Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

20 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

20 Eylül 2013 : Pratik ve ciddi taraflarınızı ortaya çıkartmalısınız. Ancak, bugünlerde tesadüfi gelişmelere karşı da hazırlıklı olmak gerekebilir. Bağlayıcı sözler vermek için Birkan beklemekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Olumsuz duygular veya umutsuzluk içerisinde olabilirsiniz. Ancak, bu geçici bir durum yolun sonunda ışık var. Çok yakında, geçmişte endişe yaratan sorunların günümüze güç kaybederek yansıdığını ve bugünü ve de uzun vadeli planları engellemeyeceğini fark edebilirsiniz.


20 Eylül 2012 : Sizi örnek almış olan insanları yanlış yollara sevketmemeli ve birilerini farkında olarak etkilediğinizde, sonuçların sorumluluğunu da önceden üstlenmelisiniz. Bu gerçeğe göre hareket edin. Özellikle teknolojinin yardımıyla, bugün uzun zamandır haber almadığınız, uzaklarda olan fakat zaman zaman ortak anılarınızı memnuniyetle hatırladığınız kimselerle haberleşecek, temas kuracaksınız. Bu da sizi mutlu edecek. Bu arada, bazı sırlarınızı güvendiklerinizle paylaşmanız sizi rahatlatabilir.


20 Eylül 2011 : Davranışlarınız ile kendinizi sevimsiz kılıyorsunuz, huzursuzluk ve gerilim size hakim olacak. Başkalarına ve yakınlarınıza karşı sorumluluk hissedeceksiniz, sevdiğinizle beraber olmak isteğiniz yoğunluk kazanacak. Yakın çevreniz ile veya yakınlarınız ile duygusal konularda ve özellikle de onunla ilgili düşünce alışverişlerinde bulunacaksınız, onunla ile ilgili fikirlerinizde bazı değişiklikler olacak. Dikkat edin; çünkü onda nefrete dönüşebilecek duygusal reaksiyonlar ortaya çıkabilir.


20 Eylül 2013 : Sanatsal eğilimlerinize zaman ayıramamanız sizi hırçınlaştırıyor. Bunun şartların size yaptığı bir haksızlık olduğunu düşünüyorsunuz. Basiretinizin bağlandığı bir sorununuz var. Bu sorunun bir zamanlama hatasından ortaya çıktığı şeklindeki görüşünüz pek gerçekçi görünmüyor. Yakında yaşamınızda önemli bir değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz.


20 Eylül 2012 : Bugün Ay, size idealleriniz konusunda gerekli cesareti verirken fazla enerjinizi olumlu bir şekilde dengelemeniz konusunda uyarıyor. Paylaşımlarınız ve kaynaklarınız konusunda kararlar alabilirsiniz. Heves dolu ve canlısınız ama düşüncelerinizi pratiğe aktarmakta güçlük çekebilirsiniz.


20 Eylül 2011 : Güne hareketli başladınız. Yapmanız gereken sürüyle işiniz var. Meraklı kişiliğinizle yine bir şeyleri karıştıracak, ama duymak istediklerinizi değil, duymaktan çekindiklerinizi işiteceksiniz. Yeni tanıştığınız birinin ciddi bir sağlık sorunu olduğunu öğrenecek, buna çok üzüleceksiniz. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor.


20 Eylül 2013 : Yeni hisler içindesiniz. Oysa halihazırda bir ilişkiniz var ve çok da problemli görünmüyor. Kafa karışıklığınızı yok edebileceğiniz tek merci partneriniz gibi görünüyor. Bunu denemelisiniz.


20 Eylül 2012 : İlişkinizde daha önce önem vermediğiniz konulara karşı daha duyarlı olabilirsiniz. Bu arada eski ilişkilerinize ait düşünceler kafanızı daha fazla meşgul ediyor olabilir.


20 Eylül 2011 : İlişkiyi başlatıp başlatmamakta biraz çekingen görünüyorsunuz. Arkadaşlarınız bu sefer turnayı gözünden vurduğunuzu düşünüyor. Çekingenliğinizin anlaşılır sebepleri varsa, ama o da, cesarete gösterip değer birine benziyor.


20 Eylül 2013 : İşlerinizdeki sallantılar geçici. Panik yapmanıza hiç gerek yok. Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak.


20 Eylül 2012 : Bugün yüksek enerjinizi neşenizle birleştirerek iş arkadaşlarınıza her konuda yardımcı olacaksınız. Gözünüzden kaçmayan eksiklikler için bile hoşgörüyü elden bırakmayacaksınız.


20 Eylül 2011 : Uzun süredir su yüzüne çıkmayan ama sizi içten içe rahatsız eden bir konu bugün gündeme gelebilir. İyimserliğiniz işinize de yansıyacağından konuyu şimdilik fazla büyütmeyeceksiniz.


20 Eylül 2013 : Para sorununuz yok denilebilir. Bir alacağınızı tahsil etmek için çok uğraşıyorsunuz. Ama bunun yanında inceliğinizi korumanız gerekiyor. Sert bir tavırla ciddi bir bağlantınızı kaybedebilirsiniz.


20 Eylül 2012 : Bugün, maddi konulara yönelebilirsiniz. Yapacağınız kişisel girişimlerde hızla yol alabilirsiniz. İstediklerinize ulaşmak bugün çok daha rahat olabilir.


20 Eylül 2011 : Savurganlığınızın sıkıntısını yine siz yaşıyorsunuz. Birkaç arkadaş bir para konuşması içindesiniz. Bir araya getirdiğiniz topluca parayı kullanacak yer arıyorsunuz. Bir sonuca bağlayabilirseniz, ucunda refah görünüyor.


20 Eylül 2013 : Sizi uzaktan ilgilendiren bir küskünlükte barış sağlama çabalarınız sonuç vermiyor. Artık vazgeçmelisiniz. Taraflardan biri bu çabanızı hak etmiyor.


20 Eylül 2012 : Hesapta olmayan gelişmeler günlük yaşamınızı aniden değiştirebilir. Bugün, duygusal hareket etmemekte fayda var.


20 Eylül 2011 : Bugünlerde göze çarpan bir gerginlik içindesiniz. İlişkilerinizi biraz daha özenli yaşamaya çalışmalısınız.


20 Eylül 2013 : Diğer insanlarla özellikle de eşinizle iletişim sorunları yaşıyorsanız bu konuda bir adım atmanın zamanı gelmiş olabilir. Hemen olumlu tepki gelmese de önce siz harekete geçin. Bu durum için çok sabırlı olmanı lazım.


20 Eylül 2012 : Ay’ın verdiği etkilerle isteklerinizi arkadaşlarınızın desteğiyle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz güçleniyor. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bugünde dostlarınızla bir arada olmak size iyi gelecek. sağlık durumunuz düzeliyor.


20 Eylül 2011 : İş yerinizde çok güvendiğiniz kişinin size bilinçli ya da bilinçsiz zarar vermesi söz konusu olabilir. Kredi alımı için yaptığınız başvurularınıza olumlu cevaplar gelecek. Sevdiğiniz kişi önemli bir sorununu size açabilir.


20 Eylül 2012 : Köklü düşüncelerinizin sizi yönlendireceği konularda başarılı çalışmalar yapmak istemenize rağmen, günlük yaşamınızı baş edebileceğinizden fazla zorladığınızdan, bazen gerçeklerden kaçıyorsunuz. Sizin dışınızda olan konularda bile yetenekleriniz ortada. Gerçek dostlarınızla, sizi çıkarları için kullananları ayırın.


20 Eylül 2013 : İş ortaklıklarında yeni koşullar öne çıkıyor. Sizi huzursuz edecek bu gelişmelerden faydalanmak, ortak bir kar zarar planı yapmak için harekete geçebilirsiniz. Beklemediğiniz destekler maddi açıdan size moral olacaktır. Ancak borç alacak konuları yanında, kredilerle ilgili sorunları akışına bırakmak, acele karar vermemek gerekiyor.


20 Eylül 2012 : Hayatınızda pek çok yönde yapıcı değişiklikler dönemi. Zihninizi dolduran pek çok konuyu daha net göreceksiniz. Yapacağınız değişiklikler yakın çevreyi içine alacak şekilde gelişebilir. Kısa yolculuklar ve iletişim konuları hayatınıza güçlü biçimde girebilir. Yakın dönemde eğitim çalışmalarında daha disiplinli olmanız gereken şartlara hazırlanmalısınız.


20 Eylül 2011 : Sizin için yorucu ve iş açısından hareketli bir dönem olacak. İş hayatında yaşanan son değişiklilere rağmen kararlı olmanız gerek. Aldığınız sorumluluklar altında kalmamalı, kendinizi gösterebileceğiniz şartları zorlamalısınız. Göstereceğiniz her çaba sizin lehinize olacaktır. Aileye ait temaları yeniden gözden geçirmeniz gerekecek.


20 Eylül 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


20 Eylül 2012 : Yeni düşünceler ve fikirler üzerinden ilerlemektesiniz. Ancak daha net olmak ve açık davranmak işinizi kolaylaştıracaktır. Alacağınız haberlere şüphe ile bakmak yerine size kazandıracağı avantajları izlemek iyi bir yol olsa gerek. Eğitim çalışmalarınızı yeniden yönlendireceğiniz bu dönem bir hazırlık süreci olacaktır. Zihnen daha yüklü ve yorucu bir süreç sizi beklemekte


20 Eylül 2013 : Kartınız Su... Sıkıntılarınızı ruhunuzdan ve bedeninizden arındırarak temize çıkacaksınız. Her şey kendiliğinden hızlı bir şekilde gerçekleşecek. Mutlusunuz.


20 Eylül 2012 : Kartınız Alfa... Yenilikler için her an hazır konumdasınız. Günün etkisi size biraz sıkıntı yaratabilir. Çok çabuk paniklemeyin. Daha fazla düşünmeye zaman ayırmalısınız.


20 Eylül 2011 : Özgürlük ilan ederek tabiatınızı değiştirmek istiyorsunuz. Bu konunun üzerine fazla gitmemelisiniz.


20 Eylül 2013 : Bugün sizin için başarı ve mutluluk günü! Yıldızların üzerinizdeki tesiri birbirinden daha isabetli kararlar almanıza ve en uygun davranışta bulunmanıza yardım edecek. İş ilişkilerinizde daha sabırlı ve anlamaya hazır yaklaşımlara yönelmeniz gerekiyor.


20 Eylül 2012 : Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed