Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

20 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

20 Eylül 2016 : Bu hafta, elde etmek için çok çaba gösterdiğiniz size ait şeyleri korumak isterken, aşırı takıntılı bir görüntü verebilirsiniz. Paylaşmaktan çok uzak günlerdesiniz.


20 Eylül 2015 : Bazı konularda istek ve taleplerinizi ön plana çıkartabilir veya koyduğunuz kurallara uyulmasını bekleyebilirsiniz. Ancak, bugünlerde etraftaki kişiler tamamen kendi konularıyla uğraşmak zorunda oldukları için, sizin isteklerinizi dikkate bile alamayabilirler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Enerjik, sosyal ve coşkulu bir hafta sonundayız. Ziyaretler veya seyahatler ya da kısa mesafeli yolculuklar söz konusu olabilir. Öğle sonrası saatlerde, yanılgılar, dalgınlıklar, unutkanlıklar veya isteksizlik türünde geçici bir ruh halinde, akşam saatlerinde ise, her şey de abartma veya aşırılığa kaçma eğiliminde olabiliriz. Aşırı yeme içme veya harcama türünde aktivitelerden kaçınmalı, abartılı cümleler kurmamalıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


20 Eylül 2014 : Alışık olduğunuz şeylerden vazgeçememeniz veya bildik yolları tercih etmeniz anlaşılabilir bir durum. Ancak, biraz değişiklik yapmaya da hazır ve eğilimli olmak gerekmez mi? Tüm burçlar için gün geneli: Olumsuz gibi görünen ya da olumsuz giden olaylar moralinizi bozmasın. Yapılması gereken şey farklı yöntemlerle ilerlemek ya da farklı şeyler deneyip farklı konularda başarı sağlayarak diğerlerine boş vermek olabilir. Sırık atlama elemelerini kazanamamanız, en iyi görüntü yönetmeni seçilemeyeceğiniz anlamına gelmez. Öyle değil mi?


20 Eylül 2013 : Pratik ve ciddi taraflarınızı ortaya çıkartmalısınız. Ancak, bugünlerde tesadüfi gelişmelere karşı da hazırlıklı olmak gerekebilir. Bağlayıcı sözler vermek için Birkan beklemekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Olumsuz duygular veya umutsuzluk içerisinde olabilirsiniz. Ancak, bu geçici bir durum yolun sonunda ışık var. Çok yakında, geçmişte endişe yaratan sorunların günümüze güç kaybederek yansıdığını ve bugünü ve de uzun vadeli planları engellemeyeceğini fark edebilirsiniz.


20 Eylül 2012 : Sizi örnek almış olan insanları yanlış yollara sevketmemeli ve birilerini farkında olarak etkilediğinizde, sonuçların sorumluluğunu da önceden üstlenmelisiniz. Bu gerçeğe göre hareket edin. Özellikle teknolojinin yardımıyla, bugün uzun zamandır haber almadığınız, uzaklarda olan fakat zaman zaman ortak anılarınızı memnuniyetle hatırladığınız kimselerle haberleşecek, temas kuracaksınız. Bu da sizi mutlu edecek. Bu arada, bazı sırlarınızı güvendiklerinizle paylaşmanız sizi rahatlatabilir.


20 Eylül 2011 : Davranışlarınız ile kendinizi sevimsiz kılıyorsunuz, huzursuzluk ve gerilim size hakim olacak. Başkalarına ve yakınlarınıza karşı sorumluluk hissedeceksiniz, sevdiğinizle beraber olmak isteğiniz yoğunluk kazanacak. Yakın çevreniz ile veya yakınlarınız ile duygusal konularda ve özellikle de onunla ilgili düşünce alışverişlerinde bulunacaksınız, onunla ile ilgili fikirlerinizde bazı değişiklikler olacak. Dikkat edin; çünkü onda nefrete dönüşebilecek duygusal reaksiyonlar ortaya çıkabilir.


20 Eylül 2017 : Bugün sürpriz gelişmelerle dolu bir gün sizi bekliyor. Gününüz çok inişli çıkışlı olacak. Sürpriz gelişmelerle karşılaşabilir kah sevinip kah üzülebilirsiniz. Sabah saatlerinde keyifsiz olmanız muhtemel, çünkü Pazartesi sendromunu üstünüzden atmanız kolay olmayacak. Öğle saatlerinde ise neşeli olacaksınız. Akşam saatlerinde duygularınızda bir yoğunlaşma olabilir.


20 Eylül 2016 : Bugünü içinizi ferahlatan, bir arada olmaktan büyük haz aldığınız dostlarınızla birlikte geçirmek isteyeceksiniz. Aile bağları sizin için çok önemli. Bu bağlardaki bazı gevşeklikler sizi kolayca üzebiliyor. Kalabalık insan ilişkilerini seviyor ve bunu elde edebiliyorsunuz. Ama yine de içinizde buruk bir yalnızlık, bir şeylerin eksikliğini hissediyorsunuz.


20 Eylül 2015 : Yakında hareketli günler içine girebilirsiniz. Umut bağladığınız yaşamsal projelerinizle ilgili bazı koşuşturmalarınız olabilir. İnsanın içini ısıtan dostluklar arasında mutlusunuz. Bu sıcaklık, temel sorunlar dışındaki problemlere kapalı ve ilgisiz olmanızı sağlıyor. Bu bir tür genişlik, arada bir kendinizi beğenmemenize de yol açabiliyor.


20 Eylül 2014 : İnsan ilişkilerinizdeki problemleri azaltmak sizin elinizde. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor. Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz.


20 Eylül 2013 : Sanatsal eğilimlerinize zaman ayıramamanız sizi hırçınlaştırıyor. Bunun şartların size yaptığı bir haksızlık olduğunu düşünüyorsunuz. Basiretinizin bağlandığı bir sorununuz var. Bu sorunun bir zamanlama hatasından ortaya çıktığı şeklindeki görüşünüz pek gerçekçi görünmüyor. Yakında yaşamınızda önemli bir değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz.


20 Eylül 2012 : Bugün Ay, size idealleriniz konusunda gerekli cesareti verirken fazla enerjinizi olumlu bir şekilde dengelemeniz konusunda uyarıyor. Paylaşımlarınız ve kaynaklarınız konusunda kararlar alabilirsiniz. Heves dolu ve canlısınız ama düşüncelerinizi pratiğe aktarmakta güçlük çekebilirsiniz.


20 Eylül 2011 : Güne hareketli başladınız. Yapmanız gereken sürüyle işiniz var. Meraklı kişiliğinizle yine bir şeyleri karıştıracak, ama duymak istediklerinizi değil, duymaktan çekindiklerinizi işiteceksiniz. Yeni tanıştığınız birinin ciddi bir sağlık sorunu olduğunu öğrenecek, buna çok üzüleceksiniz. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor.


20 Eylül 2017 : Ondaki değişikliklerin, aklınıza bile gelmeyecek bambaşka nedenleri olabilir. İlginç fikirleriniz, ona bu sıralar pek cazip gelmeyebilir. Bu, bir anda yabancılaştığınız düşüncesini getirmemeli.


20 Eylül 2016 : Güvensizliğinizi belli ki kendi içinizde halletmeniz gerekiyor.Sevildiğinizden emin olmak istiyorsunuz. Sevgiliniz ise arkadaşlarına, her gün sizi nasıl sevdiğini anlatıyor.


20 Eylül 2015 : Arkadaş çevrenizde, ilişkiniz parmakla gösteriliyor. Ama bunun, ilişkide birçok güzelliğin artık geride kaldığı gerçeğini yok etmediğini de biliyorsunuz. İlişkiyi yerine oturtacak enerjiniz var.


20 Eylül 2014 : İyimser ve umutlu arayışlarla ilişkinin sorunsuzluğu kolayca ortaya çıkacak. Sürekli sorgulamalar, ilişkideki beklentilerin canlılığından olabilir. Yanlış yorumlarla, yanlış yargılara varıyorsunuz.


20 Eylül 2013 : Yeni hisler içindesiniz. Oysa halihazırda bir ilişkiniz var ve çok da problemli görünmüyor. Kafa karışıklığınızı yok edebileceğiniz tek merci partneriniz gibi görünüyor. Bunu denemelisiniz.


20 Eylül 2012 : İlişkinizde daha önce önem vermediğiniz konulara karşı daha duyarlı olabilirsiniz. Bu arada eski ilişkilerinize ait düşünceler kafanızı daha fazla meşgul ediyor olabilir.


20 Eylül 2011 : İlişkiyi başlatıp başlatmamakta biraz çekingen görünüyorsunuz. Arkadaşlarınız bu sefer turnayı gözünden vurduğunuzu düşünüyor. Çekingenliğinizin anlaşılır sebepleri varsa, ama o da, cesarete gösterip değer birine benziyor.


20 Eylül 2017 : Bugün birçok kısa seyahat yapabilir, gittiğiniz yerlerde sürpriz rastlantılaryaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan işlerin sizi sıkıntıya sokabileceği görülüyor. Grup çalışmalarında veya organizasyonlarda yer alıyorsanız çevrenizin desteğinialabilirsiniz.


20 Eylül 2016 : Çalışmaktan yorulduğunuzu düşünüyorsunuz ama yorgunluğunuzun asıl nedeni memnuniyetsizlikten ileri geliyor. Daha değişik iş ortamları hayal ediyorsunuz. Bugün kariyerinizle ilgili çalışmalarınıza hız verebilirsiniz.


20 Eylül 2015 : Meslek yaşantınızda çalışkan tutumunuzla göz önünde olabileceğiniz bir gün. İşbirlikleriniz konusunda duyarlı olacağınız bugün, iş arkadaşlarınızın desteğini hissetmek isteyebilirsiniz. Fazla çalışmak iş motivasyonunuzu artırsa da sağlığınızı fazla zorlamanıza neden olabilir.


20 Eylül 2014 : Yeni yaptığınız görüşmeden çok şey beklerken, tersliklere de donanımlı olmalısınız. İşlerinizdeki durgunluk yavaş ama istikrarlı bir ivme kazanıyor. Yeni alacağınız haberlerle daha umutlu olacaksınız.


20 Eylül 2013 : İşlerinizdeki sallantılar geçici. Panik yapmanıza hiç gerek yok. Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak.


20 Eylül 2012 : Bugün yüksek enerjinizi neşenizle birleştirerek iş arkadaşlarınıza her konuda yardımcı olacaksınız. Gözünüzden kaçmayan eksiklikler için bile hoşgörüyü elden bırakmayacaksınız.


20 Eylül 2011 : Uzun süredir su yüzüne çıkmayan ama sizi içten içe rahatsız eden bir konu bugün gündeme gelebilir. İyimserliğiniz işinize de yansıyacağından konuyu şimdilik fazla büyütmeyeceksiniz.


20 Eylül 2017 : Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var. Onun dışında en küçük hesapları bile ciddiye alarak yaşamak zorunda kalıyorsunuz.


20 Eylül 2016 : Para sıkıntınızı belli bir zaman en ekonomik biçimde yaşamayı becererek en aza indirdiniz. Bunun sizde bir alışkanlığa dönüşeceği umudunu taşıyorsunuz. Yakında küçük bir para haberiniz var.


20 Eylül 2015 : Bütçenizle ilgili yeni aldığınız kararlar oldukça yararlı. Aynı kararlılıkla devam etmeniz, sorunları bir, bir yok edebilir. Bugün sizi baştan çıkaracak durumlarla karşılaşabilirsiniz


20 Eylül 2014 : İhtiyaçlarınız, beklentileriniz, zevkleriniz kazancınızın üzerine çıkamıyor. Hesabınızı bilerek buna izin vermiyorsunuz. Maddi bir sıkıntı içinde görünmemenizin altında akılcı bir denge var.


20 Eylül 2013 : Para sorununuz yok denilebilir. Bir alacağınızı tahsil etmek için çok uğraşıyorsunuz. Ama bunun yanında inceliğinizi korumanız gerekiyor. Sert bir tavırla ciddi bir bağlantınızı kaybedebilirsiniz.


20 Eylül 2012 : Bugün, maddi konulara yönelebilirsiniz. Yapacağınız kişisel girişimlerde hızla yol alabilirsiniz. İstediklerinize ulaşmak bugün çok daha rahat olabilir.


20 Eylül 2011 : Savurganlığınızın sıkıntısını yine siz yaşıyorsunuz. Birkaç arkadaş bir para konuşması içindesiniz. Bir araya getirdiğiniz topluca parayı kullanacak yer arıyorsunuz. Bir sonuca bağlayabilirseniz, ucunda refah görünüyor.


20 Eylül 2017 : Fazla gecikmeden vefa duygunuzu harekete geçirip onu hak etmeyeceği yargılardan sakınmalısınız. Bir dönem çok özel şeyler yaşayıp çok değerli şeyler paylaştığınız eski dostunuz, sizden uzun zamandır haber alamıyor.


20 Eylül 2016 : Çevrenizde başarılarınız çekemeyen insanlar var. Kimsenin etkisi altında kalmadan bu olaya tepkisiz kalmalısınız.


20 Eylül 2015 : Akrabalarınızdan birine karşı gittikçe artan bir güvensizlik içine giriyorsunuz. Bu güvensizliğinizin çok yerinde bir tespit olduğunu söyleyenler sizi yanıltıyor olabilirler.


20 Eylül 2014 : İki arkadaşınızın özel ilişkisine karışırken, ilişkinin türünü gözden kaçırıyorsunuz. Müdahalenizin önündeki sınırları görmeniz gerekiyor.


20 Eylül 2013 : Sizi uzaktan ilgilendiren bir küskünlükte barış sağlama çabalarınız sonuç vermiyor. Artık vazgeçmelisiniz. Taraflardan biri bu çabanızı hak etmiyor.


20 Eylül 2012 : Hesapta olmayan gelişmeler günlük yaşamınızı aniden değiştirebilir. Bugün, duygusal hareket etmemekte fayda var.


20 Eylül 2011 : Bugünlerde göze çarpan bir gerginlik içindesiniz. İlişkilerinizi biraz daha özenli yaşamaya çalışmalısınız.


20 Eylül 2017 : Beraberliklerin mutlu ve sağlam olabilmesinde en önemli etkenin dürüstlük olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Olayları abartmama dogrultusunda vereceğiniz çabalar mutlu olmanızı sağlayacak. İşinizle ilgili olarak yeni baslangıçlar yapabilirsiniz. Böylece maddi olarak da rahata kavuşabilirsiniz.


20 Eylül 2016 : Ne kadar yakınlaşmaya çabalasanız da bir süredir akrabalarınzla bile aranızda görünmez duvarlar var sanki. Sesinizi duyurmakta zorlanıyorsanız ya da sizi ciddiye almadıklarını düşünüyorsanız o zaman gerekli iletişimi kurun.


20 Eylül 2015 : Diğer insanlarla özellikle de eşinizle iletişim sorunları yaşıyorsanız bu konuda bir adım atmanın zamanı gelmiş olabilir. Hemen olumlu tepki gelmese de önce siz harekete geçin. Bu durum için çok sabırlı olmanı lazım.


20 Eylül 2014 : Bugün huzur sizin olduğunuz her yerde. Dışarıda ne olursa olsun kendi kendine yetebilmek ve negatifin içinize nüfus etmesine izin vermeden geçip gidebilmek önemli. Paylaşın, dert ortağı olun ancak üzerinize yük almayın.


20 Eylül 2013 : Diğer insanlarla özellikle de eşinizle iletişim sorunları yaşıyorsanız bu konuda bir adım atmanın zamanı gelmiş olabilir. Hemen olumlu tepki gelmese de önce siz harekete geçin. Bu durum için çok sabırlı olmanı lazım.


20 Eylül 2012 : Ay’ın verdiği etkilerle isteklerinizi arkadaşlarınızın desteğiyle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz güçleniyor. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bugünde dostlarınızla bir arada olmak size iyi gelecek. sağlık durumunuz düzeliyor.


20 Eylül 2011 : İş yerinizde çok güvendiğiniz kişinin size bilinçli ya da bilinçsiz zarar vermesi söz konusu olabilir. Kredi alımı için yaptığınız başvurularınıza olumlu cevaplar gelecek. Sevdiğiniz kişi önemli bir sorununu size açabilir.


20 Eylül 2012 : Köklü düşüncelerinizin sizi yönlendireceği konularda başarılı çalışmalar yapmak istemenize rağmen, günlük yaşamınızı baş edebileceğinizden fazla zorladığınızdan, bazen gerçeklerden kaçıyorsunuz. Sizin dışınızda olan konularda bile yetenekleriniz ortada. Gerçek dostlarınızla, sizi çıkarları için kullananları ayırın.


20 Eylül 2017 : Yakın çevrenizle olan ilişkilerde yenilenmeler ve getirdiği uyum var. Kendinizi yalnız hissetmeyecek, yeni şeyler öğrenmek konusunda sistemli ilerleyeceksiniz. Ancak daha farklı öncelikler üzerinde durmanız bir zorunluluk olabilir. Eğitim faaliyetlerinizde son derece destekleyici şartlar var. Bu fırsatı başarıya dönüştürmekte kararlı olacaksınız.


20 Eylül 2016 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


20 Eylül 2015 : Eldeki kaynakları yapılandırmak konusunda önemli dersler aldınız. Ancak böyle bir dönemde ortaklaşa paralarda risk taşıyan gelişmeler yaşanabilir. Ortak harcamaların getireceği sorunlarla ilgilenmeli, aşırı borçlanma fikrinden vazgeçmelisiniz. Spekülatif adımlar zarar getirebilir. Eşin parasal konularda atacağı adımlara karşı dikkatli olun.


20 Eylül 2014 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


20 Eylül 2013 : İş ortaklıklarında yeni koşullar öne çıkıyor. Sizi huzursuz edecek bu gelişmelerden faydalanmak, ortak bir kar zarar planı yapmak için harekete geçebilirsiniz. Beklemediğiniz destekler maddi açıdan size moral olacaktır. Ancak borç alacak konuları yanında, kredilerle ilgili sorunları akışına bırakmak, acele karar vermemek gerekiyor.


20 Eylül 2012 : Hayatınızda pek çok yönde yapıcı değişiklikler dönemi. Zihninizi dolduran pek çok konuyu daha net göreceksiniz. Yapacağınız değişiklikler yakın çevreyi içine alacak şekilde gelişebilir. Kısa yolculuklar ve iletişim konuları hayatınıza güçlü biçimde girebilir. Yakın dönemde eğitim çalışmalarında daha disiplinli olmanız gereken şartlara hazırlanmalısınız.


20 Eylül 2011 : Sizin için yorucu ve iş açısından hareketli bir dönem olacak. İş hayatında yaşanan son değişiklilere rağmen kararlı olmanız gerek. Aldığınız sorumluluklar altında kalmamalı, kendinizi gösterebileceğiniz şartları zorlamalısınız. Göstereceğiniz her çaba sizin lehinize olacaktır. Aileye ait temaları yeniden gözden geçirmeniz gerekecek.


20 Eylül 2017 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


20 Eylül 2016 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


20 Eylül 2015 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


20 Eylül 2014 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


20 Eylül 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


20 Eylül 2012 : Yeni düşünceler ve fikirler üzerinden ilerlemektesiniz. Ancak daha net olmak ve açık davranmak işinizi kolaylaştıracaktır. Alacağınız haberlere şüphe ile bakmak yerine size kazandıracağı avantajları izlemek iyi bir yol olsa gerek. Eğitim çalışmalarınızı yeniden yönlendireceğiniz bu dönem bir hazırlık süreci olacaktır. Zihnen daha yüklü ve yorucu bir süreç sizi beklemekte


20 Eylül 2017 : Aşk hayatınızda olumsuz bir yön olmaması iş hayatınıza da en iyi şekilde yansıyor.


20 Eylül 2016 : AŞK: İlginç fikirler üreterek karşı cinse ters düşebilirsiniz. Oysa aşk hayatınız oldukça hareketli görünüyor. Onunla sağladığınız birlikteliği bozmayın. PARA: Zor zahmet mevki sahibi oldunuz. Ama utangaç ve çekingen tavırlarınızla ne kadar donanımlı olduğunuzu yansıtmakta güçlük çekiyorsunuz. SAĞLIK: Bakıldığında esnek bir fiziğe sahip olduğunuz görülüyor. Ama su size zarar verebilir.Bugün derin sulardan uzak kalmalısınız.


20 Eylül 2015 : Kartınız Kadın... Çok fazla kuruntularınız var. Özellikle de erkek olan Başak#39#lar bugün aldatılma korkusu içine girebilirler. Aslında düşündükleriniz asılsız şeyler.


20 Eylül 2014 : Hisleriniz bugünlerde çok güçlü. Hatta öylesine güçlü ki karşınızdaki hakkındaki yorumlarınız direkt doğru çıkıyor. Aldatılmanız imkansız kadar zor.


20 Eylül 2013 : Kartınız Su... Sıkıntılarınızı ruhunuzdan ve bedeninizden arındırarak temize çıkacaksınız. Her şey kendiliğinden hızlı bir şekilde gerçekleşecek. Mutlusunuz.


20 Eylül 2012 : Kartınız Alfa... Yenilikler için her an hazır konumdasınız. Günün etkisi size biraz sıkıntı yaratabilir. Çok çabuk paniklemeyin. Daha fazla düşünmeye zaman ayırmalısınız.


20 Eylül 2011 : Özgürlük ilan ederek tabiatınızı değiştirmek istiyorsunuz. Bu konunun üzerine fazla gitmemelisiniz.


20 Eylül 2017 : Aşk hayatınızda biraz daha uyumlu olmayı denemeli, dik başlılığı bir kenara bırakmalısınız. İş yerinde bireysel düşünecek, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.


20 Eylül 2016 : Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Parasal konularla ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilmek için kaygılardan uzaklaşın ve aceleci davranmayın.


20 Eylül 2015 : Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.


20 Eylül 2014 : Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Parasal konularla ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilmek için kaygılardan uzaklaşın ve aceleci davranmayın.


20 Eylül 2013 : Bugün sizin için başarı ve mutluluk günü! Yıldızların üzerinizdeki tesiri birbirinden daha isabetli kararlar almanıza ve en uygun davranışta bulunmanıza yardım edecek. İş ilişkilerinizde daha sabırlı ve anlamaya hazır yaklaşımlara yönelmeniz gerekiyor.


20 Eylül 2012 : Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed