 2013 : Kariyerde ve iş hayatında önemli adımlar atmaktasınız. İş hayatında yeni kazanımlar aradığınız bu dönem sizin de sorumlulukların bilincinde olun. Başkaları ile olan ortaklıkları gözden geçirmek, yeni hedeflere odaklanmak için kararlı olmalısınız. Bir başka açıdan bakıldığında hayat düzeninizi etkileyen mücadeleler içindesiniz.


2 Mayıs 2012 : Duygularınızı harekete geçiren, sizi rahat kılan etkiler var. Artık dışadönük yaratıcı çalışmalarla dikkat çekmeye başlıyorsunuz. Yeni hobiler bulmak konusunda da hevesli görünüyorsunuz. İkili ilişkiler açısından ise canlı bir dönem. Çocuklarla alakalı olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ancak iş ortamında sizi kısıtlayan işlere, çalışma şartlarına dikkat etmelisiniz.


2 Mayıs 2011 : Ay#39#ın burcunuzda olması size gücünüzü gösterebileceğiniz koşullar getiriyor. Kendi istediğiniz yönde ilerleyebilir, kişisel konularınıza yönelebilirsiniz. Ancak önemli başlangıçlarınız hakkında henüz net olmayan durumlar var. Harekete geçmekte acele etmemeniz gerek. Bugün grup çalışmalarını içine alan konular, ortak bir amaç için bir araya gelebileceğiniz arkadaşlıklar söz konusu.


2 Mayıs 2017 : Sosyal hayatınızda süren canlılık yeni dostlukları öne çıkarıyor. Ortak bir hedef içinde olduğunuz kişilerle önemli çalışmalar yapabilirsiniz. Ancak gün ortasından sonra gündeminiz değişecek. Daha içe dönük ve huzursuz olabilirsiniz. Geçmişle ilgili temalarla yüzleşmek bazı korkularınızı aşabileceğiniz şartlar getirebilir. Biraz sabırlı olmalısınız.


2 Mayıs 2016 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


2 Mayıs 2015 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


2 Mayıs 2014 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


2 Mayıs 2013 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


2 Mayıs 2012 : İş ve keyifler bira arada yürümeye başlıyor. Devam eden zorunlu işler ve tamamlanması gereken konular öne çıkacak. Ancak sizi rahatlatan sosyal hayat ve ilişkiler açısından coşkulu bir gün olabilir. Kendiniz yeni uğraşlar edinmek, boş zaman yaratarak değişik dinlenceler yaşamak sizin elinizde. Duygusal ilişkilerde dışadönük olabilirsiniz.


2 Mayıs 2017 : BEKLENTİLERİNİZLE beraber planlarınız da değişebilir. Sevgilinizle ilgili konularda, duygularınızdan emin olmayabilirsiniz. Ona daha yakın davranmalısınız.


2 Mayıs 2016 : Kendini bilmez tavırlarınız etrafınızdaki insanları sizden uzaklaştırıyor. İnsanlara iyi yönlerinizi gösterin.


2 Mayıs 2015 : Günlerin sizi yorduğunu iyiden iyiye hissedeceksiniz. Bazı olumsuzluklar sizi rahatsız edebilir.


2 Mayıs 2014 : Çevrinizdeki herkesin ihtiyaçlarına göre peşinde koşabiliyorsunuz. Yardımsever yapınız sayesinde çevreniz her zaman arkadaş dolu.


2 Mayıs 2013 : Kartınız Felaket... Yakın bir dostunuzun size yardım etmesinde fayda var. Bugünkü kartınız tam anlamı ile destek ihtiyacını belirtiyor. Aksi halde emekleriniz boşa gidebilir.


2 Mayıs 2012 : Aşk yaşamınızda her şey hayal dünyasında ilerliyor. İş hayatında ise pratik çözümler üretiyor ve çevrenize yardımınızı esirgemiyorsunuz.


2 Mayıs 2011 : Doğru davranış biçiminizle geliştireceğiniz o kadar çok yönünüz var ki, görenleri şaşırtabilirsiniz.


2 Mayıs 2017 : Aşk hayatınız dışarıdan sorunsuz gibi görünse de, yine problemleriniz var. Gerginlikten ne kadar uzaklaşmayı başarırsanız, mükemmel bir ikili olarak görülmeye devam edersiniz. İşinizle ilgili beklemediğiniz bir takım ufak tefek problemlerin yaratabileceği strese hazırlıklı olmalısınız.


2 Mayıs 2016 : Aşk hayatınız dışarıdan sorunsuz gibi görünse de, yine problemleriniz var. Gerginlikten ne kadar uzaklaşmayı başarırsanız, mükemmel bir ikili olarak görülmeye devam edersiniz. İşinizle ilgili beklemediğiniz bir takım ufak tefek problemlerin yaratabileceği strese hazırlıklı olmalısınız.


2 Mayıs 2015 : Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.


2 Mayıs 2014 : Bu kadar kuruntulu olmanız, sizi güzel bir ilişkiden mahrum ediyor. Kendinizi biraz gevşetir ve rahatlatırsanız, aşk hayatınız herkesi kıskandıracak boyutlarda olacak. Bugün iş çevrenizdeki kişilerin bazı yalanlarıyla karşılaşmanız mümkün. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz.


2 Mayıs 2013 : Sevgilinizin şikayetlerini küçümsemeyin. Ani çıkışlarınız var. Önünüzde duygularınızı sergileyeceğiniz fırsatlarınız olacak, bunlardan yararlanmaya çalışın. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve işinizi değiştirme arzusu duyabilirsiniz. Gereğinden fazla beklenti içine girmek hayal kırıklığına neden olabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed