Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

21 Temmuz Hangi Burç?


Burcunuz Yengeç,

Geçmiş Yorumlar:

21 Temmuz 2016 : Meslektaşlarınız ve müşterilerinizle ilişkilerinizde duygusal anlamda iniş çıkışlı durumlar söz konusu olabilir. Karşı tarafa kulak vermeli ve siz de politik önerilerde bulunmalısınız. Enerji harcayarak stresi azaltmanız daha kolay olabilir.


21 Temmuz 2015 : Bugün başkalarının yarattığı aksaklıkları düzeltmek yerine onları kendi hallerine bırakıp, kendinizle ilgilenmelisiniz. Çünküsürekli başkalarının işleriyle uğraşırken bu kez de kendi işinizi aksatabilirsiniz. Dışardan bakınca komik veya önemsiz görünen fakat sizin için üzücü olabilecek bazı şeylerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu konularda insanlardan anlayış beklemeniz yersiz çünkü içinde yaşamadan anlamaları zordur. Bu gün ayrıca karşı cins ilişkilerinizle ilgili bir tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz.


21 Temmuz 2014 : Beklenmedik değişiklikler duygusal tartışmalara neden olabilir. Sakinliğinizi korumakta zorlanabilirsiniz. İşle veya özel yaşamınızla ilgili ilişkilerinizde pişmanlık yaşamamak için problemlere hassas yaklaşmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Sonradan pişman olabileceğimiz hareket ve sözlerden kaçınmakta zorlanabileceğimiz bir gün. Yüzleşilmesi gereken konu veya kişiler varsa başka bir zamana ertelemek daha doğru olacaktır. Güç mücadelelerine, ufak tefek kaza ve sakarlıklara karşı da dikkatli olmak gerekiyor. Birkaç aydır, tüm hatırlatmalara veya tamamen unutulmaması için yapılan ufak tefek girişimlere rağmen, rafa kalkmış gibi görünen köklü yapısal içeriklere sahip olan konular tekrar gündeme geliyor ya da gelmeye başlıyor. Bu hafta sonu doğru harekete geçecek olan öğretmen gezegen Satürn vereceği dersleri tamamlamak üzere rafların tozunu alıp önemli konuları tekrar gündemimize taşıyor. Konular her ne ise, atılacak adımların kalıcı olacağı hatırlanıp, gerçekten yararlı mı yoksa tam tersi zararlı mı olduğu üzerine detaylı şekilde düşünülüp ona göre ilerlenmesi gerekiyor.


21 Temmuz 2013 : Üç haftadır yavaşlayan ya da ters giden işler yoluna girmeye başlıyor. Farkı yavaş yavaş hissedebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Mars’ın Satürn ve Neptün’le olumlu açıları ve üç haftanın ardından doğru harekete dönen Merkür, Çarşamba gününden itibaren dile getirdiğim olumlu adımlar atma, hayallerin uzun vadeli uygulanabilirliğinde somut etkiler veya yaraların sarılması türünde iyimser ve duygusal denilebilecek ve planlarımızın olumlanmasında etkili gelişmeleri harekete geçirebilir. Olasılık dahilinde olan şeylerin gerçeğe dönüşme ihtimali yüksek. Duygular aklın önüne geçiyor.


21 Temmuz 2012 : Durmadan engeller çıkan ve sizi bezdiren bir konu bugün çözülebilir. Davranışlarınız biraz daha ölçülü olmak zorunda. Dostlar arasındaki iletişimi sağlayabilir, dargınları barıştırabilir veya bir işi yapmalarında yardımcı olabilirsiniz. Ailenizle ilgili bazı masraflar yapmanız gerekebilir bugün para açısından tedarikli olmalısınız. Sizi rahatsız eden bazı konularda huzura kavuşacaksınız. Karşı cins ilişkilerinizle ilgili bir yanlış yapmak üzeresiniz. Bugün ev ortamında fazla kalmanınız daha iyi olabilir. Evde sıkıcı durumlar olabilir.


21 Temmuz 2011 : Bugün başkalarının yarattığı aksaklıkları düzeltmek yerine onları kendi hallerine bırakıp, kendinizle ilgilenmelisiniz. Çünküsürekli başkalarının işleriyle uğraşırken bu kez de kendi işinizi aksatabilirsiniz. Dışardan bakınca komik veya önemsiz görünen fakat sizin için üzücü olabilecek bazı şeylerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu konularda insanlardan anlayış beklemeniz yersiz çünkü içinde yaşamadan anlamaları zordur. Bu gün ayrıca karşı cins ilişkilerinizle ilgili bir tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz.


21 Temmuz 2017 : Yakında sevinçleriniz var. Eğer kapıyı aralarsanız, ilginç biri size mutluluğa giden yolu gösterecek. Çok büyük bir arkadaş kalabalığı içinde hissettiğiniz dönemsel yalnızlıklar, yaşadığınız son olaylardan kaynaklanıyor olabilir. Ama içinizdeki bu burukluğu yavaş, yavaş azaltacaksınız. Uzun arkadaşlıklarda bile önyargıların, şartlanmışlıkların kolayca yok olmadığına tanık olacaksınız.


21 Temmuz 2016 : Haftaya yorgun giriyorsunuz Çünkü hareketli hafta sonunuz sizi yordu. Bu yüzden her gün didiştiğiniz bildik işler gözünüzde büyüyor. Özel bir işinizi güvenip devrettiğiniz bir arkadaşınızın bu işte, arkadaşlık şöyle dursun, ortalama bir profesyonel titizliği bile göstermediğini görüp küplere bineceksiniz. Akşam yemeği daveti görünüyor. Biraz iş, biraz dostluk gibi.


21 Temmuz 2015 : Önceki günün yorgunluğunu ve sıkıntısını üzerinizde taşıyacağınız bugün genel olarak huzursuz olacaksınız. Gün içinde bazı konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler karşısında soğuk kanlılığınızı yitirmemeli ve kararlı olmalısınız. Akşam saatlerinde uzaktaki akrabalarınızda haber alabilirsiniz.


21 Temmuz 2014 : Geçen günlerde tanıştırıldığınız biri, sizden övgüyle bahsediyor. Onunla yakın zamanda bir alışveriş içinde olacak, ilişkiyi geliştireceksiniz. Aile içinde süren bir tartışma, kısa sürecek bir küskünlükle bitebilir. Bu konuda biraz üzüntüleriniz olacak. Özel bir günün hazırlığı içindesiniz. Bu özel günün anlamını sonradan daha iyi kavrayacaksınız.


21 Temmuz 2013 : Aile arasındaki imajınız önemli düzenlemeleri gerektirebilir. Olumlu özelliklerinizle çelişen bazı tutumlarınızı gözden geçirmeniz yararlı olacak. Sağlık konularında, bugünlerde birtakım danışmalarınız olabilir. Gittikçe özelleştirdiğiniz bir ilişkinizde gözle görülür eşitsizlikler söz konusu. Yakın çevrenizden gelen uyarılarda bunları bulabilirsiniz.


21 Temmuz 2012 : Gelecek günler içinde bir iki küçük probleminiz olabilir. Sonradan caydığınız bir şey, önümüzdeki günler içinde bir kıymet olarak karşınıza çıkacak. Ruhunuz bazı yenilikler istiyor. Kent yaşamından artık iyice bunalmış gibisiniz. Daha huzurlu bir yaşam, daha sade ilişkiler arayışı içindesiniz. Fikrinizi pay etmek istediğiniz dostlarla bugünlerde karşılaşabilirsiniz.


21 Temmuz 2011 : Yeni ilişkilerde ayaklarınızı yere sağlam basarak aldığınız kararlar, yine de bazı tökezlenmelere engel olamayabilir. Bu ilişkilerde aldanmaya çok açık durduğunuz ikili bir yakınlaşma içinde görünüyorsunuz. Belli konularda şansınıza duyduğunuz güven sizi yanıltabilir. Bu konuları yararlı paylaşımlarla ele alıp değerlendirmeniz gerekecek.


21 Temmuz 2017 : Elinizden geldiğince bir şeyleri düzeltmeye çalışıyorsunuz. O ise artık bağlılığınızdan kuşkuya düştüğünü, size eskisi kadar güven duymadığını açıkça dile getirdi. Akşam dansa gitme öneriniz geri çevrilecek.


21 Temmuz 2016 : Duygularınızın çok hassas olacağı bugün, çevrenizden fazlasıyla etkilenebileceğiniz görülüyor. İç dünyanızın zenginliği sizi olumlu yönlendirebilir. Bilinçaltı takıntılarınızdan sevgilinizle konuşarak uzaklaşabilirsiniz..


21 Temmuz 2015 : Önce karamsarlığınızı atmalı ve bu akşamki tanışmaya umut yüklü biri olarak gitmelisiniz. Gönlünüzde gözlenen niyetsizlik ve küskünlük, bu akşam tanıştırılacağınız kişi tarafından yok edilebilir.


21 Temmuz 2014 : Duygusal anlamda kendinizi sabah saatleri son derece duyarlı ve sakin olacaksınız. Kendinizi sevgiye her zamankinden daha yakın hissedeceksiniz ve çevrenize karşı ılımlı yaklaşımlarınız olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal olarak kendinizi canlı hissedeceksiniz ve sevdiğiniz insanla birlikte planlar yaparak uygulamaya geçeceksiniz. Çevrenizdeki insanlarla beraber değişik olaylar yaşama şansınız var. Alacağınız bazı haberler sizi mutlu edecektir.


21 Temmuz 2013 : Canlılığını yitirmiş beraberliklere karşı biraz sınırını taşan eleştirileriniz var. Hayata çok canlı, hareketli bir pencereden bakıyorsunuz. Duygu dünyasının, çok kişiye özel olduğunu unutmamalısınız.


21 Temmuz 2012 : Çekingenliğinizi bugünlerde fazla hissettiriyorsunuz. Ama sıcak kişiliğiniz yalnızlığı hiç hak etmiyor. Neyse ki, bu yalnızlığı bir an evvel bitirmeye kararlı görünüyorsunuz.


21 Temmuz 2011 : Yoğun duygularınız, sevgilinizin özgürlüklerini kısıtlamanızı gerektirmiyor. Güvensizliğinizin ondan kaynaklanmadığı savunmanız çok anlamlı değil. Onun ilişkinizdeki direncini kırmak ister gibi davranıyorsunuz


21 Temmuz 2017 : İsabetli zamanlamalar sizi doğru sonuçlara götürecek, övgüler alacaksınız.Yoğun etütler içine girebilirsiniz. Sürpriz gelişmelerle özgün projelerin yükümlülüğünü üstlenme durumunda kalabilirsiniz.


21 Temmuz 2016 : İş yaşamınızda size zevk verecek faaliyetlerde bulunabileceksiniz ve yeni projelere sıcak olarak bakabileceksiniz. Amirlerinizden yakında bir terfi yada zam haberi duyabilirsiniz.


21 Temmuz 2015 : Bugün işinizle ilgili beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Bu olaylar moralinizi bozabilir ve çalışma şevkinizi olumsuz etkileyebilir. Bugün oldukça dikkatli olmalısınız.


21 Temmuz 2014 : Sabah saatleri işinizle ilgili konuları yeniden değerlendireceksiniz ve düşüncelerinizi istediğiniz konulara yönlendirebileceksiniz. Alışkanlıklarınız sizin için önem kazanıyor ve inandığınız şeylere daha sıkı sarılacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok yeni iletişimler içine girebilir ve işinizle ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Olaylara esnek bakabilmeniz sayesinde bazı küçük başarılar kazanabilirsiniz. Yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz.


21 Temmuz 2013 : Yeteneklerinizin beslenmesi gerekiyor. Çok yönlü oluşunuz, bilgi alanınızın dışındaki konulara da ilgi duymanızı sağlıyor. Bu zenginlik, bugünlerde yeni yönelimler getirebilir.


21 Temmuz 2012 : İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili parasal destek arayışlarınızda gelişmeler olabilir. Ãœretken birisiniz, ama bu anlamda yeterince destek göremiyorsunuz.


21 Temmuz 2011 : Titiz ve denetimcisiniz. Sizinle bir arada çalışmak hoş olduğu kadar yorucu da. Değerli bir yakınınızın iş konularındaki açmazlarına omuz vermeniz gerekebilir.


21 Temmuz 2017 : Harcama yapmaya meyilli olacağınız bir gündesiniz. Hesabınızı bilerek harcama yamalı ve fazla açılmamalısınız. Çünkü ay ortasında bazı ödemeler yapacaksınız.


21 Temmuz 2016 : Yatırımlarınızda dikkatli olmalısınız. Yanlış bir adım uzun süren pişmanlıklara zemin hazırlayabilir ve huzursuzluk duyabilirsiniz. Ani masraflar bütçenizi güçlük yaratabilir.


21 Temmuz 2015 : Gereksiz bazı şeylere para yatırdığınızı fark ettiğinizde geri dönüşü olmuyor. Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak durumundasınız. Yakında sevinçleriniz var, uzun vadeye yaymak sizin elinizde.


21 Temmuz 2014 : Maddi konularda sabah saatleri oldukça dikkatli olacaksınız ve gereksiz harcamalardan kaçınacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi konularda kendinizi rahat hissedeceksiniz ve isteklerinize ulaşmak için harcamalar yapabileceksiniz.


21 Temmuz 2013 : Arkadaş çevrenizde paylaşımcı özellikleriniz övgü görüyor. Bugünlerde ödeme konularında feraha çıkabilmeniz, akıllı para kullanımının ve yoğun çalışmaların sonucu.


21 Temmuz 2012 : Yakında kısmen de olsa düzelme içine gireceksiniz. Günübirlik anlamında bir para sıkışıklığınız yok. Ama çok önemsediğiniz projeleriniz yüklü paraları gerektirebilir. Doğru hesaplar içinde olmalısınız.


21 Temmuz 2011 : Beklentilerinizi akıllıca sınırlamış görünüyorsunuz. Standardınızın üzerine çıkabileceğiniz bazı fırsatları risk sayıp kenara atabiliyorsunuz. Standardınızı koruyabilmek sizin için çok önemli.


21 Temmuz 2017 : Tavrınızla ilgili sürdürdüğünüz vicdan hesaplaşması pek gerekli değil. Maddi destek vermekten kaçındığınız kişinin, istismarcı biri olduğu konusunda herkes görüş birliği içinde görünüyor


21 Temmuz 2016 : Bugünlerde keskin tartışmalardan uzak kalmaya gayret edin. İkili bir ilişkinizdeki tavrınız sizinle ilgili olumlu düşünceleri kuşkulu hale getirebilir.


21 Temmuz 2015 : Taraf olmaya zorlandığınız tartışmada görüşlerinizi hassas olmanız gerekiyor. Düşündüklerinizi doğruculuk ve özensizlik karmaşası içinde dile getirmemelisiniz.


21 Temmuz 2014 : Sabah saatleri daha sakin olmanıza rağmen öğleden sonraki saatlerde daha enerjik olacaksınız. Girişimlerinizi öğleden sonraki saatlerde yapacaksınız.


21 Temmuz 2013 : Bir yakınınızın para gereksinimine beklendiği kadar ilgi göstermeyişiniz, çok anlaşılır nedenlere bağlı. Bununla ilgili üzüntü yaşamanız gerekmiyor.


21 Temmuz 2012 : İsabetli tercihler ve doğru adımlarla önünüzü açabilirsiniz. Sonradan bir şeyleri düzeltmeye çalışmanız boşuna zaman kaybı olacak.


21 Temmuz 2011 : Bazı davranışlardaki düzgün ve saygın niyetleri görebilmeniz gerekiyor. Duygusal beraberliğinize, kendi bakışıyla olumlu anlamda, tepki vermek isteyen ortak bir arkadaş ilişkiniz sizi kızdırıyor.


21 Temmuz 2017 : Bugün size yapılacak bir sürpriz hayatınızın değişmesine sebep olabilir. Evinizi değiştirme planlarınız önümüzdeki günlerde daha net hale gelecektir. İş arkadaşlarınızla olan sürtüşmelere son verin.


21 Temmuz 2016 : İş yerinizdeki bazı çalışanların acemice hataları sizi çılgına çeviriyor. Kadro değişikliği yapmayı düşünseniz de şu anki maddi imkânlarınız elinizi kolunuzu bağlı tutuyor. Ailenize daha çok zaman ayırmalısınız.


21 Temmuz 2015 : Hedeflerinize şevkinizi kaybetmeden metodik bir şekilde çalışarak ulaşmanız mümkün. Bütçenizi denkleştirmeye çalışıyor, bunun için oldukça zorlanıyorsunuz. İyi niyetinizi kullanmak isteyenlerden uzak durun. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki mutluluğu bozmak isteyenlere kesinlikle izin vermeyin.


21 Temmuz 2014 : Arkadaşlarla bir araya geleceğiniz organizasyonlar günün özellikle ikinci yarısını ve akş am saatlerini hareketlendirecek. Katılmasam ne olur demeyin. Siz olmazsanız bir şeyler eksik kalacak. Bu insanlar için önemlisiniz.


21 Temmuz 2013 : Geliştirici olduğunu düşündüğünüz bir eğitim söz konusu ise biraz bireysel istek ve disiplin sayesinde, öğrenmeye niyet ederek yol alabileceksiniz. Aynı zamanda öğretici de olabilecek bir seyahate çıkabilirsiniz bugünlerde.


21 Temmuz 2012 : Zihinsel aktivitenizin yüksek olduğu bir gün. Sözlerinizi ustaca kullanarak çevrenize istediğiniz her şeyi yaptırabileceksiniz. Bugün planlarınızı hiç kimseyle paylaşmamaya çalışın. Yakın çevrenizde sizden yardım bekleyen kişiler olacak. Onları geri çevirmeden önce dinlemenizde yarar var.


21 Temmuz 2011 : Koşulların uygun olduğu iş alanlarında tercihinizi iyi yapmalısınız. Faaliyetleriniz bulunduğunuz ortama göre biraz ileri derecede olabilir. Bu size avantaj sağlayacaktır. Sevdiğinizle ilişkiniz alarm veriyor.


21 Temmuz 2012 : Kendinizi iyi hissetmeniz için, çevrenizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Bugün iletişim konusunda oldukça duyarlı davranıyorsunuz.Duygusal bir konuşma yapmanız sizin özlemli olduğunuz konuları da beraberinde getirecek. Askıda kalan işlerinizle ilgilenmek için, elinize fırsat geçiyor.Bugün çoğul fikirler içinde kalmanız mümkün.


21 Temmuz 2017 : Başkaları adına başlattığınız sosyal sorumluluklar hızlanıyor. Yeni destekler alırken son derece somut ve verimli çalışmalar yapacaksınız. Verdiğiniz emeklerin sonuçları alınabilir. Arkadaşlıklar ve dostluklar adına da çok şey yapılabilir. Geleceğe dönük planlarınızı unutmamalısınız. Zira maddi alanda sizi gerçekçi olmaya iten gelişmeler olacak.


21 Temmuz 2016 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


21 Temmuz 2015 : Burcunuzdaki Ay size cesaret vermeye devam ediyor. Olayları akışına bırakarak karar verebilecek durumdasınız. Başlangıçlarınızı öne çıkarmak konusunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Hafta sonu sosyal hayatınızı içine alan paylaşımlar, organize edilmesi gereken işler üzerinde durabilirsiniz. İş hayatında yaratıcı yanlarınızla önemli adımlar atabilirsiniz.


21 Temmuz 2014 : Daha kararlı ve dayanıklısınız. Sadece kendiniz için değil çevreniz içinde bir şeyler yapma çabasına girebilirsiniz. Meslek birlikleri, gruplar veya dernek çalışmalarınız öne çıkabilir. Arkadaşlarınızla buluşup sohbet edebilirsiniz. İşten gelen paralara dair hareketlilik gözüküyor. Kazançlarınız artıyor. Sizin için güzel bir gün olacak.


21 Temmuz 2013 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


21 Temmuz 2012 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


21 Temmuz 2011 : Hayatınıza hareket girerken, daha kararlı bir tutum sergilemeye başlıyorsunuz. Son dönemde yaptığınız başlangıçlar iş hayatınıza ilişkin konularda olumlu bir hava estirmekte. Artık kişisel başarılarınızı toplum karşısına çıkarabilirsiniz. Ancak üstlerle ilişkilerde daha ölçülü olmanız gereken süreç sürmekte. İşle bağlantılı grup çalışmaları size güven kazandıracak.


21 Temmuz 2017 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


21 Temmuz 2016 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


21 Temmuz 2015 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


21 Temmuz 2014 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


21 Temmuz 2013 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


21 Temmuz 2012 : Parasal konuların ve finansal kaynakların hayatınız açısından önemi büyümekte. Daha fazla çalışıp daha fazla kazanabileceğiniz fırsatlar olacak. Maddi alanda yaşadığınız huzursuzluklara rağmen becerikliliğiniz sayesinde birikimlerinizi artırabilirsiniz. Ekonomi yapmanız gereken bu dönem sizin kontrolünüz dışında giderler olabilir.


21 Temmuz 2017 : AŞK: Partnerinize herzamankinden daha fazlabağlanmış durumdasınız çünkükendinizi güvende hissetmekistiyorsunuz. Hem işinizde hemde aşkınızda başarıyı yoğun birşekilde kavrayacaksınız.PARA: Maddi açıdan sıkıntınız olmasada işinizdepek başarılı değilsiniz. Dikkatiniz dağılıyor veyapmanız gereken işe konsantre olamıyorsunuz.SAĞLIK: Planlarınızı gerçekleştiremiyorsunuz.Aklınız çok karışık. Bol bol yeşil sebze tüketin.


21 Temmuz 2016 : Kartınız Çöl...Sürdürmeyi düşündüğünüz hayatınızın size sıkıntı verdiğini biliyorsunuz. Arkadaş canlısı olan tarafınıza bazı kişiler hak ettiği için bir süre son verin. Başarı sizinle.


21 Temmuz 2015 : İş yaşantınızdaki hırsınız sizi bugünlerde biraz zora sokuyor. Maddi zorluklarınızı görmezden gelmeniz size bir yarar sağlamayacak.


21 Temmuz 2014 : Duygularınızı anlatmak için en doğru yöntemleri bulacaksınız. Bu sizde zafer hissi yaratabilir.


21 Temmuz 2013 : AŞK: Aşk konusunda uyumlu bir çift olduğunuz gözleniyor.Birbirinize öylesine hakimiyet kurmuşsunuz ki her ikiniz de yönetici konumundasınız. PARA: Bugün ay burcunuz Başak#39#tan aldığınız etki ile çok başarılı ve tedbirlisiniz. Ne yaptığınızı bilerek, adımlarınızı ihtiyatlı atıyorsunuz. SAĞLIK: Bazı makyaj ürünleri ve parfümeri ürünleri cildinize hassasiyet kazandırabilir.Kullandığınız ürünlere çok dikkat etmelisiniz.


21 Temmuz 2012 : Kartınız Doğum... Yeni tanıdığınız kişilerle sanki uzun zamandır tanışıyormuşçasına samimiyet kurup sırlarınızı açığa çıkartıyorsunuz. Bu durumu birden fazla yapmayın.


21 Temmuz 2011 : En yakın dostunuzdan ikiyüzlü davranışlar görebilirsiniz. Bunun için kendinizi çok fazla üzmemelisiniz.


21 Temmuz 2017 : Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.


21 Temmuz 2016 : Hayal gücünüzün oldukça güçlü olacağı bugün, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir. Tartışmaları geride bırakmanın en doğru yolu sevdiğinize kulak vermek. Yaratıcılığınız sayesinde, istediğiniz hedeflere ilerleyebilir, hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz.


21 Temmuz 2015 : Kendinizi yeni bir aşka hazır hissediyorsunuz. Geçmişle bağınızı koparma isteğiniz gerçekleşiyor. Çok yakında yeni bir ilişkinin kapıları aralanabilir. Sizin için sürprizlerle dolu bir gelişme var. Meslek yaşantınızda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor.


21 Temmuz 2014 : Partneriniz tarafından kırılabilirsiniz. Bu insan kırıcı sözler sarf edebilir. Kalbiniz boşsa karşı cinsten, size oldukça parlak görünen birisiyle tanışmanız ve ümit verici ilişkiler içine girmeniz, olasıdır. Aynı konu üzerinde çalıştığınız ve rekabet halinde olduğunuz kişi, farklı birtakım baskılar deneyebilir.


21 Temmuz 2013 : Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.


21 Temmuz 2012 : Bu gün sevgilinizle tartışmaktan mümkün olduğunca uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Duygularınızı denetlemeniz bugün zor olacağı için ufak konuları gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed