Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

22 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

22 Eylül 2013 : Maddi yatırımlar yapma veya belli girişimlerde bulunma isteğinizin önüne geçemeyebilirsiniz. Ancak, öncelikle bütçe yapmanız gerekiyor. Maddi, hukuki ya da sağlığınızla ilgili konularda kontrolü ele almaya çalışan kişiler olabilir.


22 Eylül 2012 : Eski bir arkadaşınızla ilgili üzüntüleriniz olabilir. Hiç bir şeyin üzerinde durmayın veya şüphe üzerine parlamayın. Yapmak istediğiniz işlerde planlı davranmalı ve ilgili kişilerin de zamanında hareket etmelerini sağlamaya çalışmalısınız. Diğer kimseler konuyu hafife alırlarsa sizin çırpınmanız hiçbir şeyi halletmez. Eğer yalnız bir insansanız bugün yeni arkadaşlıklar hakkında ümit verici gelişmeler olabilir fakat onlara güvenmemeniz gerekiyor.


22 Eylül 2011 : Söylentilere neden olabilecek tavırlar almamaya gayret edin. Ancak çevrenizdeki insanların etkisi altında kalmaktan her zaman kaçının. Özellikle bilinçaltınızda yer alan korkular ya da sezgiler konusunda bazı sorunları sık yaşıyorsunuz. Kafanızın içindekileri açığa çıkarmakta güçlük çekebilirsiniz. Bilinçaltındaki yaratıcılığnızı enerjiiye dönüştürememekten kaçının. Aslında yapmak istediğiniz şeylerin bir şekilde engellemesi sizin açınızdan son derece can sıkıcı olabilir.


22 Eylül 2013 : İş yaşamında olduğu kadar özel yaşamınızda da hırslısınız. Çevrenizdekilerin de sizin istediğiniz gibi davranmanızı istiyorsunuz. Müdahaleleriniz bazılarının canını sıkıyor ve bunu da size belirtmekten kaçınmıyorlar ama huyunuzdan vazgeçmiyorsunuz. Bugün kendinizi bu konuyla ilgili bir tartışmanın içinde bulabilirsiniz. Tartışmanın büyümemesi için bu zaafınızı kabul etmeniz gerekebilir.


22 Eylül 2012 : Güne işle ilgili sorunlarla uğraşmaya başlayarak gireceksiniz. Bütün bir gününüzü, hatta bundan sonraki birkaç günü bu sorunlarla boğuşarak geçirmeniz muhtemel. Bu kadar yoğun iş temposu sinirlerinizi bir hayli yıpratacak. Çevrenizdekilere hak etmedikleri halde sert davranacaksınız.


22 Eylül 2011 : Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyecek, ama memnun döneceksiniz. Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanacak. Siz bu mutlu olayın sonunu pek o kadar hayırlı görmediğiniz için, bu mutluluğu nezaketen paylaşacaksınız. Akşam bir davet alacaksınız. Bu günlerde sağlığınızla biraz daha ilgili olmanız gerekiyor.


22 Eylül 2013 : O sizin taleplerinizi yerine getirdikçe siz daha fazlasını istiyorsunuz. Özgürlüğünü kısıtladığınızı düşünüyor ve zaman zaman bunu dile getiriyor. Bugün birlikte olma isteğinizi geri çevirebilir.


22 Eylül 2012 : Son zamanlarda her şeyin üst üste geldiğini düşünmeye başladınız. Sevgilinizle çok iyi giden ilişkinizin üzerinde birkaç gündür kara bulutlar dolaşmakta. Sürekli sevgiliniz tarafından anlayışsızlık ve tutarsızlıkla suçlanıyorsunuz.


22 Eylül 2011 : Doğal ve zararsız bulduğunuz bazı yakınlaşmalar, partnerinizin kafasında sorulara yol açıyor. Böyle durumlarda kıskançlığın doğal olduğunu biliyorsunuz. Ona duyduğunuz sevgi sizi daha dikkatli olmaya yöneltecek.


22 Eylül 2013 : Herkesin sizin gibi olması mümkün değil. Siz kısa zamanda nitelikli iş çıkarmakta ustasınız ama herkesin yeteneğinin aynı olması mümkün değil. Bazı problemler sizin bu değerlendirmenizden kaynaklanıyor olabilir.


22 Eylül 2012 : İş yerinizde ulaşım, evrak veya iletişim ile ilgili birçok problemle uğraşacaksınız. Biriken işler ve kısıtlı zaman sizi çok fazla bunaltacak. Bu kadar iş sizi bir hayli sinirli yapacak ve hırsınızı iş arkadaşlarınızdan çıkaracaksınız.


22 Eylül 2011 : İş konusunda inatlaştığınız birisi bugün haklılığını size ispat edecek. Buna birkaç kişinin tanık olmasından son derece rahatsızlık duyacaksınız. Yakında bir görüşmeniz olabilir.


22 Eylül 2013 : İşyerinde yaşanacak yeni gelişmelerin sizin bütçenize de olumlu bir katkısı olabilir. Geçici bir süre yaşadığınız mali sorunlar çözülecek gibi görülüyor. Yine de harcamalarınızda dikkatli olmanız gerekebilir.


22 Eylül 2012 : Uzun süredir ödenmeyen bir alacağınızı tahsil etmeniz sizi bir hayli rahatlatacak. Bundan sonra kafanızı bu parayı nasıl kullanmanız gerektiği meşgul edecek.


22 Eylül 2011 : Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz. Maddi durumunuzda bunun dışında herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler görünüyor.


22 Eylül 2013 : Yakınınızdaki biriyle yaşamaya başladığınız endişeleriniz konusunda haklı çıkabilirsiniz. Hayal kırıklığıyla birlikte kalp kırıklığı da yaşayabilirsiniz


22 Eylül 2012 : Yoğun iş trafiği sinirlerinizi bir hayli yıpratacak. Çevrenizdeki insanlara karşı daha anlayışlı ve sakin olmaya özen göstermelisiniz.


22 Eylül 2011 : Bir konuda sizi sürekli uyaran kişi, sizin iyiliğinizi istiyor. Onu dikkate almanızda yarar var. Önyargılarınızdan arınmalısınız.


22 Eylül 2013 : Diğer insanlarla özellikle de eşinizle iletişim sorunları yaşıyorsanız bu konuda bir adım atmanın zamanı gelmiş olabilir. Hemen olumlu tepki gelmese de önce siz harekete geçin. Bu durum için çok sabırlı olmanı lazım.


22 Eylül 2012 : Zekânızı ve yeteneklerinizi işinizle bütünleştirmek istiyorsunuz. Bunu yaparken ailenizin de fikirlerini almanız çok yerinde bir davranış olacak. Bugün size maddi ve manevi destek olacak arkadaşlarınıza ihtiyacınız var. Sevdiğiniz kişinin kaprisleri yüzünden mutluluğu yakalıyamıyorsunuz.


22 Eylül 2011 : Belirsiz bir olayın sizi kendine çekmesiyle birlikte iş ve aile hayatınız bir anda altüst olabilir. Kendinizi bu ilginç durumdan soyutlayın. Ekonomik problemleri aşmak için harcamalarınıza bir sınır getirmeniz lazım.


22 Eylül 2012 : Bilinçaltınızın rahatsız olduğunu çevrenize hissettirmek itemiyor ve değişik yöntemlerle duygularınızı gizlemek istiyorsunuz. Araştırmaya yönelik davranışlarının olumlu sonuç getirmesini istiyorsanız, kendinize zaman tanımalı, koşullarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Kendinizi aşma konusunda gerekli donanıma sahipsiniz.


22 Eylül 2013 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


22 Eylül 2012 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


22 Eylül 2011 : İçinde bulunduğunuz gruplar, arkadaşlar ve ortaklaşa konulardan keyif alabilirsiniz. Ãœzerinde çalıştığınız, emek sarf ettiğiniz bir konunun yeniden üzerinden geçmeniz gerekebilir. Bu dönem başkalarından ilham alabileceğiniz sosyal aktivitelerde uzun soluklu planlar üretebilirsiniz. İşten beklediğiniz paralarda ise gecikmeler söz konusu olacak.


22 Eylül 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


22 Eylül 2012 : Evde pek çok konuda hareketli ve hızlı bir gün geçireceksiniz. Ancak yapılması gereken fedakarlıklar da yok değil. Bir yere yerleşmekle ilgili planlarınız sizi yorabilir. Bu arada maddi kaynakların ölçülü kullanılması gereken şartlar sürüyor. Eve yapılacak harcamaları kontrol etmekte zorluklar var. İş hayatının getirdiği geniş olanaklar sizi oldukça motive edecektir.


22 Eylül 2013 : AŞK: Sevdiğiniz kişi sizisıkmamak adına adımlarınızısorgulamıyor ama siz endişe içinegiriyorsunuz. Bir hayli duyguseline kapıldınız ve süreklikıskanılmak istiyorsunuz.Aşkınıza zarar verebilirsiniz.İŞ: İş yerinizde bir takım kararlarınızı açıklarkensözlerinizi dikkatle sarf ediniz. Bugün görüntünüzaksi yansıyor. Oysa kalbiniz çok temiz.SAĞLIK: Katılacağınız bir davet gece geç saatlerekadar sürebilir. Uyku düzeninizi bozmamalısınız.


22 Eylül 2012 : Kartınız Edebiyat... Maddiyata olan düşkünlüğünüzü bilmeyen yok. Bugünlerde maddi yatırımlara kafanızı takabilirsiniz. Yatırım yapmak isterseniz başarılı olursunuz.


22 Eylül 2011 : Üzerinize ağır bir sorumluluk almadan önce biraz düşünün. Bazı yükleri taşıyamaz hale gelebilirsiniz.


22 Eylül 2013 : Sevgilinizle çok romantik bir gün sizi bekliyor. Biraz daha paylaşımcı olursanız, partneriniz hem ona değer verdiğinize inanacak hem de üzerine düşeni yapmakta tereddüt etmeyecektir. İş hayatında şanslı olduğunuza inanıyorsunuz.


22 Eylül 2012 : İş yerinde duymuş olduğunuz bir dedikodunun etkisi sizi ters düşüncelere yöneltebilir. İşin aslını biraz geç öğreneceksiniz ama gönül ferahlığına ve huzura da kavuşacaksınız. Riskli bir yatırım yaptınız. Çok geç kalmadan paranızı kurtarmaya bakın.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed