Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

20 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

20 Ekim 2013 : Sizin için önemli kişilerle aldığınız kararları detaylandırıyor olabilirsinİZ. Çevrenizdeki kişiler sizi doğru yolda ya da yönde ilerlediğinize ikna etmeye çalışabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Gökyüzü flu ve belirsiz etkiler altında. Yanıltıcı kişi, olay veya durumlar dikkat gerektiriyor. Aldanabilir, istemeden aldatabilir veya yanlış yönlendirilebilir ya da yanlış yönlendirebiliriz. Ertelemeler, çifte rezervasyonlar, yanlış planlamalar veya ödemelerde karışıklıklar da cabası olabilir! Bu belirsiz etkiler altında tepkilerimizi veya bağlayıcı sözlerimizi vermek için birkaç gün beklememiz daha doğru olacaktır.


20 Ekim 2012 : Genelde parasal olayları fazla önemsemeniz doğaldır. Bazı masraflar yapabilir, gereksiz heveslere kapılabilirsiniz. Sizden parasal destek bekleyen bir dostunuz olabilir. Ama zamanlama sorunları yüzünden umduğunuz yardımı yapamayacaksınız. Ayrıca borç ödeme konusunda zorlanabileceğinizi ve paranızı uzun vadede geri alabileceğinizi söyleyebilirim.


20 Ekim 2011 : Küçük bir maddi sarsıntı yaşamanız olasıdır fakat fazla moralinizi bozacak bir şey yok. Çünkü kısa bir süre içinde sıkıntının feraha dönüşmesi ve maddi konularda rahatlamanız da olasıdır. Bir arkadaşınızın bilerek yada bilmeyerek, bir işinizi engellemesi mümkündür. Eğer siz bir erkekseniz, iş ilişkilerinizdeki önemli bir erkekle, ya da öğrenim çağında bir Terazi erkeğiyseniz okul çevresindeki bir erkekle anlaşmazlıklarınız olabilir ve bu kimseden bazı zararlar görebilirsiniz. Gizemli ve mistik bir havaya bürünebilirsiniz. daha etkileyici olacağınızı söylemeliyim.


20 Ekim 2013 : Bugün sürüncemede kalmış bazı işleriniz ve ihmal ettiğiniz bazı kimseler gündeminizi oluşturacak. Özellikle yapmanız gereken işleriniz sizi hem fiziksel hem de psikolojik olarak yoracak. Akşam saatlerinde bir süredir görüşemediğiniz dostlarınızla görüşebilir ve onlarla bazı konularda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.


20 Ekim 2012 : Hayat karşısında sıkı duruyor, etrafınızda insanları olumsuz etkileyen sorunların, abartı bir duygusallıkla ele alındığını düşünüyorsunuz. Önümüzdeki günler içinde sizi harekete geçirecek heyecan verici bilgiler edinebilirsiniz. Aile içindeki esenliği problemleriyle azaltan bir yakınınızın bunalımlarıyla ilgilenmek durumunda kalacaksınız.


20 Ekim 2011 : Etrafınıza adeta gözleriniz kapalı olarak baktığınız için sizi eleştiriyorlar. Bu huyunuz size zarar verdiği kadar yakınlarınıza da zarar veriyor. Çünkü onlarla ilgili konularda da yeterince objektif olamıyorsunuz. Bu konuyla ilgili bir tartışmada eleştirilere kendinizi savunmaya geçip eleştirilere kulak tıkayabilirsiniz. Bu da sizi gerçekten sevenleri üzebilir.


20 Ekim 2013 : Aşk yaşantınız oldukça gerilimli etkiler altında. Bir kabahatiniz bugün ilişkinizde dengeleri değiştirebilir. Kökeni geçmişe uzanan sorunlar ilişkinizi çıkmaza sürükleyebilir.


20 Ekim 2012 : İlişkiniz destek görmeden toparlanacak gibi görünmüyor. Akşama yakın üzerinizde etkisi olan bir ahbabınız, gergin sinirlerinizi yumuşatıp sizi daha yapıcı davranmaya yöneltebilir.


20 Ekim 2011 : Hiç ummadığınız biri size hayranlığını dile getirebilir. Aklınızdan hiç geçmeyen bir yakınlığa hazır olun. İnce eleyip sık dokumanız gerekmeyebilir, çünkü onunla ilgili zaten olumlu düşünceleriniz var.


20 Ekim 2013 : İş hayatınızda bazı aksaklıklar gününüzü zehir edebilir. Ulaşımla yada teknik konularla ilgili olan bu aksaklıklar yüzünden bazı işlerinizi yerine getirmekte zorlukla yaşayabilirsiniz.


20 Ekim 2012 : Sorunsuz ilişkiler kurmak istiyorsunuz. Bu konudaki kararlılığınız ve titizliliğiniz, size problemsiz bir iş yaşamı sunabiliyor. Yapmayı hedeflediğiniz yeniliklere bu günlerde ilk adımı atabilirsiniz.


20 Ekim 2011 : Yakın bir iş arkadaşınıza kırgınlığınız devam ediyor. Bir süre daha devam edecek gibi. Bugün onunla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Ama yine de kısa vadede sorununuz çözülecek gibi görülmüyor.


20 Ekim 2013 : Para konularında hoş gelişmeler yaşamayı beklediğiniz bugün gelişmeler istediğiniz gibi olmayacak. Hayal kırıklığına uğramayın, yakında bu konudaki istekleriniz gerçekleşebilir.


20 Ekim 2012 : Belli bir zaman içinde para durumlarınızda bir istikrar söz konusu. Bu konudaki inişleriniz, çıkışlarınız bir süre için de olsa, dengeye oturmuş bir görüntü içinde.


20 Ekim 2011 : Bugünlerdeki sıkışıklığınızı çözmeniz için bir alacağınızı tahsil etmeniz gerektiğini bilmenize rağmen istemekte zorlanıyorsunuz. Siz istemezseniz onun da vermeye hiç niyeti yok.


20 Ekim 2013 : Bugün yaşadığınız bazı olumsuz gelişmeler sizi sinirsel olarak gerebilir. Dikkatli olmalısınız .


20 Ekim 2012 : Davranışlarıyla sizde antipati uyandıran biri, size açmak istediği meselede hiç de kötü bir niyet taşımıyor olabilir. Dış görünüşü, insanları yorumlamak için yeterli bir done olarak görmemelisiniz.


20 Ekim 2011 : Sizi şaşırtacak gelişmelere hazır olun. Bu gelişmeleri lehinize yada aleyhinize çevirmek elinizde.


20 Ekim 2013 : Maddi olarak altından kalkmakta zorlanacağınız bir harcama söz konusu olabilir bugünlerde. Hemen strese girmek yerine “nasıl pratik bir çözüm üretebilirim” konusuna odaklanın. Fikir üretmek adına kendinizi sınırlamayın.


20 Ekim 2012 : Maddi sorumluluklarınızı yerine getirirken, paranızı günlük ihtiyaçlarınıza paylaştırmakta zorlanmayacaksınız. Evdeki bütçe ayarlamaları sonuç veriyor gibi. Evle ilgili düzende esas gücün size ait olduğunu eşinizin kabullenmesi zor olabilir. Bunu vurgulamak zorunda değilsiniz.


20 Ekim 2011 : Çok güvendiğiniz kişiler bile sizi yarı yolda bırakabilir. Onun için siz tedbiri elden bırakmadan büyük projelerinizi gerçekleştirmek için yedek kadroyu yakınınızda tutun. Aşk hayatınızda az da olsa hareketlilik var.


20 Ekim 2012 : Yeteneklerinizin sınırlarını zorlamada üstünüze yok. Bugün tüm becerilerinizi ruhsal bir maneviyatla birleştirecek ve kendi tarzınızı ortaya koyacaksınız. Planlarınızı ortaya dökerken, kişisel çekiciliğinizden faydalanmayı ihmal etmiyorsunuz. Kıvrak zekanızın biraz daha oto kontrole ihtiyacı olacağı bir gün içindesiniz.


20 Ekim 2013 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


20 Ekim 2012 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


20 Ekim 2011 : Yapmanız gereken işler ve artan bir iş yükünüz var. Tamamlanması gereken işler sizi kararlı olmaya itebilir. Yine yaptıklarınızla dikkat çekmeyi başarabilirsiniz. Ãœstlerle olan bağlarınız güçlendirmek adına yeni fırsatlar bulacaksınız. Kariyerinize ilişkin konularda yaşanacak ilerlemeler sizi mutlu edecek. Arkadaşlarla olan ilişkileriniz son derece canlı geçecek.


20 Ekim 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


20 Ekim 2012 : Eğitim konularında son derece hareketlenen zamanlar söz konusu. Bu sayede düşüncelerinizi aktif biçimde ortaya koyabilir, kendinizi ifade edebilirsiniz. yeni bilgilere açık olmanız düşüncelerinizi yenileyeceğiniz fırsatlar getirecek. Olumlu haberler ve iletişim açısından da canlı bir gün. Yakınlar ya da komşularla ilişkiler canlılık kazanacak.


20 Ekim 2013 : Hevesle başladığınızın bir işinizin yarım kalması sizi sıkıntıya sokabilir. Dalgınlığınız küçük kazalar geçirmenize neden olabilir dikkatli olun.


20 Ekim 2012 : Kartınız Örtünme... Artık geçmişinizde yaşadığınız birtakım olumsuz enerjileri dağıtmaya başlayın. Fazla düşünmeniz sizlere yarar yerine zarar verebilir görünüyor.


20 Ekim 2011 : AŞK: Partnerinizle ilgilidüşünceleriniz sürekli değişiyor.Ona karşı şüpheler besliyorsunuz.Ancak paranoyaklığa varan budurumunuza bir son vermezsenizonu feci şekilde kırabilirsiniz.PARA: Son günlerde maddiaçıdan sıkıntı çekiyorsunuz. Önümüzdekigünlerde devam edecek bu sıkıntılar için kendiniziüzmeyin. Gelecek bir parayla rahatlayacaksınız.SAĞLIK: Evli Terazi’ler çocuk beklentisi içinegirebilir. Ancak doğal yöntemler işe yaramayabilir.


20 Ekim 2013 : Karşı cinse olan duygularınızı açmanız için uygun bir dönem değil. Yaza doğru özlemini çektiğiniz aşkınız hiç ummadığınız bir yerde karşınıza çıkacak. Fikirleriniz bir tenis topu gibi oradan oraya gidiyor. Çevrenizdeki her şey değişiyor. Bu kaostan kurtulmanız için biraz huzura ihtiyacınız var.


20 Ekim 2012 : Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed