Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

20 Haziran Hangi Burç?


Burcunuz İkizler,

Geçmiş Yorumlar:

20 Haziran 2014 : İnsanlar sizin gibi düşünmeseler bile, siz kendinizi açıkça ifade ettiniz. Artık üzerinde durmayın! Ancak, yanlış yapmanızı bekleyen kişiler olabilir. Görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekiyor. Olumsuzluklar ve karışık duygular istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Hedeflerinize odaklanmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Enerjik, mutlu ve güçlü hissedebileceğimiz bir gün. Motive eden etkiler devrede. Sorunlar hafifleyebilir ya da belli pazarlıklar sonuç vermeye başlayabilir. Ancak, yine de, tarihten öğrendiğimiz kadarıyla, daha önce ihmal edilmiş, köşeye sıkıştırılmış, hafife alınmış ya da görmezden gelinmiş kişiler varsa, uzun hafızalarının kin tutma sınırında olabileceğinin bilincinde hareket etmekte fayda var. Akşam saatlerinde ilişkiler biraz gerilebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


20 Haziran 2013 : Belli konular, anlaşmalar, öneriler veya teklifler yararınıza gelişmeye başlıyor. Özellikle aranızdan bazıları, bazılarımızın sadece hayal edebileceği türden şanslar yakalayabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: İkizler burcunda gerçekleşecek Jüpiter Güneş kavuşumu, özellikle bu burcun son 10 gününde doğmuş olanlar başta olmak üzere herkesi olumlu etkileyebilir. Bu şans ve fırsat getiren gezegen ilişkisini önümüzdeki 3 gün boyunca farklı farklı alanlarda hissedebiliriz. Ancak, bugün Ay Satürn kavuşumu yaşayacağımız günün ilk yarısında engellenmişlik hissi veya engeller bir süreliğine moral bozabilir. Bu durumu önemsememeli ve hayal kurduğumuz ya da olmasını dilediğimiz isteklerimizin peşinden giderek fırsatları değerlendirmeliyiz. Bunu yaparken, bizden farklı düşünen kişilerle karşılaştığımızda, gezegenlerin güçlü motivasyonu uzlaşmacı ve politik olmamız gerektiğini unutturabilir, dikkat!


20 Haziran 2012 : Beraberinizdeki insana karşı hislerinizde dürüst olamıyorsunuz ve genelde sinirli davranış ve tutumlar içersindesiniz. Hissi güçlükler ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz yani bazı olaylar başınıza bela açabilir dikkatli olmalısınız. Yargı hataları yapacak ve hakkınızda yanlış yargılara varılmasına sebep olabilecek derecede zihinsel yorgunluk içinde de olabilirsiniz.


20 Haziran 2011 : Önemli insanlardan destek görebilir, varsa maddi sorunlarınızı düzeltebilirsiniz. Para sorununuz yoksa elinize ekstradan paralar geçebilir. Eğer siz bir erkekseniz kırdığınız birisinin gönlünü almanıza uygun fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Önemli dikkatsizlikler yaparak işinizle ilgili bazı satınalma hatalarına neden olabilirsiniz.


20 Haziran 2014 : Çok göz önünde yaşadığınız için arzularınız ve beklentileriniz size özel kalamıyor. Pek çok kişi yaşamınız hakkında konuşuyor. Bugün, çevrenizi sizi anlayacak kişilerle ve gerçek dostlarınızla sınırlama kararı alabilirsiniz. Akşam saatlerinde evinizle ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili bazı değişiklikler yapmayı planlıyorsunuz, bu değişiklikler için fırsat kapınıza gelebilir.


20 Haziran 2013 : Kafanızı karıştıran bir konuyla ilgili yeni bir haber, kafanızın daha da karışmasına neden olabilir. Bu konuda objektif düşünmenizin bir yolu da kulaklarınızı yeni bilgilere kapamaktan geçiyor. Akşama doğru bir davet alabilirsiniz. gideceğiniz yerde de aynı konu açılabilir. Kesin konuşmalar yapmaktan kaçınırsanız ilerde pişmanlık duymazsınız. Önemli kararlar vermeniz için daha zamanınız var, ani kararlardan uzak durun.


20 Haziran 2012 : Genel özelliklerinizle beğenilen, güvenilen birisiniz Dostlarınız küçük zaaflarınızı görmezden gelebiliyorlar. Bugünlerde kendinizle fazla ilgili oluşunuz,tam tersi biri görüntüsü vermeye çalışmanıza rağmen dikkat çekiyor. Bazı yakınlarınıza karşı vicdan rahatsızlıklarınız var. Ama bundan kurtulmak adına sergilediğiniz abartı ilgilerle insanları sıkmamalısınız.


20 Haziran 2011 : Günlük rutin işlerden sıkılıp, değişik bir uğraşla ilgilenme isteği duyabilirsiniz. Bu arada değişim arzunuz giderek yükselebilir. Ev veya iş değişikliği planlamanız da mümkün. Gün içerisinde zihinsel faaliyetleriniz artabilir. Bulunduğunuz ortam içerisinde değişik fikirlerinizle ilgi odağı haline gelebilirsiniz. Uzak yoldan gelecek bir haber almanız mümkün. Bazı konulara karşı tahammülsüz davranabilirsiniz. Açık hava sporları sağlığınıza iyi gelebilir.


20 Haziran 2014 : Sizi heyecanlandıran ve romantik bir teklif alabileceğiniz bir gün. Bu fırsat hiç ummadığınız bir anda ve koşulda karşınıza çıkabilir. Duygusal açıdan olağan dışı bir gün yaşayabilirsiniz. Gözlerinizi, kulaklarınızı, dikkatinizi açık tutmanızda yarar var.


20 Haziran 2013 : Düzgün bir ilişki sürdürmek size bir külfet gibi geliyor. Ama şu andaki ilişkinizi iyi değerlendirmelisiniz.. Aşk hayatınızdaki karmaşıklıklar sizi tanıyanları hiç şaşırtmıyor.


20 Haziran 2012 : İlişkinizle ilgili güvensizliğiniz, son günlerdeki genel güvensizliklerinizin bir parçası olabilir. İlişkinizi, partnerinizi ve kendinizi daha iyi tanımanız için fırsat dolu bir gün olabilir.


20 Haziran 2011 : Aşk hayatınızda bugün ne istediğinizi kendinizde bilmiyorsunuz. Bir duygu seline kapılıp gidiyorsunuz. Duygularınızı frenlemeli ve bir yola koymalısınız. Atak davranışlarınız karşınızdaki insanı şaşırtıyor.


20 Haziran 2014 : Başarılı olabileceğiniz bir gün. Ãœstlerinizle ilişkinizde daha az ısrarcı olmanız gerekebilir. Dik başlı ve inatçı olduğunuza dair bir önyargı var. Uyumlu bir çalışan olduğunuzu kanıtlamak için bir fırsat doğabilir. Bu fırsatı iyi kullanmanız sizin elinizde.


20 Haziran 2013 : Bazı beklenmedik teklifler ayağınıza kadar gelecek. Bu tekliflerin yanı sıra önemli bir görevi de yükleneceksiniz. Bu yüzden kendinize güveniniz tam olacak. Farklı istekler içerisine gireceksiniz. Var olan yetkilerinizi bilinçli bir şekilde kullandığınız taktirde elde edemeyeceğiniz şey yok. Bu yüzden sabırlı davranmalısınız.


20 Haziran 2012 : İlişkileriniz hoşluk içinde. Bu hoş çalışma ortamından yeterince yararlanabilmeniz, diğerlerinin yaptığı gibi detaylara takılmamanıza bağlı. Bugünlerde çok önemli ikili görüşmeleriniz söz konusu.


20 Haziran 2011 : Bugün iş hayatınızda bazı sorunları çözmek size huzur getirdi. Kendinizle barışık olduğunuz zamanlar sinirlerinize de hakim oluyorsunuz. İşinize istikrarlı yaklaşımlarınız işlerinizi zamanında tamamlamanıza neden oluyor.


20 Haziran 2014 : Bir yakınınızın borç talebini geri çevirmek zorunda kaldığınız için üzülebilir, pişmanlık duyabilirsiniz. Böyle bir talep geldiğinde geri çevirmeden önce enine boyuna düşünmeniz gerekebilir.


20 Haziran 2013 : Üst üste gelen gelişmelerle göklere uçacaksınız. Şu günlerdeki para durumunuzu bir karabasan gibi anımsayacaksınız. Geçen günlerde kelimenin tam anlamıyla büyük bir beladan kurtuldunuz. Asla ödeyemeyeceğinizi düşündüğünüz büyük bir ödemeyi vaktinde yaptınız.


20 Haziran 2012 : Olduğunuz gibi görünmenizde yarar var. Parayı önemsemeniz, eli açık imajınızı zedelemeyecek. Yeterli bilgi sahibi olmadığınız alanlara duyduğunuz ilgi, birikiminiz açısından oldukça riskli gibi.


20 Haziran 2011 : Para harcama isteği içinizde iyice kabardı. Bir yandan da tasarruf yapmak istiyor ve harcamalarınızı frenliyorsunuz. Biraz daha sabredin , kısa zaman sonra eskisi gibi, rahatça harcama yapabileceksiniz.


20 Haziran 2014 : Önünüze koyduğunuz hedefleri test etmekle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ani karar vermenin size yaramayacağı bir gündesiniz.


20 Haziran 2013 : Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız kara alıp sorumluluğunu yalnız göğüslemeniz gerekecek. Bugünlerde hiç etki altında kalmamalısınız.


20 Haziran 2012 : Yetkin olduklarını düşündüğünüz kişilerin etkisiyle hatalı adımlar atabilirsiniz. Bir daha geri çekilemeyecek adımlarda, kendi deneyimleriniz tek karar sahibi olmalı.


20 Haziran 2011 : Sizin için sevdiklerinizin yaptıkları fedakarlıklara bu kadar arkanızı dönmemelisiniz. Hayatta her şeyin bir bedeli vardır. Bunu sakın unutmayın.


20 Haziran 2014 : Bir arkadaşınızla aranızda her zamankinden farklı bir çekim olduğunu hissedebilirsiniz bugün. Zıt kutupların birbirini çekmesi misali karşı konulmaz bir duygu yoğunluğunun, sonrasında hatalara sebep olabileceğini unutmayın.


20 Haziran 2013 : Bazı detayların içinde kaldığınız ve yüzeysel yaklaşmakla kurtaramayacağınız nitelikte bir gün olabilir. Yapacağınız radikal nitelikli girişimlerin kusursuzluğu için hep yanınızda olan yakın bir kişiden destek alabilirsiniz.


20 Haziran 2012 : Beraber olduğunuz kişiye karşı duygularınız oldukça aşınmış durumda. Bu, alaycı konuşmalarınızdan belli oluyor. Fakat ondan vazgeçemiyorsunuz. İlişkinizin sonu umut vaat etmiyor. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce sakin olup kendinizi iyi ifade edin.


20 Haziran 2011 : Kendinizi aniden, başta ciddiye almadığınız ama zamanla tutkuya dönüşen bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. İş hayatındaki azminizin ve başarılı çalışmanızın karşılığı olan terfi müjdesini yakın zamanda alacaksınız.


20 Haziran 2012 : Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğinizi ön planda. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farkı bir şekilde yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz. Karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz. Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmalısınız.


20 Haziran 2014 : Bugün arkadaşlar ve sosyal konular öne çıkabilir. İçinde bulunduğunuz ortamlarda öne çıkabileceğiniz hatta liderlik yapabileceğiniz durumlar oluşabilir. Gelecekle ilgili ilham verecek fikirler geliştirebilirsiniz. Aynı yüksek enerji işe dair olumlu gelişmelere sebep olabilir. İşe dair kişilerin desteğini de aynı rahatlıkla kazanabilirsiniz.


20 Haziran 2013 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


20 Haziran 2012 : Son derece olumlu etkilerle güven kazanmaktasınız. Kişisel önceliğiniz maddi durumunuzu sağlam kılmak olacak. Gelirlerinizi artırmak yönünde önemli kararlar alacaksınız. Yetenekleriniz üzerinden değişik kaynaklar öne çıkarken, beklediğiniz destekler size sorun yaratacaktır. Borçlar yada ortağın para durumu halen zorlu bir değişim yaşatmaya devam ediyor.


20 Haziran 2014 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


20 Haziran 2013 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


20 Haziran 2012 : Size pek çok alanda yenilenme arzusu getiren koşullara ilerliyorsunuz. Ay burcunuzda sizi dikkat çekici kılarken, hevesli yanlarınızı harekete geçirmekte. Yolculuklar, yabancılarla ilgili temalar hayatınıza daha sık girecektir. Kişisel açıdan önem taşıyan kariyeriniz ise önceliğini korumakta. Uzun vadede planlarınızı işler hale getirmeyi hedeflemektesiniz.


20 Haziran 2014 : Kartınız Doğum... Otorite kurmaktan büyük keyif alıyorsunuz. Dik başlı olmanız bugün birçok hataya açık olduğunuzu belli ediyor. Bencil davranışlardan uzak durmaya çalışın.


20 Haziran 2013 : BUGÜN aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade.


20 Haziran 2012 : Kartınız Seçim... Duygularınızı dahaiyi ifade etmek için çok çaba sarfediyorsunuz. Oysa karşı taraf sizianlamak istese zaten anlayacaktır. Bukadar kendinizi yormanıza gerek yok.


20 Haziran 2011 : Platonik aşkınızın harekete geçerek aşkını itiraf etmesini bekliyorsunuz. İlk adımı siz atsanız iyi olur.


20 Haziran 2014 : Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.


20 Haziran 2013 : Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.


20 Haziran 2012 : Partnerinize karşı düşündüklerinizi ifade etmekte başarılı olacağınız bir gün. Düşüncelerinizle duygularınız arasında denge kurmaya çalışın. İş hayatınızda istediğiniz, özlediğiniz hareketlenme yakında gerçekleşecek. Buna uygun olarak da mali sıkıntılarınız dağılıyor, bekleyin.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed