Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

20 Haziran Hangi Burç?


Burcunuz İkizler,

Geçmiş Yorumlar:

20 Haziran 2016 : Hafta sonu, çalışmalarınızı detaylı şekilde ele almanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Detayları gözden kaçırmanız ise, iş hayatınızda problemlere neden olabilir. İmajınızı veya kariyerinizi ilgilendiren konularda zorlayıcı durumlara açıksınız. GÜN GENELİ: Akşam saatlerinden itibaren diyalog kumrak zorlaşabilir. Kafa karışıklıkları, depresif ruh hali, hayal kırıklıkları ya da endişeler yavaş yavaş gündeme gelmeye başlıyor. Hafta başında yazdığımız etkilerin etkinleşeceği iki günün içindeyiz. Ruhen iyi hissetmek için bize keyif veren aktivitelere ve enerjimizi alan değil, enerji veren kişilere yakın durmamızda fayda var. Gerçekçi düşünmekte zorlanabiliriz. Paranoyak düşüncelerden veya tam tersi gerçek olamayacak kadar iyi görünen şeylerden uzak duralım bu hafta sonu. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


20 Haziran 2015 : Bazı ilişkileriniz veya iş birliklerinizde stres yaşanabilir. Ancak, sabırlı olmalı ve olayların kendiliğinden gelişmesi beklemelisiniz. Sizin müdahale etmeniz durumunda olaylar daha da büyüyebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle akşam saatlerinde zihnimiz açık ve iletişim yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabiliriz. Enerjiğiz ve ilerlemek istiyoruz. Cumartesi ağırlıklı olmak üzere bu hafta sonu oldukça güzel geçebilir. Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


20 Haziran 2014 : İnsanlar sizin gibi düşünmeseler bile, siz kendinizi açıkça ifade ettiniz. Artık üzerinde durmayın! Ancak, yanlış yapmanızı bekleyen kişiler olabilir. Görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekiyor. Olumsuzluklar ve karışık duygular istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Hedeflerinize odaklanmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Enerjik, mutlu ve güçlü hissedebileceğimiz bir gün. Motive eden etkiler devrede. Sorunlar hafifleyebilir ya da belli pazarlıklar sonuç vermeye başlayabilir. Ancak, yine de, tarihten öğrendiğimiz kadarıyla, daha önce ihmal edilmiş, köşeye sıkıştırılmış, hafife alınmış ya da görmezden gelinmiş kişiler varsa, uzun hafızalarının kin tutma sınırında olabileceğinin bilincinde hareket etmekte fayda var. Akşam saatlerinde ilişkiler biraz gerilebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


20 Haziran 2013 : Belli konular, anlaşmalar, öneriler veya teklifler yararınıza gelişmeye başlıyor. Özellikle aranızdan bazıları, bazılarımızın sadece hayal edebileceği türden şanslar yakalayabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: İkizler burcunda gerçekleşecek Jüpiter Güneş kavuşumu, özellikle bu burcun son 10 gününde doğmuş olanlar başta olmak üzere herkesi olumlu etkileyebilir. Bu şans ve fırsat getiren gezegen ilişkisini önümüzdeki 3 gün boyunca farklı farklı alanlarda hissedebiliriz. Ancak, bugün Ay Satürn kavuşumu yaşayacağımız günün ilk yarısında engellenmişlik hissi veya engeller bir süreliğine moral bozabilir. Bu durumu önemsememeli ve hayal kurduğumuz ya da olmasını dilediğimiz isteklerimizin peşinden giderek fırsatları değerlendirmeliyiz. Bunu yaparken, bizden farklı düşünen kişilerle karşılaştığımızda, gezegenlerin güçlü motivasyonu uzlaşmacı ve politik olmamız gerektiğini unutturabilir, dikkat!


20 Haziran 2012 : Beraberinizdeki insana karşı hislerinizde dürüst olamıyorsunuz ve genelde sinirli davranış ve tutumlar içersindesiniz. Hissi güçlükler ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz yani bazı olaylar başınıza bela açabilir dikkatli olmalısınız. Yargı hataları yapacak ve hakkınızda yanlış yargılara varılmasına sebep olabilecek derecede zihinsel yorgunluk içinde de olabilirsiniz.


20 Haziran 2011 : Önemli insanlardan destek görebilir, varsa maddi sorunlarınızı düzeltebilirsiniz. Para sorununuz yoksa elinize ekstradan paralar geçebilir. Eğer siz bir erkekseniz kırdığınız birisinin gönlünü almanıza uygun fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Önemli dikkatsizlikler yaparak işinizle ilgili bazı satınalma hatalarına neden olabilirsiniz.


20 Haziran 2017 : Dostlarınız üzerinde büyük krediniz var. Bazı olumsuz davranışlarla bunu tüketiyorsunuz. Kendinize eskiden beri bağladığınız büyük umutlar hedefine bir türlü ulaşmıyor, umudu yitirmek üzeresiniz. Yakın bir dostunuzla yaptığınız küçük bir iş ortaklığında uğradığınız zarar, çevrenizde arkadaşınızın size ihaneti olarak yorumlanıyor. Siz bu yoruma asla katılmayacak gibi görünüyorsunuz.


20 Haziran 2016 : Akraba ilişkilerinizde bazı konularda umudunuzu azalttığınız gelişmeler, bugünlerde gözle görülür düzelmelere girebilir. Şu sıralar yaşamınızın genelinde kırılganlığa açık görünüyorsunuz. Hassas ve kendinize dönük davranışlarınız, ilişki problemleri yaratabilir. Birkaç günlük bir yolculuğunuz ve bu yolculuğun dönüşünde bir kutlamanız var.


20 Haziran 2015 : Bazı gurur duyduğunuz özellikleriniz, ilerde sizi ciddi yalnızlıklara götürebilir. Komşu türü bir topluluk içinde yapılacak bir nezaketsizlik, sizi oldukça etkileyecek. Kendi çabalarınızla hayatınızı zorlaştırdığınızı düşünen dostlarınızla bugünlerde kuracağınız yakın diyalog, sizi doğru istikametlere götürebilecek. Hatalı seçimler ve inatçılık, bugünlerde sizi küçük çıkmazlara sokacak gibi.


20 Haziran 2014 : Çok göz önünde yaşadığınız için arzularınız ve beklentileriniz size özel kalamıyor. Pek çok kişi yaşamınız hakkında konuşuyor. Bugün, çevrenizi sizi anlayacak kişilerle ve gerçek dostlarınızla sınırlama kararı alabilirsiniz. Akşam saatlerinde evinizle ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili bazı değişiklikler yapmayı planlıyorsunuz, bu değişiklikler için fırsat kapınıza gelebilir.


20 Haziran 2013 : Kafanızı karıştıran bir konuyla ilgili yeni bir haber, kafanızın daha da karışmasına neden olabilir. Bu konuda objektif düşünmenizin bir yolu da kulaklarınızı yeni bilgilere kapamaktan geçiyor. Akşama doğru bir davet alabilirsiniz. gideceğiniz yerde de aynı konu açılabilir. Kesin konuşmalar yapmaktan kaçınırsanız ilerde pişmanlık duymazsınız. Önemli kararlar vermeniz için daha zamanınız var, ani kararlardan uzak durun.


20 Haziran 2012 : Genel özelliklerinizle beğenilen, güvenilen birisiniz Dostlarınız küçük zaaflarınızı görmezden gelebiliyorlar. Bugünlerde kendinizle fazla ilgili oluşunuz,tam tersi biri görüntüsü vermeye çalışmanıza rağmen dikkat çekiyor. Bazı yakınlarınıza karşı vicdan rahatsızlıklarınız var. Ama bundan kurtulmak adına sergilediğiniz abartı ilgilerle insanları sıkmamalısınız.


20 Haziran 2011 : Günlük rutin işlerden sıkılıp, değişik bir uğraşla ilgilenme isteği duyabilirsiniz. Bu arada değişim arzunuz giderek yükselebilir. Ev veya iş değişikliği planlamanız da mümkün. Gün içerisinde zihinsel faaliyetleriniz artabilir. Bulunduğunuz ortam içerisinde değişik fikirlerinizle ilgi odağı haline gelebilirsiniz. Uzak yoldan gelecek bir haber almanız mümkün. Bazı konulara karşı tahammülsüz davranabilirsiniz. Açık hava sporları sağlığınıza iyi gelebilir.


20 Haziran 2017 : İlişkinizi sabırsızlıkla dengeye oturtamayabilirsiniz. Partnerinizi kişisel kararlar alıp uygulamaya zorlamamalısınız. Birlikte almış olduğunuz kararlara nedense direnme gösteriyorsunuz.


20 Haziran 2016 : Yoğun duygularınız, sevgilinizin özgürlüklerini kısıtlamanızı gerektirmiyor. Güvensizliğinizin ondan kaynaklanmadığı savunmanız çok anlamlı değil. Onun ilişkinizdeki direncini kırmak ister gibi davranıyorsunuz


20 Haziran 2015 : Kararlılığınızı bu kadar bilinçli şekilde, inanarak uygulamanız karşı tarafa biraz sürpriz gelmiş gibi. Yaşanan her şeyi bir anda unutmuş değilseniz de, verdiğiniz izlenim bu.


20 Haziran 2014 : Sizi heyecanlandıran ve romantik bir teklif alabileceğiniz bir gün. Bu fırsat hiç ummadığınız bir anda ve koşulda karşınıza çıkabilir. Duygusal açıdan olağan dışı bir gün yaşayabilirsiniz. Gözlerinizi, kulaklarınızı, dikkatinizi açık tutmanızda yarar var.


20 Haziran 2013 : Düzgün bir ilişki sürdürmek size bir külfet gibi geliyor. Ama şu andaki ilişkinizi iyi değerlendirmelisiniz.. Aşk hayatınızdaki karmaşıklıklar sizi tanıyanları hiç şaşırtmıyor.


20 Haziran 2012 : İlişkinizle ilgili güvensizliğiniz, son günlerdeki genel güvensizliklerinizin bir parçası olabilir. İlişkinizi, partnerinizi ve kendinizi daha iyi tanımanız için fırsat dolu bir gün olabilir.


20 Haziran 2011 : Aşk hayatınızda bugün ne istediğinizi kendinizde bilmiyorsunuz. Bir duygu seline kapılıp gidiyorsunuz. Duygularınızı frenlemeli ve bir yola koymalısınız. Atak davranışlarınız karşınızdaki insanı şaşırtıyor.


20 Haziran 2017 : İş yerinizdeki çalışmalarla çevrenizdeki insanlara güven veriyorsunuz. Yakında amirinizden bir terfi haberi alabilirsiniz fakat bunun için daha çok çalışmanız gerekecek.


20 Haziran 2016 : Öteden beri isteyip hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var. Yakında iş ilişkilerinizde müthiş sevinçler yaşayabilirsiniz.


20 Haziran 2015 : Bir tür ortaklık içinde olduğunuz arkadaşınız, yeni fikirleriyle sizidüşündürecek. İş hayatınızda küçük bir taşınma var. Bugünlerde ön hazırlığına girişeceksiniz.


20 Haziran 2014 : Başarılı olabileceğiniz bir gün. Ãœstlerinizle ilişkinizde daha az ısrarcı olmanız gerekebilir. Dik başlı ve inatçı olduğunuza dair bir önyargı var. Uyumlu bir çalışan olduğunuzu kanıtlamak için bir fırsat doğabilir. Bu fırsatı iyi kullanmanız sizin elinizde.


20 Haziran 2013 : Bazı beklenmedik teklifler ayağınıza kadar gelecek. Bu tekliflerin yanı sıra önemli bir görevi de yükleneceksiniz. Bu yüzden kendinize güveniniz tam olacak. Farklı istekler içerisine gireceksiniz. Var olan yetkilerinizi bilinçli bir şekilde kullandığınız taktirde elde edemeyeceğiniz şey yok. Bu yüzden sabırlı davranmalısınız.


20 Haziran 2012 : İlişkileriniz hoşluk içinde. Bu hoş çalışma ortamından yeterince yararlanabilmeniz, diğerlerinin yaptığı gibi detaylara takılmamanıza bağlı. Bugünlerde çok önemli ikili görüşmeleriniz söz konusu.


20 Haziran 2011 : Bugün iş hayatınızda bazı sorunları çözmek size huzur getirdi. Kendinizle barışık olduğunuz zamanlar sinirlerinize de hakim oluyorsunuz. İşinize istikrarlı yaklaşımlarınız işlerinizi zamanında tamamlamanıza neden oluyor.


20 Haziran 2017 : Para durumunuz sınırda, yakın zamanda düzeleceği de yok, bu nedenle fazla harcamadan kaçınmanız gerekiyor. Bugün, küçük bir armağan için para harcayabilirsiniz. Ama bu sizin bütçenizi sarsmaz. Özel harcamalarınızı biraz kısmanızda yarar var.


20 Haziran 2016 : Parayı önemsemediğiniz için çoğu zaman cebinizde kaç para var bilmiyorsunuz. Bugün bütçenizin üzerinde bir harcamayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Karar vermeden önce bütçenizi gözden geçirmelisiniz.


20 Haziran 2015 : Para harcama isteği içinizde iyice kabardı. Bir yandan da tasarruf yapmak istiyor ve harcamalarınızı frenliyorsunuz. Biraz daha sabredin , kısa zaman sonra eskisi gibi, rahatça harcama yapabileceksiniz.


20 Haziran 2014 : Bir yakınınızın borç talebini geri çevirmek zorunda kaldığınız için üzülebilir, pişmanlık duyabilirsiniz. Böyle bir talep geldiğinde geri çevirmeden önce enine boyuna düşünmeniz gerekebilir.


20 Haziran 2013 : Üst üste gelen gelişmelerle göklere uçacaksınız. Şu günlerdeki para durumunuzu bir karabasan gibi anımsayacaksınız. Geçen günlerde kelimenin tam anlamıyla büyük bir beladan kurtuldunuz. Asla ödeyemeyeceğinizi düşündüğünüz büyük bir ödemeyi vaktinde yaptınız.


20 Haziran 2012 : Olduğunuz gibi görünmenizde yarar var. Parayı önemsemeniz, eli açık imajınızı zedelemeyecek. Yeterli bilgi sahibi olmadığınız alanlara duyduğunuz ilgi, birikiminiz açısından oldukça riskli gibi.


20 Haziran 2011 : Para harcama isteği içinizde iyice kabardı. Bir yandan da tasarruf yapmak istiyor ve harcamalarınızı frenliyorsunuz. Biraz daha sabredin , kısa zaman sonra eskisi gibi, rahatça harcama yapabileceksiniz.


20 Haziran 2017 : Ani kararlar, ufak tartışmalar canınızı sıkabilir. Temkinli olmanız gereken bir gün. Her alanda dikkatli olmalısınız.


20 Haziran 2016 : Belli bir mesafeyi korumaya çalışırken, kolay güven duyduğunuz beraberlikleriniz var. Bu tür ilişkilerinizde birtakım güven sınırlamaları yapmanız gerekiyor.


20 Haziran 2015 : Çok samimi gördüğünüz bir arkadaşınız arkanızdan olumsuz şeyler konuşuyor. Dikkatli davranın. Etrafınızda tanımadığınız düşmanlarınız olabilir.


20 Haziran 2014 : Önünüze koyduğunuz hedefleri test etmekle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ani karar vermenin size yaramayacağı bir gündesiniz.


20 Haziran 2013 : Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız kara alıp sorumluluğunu yalnız göğüslemeniz gerekecek. Bugünlerde hiç etki altında kalmamalısınız.


20 Haziran 2012 : Yetkin olduklarını düşündüğünüz kişilerin etkisiyle hatalı adımlar atabilirsiniz. Bir daha geri çekilemeyecek adımlarda, kendi deneyimleriniz tek karar sahibi olmalı.


20 Haziran 2011 : Sizin için sevdiklerinizin yaptıkları fedakarlıklara bu kadar arkanızı dönmemelisiniz. Hayatta her şeyin bir bedeli vardır. Bunu sakın unutmayın.


20 Haziran 2017 : Değer verdiğiniz kişilerden yeteri kadar karşılık alamadığınızı ve de öneminizin görünmediğini düşünebilirsiniz. Maddi konulu görüşmeler ve bu tarz sen ben tartışmaları için elverişli bir gün olmadığını aklınızda bulundurun.


20 Haziran 2016 : Davet ve organizasyonlara katılmak, insanları bir araya getireceğiniz aktivitelerde aktif olarak rol alıp arkadaşlarla bir araya gelmek için güzel bir gün. Yalnız kalmak istemiyorsunuz. Diğerlerinin de isteklerine saygı duyun.


20 Haziran 2015 : Bazı insanların çıkar ilişkileri için asla kendinizi ortaya koymayın. Zaten bunu yapsanız bile kısa zamanda unutulacaktır. Başvuru yaptığınız iş görüşmeleri yoğun ve zorlu bir sınavdan sonra pozitif bir sonuç getirecektir. Mutlu bir beraberliği somut olmayan dedikodularla heba etmeyin.


20 Haziran 2014 : Bir arkadaşınızla aranızda her zamankinden farklı bir çekim olduğunu hissedebilirsiniz bugün. Zıt kutupların birbirini çekmesi misali karşı konulmaz bir duygu yoğunluğunun, sonrasında hatalara sebep olabileceğini unutmayın.


20 Haziran 2013 : Bazı detayların içinde kaldığınız ve yüzeysel yaklaşmakla kurtaramayacağınız nitelikte bir gün olabilir. Yapacağınız radikal nitelikli girişimlerin kusursuzluğu için hep yanınızda olan yakın bir kişiden destek alabilirsiniz.


20 Haziran 2012 : Beraber olduğunuz kişiye karşı duygularınız oldukça aşınmış durumda. Bu, alaycı konuşmalarınızdan belli oluyor. Fakat ondan vazgeçemiyorsunuz. İlişkinizin sonu umut vaat etmiyor. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce sakin olup kendinizi iyi ifade edin.


20 Haziran 2011 : Kendinizi aniden, başta ciddiye almadığınız ama zamanla tutkuya dönüşen bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. İş hayatındaki azminizin ve başarılı çalışmanızın karşılığı olan terfi müjdesini yakın zamanda alacaksınız.


20 Haziran 2012 : Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğinizi ön planda. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farkı bir şekilde yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz. Karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz. Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmalısınız.


20 Haziran 2017 : Tamamlanması gereken işlerin üzerinde titizlikle duracak, ailenize ve özel hayatınıza dönük olacaksınız. Bu gülerde taşınmayla ilgili işlerin aradan çıkarılması gerekebilir. Bu yönde üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizin getirdiği ilişkiler size yeni dostluklar kazandıracaktır. Ortaklaşa bir konunun akıcı ilerletileceği günlere ilerliyorsunuz.


20 Haziran 2016 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


20 Haziran 2015 : Yapıcı olduğunuz bu günlerde planlarınızı rahat ilerletebilirsiniz. İletişim ve düşünsel konuların ağırlık kazanması ile harekete geçiyorsunuz. Yakın çevrenizde sizi zihinsel açıdan oyalayan konular da olabilir. Kısa ya da uzun yolculukların getirdiği konuları ise aksatmamalısınız. Sözlerinizde inandırıcı olabilirsiniz ancak, kardeşlerle ilişkilerde uzlaşı gerekiyor.


20 Haziran 2014 : Bugün arkadaşlar ve sosyal konular öne çıkabilir. İçinde bulunduğunuz ortamlarda öne çıkabileceğiniz hatta liderlik yapabileceğiniz durumlar oluşabilir. Gelecekle ilgili ilham verecek fikirler geliştirebilirsiniz. Aynı yüksek enerji işe dair olumlu gelişmelere sebep olabilir. İşe dair kişilerin desteğini de aynı rahatlıkla kazanabilirsiniz.


20 Haziran 2013 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


20 Haziran 2012 : Son derece olumlu etkilerle güven kazanmaktasınız. Kişisel önceliğiniz maddi durumunuzu sağlam kılmak olacak. Gelirlerinizi artırmak yönünde önemli kararlar alacaksınız. Yetenekleriniz üzerinden değişik kaynaklar öne çıkarken, beklediğiniz destekler size sorun yaratacaktır. Borçlar yada ortağın para durumu halen zorlu bir değişim yaşatmaya devam ediyor.


20 Haziran 2017 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


20 Haziran 2016 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


20 Haziran 2015 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


20 Haziran 2014 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


20 Haziran 2013 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


20 Haziran 2012 : Size pek çok alanda yenilenme arzusu getiren koşullara ilerliyorsunuz. Ay burcunuzda sizi dikkat çekici kılarken, hevesli yanlarınızı harekete geçirmekte. Yolculuklar, yabancılarla ilgili temalar hayatınıza daha sık girecektir. Kişisel açıdan önem taşıyan kariyeriniz ise önceliğini korumakta. Uzun vadede planlarınızı işler hale getirmeyi hedeflemektesiniz.


20 Haziran 2017 : Yükseğe ulaşmak veişinizin en tepesineçıkmak istiyorsunuz.Özellikle devlet memurluğuVeya finans sektöründeBaşarılı olacağınız belirgin.


20 Haziran 2016 : AŞK: Aşk hayatınızdaki sır kalmışbazı olaylar açığa çıkabilir.Partnerinizle geçmişhesaplaşmaları yapacağınızgünler. Bu yüzleşmelerden kârlıçıkacaksınız.PARA: Yönetilmek hoşunuzagitmiyor ama patronunuz tabiki sizi yönetmeyeçalışıyor. Özgürlüğünüze düşkünlüğünüzü sınırlayın.SAĞLIK: Olumsuz duygulardan kurtulmanın tamzamanı. Kendinizle ilgili düşüncelerinizi gözdengeçirin ve daha pozitif düşünmeye çalışın.


20 Haziran 2015 : Bazı sosyal çalışmalar içinEkip çalışmaları içindebulunarak içsel huzuryaşayacaksınız. Planlıoluşunuz birçok duyarlıinsanı bir araya getirecek.


20 Haziran 2014 : Kartınız Doğum... Otorite kurmaktan büyük keyif alıyorsunuz. Dik başlı olmanız bugün birçok hataya açık olduğunuzu belli ediyor. Bencil davranışlardan uzak durmaya çalışın.


20 Haziran 2013 : BUGÜN aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade.


20 Haziran 2012 : Kartınız Seçim... Duygularınızı dahaiyi ifade etmek için çok çaba sarfediyorsunuz. Oysa karşı taraf sizianlamak istese zaten anlayacaktır. Bukadar kendinizi yormanıza gerek yok.


20 Haziran 2011 : Platonik aşkınızın harekete geçerek aşkını itiraf etmesini bekliyorsunuz. İlk adımı siz atsanız iyi olur.


20 Haziran 2017 : Baş başa kalmak için kolladığınız fırsatlar bugün karşınıza çıkabilir. Küçük problemlerin üstünü örtmeyip açık konuşma yolunu seçmelisiniz. Mesleki konularda tarafsız ve hoşgörülü davranmaya çalışın. Dengeli bir şekilde hareket etmeniz, sorunlar yaşamayacağınızı işaret ediyor.


20 Haziran 2016 : Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.


20 Haziran 2015 : Birinin kalbini kazanmak adına ısrarlı aramalarınız, onun sizden daha da uzaklaşmasına neden oluyor. Bu konuda zamana güvenip sabretmelisiniz. Beklemediğiniz ilginç gelişmeler, ilişkinizle ilgili yeni kararlar almanıza yol açacak. Son zamanlarda işlere yoğunlaşmakta güçlükler çekiyorsunuz.


20 Haziran 2014 : Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.


20 Haziran 2013 : Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.


20 Haziran 2012 : Partnerinize karşı düşündüklerinizi ifade etmekte başarılı olacağınız bir gün. Düşüncelerinizle duygularınız arasında denge kurmaya çalışın. İş hayatınızda istediğiniz, özlediğiniz hareketlenme yakında gerçekleşecek. Buna uygun olarak da mali sıkıntılarınız dağılıyor, bekleyin.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed