Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

23 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

23 Eylül 2016 : Maddi başlıklı konularda olumlu gelişmelere açık günlerdesiniz. Önümüzdeki on gün bu anlamda yılın en güzel zaman dilimlerinden denilebilir. Duygusal tartışmalardan kaçınmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bilgimizi arttırabileceğimiz, eğitsel faaliyetlere eğilebileceğimiz, yeteneklerimizi geliştirebileceğimiz bir gündeyiz. Eğitim başlıklı konular ön planda. Doğru harekete geçen Merkür, üç haftadır zaman zaman yaşanan aksiliklerin, iletişim sorunlarının ve sistemsel problemlerin son bir hamle yaptıktan sonra düzelmeye başlayacağına işaret ediyor.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


23 Eylül 2015 : Kaldırabileceğinizden fazla iş yapmaya kalkabilir, tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Hem Marmaris hem de Kars’daki akrabalarınızı ziyaret etmek istemeniz güzel, ama aynı günde imkansız. Tabii Süpermen’in pelerini sizdeyse, o başka! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gündem yavaş yavaş farklılaşmaya başlıyor veya farklı olaylar meydana geliyor. Bazı planlarda değişiklikler yapılması gerekebilir. Bilmek istemeyeceğimiz şeyleri öğrenebilir veya duyabiliriz. Bu hafta, öğrendiğimiz şeylere vereceğimiz tepkiler ve bu bilgilerle nasıl ilerleyeceğimiz önem taşıyor. Bilgilerin doğruluğundan emin olmamız ve gerçekçi planlar yapmamız gerek. Günün genel hatlarıyla, gergin veya tartışmaları, kavgaları, ani hareketlere bağlı ufak tefek sakarlıkları ya da kazaları desteleyen atmosferine rağmen, sevgi temalı ilişkilerimiz veya aşk hayatımız açısından olumlu gelişmelere açık günlerdeyiz. Yeni aşklar, bayram dolayısıyla artan sevgi paylaşımları veya ilişkilerde sürprizler ön plana çıkmaya başlıyor. Maddi anlamda da bazı başlıklar daha fazla ilgi çekebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


23 Eylül 2014 : Finansal konularda planlama yapmanız gereken, belli ödemelerin veya yeni kazançların söz konusu olabileceği süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yanılma olasılığı yüksek, bilerek veya bilmeyerek yanıltıcı olabilecek kişi sayısı fazla. Aynı etki ülkemizin yıldız haritası açısından da etkili. Dolayısıyla, bizi bekleyen gizli oyunlara karşı ülke olarak bir bütün olarak açık akılla mücadele etmeliyiz. Görünene değil görünenin arkasındakilere odaklanma ve güvenliği ön planda tutma zamanındayız.


23 Eylül 2013 : Bugün, diğerlerinin aksine sinirlerinize hakim olmanız ya da bazı konularda kendinizi tutmanız kısa veya uzun vadede size kazandıracaktır. Politik olun. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konulardaki tercihlerimizi açıkça dile getirerek karşı tarafa ya da genele yardımcı olma eğilimimiz taksi şoförüne yol tarifinde veya kuaförümüze renk anlatırken faydalı olsa da, diğer konularda herkesin aynı şekilde tercihleri olacak olması yapmak istediğimiz ve oluşturacağımız intiba ya da ortaya çıkacak sonuçlar arasında farklılıklara neden olabilir.


23 Eylül 2012 : Sanat ve eğlenceye yönelik hoş bir gün yaşamaktasınız. Bugün bir çok istek ve hayalinizi gerçekleştirmeye muktedirsiniz. Yurtdışı ve özellikle denizaşırı yolculuklara başlayabilir ya da bunlara yönelik hazırlıklar yapabilirsiniz. Diğer insanlarla son derece rahat anlaşabilir, yeni dostluklar kurabilir ve eskilerini pekiştirebilirsiniz. İnsanlarla olan ilişkileriniz uyumludur. Giyim veya süs eşyaları alabilirsiniz.


23 Eylül 2011 : Bazı duygularınızdan ve gelişen olaylardan emin olamıyorsunuz bunun yanısıra gelişmeler ve çevreden gelen uyarılardan çok çabuk etkileniyorsunuz. Bazı duygularınızdan ve gelişen olaylardan emin olamıyorsunuz bunun yanısıra gelişmeler ve çevreden gelen uyarılardan çok çabuk etkileniyorsunuz. Aşk ilişkilerinizde duygusallığı abartma eğilimindesiniz. Dışa dönük bir yaşam isteği aklınızı başınızdan alabilir ama gerektiği yerlerde ve zamanlarda kendinizi dizginlemeyi bilmelisiniz. Zaten bunu yapacak mantığa sahipsiniz. Mantıklı kararlar alarak yerine gelmesi gereken işlere hemen adapte oluyor ve gereksiz hareketlerde bulunmuyorsunuz. Yine de boşverici bir tavır içinde olmamalı ve bir kez daha düşünmelisiniz.


23 Eylül 2017 : Sizin için pek çok bakımdan yararlı olacak biriyle tanışacaksınız. Duygu ve düşüncelerinizi akıl süzgecinizden geçirmek için yalnız kalacağınız yerlere gideceksiniz. Yine de karar verirken veya verdiğiniz kararın doğruluğuna kanaat getirmek için ailenizle birlikte olacağınız zamanı bekleyeceksiniz.


23 Eylül 2016 : Bugünlerde alacağınız birtakım kararlarda zorlanabilirsiniz. Kararlarınıza kendinizden başkalarını da ortak etmeniz, kararlarınızı olumlu anlamda geciktirecek. Kendinize karşı sorumluluklarınızı ihmal edebiliyorsunuz. Bu anlamda, uğratıldığınızı düşündüğünüz birtakım haksızlıklarla ilgili öncelikle kendinizle hesaplaşmanız gerekiyor.


23 Eylül 2015 : Kendinizce özelleştirdiğiniz birtakım konulara kimseleri ortak etmiyorsunuz. Oysa çevreniz bu tür paylaşımlara çok açık, bu anlamda elverişli dostlarla dolu. Bugün ve yarını tek başınıza kafanızı ve ruhunuzu dinlendirerek geçirmek istiyorsunuz. Ama sevimli bir kalabalığınız olacak. Tıkandığınız konuların üstüne birileriyle, omuz omuza gitmenizde yarar olabilir.


23 Eylül 2014 : Aranızın açık olduğu biri, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle yaklaşmak isteyecek. Bundan yararlanıp ilişkiyi biraz da olsa düzeltmeniz mümkün olabilir. Bir rastlantı sonucu bugün yaşamınıza girecek yeni insanların, çok anlam yüklemiş olduğunuz bazı eski arkadaşlıklarınızdan daha tatmin edici olduklarını göreceksiniz.


23 Eylül 2013 : İnatçılığınız iş yaşamınızda çok işinize yarıyor ama özel hayatınızda da böyle davrandığınızda çevrenizdekileri bunaltıyorsunuz. Başkaları için kapanmış olan bir mevzu sizin için kapanmış olmuyor. Üzerinden uzun zaman geçmiş bir olayı bugün yine gündeme getirebilir ve bu yüzden eleştirilebilirsiniz.


23 Eylül 2012 : Bugün arkadaşlarınızla birlikte olacak onlarla hoş organizasyonlar gerçekleştireceksiniz. Yaratıcı fikirler öne sürecek, yeteneklerinizi sergileyeceksiniz. Beğenilme arzunuzu ne kadar gizlemeye çalışsanız da sizinle ilgilenen kişileri çevrenizden ayırmıyor. Bir bahane ile onlarla birlikte olmaya çalışıyorsunuz. Bu arada olmayan sağlık problemlerinizle etrafınızdaki insanları sıkmamaya çalışın.


23 Eylül 2011 : Sevindirici bir haberiniz var. Ama içindeki sevinç sizin haberi ne kadar değerlendirebileceğinize bağlı. Akşam sevineceğiniz konuklarınız olabilir.Çok meraklı davranıp çok yakınlaşıyor, insanların sizden kolay talep etmelerine yol açıyorsunuz. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendiriyor.


23 Eylül 2017 : Gerginliği yaratanın siz olmadığını söylerken belki haklısınız. Ama belki de sizi kıskandırmaktan çok hoşlanıyor. Belki, siz de onun bu oyununa geliyorsunuz. Bu oyuna katılmayı bir denemelisiniz.


23 Eylül 2016 : Aşk yaşamınızda küçük bir pürüzü halledeceksiniz. Kıskanılan bir kişisiniz. Kimi insanlar sizi seven kişileri caydırma mücadelesine girmiş durumda. Bu konuyla ilgili olumlu bir gelişme yaşayacak ve sevineceksiniz.


23 Eylül 2015 : Duygularınızla beraber mizacınızın da sık değişeceği bir gündesiniz. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Küçük şeyleri kafanıza takabilir ve sorun yapabilirsiniz. Duygularınız sizi yanıltabilir bu sebeple bugün duygusal kararlar vermekten kaçınmalısınız. Duygusal olarak bazı karışıklıklar yaşama ihtimaliniz olacaktır. Duygusal olarak çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz ancak bunları çevrenizdeki insanlara belli etmemeye çalışacaksınız. Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir.


23 Eylül 2014 : İkinizin de önemsediği özgürlük duygusu, birçok ilişkide olduğu kadar zedeleyici değil. Birbirinizi zorlamadığınız ve zaman, zaman birbirinizden ayrı sosyallikler yaşayabildiğiniz için ilk günkü heyecanınız sürüyor.


23 Eylül 2013 : İlişkiniz her geçen gün biraz daha iyiye gidiyor. Onunla ilgili her gün yeni bir güzellik keşfediyorsunuz. Bu keşifler sizi çok heyecanlandırıyor. Onun da gözü sizden başkasını görmüyor.


23 Eylül 2012 : Son birkaç günün gergin atmosferinden kurtulup ilişkinize yönelmek isteyebilirsiniz. Bugün sevgi ilişkileri gündeme gelmekte. Sevdiğinizle aranızın gerginleşebileceği ve onlarla ilgili yanılgılar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz.


23 Eylül 2011 : İlişkinize o kadar da garanti gözle bakmamalısınız. Sevgiliniz, onu yeterince kıskanmadığınızı düşünüp bunun altında bir sevgi eksilmesi arıyor. Bu rahatlığınızın ilişkinize duyduğunuz güvenden kaynaklanıyor.


23 Eylül 2017 : İş sırasında tanınmaz biri haline gelebiliyorsunuz. Bunun kanıksanmış bir özeliğiniz olduğu şeklindeki yanılgınız, bazı kırıcılıkların sürekliliğine neden oluyor.Yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmıyor, ama biraz daha esnek olabilmelisiniz.


23 Eylül 2016 : Aradığınız destekler bugünlerde kapınıza gelebilir. Haksızlığa tahammül edemiyorsunuz. Ama başkalarına yapılan haksızlıklara tepkinizle sürekli ilgi çekiyorsunuz.


23 Eylül 2015 : Dinamiksiniz. Haftanın son iş günün de bile, haftaya yeni başlamış gibi bir eforla çalışıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak kim, nelerden, ne kadar sorumlu bilinçliliği içindesiniz.


23 Eylül 2014 : İşlere odaklanmanız gerginliğinizi azaltabilir. Daha ölçülü ve uygarca bir iş ilişkisi kurma çabanızdan sonuç alamıyorsunuz. Bu şekilde bir süre katlanmak zorunda kalacağa benziyorsunuz.


23 Eylül 2013 : İş hayatınızdaki dostlukları çok önemsiyorsunuz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız dayanışma işlerin daha kolay yapılmasını sağlıyor. Bu uyumu bozan bir kişinin varlığı sizi rahatsız ediyor.


23 Eylül 2012 : Yaptığınız işten memnunsunuz. Kendinize bir rota çizmişsiniz. Bu yüzden sosyal hayatınızla iş hayatınızı gayet güzel dengelemişsiniz. Her ikisini de birbirine karıştırmadan hakkını vererek yaşıyorsunuz.


23 Eylül 2011 : Mesleğinizi çok seviyorsunuz. Ama işlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, başka bir alanda şans aramayı bile düşünüyorsunuz. Bu duygularla da sabah isteksiz gidiyor, akşam koşarak geliyorsunuz.


23 Eylül 2017 : Paranızı hesaplı kullanıyorsunuz. Birikimleriniz var ve bu birikimlerinizi karlı yatırım alanlarında değerlendirmek konusunda istek duyuyorsunuz.


23 Eylül 2016 : Çatışmalar yaşasanız da meslek yaşantınızda ön planda olabileceğiniz ve yaratıcı fikirlerinizle göz doldurabileceğiniz bir gün. Çalışmalarınızın sonucunu maddi olarak görebilir, ortaklık teklifleri alabilirsiniz.


23 Eylül 2015 : Tokgözlü davranmaya çalıştığınız bir menkul değerle ilgili tavır değiştirmeniz yararlı olacak. Bazı hak, hukuk tespitlerinizi bir kez daha gözden geçirmelisiniz.


23 Eylül 2014 : Bugünlerde içinizde bir savurganlık arzusu var. Ama sıkıntılı günler kapınızı çalabilir. İyi vakit geçirmek istemenizin yanı sıra cömertliğinizi kanıtlama çabası içinde gibisiniz.


23 Eylül 2013 : Bir yakınınıza almak istediğiniz biraz pahalı bir hediye bütçenizi sarsacak gibi görünüyor. Siz de bu yüzden kararsızsınız. Bugün yeni fiyat araştırmaları yapabilirsiniz.


23 Eylül 2012 : Yaptığınız yatırımlar ve ortaklıklardan pek hoşnut olmayabilirsiniz. Özellikle borç alacak ilişkilerinde ya da kredi kullanıyorsanız daha temkin olun. İkili ilişkilerinize ve ortaklıklarınıza daha fazla önem vermelisiniz. Atacağınız adımlarda tek başınıza hareket edemeyeceğinizi görebilirsiniz.


23 Eylül 2011 : Genel ekonomik durum kazancınızı bir yerde sınırladı. İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir. Ama bunu gerçekleştirmek için de yine paraya gereksinmeniz olacak.


23 Eylül 2017 : Arkadaşınızı iyimserliğe yöneltmek yerine, başka çözümler aramanız gerekiyor. İş güvenliğiyle ilgili korkuları doğru çıkabilir.


23 Eylül 2016 : Birisine bir iş için kefil olmanız istenebilir. Size olan güveni sarsmamak için eğrisini, doğrusunu bir kaç kez düşünmeniz gerekiyor.


23 Eylül 2015 : Yaratıcı konuların ön planda olduğu bir gündesiniz ama her zamankinden daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir.


23 Eylül 2014 : Kimi uyarılardan etkilenmemekle iyi yapıyorsunuz. Doğru yoldasınız. Zamana bıraktığınız bazı çözümsüzlükleriniz, ilerde epeyce aşınmış olarak karşınıza çıkacak.


23 Eylül 2013 : Önsezileriniz kuvvetli. Güvenmediğiniz kişiyi dikkatle izleniminiz yararlı olabilir. Henüz bir hatasını görmediniz ama çok yakında görebilirsiniz.


23 Eylül 2012 : Bu aralar ebeveynlerinize büyük bir maddi destek içerisindesiniz. Bu yüzden maddi sıkıntı içerisindesiniz.


23 Eylül 2011 : Sevdiğiniz bir akraba ilişkinizle uzun zamandır sürdürdüğünüz işbirliği, onun devreye sokmak istediği üçüncü kişinin varlığıyla işlevini kaybedebilir. Endişelerinizde haklı görünüyorsunuz.


23 Eylül 2017 : Maddesel özgürlüğünüz için her türlü şartları kendinize hedef olarak belirleyebilir, kişisel isteklerinizle kafanızda planlayabilirsiniz. Bugün yaşamınızda yeni bir sayfa açacaksınız. Ancak önce kafanızdaki karmaşayı atmalısınız. Her şeyi yargılamak zorunda kalacağınız bir gündesiniz.


23 Eylül 2016 : Sizi mutlu edecek ve haftanın stresini üzerinizden atacak aktiviteler için fırsatlar çıkabilir kaşınıza. Yalnız başına olmaktansa bunu eşinizle paylaşmayı tercih edin. Ancak lütfen bugün her ne iş yapıyorsanız yapın rekabeti bir kenara bırakın. Riskli adımlar atmamaya çalışın.


23 Eylül 2015 : Gün içindeki iş paylaşımları sizi mutlu edecek. Keşke her zaman bugünkü kadar destek alıp verme imkânı olsa. Sonuçta yapılanlar işin bütününe ve herkese pozitif yansıyacak. Bunun farkına vardığınız bir gün olacak. İstemek zor geliyor olsa da kendinizi tutmayın.


23 Eylül 2014 : Bugün aklınıza, tecrübenize, fikrinize ihtiyaç duyanlar kapınızı aşındırabilir. Çok fazla akıl verir ve her şeyi bilir bir havaya bürünmeyin. Bugün insanlar daha çok sizin seven ve samimiyet yaratan tarafınızdan etkilenecekler.


23 Eylül 2013 : Diğer insanlarla özellikle de eşinizle iletişim sorunları yaşıyorsanız bu konuda bir adım atmanın zamanı gelmiş olabilir. Hemen olumlu tepki gelmese de önce siz harekete geçin. Bu durum için çok sabırlı olmanı lazım.


23 Eylül 2012 : Zekânızı ve yeteneklerinizi işinizle bütünleştirmek istiyorsunuz. Bunu yaparken ailenizin de fikirlerini almanız çok yerinde bir davranış olacak. Bugün size maddi ve manevi destek olacak arkadaşlarınıza ihtiyacınız var. Sevdiğiniz kişinin kaprisleri yüzünden mutluluğu yakalıyamıyorsunuz.


23 Eylül 2011 : Sağlık sorunları ihmale gelmez. İşiniz yerine tedaviyi tercih ederseniz ilerisi için tehlike arz edecek faktörler tamamen ortadan kalkacaktır. Ticari faaliyetlerde oluşan durgunluk yerini hareket ve kazanca bırakıyor.


23 Eylül 2012 : Sosyal aktivitelerinizde enerjik yapınızı kullanabileceğiniz alanları belirlemeli ve idealleriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz. Sizi destekleyen dostlarınız sayesinde yaratıcılığınız güncellik kazanacak. Bu tatil gününüzde,yollarla ilgili ilginç fikirler geliştirebilirsiniz. Ani gelen telefonların sizi olumlu motive etmesi, yaşam heyecanlarınızı daha da arttıracak.


23 Eylül 2017 : Pek çok konuda yeni organizasyonlar ve ortak çalışmalar içindesiniz. Kendinizi iyi planlamanız halinde verimli sonuçlar alabilirsiniz. Ancak işle bağlantılı maddi beklentiler sizde endişe yaratmakta. Bu konuda birtakım ertelemeler yaşanabilir. Biraz gevşemeli, sosyal ilişkilerinize öncelik vermelisiniz. Yeni dostlukların kurulabileceği olanaklar sizi bekliyor.


23 Eylül 2016 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


23 Eylül 2015 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


23 Eylül 2014 : Bugün yeni başlangıçlara dair konular öncelik kazanıyor. Değişiklik isteğiniz özellikle ilişkinizde etkisini göstermeye başlayacak. Beraberliğinizde isteklerinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. Ayrıca görünüşünüzde de yenilenme teması öne çıkıyor. Alış veriş ve kişisel bakımla ilgili alanlarda harcamalarınızda artış gözüküyor.


23 Eylül 2013 : Hayata bakışınızı yenilediğiniz son süreç size çok şey kazandırdı. Yeni kişiler aracılığı ile eğitim çalışmalarınıza yönelik adımlar atabileceksiniz. Belki de yolculukların bu yöndeki gelişmeleri hızlandıracağı söylenebilir. Bu alanda daha fazla sorumluluğa hazır olmalısınız. İşle ilgili yurt dışı temasların maddi yönü sizi yakından ilgilendirecek.


23 Eylül 2012 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


23 Eylül 2011 : Biraz beklemede kalmalı, kendinize karşı özenli olmalısınız. Geçmişle ilgili temaların size taşıyacağı risklere dikkat etmeniz lazım. Bazı fedakarlıklar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak kendi kendinizi düşmanı olmaktan kaçınmalısınız. Harekete geçmekte zorlandığınız bu günleri kişisel konularınıza ayırmanızda yarar var. Hafta başından sonra oldukça cesur davranacaksınız.


23 Eylül 2017 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


23 Eylül 2015 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


23 Eylül 2014 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


23 Eylül 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


23 Eylül 2012 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


23 Eylül 2017 : AŞK: Aşk hayatınızdabugün oldukça şanslısınız.Uzun süreli ilişkisi olanBaşak’lar bugün ilişkileriniciddileştirme kararıalabilirler. Kalbi boş olanlaruygun partneri bulacaklar.PARA: Elinizde tahmin etmediğiniz andaulaşacak bir para sizi çok rahatlatacak.SAĞLIK: Tedavi gören Başak’lar bugüntedavilerinden çok olumlu sonuçlaralacaklar. Pozitif enerji oldukça yüksek.


23 Eylül 2016 : Kartınız Ölüm... Bugün bazı kötü haberler alabilirsiniz. Ancak sonunu beklemeden üzüntüye yer açmayın. Yakın dost veya aile çevrenizde bulunarak sosyalleşmelisiniz.


23 Eylül 2015 : Kartınız Boşluk... Hayatınızı rutin görebilir ve bir an önce uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirmeli, daha az çalışmaya özen göstermelisiniz.


23 Eylül 2014 : Herkes sizin neşenize ve enerjinize hayran. İçiniz buruk olsa da neşenizden hiçbir şey kaybetmiyorsunuz.


23 Eylül 2013 : AŞK: Ne pahasına olursa olsunpartnerinize liderliğinizikanıtlamak istiyorsunuz. İnatlaonun duygu ve düşüncelerineeğilmemeniz doğru mu? Önceben demeyi bırakın. Onundüşüncelerine de önem verin.PARA: İşlerinizde kontrolü sağlama konusundainanılmaz dürtünüz var. Ne pahasına olursa olsuninatçısınız. Ama başarıyı da böyle sağlıyorsunuz.SAĞLIK: Bugün hayatınızı disipline ettiniz amasimetri hastalığınız sürekli gündemde.


23 Eylül 2012 : Kartınız Kaynak... Çok fazla eleştirici tavır alarak politikacılara taş çıkarıyor gibisiniz. Unutmayın bazı kişilerin desteğine ihtiyacınız var. Duygularınız içinizde kalsın.


23 Eylül 2011 : Özel yaşamınızda çok fazla hassas davranıyorsunuz. Aile içindeki gerginlikler düzelmeye başladı.


23 Eylül 2017 : Aşk hayatınızda fırtınalı bir gün sizi bekliyor. Bunun nedeni, uzun zamandır yakın dostunuz olan birinden hoşlanmaya başlamanız olabilir. Ona karşı hislerinizi ilk fark ettiğinizde suçluluk duyabilir ve bu hisler yüzünden arkadaşlığınızı mahvedeceğini düşünebilirsiniz.


23 Eylül 2016 : Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.


23 Eylül 2015 : Sevdiğinizin sizi anlamadığını ve size karşı ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Neşeli ve enerjik tavrınız ile onun ilgisini çekebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız tekliflerden etkilenmeniz mümkün. Ancak, karar vermek için acele etmeyeceksiniz. Olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.


23 Eylül 2014 : Bugün sizin için başarı ve mutluluk günü! Yıldızların üzerinizdeki tesiri birbirinden daha isabetli kararlar almanıza ve en uygun davranışta bulunmanıza yardım edecek. İş ilişkilerinizde daha sabırlı ve anlamaya hazır yaklaşımlara yönelmeniz gerekiyor.


23 Eylül 2013 : Sevdiğinizin sizi anlamadığını ve size karşı ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Neşeli ve enerjik tavrınız ile onun ilgisini çekebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız tekliflerden etkilenmeniz mümkün. Ancak, karar vermek için acele etmeyeceksiniz. Olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.


23 Eylül 2012 : Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed