Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

20 Kasım Hangi Burç?


Burcunuz Akrep,

Geçmiş Yorumlar:

20 Kasım 2017 : Aşk hayatınıza sürpriz ve olumlu gelişmeler damgasını vuracak. Sevginin değerini anlayacağınız özel paylaşımlar hayatınıza değer katacak.


20 Kasım 2015 : Bazı ani teklifler gittiğiniz yönü değiştirebilir. Hemen ‘’hayır’’ demeden önce iyi düşünmelisiniz. Belli bir kişi, plan, amaç veya proje için büyük istek duymanız dikkatleri üzerinize toplayabilir. Fark yaratmanız değişikliği körükleyebilir. Ufukta aşk var veya sevgi temalı ilişkiler gündemde. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kararsızlıklar, belirsizlikler, şüpheli durumlar ya da dalgınlıklar bugün yine gündemde olabilir. Akşam saatlerinden itibaren, daha engelleyici, baskı yaratan veya gergin etkiler ön plana çıkabilir. Dolayısıyla, gerekli konuşmaları ve görüşmeleri (erken sabah saatleri hariç)gün içerisinde yapmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


20 Kasım 2014 : Sizi para harcamaya veya belli konulara katılımda bulunmaya zorlayan kişiler olabilir. Siz, sizi çeken konularla veya size ilginç gelen alanlarla ilgili kurs ya da derslere yönelmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Pek çok konunun kendi uzman olduğumuz alanlara ya da yeteneklerimize uygun olarak düzenlenmesi ve çevredeki kişilere bu anlamda önderlik edilmesi gerekebilir. İnisiyatif almak işleri kolaylaştırıp, ilerlemeyi desteklemekle kalmayıp, kazançları korumak veya arttırmak için de gerekli olabilir. Ancak, ilişkilerde mutlaka ve mutlaka kibar olmak, diğerlerinin fikir ve isteklerini de göz önünde bulundurmak ve sakinliği korumak gerekecektir. Zira, tartışmaları körükleyen bir atmosfer söz konusu. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


20 Kasım 2013 : Gününüzü sizi mutlu edecek ve ekstra başarı ve yeni partnerler getirecek tatminkar işlere ayırmalısınız. Romantizm belli ilişkilerinizi güçlendirebilir. Bir plan, düzenleme veya randevu bazı konuların gelişiminde ya da ilerlemesinde etkili olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ufak tefek gerginliklere aldırmamayı başarabilirsek, hoşumuza giden planları uygulamaya koyabilir veya uygulamaya koyduğumuz planlardan zevk almamızı sağlayacak adımlar atabiliriz. Bugünlerde, ilerleme ve genişleme imkanı sunabilecek fırsatlarla karşı karşıyayız. Fırsatları değerlendirebilmek içinse, doğru araştırmalı, doğru ölçmeli ve mantıklı hareket etmeliyiz. Ani tepkilerden ve hareketlerden uzak durulması gerekiyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


20 Kasım 2012 : Bugün bazı sosyal aktiviteler içinde bulunmanız gerekebilir. Özellikle bir arkadaşınızın ziyaret edilmesi ya da bir törende bulunmak gibi işler çıkabilir. Bu gibi durumlarda faal bir görev üstlenmeniz de söz konusu olabilir. Bugün sizin tahmininizden daha karışık ve yorucu olacaktır. Bu kadar şey arasında sizden haber bekleyenler için zaman ayırmanız zor olmakla beraber bunu yapmalısınız. Aksi takdirde arkadaşlarınız hakkınızda olumsuz düşünmeye başlayacak.


20 Kasım 2011 : Bugün herkesin beğenisini kazanarak, birçok kişinin dikkatini çekebileceğiniz bir gündesiniz. Üzerinde çalıştığınız önemli projelerinizden de olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Bugün özellikle etkilemek istediğiniz kimselerle görüşmelisiniz. Kimse size karşı duramayacaktır. Sağlık konusunda da dikkatli olmalısınız. Bugün daha çok temiz havada kalmaya ve gereksiz yorgunluklardan kaçınmaya çalışmalısınız.


20 Kasım 2017 : Bugün ciddiye almaz göründüğünüz bir konuyu tartışmak zorunda kalacaksınız. Kurduğunuz bazı arkadaşlıklarda sonradan pişmanlıklar yaşıyorsunuz. Özgüvenli biri bilinmenize rağmen bir arkadaşınızın garip bir biçimde etkisi altındasınız. Ondan hem kurtulmak istiyor, hem de onsuz olmaz gibi davranıyorsunuz. Aile içi ilişkilerinizde sevimli bir ağırlığınız var.


20 Kasım 2016 : Sizi çok ilgilendiren bir gelişme, örümcek ağı gibi çevrenizi örüyor. Bugünlerde antenleriniz tümüyle açık olmalı. Yapmayı düşündüğünüz gezi, havalar soğudukça düşe dönüşüyor. Bazen hayatı bir oyun gibi görüyor ve bu oyunu yalnız oynuyorsunuz. Etrafınızdaki insanlar bir anda anlamlarını yitirebiliyorlar, insanları yok sayabiliyorsunuz.


20 Kasım 2015 : Önümüzdeki günlere örgütlemeye çalıştığınız küçük gezinin sürekli ertelenmesinde bilmediğiniz ve sizinle ilgili olmayan nedenler var. Bunu anlamaya çalışmak yerine, vazgeçme kararı alacaksınız. Aile içinde henüz önemsenmeyen sorunların üzerine gitmek için hareketlenebilirsiniz. Bugünlerde ilişki konularında hassassınız. Bazı dengeleri oturtabilmeniz bu sıralar mümkün.


20 Kasım 2014 : Yapmak isteyip de yapamadığınız birçok arzunuz var. Şu günlerde gözle görülür bir doyumsuzluk içindesiniz. Bundan kurtulmak için arzularınızı tek tek ele alıp elde etmeye çalışmanız gerekiyor. Her akşam yeni, yeni insanlarla tanışıyorsunuz. Bu insan çokluğu, köklü ilişkiler kurmanızı önlüyor. Yakın bir günde uzaktan konuklarınız olabilir.


20 Kasım 2013 : Başınızı alıp bir yerlere kaçmak isteğiniz, isteğinizden çok koşullarınıza bağlı. Bunu ertelemeniz, ilerde bu konuda isteksizlik yaşayacağınız sonucunu doğurmayacak. Mevcut durumunuz bu sıkkınlığı içermiyor. Bunalımlı bir arkadaşınızla bugünlerdeki yakınlığınız, küçük problemlerinizi büyütmeniz açısından sakıncalı olabilir.


20 Kasım 2012 : Son günlerde kendinizi yorgun ve bir çok konuda isteksiz hissediyorsunuz. Bugünde özellikle öğleden sonra kendinizi çok yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Dinlenmek için kendinize fırsat yaratmaya çalışabilir fakat bunda başarısız olabilirsiniz. İhmal ettiğiniz arkadaşlarınızdan bugün bir davet alabilir ve çok şaşırabilirsiniz.


20 Kasım 2011 : Yaptığınız, yaşadığınız hiç bir şeyden pişmanlık duymuyorsunuz ama ders çıkarmayı çok iyi biliyorsunuz. Bugün geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin muhasebesini yapıp hatalarınızı bir kez daha hatırlayabilirsiniz. Son günlerdeki hareketlilik enerjinizi aldı götürdü sizden. Bu aralar biraz dinlenmeniz, enerji depolamanız gerekebilir.


20 Kasım 2017 : Bugün duygusal ilişkilerinizi düşünmeye ya da bir düzene koymaya uygun bir günde değilsiniz. İstediğiniz gibi sürdüremediğiniz bir ilişkinin bitmiş olması sizi bu kadar sarsmamalı. Ancak onu gerçekten seviyorsanız kazanmak için savaşmalısınız. Bunun için kendinize ve sevdiğiniz insana zaman vermelisiniz. Yakınlarınızın telkinlerinden uzaklaşmalısınız. İçinizden onu atmadan yeni bir ilişkiye başlamak yeni hataların doğmasına neden olabilir.


20 Kasım 2016 : Uzun süredir yaşadığınız ilişki, ömrünü iki tarafında akıllıca davranmasına borçlu. Birbirinize ayırdığınız zaman ve ilgi konularında bazı zorlanmalar söz konusu olabilir, ama problem görünmüyor.


20 Kasım 2015 : Değer ölçülerinize uygun biriylesiniz, ama yine de yolunda olmayan bir şeylerin varlığını hissediyorsunuz. Her şeyin yoluna girmesi dileğiyle sürdürüyorsunuz ilişkinizi.


20 Kasım 2014 : Bugünlerde aşk yaşayamayacağınızı düşünmeniz, tamamen yanılsama. Aşka dair bakışınız bir anda değişebilir. Ruhsal durumunuz, biraz da gönlünüzün boş olmasından kaynaklanıyor gibi.


20 Kasım 2013 : Ruhsal durumunuz, biraz da gönlünüzün boş olmasından kaynaklanıyor gibi. Bu moralle gönül işleri olmaz düşünceniz, pek duygulu görünmüyor. Bugünlerde aşka dair bakışınız bir anda değişebilir.


20 Kasım 2012 : Aşk yaşantınızda iki kişi arasında kalmış durumdasınız. Hoşlandığınız ve sizinle ilgilenen iki kişi var. Bunlardan hangisi ile birlikte olacağınıza bir türlü karar veremiyorsunuz.


20 Kasım 2011 : Aşk için çok şeyi göze alacağınızı söylemenize rağmen, sağlam ve uzun bir ilişkiyi aşka tercih ediyorsunuz. Artık aranızda aşk olmamasına rağmen yaşadığınız birliktelikteki güven ve huzur size yetiyor.


20 Kasım 2017 : İş yerinizin size ihtiyacı var. Ama bu tam bir iş güvenliği anlamı taşımıyor. Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerlerin olduğunu bilmeniz sizi rahat davranışlar içine sokuyor.


20 Kasım 2016 : Yine titiz ve vesveseli bir gününüzdesiniz. Çevrenizdekileri usandırmaktan vazgeçin. Herkes sizin kadar disiplinli olamayabilir. Sizin abartılı disiplininiz bir arkadaşınızın tepkisine neden olabilir.


20 Kasım 2015 : Akşama doğru aranızda yapacağınız toplantı sizin için çok yararlı olacak.Bugün işe gelmemek için önemli gerekçeleriniz olduğunu düşünüyordunuz. Toplantıda, gelmekle ne kadar doğru yaptığınızı anlayacaksınız.


20 Kasım 2014 : Bugün verimli görüşmeler için randevular kesilebilir. İlginç önerileriniz, çok yakında gerekli kişilerin ilgi alanına girecek gibi görünüyor. Birkaç basamağı birden çıkma aceleciliğinden vazgeçmelisiniz


20 Kasım 2013 : İş gezinizden umduğunuz kazançlarla döndüğünüz söylenemezse de, yine de memnun olacağınız sonuçlar alabildiniz. Kısa vadeli planlarınızda birkaç değişiklik, sizi karamsarlığa düşürmemeli.


20 Kasım 2012 : İşlerinizi hakkıyla yerine getiriyorsunuz fakat ona rağmen işyerinizde bazı sorunlardan bir türlü sıyrılamıyorsunuz. Bugün bunları halletmekle zaman harcayacaksınız.


20 Kasım 2011 : Aklınızdaki bir işle ilgili çok sabırlı davrandınız, çok beklediniz, ama yakında bunun karşılığını alacaksınız. Bugün işle ilgili alacağınız bir haber umutlanmanıza neden olabilir. Umutlarınız boşa çıkmayacak.


20 Kasım 2017 : Maddi konularda genel olarak temkinli olacağınız ve yeni harcamalardan uzak durmaya çalışacağınız bir gündesiniz. Özellikle sizi zorlayacak bazı gelişmelere karşı dikkatli olmalısınız.


20 Kasım 2016 : Para durumlarını istediğiniz ölçüde denetleme çabalarınız, aile içinde destek görecek. Çok kökten kararlar almak, giderleri sabitleyerek yaşamınızı sınırlamak işe yarayabilir.


20 Kasım 2015 : Paralarınızı doğru yerlere kanalize ettiğiniz söylenebilir. Ama bugünlerde bunların karşılığını göremeyebilirsiniz. Biraz zamana ihtiyacınız var. Ek gelir arayışlarınıza devam etmelisiniz.


20 Kasım 2014 : Bugün bir alım satım işiniz olabilir ve size çok kar getirebilecek bir alışveriş içinde olacaksınız. Uzun zaman önce bir arkadaşınıza borçlanmıştınız ve bu sıralar bu dostunuz kapınızı çalabilir.


20 Kasım 2013 : Planladığınız küçük para yatırımlarının bir kısmı ilginç bulunuyor, bu konuda destek görebilirsiniz. Birkaç güne kalmadan ciddi bir para meselesinin peşine koşmanız gerekebilir.


20 Kasım 2012 : Kendinize bugün borç kaynakları aramaya çalışacaksınız. Ama borçlarınızın çoğalmamasına da dikkat etmelisiniz. Aradığınız parayı büyük ihtimalle temin edeceksiniz.


20 Kasım 2011 : Çok yakında yaptığınız büyük bir ödeme gözünüzü korkutuyordu ama korktuğunuz gibi olmadı. Önceden belli bir hazırlığınız olduğu için, kolayca üstesinden geldiniz. Parayla ilgili iyi haberler alabilirsiniz.


20 Kasım 2017 : Havalardan çok etkileniyorsunuz ve sağlığınız ile ilgili bazı problemler önümüzdeki günlerde su yüzeyine çıkabilir. Bu konuda dikkatli davranmalısınız.


20 Kasım 2016 : Yeni ilişkilerdeki aceleci yakınlaşmalarınız, özgüvensiz kişiliklerde sorulara yol açıyor. Böyle bir tanışmanızda güven ihtiyacı var. Bu güveni verebilmeniz, beraberliğinizi daha verimli hale getirebilir.


20 Kasım 2015 : Çevrenizdeki insanlara güven duymakta zorlanabilirsiniz ve bu durum ikili ilişkilerinizde sorunlar yaratabilir.


20 Kasım 2014 : Çevrenizdeki insanların özel sorunları ile ilgilemek hoşunuza gidiyor Ancak bu konuda dikkatli olmazsanız,size göre doğru olan ama onlara yanlış gelen kararlar aldırabilirsiniz.


20 Kasım 2013 : Arkadaşlarınızın sizin için, hoş bir sürpriz hazırlığı olabilir. Bu akşam bütün cazibeniz üzerinizde olmalı.


20 Kasım 2012 : Dinlenmeye bir türlü fırsat bulamıyor, bulduğunuz fırsatları da değerlendirmiyorsunuz. Sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.


20 Kasım 2011 : Uzak bir akrabanızın sağlık sorununun çözümü için sizin desteğinize ihtiyaç var. Koşullarınız uygun olmasa da yardım edecek en uygun kişi sizsiniz.


20 Kasım 2017 : Aşk yaşamınız bu günlerde çalkantılarla dolu. Sevdiğiniz kişiyle aranızda süregelen huzursuzluk devam ediyor. Duygularınızı kontrol etmeye çalışın. İşyerindeki söylentilerden fazla etkileniyorsunuz. Meslek hayatınız yakında düzene girecek ve eski sıkıntıları çabuk unutacaksınız.


20 Kasım 2016 : Karşınızda beliren tünele girmekten çekiniyorsunuz. Zekanız ve cesaretiniz önünüzü görmek için size ışık tutacaktır. Yeni kişiler tanıyarak geliştireceğiniz ilişkiler size sağlam bir iş zemi-ni hazırlayabilir.


20 Kasım 2015 : Hiç ummadığınız biri size karşı olan hayranlığını dile getirebilir. Aynı ortamda çalıştığınız ve her hareketinize muhalefet eden biri iyi niyetiniz karşısında bu tavrından vazgeçecek. Bu durum hayatınızda bir dönüm noktası olabilir. Maddi olarak hesaplı hareket etmek zorunda kalabilirsiniz.


20 Kasım 2014 : Uzun vadeli planlarınızı, gelecek için hedeflediğiniz şeyleri revize etmek gerekebilir. Halen eskisi kadar isteyip istemediğinizi sorun kendinize. Uzun vadeli bir planım yok diyorsanız da belki de yapmak için uygun zamandır.


20 Kasım 2013 : Eğer birileriyle borç-alacak konusunda bir ilişkiniz varsa bugün hakkınızı arama teması sonradan pişman olacağınız sivri cümleler sarf etmenize sebep olabilir. “Zorla güzellik olmaz” lafını asla aklınızdan çıkarmayın bugün.


20 Kasım 2012 : Aileden aldığınız değerlerle kendi yaratmaya çalıştıklarınızın çatışmasını yaşayacaksınız. “Önemli olan benim isteklerim ve düşüncelerim mi yoksa sevdikleriminkiler mi?” diye sormaya kalkmayın sakın. Bu bir bütün. Siz dengeyi içinizde sağlayamaya çalışmalısınız.


20 Kasım 2011 : Suçluluk hissiyle sebepsiz yere kendinizi yıpratıyorsunuz. Bu nedenle işinizi ihmal ettiğiniz için maddi kayıplarınız artıyor. Sevdiğiniz insanla bir küs bir barışık olmanız ilişkinizin dengesiz bir hal almasına neden oluyor. Tamamlamak üzere olduğunuz projeniz size para kazandıracak.


20 Kasım 2012 : Arzularınızın tavanı yüksek; ve bu taleplerinizdeki artış sorumluluk duygunuzun yoğunluğunu arttıracak, daha da ön plana çıkaracak işler yapacaksınız.. Bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. Zehirlenmelere karşı dikkatli olmalı ve kaynağını bilmediğiniz yiyeceklerden uzak kalmalısınız.


20 Kasım 2017 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


20 Kasım 2016 : Haftanın ilk günü temponuz yükseliyor. Sizi oyalayan ve sorumluluk getiren işler öne çıkarken, disiplinli hareket etmeniz gerekecek. Zamanınızı iyi değerlendirmeye bakmalı, yenilikler denemekten kaçmamalısınız. Zira çok değişik teknikler kullanabileceğiniz fırsatlar bulacaksınız. Beraber çalıştığınız kişilerle yaşanacak sorunlar büyütülmemeli.


20 Kasım 2015 : Alacağınız haberler aniden gündeminizi etkileyebilir. Bugün çevrenizde olup bitenler sizi şaşırtabilir. Ancak dikkatinizi yakın çevrenize odaklayabilirsiniz. Gün içinde postaneye ya da yakınlara yolunuz düşebilir. Ayrıca yazıp çizmeniz gereken işler de sorumluluk getirebilir. Buna rağmen işlerinizin üstesinden teker teker gelebilirsiniz.


20 Kasım 2014 : Yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayacak güçlü enerjilerle dolu bir süreç içine giriyorsunuz. Kişisel konularda farkındalığınız artacak. Sağlığınızla ilgili olarak yaşam tarzınızda değişiklikler yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yenilenme arzunuz oldukça kuvvetli gözüküyor. Yeni kararlarınız sayesinde daha mutlu ve keyifli olacaksınız.


20 Kasım 2013 : Sizi değişimin ve yeniliklerin beklediğini söyleyebiliriz. Gün ortasından sonra içinizden geldiği gibi hareket edecek, hayat bakışınızı geniş tutacağınız planlar yapacaksınız. Yeni kişilerle bir araya geldiğiniz son dönemin getirileri, alacağınız haberler harekete geçirici olacaktır. Uzun zamandır görmek istediğiniz yerlere yolculuklar yapabilirsiniz.


20 Kasım 2012 : Eldeki kaynaklar ve birikim yapma arzunuz sizi kararlı kılmakta. Ancak disiplinsiz davranışlar dağılma getirebilir. Özellikle eve yapılması gereken harcamaları dikkate almalısınız. Aile ilişkileri açısından da yenilenme dönemi yaşıyorsunuz. Bu konuda öne çıkan sorumluluklar sizi bağlayacaktır. Aşk hayatınızda daha akılcı ve temkinli olacağınız süreçler başlıyor.


20 Kasım 2011 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


20 Kasım 2017 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


20 Kasım 2015 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


20 Kasım 2014 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


20 Kasım 2013 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


20 Kasım 2012 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


20 Kasım 2017 : Her şeyi kara görmeyin. Olaylara pozitif yönden bakmayı öğrenmelisiniz. Hayat bu şekilde gitmez. Fazlasıyla karamsar ve sinirli tavırlarınız sadece sizi değil etrafınızda ki insanları da etkileyecektir. Renkleri sevmeyi öğrenin!


20 Kasım 2016 : Gün içerisinde maddi problemlerinize takılabilirsiniz. Ancak gün ortalarına doğru beklemediğiniz bir para sizi oldukça rahatlatacak. Borçlarınızı hafife almayın.


20 Kasım 2015 : Neşeniz oldukça yerinde. Bugün sizden beklenmedik şekilde konuşkan ve hareketli olacaksınız.


20 Kasım 2014 : AŞK: Adeta duygularınıza gemvurarak aşka kapılarınızıkapatmış gibisiniz. Alıngantavırlarınızla ilişkinizdesorunları çoğaltıyorsunuz. Onunsözünü kesmeden dinlersenizuzlaşarak mutlu olacaksınız.İŞ: Kısa vadeli planlarınızla uzun vadeli kârlaryaşayacaksınız. Beklentilerinizi ne kadaryüksek tutarsanız hedeflerinize o kadaryaklaşıyorsunuz. Pozitif enerjinizi tüketmeyin.SAĞLIK: Yiyeceklerinizin temizliğine dikkat edin.


20 Kasım 2013 : Kartınız Dua... Yaratıcı gücünüz her zaman olduğu gibi bugün de belirgin. Enerjiniz bir hayli yüksek. Bu sebepten dolayı kendinizle barışık yaşamayı da öğrenmiş sayılırsınız.


20 Kasım 2012 : Kartınız Boşluk... Bugün çok fazla çalışkan ve huzurlu bir konumdasınız. Artık iş sıkıntınız ve yükünüz hafifliyor. Verdiğiniz kararların arkasında durmanız güven verici.


20 Kasım 2011 : AŞK: Kendinizi karşı cinse zorlakabullendirme eğilimindeolduğunuzu belli etmemelisiniz.Yoksa kıymetinizi bilmeyecek.Onu kazanmak istiyorsanız,ondan uzak durarak çok dahadikkat çekici hale gelebilirsiniz.PARA: Yönetimi seven yapınızla istediğiniziyaptırarak bunun tadını çıkarıyorsunuz. Ancak birsüre sonra kırgınlıklar başlayabilir.SAĞLIK: Bugün spor yapmaya zaman ayırmanızsizleri moral olarak destekleyecek.


20 Kasım 2017 : İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir.


20 Kasım 2016 : Bugün kendinize ve sevgilinize odaklanın. Partnerinizin bir hatasına karşı oldukça hoşgörülü olmanız gerekebilir. Enerjinizin büyük kısmını başkalarının problemlerini çözmek için harcıyorsunuz. Başkalarının sizinle bir an için ilgilenmesine izin verin.


20 Kasım 2015 : Zaman zaman sevdiğiniz kişiyle yeterince dost olup olmadığınızı sorguluyorsunuz. Peki acaba siz bunun için gereken çabayı gösterebiliyor musunuz? İş yaşantınızda göz önünde bulunmak için çaba sarf edebileceğiniz ve bu amaçla güç kullanabileceğiniz bir gün.


20 Kasım 2014 : Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla hata yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz.


20 Kasım 2013 : Partnerinize karşı anlayışlı ve daha duyarlı bir davranış şekli geliştirmek için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor. Bugün ilk denemelerinizi yapmak için çok uygun. Her türlü anlaşmazlığınıza çözüm üretebilecek ikna yeteneği sizde mevcut.


20 Kasım 2012 : Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed