Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

21 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Yay,

Geçmiş Yorumlar:

21 Aralık 2014 : Şanssız açıklamalar veya başlangıçlar yapmak üzere olan kişileri vazgeçmeleri için ikna etmeye çalışmak zamanınızı alabilir. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


21 Aralık 2013 : İstediğiniz durağa gidebildiğiniz sürece, çok da kendi isteğinize uygun hareket etmeniz gerekmez öyle değil mi? Evinizde değişiklikler yapabilir, dekorasyona ağırlık verebilir, ev değiştirebilir ya da yeni bir ev arkadaşı bulabilirsiniz. Yapacağınız değişiklikler sizin de daha iyi görünmenizi sağlayabilir. Özel evraklarınıza sahip çıkmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek ani değişiklikler ya da olası ani gelişmeler ilk bakışta sinirleri bozsa da, ilerleyen dönemde bu değişikliklerin yararımıza olduğunu fark edebileceğimiz için günü diş sıkmak yerine, değişikliklere uygun şekilde yeni planlar yapmamızda fayda var.


21 Aralık 2012 : Size yapılan teklifleri kabul edip, çevreye uymanızda fayda var. Israrlar soncunda bir toplantıya iştirak etmeniz gerekebilir. Orada sıkılmanız olasıdır fakat yapacak birşey yok. Bir süreden beri ulaşmak isteyip de bir türlü ele geçiremediğiniz bir kimse varsa bugün ona ulaşabilirsiniz. Sağlık sorunu olan yakınlarınız varsa onlarla ilgili iyiye yönelik değişiklikler olabilir. Duygusal açıdan yalnız bir gün geçirmeniz olasıdır. Duygusal ilişkileriniz dedikodular yüzünden bozulabilir. Güvendiğiniz bir şey aniden sizi yaya bırakabilir. Bugün maddi konularda da aşırı sıkışabilirsiniz. Fazlasıyla sıkılabilirsiniz Bugün birileriyle kötü şekilde bozuşabilirsiniz. Bu durum sonradan size üzüntü verebilir. İş hayatınız da karışık ve yanlışlıklara açık fakat bunlardan fazla bir zarar görmeniz söz konusu değil.


21 Aralık 2011 : Sakin ve mantıklı tutumunuzu korumanız ve biraz gayret göstermeniz, istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olabilir. Bazı konularda hislerinizi zorlamanız, sizi ve davranışlarınızı olumsuz yönde etkileyebilir, beraber olduğunuz kişiye karşı davranışlarınızdaki kaprisli tutumlar, yolunda giden ilişkilerinize zarar verebilir.


21 Aralık 2014 : Uzun bir yolculukta, dostlar içinde görünüyorsunuz. Bu yolculuk bir özlemi gidereceği kadar, başka yararlı anlamlar da taşıyabilir. Sosyal yaşamınız oldukça hareketli. Güven veren kişiliğinizle bugünlerde yeni dostluklara açıksınız. Bitirdiğinizi söylediğiniz arkadaş ilişkinizde, yeniden yakınlaşma çabalarınız olabilir. Bu yakınlaşma, çevrenizde sevinç sebebi olacak.


21 Aralık 2013 : Bir ilişki ağı içinde, konumunuzu koruma uğraşı içine gireceksiniz. Sizi bu ihtiyaca yönlendiren gelişmelerde belli oranlarda hatalı yargılar içindesiniz. Bu, sizi yersiz endişelere sokuyor. Aşırı bir duygusallıkla yaşadığınız bir üzüntüde, mantıklı bakmanızı engelleyen güçlü takıntılar var. Duygularınızı kontrol altına almadan bu üzüntüyü azaltamayacaksınız.


21 Aralık 2012 : Uzun bir yolculukta, dostlar içinde görünüyorsunuz. Bu yolculuk bir özlemi gidereceği kadar, başka yararlı anlamlar da taşıyabilir. Sosyal yaşamınız oldukça hareketli. Güven veren kişiliğinizle bugünlerde yeni dostluklara açıksınız. Bitirdiğinizi söylediğiniz arkadaş ilişkinizde, yeniden yakınlaşma çabalarınız olabilir. Bu yakınlaşma, çevrenizde sevinç sebebi olacak.


21 Aralık 2011 : Yavaş ama istikrarlı bir gelişme sizi bekliyor. Umutsuzluğunuzu giderebildiğiniz zaman hedefin ne kadar yakınınızda olduğunu görebilirsiniz. Bugün bunu görebilmeniz için bir fırsatınız olabilir.Yaşadığınız küçük bir sağlık problemi de artık sizi tek ediyor. Zorlu bir sürecin başındasınız. Ama sonuçta ulaştığınız hedef bu zorlukların hepsine değecek.


21 Aralık 2014 : Onun size biraz uzak gelen davranışları, daha değişik, daha yapıcı yaklaşımlarla anlaşılır hale gelebilir. Duyguları yoğun. Bugünler içinde sevindirici gelişmeler olabilir. Kendiyle ilgili sorunlar yaşıyor gibi.


21 Aralık 2013 : Gördüğünüz esneklik ve anlayış zor bulunur ölçülerde. Size bu ilişkide, daha verici olmak ve ona daha fazla zaman ayırmak düşüyor. Tek taraflı değerlendirmelere son verme zamanı.


21 Aralık 2012 : Aşk yaşamınızda bazı gerginlikler ve heyecanlar yaşamaya uygun bir günde olacaksınız. Duygusal olarak sizi etkileyecek küçük bir huzursuzluk olabilir yada siz bir olayı büyütebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla çok samimi olarak konuşacaksınız ancak ortaya koyacağınız ani tepkiler çeşitli sorunlar yaşamanıza yol açabilir. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz ve planlarınızda bir hareketlilik olabilir. Sabırsız davranışlardan uzak durmalısınız.


21 Aralık 2011 : Çevrenizdekiler sizin birbirinizle olan yakınlığınızı konuşuyorlar. Yeni bir ilişkide yaşanabilecek bütün hoşlukları yaşıyorsunuz. O her zaman yeniliklere ve sürprizlere açık birisi. Siz de tam ona uygunsunuz


21 Aralık 2014 : En olmadık durumlarda ağır kanlı olabiliyor, en gereksiz durumlarda da atağa kalkabiliyorsunuz. Değişik tarzınız, başarılı iş yaşamınızda ilgi topluyor, ama işin ritmiyle paralellik kuramıyor.


21 Aralık 2013 : Yarın iş arkadaşlarınızla aranızda, geleceğe yönelik konuşmalar geçebilir. Umutlarınızın önünde hiçbir engel görünmüyor. İşyerinizde keyifli, verimli ve çok koşuşturmalı bir gün geçireceksiniz.


21 Aralık 2012 : İş yaşamınızda ani kararlar verebileceğiniz ve bunları hemen uygulamaya geçebileceğiniz bir gündesiniz. Düşünceleriniz pratik ve verimli olarak çalışacaktır. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz yada hayatınızdaki bazı sorunlar çözülme noktasına gelebilir. Acele hareket etme eğiliminiz bugün sizin için zararlı olabilir. Olaylara konsantre olma gücünüz son derece iyi ve zihninizi istediğiniz konulara yönlendirebiliyorsunuz.


21 Aralık 2011 : Bugün iş arkadaşlarınızla sosyal bir aktivite yaşayabilirsiniz. İşin çoğunu siz yapıyorsunuz, ama sessiz sedasız çalıştığınız için kimileri bu emeğinizi görmezden geliyor. Yine de taktir edeniniz çok denilebilir.


21 Aralık 2014 : Ayağınızı sağlam basıyor, kendinizin kara gün dostu olabiliyorsunuz. Paranızın kıymetini biliyor, ona göre davranıyorsunuz. Tutumlu oluşunuz, sizi yanlış anlamalara yol açabiliyor


21 Aralık 2013 : Para ilişkilerinde uğradığınız bazı haksızlıkları hiç hak etmiyorsunuz. Radikal önlemler sizi asla kötü biri yapmayacak. Bütçenizi sağlam tutabilmeniz için, bazı duygusallıklara kapalı olmanız gerekiyor.


21 Aralık 2012 : Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz. Çeşitli konularda harcamalarda bulunabilirsiniz ve bunlar uzun vadede sizin için zarar verici nitelikte olabilir. Ani kararlarla maddi konularda girişimde bulunmanız doğru olmayacaktır.


21 Aralık 2011 : İhtiyacınız olan bir alet için bir türlü para ayıramıyorsunuz. Ama bu ihtiyacınızı, bir yakınınızın size hediye etme ihtimali var. Kazancınızdan memnunsunuz, ama bir o kadar da harcadığınız için iki yakanız pek bir araya gelmiyor.


21 Aralık 2014 : Bağımsız karakteriniz, ilişkilerinizdeki en sıradan müdahaleler de bile, özgürlük elden gidiyor endişesi yaşamanıza neden olabiliyor. Abartıdan kaçınmalısınız.


21 Aralık 2013 : Geleceğe dönük yatırım planları yapabilirsiniz, artık geleceğiniz için bir şeyler yapmanın vakti geldi.


21 Aralık 2012 : Küçük de olsa keyfinizi yerine getirecek gelişmeler olacaktır. Gün içinde sürekli olarak zihniniz işlek olacaktır ve birden çok konuyu değerlendirmeye alacaksınız.


21 Aralık 2011 : İkili ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün. Her zamanki sağduyulu yaklaşımınızdan bugün biraz uzaklaşabilirsiniz.


21 Aralık 2014 : Parayla ilgili bazı detayları takıntı haline getiriyorsunuz. Bu mesele günün konusu olabilir. Kaygılarınızı aileniz aynı ölçüde sizinle paylaşmayabilir. Ancak sizi anlamalarını beklemeyin. Kendinizi daha çok güvende hissetmek için neye ihtiyacınız olduğunu anlatabilirsiniz.


21 Aralık 2013 : Bugün sizin için bilge niteliğinde kişilerle paylaşacağınız şeyler, yapacağınız konuşmalar önünüzde daha önce planlamadığınız yeni ufuklar açılmasına sebep olabilir. Plan yapma ve vizyon geliştirme için zamanlama uygun.


21 Aralık 2012 : Eşiniz ve varsa çocuğunuzla birlikte vakit geçirmenin size çok şey kazandıracağı bir gün olacak. Algısal kapasitenizin ve iletişim becerilerinizin yüksek olması, sizi riskli adımlara yönlendirebilir. Alacağınız riskin sevginizi sınayacak bir şey olmamasına gayret etmelisiniz.


21 Aralık 2011 : Günden güne kendinizle çelişiyorsunuz. Dün karşı olduğunuz fikirleri, bir başkasının dayatması ile bugün savunmaya geçmeniz çevrenizde itimatsızlığa yol açacaktır. Bugün elit insanlarla tanışabilirsiniz. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmemeye özen gösterin. Aşk hayatınız hareketleniyor.


21 Aralık 2012 : Yapacağınız organizasyonlarda, kendinizi farklı bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Başkalarının yaptığı işi beğenmediğiniz zaman potansiyeliniz düşüyor. Maddi konularınıza güven duymadığınız bir gün. Bugün,kendinizi sorguluyor ve yeni iş fırsatları yaratmak istiyorsunuz. Beklentilerinizin yoğun olduğu bir dönem..


21 Aralık 2014 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


21 Aralık 2013 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


21 Aralık 2012 : Hayatınıza giren değişik renkleri sizi hareketli kılıyor. Gönlünüzden geçtiği gibi hareket etmenin rahatlığı içindesiniz. Yenilenme yaşadığınız konularda yaratıcı yanlarınız öncelikli olacak. Değişik hobilerle ilgilenmenizin yanı sıra çocuklarla ilgili konulara yöneleceksiniz. Sevgi ilişkilerinde aşırı abartı ve aradığınız özgürlük duygusu sorun yaratmamalı.


21 Aralık 2011 : Önemli risklere girmemeniz ve temkinli olmanız gereken günlerdesiniz. Geçmişle ilgili sorunların yeniden ortaya çıkması ile endişeleriniz artabilir. Şimdilik sabırlı olmalısınız. Sizi baskı altına alan iş hayatına odaklanmak üzere yeni planlar yapmanızda yarar var. Bazı fedakarlıklar ve organize olmanız gereken işler önem kazanacak.


21 Aralık 2014 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


21 Aralık 2013 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


21 Aralık 2012 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


21 Aralık 2014 : Kartınız Ölçülülük... Bugün en çok dikkatinizi çeken konulardan biri iş birlikteliği yapacağınız kişiler olacak. Ancak tartışmalardan uzak kalmanız daha doğru. Dengenizi bozmayın.


21 Aralık 2013 : Şüphe yakanızı bırakmıyor.Partnerinizin tatlı vesempatik tavırları sizeolası bir problem varmışgibi hissettiriyor. Ama osize yalan söylemiyor


21 Aralık 2012 : Kartınız ölüm... Oldukça başarılı günler geçirmektesiniz ve geçireceksiniz de. Ancak biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Partnerinizle biraz daha ilgilenmelisiniz...


21 Aralık 2011 : Partnerinizi ihmal etmeye başladığınızbugünlerde size olan güven duygularısarsılabilir aman dikkat.


21 Aralık 2014 : Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.


21 Aralık 2013 : Özel hayatınızda gösterdiğiniz sabrın karşılığını yakında göreceksiniz. Bugün, sevgilinizle ilgili hoş haberler var. Aşk hayatınızdaki mutluluk tüm yaşamınıza yansıyor. Oldukça parlak bir dönemdesiniz. İş hayatınızın problemleri çok yönlü. Takıldığınız konularda biraz detaycılık yapıyor gibisiniz.


21 Aralık 2012 : Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed