Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

2 Şubat Hangi Burç?


Burcunuz Kova,

Geçmiş Yorumlar:

2 Şubat 2015 : Önümüzdeki 10 gün içinde, özel yaşamınızı ilgilendiren konularda sonlanma veya sonuçlanma enerjisi hakim. Partnerinizle ilgili değişiklikler sıkıntı yaratabilir.


2 Şubat 2014 : Yeni alanlara ilgi duyabilir, yeni dünyalar veya felsefeler keşfedebilir, yeni çevrelere girebilir ya da merak ettiğiniz konularda tatmin olma amaçlı bazı araştırmalar yapabilirsiniz. Bu hafta sonu, bu yönlü çalışmalar yapmak sizi memnun edecek. Tüm burçlar için gün geneli: Son zamanlarda olanlara bakıldığında umudunuzu kaybetmiş olsanız da, bu hafta sonu işlerin uğraştırmadan veya en azından düşündüğünüz kadar yormadan akıcı şekilde ilerlemesi sizi de şaşırtabilir. Son haftalarda yaşanılan nahoş gelişmelerin güzel tarafı, istediğimiz şeylerin olup olmayacağına veya ilerleyip ilerlemeyeceğine dair bilgilendirici bir süreç yaşamamıza olanak tanıması oldu. Bu noktadan itibaren istek ve beklentilerimizi daha gerçekçi şekilde ele alma fırsatı bulabilir ve hangi yöne olursa olsun hızlı şekilde ilerleyebiliriz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


2 Şubat 2013 : Burcunuza geçen Venüs üç hafta boyunca kendinizi bir yıldız gibi hissetmenize neden olabilir. Herkes sizi takip edebilir. Trendleri siz yaratıyorsunuz, bazı değişiklikler yapmanız insanların düşüncelerini veya bazı işlere yaklaşımını değiştirebilir. Evinize, çevrenize ve yaşam tarzınıza yatırım yapmalısınız. Yakın zamanda belli bir ödül söz konusu olabilir. Niobe


2 Şubat 2012 : Bugün sevdiğiniz kişiler nedeniyle yapacağınız harcamalar parasal açıdan sıkışmanıza sebep olabilir. Bu yüzden masraflarınıza dikkat etmelisiniz. Parasal açıdan şanslı bir dönemde olmanıza rağmen harcamalarınız sizi ufak tefek sıkıntılara sokabilir.Yakın akrabalarınızdan ya da arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz. Bugün yapacağınız ufak tefek yolculuklar sayesinde zevkli anlar yaşayabilirsiniz.


2 Şubat 2011 : Sağlığınız konusunda endişelenecek bir durum yok. Yanlız katılacağınız davetlerde veya arkadaş grubunuzla gezmeler sırasında beslenme alışkanlıklarınıza dikkat etmelisiniz. Fazla aburcubur gıdalara meyilli olursanız çeşitli mide ve bağırsak rahatsızlıklarına yakalanma olasılığı yüksek olacaktır. Yapmayı düşündüğünüz zorunlu olduklarınız hariç önemli alışverişlerinizi ileri bir tarihe ertelemekte fayda var.


2 Şubat 2015 : Hayatınızda yapmayı düşündüğünüz yeniliklerden bir kısmı, siz farkında olmadan bugünlerde gerçekleşebilir. Bugün alacağınız telefonları iyi değerlendirmeli ve önemli bir fırsata ilk adımı atacağınızı görebilmelisiniz.. Bir arkadaşınızın sağlık sorunlarına üzülüyorsunuz. Arkadaşınızın, sizin ilginizle kendini daha iyi hissetmesi sizi duygulandıracak.


2 Şubat 2014 : İnsanların zaaflarının üzerine fazla gitmiyor, şans tanıyorsunuz. Fakat zekanıza duyduğunuz güven sizi düzensiz, tedbirsiz bir insan yapıyor, az emek harcayan kolaycı biri gibi görünebiliyorsunuz. Parlak zekanızla her şeyin üstesinden kolayca gelebiliyorsunuz. Herhangi bir çalışmada, yetersiz ön hazırlıkla bile başarı elde edebiliyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinde aranan kişisiniz.


2 Şubat 2013 : Yeni umutlarla döşediğiniz yeni dönemin eskisinden pek bir farkı olmayacağını, daha ilk günlerden anlayamazsınız. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün akşam saatlerinde kalabalık bir topluluk içindesiniz. İçinizdeki rehaveti yok etmek için bir başlangıç fırsatı olabilir bu. Bugünlerdeki özel zevklerinizle, hobilerinizle uğraşma isteğiniz, hayatın üzerinizdeki ağırlığını hafifletecek.


2 Şubat 2012 : Bugünlerde iyimser bekleyişler içine girebilirsiniz. Olumlu teklifler, birçok konudaki çekincelerinizi ortadan kaldırabilir. Duyarlı özelliğinizle insanları etkiliyor ve sıcak ilişkiler kurabiliyorsunuz. Bugünlerdeki enerjiniz çevrenizdeki etki ve ilgi alanınızı genişletebilir. Bir akraba ilişkinizdeki aşk beraberliğinde rızasız tavırlarınız, üzüntü nedeni oluyor.


2 Şubat 2011 : Bugünlerde iyimser bekleyişler içine girebilirsiniz. Olumlu teklifler, birçok konudaki çekincelerinizi ortadan kaldırabilir. Duyarlı özelliğinizle insanları etkiliyor ve sıcak ilişkiler kurabiliyorsunuz. Bugünlerdeki enerjiniz çevrenizdeki etki ve ilgi alanınızı genişletebilir. Bir akraba ilişkinizdeki aşk beraberliğinde rızasız tavırlarınız, üzüntü nedeni oluyor.


2 Şubat 2015 : Duygularından ve kendinden emin tavırlarınız karşınızdakine daha çekici gelebilir ve bugünlerde daha atak olma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bir şeylerin olgunlaşması için koyduğunuz zamanı sürekli uzatmamalısınız.


2 Şubat 2014 : Sevdiğiniz kişi ilişkiyi korumak adına, sorunlarını sizinle paylaşmaktan kaçınıyor. Sizin dışınızda herkesten destek isterken, bir tek sizi sorunlarının dışında tutuyor. Birtakım güvensizlikler söz konusu olabilir.


2 Şubat 2013 : Kolay bitirip kolay unuttuğunuz geçmiş deneyimleriniz, insanların size ilişki konularında çok güvenli bakmamasına neden olmuş gibi. Aşk ilişkilerinizdeki bu imajı aceleyle değiştirmelisiniz.


2 Şubat 2012 : Duygularınızın karşılığı fazlasıyla var. Gün içindeki problemlerin etkisi, sizi ilişki içinde problem aramaya yöneltiyor. Zaman içersinde ilişkinize bakışınızda netlikler gelişebilir.


2 Şubat 2011 : Duygularınızın karşılığı fazlasıyla var. Gün içindeki problemlerin etkisi, sizi ilişki içinde problem aramaya yöneltiyor. Zaman içersinde ilişkinize bakışınızda netlikler gelişebilir.


2 Şubat 2015 : Daha iyi bir pozisyonda olma isteğinizi yararsız kişilere ulaştırıyorsunuz. Bir süre daha beklemeniz gerekebilir. Planlı çalışmalarınız, kazancınızla ilgili yeni beklentilerinize cevap verecek.


2 Şubat 2014 : İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra düzelmeler görünüyor. Sorunlu bazı ilişkilerden kendinizi sıyırmış görünüyorsunuz. Bu daha randımanlı bir çalışma içine girmenizi ve değerinizin anlaşılmasını sağlayabilir.


2 Şubat 2013 : Karizmatik havanız, iş ilişkilerinizde inisiyatif kullanma kolaylığı sağlıyor. Gelecek adına umutlu görünüyorsunuz. Mesleki bilginizi arttırma niyetiniz iyi bir kariyer elde etmenizi sağlayabilir.


2 Şubat 2012 : Objektif yaklaşımlarınız var. İlişkileri bu anlayış içinde yürütüyorsunuz. İş bağlantılarınızdaki sürpriz karışıklıklar, bir arkadaşınızın da omuz vermesiyle yakında bir düzelme trendine girecek.


2 Şubat 2011 : Objektif yaklaşımlarınız var. İlişkileri bu anlayış içinde yürütüyorsunuz. İş bağlantılarınızdaki sürpriz karışıklıklar, bir arkadaşınızın da omuz vermesiyle yakında bir düzelme trendine girecek.


2 Şubat 2015 : Zaman içersinde belli bir tasarrufa ulaşabilirsiniz, ama bu, beklediğiniz boyutlarda olmayabilir. Yeni kaynak arayışlarınız var. Bunlarla ilgili görüşmelerde yeni haberler söz konusu.


2 Şubat 2014 : Para idaresinde oldukça mahir oluşunuz, sizi birçok kaygıdan uzak tutabiliyor. Yakın bir zamanda para haberiniz var. Kısa bir sevincin arkasından uzun düşünceler, endişeler gelebilir.


2 Şubat 2013 : Önümüzdeki günlerde sıkıcı bir para tartışmanız olabilir. Küçük yatırımınız size uzun zamandır bir şey kazandırmıyor. Bu parayı daha hareketli bir alana kaydırmayı düşüneceksiniz.


2 Şubat 2012 : Dengeli harcamalar standardınızın sınırlarını daraltsa da, şikayetçi görünmüyorsunuz. Yeni girişimler, yeni para olanakları getirebilir. Bugünlerde tekliflere açıksınız.


2 Şubat 2011 : Dengeli harcamalar standardınızın sınırlarını daraltsa da, şikayetçi görünmüyorsunuz. Yeni girişimler, yeni para olanakları getirebilir. Bugünlerde tekliflere açıksınız.


2 Şubat 2015 : Maddi konularda daha gerçekçi değerlendirmeler içinde olmanız gerekiyor. Umut bağladığınız yerlerin, bir oyalama taktiği uyguladığı yönündeki endişelerinizde gerçeklik olabilir.


2 Şubat 2014 : Çevrenizde art niyetli insanlar yok, ama yine de edilgenlikten kurtulmanız gerekiyor. Bazı durumlarda aldığınız kararlar size ait olmuyor. Bazı insanları diğerlerinden ayırıyor onlara danışmanlarınızmış gibi davranıyorsunuz.


2 Şubat 2013 : Bir yakınınıza sürekli akıl verme isteğiniz onu boğuyor. Onun da bir yetişkin olduğunu fark etmeniz gerekiyor.


2 Şubat 2012 : Bir konuyla ilgili gelişmelerin kısır döngü halini aldığını düşünüyorsunuz. Yeterli ilgiyi göstermeyişiniz, kat edilen yolu görmenizi engelliyor.


2 Şubat 2011 : Bir konuyla ilgili gelişmelerin kısır döngü halini aldığını düşünüyorsunuz. Yeterli ilgiyi göstermeyişiniz, kat edilen yolu görmenizi engelliyor.


2 Şubat 2015 : Aşk hayatınızda kısa bir süre de olsa huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu durum, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamanız ilişkinize zarar veriyor. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.


2 Şubat 2014 : Sevginizi ortaya koymakta biraz zorlanabileceğiniz ancak en azından karşınızdakine verdiğiniz değeri göstermekten çekinmemeniz gereken bir gündesiniz. Sizden talep edilen maddi ve manevi şeylere kayıtsız kalmayın.


2 Şubat 2013 : Bugün yaptığınız mücadeleyi herkesin görmesi gerekiyor. Geri planda durarak olacak şey değil bu. Mütevazı olunmayacak kadar cesaret gösterebiliyorsunuz. Üstelik de tamamen size özgü becerileri sadece başkaları için ortaya koyabiliyorsunuz. Bu ilham olmak için gösterin.


2 Şubat 2012 : Aşk hayatınızda yeni bir heyecan var. Sevgi dolu bir döneme gireceksiniz. Bu ilişki sizi sevecen insanların bir arada bulunduğu ortama ya da bir arkadaş çevresine götürebilir. Bir iki gün içinde mesleğinizdeki temel bir değisikliğin kritiğini yapacaksınız. Bir dostun uyarılarını dikkate almalısınız.


2 Şubat 2011 : Bugünlerde her şeye muhalif bir tavır içinde olmanız sizi destekleyenleri hayal kırıklığına uğratıyor. Görev verdiğiniz kişilere güvenip onları desteklemenizin size başarı getireceği gerçeğini unutmayın.


2 Şubat 2013 : Yaşam enerjinizin güçlü olduğu bir gün.  Birçok işi bir arada yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Yaratıcılık dürtülerinizi istediğiniz alanda kullanabilir, bir çok yeni iş için başlangıçlar yapabilirsiniz. Bugün satın alma duygunuz çok yüksek. Uzun süredir aklınıza taktığınız alışverişi yapmaktan büyük bir zevk alacaksınız.


2 Şubat 2015 : Evlilik temalarının getirdiği paylaşımlar siz canlılık kattı. Daha yaratıcı ve esnek olduğunuz son günlerde arkadaşlarla bir araya geldiniz. Gün ortasından sonra ortaklaşa para konuları size stres taşıyacak. Birtakım eleştiriler öne çıkarken, beklentilerinizde ölçülü olmalısınız. Gün ortasından sonra borç alacak konularınızı yeniden toparlamak, eşin para durumu ile ilgilenmek size düşecek.


2 Şubat 2014 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


2 Şubat 2013 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


2 Şubat 2012 : Hayatınıza keyif ve hareket getiren konular söz konusu. Artık kendi istediğiniz yönde ilerlemek ve özgür adımlar atmaktan yanasınız. Yaratıcı konularda dikkat çekeceğiniz pek çok yenilik yapacaksınız. Kendinizi yenilemek, sevgi ilişkilerinizi yapıcı yanlarınızla yaşamak size keyif getirecek. Değişik hobiler ilgilenerek günü keyifli tamamlayabilirsiniz.


2 Şubat 2011 : Ay burcunuzda ilerlemeye başladı. Hayatınıza dair yaptığınız planları hızlı biçimde işler hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda yaratıcı yanlarınızla pek çok yeni girişim yapacaksınız. Sizi cesaretlendiren her konuya hakim olmanız olumlu sonuçları beraberinde getirecektir. Önemli değişikliklere giderek başlangıçlarınıza odaklanmalısınız.


2 Şubat 2015 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


2 Şubat 2014 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


2 Şubat 2013 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


2 Şubat 2015 : İlişkinizdeki denge çubuğuna yön vereceksiniz. Bugün, maddi manevi olarak iyi bir gün geçireceksiniz. Yaşamınızda oluşan aksilikler karşısında huzursuz olmanız için bir neden yok. Kendinizi suçlayıp boşuna zor duruma sokuyorsunuz.


2 Şubat 2014 : Bugünlerde oldukça samimi davranışlar içindesiniz. Hiç kimse hakkında kötü bir düşünceniz yok.


2 Şubat 2013 : Mantığınızla hareket etmeyi tercih ediyorsunuz. Sevdiğiniz kişinin endişelerini artırmaya başladınız.


2 Şubat 2012 : AŞK: Sevecen ve samimisiniz. Aşkoyunlarında tam bir ustasınız.Sevginizi göstermekten hiççekinmiyor, enerjik doğanızgereğince bugün aşk hayatınızınbir takım temellerini atmışoluyorsunuz. Çekici ve hoşsunuz.İŞ: Bugünlerde kendinize hizmet ettirmeyi çokseviyorsunuz. Onun için sizinle çalışmak pek kolayolmuyor. Oysa her işe kendi elinizi atarsanız dahabüyük yeteneğiniz olduğunu göreceksiniz.SAĞLIK: Kas ağrılarınıza ağrı kesici iyi gelecek.


2 Şubat 2011 : Ani tepkileriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Bugün, duygusal konularda yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Olayları kendi başınıza halletme yolunu seçeceksiniz. Duygularınızı denetlemekten yanasınız.


2 Şubat 2015 : Sevgilinizle olası iletişim problemleri yaşamamak için sözlerinize dikkat etmeye özen gösterin. Gün içerisinde ilişkinizle ilgili anlayışınızı değiştirecek olaylar yaşayabilir ve dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Bugün iş yerinde sakin olmaya çalışın. Kırılganlığınızı da kontrol etmelisiniz.


2 Şubat 2014 : Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.


2 Şubat 2013 : Yaşadığınız ilişki yeni gelişmelerle yön değiştirebilir. Bununla ilgili belirtiler var ama biraz daha dikkatli olmalısınız. Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar yine gündeme gelebilir. İş hayatınızdaki başarınızın sebeplerinden bir tanesi de hırslı ve tuttuğunu koparan biri olmanızdan kaynaklanıyor.


2 Şubat 2011 : Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed