Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

20 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

20 Ekim 2016 : Kısa bir araştırmayla az para harcayıp istediğiniz yerlere seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz. Kafanızdaki bazı fikirleri daha fazla geliştirmeli, henüz uygulamaya koymamalı veya paylaşmamalısınız. Dış görünüşünüze ve bilginizi arttırıcı işlere yatırım yapın, olumlu geri dönüşleri olacaktır. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz ön planda. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geçmiş çalışmalarımızın sonuçlarını görebileceğimiz, uzaklardan gelen ani haberlerin, beklenmedik gelişmelerin veya tam tersi sürprizlerin gündeme gelebileceği bir gün. Seyahatler, öğretici ve keyifli aktiviteler, ziyaretler ufuk açıcı olabilir. İşlerimizi bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz. Mars Pluton görünümü bir yandan ısrarcı, saplantılı, yobaz veya dediğim dedik kişileri ön plana çıkartırken, bir yandan da değişimi körüklüyor. İnsanlığın karanlık tarafıyla yüzleşmemizi sağlıyor. Çok istediğimiz amaçlar için hırsla çalışabilir ve sürekliliği olan sonuçlar elde edebiliriz. Dayanıklılık yüksek.Bu görünüm aynı zamanda cinsel duygularda artış ve şehvet anlamına da gelir. Bazı kişiler bazı kişileri saplantı haline getirebilir. Öğle sonrası saatlerde, maddi başlıklı konularda problemler, utangaçlık, özgüven kaybı veya ilişkilerde problemler ön plana çıkabilir. Ortaya çıkan gücü yapıcı kullanmalı. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


20 Ekim 2015 : Aklınızı ve maddi manevi kaynak ve ekipmanlarınızı hedef ve isteklerinize yoğunlaştırırsanız bazı girişimlerinizde önemli ilerleme kaydedebilirsiniz. Gezegenler yanınızda. Tüm burçlar için gün geneli: Belli bir anlaşma, görev, sorumluluk v.b konulara dayanmanın ya da altından kalkmanın zorlukları üzerine bir düzine bahane üretebiliriz. Bugünlerde, gezegenler önümüze bazı engeller çıkartsa da ya da planlarda değişikliklere veya farklı düzenlemelere sebep olsa da, her şey sona erdiğinde olan bitenden hoşnut kaldığımızı fark edeceğiz. Dolayısıyla, şikayetler, olumsuz nedenler ya da bahaneler sıralamak yerine sabretmek ve pozisyon korumak kazançlı sonuçlar elde etmemizi sağlayabilir.


20 Ekim 2014 : Belli bir planınızın, projenizin veya düzenlemenin daha başarılı şekilde ilerlemesini sağlayacak yeni bir yol haritası çizebilecek kapasitedesiniz. Zamanınızı bu işe harcayabileceğiniz bir haftasonu. Tüm burçlar için gün geneli: Veriler, göstergeler ya da ortaya çıkan bilgiler yanlış adım atıyor hissi yaratabilir. Verilmiş sözler ya da çizilmiş yol haritaları üzerinde doğru kararlar alarak ilerlemek için doğru yorumlamak gerektiğinin farkına varabileceğimiz bir hafta sonu. Aniden, belli düzenlemelerin veya anlaşmaların ya da bağlayıcı sözlerin içinde yer almamak isteği hissedersek, bu hissi görmezden gelmek yerine gerekli düzenlemeleri yapmak daha doğru olacaktır.


20 Ekim 2013 : Sizin için önemli kişilerle aldığınız kararları detaylandırıyor olabilirsinİZ. Çevrenizdeki kişiler sizi doğru yolda ya da yönde ilerlediğinize ikna etmeye çalışabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Gökyüzü flu ve belirsiz etkiler altında. Yanıltıcı kişi, olay veya durumlar dikkat gerektiriyor. Aldanabilir, istemeden aldatabilir veya yanlış yönlendirilebilir ya da yanlış yönlendirebiliriz. Ertelemeler, çifte rezervasyonlar, yanlış planlamalar veya ödemelerde karışıklıklar da cabası olabilir! Bu belirsiz etkiler altında tepkilerimizi veya bağlayıcı sözlerimizi vermek için birkaç gün beklememiz daha doğru olacaktır.


20 Ekim 2012 : Genelde parasal olayları fazla önemsemeniz doğaldır. Bazı masraflar yapabilir, gereksiz heveslere kapılabilirsiniz. Sizden parasal destek bekleyen bir dostunuz olabilir. Ama zamanlama sorunları yüzünden umduğunuz yardımı yapamayacaksınız. Ayrıca borç ödeme konusunda zorlanabileceğinizi ve paranızı uzun vadede geri alabileceğinizi söyleyebilirim.


20 Ekim 2011 : Küçük bir maddi sarsıntı yaşamanız olasıdır fakat fazla moralinizi bozacak bir şey yok. Çünkü kısa bir süre içinde sıkıntının feraha dönüşmesi ve maddi konularda rahatlamanız da olasıdır. Bir arkadaşınızın bilerek yada bilmeyerek, bir işinizi engellemesi mümkündür. Eğer siz bir erkekseniz, iş ilişkilerinizdeki önemli bir erkekle, ya da öğrenim çağında bir Terazi erkeğiyseniz okul çevresindeki bir erkekle anlaşmazlıklarınız olabilir ve bu kimseden bazı zararlar görebilirsiniz. Gizemli ve mistik bir havaya bürünebilirsiniz. daha etkileyici olacağınızı söylemeliyim.


20 Ekim 2016 : Umut ışığınız parıldıyor. İçe kapanık, kendinizle baş başa yalnızlıklar için uygun bir dönem değil. Kendinizi açmanız, rahat davranışlara girmeniz gerekiyor. Yeni tanışmalar yeni umutlar getirecek. Aile ilişkilerinizde toplu üzüntüler, yeni gelişmelerle umuda dönüşebilir. Bu konularda, kendinizi eksik bulduğunuz yanları tamamlamaya çalışacaksınız.


20 Ekim 2015 : Sosyal bir insansınız. Yine ilgi duyduğunuz sosyal bir faaliyetin içine girmek niyetindesiniz. Böylece hayatınızın biraz da olsa monotonluktan kurtulacağını düşünüyorsunuz. Bazı beklentilerinizi biraz ertelemeniz gerekebilir. Sübjektif yaklaşıp yanlış yorumlar yaptığınız bir mesele, şu günlerde sizi sevindirip kendinize kızgınlık duymanıza neden olacak.


20 Ekim 2014 : Bugün her konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Gerek özel hayatınızda gerek iş hayatınızda açık rekabet yerine içten içe çalışmalarınızı sürdürün. Gönül işlerinizde partnerinize karşı daha hoş görülü olmaya çalışın ve onun yeteneklerine güvenin. Aile içerisinde davranışlarınız ve fikirlerinizle seviliyor hatta pek çok konuda fazlaca kayrılıyorsunuz.


20 Ekim 2013 : Bugün sürüncemede kalmış bazı işleriniz ve ihmal ettiğiniz bazı kimseler gündeminizi oluşturacak. Özellikle yapmanız gereken işleriniz sizi hem fiziksel hem de psikolojik olarak yoracak. Akşam saatlerinde bir süredir görüşemediğiniz dostlarınızla görüşebilir ve onlarla bazı konularda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.


20 Ekim 2012 : Hayat karşısında sıkı duruyor, etrafınızda insanları olumsuz etkileyen sorunların, abartı bir duygusallıkla ele alındığını düşünüyorsunuz. Önümüzdeki günler içinde sizi harekete geçirecek heyecan verici bilgiler edinebilirsiniz. Aile içindeki esenliği problemleriyle azaltan bir yakınınızın bunalımlarıyla ilgilenmek durumunda kalacaksınız.


20 Ekim 2011 : Etrafınıza adeta gözleriniz kapalı olarak baktığınız için sizi eleştiriyorlar. Bu huyunuz size zarar verdiği kadar yakınlarınıza da zarar veriyor. Çünkü onlarla ilgili konularda da yeterince objektif olamıyorsunuz. Bu konuyla ilgili bir tartışmada eleştirilere kendinizi savunmaya geçip eleştirilere kulak tıkayabilirsiniz. Bu da sizi gerçekten sevenleri üzebilir.


20 Ekim 2016 : Aşırılıklarınız sizi pek cazip bir sevgili haline getirmiyor. Bu ilişkide sadakat, sizin için her şeyden önemli. Fakat işi abartıp sadakatin takipçisi, denetçisi gibi davranışlar içine girebiliyorsunuz.


20 Ekim 2015 : Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde görünüyorsunuz. İçinizde gizli bir kıskanılma arzusu var gibi. İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir.


20 Ekim 2014 : Partnerinize karşı biraz daha anlayışlı ve saygılı bir tutum içinde olmanız gereken bir gündesiniz. Zira son günlere onun çok fazla üstüne gittiniz. Bugün partnerinizle çok az görüşebileceksiniz.


20 Ekim 2013 : Aşk yaşantınız oldukça gerilimli etkiler altında. Bir kabahatiniz bugün ilişkinizde dengeleri değiştirebilir. Kökeni geçmişe uzanan sorunlar ilişkinizi çıkmaza sürükleyebilir.


20 Ekim 2012 : İlişkiniz destek görmeden toparlanacak gibi görünmüyor. Akşama yakın üzerinizde etkisi olan bir ahbabınız, gergin sinirlerinizi yumuşatıp sizi daha yapıcı davranmaya yöneltebilir.


20 Ekim 2011 : Hiç ummadığınız biri size hayranlığını dile getirebilir. Aklınızdan hiç geçmeyen bir yakınlığa hazır olun. İnce eleyip sık dokumanız gerekmeyebilir, çünkü onunla ilgili zaten olumlu düşünceleriniz var.


20 Ekim 2016 : Meslek yaşamınızda karşılaştığınız gecikmelerden ve iletişim problemlerinden kurtulabileceğiniz bir gün. Organize faaliyetlerden büyük zevk alabileceğiniz bu devrede, iş amaçlı bir gezi düzenleyebilirsiniz.


20 Ekim 2015 : Çalışma hayatınızda inişli çıkışlı bir iş potansiyeli göstereceksiniz. İşinizle ilgili eleştiriler canınızı sıkacak iş veriminiz düşecek. İkili ilişkilerde sinirli halinizle isteklerinizi dile getirmede zorlanacaksınız. Çalışmalarınızın tüm eleştirilere rağmen olumlu sonuç alması size keyif verecek.


20 Ekim 2014 : İş arkadaşlarınızla veya ortaklarınızla uyumun arttığı bir gündesiniz. İş kolunuzla ilgili bazı değişikliklerde hemfikir olmuş durumundasınız. Piyasanın arz talep durumlarını iyi takip etmelisiniz.


20 Ekim 2013 : İş hayatınızda bazı aksaklıklar gününüzü zehir edebilir. Ulaşımla yada teknik konularla ilgili olan bu aksaklıklar yüzünden bazı işlerinizi yerine getirmekte zorlukla yaşayabilirsiniz.


20 Ekim 2012 : Sorunsuz ilişkiler kurmak istiyorsunuz. Bu konudaki kararlılığınız ve titizliliğiniz, size problemsiz bir iş yaşamı sunabiliyor. Yapmayı hedeflediğiniz yeniliklere bu günlerde ilk adımı atabilirsiniz.


20 Ekim 2011 : Yakın bir iş arkadaşınıza kırgınlığınız devam ediyor. Bir süre daha devam edecek gibi. Bugün onunla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Ama yine de kısa vadede sorununuz çözülecek gibi görülmüyor.


20 Ekim 2016 : Önemsemediğiniz küçük harcamalar gözünüze harcarken batmıyor, ama sonradan sıkıntısını yaşıyorsunuz. Biraz daha sakınarak harcamalısınız. Hafta sonuna doğru sizi kısmen rahatlatacak bir para haberiniz olabilir.


20 Ekim 2015 : Gelirinizin azalması harcamalarınızı azaltmıyor. Bazen tedbiri elden bırakabiliyorsunuz. Beklemediğiniz bir alacak, şu günlerde elinize geçebilir. Bu, hesaplarınızı biraz şekle sokabilir.


20 Ekim 2014 : İhtiyacınız olan, olmayan bir çok şeye bütçenizi aşan tutarlarda harcama yapıyorsunuz. Sürekli borç yükü altındasınız. Bugün bu tür harcamalar konusunda kendinizi frenlemelisiniz.


20 Ekim 2013 : Para konularında hoş gelişmeler yaşamayı beklediğiniz bugün gelişmeler istediğiniz gibi olmayacak. Hayal kırıklığına uğramayın, yakında bu konudaki istekleriniz gerçekleşebilir.


20 Ekim 2012 : Belli bir zaman içinde para durumlarınızda bir istikrar söz konusu. Bu konudaki inişleriniz, çıkışlarınız bir süre için de olsa, dengeye oturmuş bir görüntü içinde.


20 Ekim 2011 : Bugünlerdeki sıkışıklığınızı çözmeniz için bir alacağınızı tahsil etmeniz gerektiğini bilmenize rağmen istemekte zorlanıyorsunuz. Siz istemezseniz onun da vermeye hiç niyeti yok.


20 Ekim 2016 : Çevrenizdeki insanların özel sorunları ile ilgilemek hoşunuza gidiyor. Ancak bu konuda dikkatli olmazsanız, size göre doğru olan ama onlara yanlış gelen kararlar aldırabilirsiniz.


20 Ekim 2015 : Özlemleriniz var. Bunları gidermek için zaman yaratmaya, koşulları oluşturmaya çalışacaksınız. Ama bu niyetinizi ertelemeniz yararlı olacak


20 Ekim 2014 : Parasal konularda çok tutumsuzsunuz. Bugün bu konuda kendinizi frenlemeniz gereken bir gün.


20 Ekim 2013 : Bugün yaşadığınız bazı olumsuz gelişmeler sizi sinirsel olarak gerebilir. Dikkatli olmalısınız .


20 Ekim 2012 : Davranışlarıyla sizde antipati uyandıran biri, size açmak istediği meselede hiç de kötü bir niyet taşımıyor olabilir. Dış görünüşü, insanları yorumlamak için yeterli bir done olarak görmemelisiniz.


20 Ekim 2011 : Sizi şaşırtacak gelişmelere hazır olun. Bu gelişmeleri lehinize yada aleyhinize çevirmek elinizde.


20 Ekim 2016 : “Altından kalkamam” dediğiniz bir iş için bugün harekete geçmeye çalışın. Bir adım attıktan sonra gücünüzü ve becerilerinizi hafife almış ya da yapabilecekleriniz konusunda kendinizi küçümsemiş olduğunuzu fark edeceksiniz.


20 Ekim 2015 : Kalabalık ortamlar, bol sohbetli, kahkahalı davetler bugün sizin için en fazla mutluluk veren aktiviteler olabilir. Yakın dostlarla bir arada olmak, paylaşımlarda bulunmak için elverişli. Bugün duyacaklarınız gururunuzu okşayabilir.


20 Ekim 2014 : Bugün başkalarına bağımlı olmamaya gayret edin. Ancak olayları mutlaka kendi isteklerim doğrultusunda değiştireceğim diye ısrarcı da olmayın. Sizin dışınızdaki durumlara değil kendi tavrınıza bakmak size ışık tutacak.


20 Ekim 2013 : Maddi olarak altından kalkmakta zorlanacağınız bir harcama söz konusu olabilir bugünlerde. Hemen strese girmek yerine “nasıl pratik bir çözüm üretebilirim” konusuna odaklanın. Fikir üretmek adına kendinizi sınırlamayın.


20 Ekim 2012 : Maddi sorumluluklarınızı yerine getirirken, paranızı günlük ihtiyaçlarınıza paylaştırmakta zorlanmayacaksınız. Evdeki bütçe ayarlamaları sonuç veriyor gibi. Evle ilgili düzende esas gücün size ait olduğunu eşinizin kabullenmesi zor olabilir. Bunu vurgulamak zorunda değilsiniz.


20 Ekim 2011 : Çok güvendiğiniz kişiler bile sizi yarı yolda bırakabilir. Onun için siz tedbiri elden bırakmadan büyük projelerinizi gerçekleştirmek için yedek kadroyu yakınınızda tutun. Aşk hayatınızda az da olsa hareketlilik var.


20 Ekim 2012 : Yeteneklerinizin sınırlarını zorlamada üstünüze yok. Bugün tüm becerilerinizi ruhsal bir maneviyatla birleştirecek ve kendi tarzınızı ortaya koyacaksınız. Planlarınızı ortaya dökerken, kişisel çekiciliğinizden faydalanmayı ihmal etmiyorsunuz. Kıvrak zekanızın biraz daha oto kontrole ihtiyacı olacağı bir gün içindesiniz.


20 Ekim 2016 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


20 Ekim 2015 : Pek verimli olamayacağınız şartlar var. Planlarınızı tam istediğiniz gibi sürdüremeyebilirsiniz. Bazı çözülmeler ve kararsızlıkların hayatınıza getirdiği endişelerden uzak kalmalısınız. Özellikle geçmişle alakalı konularla ilgilendiğiniz bu dönem dikkatli olmalısınız. Kişisel konularınıza yönelmek, önemli girişimlerinizi kısa vadede bekletmeniz doğru olacak.


20 Ekim 2014 : Olayları gereğinden fazla kritik etme eğiliminde olabilirsiniz. Bu tavrınız yüzünden kendi kendinizi yorup yıprattığınızı anlamanız gerekiyor. Gün içinde farkındalığınızı arttıracak içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Bu süreçleri olgunlaşma ve gelişme yönünde değerlendirmelisiniz. Size yardımı dokunacak kişilerle görüşmenizde fayda var.


20 Ekim 2013 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


20 Ekim 2012 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


20 Ekim 2011 : Yapmanız gereken işler ve artan bir iş yükünüz var. Tamamlanması gereken işler sizi kararlı olmaya itebilir. Yine yaptıklarınızla dikkat çekmeyi başarabilirsiniz. Ãœstlerle olan bağlarınız güçlendirmek adına yeni fırsatlar bulacaksınız. Kariyerinize ilişkin konularda yaşanacak ilerlemeler sizi mutlu edecek. Arkadaşlarla olan ilişkileriniz son derece canlı geçecek.


20 Ekim 2015 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


20 Ekim 2014 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


20 Ekim 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


20 Ekim 2012 : Eğitim konularında son derece hareketlenen zamanlar söz konusu. Bu sayede düşüncelerinizi aktif biçimde ortaya koyabilir, kendinizi ifade edebilirsiniz. yeni bilgilere açık olmanız düşüncelerinizi yenileyeceğiniz fırsatlar getirecek. Olumlu haberler ve iletişim açısından da canlı bir gün. Yakınlar ya da komşularla ilişkiler canlılık kazanacak.


20 Ekim 2016 : Titiz yapınız her konuda kendini gösteriyor. Olaylara çevrenizden çok farklı bir bakış açısı ile yaklaştığınız için, sizi anlamaları zor oluyor. Bugün istemeseniz de şans size gelecek. Kazançlarınız konusunda girişimciliğiniz destek görecek.


20 Ekim 2015 : İstediğiniz her şeyi elde etmek için pes etmiyorsunuz. Aşkınızla ilgili kararları tek taraflı vermemeye çalışın.


20 Ekim 2014 : Kartınız Yargılama... Bugün birtakım meseleleri gurur meselesi yaparak kendinizde ince bir yol çiziyorsunuz. Acele etmez, sabırlı olursanız vereceğiniz karar çok anlamlı olacak.


20 Ekim 2013 : Hevesle başladığınızın bir işinizin yarım kalması sizi sıkıntıya sokabilir. Dalgınlığınız küçük kazalar geçirmenize neden olabilir dikkatli olun.


20 Ekim 2012 : Kartınız Örtünme... Artık geçmişinizde yaşadığınız birtakım olumsuz enerjileri dağıtmaya başlayın. Fazla düşünmeniz sizlere yarar yerine zarar verebilir görünüyor.


20 Ekim 2011 : AŞK: Partnerinizle ilgilidüşünceleriniz sürekli değişiyor.Ona karşı şüpheler besliyorsunuz.Ancak paranoyaklığa varan budurumunuza bir son vermezsenizonu feci şekilde kırabilirsiniz.PARA: Son günlerde maddiaçıdan sıkıntı çekiyorsunuz. Önümüzdekigünlerde devam edecek bu sıkıntılar için kendiniziüzmeyin. Gelecek bir parayla rahatlayacaksınız.SAĞLIK: Evli Terazi’ler çocuk beklentisi içinegirebilir. Ancak doğal yöntemler işe yaramayabilir.


20 Ekim 2016 : Aşk yaşamınızdaki dalgalanmaları sürüncemede bırakmamanız gerekiyor. Bu dalgalanmalardaki sıkıntıyı tek başınıza yaşamadığınızı bilmelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı biraz tartışmacı ve heyecanlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak, insan ilişkileriniz karmaşık olsa bile son derece hareketli olacak.


20 Ekim 2015 : Sevgilinizle aranızdaki sorunlar birbirinizle açıkça konuşmadığınız sürece çözülmeyecek gibi. Problemlerinizin büyümesine izin vermeyin. Yalnızsanız, kabuğunuzdan çıkıp sosyal faaliyetlerde bulunmalısınız. İş yerinde başarınızla büyük ilgi çekiyorsunuz. Bunun tadını çıkarın.


20 Ekim 2014 : Sevgilinizle ilişkinizi farklı boyutlara taşımak için büyük bir istek duyuyorsunuz. Konu ile ilgili şartları zorlamak kendinizi baskı altına sokmanıza neden olabilir. Olaylara iyimser yaklaşmayı başarabilirsiniz sizin için daha iyi sonuçlar ortaya çıkacak.


20 Ekim 2013 : Karşı cinse olan duygularınızı açmanız için uygun bir dönem değil. Yaza doğru özlemini çektiğiniz aşkınız hiç ummadığınız bir yerde karşınıza çıkacak. Fikirleriniz bir tenis topu gibi oradan oraya gidiyor. Çevrenizdeki her şey değişiyor. Bu kaostan kurtulmanız için biraz huzura ihtiyacınız var.


20 Ekim 2012 : Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed