Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

2 Temmuz Hangi Burç?


Burcunuz Yengeç,

Geçmiş Yorumlar:

2 Temmuz 2015 : Hafif huzursuz veya stresli hissedebileceğiniz günler ya da çevrenizdeki kişilerin gerilimi sizi de rahatsız edebilir. Önemli konuşmaları başka bir zamana ertelemekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Oğlak burcundaki dolunay, hırslarımızı veya yaşamsal planlarımızı ön plana çıkartabilir. İmajımız ve amaçlarımızı ilgilendiren başlıklar ön plana çıkabilir. İçsel istek ve ihtiyaçlarımız ve ait olduğumuz toplumun bizden beklentileri ya da toplum içinde sürdürmemiz gereken duruş arasında sıkışıp kalmış hissedebiliriz. Ev, aile ve ülke başlıklı konulardaki gelişmelerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Hafif bir stres hissedilse de, ikili ilişkilerimizde yaşanacak hoşluklar, partnerimizin veya sevdiğimiz kişilerin jestleri ya da estetik veya yaratıcılık gerektiren işlerde yaşanacak tatmin veya hoş gelişmeler stresi unutturabilir. Aşağıda dolunayın burçlarınıza etkilerini paylaştım. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


2 Temmuz 2014 : Son dakika değişikliklerine ve yanlış anlaşılmalara bağlı sorunlar azalacağı için bir karar aldığınızda ilerlemeniz daha kolay olacaktır.Tüm burçlar için gün geneli: Birkaç gün içinde üç haftadır belli aralıklarla yaşanan iletişimsel, elektrik elektronikle ilgili, yanlış anlaşılmalara bağlı veya sistemsel aksilikler düzelmeye başlıyor, kafa karışıklıkları, bizi belirsiliğe iten konular biraz olsun toparlanıyor. Neyse ki, bozulan anlaşmalar, diyaloglar, açılmayan epostalar, çekmeyen cep telefonları, bozulan bilgisayarlar (ki bir aydır Bill Gates hariç herkesle görüşüyorum!) v.b kaderimiz değildi ve birkaç güne kadar teknolojik hatalardan kurtulabiliriz. Hepinize keyifli mesajlaşmalar, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.


2 Temmuz 2013 : Bazı planlarınız, maddi düzenlemeler veya iş birlikleriniz ani aksaklıklarla karşılaşırsa, biraz beklemenizde fayda var. Zira, kısa sürede kendi kendine toparlanacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler bazı konulardaki mutsuzluğumuzun, tatminsizliğimizin veya başarısızlığımızın nedenini başka kişilere yükleyebileceğimize işaret ediyor. Onların bilgisizlikleri, yetersizlikleri, tepkileri veya dikkatsizlikleri suçlamalarımızın nedeni olabilir. Ancak, bu değerlendirmemize katılmayacak olan karşı taraftaki kişiler, zamanlamamız veya kendimizi ayrı tutmamız nedeniyle yüksek sesli tepkiler verebilirler. Kelimelerimizi dikkatli kullanmamızda fayda var.


2 Temmuz 2012 : Sadece kendinize güvenerek yapacağınız bir şey büyük beğeni kazanabilir. Eğer işi hafife almaz da üzerine giderseniz ilerde çok önemli olabilecek bazı gelişmeler başlayabilir. Eğer siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğe daha yakın ilgi göstermeniz gerekir. Hangi cinsiyetten olursanız olun ev ya da işinizle ilgili bir konuda yanlış bir karar vererek zor durumda kalabilirsiniz. Mal, para ya da alışverişle ilgili bir konuda sinir bozucu gelişmeler olabilir. Bugün bir dikkatsizliğiniz yüzünden aynı şeyi defalarca yapmak zorunda kalmanız olasıdır. Daha sakin düşünmeye çalışmalısınız. Zorluklar karşısında yardım aramanız boşuna. Aradığınız destek ve yardımı bulamazsınız. Rahatlıkla başa çıkmanız mümkün olan şeyler size yapılması imkansız ya da çok zor işler olarak görünebilirler.


2 Temmuz 2011 : Siz evli bir yengeçseniz ve özellikle kadınsanız eşinizin bazı tekliflerini ya da fikirlerini iyi değerlendirmeli ve o doğrultuda haraket etmelisiniz. Süregelen bir ilişkiniz varsa ve hangi cinsiyetten olursanız olun birlikte olduğunuz kimseyle beraber bazı yeni şeyler yapabilirsiniz. Yalnız bir yengeçseniz bugün çevrenizde sizi beğenen birçok kimse olacaktır. Artık tercih size kalmış, gönlünüze uygun biriyle çıkmak için adım atabilirsiniz.


2 Temmuz 2015 : Müdahaleci davrandığınız bazı durumlardaki tavırlarınız, konunun içindeki diğer insanlarca hoş karşılanmıyor. Buna dikkat etmelisiniz, insanlar üzerindeki imajınız zedelenebilir. Bugüne aktardığınız problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulamayabilirsiniz. Gündemde olmayan ama verimli düşünceler, bir plan ölçeğinde zihninizi işgal edebilir.


2 Temmuz 2014 : Bugün karşılaşacağınız bazı olaylar duygularınızı harekete geçirebilir. Alıngan ve huzursuz olabilirsiniz. Dikkatinizi yönelttiğiniz konuda bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu durumda çevrenizdeki insanlara karşı sert tepkiler vermek yerine böyle aksamaların olacağını belirterek yumuşak bir hava yaratabilirsiniz. Yakınlarınızla ilgili bir haber duyabilir bu haberin peşinden günlük programınızı değiştirebilirsiniz.


2 Temmuz 2013 : Bir yakınınızla ilgili duyduğunuz endişe sizi üzüyor. Fakat onun çok özel sorunları için yapabileceğiniz fazla şey yok. Akşama doğru yapacağınız program, üzüntünüzü bir kenara atmanıza vesile olabilir. Bugün yerli yerinde durmayan, değişken duyguların etkisi altında görünüyorsunuz. İçinizdeki sevinç ve hüzün gün boyu yer değiştirecek.


2 Temmuz 2012 : Bugün önceden aldığınız bir kararı uygulamak isteyeceksiniz. Gelecek planlarınızla ilgili olarak bir karar aşamasına birlikte geldiğiniz insanları çok iyi tanıyorsunuz. Bu yüzden kafanız biraz karışık. Güvensizlikler kararınızı geciktiriyor. Çok yönlü kişiliğiniz yeni hareketlenmelere eğilimli. Hayatınızdaki önemli ilişkileri iyi değerlendirmeniz gerekebilir.


2 Temmuz 2011 : Aynı anda birçok şeye birden ilgi duyabiliyorsunuz. Bu özelliğiniz zaman zaman başladığınız işi yarım bırakmanıza neden oluyor. Bu yüzden ortak proje yapmak isteyenler tedirginliklerini dile getirebilirler. Yine de bir projeniz gerçekleşecek gibi gözüküyor. Bugün güzel başlangıçlara açık. Bu konuda isteklilik içinde olmanız gerekiyor.


2 Temmuz 2015 : Daha anlaşılır, daha netlik içeren davranışlar, karşılıklı tanışmayı daha kolaylaştırabilir. Aranızdaki ilginç iletişim, kalıcı beraberlik emellerinizde zorlayıcı engeller çıkartabilir.


2 Temmuz 2014 : Bugün birlikte olduğunuz insanla sorunlar yaşayacaksınız. Bu sorunlarınızı ailenize anlatarak olayı iyice çıkılmaz hale sokabilirsiniz. Bu konuda dertleşmek istediğiniz kişi yine sevgilinizin kendisi olmalı.


2 Temmuz 2013 : Duygusal olduğunuz kadar gerçekçisiniz de. İlişkinizde duygular kadar da gerçeklerin egemenliği var. Günü, ilişkinizi tüm olumluluğuyla gözden geçirerek değerlendirebilirsiniz.


2 Temmuz 2012 : Bugünlerde çevrenizi kuşatan aşk öğretilerine kulaklarınızı kapalı tutmalısınız. Duyguları esas alıyor, ilişkide göremediğinize inanılan birçok şeyi ayrıntı olarak değerlendiriyorsunuz.


2 Temmuz 2011 : Sevdiğiniz insan bugün sizi çok mutlu edecek. İlişkiniz bunca zaman sonra bile dipdiri görünüyor. Dışardan da ilişkinize hiç bitmeyecek gözüyle bakılıyor. Nazardan korunmalısınız.


2 Temmuz 2015 : Fedakarca çalışmalarınızın karşılığını bulabilmeniz için, biraz da istekli olmanız gerekiyor. Her teklife açık beklerken, siz de teklif sahibi olabilirsiniz. İş ortamınızda bu beklentide birileri olabilir.


2 Temmuz 2014 : Bugünden itibaren iş sorunlarınız geride kalıyor ve daha rahat bir çalışma dönemine başlıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizi geliştirmek istiyorsanız onların anlayacağı dilden konuşmalısınız.


2 Temmuz 2013 : Tertip ve düzen konularında ödünsüz yaklaşımlarınızın aşırı kaçtığıdurumlar, karşınıza gereksiz ilişki sorunları çıkartabiliyor. Otoriter tavırlarınız bugünlerdeki yoğunluk içinde gerekli olabilir.


2 Temmuz 2012 : Kolektif çalışma yürütmek zorunda olduğunuz insanlarla aranızdaki gerilimleri bir an evvel yok etmelisiniz. Zaman içersinde ulaşmayı hedeflediğiniz köşe noktalar, daha planlı bir koşuşturmacayı gerektiriyor.


2 Temmuz 2011 : Çevrenizdekiler sizin onlara verdiğiniz güvenle birlikte bazı sorunları atlatmanıza yardımcı olacaklar. Problemleri çözecek beceriye ve deneyime sahip olmanız, dış desteklere kapanmanızı gerektirmiyor.


2 Temmuz 2015 : Ertelemek zorunda kaldığınız bazı harcamalarınızı bugünlerde gerçekleştirme niyetiniz, acelecilik olarak değerlendirilebilir. Para konularında doğru hesaplar yapmanız gerekiyor.


2 Temmuz 2014 : Bugün elinize geçecek bazı maddi fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bunun için çevrenizdeki yetkili kişilerin bilgisine başvurmalısınız.


2 Temmuz 2013 : Bugünlerde daha gerçekçi bütçe hesapları içine girmeniz yararlı olacak. Kolay harcayan biri olarak betimlenirken, arada bir sergilediğiniz tutumluluk yakın çevrenizi şaşırtıyor.


2 Temmuz 2012 : Yapmak zorunda kalacağınız bazı masraflarla, bütçenizdeki delik bir süre daha açık kalacak. Bugünlerde abartılı, düşsel bulacağınız bazı para diyalogları ciddiye alınmaya deyebilir.


2 Temmuz 2011 : Küçük harcamalarınıza daha uygun çözümler getirmelisiniz. Bugünden bu konuda yeni alışkınlıklar edinmeye çalışmak iyi bir başlangıç olabilir. Bazı para haberlerini iyi araştırmanızda yarar var.


2 Temmuz 2015 : Uyarılara kapalı tavırlarınız, hataları genellikle yaşayarak görmenize neden oluyor. Bazı davranışlarınızla ilgili objektif iç hesaplaşmalar içine girmeniz gerekiyor.


2 Temmuz 2014 : Sağlık sorunlarınıza hiç önem vermiyorsunuz. Oysa eklem yerleriniz oldukça hassas. Ailenizde sizden yaşça büyük olanlarla sürtüşmeye girebilirsiniz. Dikkatli olun.


2 Temmuz 2013 : İyimser düşünceler doğrultusunda yeni değerlendirmeler içine girmelisiniz.


2 Temmuz 2012 : Kendinizi yorgun ve halsiz hissetmenizin arkasında esas olarak, almakta zorlandığınız kararlar var Son günlerdeki bedensel yorgunluklarınız tamamen zihinsel.


2 Temmuz 2011 : İçe kapanık insanlara yaklaşımınızda yapacağınız değişiklikler, size çok özel bir arkadaşlık kazandırabilir.


2 Temmuz 2015 : Arkanızdan iş çevirmeye çalışan ya da sizin hakkınızda olumsuz düşünceleri olduğu halde bunu sizinle açıkça paylaşmayan insanlar canınızı sıkabilir bugün. Yüz yüze konuşabilmek ve çözüme hizmet etmek en güzeli olur.


2 Temmuz 2014 : Parayı nereye aktaracağını, nasıl doğru hareket edip artıracağını bilen, bu konuda fikir yürütüp doğu kararlar verebilen bir enerjidesiniz. Her zamankinden büyük düşünme şansınız var. Çevreden gelen seslere de kulak verin.


2 Temmuz 2013 : Güvenilir bir arkadaşınızı bugün yanınıza almadan yola çıkmayın. Gideceğiniz yabancı bir ortam veya seyahat varsa bu yolun daha fazla verimli olabilmesi için dayanışma şart. Karşılıklı güç gösterisine girmeye kalkmayın.


2 Temmuz 2012 : Sizi endişelendiren bir sorun için gereken yardımı alacaksınız. Böylece bu sorunun üstesinden gelerek size rahatsızlık veren olaylardan kurtulacaksınız. Finansal rahatlama sonucu hem borçlarınız kapanacak hem de arzuladığınız eşyayı alacaksınız. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmeyin.


2 Temmuz 2011 : Çevrenizle ilişkileriniz yönünden oldukça olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Geçmişte aranızda küçük kırgınlıklar olan bir arkadaşınızla karşılaşıp hiçbir şey olmamış gibi davranarak onun gönlünü alacaksınız.


2 Temmuz 2012 : Yaşam kalitenizi yükseltmek için başarılı adımlar atıyorsunuz . Başkalarının fikrini alırken iyi düşünmelisiniz. Aslında siz sağlıklı düşünüyorsunuz. Ay’ın konumu, çalışma arkadaşlarınızla birlikte ortak üreteceğiniz projelerde, onların fikirlerinden çok, kendi duygularınıza değer vermenizi öneriyor.Organizasyonların size sağlayacağı kazançları dikkatli incelemelisiniz.


2 Temmuz 2015 : Ortaklaşa konular ve maddi durumunuza ilişkin gelişmeler pek moral verici değil. Olayları daha ılımlı ve endişeden uzak değerlendirmeli, borçlarınızla ilgili sorunları an aza indirmelisiniz. Ortaklaşa bir finansal konusu öne çıkarken, ortağın risk alabileceği şartlar var. Kaynakların doğru kullanımı açısından önlemci olmakta fayda var.


2 Temmuz 2014 : Bugün gerek sözlü gerekse yazılı iletişim alanlarında yoğunluk yaşayabilirsiniz. Zihinsel açıdan üretken olacağınız bir gündesiniz. Ticari alanlardaki fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Eğitime dair çalışmalarınızda güzel gelişmeler gözüküyor. Bu alandaki planlarınızı daha somut ve detaylı hale getirmek isteyebilirsiniz.


2 Temmuz 2013 : Pek çok açıdan güvenlik arayışınız ve işten beklenen maddi getiriler üzerinizde baskı kurmakta. Sosyal çevrede değişen koşullar size bazı engeller getirmekte. Daha esnek olmanız halinde ilişkilerdeki hatalarınızı görme şansınız var. İş hayatı ve ortaklıklarda süren mücadeleniz ise yorucu etkiler taşıyor. Gelişime ve yeniliğe açık olmanız gereken bu sürece direnç göstermeyin.


2 Temmuz 2012 : İşte sizi bekleyen yeni sorumluluklar öne çıkıyor. Günlük rutinlerin yoğunluğuna rağmen oldukça hızlı ilerleme şansınız. var. Teknik becerilerinizi destekleyen olanaklar ve kendinizi etkin hissedeceğiniz çalışmalar yapabilirsiniz. Organize olunması gereken düzen değişiklikleri ise daha rahat bir çalışma ortamı sağlayacaktır. Hizmet edilmesi gereken şartlara uyum göstermelisiniz.


2 Temmuz 2011 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


2 Temmuz 2015 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


2 Temmuz 2014 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


2 Temmuz 2013 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


2 Temmuz 2012 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


2 Temmuz 2015 : Gücünüzü çevrenizle birleştirdiğiniz zaman mükemmel bir insan oluyorsunuz. Ancak bazen duygusallığınız ağır basıyor ve hemen sahiplenmek istiyorsunuz. Bu kadar yoğun sevgiyle karşınızdaki kişiyi ürkütebilirsiniz. Onu fazla sorgulamayın.


2 Temmuz 2014 : AŞK: Sempatik ve enerjikdavranış biçiminizle karşı cinsietkilemekte ustasınız. Uzunsüredir birlikte olduğunuz kişi ilesaf ve temiz aşkın peşindeolmanıza rağmen bugün biraznezaket sınırlarını aşabilirsiniz.İŞ: Bugün ihtiyacı olan kişilere destek olmanız sizigururlandırıyor. Ama hesaba katmadığınız malisorunlar başgösterebilir. Bütçenizi iyi analizederek tutumluluk prensibinizi bozmamalısınız.SAĞLIK: Aile içinde öfke ve kızgınlık olabilir.


2 Temmuz 2013 : Mükemmeliyetçi tavrınızı artık bir kenara bırakın. Son derece enerjik göründüğünüzü siz de biliyorsunuz. Enerjik tavrınız sizi parlatıyor.


2 Temmuz 2012 : Kartınız Kutsal Adam... Bugün yaşça kendinizden küçük insanlarla dostluklar kuruyor, arkadaşlıklarınız perçinleşiyor. Düşüncelerinizin bir kenarında sürekli hastalık endişesi var.


2 Temmuz 2011 : YENİ ortamlara girebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Olayları olduğu gibi kabul etme eğiliminde olabilirsiniz.


2 Temmuz 2015 : Aşk hayatınız genellikle heyecanla dolu ama kısa ömürlü oluyor. Özgürlüğüne düşkün biri olmanız, kalıcı beraberliklere fırsat tanımıyor. Ama bu fırsatlara istekli de görünmüyorsunuz. İş yaşamınızın sorunlarını dışarıya taşımamaya gayret gösteriyorsunuz.


2 Temmuz 2014 : İlişkinizde değerleri gözden geçirmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Böylece daha dengeli bir beraberlik yaşamaya şansınız olacak. İş arkadaşlarınız arasındaki yapay, geçici sürtüşmeler nedeniyle endişelenmeniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu sürtüşmeler, kendiliğinden hallolabilir gibi görünüyor.


2 Temmuz 2013 : İlişkiniz boyunca gözden kaçırdığınız bazı hatalarınızla bugünlerde yüzleşme fırsatı bulabilirsiniz. Sizden adım atmanızı bekliyor. İş yerinde bazı olaylar bugün istemediğiniz bir biçimde gelişebilir, ama sizin de elinizden şu anda hiçbir şey gelmeyebilir. Sabırlı olmalısınız, tecrübe edineceksiniz.


2 Temmuz 2012 : Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed