Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

20 Temmuz Hangi Burç?


Burcunuz Yengeç,

Geçmiş Yorumlar:

20 Temmuz 2016 : Meslektaşlarınız ve müşterilerinizle ilişkilerinizde duygusal anlamda iniş çıkışlı durumlar söz konusu olabilir. Karşı tarafa kulak vermeli ve siz de politik önerilerde bulunmalısınız. Enerji harcayarak stresi azaltmanız daha kolay olabilir.


20 Temmuz 2015 : Size güvenerek hareket eden kişiler olabilir. Bu kişilere bazı önerilerde bulunsanız bile, kendi istek ve ihtiyaçlarınız için zaman ayırmanız gerektiğini anlatmalısınız. Size yük olan kişiler canınızı sıkabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay, eğlenceli aktivitelerle zaman geçirme arzumuzu arttıracak, bizi sosyalleştirecektir. Kendimizi zinde, aktif ve keyifli hissedeceğimiz, çevremizdeki kişilere karşı verici ve cömert davranabileceğimiz bir gündeyiz. Ancak, akşam saatlerinde Satürn etkisiyle kendimizi kısıtlanmış veya huzursuz hissedebiliriz veya belli belirsiz bir stres yaşanabilir o kadar. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


20 Temmuz 2014 : Beklenmedik değişiklikler duygusal tartışmalara neden olabilir. Sakinliğinizi korumakta zorlanabilirsiniz. İşle veya özel yaşamınızla ilgili ilişkilerinizde pişmanlık yaşamamak için problemlere hassas yaklaşmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Sonradan pişman olabileceğimiz hareket ve sözlerden kaçınmakta zorlanabileceğimiz bir gün. Yüzleşilmesi gereken konu veya kişiler varsa başka bir zamana ertelemek daha doğru olacaktır. Güç mücadelelerine, ufak tefek kaza ve sakarlıklara karşı da dikkatli olmak gerekiyor. Birkaç aydır, tüm hatırlatmalara veya tamamen unutulmaması için yapılan ufak tefek girişimlere rağmen, rafa kalkmış gibi görünen köklü yapısal içeriklere sahip olan konular tekrar gündeme geliyor ya da gelmeye başlıyor. Bu hafta sonu doğru harekete geçecek olan öğretmen gezegen Satürn vereceği dersleri tamamlamak üzere rafların tozunu alıp önemli konuları tekrar gündemimize taşıyor. Konular her ne ise, atılacak adımların kalıcı olacağı hatırlanıp, gerçekten yararlı mı yoksa tam tersi zararlı mı olduğu üzerine detaylı şekilde düşünülüp ona göre ilerlenmesi gerekiyor.


20 Temmuz 2013 : Çok istediğiniz bir şey mi var? O zaman etrafında dolaşmayı bırakmalı, net şekilde peşine düşmelisiniz. Sosyalleşmeli yararlı ilişkiler kurmalı ve sunabileceklerinizden maksimum fayda çıkartabilecek kişilere yakınlaşmalısınız. Bir an önce başlama veya ilerleme isteğiniz anlaşılabilir bir durum ve eğer gerekli kişilerin sizi bir an olsun dinlemesini sağlayabilirseniz, bu işi becerebilirsiniz de aynı zamanda. İşlem sıraya girdi, ancak harika şeylerin oluşması biraz zaman alabilir. Yine de, belli bir projenizin veya sahip olduğunuz herhangi birşeyin sağlıklı ilerleyebilmesi için işleri çabuklaştırmakta fayda var. Satürn ve Neptün arasındaki uyumlu açı, farkındalığımızı artırıyor ve kısa ya da uzun vadede hayallerimizi somutlaştırmak için uygun zemini hazırlıyor. Günlük ufak tefek rahatsızlıkları büyütmenin zamanı değil, büyük resme odaklanmalıyız!


20 Temmuz 2012 : Size söz verilen birşeyi elde edebilmek için esaslı bir mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Bir görüşmede çok fazla istekli davranmanız iyi olmayacak. Hangi konu olursa olsun insanlarla görüşüp veya pazarlık ettiğiniz durumlarda istekliliğinizi belli etmemeniz, kendinizi ağırdan satmanız gerekiyor. Eğer çalışan bir insansanız üstlerinizin, çalışmayan, okuyan ya da ev kadını olan bir kimseyseniz eş, baba gibi üzerinizde otorite sahibi olan birisinin sizi çok gururlandıran bir tutumuyla karşılaşabilirsiniz. Siz bir kadınsanız duygusal ilişkilerde şanssızsınız. Kalbiniz kırılabilir. Meseleyi fazla büyütmeden kapatırsanız kazançlı çıkarsınız.


20 Temmuz 2011 : Bugün artık hayalleri bir yana bırakıp, günlük işlerinize gereken önemi vermeniz gerekiyor. Hem ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir. Bir arkadaş ya da iş arkadaşınızla birlikte, sizin için yeni olan bir konuda şansınızı denemeniz de olasıdır. Herşeyden önce önemli konumlardaki kimseleri hoş tutmalı, onların bazı kaprislerine katlanmalısınız. Israrcı olmak ya da inatlaşmak size hiç bir şey kazandırmaz.


20 Temmuz 2017 : Son zamanlarda özel olarak değerlendirdiğiniz birtakım beklentileriniz tarafından yönlendiriliyorsunuz. Bu, sizi hareketsizleştiriyor, düş kırıklıkları yaşayabiliyorsunuz. Yeni ortamlarda çok değişik insanlarla tanışabilirsiniz. Bu yakınlaşmalar, hedeflerinize yönelik adımlarınızı arttırabilir, yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.


20 Temmuz 2016 : Aile içinde faklı bir yere konmuşsunuz ve sizin dışınızdaki bireyler bundan memnun görünüyor. Konulduğunuz yerin sorumlulukları size biraz ağır geliyor. Küçük bir yolculuğunuz var. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz. Akşama içinizi ısıtan konuklarınız olabilir. Tamamen umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek.


20 Temmuz 2015 : Genel olarak isteksizlik içine gireceğiniz bir gündesiniz. Özellikle evinizle ve ailenizle ilgili çeşitli sorunlar gündeme gelebilir. Son derece enerjik olmanıza rağmen yoğun temponuz sizi yıpratabilir. Akşam saatlerinde yaşacağınız olumlu bir gelişme üzerinizdeki tüm gerginliği ve sıkıntıyı atacaktır.


20 Temmuz 2014 : Bugünlerde çok ilginç bulacağınız tekliflere hazırlıklı olun. Belli konularda çevrenize verdiğiniz imaj, ilgi çekip sizin üzerinize olumlu hesaplar yapılmasını sağlıyor. Bugünlerde geleceğe yönelik beklentileriniz güçleniyor. Tutkuya yaklaşmış kimi arzularınız, dışardan bazı destekleri de almış girişimlerinizle hayat bulabilir.


20 Temmuz 2013 : Çok yönlü kişiliğiniz yeni hareketlenmelere eğilimli. Hayatınızdaki önemli ilişkileri iyi değerlendirmeniz gerekebilir. Bugün önceden aldığınız bir kararı uygulamak isteyeceksiniz. Gelecek planlarınızla ilgili olarak bir karar aşamasına birlikte geldiğiniz insanları çok iyi tanıyorsunuz. Bu yüzden kafanız biraz karışık. Güvensizlikler kararınızı geciktiriyor.


20 Temmuz 2012 : Yakında alacağınız bir haber bazı dengeleri alt üst edebilir. Birtakım köklü değişiklik istekleri içine girebilirsiniz. Kendinize kurduğunuz dünyayı başkalarından bu kadar soyut görme arzunuz, adı konmamış bir yalnızlık arayışının göstergesi oluyor. Mutlu olmanız gereken bir dost kalabalığı içindesiniz. Bu kalabalığın içindeki ortak sorunlar, ortak sevinçler yabana atılır zenginlikler gibi görünmüyor.


20 Temmuz 2011 : Kiminle ne tür ilişkiler içine gireceğinizi bilmeniz gerekiyor. İlişkilerinizdeki düş kırıklıkları, bu dengelerde bazı zafiyetler olduğunu gösteriyor. Bugün kendi isteklerinizi ön planda tutma eğilimine girebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda tespit ettiğiniz eksiklikler; kendinize haksızlıklar ettiğiniz duygusuyla, size her zamankinden farklı canlı bir gün sunabilir.


20 Temmuz 2017 : Aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla aranızda gereksiz sorunlar gündeme gelebilir. Daha çok hesaplı davranmayı tercih edeceksiniz ve duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız. Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz ve gergin tepkiler verebilirsiniz. Genel olarak bir ihmalkarlık içine girme tehlikeniz var ve bir çok şeyi size anlamsız gelebilir. Duygusal konularda yeni bir karar vermekten kaçınmalısınız.


20 Temmuz 2016 : Yaşamış olduklarınız, yaşamak istediklerinizin önünde bir set oluşturmuş gibi. Ama hiçbir şeyin unutulmaz olmadığını çok yakında anlayacaksınız. Bugünlerdeki psikolojiniz yüz seksen derece değişebilir.


20 Temmuz 2015 : Ortak paylaşımlarınızda hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunun yanında bilinçaltı huzursuzluklarınız artırarak ikili ilişkilerinizde sorun yaşamanıza da neden olabilir. Kendinizi gelişmelere iyi adapte etmelisiniz.


20 Temmuz 2014 : Duygusal olarak dengeli olacağınız bir gündesiniz. Harekete geçmekle , işleri oluruna bırakmak arasında güzel bir denge kurmayı başaracaksınız. İçinde bulunduğunuz ortamlarda neşeli davranacaksınız ve kendinizi iyimser hissedeceksiniz. Zevk alacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz. Aşk yaşamınızda olumlu bazı gelişmeler bekleyebilirsiniz ve duygularınız canlanıyor. Duygusal konularda girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz ve kendinizi iyimser hissedeceksiniz.


20 Temmuz 2013 : Duyguları esas alıyor, ilişkide göremediğinize inanılan birçok şeyi ayrıntı olarak değerlendiriyorsunuz. Bugünlerde çevrenizi kuşatan aşk öğretilerine kulaklarınızı kapalı tutmalısınız.


20 Temmuz 2012 : O geçmişte yaşadığı bazı sorunların etkisinden henüz kurtulabilmiş değil. Sizin onu anlayan tavrınızı biraz daha sürdürmeniz gerekebilir. Giderek yoluna giren bir ilişkinin itici gücü olabilirsiniz.


20 Temmuz 2011 : Ona bir şeyleri anlatmak için başka bir yol denemelisiniz. Bu oyunu fazla uzatmamanız sakıncalı olabilir. Sevgilinize gösterdiğiniz küskün tavırla çocukluk edip kendinizi kandırdığınızı biliyorsunuz.


20 Temmuz 2017 : Bugün iş yaşamınızda bazı değişiklikler yaşayacaksınız. Bu değişikliklere en çabuk siz adapte olacağınız gibi bilmediğiniz konu ve alanlara dalarak risk alacaksınız. Ancak, Plutondan aldığınız üçgen açı sayesinde çok kazançlı olacaksınız. Pratik zekanız, çevrenizde oluşturduğunuz olumlu arkadaşlıklar size yardım edecek. Ancak her konuyu son dakikaya bırakma huyunuz yüzünden de zor durumlarla karşılaşacaksınız.


20 Temmuz 2016 : Son günlerdeki yorgunluğunuz, işlerdeki sürpriz yığılmalar karşısında yeterince yoğunlaşmanızı engelleyebilir. Büyük umutlarla bağlandığınız görüşmelerden bugünlerde haberler alabilirsiniz.


20 Temmuz 2015 : Teknik bir konuda gösterdiğiniz ısrarı kemse anlayabilmiş değil. Siz bu konuya çok hayati bir meseleymiş gibi önem veriyorsunuz. Bu duygudan kurtularak tartışabilirseniz sizi daha kolay anlayacaklardır.


20 Temmuz 2014 : Oldukça enerjik bir gün geçireceksiniz ve bir çok konuda kendinizi eyleme geçmeye hazır hissedeceksiniz. Daha önceden yaptığınız bazı planları bugün uygulama fırsatı bulacaksınız. Düşüncelerinizi çok iyi ifade edebileceksiniz ve zekanızı çok iyi kullanabileceksiniz. Zihinsel yeteneklerinizi son derece olumlu bir şekilde kullanabileceksiniz ve güzel bazı iletişimlere girebilirsiniz. İş yaşamınızda başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve yeni bazı girişimlerde bulunabilirsiniz.


20 Temmuz 2013 : Zaman içersinde ulaşmayı hedeflediğiniz köşe noktalar, daha planlı bir koşuşturmacayı gerektiriyor. Kolektif çalışma yürütmek zorunda olduğunuz insanlarla aranızdaki gerilimleri bir an evvel yok etmelisiniz.


20 Temmuz 2012 : İnatçı yapınız nedeniyle bazı tartışmalarda dediğim dedik tavrı gösteriyorsunuz. Bu tavrınızın sadece getirilerini görmemelisiniz. Hak ettiğiniz birçok kazanım, dönemsel engeller nedeniyle kapınızda bekliyor, sabırlı olmanız gerekecek.


20 Temmuz 2011 : Bazı insan ilişkileri sizin huzurlu bir çalışma ortamı içinde olmanızı önlüyor. Yine de sorun yaşadığınız ilişkileri hayatın birincil problemi gibi görmemelisiniz. Yetenekleriniz, iş alanınızda kendini gösterme şansına sahip.


20 Temmuz 2017 : Zaman içersinde belli bir tasarrufa ulaşabilirsiniz, ama bu, beklediğiniz boyutlarda olmayabilir. Yeni kaynak arayışlarınız var. Bunlarla ilgili görüşmelerde yeni haberler söz konusu.


20 Temmuz 2016 : Dikkatli harcama yapabildiğiniz sürece para sıkıntısı yaşamayacağınızı görüyorsunuz. Bu kararlılığınızı bozmamalısınız. Yakın bir gelecekte iradeniz dışında, ama gönüllü olarak yapacağınız bazı harcamalarınız olabilir.


20 Temmuz 2015 : Müsriflik anlamında harcamalarınız pek olmuyor. Paranızı çok dikkatli kullanıyorsunuz. Bu özelliklerinizle hayatın bir kısmını da kaçırdığınız düşünülüyor. Ama hiç oralı bile olmuyorsunuz, tarzınızdan memnunsunuz.


20 Temmuz 2014 : Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve karşınıza yeni bazı imkanlar çıkabilir. Olanaklarınızı arttırcı çalışmalar yapabileceksiniz ve bazı kazançlar elde edebilirsiniz.


20 Temmuz 2013 : Bugünlerde abartılı, düşsel bulacağınız bazı para diyalogları ciddiye alınmaya deyebilir. Yapmak zorunda kalacağınız bazı masraflarla bütçenizdeki delik bir süre daha açık kalacak.


20 Temmuz 2012 : Bugünlerde eliniz biraz ferah, harcayacak yer arıyorsunuz. Parayla ilişkiniz ciddi revizyonlar gerektiriyor. Önümüzdeki günlerde uzaktan izlemenizin yetmeyeceği bir para tartışmanız olabilir.


20 Temmuz 2011 : Sıkıntınızın bitmesi bazı küçük nedenlere bağlı olabilir. Yakında böyle bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Önünüzde düşünceli günleriniz var. Bugünü biraz masraflı geçirmeniz, bu açığı nasıl kapatacağınızı düşünmenize yol açıyor.


20 Temmuz 2017 : Bazı zaaflarınız size bugünlerde üzüntü yaşatabilir. Bu duruma biraz dikkat etmelisiniz.


20 Temmuz 2016 : Bazı sorumlulukları zamanında reddetmeniz, sizi zor durumlara düşmekten kurtarabilir. Ãœstlendiğiniz bir yükümlülüğün size artık ağır geldiği şeklindeki düşünceniz, size belli bir çevrede puan kaybettirecek.


20 Temmuz 2015 : Vardığı sonuçtan hiç sorumlu olmadığınız bir olaya, başınıza dert açabilecek kadar yaklaşıyorsunuz.


20 Temmuz 2014 : İsteklerinize ulaşmak için yeni girişimlerde bulunmayı düşünüyorsanız bu günü değerlendirmelisiniz.


20 Temmuz 2013 : Son günlerdeki bedensel yorgunluklarınız tamamen zihinsel. Kendinizi yorgun ve halsiz hissetmenizin arkasında esas olarak, almakta zorlandığınız kararlar var.


20 Temmuz 2012 : Kendi sorunlarının çözümünde insanların önünü açmalısınız. Bazı yakınlarınızın sorunlarına bütünlemesine eğilmeniz, onların daha çok sorun üretmelerine neden olabilir.


20 Temmuz 2011 : Uyarılara kapalı tavırlarınız, hataları genellikle yaşayarak görmenize neden oluyor. Bazı davranışlarınızla ilgili objektif iç hesaplaşmalar içine girmeniz gerekiyor.


20 Temmuz 2017 : Tutumluluk huyunuz cimrilik sınırlarını zorlamaya başladı. Bu tavrınız hem yakınlarınız arasında hem de çevrenizde prestij kaybetmenize sebep oluyor. Aşk hayatında gerçeklerle yüzleşme zamanı geldi.


20 Temmuz 2016 : Bildiğiniz şeyleri yeni soru işaretleriyle sorgular hale geleceğiniz yeni bir eğitim gündeme gelebilir. Görmediğinizi gösterecek kişi ve ortamlara net ve açık olmaya çalışın. Kendinizi biraz serbest bırakmaya ihtiyacınız var.


20 Temmuz 2015 : Deniz aşırı ya da yabancılarla olan bir meseleniz can sıkıcı gelişmelere gebe. Olaya “kaybettim” ya da “hata yaptım” gözüyle bakarsanız düzeltme şansını da kaybedersiniz. Eğer “artık önümüzdeki maçlara bakalım” diyebilirseniz olay bambaşka fırstalara açık boyuta gelebilir.


20 Temmuz 2014 : Bugün her nereye giderseniz gidin karşınıza size baskı kurmaya çalışan, işinize ve yapış şeklinize karışmaya kalkan insanlarla karşılaşacaksınız. Sabah saatleri sonrasına göre en azından yapıcı etkiler çok daha yoğun olacak.


20 Temmuz 2013 : Geliştirici olduğunu düşündüğünüz bir eğitim söz konusu ise biraz bireysel istek ve disiplin sayesinde, öğrenmeye niyet ederek yol alabileceksiniz. Aynı zamanda öğretici de olabilecek bir seyahate çıkabilirsiniz bugünlerde.


20 Temmuz 2012 : Zihinsel aktivitenizin yüksek olduğu bir gün. Sözlerinizi ustaca kullanarak çevrenize istediğiniz her şeyi yaptırabileceksiniz. Bugün planlarınızı hiç kimseyle paylaşmamaya çalışın. Yakın çevrenizde sizden yardım bekleyen kişiler olacak. Onları geri çevirmeden önce dinlemenizde yarar var.


20 Temmuz 2011 : Maddi birikimlerinizle iyi bir yatırım yapabileceksiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın. Anlamsız kıskançlıklarla onu üzmeyin. Son zamanlarda kendinizi çok bitkin hissetmenizin nedeni işinizdeki yoğunluk olabilir.


20 Temmuz 2012 : Duygusal inadınızı bir kenara bırakarak, yaşamınızda yeni bir bakış açısı geliştirin. Bugün, Ay’ın bulunduğu konum, idealleriniz konusunda size daha esnek bir görüş sunuyor. Bazı değişimler yaşıyor ve düşünce bazında, farklı istekleriniz ön plana çıkıyor. İştahınızla ilgili denetime ihtiyacınız var. Aşırılıklardan vazgeçin.


20 Temmuz 2017 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


20 Temmuz 2016 : Bugün üstlerinizle olan iletişiminizde olumlu enerjiler var. Öne çıkmak için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşma konusunda son derece kararlısınız. Tek başınıza hareket etmekten çekinmeyeceksiniz. Devletle ilgili çalışmalar yapabilir, yeni projeler üretebilirsiniz. Anneye dair meselelerde de yol gösterici olabilirsiniz.


20 Temmuz 2015 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


20 Temmuz 2014 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


20 Temmuz 2013 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


20 Temmuz 2012 : Parasal konuların ve finansal kaynakların hayatınız açısından önemi büyümekte. Daha fazla çalışıp daha fazla kazanabileceğiniz fırsatlar olacak. Maddi alanda yaşadığınız huzursuzluklara rağmen becerikliliğiniz sayesinde birikimlerinizi artırabilirsiniz. Ekonomi yapmanız gereken bu dönem sizin kontrolünüz dışında giderler olabilir.


20 Temmuz 2011 : Yabancılar, yolculuklar ve eğitimle ilgili düşüncelerinizi değiştireceğiniz olumlu gelişmeler var. Yeni bir yön bulmak ve başka alternatiflere yönelmek size çok şey kazandırabilir. Bu alanda daha kalıcı planlar yapabilirsiniz. Kişisel konularınıza hakim olduğunuz bu süreçte ilişkilerden keyif almaktasınız. Akşam saatlerinden sonra hafta sonuna sarkan işler öne çıkıyor.


20 Temmuz 2017 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


20 Temmuz 2016 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


20 Temmuz 2015 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


20 Temmuz 2014 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


20 Temmuz 2013 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


20 Temmuz 2012 : Size şans ve iyimserlik getiren konular hızlanıyor. Daha bilinçli olduğunuz son dönemde kendinize güveniniz artmış olmalı, Ancak bir yandan da kardeşlerle ilgili kontrol edilemeyen stresler üzerinizde baskı kurmakta. Gün ortasından sonra para durumunuza yönelik adımlarınız dikkat çekecek. Kişisel çabalarınız ve ticari yeteneğiniz üzerinden yeni kazanımlar elde edebilirsiniz.


20 Temmuz 2017 : Bugün tartışmaya açık konular bulacaksınız. Ancak kavga etmekten sakının. Özellikle yakın çevrenizde ailenizi ve sizi çekemeyenleri keşfedeceksiniz. Bunun bedelini ağır ödemek istemiyorsanız dinlemekle yetinin.


20 Temmuz 2016 : Bugün evinizden çıkmak istemeyeceksiniz. Tam anlamı ile konularda donanımlı olduğunuz fark ediliyor.


20 Temmuz 2015 : Evinizden çıkmak istemeyeceksiniz.Tam anlamı ile her konudadonanımlı olduğunuz fark ediliyor.


20 Temmuz 2014 : Kartınız İmparatoriçe.. Karşı cinsin dikkatini öylesine çekiyorsunuz ki, sizin için yapamayacağı bir şey yok gibi. Gözünüzde fazla büyüttüğünüz şeyler bir anda yoluna girecek.


20 Temmuz 2013 : Aileniz ve sevdiğiniz kişi arasında gelgitler yaşamanız sizi kararsızlığa itiyor. Daha çabuk karar verin.


20 Temmuz 2012 : Kartınız Negatif... Ev içinde ailenizle paylaştığınız ve yaşadığınız öylesine sıkıcı olaylar oluşuyor ki bugün sizlerin de aklınızın durduğu gün olabilir. Yardım etmek istiyorsunuz.


20 Temmuz 2011 : İnsanlara karşı bu kadar içten olmayın. Zira duygularınızı sömürmek isteyen insanlar karşınıza çıkabilir.


20 Temmuz 2017 : Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.


20 Temmuz 2016 : Aşk hayatınızda ilk defa karşılaştığınız bazı zorluklar sizi pasif hale getirebilir. Hatta bu günlerde kendinizi toplumdan ve işlerinizden geri çekme arzusunda da olabilirsiniz. Bu zor günleri, sevdiğiniz kimseyle birlikte olarak atlatmaya çalışın. İş ilişkilerinizde hırslı girişimciliğiniz başarılara açık.


20 Temmuz 2015 : Bazı sürprizlerle gününüze renk ve heyecan katılacak, her saati ile bambaşka bir gün geçireceksiniz. Sevginizi karşı tarafa ifade etmede zorluk çekebilirsiniz. Partnerinizi tanımanın önemini bilmeniz, sağlıklı bir beraberlik ve karşılıklı güven sağlayacak.


20 Temmuz 2014 : Bugün yeni birini daha fark etmeniz mümkün. Bir arkadaşınızın arkadaşı size olan duygularından söz edebilir. İşteki başarısızlıklarınızdan ders çıkarmayı biliyorsunuz. Ama bu hataların altında ezilmeyin, herkes yapabilir. Olayları akışına bırakmak ve fazla zorlamamak en iyisi.


20 Temmuz 2013 : Bugün yeni birini daha fark etmeniz mümkün. Bir arkadaşınızın arkadaşı size olan duygularından söz edebilir. İşteki başarısızlıklarınızdan ders çıkarmayı biliyorsunuz. Ama bu hataların altında ezilmeyin, herkes yapabilir. Olayları akışına bırakmak ve fazla zorlamamak en iyisi.


20 Temmuz 2012 : Özel hayatınızdaki duygusal yoğunluk sizin bu aralar biraz kıskanç ve bencil olmanıza neden olabilir. Kontrolü elden bırakmamalısınız. Başkalarının elindeki, cebindeki ve kafasındakileri bırakın da kendi imkanlarınızı en iyi şekilde kullanmaya bakın.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed