Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

22 Ocak Hangi Burç?


Burcunuz Kova,

Geçmiş Yorumlar:

22 Ocak 2015 : 21 Ocak 12 Şubat aralığında, herkes kadar iletişim problemlerine siz de açıksınız. Ancak, aslında hayatınızı, ilişkilerinizi veya elinizdeki işleri gözden geçirip ilerlemek istediğiniz alanlarda hazırlık yapma fırsatı da yakalayabilirsiniz bu dönemde. Tüm burçlar için gün geneli: Kaos meraklıları çok özlemiş olabilir belki. hemen müjdeyi verelim: 21 Ocak’ta meydana gelecek Merkür gerilemesi Kova burcunda başlıyor ve 12 Şubat’ a kadar yine iletişimsel sorunlara ve yanlış anlaşılmalara neden olmak üzere hayatımıza dahil oluyor. Yani, bir kredi kartı borcu ödeyebilmek ya da faturaları yatırmak için bankalarda, rötar yapan uçaklara veya bozulan araçlara binebilmek için terminallerde saatlerce beklemeye başlıyoruz(her gün değil tabii, bazı günler ağırlıklı). El birliği içinde çöken bilgisayar sistemleri, bozulan elektrikli veya mekanik cihazlar, bunlara ek olarak unuttuğumuz eşyalar, anahtarlar, kaybolan evraklar, yanlış atılan mesajlar, yanlış adrese giden gönderiler, yanlış aramalar vb türünde gelişmelerle sabrımızı sınıyoruz ve bunlar yetmezmiş gibi söylediklerimizi yanlış anlayan veya söylediklerinden hiç birşey anlamadığımız kişiler yüzünden ilişkilerimizi geriyoruz. Güzel şeyler yok mu? Tabii ki var: Geçmişle bağlantılı iş veya projeleriniz tekrar gündeme gelebilir ya da eski arkadaşlarınızla planlar yapabilir veya tesadüfen karşılaşarak sevinebilirsiniz. Eski aşklar canlanabilir veya tamamlanması gereken işlerin üzerinden geçme fırsatı bulunabilir. Tamamlanması gereken işler için güzel bir dönem olabilecekken, yeni başlangıçlar yapmak için 14 Şubat’a kadar beklemek daha doğru olacaktır. Epostalarımı doğru zamanda yollayamazsam, kahve falıyla idare edebilirsiniz umarım. Yukarıda her burç gerilemeyi özellikle hangi alanda yaşıyor, onu ele aldım. Burç yorumunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


22 Ocak 2014 : Bazı eleştiri veya şikayetler söz konusu olabilir. Bu durumda yorumları dikkatle dinlemekte ve ele almakta fayda var. Duygusal konuları ele alış biçiminiz özel yaşamınızda fark yaratmanıza yardım edebilir. Geçmiş hatalarınızdan çıkarılması gereken dersler olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


22 Ocak 2013 : Kendi çabanızla kendinizi geliştirmeniz övgüye değer. Bu gelişim, şu an anlamıyor olabilirsiniz ama önemli sonuçlar verebilir. Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir ve planlarınızı bir ilgi alanınıza başlamaya uygun şekilde düzenleyebilirsiniz. Evde vakit geçirmeniz sorun çıkatmaya çalışan kişilerden uzak kalmanızı sağlayabilir. Konfor ve mutluluk getirecek planlar yapabilirsiniz. Disiplinli olmalısınız. Niobe


22 Ocak 2012 : Olaylar geleceğe büyük umutlarla bakmanıza, büyük hayal ve planlar içinde olmanıza sebep olabilirler. Söz verdiğiniz şeyleri yerine getiremezseniz zor durumda kalabilirsiniz. Farkında olun veya olmayın son zamanlarda biraz zayıf düştünüz. Kendinizi toparlamalısınız.


22 Ocak 2011 : Kararsızlığınızı çok çabuk yenmeye çalışmalısınız. Bunun için de yakın bir dostunuzdan manevi yardım göreceksiniz. Bu moral ve ruhsal teşvik ile işlerinizi oldukça çabuk halledebiliyor ve isteklerinizin ne olması gerektiğine uygun karar verebiliyorsunuz. Bu dönem şanslı olduğunuzu ve şansınızın da sizi bir süre destekleyeceğini göreceksiniz.


22 Ocak 2015 : Aile yaşantınız konusunda geçmişten kaynaklanan bazı problemler tekrar ortaya çıkabilir. Bunları tek başınıza çözümlemek isteyebilirsiniz. Özel yaşantınızın olumsuz etkilenmemesi için sorununuzu paylaşmalısınız. İç gerilimleriniz yüzünden sıkıntılı anlar geçirmeniz mümkün.


22 Ocak 2014 : Hafta sonu gittiğiniz bir yerde tanık olduğunuz bazı olaylar sizi dünyadan koparmış gibi görünüyor. Üzerinizde bıraktığı etkiyi bir türlü atamıyorsunuz. Kendi yaşadığınız, çok zaman da beğenmediğiniz yaşamınızın değerini şimdi daha iyi anlıyorsunuz. Sizi küçük bir üzüntü bekliyor. Nedeni siz değilsiniz, ama bu üzüntüyü yaşamamak için üzerine gidip halletmeye çalışacaksınız.


22 Ocak 2013 : Bugün üzerinizdeki gerginliği ancak akşama doğru atacaksınız. Para ve maddiyat konularındaki belirsizlik daha bir süre devam edecek. Sevdiğiniz insanlarla görüşme olanağı bulup, onların size olan ilgisini gördükten sonra daha ılımlı ve uyumlu bir ruh haline kavuşacaksınız. Bir büyüğünüzün rahatsızlığı aile gündemine oturmuş durumda. Bu da sizde çeşitli kaygıların oluşmasına etken oluyor.


22 Ocak 2012 : Arkadaş çevrenizdeki bazı sorunlu ilişkiler size artık biraz itici geliyor gibi. Bir akraba ziyaretiniz var. Bu ziyaretten dönüşünüz yeni umutlara açık olabilir.Sizi mutlu görmeye çalışan birisinin niyetiyle ilgili araştırmalar içindesiniz. Bununla ilgili kısa bir kararsızlık yaşayacaksınız. Alacağınız duyumlara duyduğunuz güvensizlikler, yanılgılar getirebiliyor.


22 Ocak 2011 : Arkadaş çevrenizdeki bazı sorunlu ilişkiler size artık biraz itici geliyor gibi. Bir akraba ziyaretiniz var. Bu ziyaretten dönüşünüz yeni umutlara açık olabilir.Sizi mutlu görmeye çalışan birisinin niyetiyle ilgili araştırmalar içindesiniz. Bununla ilgili kısa bir kararsızlık yaşayacaksınız. Alacağınız duyumlara duyduğunuz güvensizlikler, yanılgılar getirebiliyor.


22 Ocak 2015 : Genel bir huzursuzluk duygusu yaşayabilir, sorunlarınızdan kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. Aşk yaşamınızda sizi bu durumdan kurtaracak güzel gelişmeler olabilir.


22 Ocak 2014 : Gündelik sorunların aşk yaşamındaki olumsuzluklarını görüyor ve umutsuzluğa kapılıyorsunuz. Gündelik sorunların etkileyemeyeceği bir aşk istiyorsunuz. Yakın gelecekte böyle bir şey görünmüyor.


22 Ocak 2013 : İçinizde gizli bir kıskanılma arzusu barındırıyor gibisiniz. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirmeye çok hazır görünüyorsunuz..


22 Ocak 2012 : Sevgi bağlarınız oldukça sağlam. Buna karşın ilişkinizin dışarıya verdiği imaj oldukça farklı. Her an bitecek gözüyle bakılan beraberliğinizde süreklilik kazanmış küsüp barışmalar, kafaları karıştırıyor.


22 Ocak 2011 : Sevgi bağlarınız oldukça sağlam. Buna karşın ilişkinizin dışarıya verdiği imaj oldukça farklı. Her an bitecek gözüyle bakılan beraberliğinizde süreklilik kazanmış küsüp barışmalar, kafaları karıştırıyor.


22 Ocak 2015 : Ay, bugün mesleki sorunların ve sağlık konularının ön planda olabileceğini belirtiyor. Zihinsel aktivitenizden rutin işlerinizi düzenleme konusunda faydalanabileceğiniz görülüyor. Ruhsal gerginlik sizi hassaslaştırabilir.


22 Ocak 2014 : Bir haksızlığın karşısındasınız. Bu haksızlık sonucu doğacak sorunlarda sizi sorgulama durumundaki kişi bütün gelişmeyi dikkatle izliyor. Bu haksızlığa hiç tepki vermemekle en akılcı tavrı göstermiş olacaksınız.


22 Ocak 2013 : Bugün daha çok ilgilendiğiniz ve zevk aldığınız işlerle ilgileneceksiniz. Bu çalışmaları sevmediğiniz insanlarla ortak yapacaksınız fakat yine de bu durum keyfinizi bozmaya yetmeyecektir.


22 Ocak 2012 : İş çevrenizde iyi dostluklarınız var. Bugünlerde onlarla önemli görüşmeleriniz olabilir. Teknik gelişmelerin gerisinde kalmak istemeyecek, bunun çarelerini arayacaksınız.


22 Ocak 2011 : İş çevrenizde iyi dostluklarınız var. Bugünlerde onlarla önemli görüşmeleriniz olabilir. Teknik gelişmelerin gerisinde kalmak istemeyecek, bunun çarelerini arayacaksınız.


22 Ocak 2015 : Bugün bir miktar daha önlemci olmanızda fayda var. Günün başlarında alacağınız maddi içerikli haberler öğleden sonra daha çabuk davranmanız gerektiğine işaret edebilir.


22 Ocak 2014 : Şans oyunlarına düşkünsünüz Bu düşkünlük sizin küçük paralarınızla birlikte büyük umutlarınızı da bağlıyor. Bugünlerde bir kefil olma olayından başınız ağrıyacak.


22 Ocak 2013 : Geliriniz belli olmasına rağmen, sanki bir yerlerden fazladan para gelecekmiş gibi gönül rahatlığı içinde harcamaya devam etmemelisiniz. Para konusunda aşırı iyimsersiniz.


22 Ocak 2012 : Yakınlarınızın harcama konusundaki dağınıklıklarını ciddi bir sorun olarak ele alıyorsunuz. Para konularındaki mutlak hakimiyetiniz, özellikle bir kişiyi epeyce rahatsız ediyor.


22 Ocak 2011 : Yakınlarınızın harcama konusundaki dağınıklıklarını ciddi bir sorun olarak ele alıyorsunuz. Para konularındaki mutlak hakimiyetiniz, özellikle bir kişiyi epeyce rahatsız ediyor.


22 Ocak 2015 : Gün içinde iş yaşamında ortaya çıkan detay gerektiren çalışmalar sizi fazlasıyla yorabilir.


22 Ocak 2014 : Soğukkanlı olmanız gereken bir gün. Duygusal değil mantıklı davranmanızda yarar var.


22 Ocak 2013 : Bir bağlantınızla, bir daha hiç iş yapamayacak şekilde gerginleşiyorsunuz. Bugünlerde iş yaşamınızda daha bir sakin olmanız gerekecek.


22 Ocak 2012 : Bugünlerde önlem almamanız halinde, maddi anlamda bir sarsıntı yaşayabilirsiniz. Sonuca çabuk ulaşmak için zorladığınız bir mesele, size biraz pahalıya mal olabilir.


22 Ocak 2011 : Bugünlerde önlem almamanız halinde, maddi anlamda bir sarsıntı yaşayabilirsiniz. Sonuca çabuk ulaşmak için zorladığınız bir mesele, size biraz pahalıya mal olabilir.


22 Ocak 2015 : İşyerinde duyacağınız bazı haberler sizi şaşırtabilir. Siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalmanız mümkün.


22 Ocak 2014 : Bugün seyahatler ve hukuki konularınız beklenmedik şekilde ilerleyebilir. Yaptığınız planlar tutmazsa bu vazgeçmenize sebep olmasın. Rehber niteliğindeki kişilerin desteğine ya da bunun işe yaramasına bel bağlamayın.


22 Ocak 2013 : Genel anlamda yaratıcılığınız yüksek olacak. Kendinizi ortaya koymak ve yeteneklerinizi sergilemekte zorlanmayacaksınız. Konuşma ve yazışmalarınızla dikkat çekip fark yaratacak bir tarzınız olacak gün boyunca. Ancak ilişkilerinizde biraz daha toleranslı olmalısınız.


22 Ocak 2012 : Sevgilinizin şikâyetlerini küçümsemeyin. Ani çıkışlarınız var. Önünüzde duygularınızı sergileyeceğiniz firsatlarınız olacak. Bunlardan yararlanmaya çalışın. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz. İşinizi değiştirme arzunuz artıyor. Gereginden fazla beklenti içine girmemeye dikkat edin.


22 Ocak 2011 : Başarı için doping etkisi yapacak faktörleri iyi kullanmanız sizi hedefinize daha çabuk ulaştıracaktır. Ortak projelerde titiz bir etüt çalışması yaparsanız oluşacak olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz.


22 Ocak 2013 : Aynı anda bir çok işi bir arada yapmanız sayesinde, kendinize daha fazla zaman ayırabiliyorsunuz. Bugün sosyal evinizde  yer alan Ay’dan etki alıyor ve fikirlerinizde değişimler yaşıyorsunuz. Partnerinizin sizi anlaması güçleşebilir. Bugün, sizi mutlu edecek bir alış veriş yapma telaşı içindesiniz.


22 Ocak 2015 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


22 Ocak 2014 : Uzaklarla ilgili tasarılar ve yeni ilişkiler sizi hareketli kılıyor. Bu konularda yeni planlar ve hedefler peşinde olabilirsiniz. Ancak daha sağ duyulu olun, olayları gözlemleyerek adım atın. Yeni destekler bulmakta zorlanabilirsiniz. Ãœzerinde çalışılan akademik bir konuda ise daha fazla çaba gösterilmeli. Hayatı farklı yönlerden sorguladığınız bu dönem yalnızlık ihtiyacınız artıyor.


22 Ocak 2013 : Dışadönük ve dinamik etkilerle güne başladınız. Kişisel açıdan sizi canlı ve girişken kılan her konuda dikkat çekebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde yaşadığınız iyimserlik size güven getirecek. Bu günlerde yaratıcı uğraşların size katacağı olumlu etkiler var. Daha görünür olacağınız, başarının keyfini çıkaracağınız söylenebilir. Spekülatif konularda daha dikkatli olmalısınız.


22 Ocak 2012 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


22 Ocak 2011 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


22 Ocak 2015 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


22 Ocak 2014 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


22 Ocak 2013 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


22 Ocak 2015 : Kartınız Kader Çarkı... Kendinize ilgisizliğinizin farkına vardınız ve bugünlerde daha çok kendi çıkarlarınız için bir şeyler yapmaya karar verdiniz. Buna ihtiyacınız vardı.


22 Ocak 2014 : Kartınız Zenginlik... Kalbiniz oldukça iyi. Bol gönüllü oluşunuz biliniyor. Herkese yardım etmeye çalışmaktan vazgeçmenizde fayda var. Bazen kendinize bile yetişemiyor gibisiniz.


22 Ocak 2013 : Kartınız Kaynak.. Parasal açıdan zorlu günler geçirmenize rağmen dış görünüşünüzde güçlü bir bağlantınız var. Her ne kadar dik durursanız o kadar sosyal çevreniz olacak.


22 Ocak 2012 : AŞK: En büyük arzunuz güvenve sadakat. Buna öylesineinanmışsınız ki bazen sevdiğinizkişi size bilgelik taslıyor siz iseözverili davranıyorsunuz. Daimaaşkta sadık ve iyimser birtablo çiziyorsunuz.İŞ: İşinizde gelişen tüm yeniliklerin nimetlerindenfaydalanarak ufkunuzu genişletiyorsunuz.Fırsatların önünüze sunulması size büyük yararsağlıyor. İş konusunda hayatı ciddiye alıyorsunuz.SAĞLIK: Dar giysileri giymeyin. Sorunlar olabilir.


22 Ocak 2011 : Heyecanınızı yansıtabiliyorsunuz. Partnerinizle ilgili olumlu gelişmeleri dostlarınızla paylaşıyorsunuz.


22 Ocak 2015 : İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.


22 Ocak 2014 : Sevgilinizin birtakım davranışları moralinizin bozulmasına yol açabilir, halbuki bunların sizinle hiç ilgisi yok, siz aşırı alıngansınız. Kendinize olduğu kadar bugüne kadar güveninizi kazanmış olana da güvenin. Beraber çalıştığınız insanlara karşı gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.


22 Ocak 2013 : İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.


22 Ocak 2011 : Aşk hayatınız kritik dönemde, bununla ilgilenin. Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Onunla sorunlarınızı konuşarak, ilişkinizin devam edip etmeyeceği konusunda karar almaya çalışın. İş ortamınızda doğru olanı yapmaya çaba gösterin.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed