Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

21 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

21 Ekim 2016 : Kısa bir araştırmayla az para harcayıp istediğiniz yerlere seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz. Kafanızdaki bazı fikirleri daha fazla geliştirmeli, henüz uygulamaya koymamalı veya paylaşmamalısınız. Dış görünüşünüze ve bilginizi arttırıcı işlere yatırım yapın, olumlu geri dönüşleri olacaktır. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz ön planda. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geçmiş çalışmalarımızın sonuçlarını görebileceğimiz, uzaklardan gelen ani haberlerin, beklenmedik gelişmelerin veya tam tersi sürprizlerin gündeme gelebileceği bir gün. Seyahatler, öğretici ve keyifli aktiviteler, ziyaretler ufuk açıcı olabilir. İşlerimizi bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz. Mars Pluton görünümü bir yandan ısrarcı, saplantılı, yobaz veya dediğim dedik kişileri ön plana çıkartırken, bir yandan da değişimi körüklüyor. İnsanlığın karanlık tarafıyla yüzleşmemizi sağlıyor. Çok istediğimiz amaçlar için hırsla çalışabilir ve sürekliliği olan sonuçlar elde edebiliriz. Dayanıklılık yüksek.Bu görünüm aynı zamanda cinsel duygularda artış ve şehvet anlamına da gelir. Bazı kişiler bazı kişileri saplantı haline getirebilir. Öğle sonrası saatlerde, maddi başlıklı konularda problemler, utangaçlık, özgüven kaybı veya ilişkilerde problemler ön plana çıkabilir. Ortaya çıkan gücü yapıcı kullanmalı. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


21 Ekim 2015 : Olaylara başlangıcınız çok güzel, fakat olayları sürdürürken takındığınız tavır, çalışma arkadaşlarınıza uyum sağlayamamanız gibi pürüzler ortaya çıkacaktır. Hedeflerinizin doğrultusunda aktif olarak atılımlarda bulunacaksınız. Ayrıntıları unutmadan kullanabilmek size çok şey kazandıracaktır. Karşınızda güçlü rakiplerin olması da mümkündür, fakat onların tutumları sizi yıldırmamalı. Yeterli gayreti gösterdiğiniz takdirde bütün engelleri aşabilirsiniz.


21 Ekim 2014 : Belli konulara düşündüğünüz kadar hakim olmayabilirsiniz ya da bildiğinizi sandığınız şeyler doğru olmayabilir. Dolayısıyla, belli ipuçlarını elde etmeden veya belli doğrulamalar yapılmadan, harekete geçilmesi için ısrarcı olmak yanlış olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var.


21 Ekim 2013 : Sizin için önemli kişilerle aldığınız kararları detaylandırıyor olabilirsinİZ. Çevrenizdeki kişiler sizi doğru yolda ya da yönde ilerlediğinize ikna etmeye çalışabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Gökyüzü flu ve belirsiz etkiler altında. Yanıltıcı kişi, olay veya durumlar dikkat gerektiriyor. Aldanabilir, istemeden aldatabilir veya yanlış yönlendirilebilir ya da yanlış yönlendirebiliriz. Ertelemeler, çifte rezervasyonlar, yanlış planlamalar veya ödemelerde karışıklıklar da cabası olabilir! Bu belirsiz etkiler altında tepkilerimizi veya bağlayıcı sözlerimizi vermek için birkaç gün beklememiz daha doğru olacaktır.


21 Ekim 2012 : Gerekenden fazlasını anlatmamalısınız. Konuştuğunuz kimseler istemeden bile olsa çevreye çok yanlış şeyler yansıtabilirler. Son derece kararlı olacağınız ve doğru hükümler vereceğiniz bir dönemdesiniz. İnsanlar sizi sinirlendirecek şeyler yapabilirler ve devamlı olarak üzerinize gelebilirler. Garip kimseler sizin beğeninizi çekebilirler.


21 Ekim 2011 : Bugün çevrenizde sarf edebileceğiniz sözler yada sinirli hareketleriniz nedeniyle bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İleri geri konuşmanız yüzünden başınız derde girebileceği gibi tutamayacağınız vaadler de de bulunabilirsiniz. Tabii bunları elinizde olmayan sebeplerden dolayı tutamazsanız bazı kimselere karşı krediniz zayıflayabilir. Size verilen sözlere de dikkat etmelisiniz çünkü size vaad edilen bazı şeylerin yerine getirilmemeleri de mümkündür. Sizi üzecek olan bir ayrılık yaşamanız olasıdır. Ailenizden birisinin uzaklaşması, bir yerlere gitmesi ya da sizinle ters düşüncelere girerek yollarınızı ayirması olasıdır.


21 Ekim 2017 : Aceleci bir tavırla ele aldığınız bir konu, sorun haline dönüşüyor. Sabırlı davranmanız gereken bazı durumlarda bunu yapamıyorsunuz. Uzak bir tanıdığınızın kişisel problemleri dolaylı bir yoldan size ulaşıyor. Kısmen tanıdığınız bu insanın sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Bir sanatsal uğraş içinde olmak istiyor, sizi bu konuda birilerinin desteklemesini istiyorsunuz.


21 Ekim 2016 : Belirsizliklerin sizi yıpratmasına boyun eğmemelisiniz. Karmaşık diyaloglardan uzak durmanız gerekiyor. Dostluk ilişkilerine abartı bakışınızla kolay yönlendiriliyorsunuz, arkadaş canlısı kişiliğiniz sizi edilgenleştirebiliyor. Yaşamınızdaki önemli birinin size bazı uyarıları var. Siz bu kişinin uyarılarına karşı yanlış bir bakış içinde görünüyorsunuz.


21 Ekim 2015 : Çok alakasız bir konuda sizi istemeden, bilmeden hataya yöneltenler var. Bu konuda etkilenmeye çok yatkın duruyorsunuz. Yakında içinizde biriken bir özlemi gidereceksiniz. İçinizin derinliğindeki sevincin nedeni bu olabilir. Çok özel bir hedefinize bu günler içinde ilk adımı atmak üzeresiniz. Ama bunun farkına varmanız gerekiyor.


21 Ekim 2014 : Bugün, mantığınızla karar almak daha doğru görünse bile iç sesinizi dinlemeyi ihmal etmemelisiniz. Yakın çevrenizle iletişiminizin yüksek olması, bu gün başkalarının fikirlerinden yararlanma isteği doğurabilir. Aile ile ilişkilerde hassas bir gündesiniz. Dinleyen ve anlayış gösteren bir tavır takınmanız doğru olacaktır.


21 Ekim 2013 : Kendinizi gereksiz yere sıkıyorsunuz. Kendi üzerinizde kurduğunuz bu baskı sağlığınıza da etkileyebilir. Bazen olayları kendi seyrine bırakmak ve seyirci durumuna geçmek yararlı olabilir, bunu deneyin. Dostlarınıza akıl danışmaktan kaçınmayın. Her ne kadar onları ihmal etmiş olsanız da, onlar sizden yardımlarını ve ilgilerini esirgemeyeceklerdir.


21 Ekim 2012 : Bazı sorunları kafanıza çok takıyor ve kendinizi boş yere yıpratıyorsunuz.Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor. Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz. İnsan ilişkilerinizdeki problemleri azaltmak sizin elinizde.


21 Ekim 2011 : Mutlu bir gününüzdesiniz. Sabah saatlerinden itibaren kalabalık gruplar içinde olabilirsiniz. Dostlarınızla uzun zamandır yapamadığınız doyumlu sohbetler yapabilirsiniz. İşten ve yorgunluktan uzak bir gün geçirmek size uzun bir tatildeymişsiniz gibi gelecek. Öğle saatlerinde uzun zamandır haberleşmediğiniz bir dostunuz sizi arayabilir.


21 Ekim 2017 : Size güvenilmez muamelesi yapılmasına tepki duymadan önce, böyle davranıldığından iyice emin olmanız gerekiyor.Yaşadığınız kızgınlık, partnerinizin sizinle karşılıklı konuşma niyetini cevapsız bırakmamalı.


21 Ekim 2016 : Küçük aşk oyunlarınız var. Zararsız olduklarını düşünüyorsunuz. Oysa beraber olduğunuz da bu tür zararsız oyunların içinde görmeye tahammül edemeyeceğinizi çok iyi biliyorsunuz.


21 Ekim 2015 : İlişki içinde, mutlaka paylaşmak zorunda olduğunuz ve asla sürpriz biçiminde sunamayacağınız hoşlukların varlığını kabul etmelisiniz. Bu sıralar düşündüğünüz sürprizleri açığa çıkartın. Bazı sürprizler sorun yaratabilir.


21 Ekim 2014 : İlişkinizde geleceğinizi göz önünde bulundurarak planlamalar yapmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Partnerinizin duygusal desteğini ve yanınızda hissetmek sizi oldukça mutlu edebilir.


21 Ekim 2013 : Henüz en başında olduğunuz ilişkinizin nasıl gideceğine dair yeterli deneyime sahip olmadığınız için, atmayı düşündüğünüz bazı adımları erteleyin. Vaktinden önce atılan adımlar ilerde problem yaratabilir.


21 Ekim 2012 : İlişkiniz tatlı bir gerginlik içinde. Karşılıklı olarak bu ilişkide daha verici, daha yapıcı olduğunuzu savunuyorsunuz. Beklentilerinizin tazeliği tatlılığı, sürekli birbirinizi sorgulamanızda gerginliği yaratıyor.


21 Ekim 2011 : Yeni bir ilişkinin başlangıcında olmak sizi heyecanlandırıyor. Mutluluğunuzun bir nedeni de bu. Heyecanınızın karşılığınızı almakta zorlanmıyorsunuz. Size duygularını açıklamaktan hiç kaçınmıyor.


21 Ekim 2017 : Bu kadar mütevazi olmamanız konusundaki uyarıları dikkate almanızda yarar var. Çalışma yaşamınızda gerçekleşen istikrarda büyük pay sahibisiniz. Bunun size sık, sık hatırlatılması düşündüğünüz kadar gereksiz olmayabilir.


21 Ekim 2016 : Başarılısınız ve bu başarınızı herkes takdir ediyor. Özel olarak titiz ve düzenli olmanız gereken bir gününüzdesiniz. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engellere biraz agresif yaklaşmanıza neden olabilir.


21 Ekim 2015 : Uzun bir durgunluktan sonra arlarda teklif alabilir, kararsızlık yaşayabilirsiniz. Gelişmeler aslında olumlu. Beklemenizin faydasını göreceksiniz. İş heyecanınız bugün doruklarında.


21 Ekim 2014 : Meslek yaşantınızda çalışkanlığınızla ve diplomasi yeteneğinizle dikkat çekebilirsiniz. Otoritelerle iyi ilişki kurabilir, kendinizi ispatlama fırsatı bulabilirsiniz.


21 Ekim 2013 : Bugünlerde işinizi sıkı tutmanızda sayısız yarar var. Önemsiz gibi görünen bir iş aksaması ilgilenmezseniz büyüyebilir. Alacaklarınızı sürüncemede bırakmayın. Yakın çevrenizden işinizle ilgili iyi bir haber alıp rahatlayacaksınız.


21 Ekim 2012 : Yeni yaptığınız bir görüşmeden çok şey bekliyorsunuz. İşlerinizdeki durgunluk yavaş ama istikrarlı bir ivme kazanıyor. Yeni alacağınız haberlerle daha umutlu olacaksınız.


21 Ekim 2011 : İşinizi sevmeniz iş arkadaşlarınızı da sevmenize yetmiyor. İşyerindeki gruplaşmaların dışında kalmak bazen kendinizi hissetmenize neden oluyor. Bugün bütün bu problemlerden uzak kalarak kendinizi iyi hissedeceksiniz.


21 Ekim 2017 : Parayı seviyorsunuz fakat harcamalarınıza bazen hakim olamıyorsunuz ve bu konuda aşırıya kaçıyorsunuz. Biraz daha dikkatli olmalısınız yoksa maddi sıkıntıların başlayacağı bir döneme gireceksiniz.


21 Ekim 2016 : Hem yeni yatırımlar hem de yeni harcamalar söz konusu. Bugün de bu belirsizliğin giderilmesi konusunda herhangi bir gelişme söz konusu değil. Böyle bazı belirsizlikler karar vermenizi zorlaştırıyor.


21 Ekim 2015 : Elinize geçmesi muhtemel olan bir para yüzünden harcamalarınıza ağırlık verdiniz. Bu kadar esnek olmamalısınız. Sadece bugünü değil aynı zamanda yarını düşünmelisiniz.


21 Ekim 2014 : Bu gün ortak paylaşımlarınız için çalışarak maddi kazanç elde edebileceğiniz görülüyor. Yakın çevrenize maddi destek vermek durumunda kalabilirsiniz.


21 Ekim 2013 : Parayı fazla önemser bir ruh hali içine girmektesiniz. Bu sıkıntı yaratabilir. Ödüllendirilecek bir başarıya imza atmanız ve maddi sıkıntılarınızın bazılarından kurtulmanız ihtimali gözüküyor.


21 Ekim 2012 : İhtiyaçlarınız, beklentileriniz, zevkleriniz kazancınızın üzerine çıkamıyor. Hesabınızı bilerek buna izin vermiyorsunuz. Maddi bir sıkıntı içinde görünmemenizin altında bu denge var.


21 Ekim 2011 : Bir dostunuzun sizden borç talebi olabilir. Verip vermekte kararsızlık yaşayabilirsiniz. Ona olan güvensizliğiniz nedeniyle vermeme eğiliminiz ağır basıyor. Onu kırmadan yanıtlamanız gerekebilir.


21 Ekim 2017 : Düzensiz uyku sağlığınızı bozabilir. Bu gece iyi uyumanın yollarını aramalısınız.


21 Ekim 2016 : Bugün sevgilinizle olan ilişkilerinizde çok esnek olmalısınız. Onun sevgisine ve varlığına ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız.


21 Ekim 2015 : Belli konularda kendinizle hesaplaşma fırsatlarınız olacak, değerlendirmelisiniz.


21 Ekim 2014 : Bugün son zamanların rehavetini üstünüzden atmanız gerekiyor. Bugün şartlar hızla değişebilir, sizi yeni sorumluluklar bekliyor olabilir.


21 Ekim 2013 : Size yardım etmeye çalıştığı izlenimi veren, çok yakınınızda bir kişi var, ama dikkatli olun.


21 Ekim 2012 : İki arkadaşınızın özel ilişkilerine çok karışıyorsunuz. Bu şekilde bu ilişkiye bir katkınız olmuyor. Müdahalenizin önündeki barikatı da göremiyorsunuz.


21 Ekim 2011 : Fazla duygusal olmanız karşınızdakileri yanlış anlamanıza neden olabilir. Yakın çevrenizde sizi kırmak isteyen kimse yok. Söylenenlerin olumlu yanlarını görmeye çalışmanız kırılmanızı önleyebilir.


21 Ekim 2017 : Hareketli ve bir o kadar da sizin dışınızda akan bir gündesiniz. He şeye aynı anda yetişme çabası yorucu olabilir. Yaptığınız planlar yenileriyle değişmek zorunda kalabilir. Esnek ve uyum sağlayan tepkiler işinize yarayacak.


21 Ekim 2016 : Eğer aynı dilden konuştuğunuz bir arkadaşınız ya da arkadaş grubunuz varsa bugün birlikte gidebileceğiniz kısa bir seyahat ya da kalabalık bir buluşma planlayın. Keyif alma kadar keyif verme potansiyeliniz de var bugün.


21 Ekim 2015 : O kadar az dost kalmış ki bunun farkına yeni varıyorsunuz. Onları da kaybetmemek için elinizden gelen gayreti gösterin. Yakın akrabalarınızı daha sık ziyaret edin. Yakında bir iş seyahatine çıkacaksınız.


21 Ekim 2014 : Gelecek kaygısı ya da olayların nasıl gelişeceğini bilememenin huzursuzluğuna kapılırsanız bugün,içinde bulunduğunuz anın tadını çıkarmakta zorlanabilirsiniz. Ailenizin maddi ve manevi fedakarlıklarını görmezden gelmeyin.


21 Ekim 2013 : Hızlıca bir ödeme yapmanız gerekebilir. Dost işi diye düşünüp “nasıl olsa tolore eder” dediğiniz bir arkadaşınızdan yapmadığınız bir ödemenin hatırlatmasını alabilirsiniz. İnce eleyip sık doku-maya gerek yok. Çözüm üretin.


21 Ekim 2012 : Maddi sorumluluklarınızı yerine getirirken, paranızı günlük ihtiyaçlarınıza paylaştırmakta zorlanmayacaksınız. Evdeki bütçe ayarlamaları sonuç veriyor gibi. Evle ilgili düzende esas gücün size ait olduğunu eşinizin kabullenmesi zor olabilir. Bunu vurgulamak zorunda değilsiniz.


21 Ekim 2011 : Yaptığınız yatırımların doğal sonucu olarak oluşan borçlarınızı kapatacak geliri kazanacağınız günler geldi. Sevdiğiniz kişi bu aralar sıra dışı fikir ve hareketler içinde olsa da siz yere sağlam basmayı deneyin.


21 Ekim 2012 : Bugün, sadece mantığınıza güveniyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. İlişkilerinizde duygu ve güven çok önemli ve bu elektriği size yansıtamayan kişilere şans tanımak istemiyorsunuz. Oldukça iştahlı bir gününüzdesiniz. Uzun süredir koruduğunuz formunuzu bozmanız an meselesi.


21 Ekim 2017 : Kariyerde yeni bir dönem yaşıyorsunuz. İşle ilgili konuşmalar ve zihinsel açıdan sizi oyalayan konulara odaklanabilirsiniz. Birden fazla işin sorumluluğunu almak sizin için zor olmasa gerek. Kariyere yönelik hedeflerinizin netleşmesini beklemenizde yarar olabilir. Bu günlerde kısa yolculukların ve iş anlaşmalarının öne çıkması ile planlarınızda değişiklikler gündeme gelecek.


21 Ekim 2016 : Artık maddi konulara kafa yoruyorsunuz. Daha fazla güven aradığınız bu dönem ortaklıklardan gelebilecek kaynaklar olabilir. Bir yandan da işi ilgilendiren ortak çalışmalar var. Kazanımlarınızı korumalı aşırı harcama yapma potansiyelinizi kontrol etmelisiniz. İletişim ve eğitim konularının hızlandığı bu dönem keyif veren bağlantılar kuruyorsunuz.


21 Ekim 2015 : Yeni planlar ve düşünceler hayatınıza giriyor. İletişim ve zihinsel konularda çok yeni girişimler yapabileceksiniz. Eğitim hayatınızda ise daha hareketli şartlara ilerliyorsunuz. Çok yeni konular hayatınıza girerken, kendinizi ortaya koymalısınız. Yakın çevre ve kardeşlerle olan ilişkileriniz ise olumlu ilerliyor. Kısa yolculuklarınız hafta sonunu içine alabilir.


21 Ekim 2014 : Gizlilik ve gizli rakiplere dair alanlarda hareketlilik gözüküyor. İşe dair uğraşlarınızda öğle saatleri kısıtlayıcı bazı durumlar oluşabilir. Bu durumun dikkatinizi dağılmasına izin vermemelisiniz. Ancak günün ilerleyen saatleri kararlılığınız artacak. Sizi kısıtlayan koşulları değiştirme çabanız öne çıkıyor. Öncelikleriniz değişecek.


21 Ekim 2013 : Ortakla para konularında sizi yıpratan ve sorumluluk getiren koşulları aşıyorsunuz. Kendi kazançlarınıza odaklandığınız bu dönemde en azından borç alacak konularından kurtulma çabası içine girebilirsiniz. Finansal açıdan sizi zorlayan ortak harcamalar ve anlaşmalar hakkında daha sakin olmalı, elde olmayan koşulları göz önünde bulundurmalısınız.


21 Ekim 2012 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


21 Ekim 2011 : Sosyal çevrede olup bitenler ve arkadaşlıklar size canlılık getiriyor. Benliğinizi destekleyen yeni ilişkiler ve önemli organizasyonlar içinde bulunabilirsiniz. Ancak üzerinize almanız gereken sorumluluklar olacak. Daha disiplinli çalışmalar verimli sonuçlar getirecektir. İleriye dönük planlarınızda gerçekçi adımlar atmaya kararlısınız.


21 Ekim 2017 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


21 Ekim 2015 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


21 Ekim 2014 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


21 Ekim 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


21 Ekim 2012 : Eğitim konularında son derece hareketlenen zamanlar söz konusu. Bu sayede düşüncelerinizi aktif biçimde ortaya koyabilir, kendinizi ifade edebilirsiniz. yeni bilgilere açık olmanız düşüncelerinizi yenileyeceğiniz fırsatlar getirecek. Olumlu haberler ve iletişim açısından da canlı bir gün. Yakınlar ya da komşularla ilişkiler canlılık kazanacak.


21 Ekim 2017 : Çevrenize karşı sevecen ve anaç duygular içindesiniz. Arkadaşlarınızın her türlü sorunlarına çare bulma çabası içinde olacaksınız. Dostlar arası kırgınlıklara aracılık yapabilirsiniz. Uzun sürecek yakınlıklara tanık olacaksınız.


21 Ekim 2016 : Sevgilinizin ağzından çıkan her söze sitem ediyor onu huzursuz ediyorsunuz. Düşünün ve hareketlenin.


21 Ekim 2015 : Yeni bir iş teklifi alacaksınız. Bu teklifi düşünme süresine gireceksiniz ve sosyal hayatınıza vakit ayırabileceksiniz. Sevgiliniz veya arkadaşlarınızla bir şeyler yapacak aynı zamanda teklifi değerlendireceksiniz. Baş ağrınız için doktora görünün.


21 Ekim 2014 : Kartınız Ruh... Bugün ruh haliniz tartışmalara oldukça yatkın. Oysa içinizden bir hayli samimiyet geçiriyor ve dostlarınıza açık davranıyorsunuz. Kendinize her zaman güvenin.


21 Ekim 2013 : Kartınız Mühür... İş hayatınızda sıradışılaşıp herkesin dikkatinin üzerinizde olmasına neden oldunuz. Aşk hayatınızdaki mükemmel uyum da sizi çekici ve güzel kılıyor.


21 Ekim 2012 : Kartınız Günaha Çağrı... Duygularınız sizi yanlışa yönlendiriyor ve siz aslında bilerek hatanın üzerine gidiyorsunuz. Kuruntularınızdan kurtulmanın vakti. İşinizde başarısızlık görülebilir.


21 Ekim 2011 : AŞK: Karşı cinsin başınıdöndürmekte yetenekliolduğunuzu biliyorsunuz. Bugünenerjiniz düşebilir. Moralinizibozacağınıza hemen toparlanarakayna karşısına geçin.PARA: Mesleki konularda işyaşamınıza odaklanmanız gerekiyor. Sürekli izinalmak ve dolaşmak isteğiniz size yaramayacak.SAĞLIK: Güncel koşuşturmacalarınız sebebi ilespor aktivitelerinden uzak kalıyorsunuz. Bu dasizi kalp sorunlarıyla başbaşa bırakabilir.


21 Ekim 2017 : Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.


21 Ekim 2016 : Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.


21 Ekim 2015 : Kısa süreli ilişkilere olan eğiliminiz, sizi uzun vadeli mutluluklardan alıkoyuyor. Sorumluluk almaya çalışın. İş yerinde bireysel düşünüp, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.


21 Ekim 2014 : Romantik bir akşam yemeği planı, sevgilinizle aranızdaki gerginliği yumuşatabilir. Bu geceyi, birbirinizin önemini düşünmek için kullanın. Evinizle ilgili tatsız bir olay yaşayabilirsiniz. Ancak sonradan alacağınız neşeli bir haberle moraliniz yükselecek.


21 Ekim 2013 : Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.


21 Ekim 2012 : Hoşlandığınız kişiye bağlanmamaya çalışın. Tek taraflı, platonik duygular yaşamanız muhtemel. Bu kişinin neden bu kadar ilginizi çektiğini kavramaya çalışmalısınız. Küçük bazı iş problemlerinize çare olabilecek öneriler gelebilir ve son zamanlardaki karamsarlığınızı atabilirsiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed