Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

21 Ocak Hangi Burç?


Burcunuz Kova,

Geçmiş Yorumlar:

21 Ocak 2015 : Cesaretinizin arttığı soysa yaşamınızın hareketlendiği 10 günlük süreçtesiniz iş hayatınızda veya aşk yaşamınızda cesur yaklaşımlarınız ön plana çıkabilir. Bu esnada yanlış maceralara atılmamaya veya yanlış ilişkilere girmemeye özen göstermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Kova burcunda meydana gelen yeni ay, on günlük süreçte sosyalleşme arzumuzu ve iletişim trafiğimizi arttıracaktır. Daha özgür hareket etmek isteyebilir, fikir özgürlüğüne daha fazla önem verebiliriz. Bilimsel, uçaklarla ilgili ve teknolojik başlıklı konular ön plana çıkabilir. Mars ve Neptün etkileşimi ise, yanıltıcı kişileri, aldatılma veya yanılma ihtimalini akla getiriyor. Alışverişler esnasında veya önemli konularda (aşk dahil) yanılmamak için detaycı olmalı ya da unutkanlıkların veya konsantrasyon bozukluklarının yaratabileceği aksiliklere karşı tedbir almalıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


21 Ocak 2014 : Bazı eleştiri veya şikayetler söz konusu olabilir. Bu durumda yorumları dikkatle dinlemekte ve ele almakta fayda var. Duygusal konuları ele alış biçiminiz özel yaşamınızda fark yaratmanıza yardım edebilir. Geçmiş hatalarınızdan çıkarılması gereken dersler olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


21 Ocak 2013 : Yeni kişilerle tanışmak için hobilerinizden faydalanabilir veya mücadele ortamına girebilirsiniz. Ziyaretçilerle veya arkadaşlarla vakit geçirmek yeni fikirlere veya yaşam tarzınızda değişikliklere yol açabilir. Eski ve yeni fikileri birbirine karıştırarak yeni ve talebi olan şeyleri ortaya çıkartabilirsiniz.Niobe


21 Ocak 2012 : Siz bir kova kadınıysanız, bu tutumlar sizi çekememelerinden kaynaklanabilir. Ancak siz bir erkekseniz ilginizi çekmek için bu tür bir davranışta bulunacaklarını bilmelisiniz. Nasıl bir tepki göstereceğiniz tamamen size bağlı. İsterseniz boş verir ve hiç birşey olmamış gibi hareket edersiniz ki, bu tutumunuz olayların büyümesini önleyecektir.


21 Ocak 2011 : Her konuda önsezilerinizin yardımcı olmanız gerekli. Değişikliği pek de önemsemeyen ya da sevmeyen biriyseniz yaşadığınız ortam içinde edindiğiniz yer size yeterli geliyor demektir. Hareketleriniz ve davranışlarınızdaki acelecilik sizi bir yere götürmeyecektir. Daha sakin ve ağırbaşlı olun. Tabiri caizse kendinizi dizginleyin.


21 Ocak 2015 : Gün içinde yaşayacağınız ufak tefek sorunları büyütme eğiliminde olacaksınız. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanacaksınız. Özellikle yakın çevrenizdeki insanlara karşı olan davranışlarınızda kontrolsüz olacaksınız. Uzaktan gelecek bir misafiriniz için şimdiden hazırlık yapmaya başlamalısınız.


21 Ocak 2014 : Ailenizle ilgili beklediğiniz bir haberi alacak ve sevineceksiniz. Onların sizin yetişmenizde gösterdikleri fedakarlıkları unutmanız mümkün değil. Ancak, ebeveynlerinize aşırı düşkünlük göstermeniz de sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar yaratıyor. İlişkinizde sabırlı ve duyarlı olmalısınız.


21 Ocak 2013 : Bugün yakın çevrenizle, kararsızlık yaşadığınız konularda çatışmalara girebilirsiniz. Kararlı olmanızı sağlayacak veriler için, iyi araştırmalara yönelmeniz ve son günlerde ısrarlı hale gelen duyumlara kapalı olmanız gerekecek. Sıcakkanlı yaklaşımlarınızla ilişkilerinizde bıraktığınız etkiyi, belli çözümsüzlüklerinizde güvenilir bir araç olarak görebilirsiniz.


21 Ocak 2012 : Kendinizi bazen boş yere üzüyorsunuz. Adeta bunun koşullarını oluşturmak ister gibi bir çabanız oluyor. Daha sabırlı olabilirsiniz. Haklı olarak inada bindirdiğiniz konu, bugünlerde bir müdahaleye değebilir. Ama hayal kırıklığına da hazırlıklı olmanız gerekiyor. Bu size, insanlara daha güvenli olma konusunda bir ders verebilir.


21 Ocak 2011 : Kendinizi bazen boş yere üzüyorsunuz. Adeta bunun koşullarını oluşturmak ister gibi bir çabanız oluyor. Daha sabırlı olabilirsiniz. Haklı olarak inada bindirdiğiniz konu, bugünlerde bir müdahaleye değebilir. Ama hayal kırıklığına da hazırlıklı olmanız gerekiyor. Bu size, insanlara daha güvenli olma konusunda bir ders verebilir.


21 Ocak 2015 : Sevgilinize karşı bazen çok kırıcı oluyorsunuz ve bunun farkında değilsiniz. Eğer istediğiniz güzel bir ilişki ise bazı huylarınızdan vazgeçmeniz gerekiyor.


21 Ocak 2014 : Sevgiliniz de en az sizin kadar kıskanç. Bu duygularını zaman zaman bastırmaya çalışsa da elinde olmuyor. Bugün aşk yaşamınızda daha çok durumu korumaya çalışmalı, farklı istekler içerisinde olmamalısınız.


21 Ocak 2013 : Romantik bir akşam, bazı şeyleri daha iyi anlamaya ve sorun etmemeye yardımcı olabilir. Partnerinizin ilişkiniz dışındaki problemlerini paylaşma yönünde daha gayretli olabilirsiniz.


21 Ocak 2012 : Flörtüz arayışlarınızı biraz azaltmanız, sizi daha çekici yapabilir. Son günlerdeki duygu yoğunluğunuzla ilgili sizi eleştirenleri, ciddiye almanızda yarar var. Kendinizi kötü kaptırmış görünüyorsunuz.


21 Ocak 2011 : Flörtüz arayışlarınızı biraz azaltmanız, sizi daha çekici yapabilir. Son günlerdeki duygu yoğunluğunuzla ilgili sizi eleştirenleri, ciddiye almanızda yarar var. Kendinizi kötü kaptırmış görünüyorsunuz.


21 Ocak 2015 : İş hayatınıza ilişkin ani kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı sorunlarınıza yaratıcı çözümler bulabilirsiniz ve olaylar üzerinde hakimiyet sağlayacaksınız.


21 Ocak 2014 : İsteklerinize ulaşmak için büyük bir gayret içerisinde olacağınız bir gündesiniz. İkili ilişkilerde başarılısınız. İnsanlar üzerinde güçlü bir etki bırakacaksınız. Ağır sakin görünüşünüz ve durumu açıklarken takındığınız tavır siz farkında olmasanız da size iyi bir puan kazandırmakta.


21 Ocak 2013 : Çok uzun bir telefon görüşmeniz, sizi bugün fazlaca gerebilir. Yakında alacağınız çok yeni ve ilginç öneriler olacak. Ama siz, öneri sahibine duyduğunuz güven ölçüsünde tepki vereceksiniz.


21 Ocak 2012 : İş yaşamınızın rahatsızlıkları, çok yakında biteceğine dair sinyaller veriyor. Ama olagelen tersliklerden kendinizi aklama çabanız bu süreci uzatabilir. Birkaç kişi aranızda büyükçe bir işin tartışması içine girebilirsiniz


21 Ocak 2011 : İş yaşamınızın rahatsızlıkları, çok yakında biteceğine dair sinyaller veriyor. Ama olagelen tersliklerden kendinizi aklama çabanız bu süreci uzatabilir. Birkaç kişi aranızda büyükçe bir işin tartışması içine girebilirsiniz


21 Ocak 2015 : Uzun zamndır parasal konularda sıkıntı çekmiyorsunuz fakat son zamanlardaki dikkatsiz birkaç davranışınız yüzünden sıkıntıya düştünüz.Parasal konularda çok esnek davranıyorsunuz ve bu özelliğinizden dolayı zaman zaman parasal sıkıntılar çekebilirsiniz.


21 Ocak 2014 : Parasal açıdan kötü bir gün geçireceksiniz. Kafanızda tatil de dahil türlü planlar kuruyosunuz fakat yeterli paranız olmadığı bir gerçek. Bunun nedenide yine bilinçsizce yaptığınız alışverişler. Bir şeyi almadan önce e kadar lüzumlu olduğuna bile bakmadan alıyorsunuz.


21 Ocak 2013 : Özel hayatınıza özen göstermeniz harcamalarınızı çoğalttı ve önümüzdeki günlerde bu yüzden sıkıntıya düşebilirsiniz. Daha dikkatli olmalısınız parasal konularda.


21 Ocak 2012 : Bu haftanın ortalarına doğru bazı sıkıntıları atabileceksiniz. Yan gelirleriniz, bu sıkışık süreçte yine de işe yarıyorlar. Kazancınızın daha fazlasını hak ettiğiniz doğru da olsa, yaşanan şu günler bu konuda ümit verici değil.


21 Ocak 2011 : Bu haftanın ortalarına doğru bazı sıkıntıları atabileceksiniz. Yan gelirleriniz, bu sıkışık süreçte yine de işe yarıyorlar. Kazancınızın daha fazlasını hak ettiğiniz doğru da olsa, yaşanan şu günler bu konuda ümit verici değil.


21 Ocak 2015 : Yakın bir zamanda uzun bir yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz ve bu durum sizi yorabilir. Hazırlıklı olmalısınız ve kendinizi psikolojik olarak rahat hissetmelisiniz.


21 Ocak 2014 : İnsanlarla ilgili değerlendirmelerinizde koşullarınızın sizden fazla söz sahibi olmasına göz yumuyorsunuz. Daha çaplı ilişkilere yönelme niyetlerinizde, bu sıralar biraz hatalı bir kavşaktasınız.


21 Ocak 2013 : İçinizden geldiği gibi davranmak arzusundasınız. Sezgilerinizin oldukça güçlü olacağı bir gündesiniz. Küçük bazı sürprizler yaşayabilirsiniz.


21 Ocak 2012 : Köklü ortak bir geçmiş olmasına rağmen, bazı ilişkileri bir süre için dondurmak en doğrusu olabilir. Bir yakınınızın aşırı davranışlarına yanlış tepkiler vermek yerine bu yolu deneyebilirsiniz.


21 Ocak 2011 : Köklü ortak bir geçmiş olmasına rağmen, bazı ilişkileri bir süre için dondurmak en doğrusu olabilir. Bir yakınınızın aşırı davranışlarına yanlış tepkiler vermek yerine bu yolu deneyebilirsiniz.


21 Ocak 2015 : Bir görüş ayrılığının sizde yeni ufuklar açma ve özellikle maddi varlığınız ile ilgili bakışınızı geliştirme etkisi olabilir. Ancak laf yetiştirme telaşının arasında, konuşmaların üzerine düşünmeniz için bir mola vermelisiniz.


21 Ocak 2014 : Bugün bakış açınızı geliştirecek kişi ve durumlar karşınıza çıkacak tesadüfen. Eğer görmeyi ve duymayı tercih ederseniz, yeni tanıdığınız insanların bile söylediği sıradan bir cümle bile sizde yeni ve değişik ufuklar açabilir.


21 Ocak 2013 : Fırsatınız varsa sabah saatlerini eviniz ve ailenizle ilgilenerek geçirin. Günün devamı hareketlenecek ve sorumluluklara odaklanamayacaksınız. Elinizdekilerin eriyip yok olmasını istemiyorsanız bilinçli adımlar atmanız gereken bir gündesiniz. Kontrolü ele almalısınız.


21 Ocak 2012 : Sevgilinizin şikâyetlerini küçümsemeyin. Ani çıkışlarınız var. Önünüzde duygularınızı sergileyeceğiniz firsatlarınız olacak. Bunlardan yararlanmaya çalışın. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz. İşinizi değiştirme arzunuz artıyor. Gereginden fazla beklenti içine girmemeye dikkat edin.


21 Ocak 2011 : Gün boyu kendinizi açıklamak ve yaratıcı taraflarınızı göstermek için çabalayacaksınız. Olumlu sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Sizi kısıtlayan ortamlardan uzaklaşın. Aşk rüzgarları sizden yana esiyor.


21 Ocak 2013 : Yakın dostlarınızla bir araya gelmekten keyif alacağınız bir gün. Burcunuzda ilerleyen  Venüs, bugün sizi olumlu etkiliyor. Güç birliği içinde olduğunuz arkadaşlarınızla birlikte, organize çalışmalar içinde bulunacak, grup çalışmalarınızdan kazançlı çıkacaksınız. Zevklere düşkünlük olabilir. Göz sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.


21 Ocak 2015 : Yaratıcı konularda sizi canlı tutan ve heveslendiren gelişmeler sürüyor. Ancak günlük rutinlerinize de göz atmalısınız. İşle keyif arasında tercih yapmak durumunda kalacaksınız. Özellikle tamamlanması gerekli işler, getirdiği teknik temalar oldukça zaman alıcı görünüyor. Koşulların yorucu olduğu bugün biraz dinlenmeli, işlerinizi yeniden organize etmeye çalışmalısınız.


21 Ocak 2014 : Ortaklaşa maddi konularda kaygılarınıza sona eriyor. Yeni kaynaklar ve borçların tanzimi konusunda aldığınız kararlar hayata geçmekte. Günün ilerleyen saatlerinde tam da aradığınız özgürlük içinde hareket edeceksiniz. Medya ve iletişim konuları hareketlenebilir. Yazışmalar, haberleşme gerektiren işler, ortak eylemler öne çıkıyor.


21 Ocak 2013 : Pek çok konuda yeni planlar yapmanız gerekebilir. Evde yaşanan zorunlu değişiklikler nedeni ile karışık etkiler altındasınız. Özellikle toprağa ait planlar, eldeki kaynakların kullanımı konusunda çözüm arayışlarınız var. Güvenlikle ilgili konularda sizi bazı engeller beklemekte. Neyse ki akşam saatlerinden sonra istediğiniz yönde hareket edebileceksiniz.


21 Ocak 2012 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


21 Ocak 2011 : İlişkileriniz hayatınızda daha fazla yer tutacak. Başkalarının düşündüklerine karşı oldukça duyarlı olabileceğiniz söylenebilir. Ancak bazı eleştirilerin öne çıkması her açıdan sizi zorluyor. Yine de kontrolünüz dışında yaşanacak gelişmeleri sağduyulu karşılamayı başaracaksınız. Zira göreceğiniz destekle aradığınız yenilenmeleri hayata geçirebilirsiniz.


21 Ocak 2015 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


21 Ocak 2014 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


21 Ocak 2013 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


21 Ocak 2015 : AŞK: Onun size bir takım konularda evet demesini bekliyorsanız sizde verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz.İlişkinizin dengesini sağlamak istiyorsanız toparlanmalısınız. PARA: Sürekli hareket halinde olmanız finansal konularınızda tehlikeler yaratacak. Bugün bu konu hakkında sizlere özel olarak öğüt verenler bile var. SAĞLIK: Bünyeniz sağlam sayılmaz ama düzenli beslenme alışkanlığınız size fayda sağlayacak.


21 Ocak 2014 : Kartınız silah... Size hayat verenbirtakım yararlar sağlayan insanlarınetrafında pervane olmuşsunuz gibi.Oysa siz bu durumu başarılarınızla veözverilerinizle hak ettiniz unutmayın.


21 Ocak 2013 : Kartınız Yargı... Hiç korkmadan her işe atılım yaptığınız bir gündesiniz. Oysa biraz geri durarak olayları iyi analiz edin. Özellikle mali konuda sizi desteklemediklerini biliyorsunuz.


21 Ocak 2012 : AŞK: İçinizde bambaşka bir dünyavar ve dış dünyaya açılmaktazorluk çekiyorsunuz. Partnerinizsizin sevginizi sezgileri ilehissediyor. Onunla sosyalfaaliyetlere katılırsanız aşkhayatınız daha parıltılı olacaktır.İŞ: Kendinizi baskı altında hissediyorsunuz.Özgür olma hayalleri peşinde koşuyorsunuz. Fazlaözgürlük arayışı işte performansınızı düşürebilir.SAĞLIK: Manevi hayatınız oldukça zengin.Sempatik ve enerjiksiniz. Hasta değilsiniz.


21 Ocak 2011 : Bugün hem sürprizler yapacak, hem sürprizlerle karşılaşacaksınız. Eski dostlarınızı yanınızda görebilirsiniz. Özellikle hüsranla biten ilişkinizdeki kişiye dikkat etmelisiniz.


21 Ocak 2015 : Sevgilinizin birtakım davranışları moralinizin bozulmasına yol açabilir, halbuki bunların sizinle hiç ilgisi yok, siz aşırı alıngansınız. Kendinize olduğu kadar bugüne kadar güveninizi kazanmış olana da güvenin. Beraber çalıştığınız insanlara karşı gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.


21 Ocak 2014 : Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.


21 Ocak 2013 : Sevgilinize ayak uydurmak adına, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz veriyorsunuz. Bu davranış biraz riskli. Onun cazibesi, yaşamınızdaki bir sürü şeyin cazibesini gölgeliyor. İşlerinize hakimsiniz. Akılcı tutumunuzla epeydir durumu kurtarabiliyorsunuz.


21 Ocak 2011 : Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed