Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

21 Haziran Hangi Burç?


Burcunuz İkizler,

Geçmiş Yorumlar:

21 Haziran 2016 : Bazı konuların detaylarına inebilir veya çalışmalarınızı detaylı şekilde ele almanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Detayları gözden kaçırmanız ise, iş hayatınızda problemlere neden olabilir. İmajınızı veya kariyerinizi ilgilendiren konularda zorlayıcı durumlara açıksınız. Düşmanca tavırları olan kişilere dikkat etmeniz gerekebilir. Hakkınızda yapılan konuşmalara kulak kabartmalı ve tedbir almalısınız. Özel yaşamınızda önemli kararlarınız söz konusu olabilir, ilişkiler dikkat gerektirecek. 23 Haziran sonrası maddi anlamda olumlu bir akış göze çarpıyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta meydana gelen Yay burcundaki dolunayın olumsuz ve haftanın olumlu etkilerini haftalık yazımda ele aldım. Astroloji sayfalarımızdaki makalemin bulunduğu yerden veya Hürriyet sosyalde yazarlar bölümündeki sayfamdan uzun ve detaylı şekilde okuyabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


21 Haziran 2015 : İlerleme, büyüme ve gelişme şansı bulabileceğiniz günlerdesiniz. Önünüzde seçenekleriniz ve sizi dinlemeye hazır büyük bir kitle var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay ın olumlu açıları sosyal açıdan renkli, keyifli, akıcı iletişimde, sevdiğimiz kişilerle beraber değerlendirebileceğimiz ve özellikle akşam saatlerinde beklenmedik hoşluklara açık güzel bir günde olduğumuza işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


21 Haziran 2014 : Bazı anlaşmalar ya da işler iniş çıkışlı bir seyir izleyebilir. Birlikte çalıştığınız kişiler bazı konularda sizi zor durumda bırakabilir veya kötü görünmenize neden olabilirler. Fazla güvenilir olmaktan vazgeçmeniz gerekeceğe benziyor. Bazı alanlarda pozisyonunuzda ani bir değişiklik meydana gelirse, sonuç olayı ele alış biçiminize göre şekillenecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı fikirler akla yatkın görünse de, yeterince gerçekçi veya uygulanabilir olmayabilirler. Dolayısıyla hızlı plan veya düzenlemeler yapmak yerine, bir süre yalnız kalıp olayların gelişimine göre karar almak veya harekete geçmek daha doğru olacaktır. Akşam saatlerinden itibaren diyaloglar sertleşebilir veya stres hissedilebilir. Aynı zamanda ufak tefek sakarlıklar ya da kazalar söz konusu olabileceği için riskli hareketlerden kaçınmakta ve ilişkilerde sakinliği korumakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


21 Haziran 2013 : İnatlaşarak ya da ısrarcı olarak değil, esnek kalarak başaracağınız günler! Maddi kazançlarınızı arttırmak veya işinizi geliştirmek eğilimindeyseniz yaratıcılığınızın ve geçmiş deneyimlerinizin faydasını görebilirsiniz. Belli bir amacınızı, organizasyonunuzu veya meslektaş ya da iş arkadaşlarınızı ilgilendiren konularda düşünceleriniz tamamen değişebilir ve bu durum size yeni şeyler deneme fırsatı verebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Güneş Jüpiter kavuşumunun olumlu ve şanslı etkileri bugün de devam ediyor. Kendinizi hazır hissettiğiniz ve ilerlemek istediğiniz konular varsa durmamalı ve bilinmedik tarihlere ertelememelisiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konularda ne kadar istekliyseniz bir o kadar da üretken olabilirsiniz.


21 Haziran 2012 : Aşırı iyimserlikten kaçının. Çevrenizdeki insanlardan etkilenebilir onların sizi yönlendirmesine izin verebilirsiniz. Bu durum yeteri kadar iyi bir değerlendirme yapamazsanız size zarar verebilir. Hoşunuza gitmese bile istikrarlı bir devre geçirmek istiyorsanız gelişmelere dikkat etmeniz gerekiyor.


21 Haziran 2011 : Ne derece başarılı olursanız ve ortaya ne derece mükemmel şeyler koymuş olursanız olun bunların size yetersiz görünmesi ve kendinizi devamlı zorlamanız olasıdır. Eğer buna uzun süre devam ederseniz sinirlerinizin dayanamaması ve bir gün aniden çöküvermeniz mümkündür. Konuşma gücünüz oldukça yüksektir.


21 Haziran 2017 : Sağlam karakteriniz bu sıralarda iyi bir direnme örneği gösterecek. Sabrınızı sonuna kadar zorlayan bazı gelişmeler yaşayacak, ama sağduyunuzla davranmayı bileceksiniz. Bugünü sıradan bir gün gibi görmemelisiniz. Sıradan bir gün gibi görünüyorsa da bazı sürpriz tersliklerle büyük bir koşuşturma içine gireceksiniz. Bu koşuşturma size bilmediğiniz yeni eksik yanlarınızı gösterecek.


21 Haziran 2016 : Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekecek. Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya ilgisiz gibi görünmeye çalışıyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi eliniz kolunuz bağlı olarak uzaktan izlemenize neden oluyor. Halbuki işin içinde olmanız yönünde de bir sürü eleştiri alıyorsunuz.


21 Haziran 2015 : Pek çok kişiyi ilgilendiren bir tartışmanın merkezine sizi koyabilir, sorunu sizin çözmenizi isteyebilirler. Objektif ve kararlı özelliğinizle bu zor durumun üstesinden geleceksiniz. Bir yakınınızın iş sorunuyla ilgili iyi haberler alabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki bazı başarıların hak edilmemiş olduğu şeklindeki yargılarınız, size bu anlamda yalnızlıklar yaşatabilir.


21 Haziran 2014 : İnsan ilişkileriniz biraz problemli görünüyor. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor. Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz.


21 Haziran 2013 : Çoktandır yerinizde oturuyorsunuz, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir. Yapıcı davranışlarınızla insanları etkileyebiliyorsunuz, bu özellinizle çevrenizi daha da genişlettiniz. Yakın çevrenizdeki bir sağlık sorunu ile ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekebilir.


21 Haziran 2012 : Bugünlerde nedenini bilemediğiniz bir doyumsuzluk içindesiniz. Sınırlandığınızı hissettiğiniz konularda daha cesaretli ve girişimci olmanız gerekiyor.Son derece hareketli ve sorunsuz bir yaşamın içinde kendinize gereksiz problemler çıkartmamalısınız. Zaman zaman yaşamınızda radikal değişiklikler yapmanız gerektiğini düşünüyorsunuz.


21 Haziran 2011 : Sıkıldığınız durumlar hangi konuda olursa olsun yardım arayabilirsiniz fakat insanlara gerekenden fazlasını anlatmamalısınız. Son derece kararlı olacağınız ve doğru hükümler vereceğiniz bir dönemdesiniz. Yalnız kalma ihtiyacı hissedecek zaman zaman çevrenizden uzaklaşacaksınız.


21 Haziran 2017 : Sizin dalgalanmalarınıza artık o da alıştı. Ondan her uzaklaştığınızda sevginizi sorgulamaktan vazgeçti. Bugün aramanızı ve ilgilenmenizi bekleyebilir. Ama bu talebini açık açık söylemekten kaçınıyor.


21 Haziran 2016 : İlişkinizdeki uyum size de, ona da yetiyor. Sizinle ilgili önemli planları var. Bugünlerde bu planlarını sizinle paylaşabilir. Siz ise uzun vadeli bir karar vermek için hazır değilsiniz.


21 Haziran 2015 : Aşk yaşantınızda sorunlar hala sürüyor. sevgilinizle bir gün küs bir gün barışıksınız. Bu durum sizi oldukça sıkmasına rağmen ilişkiyi sürdürmek istiyorsunuz.


21 Haziran 2014 : Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz ve kendinizi duygusal olarak çok güçlü hissedeceksiniz. Aşk yaşamınızda sizi mutlu edecek bazı gelişmeler olabilir yeni insanlarla tanışabilir ve davetlere katılabilirsiniz. Özel zevklerinizle ilgilenmeye vakit bulabileceksiniz. Zevk alacağınız konularla ilgilenebilir yada sorunlarınızdan birazda olsa uzaklaşma şansı elde edebilirsiniz. Duygusal olarak bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz ve hareketlerinizde sabırsız olacaksınız. Duygusal konularda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.


21 Haziran 2013 : Cesaretiniz biraz kırık, karşılık alamamaktan çekiniyorsunuz. Birkaç güne kalmadan cesaretinizi toplayacaksınız. İçinizdeki dalgalanmalar aşka olan küskünlüğünüzün bir kandırmaca olduğunu gösteriyor.


21 Haziran 2012 : Sizinle daha çok birlikte olmak istiyor ve bunu dile getirmekten çekiniyor olabilir. İlişkinizde çizdiğiniz sınır, onun istediklerini gerçekleştirmesini engellememeli.


21 Haziran 2011 : Burcunuzda başlayan yeniay ve tutulma önemli değişikliklere işaret ediyor, duygusal tepkilerinizi kontrol edemezseniz zor koşullarla karşılaşabilirsiniz.


21 Haziran 2017 : Sizden başka kimsenin kolay yapamayacağı bir işle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sizden daha kıdemli kimselerden yardım görebilirsiniz. Bugün yorucu bir iş günü sizi bekliyor.


21 Haziran 2016 : Özel yaşamınızda gösteremediğiniz sabrı, iş yaşamınızda gösteriyor ve karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. Epeydir süregelen olumsuzlukları bir, bir ortadan kaldıracaksınız.


21 Haziran 2015 : Alan değiştirme düşünceniz bu dönemde tahmininizin ötesinde riskler taşıyabilir. Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendiriyor. Ona bazı önerileriniz olabilir.


21 Haziran 2014 : İş yaşamınızda son derece olumlu etkiler altında olacaksınız ve geleceğinize ilişkin sağlıklı kararlar verebileceksiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Hayatınızla ilgili olayları ve gelişmeleri gözden geçirebilirsiniz. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz ve karşınıza bazı fırsatlar çıkacaktır.


21 Haziran 2013 : Biriyle bugünlerde, sizi umutlandıran bir görüşmeniz olabilir. İşinize yatkınlığını keşfetmeye çalışacaksınız. Yenilik peşindesiniz. Bu özelliğinizi keşfedenler, sizinle çok ilgili görünüyorlar.


21 Haziran 2012 : Yolculuk bir süre sonra, ama gideceğiniz yerde ve girmeniz gereken ilişkilerde yabancılık çekeceğiniz endişenizi şimdiden yok etmeniz gerekiyor. Kotardığınız iş bağlantıları size öncelikler veriyor.


21 Haziran 2011 : İş konularında biraz daha esnek olun. Başkalarıyla ilişkilerinizde anlaşmazlıkla suçlanabilirsiniz. Kendi fikirlerinizin doğruluğuna inancınız tam olsa da onları uygulamak için daha ağır hareket etmelisiniz.


21 Haziran 2017 : Para sıkıntınızı belli bir zaman en ekonomik biçimde yaşamayı becererek en aza indirdiniz. Bunun sizde bir alışkanlığa dönüşeceği umudunu taşıyorsunuz. Yakında küçük bir para haberiniz var.


21 Haziran 2016 : Ailenizden birisi sizden maddi destek isteyebilir. Bu destek için koşullarınızı bir hayli zorlamanız gerekebilir. Bir ikilem yaşamak zorunda kalabilirsiniz.


21 Haziran 2015 : Gelirinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olabilir. Hızla sıkışık bir döneme giriyorsunuz. Bunun farkındasınız. Bu sıkışıklığın çözümü için fazla olanaklı olmadığınızı düşünmeniz biraz yanılgı gibi.


21 Haziran 2014 : Maddi konularda şanslı olacağınız bir gündesiniz ve elinize iyi değerlendirmeniz gereken yeni fırsatlar çıkacaktır. Harcamalarınızda dikkatli olmayacaksınız.


21 Haziran 2013 : Para işlerinizde gittikçe daha akıllı davranıyorsunuz. İlk defa paranızı iyi değerlendirdiniz. Bu defa gelecekle ilgili pahalı beklentilerinize, kısmen de olsa bir finans sağlamış oldunuz.


21 Haziran 2012 : Bugün bütçenizin üzerinde bir harcamayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Karar vermeden önce iyice düşünmeniz gerekiyor. Akraba ilişkilerinde, para konularının açabileceği bazı tartışmalar söz konusu.


21 Haziran 2011 : Yurtdışı bağlantılarınız bugün eğitimle ilgili kararlar almanızaneden olabilir. Haberleşme konularında oldukça yoğun bir gün yaşamanız mümkün görünüyor. Acil şekilde halledilmesi gereken maddi sorunlarınıza sürpriz paralar çare olabilir.


21 Haziran 2017 : Daha açık olmanızda yarar var. Duyarlı olduğunuz konularda duyarsız tavırlar sergilemeniz anlamsız. Etrafınızda olup bitenler sizin için çok önemli, ama bunlara yeterince önem verdiğinizi göstermeniz iyi olacak.


21 Haziran 2016 : Girişkensiniz ve hırslı bir insansınız ama bugün alacağınız riskli kararlar ve yeni adımlar beklenmedik engellerle karşılaşabilir. Kişilik çatışmaları yaşayabilirsiniz.


21 Haziran 2015 : Engellerinin önüne geçerek yaşamını kolaylaştırmaya çalıştığınız kişiye karşı, artık yeni, daha gerçekçi bir yöntem izlemeniz gerekiyor.


21 Haziran 2014 : Küçük ancak hoş bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Zihniniz iyi çalışıyor ve akılcı kararlar verebileceksiniz.


21 Haziran 2013 : Bugün gerginlikten ve stresten uzak durmalısınız. Çevrenizdeki insanları anlamaya çalışın ve davranışlarınızı kontrol edin.


21 Haziran 2012 : Duygusal değerlendirmeleriniz son günlerde stres yaratabiliyor. Size yapılan öğütleri dikkate alır, üzerinde düşünürseniz ruh haliniz değişebilir.


21 Haziran 2011 : Kontrol edemediğiniz olaylar ve yeni gelişmeler sizi rahatsız edebilir. Bugün daha önlemci olmalı ve bu arada sağlığınıza da önem vermelisiniz.


21 Haziran 2017 : Huzurlu bir gün geçirmek istiyorsanız dış etkenlerden mümkün olduğunca kendinizi soyutlamaya çalışın. Ne yapmanız gerekiyorsa ona odaklanın. Sizi bölmelerine izin vermeden çalışın. Bugün ihtiyacınız olan en önemli şey bu.


21 Haziran 2016 : İlişkinizin mutluluğu açısından düşüncelerinizi paylaşmayı ihmal etmemeniz gerekiyor. İşinizle ilgili yeni atılımlar yapmayı planlıyorsunuz. Risk almaktan çekinmiyorsunuz ama acele davranmak sizi maddi zarara uğratabilir. Beslenmenize dikkat edin. Fırsat buldukça spor yapın.


21 Haziran 2015 : İlişkinizde özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin kendine güvenen ve rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmamalısınız. İş ortaklığına girmek istediğiniz biri var. Ancak öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz.


21 Haziran 2014 : Dost bildiğini bazı kişiler bugün sizi biraz yanıltabilir. Yapılan ya da söz verildiği halde yeri ne getirilmeyen bir durum nedeniyle yeni soru işaretleri uyanabilir kafanızda. Acaba çok şey beklemiş olabilir misiniz?


21 Haziran 2013 : Bugün eğer bir şey satın almayı düşünüyorsanız, en uygun rakamlısını bulma ve olabilecek maksimum indirimi sağlama kapasitesine sahipsiniz. İçinde para olan her konuda sözü başkasına bırakmadan sonuçlandırın.


21 Haziran 2012 : Dobra olmak bazen karşı tarafın size cephe almasına, ilişkilerin kopmasına neden olabilir. Dilinizin ölçüsünü bilip biraz da kendi çıkarlarınızı düşünürseniz şimdiye kadar uğradığınız kayıpların önüne geçebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki dalgalanmaların sorumluluğunu karşı tarafa yüklemeyin.


21 Haziran 2011 : Her şeyin olumlu gideceği, başarılarladolu bir gün yaşayabilirsiniz. İş hayatında yüklü ödemeler aldıkça bunları yeni projelerinize kaynak olarak kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi çok fazla sahiplenmeniz onu sıkabilir.


21 Haziran 2012 : Çevrenizde daima size inanan dostlarınız olsun istiyorsunuz.Bugün, iyi niyetli yaklaşımlarınız yanıtsız kalmayacağından emin olmak isteyeceksiniz. Çalışma alanınızda belli bir konumu korumak istemeniz yüzünden sinirli ve huzursuz oluyorsunuz.İstediğiniz koşulların her zaman sağlanamayacağını bilmeli ve daha esnek olmaya çalışmalısınız.


21 Haziran 2017 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


21 Haziran 2016 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


21 Haziran 2015 : İşe ait uğraşlar ve çözüm bekleyen parasal konular gündeminizde. Para durumunuzu iyileştirecek bazı arayışlara giriyorsunuz. İşten gelebilecek değişik kazançlar size güven vermeye başlıyor. Gelir gider dengenizi korumak üzere yapacağınız yeni girişimler ve fikirler yol gösterici olacaktır. Kısıtlı olan imkanlarınızı zorlamamalı, ödemelerinizi yeniden planlamalısınız.


21 Haziran 2014 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


21 Haziran 2013 : İşte ağırlaşan ve sizi sıkıştıran konular sürmekte. Çalışma sisteminizi yeniden kurduğunuz bu dönemi ciddiye almalı, değişiklikleri hayata geçirmelisiniz. İş ilişkilerinizin getirdiği sorunlar da sizi yakından etkilemekte ve yormakta. Gün ortasından sonra ikili ilişkilerinize yönelik gelişmeler var. Aynı zamanda iş hayatının getireceği maddi olanaklar söz konusu.


21 Haziran 2012 : İsteklerinizi gerçekleştirmekte kararlısınız. Ancak para durumunuzu sarsan engelleri aşmanız gerek. Müsriflik yapmak, harcamalarda aşırıya kaçmak bütçenizi zorlayabilir. Şartları akıllıca kendi lehinize çevirmek sizin elinizde. Bütçenizi sağlam kılmak adına kişisel kazançlara odaklanmakta yarar var. Çalıma kapasiteniz ve aileden gelen destekler güven verecek.


21 Haziran 2011 : İş hayatının getirdiği grup çalışmaları günün en önemli gelişmesi. İşten kaynaklanan sorumluluklar sizi hareketli kılarken, öncelikleriniz yer değiştirebilir. Aynı zamanda geleceğe yönelik maddi beklentilerinizde akılcı planlar yapmanız gerekecek. Biraz sosyal hayatın getirdiği canlılık içinde yer almalı, sosyal çevrenizin sağlayacağı olanakları kullanmalısınız.


21 Haziran 2017 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


21 Haziran 2016 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


21 Haziran 2015 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


21 Haziran 2014 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


21 Haziran 2013 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


21 Haziran 2012 : Son derece olumlu etkilerle güven kazanmaktasınız. Kişisel önceliğiniz maddi durumunuzu sağlam kılmak olacak. Gelirlerinizi artırmak yönünde önemli kararlar alacaksınız. Yetenekleriniz üzerinden değişik kaynaklar öne çıkarken, beklediğiniz destekler size sorun yaratacaktır. Borçlar yada ortağın para durumu halen zorlu bir değişim yaşatmaya devam ediyor.


21 Haziran 2017 : AŞK: Ayrıntılara fazla önemvermezseniz partnerinizle herşey yolunda ilerleyecek. Onsuzolduğunuz günler kalbiniz nekadar acı çekiyordu çabukunuttunuz. Sevdiğinize karşıkırıcı davranmamanız gerekli.İŞ: Aslında işler sizin istediğiniz gibi ilerliyor amayine içgüdüsel olarak heyecanlı ve telaşlısınız.Zamanı boşa harcama gibi bir lüksünüz yok bir anönce işinizin başına geçip işlerinizi tamamlayın.SAĞLIK: Damarlarınızın şişkinliği sorun olabilir.


21 Haziran 2016 : Kartınız Yıldız... Bugünlerde Satürn#39#ün uzun süredir üzerinizde baskı yapması içinizde sıkıntılara sebep oluyordu. Artık bu bulutlar dağıldı ve önünüz aydınlık.


21 Haziran 2015 : Platonik aşkınızın harekete geçerek aşkını itiraf etmesini bekliyorsunuz. İlk adımı siz atsanız iyi olur.


21 Haziran 2014 : Arkadaşlarınızla fikir alışverişinde bulunmaktan kaçınıyor ve ani tepkiler verebiliyorsunuz. Onlar da bu davranışlarınıza bir anlam veremiyorlar.


21 Haziran 2013 : AŞK: Bugün sevdiğiniz kişi ilebizzat kendiniz ilgilenerek onunsıkıntılarına derman olacaksınız.Böylece eski günlerdekiolumsuzluklar unutularak yenihayaller kurmaya başlayacaksınız.PARA: Mali konularda haylibaşarılısınız. İyi kararlar vererek destekalıyorsunuz. Bu durumda iyi para kazanarakbaşkalarına da yardımcı olacaksınız.SAĞLIK: Sağlığınız son derece yerinde yeter kiistirahat saatlerinizi iyi ayarlayın.


21 Haziran 2012 : Kartınız Anahtar... Bugün sosyallik hayatınızın bir parçası adeta. Aile bireylerinize sürekli meydan okumak istiyorsunuz. Bir çocuk edasıyla yapmak istediğiniz her şeyi yapın.


21 Haziran 2011 : SİZİ huzursuz edebilecek beklentileriniz olabilir. Hayatınızı değiştirebilecek, beklemediğiniz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Düşüncelerinizi uygulayın.


21 Haziran 2017 : Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.


21 Haziran 2016 : Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.


21 Haziran 2015 : Sevgilinize karşı yabancı davranışlar sergilemeniz, ilişkiyi daha da karmaşık bir duruma getiriyor. Bugünleri, ilişkide son derece açık olma ve onarma anlamında çözümler üretme zamanı olarak değerlendirebilirsiniz. İş yerindeki olaylara duygusal tepkiler verebilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.


21 Haziran 2014 : Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.


21 Haziran 2013 : Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.


21 Haziran 2012 : Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed