Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

22 Mart Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

22 Mart 2018 : Kariyer hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşabilir bunların üstesinden gelmek için olduğundan daha fazla güç sarf etmek durumunda kalabilirsiniz. Hiçbir sorun çözülemez değildir. Ancak bazen bazı sorunlar daha fazla çalışmayı gerektirir. Sizler de bunun bilincinde olduğunuz sürece üstünden kalkamayacağınız hiç bir sıkıntı olmayacaktır. Bugün özellikle yakın çevre iletişimlerini izle ani ve sürpriz haberler alabilirsiniz.


22 Mart 2017 : Sizin başarılarınızı çekemeyen kimseler de, bu kişilere katılıp, aleyhinizde olmadık şeyler söyleyebilirler. Özellikle bir kişinin küstahça davranışı sizi iyice sinirlendirebilir. Ona hakkettiği dersi vermek sizin elinizde ancak ne yaparsanız yapın sakin davranmayı unutmayın. Ayrıca dost gözükerek iyi niyetinizi suistimal etmeye çalışan birisi de üzülmenize sebep olabilir. Sizin için en iyi tutum bu kişiyi derhal çevrenizden uzaklaştırmaktır. Siz evli bir koçsanız almayı düşündüğünüz önemli kararları eşinizle birlikte almalı ve onun görüşlerini de değerlendirmelisiniz. Eşinizin ya da birlikte olduğunuz kimsenin sorunlarıyla ilgilenmeniz ve ona yalnız olmadığını hissettirmeniz de son derece yerinde bir davranış olabilir.


22 Mart 2016 : 23 Mart (+/- on beş gün) civarında, sizden saklanan veya sizin gizli tutmaya çalıştığınız şeyler ortaya çıkabilir ya da bazı kişiler ya da olaylar hakkında bilgi toplamak istiyorsanız, en geç Eylül sonuna kadar sonuç alabilirsiniz. Ortaya çıkan sırlar şaşırtıcı olabilir ve ilişkilere zarar verebilir. Seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla ilişkiler, hukuk, eğitim, ticaret, ulaştırma veya bilişim başlıklı konularda sonuç alanabilecek, beklenmedik, ama muhtemelen hoş haberlere açık günlerdesiniz. Uzun zamandır zorlanan ikili ilişkiler açısından ise, bir süredir hassas bir süreçdesiniz (özellikle burcun ilk günleri doğanlar için). Bazı konularda fikirleriniz konusunda ısrarcı olabilir, son noktayı koyabilirsiniz. Ruhsal ve mental sağlığınız ya da ikili ilişkileriniz(evlilik, ortaklık, iş birliği) ön plana çıkıyor. Gizli kalmış konular aydınlanabilir, araştırdığınız olaylar veya kişiler varsa sonunda aradığınız bilgiler açığa çıkabilir veya bazı sırların ortaya çıkması sizde rahatlama sağlayabilir, kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İşinizi, üzerinde yoğunlaştığınız konuları veya sağlığınızı ilgilendiren başlıklar öncelikli olarak gündemde olabilir. Maddi, manevi ve fiziksel olarak güvenliği boş geçmemeniz gereken bir aydasınız sevgili Koçlar. Bu hafta bir Ay tutulması yaşanacak. Meydana gelecek olan Ay tutulmasının etkilerini de hurriyet sosyal sayfamdaki köşemden okuyabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…  


22 Mart 2015 : Bugün ne olursa olsun tartışmalara girmemeli, ani tepkilerden ve hareketlerden kaçınmalısınız. Ani gelişmeler planlarda değişiklik gerektirebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Jüpiter’in Ay’la olumlu açısı, güne heyecanla ve yeni olanaklara açık başlamamızı sağlıyor. Koç burcundaki Ay’ın Pluton’la olumsuz açısı ve Uranüs’le kavuşumu ise, ani tepkilere açık, ama oldukça hareketli ve enerjik bir günde olduğumuzu gösteriyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden, öfkeli kişilerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalıyız. Gerilimi doğru yönetebilirsek, ilkbahar geçişini temsil eden bugün de, bahara taze bir geçiş yapabilir ve kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


22 Mart 2014 : Bazı fikir veya konular yaşam tarzınıza hitap etmiyor olabilir. İşleri halletme biçiminizde değişiklikler yapmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı işlerin yürümeme, bazı fikirlerin işe yaramama ya da bazı girişimlerin başarılı olamama nedenleri üzerine yoğunlaşabileceğimiz bir gün. Ancak, olumlu ve yaratıcı düşünerek tüm bu yanlış gidişatı olumluya çevirme şansımız olabilir. Tartışarak vakit kaybetmemekte fayda var.


22 Mart 2013 : Beklenmedik haberlerin veya bilgilerin günün rutin akışında ya da planlarda değişikliklere neden olabileceği günler. Dış görünüşünüze daha fazla önem vereceğiniz, toplum içinde daha görünür hale geleceğiniz haftalara giriş yapıyorsunuz. Niobe


22 Mart 2012 : Yapacağınız kısa yolculuklar sizi rahatlatacaktır. Evet, her konuda sevginizi ön plana çıkarmanız ve duygularınızla birlikte mantığınızı da aynı ölçüde götürmeniz sizi sevimli bir kişi görünümüne sokarken diğer yandan, fazla kayıp vermemenize de sebep oluyor. Merak ediyor ve yoğunlaşıyorsunuz. Ama sosyal hayatınız için çok iyi olacak bu durum özel hayatınızdaki sürekli bir ilişkiyi ortadan kaldırabilir.


22 Mart 2011 : Bugün, sizin için önem taşıyan bir meydan okumaya sahne olacak. Geç sonuçlanmış bir iş, her şeye rağmen, hiç sonuçlanmamış olandan iyidir. Yorgunluğa teslim olmaktansa elinizdekileri tekrar gözden geçirip kendiniz için en efektif yöntemi tercih etmeli ve hem kafanızı, hem de bedeninizi meşgul eden bu işten bir an önce yüz akıyla sıyrılmanın yolunu bulmalısınız.


22 Mart 2018 : Bugün genel olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Gün içinde aldığınız yada alacağınız kararlardan emin olacaksınız. Sosyal yaşantınızdaki hareketlilik bugün de devam edecek. Bugün özellikle akşam saatlerinde yeni ortamlara girebilir yeni insanlarla tanışma fırsatı bulabilirsiniz.


22 Mart 2017 : İş yaşamınızdaki yapay dertlerinizi yakında halledeceksiniz. Hakkında olumlu düşünceleriniz olan birine kefil olmanız söz konusu. Bu, ciddi bir satın alma işi gibi görünüyor. Sosyal birisiniz. Ama sosyalliklerinizin bazıları biraz izne bağlı gibi. Sevgilinizle bu anlamda yaşadığınız küçük, küçük sorunlar, konuyu abartmamanız halinde çözülebilecek.


22 Mart 2016 : Kışın gelişiyle oluşan gerilimi, enerjinizi yararlı noktalarda harcayarak yenilikler yapmakta kullanabilirsiniz. O zaman yaşadığınız olaylar size mutluluk verebilir. Çünkü hareketli ve renkli bir ilişki, pek çok sorununuzu size unutturabilir. Ne var ki bir paylaşma ile ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Dikkat etmelisiniz. Böylece her şeyin yolunda gitmesini sağlayabilirsiniz.


22 Mart 2015 : Bugün güzel fırsatlarla ve olumlu açılarla destekleniyorsunuz. Ayrıca sosyal yaşantınızla dikkat çekiyor ve itibar kazanıyorsunuz. Yeni konular ilginizi çekiyor ve risk alabilecek cesarete sahipsiniz. Sağlık ve günlük düzeninize ilişkin detaylarla ilgilenebilirsiniz. Stres sağlığınızı negatif etkileyecektir.


22 Mart 2014 : Sevdiklerinizle aranızın gerginleşebileceği ve onlarla ilgili yanılgılar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İç dünyanızda nedenini bilemediğiniz bir coşku hissedebilir, beklenmedik duygusal çıkışlar gösterebilirsiniz. Araştırmaya ve öğrenmeye önem verebileceğiniz bir gün.


22 Mart 2013 : Birçok özelliğinizle benzeştiğiniz biriyle geleceğe yönelik planlarınız var. Bazı sorumluluklarınızın bu kafa birliği içinde sekteye uğradığı düşünülüyor.Bugünlerde, zihninizi meşgul eden düşüncelerin bir kısmı zorlama alınmış kararlara dönüşebilir. Bu düşünceleri birlikte paylaştığınız insanların heyecanlarının etkisinde kalmış gibisiniz.


22 Mart 2012 : Akraba ilişkilerine çok bağlısınız. Bu yüzden kendi problemlerinizle baş başa kalma fırsatınız pek olmuyor. Ama bu konularda alan, veren memnun ilişkiler içindesiniz. Bugünlerde bir ziyaretle ilgili çevrenizde biraz hoşnutsuzluklar olacak. Ziyaretin arkasındaki günlerde, çevrenizden gelecek kışkırtmalarla, biraz canınız sıkılacak gibiyse de bu sıkıntı kısa ömürlü.


22 Mart 2011 : Belli gizlilikler içinde sürdürmeye çabaladığınız bir ilişkinizde, sizin dışınızdaki bazı açıklamalar problem yaratabilir. Kendinize fazlaca yöneldiğiniz geçmiş dönemlerde, eksik bıraktığınız konular ve ihmal ettiğiniz ilişkilerle ilgili olarak, bugünlerde yüzleşmelere zorlanabilirsiniz. Aile ilişkilerinizdeki bazı duygusal gereksinimlerin çözümünde siz varsınız.


22 Mart 2018 : İlişkinizle ilgili güvensizliğiniz, son günlerdeki genel güvensizliklerinizin bir parçası olabilir. İlişkinizi, partnerinizi ve kendinizi daha iyi tanımanız için fırsat dolu bir gün olabilir.


22 Mart 2017 : Her şeyin mükemmel gitmesi zaman zaman sizi korkutuyor. Oysa daha uzun bir süre, bu mükemmel durum sürecek gibi gözüküyor. Bu duyguyu, çok beyniyle yaşayan birisiniz. Ardı arkası kesilmeyen hesaplarınız var.


22 Mart 2016 : Sevgilinizin iş ortamının sosyallikleri, bazı ilginçliklerle sizi de içine alabilir. İlişkinizdeki duygu yoğunluğunuzla ilgili bu sıralar alabileceğiniz uyarılar, haklılık taşıyacak.


22 Mart 2015 : Yakın ilişkiniz için gergin bir gündesiniz. Partnerinizle fikir ayrılıkları yaşayabileceğiniz bir gün. Çevrenizdeki konuşmalardan etkilenebilir, rahatsız olabilirsiniz. Reaksiyon göstermemelisiniz.


22 Mart 2014 : Sevdiğinizle iyi anlaşabileceğiniz bir gündesiniz. Gezip alış-veriş yapmak ilişkinizi olumlu yönde etkileyebilir.


22 Mart 2013 : Birlikte olduğunuz kişi size sırılsıklam aşık. Kuşkucu davranmanıza hiç gerek yok. Bu şekilde, uzun vadede o kişiyi kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. O sizle ciddi bir ilişkiye girmek istiyor.


22 Mart 2012 : Aşk yaşamınızda iyi giden ilişkiniz bugün bazı yanlış anlaşmalar nedeniyle bozulmaya yüz tutacak. Oysa siz sevgilinize olan duygularınızın içtenliğinden bahsetmek istemiştiniz. Ailenizin bu ilişkiye soğuk baktığı anlamını çıkaran sevgiliniz gururunu kurtarmak için sizden uzaklaştı ama bu uzaklaşma uzun sürmeyecek size yine dönecektir. Siz de bundan sonra konuşmalarına daha özen göstermelisiniz.


22 Mart 2011 : Yeni duygusal oluşumlara sandığınız kadar kapalı görünmüyorsunuz. Gerilerde bıraktığınız beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı iyi gözlemleyin.


22 Mart 2018 : Başarılı olabileceğiniz bir gün. Ãœstlerinizle ilişkinizde daha az ısrarcı olmanız gerekebilir. Dik başlı ve inatçı olduğunuza dair bir önyargı var. Uyumlu bir çalışan olduğunuzu kanıtlamak için bir fırsat doğabilir. Bu fırsatı iyi kullanmanız sizin elinizde.


22 Mart 2017 : Bugün iş yerinizde kaygılı yaklaşımlar içine girmeniz mümkün. Ortak çalışmalardan ve yatırımlarda sorunlar yaşayabilirsiniz. Kısa yolculuklar gündeme gelebilir ve iş çevrenizle iletişiminizde artış gözleyebilirsiniz.


22 Mart 2016 : Bazı ortaklarla birlikte başlamış olduğunuz önemli bir proje bugün birkaç aksaklık belirmesi söz konusun olabilir ama siz soğukkanlı davranarak bu sorunu çözümleyeceksiniz.


22 Mart 2015 : Bugün iş konularında akılcı bir tutum izlemeli ve duygularınızı geri plana bırakmalısınız. Çalışmalarınızı hızlandırmak zorunda kalmanız sizi strese sokabilir. Bu yüzden karamsar bir tutum içine girebilirsiniz.


22 Mart 2014 : İş yerinizde bugün gergin bir ortam oluşacak ve siz buna tepkisiz kalmak isteyeceksiniz. Günlük işlerinizin dışında başka bir konuyla ilgilenmek istemeyeceksiniz.


22 Mart 2013 : İş yerinizde ortada dolaşan söylentilerden güvensizlikler yaşayacak kadar etkilenmemelisiniz. Son zamanlardaki aksaklıklar pek uzun sürmeyecek gibi, içinizi rahat tutabilirsiniz.


22 Mart 2012 : Bugün yorucu ve yoğun zaman zaman da stresli bir iş günü geçireceksiniz. İşinizle ilgili bazı söylentiler ve sorunlar iş yerinizi denetime zorunlu hale getirdi. Böyle durumlarda en önemsiz eksikler bile büyütülür. Siz ne kadar kendinize güvenseniz de karşınızdakileri sizlere aldığı tavrı bilmediğinizden dolayı sıkıntılı anlar geçireceksiniz.


22 Mart 2011 : Yakında bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu. Yeni tasarılara ilgi duyacaksınız. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.


22 Mart 2018 : Parasal ortaklıklar son derece ilgi çekici olabilir. İstediklerinizi elde etmek için çok daha büyük bir çaba sarfediyorsunuz. Değişen koşullar sizi huzursuz kılsa bile sürprizler ve yaklaşımlarla bu problemlerin üstesinden gelebilirsiniz.


22 Mart 2017 : Bugün parasal konularda zaman zaman kontrolü kaybedeceksiniz ve harcamalarınıza yön vermekte zorlanacaksınız.


22 Mart 2016 : Şanslı bir insan olmanıza rağmen karamsar davranıyorsunuz. Halbuki biraz talih oyunlarına eğilseniz hiç de durumun kötü olmadığını görürsünüz. Hatta belki de kazanan siz bile olabilirsiniz. Yeterki inancınız olsun.


22 Mart 2015 : Parasal konularda iniş çıkışlar yaşayabileceğiniz bir gün. Maddi konularda duygusal kararlar almamaya dikkat etmeniz gerektiği söylenebilir. Girişimci yönünüzü ortaya koyabileceğiniz alanlar arayışında olabilirsiniz.


22 Mart 2014 : Bir yakınınıza almak istediğiniz biraz pahalı bir hediye bütçenizi sarsacak gibi görünüyor. Bu yüzden kararsızsınız. Bugün akşam saatlerinde yeni fiyat araştırmaları yapabilirsiniz.


22 Mart 2013 : Uzun vadeye çözüm olmayacak geçici para girdilerini, harcama fırsatı olarak değerlendirmemeniz gerekiyor. Önümüzdeki günlerde uzaktan izlemenizin yetmeyeceği bir para tartışmanız olabilir.


22 Mart 2012 : Birkaç güne kadar elinize geçecek para ancak normal yaşamınıza yetecek kadar olduğu için istemesiniz de bazı gereksinimlerinizi almak için diğer ayları bekleyeceksiniz.


22 Mart 2011 : Çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından ilgili. Sevinçler ve üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam.


22 Mart 2018 : Aile bireylerinden birisiyle daha yakın ilişkiler içinde olmanız gerekiyor. Uzaktan onun sorunlarını anlayamıyor ve sıcak ilişki kurmakta zorlanıyorsunuz


22 Mart 2017 : Yakınınızın birtakım arkadaş ilişkileri sizi düşündürüyor. Bazı durumlarda karşı çıkış biçiminiz pek yapıcı olmuyor, buna dikkat etmelisiniz.


22 Mart 2016 : Çalışma hayatında başınıza gelen aksilikler sizi çok yıpratıyor. Bu yüzden bugün iç dünyanıza dönebilir, günlük işlerinizi yaparken sıkıntıya düşebilirsiniz.


22 Mart 2015 : Parasal konularda çok daha dikkatli olmanız gerekiyor. Kayıplara uğrayabilirsiniz.


22 Mart 2014 : Sürekli yüzyüze geldiğiniz bir insan hakkınızda ileri geri konuşmaya başladı. İnsanlara güvenip de sırlarınızı vermekten kaçınmalısınız.


22 Mart 2013 : Çok övülen duyarlılığınız bu sıralar zaafa uğramış gibi. Gözden kaçırdığınız bazı sorumluluklarınız, yakın çevrenizi şaşırtabilir


22 Mart 2012 : Aşk ilişkilerinize ailenizi ve özellikle onların olumsuz fikirlerini sokmayın. Sevgililer genelde aileleri kendilerine rakip görürler.


22 Mart 2011 : Size biraz kapalı yaklaşan biri var. Onda istediğiniz netliği hiçbir zaman göremeyeceksiniz.


22 Mart 2018 : Dostlarınızın kıymetini bilin. Onların varlığı ortaya çıkarmak istediğiniz mücadeleci yanınızı tetikleyecek. “Bir elin nesi var iki elin sesi var” sözünü hatırlayın. Bireysel bir istek bile olsa buna doğru kişileri ortak etmelisiniz.


22 Mart 2017 : Aşkta ve kumarda var olan bariz riskleri görmekte zorlanabileceğiniz ve bu nedenle de önlem almakta gecikebileceğiniz etkiler altındasınız. Maceraya gerek yok. Tarafsız ve sizi anlayan arkadaşlarınızdan rehberlik isteyin.


22 Mart 2016 : Herkesin eşit emek ya da para ortaya koyacağı faydalı bir girişim konusunda bazı fedakârlıklar yapmanız gerekebilir. Size göre gereksiz gibi görünen bir harcama ortak amaca hizmet ede-cekse bir şekilde yeri dolacaktır.


22 Mart 2015 : Bugünlerde elinizi attığınız her işinters gitmesi sizi üzüyor. Yaşadığınızaşk özelliğini yitirmiş. Ancak kısa birsüre sonra bu durumu aşacak, tekrareski mutluluğunuza döneceksiniz. Harcamalarınızıkontrol altına almakta zorlanıyorsunuz. Lükseolan merakınız bütçenizi sarsmaya başladı.


22 Mart 2014 : Bugün yeni öğreneceğiniz bilgiler size çok şey kazandıracak. Tahmin etmediğiniz bir ortam-da ufkunuzu genişletecek yeni deneyim fırsatları karşınıza çıkabilir. Akşam saatleri fikir alışverişleri ve sohbetler için uygun.


22 Mart 2013 : Bugünü ister çalışarak ister serbest bir şekilde geçirin sahnede olup alkış alacak şeyler yapabilirsiniz. Doğal yeteneklerinizle insanları etkilemekte zorlanmayacaksınız. Aşk konusunda da şans sizden yana görünüyor.


22 Mart 2012 : Sevgiliniz sizi kontrol etmek isteyebilir. Yaşamınıza uymayan kısıtlamalar getirilmesine izin vermeyin. İş yerinde ulaştığınız başarı çizgisi gözlerden kaçmıyor. Terfi alma olasılığınız bu aralar çok yüksek. Yaşadığınız olumsuz maddi gelişmeler canınızı sıkmasın. Yakında herşey düzelecek.


22 Mart 2011 : Mücadele etmek, kavga demek değildir. Bunu çözemeden, yeni taktikler geliştiremeden işinizde verim alamazsınız. Maddi kayıplarınız devam edebilir. Sevdiğiniz kişi sizden sadece biraz daha ilgi bekliyor.


22 Mart 2013 : Bugün, özel konuların yer aldığı ve kafanızda şekillendirdiğiniz çalışmaların ön aşamasında bir çalışma sergiliyor ve sadece kendinize güvenmek istiyorsunuz. Venüs aile evinizde ilerlerken, özel zevkler konusunda gizlilikler söz konusu olabilir. Duygularınızı kolay ifade edemeyeceğiniz bir gün içindesiniz.


22 Mart 2012 : Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Bugün, duygusal konularda bazı çekişmeler söz konusu olacak. Partnerinizle aranızda güç savaşı var. Olaylara belli bir felsefeyle yaklaşarak, enerjinizi istediğiniz gibi dengeleyeceksiniz. Çevresel koşullar sizi para harcamanız konusunda tetikleyici oluyor.


22 Mart 2018 : Yaşadığınız değişikliklere ayak uydurmakta zorlanıyorsunuz. Ancak biraz sabırlı olmayı öğrenmek ve fedakarlık yapmak gerekiyor. Planlarınızı iki kez düşünmeli hazırlık döneminizi sağduyulu bir şekilde geçirmelisiniz. Kontrol edemediğiniz konularda ise hayatınıza karmaşa girebilir. Bu dönem daha yararlı işler çıkaracağınız kolektif paylaşımlar içinde olabilirsiniz.


22 Mart 2017 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


22 Mart 2016 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


22 Mart 2015 : Maddi konuları daha çok önemseyeceğiniz, yeni arayışlara gireceğiniz şartlar içindesiniz. Elinizdeki kaynakları tutmak ve yatırım odaklı kararlar almak açısından şansı olacaksınız. Ancak riskten uzak durmalı, aşırı, iyimser olmaktan kaçınmalısınız. Geçmişten beklediğiniz paralarda ise olumlu ilerlemeler var. İş hayatında edindiğiniz tecrübeler size ek kazançlar getirecek.


22 Mart 2014 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


22 Mart 2013 : Artık her alanda kendinize güveniniz artmakta. Dışadönük etkilerle sosyal hayatın getirdiği hareketliliğe eşlik etmektesiniz. Kendinizi öne çıkaracağınız, yaptıklarınızla dikkat çekeceğiniz yaratıcı işler ön plana geçebilir. Aşk ilişkilerinde aşırı ben merkezci ve aceleci yanlarınız sorun olabilir. Hayatın getirdiği keyifleri dozunda yaşamaya çalışın.


22 Mart 2012 : Gün ortasına kadar sizi sıkıştıran ve zorlayan şartlar sürecek. Elinizdeki işlere odaklanmak, fazladan fedakarlık yapmak gerekebilir. Daha sonra Ay burcunuzda gezinmeye başlıyor. Tüm planlarınızı hayata geçirmek, istediğiniz yenilenmeleri yaşamak kolaylaşıyor. Kendinizi ortaya koyabileceğiniz kişisel başlangıçlar açısından uygun bir zemin yaratabilirsiniz.


22 Mart 2011 : Ortaklıklar ve parasal gelişmeler sizi yakından ilgilendiriyor. Bu alanda değişim kaçınılmaz olarak hayatınıza girecektir. Yorucu koşullar, ortağın para durumundan kaynaklanan sorunlar öne çıkabilir. Kendi maddi durumunuzu güçlendirmeye bakmalı, risk almamalısınız. Miras ya da sigorta gibi konular sizi bağlayan sonuçlar getirebilir.


22 Mart 2018 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


22 Mart 2016 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


22 Mart 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


22 Mart 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


22 Mart 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


22 Mart 2012 : Gün ortasına kadar sizi sıkıştıran ve zorlayan şartlar sürecek. Elinizdeki işlere odaklanmak, fazladan fedakarlık yapmak gerekebilir. Daha sonra Ay burcunuzda gezinmeye başlıyor. Tüm planlarınızı hayata geçirmek, istediğiniz yenilenmeleri yaşamak kolaylaşıyor. Kendinizi ortaya koyabileceğiniz kişisel başlangıçlar açısından uygun bir zemin yaratabilirsiniz.


22 Mart 2018 : GEREK aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Davranışlarınızı kontrol altına alamayabilir ve kırıcı olabilirsiniz. Midenize dikkat.


22 Mart 2017 : Macera ruhunuzu harekete geçirmek üzere. Aşk yaşamınızda başınız dönüyor adeta. Tüm sorunlarınızı bir kenara bırakmış sadece aşk hayalleri içindesiniz.


22 Mart 2016 : AŞK: Gururunuza aşırıdüşkünlüğünüzden dolayıpartnerinizle süreklirestleşiyorsunuz. Çabuksinirlenmek yerine kendiniziyatıştırmayı denemelisiniz.PARA: İçsel sıkıntılarınız heralanda artıyor. Ancak çözüm üretmekte geçkalmayın. Maddi sıkıntılarınız başlamadı ama böyledevam ederseniz tehlike kapınıza dayanabilir.SAĞLIK: Kendinize her zaman güvenen yapınızsebebi ile bugün sağlığınızı da korumuyorsunuz.


22 Mart 2015 : Ay#39#ın bulunduğu konum, karşılıklı ilişkilerinizde sizi güven arayışına itiyor. Siz üzerine gittikçe, onlar kendini savunmak zorunda kalıyor. Bu tür çelişkiler karşılıklı yıpranmaya neden olacağı için kendinizi kontrol etmek zorundasınız.


22 Mart 2014 : Hem radikal hem de duygusal olmaya çalışıyorsunuz. Ama bu durumu idare edecek güce sahip değilsiniz. Duygusal yönünüz ağır bastığı için hata yapıyorsunuz.


22 Mart 2013 : Politik konulara eğilimli görünüyorsunuz. Çevrenizde herkese mavi boncuk dağıtır durumdasınız.


22 Mart 2012 : Maddi olarak şanslısınız ancak maneviaçıdan değilsiniz. Partnerinizle aranızdakisorunlar sizleri yoracak.


22 Mart 2011 : Zor günler geçiriyorsunuz. Yaşadığınız zor günlerin etkisi üzerinizde. Ama bugün eğlenceli olacak.


22 Mart 2018 : Ailenizin maddi problemlerinin gündeme gelmesi, iş temponuzdaki yoğunluğunuzu arttırırken, birçok işinizi, gün içine sığdırmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluk duygunuzu gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz.


22 Mart 2017 : Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.


22 Mart 2016 : Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.


22 Mart 2015 : Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.


22 Mart 2014 : Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.


22 Mart 2013 : İstediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren aşk hayatınız hakkında sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Son günlerde yaptığınız verimli çalışmalar ve yeni fikirlerinizle dikkat çekmeye başladınız. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed