Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

23 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Oğlak,

Geçmiş Yorumlar:

23 Aralık 2014 : Oğlak burcunda oluşacak yeni ay ve yavaş yavaş burcunuzda toplanmaya başlayan gezegenler nedeniyle, önümüzdeki iki haftalık süreçte hayatınızı yenilemek ve yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Değişme isteği ve yüksek enerji yaratan bir süreç. Dünyayı kucaklayacak gücünüz var! 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: 22 Aralık’ta Oğlak burcunda oluşacak olan yeni ay ve yavaş yavaş Oğlak burcunda biriken gezegenler, hepimizin burcumuza göre yukarıda ele aldığım alanlarda yenilenme ve ilerleme sürecinde olduğumuzu gösteriyor. Bu haftanın en önemli gezegen geçişi ise, eğitmen gezegen Satürn’ün Akrep burcundaki eğitimini tamamlayıp, Yay burcuna geçecek olması. Bu gezegen geçişi kendini bir gün de hissettirmeyeceği ve etkisinin yol aldığı 3 yıl boyunca sürecek olması nedeniyle yıllık yorumlarımız biter bitmez ele alacağım bu konuyu daha geniş şekilde yorumlayacağım. Zira, önümüzdeki üç yıl boyunca gündemimiz değişiyor olacak. Uranüs Pluton sert açısının agresifleştiren, saldırgan kişileri ve ani gelişmeleri gündemimize taşıyan etkilerini geçen hafta Pazar günü yazmıştım. Bu hafta ve Şubat ayına kadar bu etkiler de devrede olacak bilginize…


23 Aralık 2013 : Tartışmaların ortasında kalırsanız, sessizliğinizi korumaya çalışmanızda fayda var. Aksi takdirde olaylar büyüyebilir. Sevginizi göstermeli, sorumluluk almaktan kaçınmamalısınız. Konuşarak değil, aktivitelerinizle duygu ve düşüncelerinizi göstermenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız.


23 Aralık 2012 : Bugün alışılmadık şeylerden uzak durmalısınız. Önceden bilmediğiniz bir yerde yemek yemek bile kötü olabilir. Bilmediğiniz olaylara girmemeli, yeni tanıştığınız kişilerle hemen samimiyet kurmamalısınız. Ayrıca aldatılmaya veya dolandırılmaya uygun bir dönemdesiniz. Buna da dikkat etmelisiniz. Anlayışsızlık meylindesiniz. Özellikle duygusal ilişkilerde karşınızdakilerin hislerini anlamak istemeyebilirsiniz veya yanlış anlayabilirsiniz. Karşınızdaki kimselerin yaklaşımlarını daha olumlu değerlendirmeli ve sıcak karşılıklardan çekinmemelisiniz. Yeni imkanlardan istifade etmeye çekiniyorsunuz. Herşeyin içine gözü kapalı şekilde dalabilecek kadar şanslısınız. Hiç birşeyden pişman olmayacaksınız. Ayrıca. Satın almak istediğiniz birşeyler varsa bugün ve yarın bu konularda şanslısınız. Alış verişlerinizi sonraya bırakmayın.


23 Aralık 2011 : Çok yoğunsunuz, kendinizi yormamaya çalışın. Çabuk karar verebilir, kararlarınızı çabuk yürürlüğe koyabilirsiniz. Bu dönemde alışverişlerde kazançlısınız. İhtiyaçlarınızı karşılamak için bu dönemi iyi kullanmanızda yarar var. İletişim kuramamak, bazı aletlerinizin veya dalgınlık nedeniyle bazı eşyalarınızın kaybolması gibi olaylar olabilir.


23 Aralık 2014 : Yengeçler bugün kalıbına sığmıyor. Aktif sporlara katılmak isteyebilir, ya da gece dışarı çıkmaya karar verebilirsiniz. Enerjiniz bugün sizi adeta rahatsız edecek. Sizi yakından tanımadan yargılayan kimseleri siz de ciddiye almamalısınız. Arkadaşlarınız ve aileniz nasıl bir insan olduğunuzu biliyor. Bugün çevrenizden övgüler alacaksınız.


23 Aralık 2013 : Can sıkıntısı ve moralsizlik yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilirsiniz. Zihninizi çok iyi kullanmanıza rağmen bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ailenizden biri ile derin bir sohbete dalabilirsiniz.


23 Aralık 2012 : Bugün genel olarak huzursuz bir gün geçireceksiniz. Aile bireylerinden birisi ile uzun zamandır aranız bozuk . Bugün istemediğiniz halde bu kişi ile aynı ortamda bulunacaksınız. Aranızdaki bu sorunların diğer aile fertleri tarafından eleştirilmesi söz konusu.


23 Aralık 2011 : Önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Onlarla ilgilenmek bazı planlarınızı alt üst edecek, ama hem duygusal açıdan hem de maddi açıdan onlarla geçireceğiniz günlerden hoşnut kalacaksınız. Epeydir yaşamak istediğiniz türden bir gün geçirebilirsiniz. Yaşama sevinciniz bugün iyice açığa çıkacak ve karşılığını bulacak.


23 Aralık 2014 : Bu aralar çapkınlığınız üzerinizde. Bir kişiye bağlanmaktan çok daldan dala konan kelebek olmak istiyorsunuz. Bu duygularınız uzun sürmeyecek, günün sonuna doğru yeniden romantik ruh halinize bürüneceksiniz.


23 Aralık 2013 : Aşk yaşantınız açısından sıkıntılı bir gün sizi bekliyor. Bugün bazı kararlar alabilir ve bunu sevgilinize de söyleyebilirsiniz. Ondan olumlu bir tepki beklemeyin, bunu hakketmediniz.


23 Aralık 2012 : Bugün ilişkinizde bir takım gerginlikler yaşayacaksınız. Sevgilinizle karşılıklı duygusal problemler yaşayacak ve bunu aşmak için çok çaba harcamak zorunda kalacaksınız.


23 Aralık 2011 : Onu derin ve ulaşılmaz bulduğunuz için ilişkiniz size çok heyecan veriyor. Uzun zamandır onu keşfetmeye çalışıyorsunuz. Her yeni keşfinizde keşfedecek bir yanını daha fark ediyorsunuz.


23 Aralık 2014 : Birkaç arkadaşınızla planladığınız bir projeden bugün kötü haberler alabilirsiniz. Belki de bu işte gerçekten hayır yoktu. Daha gerçekçi atılımlara yönelseniz iyi olur.


23 Aralık 2013 : İş ortamınızda her zamankinden çok çalışmanız gerekebilir ve üzerinize çok fazla yük alabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz ve bu doğrultuda çalışabileceksiniz.


23 Aralık 2012 : Bugün işyerinizde farklı konulara el atmak için zaman bulacaksınız ve fiziksel enerjinizi değişik alanlara taşımak isteyeceksiniz. İş yerinizde başarılı bir gün geçireceksiniz.


23 Aralık 2011 : Bazı önemli problemleri çözmenin huzurunu yaşıyorsunuz. Önümüzdeki günler sizin için stressiz ve sakin geçecek. Uzun zamandır böyle bir huzurlu iş ortamına ihtiyacınız vardı.


23 Aralık 2014 : Paraya olan ihtiyacınız bugün tepe noktasına varacak. Borç isteyecek bir yer de bulamayabilirsiniz. Hafta başındaki gereksiz harcamalarınızın cezasını çekiyorsunuz.


23 Aralık 2013 : Paranızı hesaplı kullanıyorsunuz. Birikimleriniz var ve bu birikimlerinizi karlı yatırım alanlarında değerlendirmek konusunda istek duyuyorsunuz. Bu konuda bugün girişimde bulunabilirsiniz.


23 Aralık 2012 : İşyerinizdeki gelişmeler para durumunuza da yansıyacak ve finansal açıdan çok rahatlayacaksınız. Bu durum sizde para harcama isteği uyandırabilir. Dikkatli ve bilinçli davranmalısınız.


23 Aralık 2011 : Çok sıkışık durumlarınızda onur duygusunu biraz abartıyorsunuz. Yakında yeni bir harcamanız olacak. Ama giden paranın karşılığında çok istediğiniz bir şeye kavuşacağınızdan bu masrafa o kadar aldırmayacaksınız.


23 Aralık 2014 : Görüştüğünüz bir başkası da varsa bunu sevgilinize söyleyin. Gerçeği bir başkasından duymasına çok az kalmış.


23 Aralık 2013 : Sağlık sorunlarınız konusunda daha duyarlı olmalısınız. Bugün doktora görünmenizde fayda var.


23 Aralık 2012 : Her şey sizin istediğiniz gibi olsun istiyorsunuz. Beklentilerinizin yanıtını alamadığınız zaman kırıcı olabiliyorsunuz.


23 Aralık 2011 : Bazı tutumlarınız insanlara kendisini sürekli size karşı savunmak zorunda olduğu hissi veriyor. Bir arkadaşınızın ilişkisine gereğinden fazla müdahale ediyorsunuz.


23 Aralık 2014 : Her şeyin olumlu gideceği, başarılarla dolu bir gün yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda yüklü ödemeler aldıkça bunun bir kısmını yeni projelerinize kaynak olarak kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı fazla sahiplenmeniz onu sıkabilir. Herşeye sinirlenmeyin. Daha hoşgörülü davranmaya çalışın.


23 Aralık 2013 : İlk kez gideceğiniz bir yer veya yeni tanışacağınız insanlarda, bugün aradığınız mükemmelliği bulamayabilirsiniz. Giderken yol tarifini de anlaşılır biçimde almaya gayret edin. “Nasıl olsa bulurum” diye boşuna dolaşabilirsiniz.


23 Aralık 2012 : Katılmayı düşündüğünüz bir çeşit eğitim programı varsa buna katılmak için kendiniz dışında gerçek bir engel olmadığını fark etmeniz yeterli. Yanlış anlaşılmalara müsait bir gün. Bu nedenle hemen tepki vermeden önce olanları ya da söylenenleri bir kez daha sorgulayın.


23 Aralık 2011 : Zengin bir hayal gücünüz var. Bunu mesleki faaliyetlerinizde kullanırsanız başarınıza olumlu bir katkıda bulunmuş olursunuz. Espri dojazınızı iyi ayarlayın. Bazen sınırı aşmanız karşınızdaki kişinin onurunun kırılmasına sebep olabilir. Beklediğiniz önemli haber bir kaç gün gecikebilir.


23 Aralık 2012 : Çevresel ilişkilerinizde kendiniz farklı bir şekilde ifade edeceğinizi biliyorsunuz. Beklediğiniz konuların ayağınıza gelmesi sizi olumlu motive edebilir.Güneş’in burcunuza geçmesiyle yaratıcılığınız ve neşeniz yerine getiriyor.. İçsel coşkularınızın sizi yönlendirmesine kendinizi bırakmalısınız. Bugün enerjik görünüyorsunuz.


23 Aralık 2014 : Gün içinde pek çok farklı ortama girip çıkmanız gerekebilir. Çevreniz oldukça kalabalık olacak. Ancak çok dikkatli olmalısınız. Bu ortamlarda çok bir yüksek gerilim olabilir. Basit yanlış anlaşılmalar her an büyük kavgalara dönüşebilir. Sözlerinizi tartmadan lafa başlamayın. Ayrıca tartışmalarda taraf olmakta acele etmeyin.


23 Aralık 2013 : Kendinizi geliştireceğiniz konularda yeni bir bakış açısı kazanıyorsunuz. Uzaklarla ilişkileriniz, iş hayatınızı ilgilendiren bağlantılar adına çok şey yapabilirsiniz. Ayrıca eğitim hayatınızı mercek altına aldığınız bu dönemde şanslı etkilerle bir aradasınız. Özellikle hafta ortasından sonra bu konuları daha rahat yöneteceğiniz koşullar belirecek.


23 Aralık 2012 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


23 Aralık 2011 : Kafanızı karıştıran pek çok konu olmasına rağmen harekete geçmekte zorluklar yaşanabilir. Elinizde olmayan koşulların ağır bastığı bu dönem adımlarınız yavaşlıyor. Duygusal sorunlarınız, geçmişle ilgili konular açısından ise sizi bağlayıcı gelişmeler olacak. Bir süre sabırlı beklemeli, en azından iş hayatının getirdiği sorumluluklara vakit ayırmalısınız.


23 Aralık 2014 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


23 Aralık 2013 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


23 Aralık 2012 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


23 Aralık 2014 : Genelde kendinizi savunmasız gösterip ani ataklar sergiliyorsunuz. Bu değişik tavırlarınız çevrenizi şaşırtıyor. Cazibeli görüntünüz gözlere hitap ediyor. Aşk konusuna bugün pek sıcak bakmıyorsunuz. Olumsuzluklar yaşadınız.


23 Aralık 2013 : Kartınız Affetme... Çok hırslısınız, amacınıza bir an önce ulaşmak istiyorsunuz. Yetenekleriniz sanki bugün keşfediliyor. Bu durum sizi hem mutlu hem de mutsuz ediyor.


23 Aralık 2012 : Değişik ve orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyorsunuz. Bugün her şeyi çok çabuk kavrayabiliyor ve olaylara etkili çözümler getiriyorsunuz.


23 Aralık 2011 : Genelde kendinizi savunmasız gösterip ani ataklar sergiliyorsunuz. Bu değişik tavırlarınız çevrenizi şaşırtıyor. Cazibeli görüntünüz gözlere hitap ediyor. Aşk konusuna bugün pek sıcak bakmıyorsunuz. Olumsuzluklar yaşadınız.


23 Aralık 2014 : Siz yaşadığınız ilişkiyi bitirseniz de, o yeniden birlikte olmak için elinden geleni yapıyor. Çevrenizden bu konuda destek istiyor, fakat sizi yolunuzdan döndüremeyecek gibi. İş yerinde yaşadığınız ortam sinirlerinizi bozuyor. Bugün şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirebilirsiniz.


23 Aralık 2013 : Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.


23 Aralık 2012 : Sevgilinize karşı içinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içindesiniz. Yakında her şey düzelecek! İşyerinizdeki sorunlar veriminizi çok düşürüyor. Bu karmaşa arasında işinize yoğunlaşmanızın yoğunlaşmakta zorluk çekiyorsunuz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed