Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

21 Mart Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

21 Mart 2015 : (+/_ 1 ay) İçerisinde, Balık burcunda meydana gelen Güneş tutulması nedeniyle özellikle gizli kapaklı işlerden, gizli ilişki, iş birliği veya girişimlerden uzak durmakta fayda var. Zira, gizli kalması zor olabilir veya toplum önünde zor durumda kalmanıza neden olabilir. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Balık burcunda gerçekleşen Güneş tutulması ve yeni ay, ucu açık kalmış konuların tamamlanmasını gerektirebilir, bitirilmesi gereken işleri hatırlatabilir ve yeni başlangıçlar yapılması için önümüzü açabilir. Özellikle yardımlaşma veya yardım kuruluşlarıyla birlikte hareket etme türünde başlıklarda ya da spritüel konularda belli girişimlerde bulunabileceğimiz, fedakarlık yapmaktan ve başkalarının yaralarına merhem olmaktan mutluluk duyacağımız bir süreçteyiz. Bazılarımız hayatlarında ne kadar alıyorum ne kadar veriyorum sorgulamalarını arttırabilir. Bugün burç yorumlarınızda tutulmanın burcunuza etkisini ele aldım. (+/ - 1 AY) yazmasının nedeni, etkilerin bir ay önce kendini hissettirmesi veya bir ay daha hissettirme ihtimali olması olasılığıdır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


21 Mart 2014 : Elinize geçen bilgi veya haberleri arkadaşlarınız ya da meslektaşlarınızla değerlendirebilirsiniz. Bakış açınızı yenileyebilir, yeni yöntemler geliştirebilir, yeni bağlantılar kurabilir veya yeni bir yolda yürümeye başlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünden itibaren kendimizi daha aktif hissetmeye başlayabilir, kendini tekrara bağlamış işlerden ve sisli atmosferden kurtulabiliriz. Özellikle hafta sonuna kadar üzerimizdeki isteksizlikten ve flu ortamdan biraz olsun uzaklaşma şansımız olabilir.


21 Mart 2013 : Enerjiniz artıyor. Önümüzdeki bir kaç hafta boyunca, girişim sayınızda ve sosyal yaşantınızda ivme yükselebilir. Niobe


21 Mart 2012 : Olumsuz etkiler nedeniyle, ne kadar çaba sarf ederseniz bazı aksamalar baş gösterecektir. Sıkıntılı durumlar yaşasanız da geriye çekilmek yerine sizi kamçılamasını sağlayın. En azından birşeyler öğrenmeye çalışın. Konuları dolaysız yaklaşımlarla, ayrıntılarıyla birlikte ele almaya çalışın. Ancak o zaman hangi boyutların içinde olduğunuzu görebilirsiniz. Aşk ve evlilik hayatınızda ise sevgi iliişkileriniz net bir düzlem içinde ilerleyecek.


21 Mart 2011 : Ne olursa olsun insanlarla görüştüğünüz bir konuda aşırı istekliliğinizi belli etmemeniz ve kendinizi ağırdan satmanız gerekiyor. İşi veya konuyu kaybetmekten korkup yumuşamayın. Sonunda kazançlı çıkan siz olacaksınız. Bugün sağlık olarak hassassınız. Özellikle sindirim sistemi ile ilgili şikayetleriniz olabilir. En iyisi bugün ev dışında herhangi birşey yiyip içmemektir. Tabii buna imkan bulabilirseniz ya da günü evde geçirme şansınız varsa. Aksi takdirde mecburen bazı şeyler yemek zorunda kalabilirsiniz ki, bu durumlarda bildik yerleri tercih etmelisiniz.


21 Mart 2015 : Sosyal çevrelere girebileceğiniz ve arkadaş çevrelerinde hoş ilişkiler kurabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ve çevrenizi ortak çalışmalar için motive edebilecek güce sahip olduğunuz görülüyor. Bugün arkadaşlarınızla çok amaçlı bir gezi planlayabilirsiniz. Aile ilişkilerinizde yakınlaşma ve paylaşımlarda artış görülüyor.


21 Mart 2014 : Umutlu, iyimser kişiliğiniz, dostlar arasında sınırsız krediyi hak ediyor. Bugünlerde birtakım söylentilerden duyduğunuz rahatsızlık, geçici küskünlükler yaşamanıza yol açabilir. Sorumluluklarınızdan kaçmıyor, tersi davranış gösterenleri de ilişkilerinizin dışında tutmaya çalışıyorsunuz. Yakın bir zamanda sizinle ilgili bazı olumlu girişimlerin haberini alacaksınız.


21 Mart 2013 : Bugün ilham verici etkiler alıyorsunuz. İç dünyanızı oldukça zengin hissedebileceğiniz bu gün, yaratıcı çalışmalar ve hobilere ağırlık verebilirsiniz. Ailefertlerinizin desteğini, ihtiyacınız olan her konuda alabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için de uygun bir gün. Planlarınıza yakın dostlarınızı eklemeniz ihmal ettiğiniz ilişkilerinize paylaşım olanakları sağlayacak.


21 Mart 2012 : Akşama yakın önemli bir randevunuz var. Bundan elde ettiğiniz kazançları sonradan anlayacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde sevindirici bir sürpriziniz var, uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla hasret gidereceksiniz. Aile ilişkilerinizde bazen ihmal ettiğiniz birilerinin gizli sitemlerini alıyor, ama bunu pek gözlemleyemiyorsunuz.


21 Mart 2011 : Özel zevklerinizi ön planda tutmaya çalışacağınız bir dönem. Aşırılıklara karşı tepkiler alabilirsiniz. Sınırlanmışlık duygunuzu yenebilmeniz, taviz olarak değerlendirdiğiniz bazı bedeller ödemenizi gerektiriyor. İlişkiler açısından daha sağlıklı bir sürece gireceksiniz. Beklemediğiniz yakınlaşmalar size kısmi pişmanlıklar da içeren duygusallıklar yaşatabilir.


21 Mart 2015 : Ay, ilişkinizle daha çok ilgilenme isteğinde olabileceğinizi belirtiyor Sevdiğinizle ilgilenmek isteyebilir ve duygusal yaşamınızda olumlu beklentiler içine girebilirsiniz.


21 Mart 2014 : Size gittikçe daha çok yaklaşan ilişkiyi önemsemediğiniz için, onu hırçınlaştırıyorsunuz. İnce eleyip sık dokumaya devam edin ama karşı taraf için de girebileceği bir açık kapı bırakmayı ve bunu ona hissettirmeyi unutmayın.


21 Mart 2013 : Son günlerdeki tuhaf tutumunuzdan dolayı sevdiğiniz sizden uzaklaşmaya başlayabilir. Çuvaldızı biraz da kendinize batırın. Duygularınızı sakin ve anlaşılır bir dille anlatmalısınız.


21 Mart 2012 : Sevgilinizden alacağınız bir haber ya da duyacağınız bir söze canınız sıkılabilir. Vermek istediğiniz kararları bir kaç haftaya yayarsanız sizin için daha sağlıklı olur.


21 Mart 2011 : Bu akşam size bir sürpriz yapabilir. Onunla sürdürdüğünüz uyum, kararsızlık çektiğiniz bazı konuları kafanızda netleştirecek. Yaşadığınız heyecan uzun ömürlü gibi gözüküyor.


21 Mart 2015 : Çevresel şartlardan olumlu etkilenebileceğiniz hareketli bir gündesiniz. Satürn kararlılığınızı arttırırken, aldığınız olumlu etkiyle iş arkadaşlarınızın veya yakın dostlarınızın size destek vereceği çalışmalar yapmak istemeniz mümkün.


21 Mart 2014 : Son günlerde iş yerinizde çok tembelsiniz ve işlerinizin çoğunu aksattınız. Bu gidişle tatile çıkmak için fırsat bulamayacaksınız.


21 Mart 2013 : Size kendinizi kanıtlayacağınız fırsatlar verilmiyor. Yakınınızdaki bazı ilişkileri, bu fırsatları engelleme işinden ayrı tutmanız sizi yanılgılara götürebilir. Bugünlerde karşılaşacağınız bazı fırsatları yine yetersiz, sınırlı bulacaksınız.


21 Mart 2012 : İşle ilgili kafanızı haddinden fazla kurcalayan konuları çözüme ulaştırmanın rahatlığını yaşıyorsunuz. Kararlı ve istikrarlı yapınız sayesinde iş ortamınızdaki insanların da güvenini kazanmışsınız.


21 Mart 2011 : Bugünlerde karşılaşacağınız yeni fırsatlarda, yeni bir gözle değerlendirmeler yapmanız yararlı olabilir. Yakınınızdaki bazı ilişkileri, yararsız gibi görmeniz sizi yanılgılara götürebilir.


21 Mart 2015 : Parasal konularda iniş çıkışlar yaşayabileceğiniz bir gün. Maddi konularda duygusal kararlar almamaya dikkat etmeniz gerektiği söylenebilir. Girişimci yönünüzü ortaya koyabileceğiniz alanlarda çalışmaktan zevk alabilirsiniz.


21 Mart 2014 : Pek de yakınınız olmayan biriyle yaşadığınız bir para tartışması bugün yeniden açılacak gibi. Herkes sizin ne kadar haklı olduğunuzu biliyor olsa da uzlaşmacı tavırlar puanınızı arttıracak.


21 Mart 2013 : Kazancınızın geldiği gibi gitmesi, yeni iş planınıza para ayırmanızı zorlaştırıyor. Bu işi ancak belli desteklerle başarabileceğiniz iyice kesinleşiyor. Paranın su gibi akıp gittiği lafına artık iyice inanıyorsunuz.


21 Mart 2012 : Harcamalarla dolu bir haftadan sonra bugün elinizden herhangi bir para çıkmayacak. Yakın gelecekte eğitiminizle ya da işinizle ilgili bir alana akacak büyük bir para var.


21 Mart 2011 : Para durumunuzdaki düzelmeler, bu sıralar iyice belirginleşecek. İyi duygularla, güzel niyetler besliyorsunuz. Ama yakın zamanda bunların amacına ulaşması güç görünüyor.


21 Mart 2015 : Bugün büyük değişiklikler peşinde koşmamakta fayda var. Hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bununla birlikte geçmişe ait konuları gözden geçirebilirsiniz.


21 Mart 2014 : Kırıcı olmaktansa, düşüncenizi daha uygun bir ortama erteleme yoluna gidebilirsiniz. Açık sözlü özelliğinizi kimi durumlarda, bu özelliğin sınırlarını zorlayarak sergiliyorsunuz.


21 Mart 2013 : İkili ilişkilerinizde, özellikle içine parasal konuları da alıyorsa bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir.


21 Mart 2012 : Konuştuğunuz ve dertleştiğiniz insanlara biraz daha dikkat edin. Canınız sıkkın ve bunu paylaşmak istiyor olabilirsiniz.


21 Mart 2011 : Bazı duyumlarınızın temelsiz, birtakım duygusal yaklaşımlara dayandığını göreceksiniz.


21 Mart 2015 : Yeni ay burcunuzda gerçekleşecek ve beklettiğiniz pek çok adımı atma, önemli başlangıçlar yapmak için destekleyici olacak. Niyetlerinizi hazırlayın ve her ne sizi bir adım öteye götürecekse cesaretle atın ilk adımınızı.


21 Mart 2014 : Dünün aksine bu sabahki maddi beklenti ve talepleriniz istediğiniz yeterlilikte ve hızda sonuçlanmayabilir. Eğer bir yerlerden alacağınız bir ödeme söz konusu ise gecikmeye toleranslı olun. Kendi ödemelerinizi ertelemeyin.


21 Mart 2013 : Aileniz için bir şeyler yapma telaşında olacaksınız. Dışarıda bile olsanız aklınız onlara fayda sağlamakta olacak. Parasal bir sıkıntınız varsa bunu çözmek aslında başka birçok sıkıntınızı da beraberinde yok edecek.


21 Mart 2012 : Tutum ve davranışlarınızdaki değişiklik zaman zaman birlikte olduğunuz kişiyi şaşırtıyor. Bu konuda aranızda sorun çıkmasını istemiyorsanız ona gerekli açıklamayı yapmalısınız. Yoksa güvenini kaybetmeniz mümkün. İşinizde enerjik olmaya gayret edin. Risk alarak kaybetmekten korkmayın.


21 Mart 2011 : Sizinle çalışmayı arzu etmeyen kişilerle ilişkiyi bitirme kararı alabilirsiniz. Yaşadığınız ekonomik kayıplar yerini kazanca bırakıyor. Ancak tedbiri elden bırakmayın. Aşk hayatınızdaki durgunluk yakında sona eriyor.


21 Mart 2013 : Değişimlere hazır olun. Ani tepkilerden uzak kalmalısınız. Sürprizlerle dolu bir gün içindesiniz. Duygusal takıntılarınızın size zararlı olacağını bildiğiniz halde; vazgeçemediğiniz tutkular söz konusu. Ailenizle yapacağınız kombinasyon çalışmalarda; sizin ön planda olacağınız işlerin altına imza atmalısınız. Güven duygunuz çok önemli.


21 Mart 2012 : Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz. Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz  yaratacaksınız.. Cesur, aktif ve risk almaya hazırsınız. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde yoğunlaştıracaksınız. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz.


21 Mart 2015 : İş hayatında verimli olmanız söz konusu. Yaptıklarınızla göz doldurmanız size cesaret vermiş olmalı. Gün ortasından iş odaklı çalışmalar öne çıkacak. Aynı zamanda başkalarından destek görerek ilerlemeniz mümkün. Artan tempo arkadaşlıklar ve yeni paylaşımlara işaret edecek. Geleceğe dönük planlarınızı yeniden tasarlamak için fırsatlar bulacaksınız.


21 Mart 2014 : Ãœzerinizde sizi sıkan ve kısıtlayan bir ağırlık hissedebilirsiniz. Bu bunaltıcı hava neyse ki akşam saatlerinde dağılıyor. Günün ikinci yarısında rahat bir nefes alabileceksiniz. Endişelenmeyin, Cuma geceniz son derece hareketli ve eğlenceli geçecek. Gün boyunca sizi bunaltan havadan eser bile kalmayacak.


21 Mart 2013 : Evde yaşanan yenilenmeler sonucu daha rahat bir gün olacak. Özel hayatınıza daha yakın durabilir, yerleşimle ilgili sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Eldeki kaynakların daha dikkatli yönetilmesi adına uzun soluklu planlar yapmalısınız. Zira yeni destekler pek tatmin edici olmayacaktır. Harekete geçemediğiniz konuları ise daha net biçimde incelemelsiniz.


21 Mart 2012 : Pek destek aldığınız şartlar altında değilsiniz. Elde olmayan nedenlerin ve kontrol edemediğiniz konuların dışında kalmanızda yarar var. Aksi halde duygusal olarak sizi bağlayan gelişmeler ve getirdiği endişeler yorucu olabilir. Bu yüzden ani kararlarla hareket etmek yerine sabırlı olmanız gerek. Sosyal yardımlar ya da kollektif çalışmalar içinde yer alabilirsiniz.


21 Mart 2011 : Gündeminize değişik konular girmekte. Ortaklıklarda yaşanan karşıtlıklar sürerken, dikkatli olmalısınız. Yeni öneriler karşısında işbirliği geliştirmeniz gerekecek. Aynı zamanda ilişkilerin getirdiği sorumlulukları dengelemenizde yarar var. Ortak çalışmalar ve arkadaşlıklar ise son derece canlı geçiyor. Geleceğe yönelik planlarınıza iyimserlik hakim olacak.


21 Mart 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


21 Mart 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


21 Mart 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


21 Mart 2012 : Karmaşık ve bilinmez etkiler altında bulunuyorsunuz. Bu yüzden kararlarınızda aceleci olmadan, elinizdeki işlere odaklanmalısınız. Daha fazla fedakarlık ya da başkalarına yararlı olunabilecek konular öne çıkabilir. Kişisel açıdan kazançlarınıza yöneldiğiniz bu dönem beklediğiniz parasal destekler moral verici olacak. İyimserliğinizi kaybetmemelisiniz.


21 Mart 2015 : AŞK: Gururunuza aşırıdüşkünlüğünüzden dolayıpartnerinizle süreklirestleşiyorsunuz. Çabuksinirlenmek yerine kendiniziyatıştırmayı denemelisiniz.PARA: İçsel sıkıntılarınız heralanda artıyor. Ancak çözüm üretmekte geçkalmayın. Maddi sıkıntılarınız başlamadı ama böyledevam ederseniz tehlike kapınıza dayanabilir.SAĞLIK: Kendinize her zaman güvenen yapınızsebebi ile bugün sağlığınızı da korumuyorsunuz.


21 Mart 2014 : Kartınız Zaman... Duygularınızı kontrol altına almak için biraz zamana ihtiyacınız var. Yeni biten bir ilişkinin size zarar verdiği için bittiğini aklınızdan çıkarmayın.


21 Mart 2013 : Kartınız Alfa... Hayatınızı başkalarının yönlendirmesine asla izin vermemelisiniz. Bugün tüm gözler üzerinizde gibi. Aşık olduğunuz kişi ile aranıza girmek isteyenler olabilir.


21 Mart 2012 : Maddi olarak şanslısınız ancak maneviaçıdan değilsiniz. Partnerinizle aranızdakisorunlar sizleri yoracak.


21 Mart 2011 : Toplumsal ilişkilerinizde, girişimci yönlerinizi ön plana çıkaracak ve duygu paylaşımlara yer verecek bir tutum izleyeceksiniz. Akrabalarınızla bazı konularda aynı şeyleri düşünüyorsunuz. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz.


21 Mart 2015 : Ailenizin maddi problemlerinin gündeme gelmesi, iş temponuzdaki yoğunluğunuzu arttırırken, birçok işinizi, gün içine sığdırmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluk duygunuzu gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz.


21 Mart 2014 : Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.


21 Mart 2013 : Ayrılığın acısı hala içinizde. Kendinize yeni bir yol seçmek istiyorsunuz. Ancak yaşadıklarınızı unutmak için kendinize biraz zaman tanıyın. Bundan sonra ayrılışın net ve olumlu bir şekilde sona ermesi için neler yapmanız gerektiğini düşünün. İşinizle bağlantılı beklediğiniz haberleri bugün alabilirsinizSPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed