Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

20 Ağustos Hangi Burç?


Burcunuz Aslan,

Geçmiş Yorumlar:

20 Ağustos 2016 : Maddi başlıklı konular ya da anlaşmalar dikkatli hareket etmeyi gerektiren başlıklardan. Kişisel ilişkilerinize veya işlerinize karışmaya çalışan kişiler olabilir. Kontrolü ele almalı duygusal problemleri ya da kayıpları engellemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabaha karşı saatlerden itibaren veya sabah saatlerinde kısmen gergin etkiler ön planda olabilir. Stresli durumlarla karşılaşabiliriz. Huzursuz veya engellenmiş hissedebiliriz. Riskli yerlerden veya güvenmediğimiz kişilerden uzak durmakta, ufak tefek kazalara karşı tedbirli olmakta fayda vardır. Artan yük ve sorumluluklar ya da saldırgan tepkiler veren kişiler sıkıntı verebilir. Öğle saatleri civarında, unutkanlıklar, kararsızlıklar, konsantrasyon bozuklukları, hayalperest yaklaşımlar veya yanıltıcı kişiler ön planda. Akşam saatlerine doğru, daha iş bitirici olabilir veya sağlam ilişkiler kurabiliriz, ama gece saatlerinde yine ilişkiler zorlanıyor, kelimeleri dikkatli seçmek gerekiyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


20 Ağustos 2015 : Bazı iş girişimlerinizi ilerletmek, şekillendirmek ya da bazı hedeflerinize ulaşabilmek için alışılmadık yollar deneyebilirsiniz. Beklenmedik veya alışılmadık fırsatların yüzünü gösterebileceği birkaç gün. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Her ne kadar geç öğle saatlerine kadar gerilimler veya aksilikler yaşanma olasılığı olsa bile, sevgi temalı ya da her tür ikili ilişkilerde yeni bir şans yakalanabilecek, ilişkilerde ani hoşluklara, ani karşılaşmalara veya ilk görüşte aşk türünde olaylara açık(uzun süreli olmasa bile) ya da geçmiş paylaşımlarımız olan kişilerle bir araya gelebileceğimiz birkaç günün içerisindeyiz. Venüs Uranüs arasında meydana gelen olumlu görünüm, aynı zamanda estetik veya yaratıcılık gerektiren iş, proje veya konularda da daha olumlu sonuçlar elde edebileceğimiz günlerde olduğumuzu gösteriyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


20 Ağustos 2014 : İş hayatınızı veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren değişiklikler söz konusu olabilmesi kapıyı açık tutmalısınız. Aksi takdirde diğer zilleri çalabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Kişilere, olaylara, hava durumuna, trafiğe veya yıldızlara bağlı yaşanan aksiliklere çok fazla takılmayın. İstediğiniz olayların istediğiniz şekilde ilerlemesini sağlayabilecek, düşündüğünüzün dışında yöntemler, yollar bulabileceğiniz ya da farklı fırsatlarla karşılaşabileceğiniz günler. Format veya yol farklı olsa da hedeflenen şeyi gerçekleştirmek kolay olacaktır.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


20 Ağustos 2013 : Belli konularda işleri uygulayan taraf olmak, tasarlayan kadar cazip olmayabilir. Dolayısıyla, bazı konularda yenilikler yapmalı ya da sizin için yapabilecek kişiler bulmalısınız. TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: Yapmayı çok istediğimiz bir şeyin ya da şeylerin altyapısının hazır olmadığını fark edebileceğiniz bir gün. Bu durumu görmezden gelerek hareket etmek, kredisi çıkmamasına rağmen uzun zamandır almayı istediğimiz bir evin yüklü miktarda peşinatını ödememiz benzeri anlamsız ve zararı bize dokunabilecek durumlara neden olabilir. Dolayısıyla biraz sabırlı olmak gerekiyor.


20 Ağustos 2012 : Her durumda zararlı etki alanından uzaktasınız. Bu hafta hayatınızdaki gerilimler ve kısıtlamalar sona ermektedir. Cinsiyetiniz ne olursa olsun karşı cinsle tam bir uyum ve psikolojik bütünlük içindesiniz. Karşı cinsten, size oldukça parlak görünen birisiyle tanışmanız ve ümit verici ilişkiler içine girmeniz, ya da süregelen ilişkilerinizi en olumlu hale getirmeniz olasıdır.


20 Ağustos 2011 : Son derece yoğun çalışıyor ve kendinize yeterince zaman ayırmıyorsunuz. Bu şekilde devam ettiğiniz takdirde işlerinizi devam ettirmek için gerekli enerjiyi bulamayabilirsiniz. Sinirleriniz böylesine bir tempoya çok fazla dayanamayabilir. Kendinize daha çok vakit ayırmayı denemelisiniz. Her ne kadar işinizle ilgili önemli toplantılar ve görüşmelerden, bağlantılardan dolayı olumlu birtakım sinyaller alacak olsanız bile yine de bu tür gelişmeler kendinizi daha iyi hissetmeniz için yeterli olmayacak. İşleriniz istediğiniz hızda halolmayacak ve bazı gecikmeler söz konusu olabilecek. Maddi durumunuzu iyice gözden geçirmeden hiçbir işe girişmemelisiniz. Aksi takdirde zararlara neden olabilecek hatalar yapabilirsiniz.


20 Ağustos 2017 : Dün geceyi iyi dinlenerek geçirdiğiniz için bugüne çok enerjik başlayacaksınız. Bugünlerde de size enerji gerekiyor. İş yaşamanız da, özel yaşamınız da oldukça hareketli. Enerjiniz çevrenizdekileri de olumlu etkileyecek. Akşam kalabalık bir grupla program yapabilirsiniz. Organizasyon için epey çalışmanız gerekecek. Yine de memnun olmayanlar çıkabilir.


20 Ağustos 2016 : Akşama yakın önemli bir randevunuz var. Bundan elde ettiğiniz kazançları sonradan anlayacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde sevindirici bir sürpriziniz var, uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla hasret gidereceksiniz. Aile ilişkilerinizde bazen ihmal ettiğiniz birilerinin gizli sitemlerini alıyor, ama bunu pek gözlemleyemiyorsunuz.


20 Ağustos 2015 : Çok hareketli, hızlı, temposu yüksek bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde irili ufaklı birçok yeni kararlar alacaksınız. Bu kararların sizin için yaşamsal önemi olanları da olacak. Onlar üzerinde daha çok düşünmelisiniz. Aile içi problemler sizi bugünlerde biraz uğraştırabilir. Yapmayı düşündüğünüz bazı ikili görüşmeleri bu arada yapabilir, bir şeyleri düzeltme fırsatı yakalayabilirsiniz.


20 Ağustos 2014 : Geçmiş hatalarınızla yüzleşmeniz biraz problem getirse de bunun yararını göreceksiniz. Bu kararı verirken inatçılığı elden bırakmanız gerekiyor. Kimi sorumlulukları seçerek üstleniyorsunuz. Bu belirleme doğal olarak sorumlu olduğunuz bazı konularda, bu sorumluluğu yerine getirmediğiniz gibi izlenimler bırakabiliyor. Yakında vermek zorunda kalacağınız ciddi kararlarınız olabilir.


20 Ağustos 2013 : Bugün güne keyifli başlayacaksınız. Sabah saatlerinde bazı ufak işlerinizi halletmek için hareket halinde olabilirsiniz. Öğleden sonra bazı sıkıntılar yalamanız olası. İstemediğiniz ortamlara girebilir istemediğiniz insanlarla karşılaşabilirsiniz. Ailenizden birileri sizi çok önemsiyor ve sizin için güzel planlar yapıyor.


20 Ağustos 2012 : İçinize büyüttüğünüz dertleriniz sizi bugün daraltabilir. Bir dostunuzla dertleşme ihtiyacı duyacaksınız. Aranıza mesafe koymak istediğiniz kişi ailenizin bir parçası olduğu için onunla ilişkinizi tamamen kesmeniz pek olası görünmüyor. Bu kişi yanlış davranışları olmasına rağmen aslında saf bir insan ve başkalarının çok fazla etkisinde kalıyor ve bencilce davranıyor.


20 Ağustos 2011 : Yeni konulara duyduğunuz ilgi, sizi ani bir yolculuk fikrine motive edebilir. Yabancı ortamlarda bulunmaktan zevk alabilirsiniz. Kendinizi geliştirme isteğinizin yoğun olabileceği bu gün planlamalar yapmak için çok uygun. Yüksek öğrenim görüyorsanız girişimlerinizden olumlu sonuçlar alabilirsiniz.


20 Ağustos 2017 : O sizin taleplerinizi yerine getirdikçe siz daha fazlasını istiyorsunuz. Özgürlüğünü kısıtladığınızı düşünüyor ve zaman zaman bunu dile getiriyor. Bugün birlikte olma isteğinizi geri çevirebilir.


20 Ağustos 2016 : Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor gibi. Sizde kıskanmaya alışmaya çalışın. Gerginlik yaratan siz değilsiniz, ama gerginliği istemeden de olsa çoğaltıyorsunuz.


20 Ağustos 2015 : Şimdi de geriye dönüş yapma konusunda zorlanıyorsunuz. Aldığınız radikal kararın şimdi pişmanlığını yaşıyorsunuz. Ayrılık fikrinin belki de ön hazırlığı gerekiyordu.


20 Ağustos 2014 : Karşılıklı yapıcı niyetli eleştirileri, suçlama gibi algılamamaya özen göstermelisiniz. Partneriniz küçük nedenlerle problem yaratacak tavırlar içine girmeye hiç niyetli değil gibi.


20 Ağustos 2013 : İlişkinizde geleceğe yönelik beklentilerinizin gerçekleşmesi için biraz daha fazla gayret göstermelisiniz. Sevgilinizle bu konuda uzlaşma yoluna gitmeyi deneyebilirsiniz.


20 Ağustos 2012 : Aşk hayatınızda değişmesini istediğiniz şeyler, sizin de çabalarınızla değişecek. Yalnız bu süreç içinde biraz özeleştiri yapmalı, kendi hatalarınızı da olgunlukla kabul etmelisiniz.


20 Ağustos 2011 : Duygusal hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olabilir. Bir konuda inatçı yaklaşımlarınız sonuçta sizin zararlı çıkmanızla sonuçlanabilir.


20 Ağustos 2017 : Bugün işbirliği ve ortaklık konularında beklenmedik gelişmeler yaşayabilir, yeni bir ortaklık ilişkisine de sürprizli bir şekilde adım atabilirsiniz. İş ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda yeniliklere açık olacağınız bir gündesiniz.


20 Ağustos 2016 : Size duyulan sevgiyle birlikte, çalışma temponuzla saygı da fazlasıyla hak ediyorsunuz. Fedakarca çalışmalarınızın karşılığını bulabilmeniz için, bazı kapıları tıklatmanız gerekiyor.


20 Ağustos 2015 : Bugün can alıcı bir sorunu halledeceksiniz. Çok umutla ele almayacağınız bu sorunda şans size yardım edebilir. Çok hazırlandığınız bir toplantının içinde olacak, ama amaçladığınız kazanımların azını elde edebileceksiniz.


20 Ağustos 2014 : Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir. Son günlerdeki yoğunluğunuz, bir süre daha devam edecek. İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz.


20 Ağustos 2013 : Bugün iş yerinizde bazı tekliflerle karşılaşacaksınız ve bu sizi büyük bir telaşa sürükleyecek. Bu konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmeli ve öyle harekete geçmelisiniz.


20 Ağustos 2012 : Bugün işlerinizin kontrolünü elden kaçırabilirsiniz. Güvendiğiniz iş arkadaşlarınıza bazı sorumluluklarınızı devrederek işin içinde çıkacaksınız. Yoğun bir gün sizi bekliyor.


20 Ağustos 2011 : Bugün çalışmalarınıza ara vermeden devam edeceğiniz ve daha çok istikrarlı hareket edeceğiniz bir gündesiniz. Yeni başlangıçlar yapmaktan çok elinizdeki işleri tamamlamaya çalışacaksınız.


20 Ağustos 2017 : Beklediğiniz bir paradan ses çıkmaması üzerine endişelenmişsiniz. Gün içinde alacağınız bir haber endişelerinizi bir ölçüde yatıştırıyor. Çıkmayı istediğiniz tatil için gereken parayı ayırabileceksiniz.


20 Ağustos 2016 : Çevrenizde size ek kazanç sağlayabilecek her fırsatı düşünüyor, değerlendirmek istiyorsunuz. Kazancınız fazla sıkıntı çekmeden yaşamaya elverişli. Ama fazlası göz çıkartmaz diye düşünüyorsunuz.


20 Ağustos 2015 : Yakında para içerikli kent dışı yolculuklarınız olabilir. Kendinize yönelik harcamalarınızı, sadece kendinizin inandığı gerekçelerle savunma altına almaya çalışmamalısınız.


20 Ağustos 2014 : Savurganlığınızda gözle görülür bir azalma yok. Aile içindeki bilinçli unsurlar, bu konunun düzenleyicileri olmaya devam ediyorlar. Artık paranın kıymetini anladığınız yolundaki inancınız biraz fazla iyimser görünüyor.


20 Ağustos 2013 : Uzun zamandır beklediğiniz bir para nihayet size ulaşacak fakat bu durum sizde para harcama eğilimi yaratabilir. Para konularında daha dikkatli olmalısınız.


20 Ağustos 2012 : Borç isteyene vermeyin. Özellikle de iş ortamınızda veresiye talebinde bulunanlara sakin aldanmayın. Aksi takdirde ödemelerin gününde gelmemesinden dolayı başınız ağrıyabilir.


20 Ağustos 2011 : Maddi konularda bugün oldukça rahat olacaksınız ve üzerinde fazla düşünmeden harcamalar yapacaksınız fakat dikkatli olmalı ve bu konuda aşırıya kaçmamalısınız.


20 Ağustos 2017 : Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz. Karşınıza fırsatlar çıkacaktır ve bugün girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz.


20 Ağustos 2016 : Sağlık sorunlarınızla ilgilenmenin zamanı geldi. Mide problemleri çekebilirsiniz. Bunları fazla uzatmadan, doktora danışmalısınız.


20 Ağustos 2015 : Sevgilinizin üstüne aşırı düşüyorsunuz ve bu sizde zihinsel bir yorgunluk yaratıyor. Böyle devam ederseniz sizinle birlikte ilişkiniz de çok yıpranacak.


20 Ağustos 2014 : Aşk yaşamınızda birtakım komplekslerden arınmanızda yarar var. Sevgilinizin sizinle ilgili birtakım tespitlerini kabullenirken sergilediğiniz direniş, çevrenizde samimiyetinize yönelik kuşkular yaratıyor.


20 Ağustos 2013 : Şanslı bir gününüzdesiniz. Bu fırsatı değerlendirmeli ve değişik şeyler yapmayı denemelisiniz.


20 Ağustos 2012 : Özellikle gönül işlerinizde cesaretli davranmanız gerekiyor. Bu korkaklığınız sizi tamamen geri plana itiyor.


20 Ağustos 2011 : Karşınıza çıkacak sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak yinede enerjinizin büyük bir kısmını bu sorunların çözümüne harcayacaksınız.


20 Ağustos 2017 : Size ümit bağlayanlar her hareketinizi dikkatle izliyor. Ağzınızdan çıkacak en ufak bir sözü dahi uygulamaya geçiriyorlar. Bu sebeple siz de onların mutluluğu için elinizden geleni yapmaya çalışmalısınız.


20 Ağustos 2016 : Size uygun biriyle berabersiniz. Kararlılığınızı bazen inatçılığa döndürüyorsunuz. Bu da aşk hayatınızda gereksiz sürtüşmelere nedeni olabiliyor. İş yerinde burnunuzun dikine gitmeyin. Siz olayların akışına kapıldığınız için gerçekleri göremiyorsunuz. Bu konuda dostlarınızı dinleyin.


20 Ağustos 2015 : İhtiyaç duyduğunuz desteği yalnızlıkta bulamazsınız. Birilerine güvenmeye çalışın. Şüpheci tutumunuz yüzünden insanlar sizden uzak duruyor. Yeni geliştireceğiniz projeniz kariyerinizde katkı sağlayabilir.


20 Ağustos 2014 : Arkadaşlarınızla bir aradayken sözünüzü dinleyen ve de fikirlerinize değer veren insanların ayrımını iyi yapın. Sadece konuşan ve de dinlemeyi beceremeyen insanlar sizin için ruhen yorucu olabilir. Boşa enerji tüketmeyin.


20 Ağustos 2013 : Partnerinizle yapacağınız fikir alışverişlerinden kârlı çıkabilirsiniz. Tavsiyeleri ön yargısız dinlemek, neden olmayacağını ispatlamaya çalışmak yerine “acaba nasıl olabilir” diye düşünmek daha az yorucu ve geliştirici olabilir.


20 Ağustos 2012 : Maddi konularda, iletişim içinde olacağınız kişileri ikna etmek zorunda kalabilirsiniz. Mesleğinizde güçlü bir pozisyonda olmanız bazı kişilerin hoşuna girmeyebilir. Arkadaş tercihlerinizi hep yanlış insanlardan yana kullanıyorsunuz. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için spora başlayın.


20 Ağustos 2011 : Sizin sorununuz iyi niyetinizin bir türlü anlaşılmaması. Sevdiğinize bile bunu yeterince hissettiremiyorsunuz. Sürekli depresif olmanız hastalıklara karşı vücudunuzun direncini kırabilir.


20 Ağustos 2012 : Duygusal yaşamınızla ilgili konuları ailenizle paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün, kalıcı değişimler yaşamaktan yanasınız. Uzun yollarla ilgili planlarınız şimdilik, erteleyebilirsiniz. Eski dostlarla birlikte yapacağınız gezilerden zevk alacaksınız. Yapmayı düşündüğünüz birçok işiniz varken, kabuğunuza çekilmeniz yanlış anlaşılıyor.


20 Ağustos 2017 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


20 Ağustos 2016 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


20 Ağustos 2015 : Ortak hedefler etrafında toplanacağınız faaliyetler içindesiniz. Artık dışadönük olmaya çalışmalı yeni organizasyonlara yakın durmalısınız. Daha büyük bir topluluğun parçası olmak adına çaba göstermeniz gerekebilir. İçinde bulunduğunuz gruplarda yaşanan sancılı süreç bu şekilde aşılacaktır. Arkadaşlıklar ve kişisel girişimler açısından destekleyici fırsatlar bulacaksınız.


20 Ağustos 2014 : Gelecek planları yapmaktan veya kalabalık arkadaş ortamlarından yorulmaya başlayabilirsiniz. Ãœstelik ikili konuşmalarda alıngan tavırlar sergileme eğilimindesiniz. Sezgileriniz kuvvetleniyor. Ancak iç sesinizi duyabilmek için biraz sessizliğe ihtiyacınız var. Kendinizle baş başa kalıp dikkatinizi toplamak size iyi gelecek.


20 Ağustos 2013 : Ortaklıklar ve yakın ilişkilere daha fazla odaklanıyorsunuz. Olumlu sonuçların devreye girmesi ile çok daha objektif adımlar atacaksınız. Beklemediğiniz yeni öneriler ise var olan çatışma ortamını yumuşatacaktır. Beklediğiniz anlaşmaların akıcı ilerlemesi ile gelişmeler hızlanabilir. Yakın çevre ile artan iletişim yanında kardeşlerle ilişkilere yönelebileceksiniz.


20 Ağustos 2012 : Son derece canlı bir gün. Kişisel açıdan yapılan başlangıçlar netleşirken, yakın çevre ile olan ilişkiler hareket kazanıyor. Uyum içinde olduğunuz bu dönem ortak çalışmalar ve eğitimle ilgili faaliyetler önem kazanabilir. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bu alanda somut sonuçlar alınabilir. Tüm dikkatinizle kısa yolculukların getirdiği sorumluluklara ve anlaşmalara vermeniz gerekecek.


20 Ağustos 2011 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


20 Ağustos 2017 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


20 Ağustos 2016 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


20 Ağustos 2015 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


20 Ağustos 2014 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


20 Ağustos 2013 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


20 Ağustos 2012 : Bu hafta Güneş burcunuzu terk ederek Başak#39#a ilerliyor. Şimdi yeniden işe koyulma ve parasal konuları düşünme zamanı. Elinizdeki birikimleri daha verimli değerlendirme bilincine varabilirsiniz. Pratik olmak, plan yapmak ve enerjinizi somut şeyler üzerine odaklamanız gerekiyor. Ancak bu dönemde ev ve ailevi konulara ilişkin de çaba sarfetmeniz ve kararlı davranmanız gerekebilir. Toprağa, eve ya da babanıza ait gelişmeler dikkat çekici olabilir. Bitişler, yeni başlangıçlar içindesiniz.Duygusal alanda esneklik göstermeniz gereken koşullar var.


20 Ağustos 2017 : AŞK: Duygu ve fikirlerinizibirlikte olduğunuz kişi ilepaylaşımınız dürüstlüğünüzüortaya koyuyor. Bu huyunuzdandolayı bugünlerde aşktan yanasorun yaşamayacaksınız.İŞ: İşlerinizin her zaman aksigittiğinden yakınıyorsunuz. Bugün size bu konudabüyük değişim sağlayacak çevreye sahip olarakparasal sorunlarınızı çözerek rahatlayacaksınız.SAĞLIK: Uzun zamandır el ayak titremelerinizdenyakınıyorsunuz. Vakit kaybetmeden doktora gidin.


20 Ağustos 2016 : Başkaları tarafından gözetip kollanmayı asla kabul etmiyor her şeye olumsuz tepki veriyorsunuz. Dostlarınızı da kendiniz gibi güçlü ve hiç kimseye hesap vermeyen kişileri seçiyorsunuz. Bu kadarı sizler için fazla.


20 Ağustos 2015 : Kartınız Başarı... Birçok başarılarınızın olduğu kesin. Ama bugün biraz şımarıyor gibisiniz. Size değer verenleri bir anda silip atmanız hoş karşılanmayacak. Dikkatli olun.


20 Ağustos 2014 : Kartınız Meditasyon... Bugün baş bölgenizi yönetiyorsunuz adeta. En belirgin yönünüz sürekli düşünce ve sabırsızlık. İçinizden öfkelendiğiniz birileri olabilir. Saldırganlaşmayın.


20 Ağustos 2013 : Çevrinizdeki herkesin ihtiyaçlarına göre peşinde koşabiliyorsunuz. Yardımsever yapınız sayesinde çevreniz her zaman arkadaş dolu.


20 Ağustos 2012 : Kartınız Meditasyon... Bugün baş bölgenizi yönetiyorsunuz adeta. En belirgin yönünüz sürekli düşünce ve sabırsızlık. İçinizden öfkelendiğiniz birileri olabilir. Saldırganlaşmayın.


20 Ağustos 2011 : Duygusal zamanlar yaşayacaksınız. Sevdiğiniz biriyle kavga edebilirsiniz fakat ümidinizi yitirmemelisiniz.


20 Ağustos 2017 : Sevgi ihtiyacınızın arttığı bu dönemde yoğunlaşan duygularınızdan dolayı karamsarlığa kapılıp, kaygılarınızı sevdiğinize yansıtmayın. Duygularınızın sizi yönlendirmesine izin verebilirseniz ve ani kararlar almazsanız bu gün sizin için iyi olacak. Aceleci tutum içine girmeyin.


20 Ağustos 2016 : Sevdiğinizle ilgili duygularınız harekete geçecek. Güzel fikirleriniz ve iyimser tutumunuzla yaşadığınız hayal kırıklıklarından uzaklaşacaksınız. Kendinizde yapacağınız değişiklik aşk hayatınıza da yansıyacak. İşinizle ilgili alacağınız bazı gizli bilgiler, gelecekle ilgili hayallerinizi gerçeğe doğru birkaç adım daha yaklaştıracak.


20 Ağustos 2015 : Meslek hayatınızla ilgili sorunları büyütmeyin. Sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışmak, onların mutluluğunun size yansımasını sağlayacak ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.


20 Ağustos 2014 : Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.


20 Ağustos 2013 : Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.


20 Ağustos 2012 : Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed