Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

22 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

22 Eylül 2016 : Evinizde veya yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler maddi açıdan sizi özgürleştirebilir. Yeni şeyler örenmenizi sağlayacak yerlere ziyaretler veya seyahat planları yeteneklerinizi geliştirmenizi ve yeni bilgiler edinmenizi sağlayabilir. Planlarınızı iş arkadaşlarınızla ya da meslektaşlarınızla paylaşarak ilginç fırsatlar yakalayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İnsanlarla interaktif ilişkiler kurabileceğimiz, bazı değişiklikler yapabileceğimiz ve değişikliklere ayak uydurmak durumunda kalabileceğimiz bir gün. Zihnimiz açık, planlarımızı ve fikirlerimizi başkalarıyla paylaşabiliriz. Maddi konulara da eğilmek gerekebilir. Sosyal hayatımızın veya aşk hayatımızın yenilendiği ya da canlandığı bir haftadayız türlü hoşluklara açığız. Arkadan yapılan konuşmalar veya kulağa gelen haberler karşısında etik bir duruş sergilemeli. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


22 Eylül 2015 : Analitik zekanız diğerlerinden çok daha iyi çalışıyor. Her ne kadar mütevazi olsanız da bu böyle! Haftanın ilk günlerinde, zekanız, diğerlerinin göremediği şeyleri net olarak görmenizi ve diğerlerinin de anlamasını sağlayamanıza yardım edebilir. Güvenebileceğiniz kişilerle paylaşacağınız gerçekler çok önem olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde enerjik ve girişkeniz, ama gergin etkiler de mevcut. Tartışmalı ortamlardan, öfkeli kişilerden uzak durmalı, otorite konumundaki kişilerle(eş, baba, yönetici, öğretmen, patron v.b) uyumu yakalayabilmek için ekstra çaba göstermeliyiz. Akşam saatlerinde daha planlı ve kararlıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


22 Eylül 2014 : Bazı konuların üzerine gitmek veya bazı sözler sarf etmek konusunda gereğinden fazla sınırsız bir istek duyabilirsiniz. Ancak, kendinizi frenlemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu, bazı girişimlerinizin, sağlığınızla ilgili konuların, ilişkilerinizin veya sizin ön plana aldığınız başlıklar her ne ise onların olumsuz taraflarına odaklanarak zaman kaybedebilirsiniz. Aslında her konunun olumlu tarafını görmek veya size her anlamda iyi hissettiren konulara odaklanmak enerjinizi yükseltmekle kalmayıp sizi motivede edebilir.


22 Eylül 2013 : Maddi yatırımlar yapma veya belli girişimlerde bulunma isteğinizin önüne geçemeyebilirsiniz. Ancak, öncelikle bütçe yapmanız gerekiyor. Maddi, hukuki ya da sağlığınızla ilgili konularda kontrolü ele almaya çalışan kişiler olabilir.


22 Eylül 2012 : Eski bir arkadaşınızla ilgili üzüntüleriniz olabilir. Hiç bir şeyin üzerinde durmayın veya şüphe üzerine parlamayın. Yapmak istediğiniz işlerde planlı davranmalı ve ilgili kişilerin de zamanında hareket etmelerini sağlamaya çalışmalısınız. Diğer kimseler konuyu hafife alırlarsa sizin çırpınmanız hiçbir şeyi halletmez. Eğer yalnız bir insansanız bugün yeni arkadaşlıklar hakkında ümit verici gelişmeler olabilir fakat onlara güvenmemeniz gerekiyor.


22 Eylül 2011 : Söylentilere neden olabilecek tavırlar almamaya gayret edin. Ancak çevrenizdeki insanların etkisi altında kalmaktan her zaman kaçının. Özellikle bilinçaltınızda yer alan korkular ya da sezgiler konusunda bazı sorunları sık yaşıyorsunuz. Kafanızın içindekileri açığa çıkarmakta güçlük çekebilirsiniz. Bilinçaltındaki yaratıcılığnızı enerjiiye dönüştürememekten kaçının. Aslında yapmak istediğiniz şeylerin bir şekilde engellemesi sizin açınızdan son derece can sıkıcı olabilir.


22 Eylül 2017 : Bugünlerde detay diyerek ilgi göstermediğiniz şeyleri, sonradan ciddiye almanız gerekebilir. Bugün bununla ilgili örnekleriniz olacak. Belli konularda sürekli umutlu bir halde oluşunuz, çok enerji tüketmenize yol açıyor. Umutsuzluğu kesin reddetmeniz, umudunuzu yitireceğiniz durumlarda ruhsal yıkıma neden olabilir. Kötümser yanlarınızı gizlemeniz gerekmiyor.


22 Eylül 2016 : Bugün evinizle uğraşacaksınız. Kendi işinizi kendiniz yapmak istiyor, kimseye güvenmiyor, başkalarının yaptığı işi de beğenmiyorsunuz. Fiziksel ve zihinsel yorgunluğunuz sizi strese sokuyor. Sevdiğiniz insanların bazı kaprisleri sizi daha da yoruyor. Öğleden sonra alacağınız bir haberle beklediğiniz şeylerin olumlu ve yapıcı bir hal aldığını öğrenerek sevineceksiniz.


22 Eylül 2015 : Bugün dostlarınıza öneriler götürebilirsiniz. Bu önerilerin değerlendirilmesi, bazı kırgınlıkların unutulduğu anlamına gelecek. Çevrenizdekilerin sizin enerjinize ve canlılığınıza ihtiyaçları var, bunu da talep ediyorlar. Zaman, zaman bu taleplere boyun eğmek zorunda kalmak sizi bazen sıkıyorsa da, kimi özensizliklerinizi hiç gerektirmiyor.


22 Eylül 2014 : Bazı arkadaş ilişkilerinde kendinizi fazla yoruyorsunuz. Çok meraklı davranıp çok yakınlaşıyor, insanların sizden kolay talep etmelerine nedenolabiliyorsunuz. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendiriyor. Sevindirici bir haberiniz var. Ama içindeki sevinç, biraz da sizin haberi ne kadar değerlendirebileceğinize bağlı.


22 Eylül 2013 : İş yaşamında olduğu kadar özel yaşamınızda da hırslısınız. Çevrenizdekilerin de sizin istediğiniz gibi davranmanızı istiyorsunuz. Müdahaleleriniz bazılarının canını sıkıyor ve bunu da size belirtmekten kaçınmıyorlar ama huyunuzdan vazgeçmiyorsunuz. Bugün kendinizi bu konuyla ilgili bir tartışmanın içinde bulabilirsiniz. Tartışmanın büyümemesi için bu zaafınızı kabul etmeniz gerekebilir.


22 Eylül 2012 : Güne işle ilgili sorunlarla uğraşmaya başlayarak gireceksiniz. Bütün bir gününüzü, hatta bundan sonraki birkaç günü bu sorunlarla boğuşarak geçirmeniz muhtemel. Bu kadar yoğun iş temposu sinirlerinizi bir hayli yıpratacak. Çevrenizdekilere hak etmedikleri halde sert davranacaksınız.


22 Eylül 2011 : Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyecek, ama memnun döneceksiniz. Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanacak. Siz bu mutlu olayın sonunu pek o kadar hayırlı görmediğiniz için, bu mutluluğu nezaketen paylaşacaksınız. Akşam bir davet alacaksınız. Bu günlerde sağlığınızla biraz daha ilgili olmanız gerekiyor.


22 Eylül 2017 : Uzun süreli beraberliğinizin artık vaktini doldurduğu kanısındasınız. Ama nasıl davranmanız gerektiğini de bilemiyorsunuz. Bugün konuyu açıp işin varacağı yere varması niyeti içindesiniz.


22 Eylül 2016 : İlişkiniz boyunca bir türlü kavrayamadığınız yanlışlarınızla şimdi, şu sıralar yüzleşebilirsiniz. Ama geçmişe takılı kalmanız yersiz. Ne kadar özel bir duygu olsa da, aşkın hayatın tümü olmadığı konusunda kendinizi ikna edebilmeniz gerekiyor.


22 Eylül 2015 : Sevdiğiniz kişinin sizle konuşması gereken bir konu var. Siz de bunu sezmiyor değilsiniz. Temkinli Boğalar, bazen sevdiklerine çok sıcak yaklaşabiliyorlar. Bu da ilişkilerine dürüstlüğü getiriyor. Bugün bunun bir kanıtını yaşamanız söz konusu olacak.


22 Eylül 2014 : Partnerinizdeki netlikler, ilişkinizde sonsuz bir güven duygusu içinde olmanızı sağlıyor. Ama bunun getirdiği rahatlık da birtakım sorulara yol açabilir. Bunu dikkate almanızda yarar var.


22 Eylül 2013 : O sizin taleplerinizi yerine getirdikçe siz daha fazlasını istiyorsunuz. Özgürlüğünü kısıtladığınızı düşünüyor ve zaman zaman bunu dile getiriyor. Bugün birlikte olma isteğinizi geri çevirebilir.


22 Eylül 2012 : Son zamanlarda her şeyin üst üste geldiğini düşünmeye başladınız. Sevgilinizle çok iyi giden ilişkinizin üzerinde birkaç gündür kara bulutlar dolaşmakta. Sürekli sevgiliniz tarafından anlayışsızlık ve tutarsızlıkla suçlanıyorsunuz.


22 Eylül 2011 : Doğal ve zararsız bulduğunuz bazı yakınlaşmalar, partnerinizin kafasında sorulara yol açıyor. Böyle durumlarda kıskançlığın doğal olduğunu biliyorsunuz. Ona duyduğunuz sevgi sizi daha dikkatli olmaya yöneltecek.


22 Eylül 2017 : Bugün bir iş görüşmesi randevusu alacaksınız. Bu görüşmeyi fazla istekli karşılamayacaksınız. İş yaşamınızda rahatsız edici bir tatminsizlik yaşamıyorsunuz. Ama yine de pek huzurlu görünmüyorsunuz.


22 Eylül 2016 : Kendinizi yeterince değerlendiremiyorsunuz. Vasıflarınızın bir kısmına gözleriniz kapalı. Sizinle alakalı düşüncelerin çok azından haberdarsınız. Geleceğinizin aydınlığı gözleri kamaştırıyor.


22 Eylül 2015 : Heyecan ve enerji dolusunuz ama dikkatinizi aşırıya kaçırırsanız sorun yaşayabilirsiniz. Kişilik çatışmalarından oldukça uzak durmalısınız. Bugün işbirliklerinde isteksiz bir tavır sergileyebilirsiniz. İş yaşantınızda yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular yüzünden huzursuzluklar yaşamanız mümkün.


22 Eylül 2014 : İşlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, Yeni değişik açılımlara kapalı görünmüyorsunuz. İşinize bağlısınız. Alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz.


22 Eylül 2013 : Herkesin sizin gibi olması mümkün değil. Siz kısa zamanda nitelikli iş çıkarmakta ustasınız ama herkesin yeteneğinin aynı olması mümkün değil. Bazı problemler sizin bu değerlendirmenizden kaynaklanıyor olabilir.


22 Eylül 2012 : İş yerinizde ulaşım, evrak veya iletişim ile ilgili birçok problemle uğraşacaksınız. Biriken işler ve kısıtlı zaman sizi çok fazla bunaltacak. Bu kadar iş sizi bir hayli sinirli yapacak ve hırsınızı iş arkadaşlarınızdan çıkaracaksınız.


22 Eylül 2011 : İş konusunda inatlaştığınız birisi bugün haklılığını size ispat edecek. Buna birkaç kişinin tanık olmasından son derece rahatsızlık duyacaksınız. Yakında bir görüşmeniz olabilir.


22 Eylül 2017 : Bir arkadaşınıza verdiğiniz bir söz, sizi maddi olarak sarsabilir. Kendinizden çok başkaları için para harcama huyunuz takdir ediliyor, ama sonunda sıkıntı çeken siz oluyorsunuz.


22 Eylül 2016 : Kişisel yatırımlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Özellikle başkaları ile paylaştığınız maddi kaynakları nasıl kullandığınız dikkat çekerken aşırı tepkilerden kaçının.


22 Eylül 2015 : Bazı tercihler, birtakım küçük güvensizlikleri de yerli yerine oturtabilir. Paranızı, ailenizinkiyle çakışan tercihinizde değerlendirmeniz, en akılcı yol olarak görünüyor.


22 Eylül 2014 : İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir. Ekonomik kriz, kazancınızı epey zamandır bir yerde sınırladı. İhtiyaç duyduğunuz şeyleri elde etmekte zorlanıyorsunuz.


22 Eylül 2013 : İşyerinde yaşanacak yeni gelişmelerin sizin bütçenize de olumlu bir katkısı olabilir. Geçici bir süre yaşadığınız mali sorunlar çözülecek gibi görülüyor. Yine de harcamalarınızda dikkatli olmanız gerekebilir.


22 Eylül 2012 : Uzun süredir ödenmeyen bir alacağınızı tahsil etmeniz sizi bir hayli rahatlatacak. Bundan sonra kafanızı bu parayı nasıl kullanmanız gerektiği meşgul edecek.


22 Eylül 2011 : Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz. Maddi durumunuzda bunun dışında herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler görünüyor.


22 Eylül 2017 : Ay, hareket ihtiyacı ve huzursuzluk getirmekte. Ailenizi ilgilendiren konular, karşı cinsle ilişkiler sorun yaratacaktır.


22 Eylül 2016 : Rahatsızlık duyduğunuz konulara gösterdiğiniz tepki, bazen bir şeyleri düzeltmek yerine tırmandırmaya yol açıyor. Daha nezaketli tavırlarla anlatmaya çalışacağınız sıkıntılarınız, çok daha kolay anlaşılacak.


22 Eylül 2015 : Başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Mantığınızla duygularınızı dengelemeyi başarabileceksiniz ve doğru kararlar alabilirsiniz.


22 Eylül 2014 : Çok önemsediğiniz ve tek başınıza kotaramayacağınız projenizde yalnızlık belirtileri var. Bir dostunuzla uzun zamandır sürdürdüğünüz bu işbirliği, onun devreye sokmak istediği üçüncü kişinin varlığıyla işlevini kaybedebilir.


22 Eylül 2013 : Yakınınızdaki biriyle yaşamaya başladığınız endişeleriniz konusunda haklı çıkabilirsiniz. Hayal kırıklığıyla birlikte kalp kırıklığı da yaşayabilirsiniz


22 Eylül 2012 : Yoğun iş trafiği sinirlerinizi bir hayli yıpratacak. Çevrenizdeki insanlara karşı daha anlayışlı ve sakin olmaya özen göstermelisiniz.


22 Eylül 2011 : Bir konuda sizi sürekli uyaran kişi, sizin iyiliğinizi istiyor. Onu dikkate almanızda yarar var. Önyargılarınızdan arınmalısınız.


22 Eylül 2017 : Dolunay daha önce başladığınız akademik bir çalışma, aldığınız bir eğitim ya da tanıtımı planlanan bir ürünü ön plana çıkarmanızı destekleyebilir. Kısa seyahatler, hukuki meseleler, eğitsel temalar ise gergin sonuçlar doğurabilir.


22 Eylül 2016 : Bir iş birliği ya da anlaşma aşamas ında olduğunuz bir işiniz varsa, detayları gözden kaçırma yın. Yazılı metinlerde söylenmeyen ancak zihinden geçen yargılar, varsayılan, anlaştım sanılan noktalar sonradan başınızı ağrıtmasın.


22 Eylül 2015 : İsteklerinizi karşınızdakine doğru aktardığınızdan emin olmalısınız. Hiçbir kötü niyet olmadan sırf yanlış anlaşıldığınız için beklentiniz karşılanmayabilir. “Nasıl olsa kabul eder” diyerek eşinizden habersiz planlar yapmayın.


22 Eylül 2014 : Bugün diğer insanların özellikle de eşinizin sizden beklentisi yüksek. Bir şeyi yapacağınıza söz verdiyseniz bunun için elinizden geleni yapmalısınız. Sesinizi çıkarmadığınız için kabul ettiğiniz varsayılan kararlara dikkat.


22 Eylül 2013 : Diğer insanlarla özellikle de eşinizle iletişim sorunları yaşıyorsanız bu konuda bir adım atmanın zamanı gelmiş olabilir. Hemen olumlu tepki gelmese de önce siz harekete geçin. Bu durum için çok sabırlı olmanı lazım.


22 Eylül 2012 : Zekânızı ve yeteneklerinizi işinizle bütünleştirmek istiyorsunuz. Bunu yaparken ailenizin de fikirlerini almanız çok yerinde bir davranış olacak. Bugün size maddi ve manevi destek olacak arkadaşlarınıza ihtiyacınız var. Sevdiğiniz kişinin kaprisleri yüzünden mutluluğu yakalıyamıyorsunuz.


22 Eylül 2011 : Belirsiz bir olayın sizi kendine çekmesiyle birlikte iş ve aile hayatınız bir anda altüst olabilir. Kendinizi bu ilginç durumdan soyutlayın. Ekonomik problemleri aşmak için harcamalarınıza bir sınır getirmeniz lazım.


22 Eylül 2012 : Bilinçaltınızın rahatsız olduğunu çevrenize hissettirmek itemiyor ve değişik yöntemlerle duygularınızı gizlemek istiyorsunuz. Araştırmaya yönelik davranışlarının olumlu sonuç getirmesini istiyorsanız, kendinize zaman tanımalı, koşullarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Kendinizi aşma konusunda gerekli donanıma sahipsiniz.


22 Eylül 2017 : Biraz kendinize dönük olmanızda yarar var. Çok yeni planlar yaptığınız bu günlerde karar almak için acele etmemeli, kişisel adımlarınızı bekletmelisiniz. Geçmişi ilgilendiren konular, sizi kısıtlayan korkuların şu günlerde aşılması gerekecek. Maddi açıdan sizi endişelendiren değişiklikleri esnek karşılamalı, gereksiz risklerden kaçınmalısınız.


22 Eylül 2016 : Finansal açıdan daha istikrarlı kararlara yöneliyorsunuz. Zira dengede kalmak ve eldeki nakit kaynakların daha doğru kullanılması yönünde bazı uyarılar altındasınız. Bütçenizi sağlam kılmak adına ortaklıkların getirdiği olanaklara açık durmalısınız. Ancak kontrol edilemeyen giderler ise sorun olacaktır. Daha temkinli olmalı, sorumluluk almaktan kaçınmalısınız.


22 Eylül 2015 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


22 Eylül 2014 : Yenilik ve değişim isteğiniz öne çıkıyor. Yaşam tarzınızda somut değişiklikler yapmanızı sağlayacak enerjiler var. Kişisel önceliklerinizle ilgili daha planlı ve organize hareket edebileceksiniz. Özellikle sağlığa dair konularda kararlı adımlar gözüküyor. Bazı sağlıksız alışkanlıklarınızı bırakmanızı kolaylaştıran güçlü enerjiler içindesiniz.


22 Eylül 2013 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


22 Eylül 2012 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


22 Eylül 2011 : İçinde bulunduğunuz gruplar, arkadaşlar ve ortaklaşa konulardan keyif alabilirsiniz. Ãœzerinde çalıştığınız, emek sarf ettiğiniz bir konunun yeniden üzerinden geçmeniz gerekebilir. Bu dönem başkalarından ilham alabileceğiniz sosyal aktivitelerde uzun soluklu planlar üretebilirsiniz. İşten beklediğiniz paralarda ise gecikmeler söz konusu olacak.


22 Eylül 2017 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


22 Eylül 2015 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


22 Eylül 2014 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


22 Eylül 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


22 Eylül 2012 : Evde pek çok konuda hareketli ve hızlı bir gün geçireceksiniz. Ancak yapılması gereken fedakarlıklar da yok değil. Bir yere yerleşmekle ilgili planlarınız sizi yorabilir. Bu arada maddi kaynakların ölçülü kullanılması gereken şartlar sürüyor. Eve yapılacak harcamaları kontrol etmekte zorluklar var. İş hayatının getirdiği geniş olanaklar sizi oldukça motive edecektir.


22 Eylül 2017 : Kartınız İmparatoriçe... Genel olarak bugün açık sözlüsünüz. Kartınız sizi liderlik konumuna oturtacak adeta. Güçlü inancınız ve fikirlerinizle istediğiniz hale geleceksiniz.


22 Eylül 2016 : Kartınız Silah... Alacağınız haberler konusunda tedirgin olan sizler için önemli olan işiniz. Tedirgin olmakta haklısınız da bugün olaylar pek yolunda gitmeyebilir gibi görünüyor.


22 Eylül 2015 : AŞK: Bugün aşk konusundaheyecanlı, bir o kadar daduygusalsınız. Sevdiğiniz kişiylearanızda tatsız olaylara birsünger çekmiş gibisiniz. Ancakbundan sonra hatalarınızıtekrarlamamaya özen gösterin.PARA: Yasal işlemlerinizle ilgili elinizden paraçıkması yüksek ihtimal. Azimli kişiler olarakkaybettiklerinizi yeniden kazanabilirsiniz.SAĞLIK: Hastalanma ihtimaliniz yok gibi. Amaböyle düşünerek sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.


22 Eylül 2014 : Kartınız Bilim... Kendinizi sağlık açısından güvencede hissetmek istiyor ve abartacak derecede yiyecek türü seçiyorsunuz. Bu yüzden size misafir gelmek istemeyebilirler.


22 Eylül 2013 : AŞK: Sevdiğiniz kişi sizisıkmamak adına adımlarınızısorgulamıyor ama siz endişe içinegiriyorsunuz. Bir hayli duyguseline kapıldınız ve süreklikıskanılmak istiyorsunuz.Aşkınıza zarar verebilirsiniz.İŞ: İş yerinizde bir takım kararlarınızı açıklarkensözlerinizi dikkatle sarf ediniz. Bugün görüntünüzaksi yansıyor. Oysa kalbiniz çok temiz.SAĞLIK: Katılacağınız bir davet gece geç saatlerekadar sürebilir. Uyku düzeninizi bozmamalısınız.


22 Eylül 2012 : Kartınız Edebiyat... Maddiyata olan düşkünlüğünüzü bilmeyen yok. Bugünlerde maddi yatırımlara kafanızı takabilirsiniz. Yatırım yapmak isterseniz başarılı olursunuz.


22 Eylül 2011 : Üzerinize ağır bir sorumluluk almadan önce biraz düşünün. Bazı yükleri taşıyamaz hale gelebilirsiniz.


22 Eylül 2017 : Duygularınıza kapılıp partnerinizi zorlamaktan kaçının. Beklentilerinizi anlatabilirsiniz fakat öncelikle kendinizi olumsuz düşüncelerden arındırmalısınız. Üzerinize vazife olmayan işlerin omuzlarınıza yüklediği sorumluluklar, sizi bugünlerde alışılmışın dışında birtakım yoğunluklara sokabilir.


22 Eylül 2016 : Yaşamdaki kazanımlarınızın, doyumlarınızın kendi eseriniz olduğu şeklindeki genellemenize aşk yaşamınızı dahil etmemelisiniz. Sevgilinizin mutluluğunuzda payı daha büyük, bunu unutmayın. Mesleğinizle ilgili alacağınız kararlar üzerinde daha çok düşünmelisiniz, ileriye erteleme şansınız olmayacak.


22 Eylül 2015 : Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.


22 Eylül 2014 : Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Parasal konularla ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilmek için kaygılardan uzaklaşın ve aceleci davranmayın.


22 Eylül 2013 : Sevgilinizle çok romantik bir gün sizi bekliyor. Biraz daha paylaşımcı olursanız, partneriniz hem ona değer verdiğinize inanacak hem de üzerine düşeni yapmakta tereddüt etmeyecektir. İş hayatında şanslı olduğunuza inanıyorsunuz.


22 Eylül 2012 : İş yerinde duymuş olduğunuz bir dedikodunun etkisi sizi ters düşüncelere yöneltebilir. İşin aslını biraz geç öğreneceksiniz ama gönül ferahlığına ve huzura da kavuşacaksınız. Riskli bir yatırım yaptınız. Çok geç kalmadan paranızı kurtarmaya bakın.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed