Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

21 Ağustos Hangi Burç?


Burcunuz Aslan,

Geçmiş Yorumlar:

21 Ağustos 2016 : Değişimden korkmayın. Aranızda yaş farkı olan kişilerle uğraşırken hayatınızı başka bir gözle görmeye başlayabilirsiniz. Ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda(nafaka, kredi, sigorta, komisyon, miras, burs vb) ufak tefek problemler yaşanabilir. Yalnız başınıza ilerlemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün içerinde empati yapmaya özen gösterelim. Kelimelerimizi dikkatli kullanmamamız birbirimizi kırmamıza veya yanlış anlamamıza neden olabilir. Dikkatli konuşmamız ise, ilişkilerde hassas noktaların ortaya çıkmasını sağlayabilir. Öğle sonrası saatlerde, aşırılıklara ve abartmaya meyilliyiz. Aşırı hız, fazla konuşma, kibir, aşırı yeme içme, kontrolsüz harcama, fazla hareket etme v.b her şeyin fazlasından kaçınalım. Altından kalkamayacağımız sözler verebiliriz, dikkat etmeli. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


21 Ağustos 2015 : Tartışmacı veya zor kişilerle muhatap olsanız dahi nezaketinizden ve sakinliğinizden ödün vermemelisiniz. Bazı konuların sizinle veya yaptıklarınızla ilgisi olmadığını düşünebilirsiniz. Ancak, yine de empati yapmaya ve karşı tarafı anlamaya çalışmakta fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Çözülmesi zor olan konularda çözüm üretmeye ya da sorunları daha net analiz etmeye yatkın olacağımız bir gündeyiz(özellikle öğle sonrası saatlerde). Sezgilerimiz güçlü ve içsel bilgiler ön planda. Eğitim, sözleşme, hukuk, ticaret, anlaşma, turizm, dua, ibadet, yabancılarla bağlantılı işler konusunda olumlu ilerleyebileceğimiz bir gündeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


21 Ağustos 2014 : Sosyal yaşamınızı veya kariyerinizi ilgilendiren bazı olanaklar veya planlar gerçekten süper bir fırsat anlamına geliyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Hayatlarımızda yapmak istediğimiz değişikliklerin veya ilerlemek istediğimiz konuların istenilen şekilde ilerlemesini sağlayacak rüzgar arkamızda! Dolayısıyla, hayat değiştirici (ev, iş, okul, özel yaşam v.b alanlarda)düşünceler ve planlar dikkat gerektiriyor. Gaza basıyor, vites yükseltiyor ve engelsiz şekilde ilerliyoruz. Tek sorun hangi plan ve projeyi ön plana almak gerektiğine karar vermek olacak. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


21 Ağustos 2013 : Meslektaşlarınızın veya arkadaşlarınızın bazı konularda sabrınızı ya da şanslarını zorladıklarını düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu yaklaşımınızı çok da fazla sorgulamanız gerekmiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Gün içerisinde, karşı tarafın kötü niyetinin farkında olduğunuzu göstermek ya da eğlenmek için başka bir yere gitmelerini söylemek için sabırsızlanacağınız durumlar yaşanabilir. Bu durumda en iyisi, umursamıyor gibi davranmak olacak! Tavsiyeme kulak verin derim Niobe’ce…


21 Ağustos 2012 : Aşk hayatınızı sıkıntıya sokmak istemeyebilirsiniz fakat bu dönemde bazı dostlarınızın size, sevgilinizden daha çok ihtiyaçları olabilir. Karşınızdaki bazı kimseler size karşı çıkarcı tutumlarda olabilir. Her şeyin ters gittiğini düşünebilirsiniz fakat her şeye rağmen şanslı ve başarılısınız.


21 Ağustos 2011 : Sadece bugünü değil, hayatınızın önemli bir dönemini etkileyebilecek önemde büyük bir şansa sahipsiniz. Bugün elde edeceğiniz bir şey bütün sorunlarınızı çözebilir. Başkaları hakkında son derece olumsuz planlar içinde olabilirsiniz. Bunları uygulamaya koyup koymamak elinizde. Ancak uygulamaya koyarsanız ilgili kişi büyük zarar görebilir. Daha önceden yaptığınız yatırım ya da çalışmalarınızın karşılığını almak üzeresiniz. Eğer birilerinden alacağınız varsa bugün onu alabilirsiniz. Birileriyle ortak iş kurmak ya da işinizde, o işi bilen kimselerden yardım almak gibi şeylerle karşılaşabilirsiniz. Bugün bir mesleki başarı var. Duygusal ilişkileriniz hem hareketsiz, hem anlaşmazlıklara açık. Önemli kavgalardan kaçınmanız lazım. Kıskançlık başınıza iş açabilir.


21 Ağustos 2017 : Kimi durumlarda duygusallığınız ağır basıyor. Bu, ısrarcı tavırlarınızın çevrenizde itici bir tavır olarak algılanmasına neden olabiliyor. Daha esnek yaklaşım beklentileri, size yarar getirebilir. Yakın çevrenizin sizin disiplinliliğiniz ve tertipliliğinizi bir olumsuzlukmuş gibi dile getirmeleri, daha çok bu özelliklerinizi abarttığınız durumlarda oluyor.


21 Ağustos 2016 : Çok eski bir arkadaşınızın bu sıralar yaşadığı çözümsüzlükler, zamanınızı alacak. Bu konuda birtakım çözüm arayışları içine gireceksiniz. Yararlı olmak için ilgi gösterdiğiniz bir konuda alacağınız tepki, tamamen önyargılı bir yaklaşımdan kaynaklanacak. Bu yüzden yaşayacağınız kırgınlık, karşı tarafın göstereceği pişmanlıkla ortadan kalkacak.


21 Ağustos 2015 : İşyerinizle ilgili bir hareketliliğiniz var. Ya ofise yeni bir eşya alma düşüncesi ya da küçük çaplı bir taşınma niyeti içindesiniz. Bu konuda vereceğiniz kararlardan daha sonra pişmanlık duymayacaksınız. Her alanda çok yapıcı ve pozitif olduğunuz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde başlayan iyimserliğiniz gün boyu sürecek. Öğlen yemeğinde verimli bir sohbet yapabilirsiniz.


21 Ağustos 2014 : Karmaşık düşünceler ve neden oldukları karmaşık duygular, bugünlerde sizi terk edecek. Bir problemiyle ilgili çıkışlar arayan biriyle, bazı bilgi alışverişleri içine girebilirsiniz. Bu konuda tedbirli davranışlar içine girmeniz gerekecek. Bugün sizinle ilgili eleştirel bir konuşma, sizi uzun vadeli birtakım planlarınızla yeni tartışmalara sokabilir.


21 Ağustos 2013 : Hayalperest kişiliğinizden artık kurtulup gerçek dünyaya geri dönmelisiniz. Bu sıralar işlerinizi fazlasıyla ihmal ettiniz ve sürekli hayaller kuruyorsunuz. Arkadaşlarınız sizi sürekli uyarıyor ama siz onlara aldırmıyorsunuz. Kendinizi toparlamalısınız yoksa ileride çok sıkıntılar çekebilirsiniz.


21 Ağustos 2012 : Hayatınızı düzene sokmak için çok çaba sarf ediyorsunuz. Son günlerde bu çabalarınızın sonucunu görmeye başladınız. Özellikle ailenizle aranızda olan sorunları halletmek açısından önemli adımlar attınız. Bugün akşam saatlerinde sizin için olumlu olacak bir davete katılabilirsiniz.


21 Ağustos 2011 : Duygusal yaşantınızda yaşadığınız zorluklar sizi bir hayli bunalttı. Fakat artık eskiye nazaran artık daha güçlüsünüz ve sorunlarınızı aşmak konusunda kararlısınız. Aile büyüklerinizden bazıları ile aranız uzun süredir bozuk. Bugün onlardan bir haber alabilirsiniz. Alacağınız haber aranızın düzelmesine neden olabilir.


21 Ağustos 2017 : Son derece güçlü duygular yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ancak duygularınızı daha çok kendinize saklamayı tercih edeceksiniz. Gizli bir iletişiminiz yada insanlardan gizleyeceğiniz bir planınız olabilir. kısa sürekli planlar yapma eğilimindesiniz. Aşk hayatınızda sizi huzursuz edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.Kendinizi anlatmakta zorlanacağınız bir gündesiniz ve sizde çevrenizde olan bazı gelişmeleri anlamakta zorlanacaksınız.


21 Ağustos 2016 : Kendinizi yeni insanlar arasında denetleme ihtiyacınızın altında, partnerinizin kıskançlık duyguları var. Mutlu bir beraberlik içinde olmanıza karşılık, tartışmalı günlerin sayısı gittikçe artabilir.


21 Ağustos 2015 : Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor gibi. Sizde kıskanmaya alışmaya çalışın. Gerginlik yaratan siz değilsiniz, ama gerginliği istemeden de olsa çoğaltıyorsunuz.


21 Ağustos 2014 : Birbirinizi biraz daha yakından tanımaya ihtiyacınız olduğunuzu düşünüyorsunuz. Partnerinizin belli kararları alma aceleciliği var. Onun ısrarlarına fazla direnemeyebilirsiniz.


21 Ağustos 2013 : Duygusal açıdan bir istikrarsızlık ve karar verme güçlüğü yaşayacağınız bir gündesiniz. Sevgilinizle bu konuda kavga etmeniz söz konusu olabilir. Alttan alan taraf siz olmalısınız yoksa kavga büyüyebilir.


21 Ağustos 2012 : Aşk hayatınız açısından genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz ve sevgilinize bazı sürprizler yapmak isteyeceksiniz. Sevgilinizle güzel bir gün geçirmek için uygun bir gündesiniz.


21 Ağustos 2011 : Duygusal olarak gerilimli bir gün geçirebilirsiniz ancak bu gerilimleri sevgilinize yansıtmayacaksınız. Küçük bir kararsızlık yada çelişki yaşama ihtimaliniz olacaktır ve zihninizi belli konulara yoğunlaştırmakta zorlanabilirsiniz.


21 Ağustos 2017 : Daha değişik, özgün ve esas olarak da daha az bağlayıcı bir çalışma ortamı arayışları içindesiniz. Düşündüğünüz radikal değişiklikler, bir süre daha düş kapsamında kalabilir.


21 Ağustos 2016 : İş yaşamınızda, aynı zamanda inançlarınızı sergileme imtiyazınız var. Bu, bazı duygusal tepkiler çekmenize yol açabiliyor. Yaşadığınız doyumu, şansınız olarak yorumluyorsunuz.


21 Ağustos 2015 : Bugün işyerinizde çalıştığınız konunun üzerinde yoğunlaşacaksınız. İşinizde bağımsız olmayı seviyor, kendi başınıza iş yapmaktan hoşlanıyorsunuz. Genellikle iş ile ilgili konularda özgürlük istiyorsunuz.


21 Ağustos 2014 : Bir iş arkadaşınızla uzun zamandır sürdürdüğünüz işbirliği, yakında bir miktar para katılımı gerektirebilir. Bir iş bağlantınızla ilgili endişelerinizde haklılıklar görünüyor.


21 Ağustos 2013 : Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunlara bugün yaratıcı ve farklı çözümler bulabilirsiniz. Amirinizden bu günlerde bir zam yada terfi haberi alabilirsiniz ve sevinebilirsiniz.


21 Ağustos 2012 : İşyerinizde bazı değişiklikler olacak ve bu değişiklikler sizin konumunuzu doğrudan etkileyecek. Hazırlıklı ve dikkatli olmalısınız yoksa iş yerimizde dışlanan durumuna gelebilirsiniz.


21 Ağustos 2011 : İşyerinizde bugün ortak çalışmalardan uzak durmak isteyeceksiniz ve yalnız çalışmak isteyeceksiniz. Bu işinizi geciktirmenize sebep olacak ve mesaiye kalmak zorunda kalabilirsiniz.


21 Ağustos 2017 : Gereksiz bazı şeylere para yatırdığınızı fark ettiğinizde geri dönüşü olmuyor. Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak durumundasınız. Yakında sevinçleriniz var, uzun vadeye yaymak sizin elinizde.


21 Ağustos 2016 : Satın alma niyetlerinizi bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz. En temel ihtiyaçlarınızı birer, birer lüks kapsamına almanız, gelecek adına korkular yaratıyor.


21 Ağustos 2015 : Toplu bir parayla alakalı görüşmeler söz konusu. Bu ilişkide belirleyici olma çabalarınız olumlu sonuç verecek. Yatırım konularındaki gözü karalığınızı, şu sıralar dizginlemenizde yarar var.


21 Ağustos 2014 : Bazı ödemelerinize erken hazırlanmanız, sonradan zorlanmalara neden olabilir. Bugünlerdeki sıkıntılarınız geçici görünüyor. Çok yakında yeni bir gelir kapısı söz konusu.


21 Ağustos 2013 : Yatırımlarınızı yönlendirmekte güçlük çekiyorsunuz. Özellikle uzun vadeli planlar yapmanız ve sabırlı hareket etmeniz sizin için daha doğru olacaktır.


21 Ağustos 2012 : Bazı hisselerinizde bugün birkaç sorun çıkacak ve bu durum moralinizi fazlasıyla bozacak. Sakin düşünüp akıllıca davranırsanız bu sorunu çözümlemeniz zor olmayacaktır.


21 Ağustos 2011 : Maddi konularda çalışmalarınızın yoğunlaşacağı bir gündesiniz. Gelişmeler beklediğiniz kadar hızlı olmayabilir ve bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Çeşitli konulara girişimlerde bulunabilirsiniz.


21 Ağustos 2017 : Harekete geçme isteğinize rağmen kimi beklenmedik gelişmeler bazı gecikmelere neden olabilir. Şartlara uyum gösterebilmeli, hatta inatçılıktan kaçınmalısınız.


21 Ağustos 2016 : İyimserlikle karamsarlığı arka arkaya yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendiremeye bilirsiniz.


21 Ağustos 2015 : Onu sıkça arayarak, kesin bitmiş şeyleri düzeltmeye çalışmak pek doğru bir yol olmayabilir. Bitmiş aşk ilişkilerini dostluğa dönüştürmenin daha başka yolları olabilir.


21 Ağustos 2014 : Bazı arkadaşlık ilişkilerinizdeki sıkıntılarınızda, abartılı değerlendirmelerin sonuçlarını yaşıyorsunuz.


21 Ağustos 2013 : Duygularınız işinizi ve gündelik yaşamınızı olumsuz etkileyebileceğinden kararlarınızda mantıksal davranmalısınız.


21 Ağustos 2012 : Bazı küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz bu günlerde. Daha dikkatli olmalısınız özellikle aldığınız besinlere özen göstermelisiniz.


21 Ağustos 2011 : Kendinizi yeniliklere kapatmamaya çalışmalısınız ve yaratıcı olmalısınız.Projelerinizi gözden geçirmeli ve bu gibi konularda daha dikkatli olmalısınız.


21 Ağustos 2017 : Gerçekçi olmak ve olayların kökenindeki ince detayları kaçırmadan her şeyi ciddiye almak bugün sizin için kilit nokta olacak. Üzerinizde baskı kuruyor görünenler bunu sağlamayı amaçlıyor. Rahatlık tuzağına düşmeyin.


21 Ağustos 2016 : İçiniz kıpır kıpır. Herkese mavi boncuk dağıtır haldesiniz. Spora biraz daha fazla zaman ayırın. Son günlerde yaşadığınız ekonomik kayıplar yerini bol kazanca bırakıyor. Sağlık sorunlarınıza dikkat edin.


21 Ağustos 2015 : Evinizin enerjisi yüksek olacak bugün. Dı şarıda olmak yerine sakin planları yapıp kendi yaşam alanınızın tadını çıkarmaya gayret edin. Akşam saatlerinde evde ciddi meseleler konuşulması gerekebilir. Eleştiriler alabilirsiniz.


21 Ağustos 2014 : Sessizliğinizi bozmaya karar verebilirsiniz. Ancak uzun zaman öncesine dair söylenmesi gereken yerde susarak içinizde biriktirdikleriniz sert ortaya çıkınca kendi kendinize zarar verebilirsiniz. Tepkilerin zamanlaması önemli.


21 Ağustos 2013 : Dolunaydan evlilik ya da varsa iş ortalığını etki alacak. Anlaşmazlıkları dünyanın sonu gibi göstermek çözümleri kolaylaştırmaz. Sadece sizin değil onun da kendine ait özgür bir yaşam alanının olmasına izin vermelisiniz.


21 Ağustos 2012 : Çevrenizle duygusal işbirliği içinde olduğunuz zaman kendinizi çok mutlu hissediyorsunuz. Yaptığınız bir takım işlerde kişisel girişimciliğiniz size aktivite kazandırırken olayları kısa sürede sonuçlandırmanın keyfini de yaşayacaksınız. Ay’ın konumu işinizdeki başarınızı destekliyor.


21 Ağustos 2011 : Kararlarınızı uygulayacak ve yeni girişimlerde bulunacaksınız. Sahip olduğunuz değerlerin kıymetini bilin. Böylece çevrenizden takdir göreceksiniz. Kendinize çeki düzen vermek için harekete geçin.


21 Ağustos 2012 : Gelen iş teklifleri karşısında, kafanızın karışmasını istemiyorsanız, partnerinizden yardım alabilirsiniz. Öncelikle duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız. Hızlı hareket etmeniz yüzünden küçük kazalara meyillisiniz.


21 Ağustos 2017 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


21 Ağustos 2016 : Şimdi kişisel açıdan maddi kazanımlarınıza bakmalı, ne kadar tasarruf yapabileceğinizi hesap etmelisiniz. Eldeki kaynakların daha kıt ve dikkatli kullanılması gereken son süreci iyi yönettiğinizde çabalarınız boşa çıkmayacak. Bir yandan da çalışma hayatına yönelik yeni tecrübeler, etkinliğinizi ortaya çıkarabileceğiniz sıkı bir iş temposuna giriyorsunuz.


21 Ağustos 2015 : Gizlilik konuları etrafınızı bir sis gibi çevreleyebilir. Olayların iç yüzünü öğrenme merakı da sizi zor durumlara sokabilir. Etrafınızda olanlara anlam veremediğiniz için duygusallaşabilir ve kuruntulara kapılabilirsiniz. Ancak enerjinizi çevrenizde olan biten yerine kişisel gelişiminize yoğunlaştırırsanız çok daha iyi sonuçlar elde edebileceksiniz.


21 Ağustos 2014 : Kontrol ve duygusal ilişkilere dair hareketlilik yaşayabilirsiniz. Gün içinde şaşırtıcı durumlarla karşı karşıya kalma ihtimaliniz çok yüksek. Akışa müdahale girişimleriniz sonuçsuz kalabilir. Ancak ilişkilerinize gösterdiğiniz özen bu süreçte meyvelerini verecek. O yüzden içsel süreçlerinize odaklanmanız daha yararlı olabilir.


21 Ağustos 2013 : Bazı yanılgılar ve endişeler sizi tedirgin etmeli. Eşin para durumunda yaşanabilecek zararlar sizi zorlayabilir. Yeni sorumluluklar almak yerine, kişisel borçlarınızı tamamlamaya çalışın. Duygusal yakınlığınızı daha üst düzeye taşımak, gereken fedakarlıkları yapmak sizin için kolay olmasa gerek. Kendinizi akışa bırakmakla ilgili sorunlarınız üstünde durmalısınız.


21 Ağustos 2012 : Hayatınızda hareket ve yakın çevre ile sıkı bir alışveriş içinde olacağınız şartlar var. Yazışmalar ve düşünsel açıdan önem taşıyan konuşmalar öne çıkabilir. Eğitimle ilgili eksiklerinizi tamamlamak üzere daha sıkı bir çaba içine girebilirsiniz. Konuşmalarınızla başkalarını etkileme gücünü kendinizde bulacaksınız. Satış, pazarlama konularında oldukça yapıcı sonuçlar alınabilir.


21 Ağustos 2011 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


21 Ağustos 2017 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


21 Ağustos 2016 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


21 Ağustos 2015 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


21 Ağustos 2014 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


21 Ağustos 2013 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


21 Ağustos 2012 : Son derece canlı bir gün. Kişisel açıdan yapılan başlangıçlar netleşirken, yakın çevre ile olan ilişkiler hareket kazanıyor. Uyum içinde olduğunuz bu dönem ortak çalışmalar ve eğitimle ilgili faaliyetler önem kazanabilir. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bu alanda somut sonuçlar alınabilir. Tüm dikkatinizle kısa yolculukların getirdiği sorumluluklara ve anlaşmalara vermeniz gerekecek.


21 Ağustos 2017 : İlişkinizin başlangıcında partnerinizle oyun oynuyor gibisiniz. Çocuklar kadar şen şakraksınız. Onun gönlünü bu sempatik tavırlarınızla kazandınız.


21 Ağustos 2016 : Bugün arzularınız dahilinde hareket ediyorsunuz. Ay tepe evinizde sizin gibi sabit bir burç olan Boğa’da ilerliyor. Hırslarınızın dorukta olduğu bir gün. Planlı ve disiplinli hareket edeceksiniz. Performansınızı güçlü bir şekilde sergiliyorsunuz. Bazı konularda yalnız kalabilirsiniz. Başkalarının fikrine aldırmamalısınız.


21 Ağustos 2015 : İşleriniz bugün sizi fazla yormayacak.Gün sonunda beğendiğiniz kişiden alacağınız haber sizi üzebilir.


21 Ağustos 2014 : Partnerinizle ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz. Yaptığınız en ufak hatanın bile aklından çıkmadığını unutmayın.


21 Ağustos 2013 : Yaşam şartlarınızla ilgili değişimler canınızı sıkabilir. Bugün gireceğiniz ortamda farklı kişilik sergileyeceksiniz. Fikirlerinizi düşünmeden ortaya atmak istemenize rağmen engel olmak isteyen kişilerle karşılaşacaksınız. Ama etkilenmeden yolunuza devam edin.


21 Ağustos 2012 : Kartınız Işık... Işıltılı, pırıl pırıl bir güne hazır durumdasınız. Bugün sevdiklerinizle bir araya gelerek değişik ortamlara gireceksiniz. Bu arada sizi mutlu edecek ufak bir hediye var.


21 Ağustos 2011 : Parlak bir gün. Etrafınızdaki insanlardan ilgi göreceksiniz. İltifatlar ve ilgi aklınızı başınızdan alacak.


21 Ağustos 2017 : Karar vermek üzereyseniz, temkinli olmanın tam zamanı. Planlarınızın dışına da taşmayın. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak.


21 Ağustos 2016 : Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.


21 Ağustos 2015 : Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.


21 Ağustos 2014 : Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.


21 Ağustos 2013 : Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.


21 Ağustos 2012 : Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed