Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

23 Kasım Hangi Burç?


Burcunuz Yay,

Geçmiş Yorumlar:

23 Kasım 2017 : Yakın arkadaşlarınız tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var.


23 Kasım 2015 : Bazı kişilerin gelişimine veya ilerlemesine yardım edeceğini düşündüğünüz öneri, taktik veya tavsiyeleriniz ilgi görmeyebilir ya da sizin kontrolü ele geçirmeye çalıştığınızı düşünebilirler. Karşı tarafın sundukları ve sizin istedikleriniz arasında bir ara yol bulmanız gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta sonu, ilişkilerimiz açısından flu ve iniş çıkışlı bir atmosfer söz konusu olabilir. Aşk hayatımızda canlandırıcı etkiler var, cinsel çekim ve karşılıklı etkileşimler artıyor, ama kıskançlık, öfke ve intikam duyguları ikili ilişkilerde dosttan çok düşmanmış izlenimi veren davranışlara neden olabilir. Olaylara tarafsız ve mantıklı bakmakta zorlanabiliriz. Özellikle maddi başlıklı konuları ya da aşk hayatımızı ilgilendiren başlıklarda güç mücadelelerine dikkat etmeliyiz. Akşamüzeri saatlerden itibaren, enerji daha rahat akıyor, bilgi trafiği ve açıklamalar için zemin hazırlıyor, ama gece civarı saatler tekrar gergin etkileri, ufak tefek sakarlıkları ya da kazaları ve tartışmaları gündeme getirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


23 Kasım 2014 : Önümüzdeki on gün içerisinde, sizin için önemli bir işe veya projeye başlayabilir ya da önemli bir ilişkinizi yenileyebilirsiniz. Yeni ilişkiler ya da iş birlikleri söz konusu olabilir. Sizin için iyi olmayan iş, alışkanlık veya ilişkileri bırakma kararı alabilirsiniz. Yay burcunun ilk haftası doğumlular başta olmak üzere tüm Yay’lar, yıl içerisinde on gün içinde atacakları adımların karşılığını alabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Zor etkilere rağmen, enerji yenileniyor ibre olumluya dönüyor! Kafamızda bazı konularda halen bazı şüphelerimiz veya endişelerimiz olsa bile ya da kararsızlıklar doğru adım atmayı zorlaştırsa da, gerçekçi olmayı, işaretleri veya sezgilerimizi doğru okumayı başarabilirsek çok yol kat edebileceğimiz günlerdeyiz. Bilgi edinme ve yeni şeyler öğrenme isteğimiz artıyor. Yay burcuna geçen Güneş ve Yay burcunda oluşan yeni ay, Yay burcunun ilk günlerinde doğanlar başta olmak üzere, tüm Yay burçlarına ve hepimize on günlük süreçte(aslında başladı) yenilikler veya yeni başlangıçlar yapma olanağı sağlıyor. Yay burçları son dönemlerde onlar için en önemli başlıklarda kendilerini çok zorlayan ve ruhsal olarak yalnız hissetmelerine yol açmış olaylarla uğraşıyorlardı. Bu ‘’es ve esinti’’ kendilerini toplamaları ve her şeyi yoluna sokmaları için onlara destek olacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


23 Kasım 2013 : Diğerlerini işlerinize dahil etmeniz kendilerinden bekleneni anlamanızı sağlayabilir. Ancak, bazı işlere karışmamanız veya abartılı tavırlardan kaçınmanız faydalı olabilir. Diğerlerinin gelişim veya ilerlemesine odaklanmak yerine kendinizinkine önem vermelisiniz. Dikkatli hareket ve öfkenizi kontrol önem taşıyor. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda sonuç almayı, ilerleme görmeyi ya da cevap almayı bekleyebileceğimiz bir gün. Bugün hayat felsefisi olarak, zik zakların, engellerin veya aksiliklerin hayatta geçici olduğunu görebilir, hayatlarımızda sadece ön görüde bulunmak ya da günlük düşünmek adına endişeye kapılmanın yersiz olduğunu olayların en sonuna ve topluca bakmak gerektiğini fark edebiliriz. Günü doğru değerlendirmek gerekiyor.


23 Kasım 2012 : Siz sıradan bir insan değilsiniz. Bunu herkes anlamalı. Maddi hayatınızda ise aceleci olmamalısınız. Telaş, sahip olduğunuz enerjiyi yönlendirmede hatalar yapmanıza neden olacaktır. Fakat savaşmak istemiyorsunuz. Bu yüzden de olayları kendi hallerine bırakıyorsunuz. Ama bu hatalı bir tutum. Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa ya da evliyseniz ve eşinizle uzun süreden beri anlaşamadığınız bir konu varsa, tartışmalara tekrar başlamadan uygun bir dille birbirinize açılmalısınız.


23 Kasım 2011 : Bugün her zamankinden daha fazla açık fikirli, düşüncelerinin farkında olan bir yapı içine gireceksiniz. Genel olarak ilk yargılarınız doğru ve kesin olacaktır. Fakat ayrıntılarla fazlaca ilgilenmeniz zaman kaybına neden olacaktır. Daha planlı olmaya çalışın. Yıldızların üzerinizdeki etkileri, özellikle duygusal ilişkilerinizde gergin ortamların oluşmasına yol açabilir. Eşinizle olan ilişkileriniz o kadar sağlıklı değil. Ne var ki yine de size olan desteğini yansıtmaktan çekinmiyor.


23 Kasım 2017 : Bugün bir iyimserlik içindesiniz. Bu iyimserliği bütün gün üzerinizde taşımak için problemli insanlardan uzak durmak istiyorsunuz. Belki ayağınıza biri çelme taksa, ona bile ses çıkarmayacaksınız. Ama bütün çabanıza, sabrınıza karşın yine de bütün gün iyimser olabilme lüksünü yaşayamayacaksınız. Her an, canınızı sıkacak bir gelişme yaşayabilirsiniz.


23 Kasım 2016 : Yakın bir akrabanızın etrafa kırıcı davranışları var. Sabırlı davrandığınız bu ilişkinizde, artık sabrınızın tükendiğini hissediyorsunuz. Bunu bugün bir şekilde belirtmek istiyor, incitmeden nasıl yapacağınızı düşünüyorsunuz. Bir konuğunuz var, habersiz gelecek. Onunla bir tartışma yaşayacaksınız. Bu tartışmanın gerginliği bütün gün sürecek.


23 Kasım 2015 : Oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Her şey istediğiniz şekilde gelişiyor ve bu yüzden çok mutlusunuz. Elde ettiklerinizi değerlendirmelisiniz. Aşk ilişkilerinde sevdiğiniz insana içten içe bağlısınız ve sizi aramasını dört gözle bekliyorsunuz. Çektiğiniz para sıkıntısı birkaç güne kadar geçecek, biraz sabırlı olmalısınız.


23 Kasım 2014 : Bugün çevreyle iletişimişiminiz çok güçlü olacak. Sevdiklerinizle zaman geçirmek , onlarla duygularınızı paylaşmak isteyebilirsiniz. Ailenizle aranızdaki güzel ilişki sizi her yönden olumlu etkiliyor. Bugün onları ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınız ile bir görüşme yapacaksınız. Ondan bazı bilgiler alacaksınız.


23 Kasım 2013 : Her konuda sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gündesiniz. Bu yüzden el attığınız işlerde başarı şansınız yüksek. Ancak zevk ve eğlenceye karşı da zaafınız var. Bu isteklerinizi frenlemelisiniz. Gün sonuna doğru dostlarınızdan alacağınız bir davet olacak. Yorgun olduğunuz için bu daveti


23 Kasım 2012 : Her konuda kararlılık gösterebileceğiniz bir gün. Bugün, gerilimler yaşasanız bile bunu kolayca halledebilirsiniz. Bugün büyük değişiklikler peşinde koşmamakta fayda var. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte geçmişe ait konuları gözden geçirmeniz gerekebilir. Yakın ilişkilerinizde duygusal gerilimler yaşamanız mümkün


23 Kasım 2011 : Yakınlarınız arasında sevimliliğinizle, dürüstlüğünüzle özel bir yeriniz var. Zaman zaman onların beklentilerini yanıt veremediğinizi düşünüyor, üzülüyorsunuz. Dostlarınızla geçirdiğiniz zaman nedeniyle onlara bir şey kalmıyor. Aranılan, düzgün bir dostsunuz. Vefa duygunuz oldukça gelişkin. Gösterilen dostluğun, duygusal anlamda mutlaka karşılığını görmek istiyorsunuz.


23 Kasım 2017 : İçinizdeki coşkuyu açıklarken boş yere heyecanlanacaksınız. Oysaki sadece, bugün iyimserliğiniz üstünüzde. Bu iyimserliğiniz, ilişkinize de yansıyabilir. Sevgiliniz sizdeki bugünkü farklılığı görüp bunda bambaşka sebepler arayabilir.


23 Kasım 2016 : Bu akşam yapacağınız telefon görüşmesinde hoşunuza gidecek sözler söyleyebilir. Siz daha çok görüşmek istiyorsunuz ama onun koşulları buna uygun değil. Koşullarını zorlamasına rağmen, size ayak uydurabilmesi zor görünüyor.


23 Kasım 2015 : Aşk konusunda özgürlükçü bir tutumunuz olabilir. Bugün biraz aşırılıklara kaçabilirsiniz ve bu durum yakın ilişkinizde bir gerginlik yaratabilir. Zevklere aşırı düşkünlük gösterebilirsiniz.


23 Kasım 2014 : Duygusal bakımdan kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bugün, sevdiğiniz kimseyle aradığınız uyumu sağlayabilirsiniz. Fiziksel yönü güçlü aşklar yaşayabilirsiniz. Kıskanç davranışlardan uzak durmalısınız.


23 Kasım 2013 : Sevgilinize karşı kırıcı söz ve davranışlarınız devam ettiği müddetçe onun peşinden koşup duran hep siz olacaksınız. Onu kaybetmeye korkuyorsanız dilinize hakim olmayı öğrenmelisiniz.


23 Kasım 2012 : Bugün duygularınızı göstermekte oldukça rahat olacaksınız. Sevdiğiniz insana çok yakın davranacak, onu ne kadar çok sevdiğinizi sık sık göstereceksiniz. O da sizi gerçekten çok seviyor.


23 Kasım 2011 : Sevgilinizin yakınlarıyla kurup sürdürdüğünüz sıcak ilişki sevgilinizi çok mutlu ediyor. Siz de zaten onu mutlu etmek için böyle davranıyorsunuz. Zaman zaman baş başa kalma ihtiyacınızı onu memnun etmek adına bastırıyorsunuz.


23 Kasım 2017 : Son günlerde bir kabus yaşıyorsunuz. İşyerinizdeki ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyorsunuz. Yaptığınız iş başvurularından yanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülecek.


23 Kasım 2016 : Yapmayı düşündüğünüz atılımda sandığınız kadar da bağımsız olmayabilirsiniz. Geniş yelpazeden bakıyorsunuz. Bu bakışın, size geçici gibi gösterdiği kimi problemleri ciddiye almanızda yarar olacak.


23 Kasım 2015 : Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendirecek. İş ilişkilerinizdeki bir sürtüşmeyi ayrıntı olarak görmeniz, başınıza iş açabilir.


23 Kasım 2014 : Bugün, organize çalışmalara katılabilir, iş toplantılarında yer almaktan hoşlanabilirsiniz. Sosyal yönünüzün çok güçlü olabileceği bugün, iş yerinizdeki yüksek performansınız ile göz dolduracaksınız.


23 Kasım 2013 : Bugün son derece verimli olabilirsiniz. Ama, planlarınızı uygulama da biraz daha kararlı olun. Unutkanlıklara dikkat edin. Yapacağınız işleri son ana bırakmayın.


23 Kasım 2012 : Mali sıkıntılarınızdan kurtulmanız, çalışma hayatınıza veriminizin artmasıyla yansıyacak. Bundan bir ders çıkarıp, ileride böyle sorunları kafanıza takmamanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.


23 Kasım 2011 : Sizi rakip gören birisinin farkında bile değilsiniz. Kendinize olan güveniniz nedeniyle siz kimseyi kendinize rakip olarak göremiyorsunuz çünkü. Onunki zarar veren bir rekabet değil, sadece sizi örnek alıp, sizi geçmeye çalışıyor.


23 Kasım 2017 : Çok çalışıp para kazanamamak canınızı sıkmaya başladı. pek çok ihtiyacınız ve ödemeniz gereken yüklü de bir miktar borcunuz var. Bu aklınızı karıştırıyor. Yine de kredi kartarından yardım almak için acele etmeyin. Harcamalarınıza öncelikle borçlarınızdan başlamalısınız.


23 Kasım 2016 : Ekonomi konusunda gazetede okuyacağınız bir gelişme sizde soru işaretleri uyandırabilir. Yakın bir dostunuzla bu konuyu konuşmak için büyük bir istek duyabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara para, pul konularını fazla açmasanız daha iyi edersiniz. Kimi zaman yanlış anlaşılıyorsunuz.


23 Kasım 2015 : İşe deyip belli bir limitte tuttuğunuz parayı esasında çoğaltabilirsiniz. Yatırım konularında fikri destek alabileceğiniz yerler, iş konularında bağlandığınız umutlardan daha güven verici gibi.


23 Kasım 2014 : Alışverişe ve hobilerinize zaman ayırmak için uygun bir gündesiniz. Beklemediğiniz bir şekilde maddi kazanç sağladınız. Bu kazancı harcama konusunda kendinizi tutamıyorsunuz. Biraz tutumlu olmalı ve zor günleri düşünmelisiniz.


23 Kasım 2013 : Bugün maddi olarak sıkışıklığa uğrayabilirsiniz. Bu konuda yakın arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz.


23 Kasım 2012 : Parasal durumunuzda çok büyük etkilenmeler yok. Harcamalarınızı azaltarak gerekli dengeyi karşılayabilirsiniz. Bu arada bir yakınınıza olan borcunuzu ödemeyi daha fazla ertelemeyin.


23 Kasım 2011 : Sosyal yaşamınıza eskisine göre daha az para ayırabiliyorsunuz. Sevgilinizin sizinle ekonomik anlamda bir paylaşıma girmesi ise hiç hoşunuza gitmiyor. Bu aralar ailenizin desteğine ihtiyacınız olabilir.


23 Kasım 2017 : Bugün son derece yoğun geçerken, dikkatli olursanız birçok probleminize de çözüm bulabilirsiniz.


23 Kasım 2016 : Çevrenizdeki insanlara fazla güvenip yapacağınız işlerden planlardan bahsetmemelisiniz. Ellerine fırsat geçtiği zaman sizden faydalanabilirler.


23 Kasım 2015 : Bu günkü toplantıda gerginlik olabilir. Tırmandırmayın, hiç karlı çıkmazsınız.


23 Kasım 2014 : İlişkileriniz için hoş paylaşımların yaşanabileceği bir gün denilebilir. Süregelen sorunların yapıcı tavırlarınızla geçmişte kalması mümkün.


23 Kasım 2013 : Ailenize çok düşkünsünüz. Onların bir dediğini iki edemiyorsunuz. Fakat aileniz bile olsalar sizing bu iyi niyetinizi suistimal etmelerine müsaade etmeyin.


23 Kasım 2012 : Kendinizle ilgili kafanıza takmamanız gereken bazı şeyleri çok fazla önemsiyorsunuz. Bu şekilde sadece kendinize zarar verirsiniz.


23 Kasım 2011 : Hareketli yaşamınız sağlığınızla ilgilenmenizi engelleniyor. Halletmeniz gereken küçük problemleriniz için zaman ayırmalısınız.


23 Kasım 2017 : Eşinizle aranızdaki bağın zayıf yönlerini, hangi konularda birbirinizi anlamadığınızı ve beklentilerin karşılanmadığını keşfedebilirsiniz bugünlerde. Onun tarafını düzeltmeseniz bile kendi açınıza çeki düzen verme şansınız var.


23 Kasım 2016 : Evinizde huzurlu bir ortam var bugün. Yapılacak bir takım fedakârlıklar gündeme gelebilir. Sizden beklentinin ne olduğuna bakın önce. İstenenden fazlasını vermek sizin için de alan taraf içinde yorucu ve bağlayıcı olabilir.


23 Kasım 2015 : Çok büyük olmasa da sevgilinizle keyfinizi kaçıracak bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bunun büyümesini önlemek için alttan almaya çalışın. Karşınıza çıkacak yeni iş fırsatlarına açık olun. Uzun zamandır tasarladığınız projeleri hayata geçirmek için en doğru zamanda bulunuyorsunuz.


23 Kasım 2014 : İçinizde adeta fırtınalar kopuyor. Her şeyi kestirip atmanız işten bile değil. Ama sakin olmanız gereken bir dönemdesiniz. ona bir şans daha tanıyın. Duygusal beraberliğinize dışardan sorun taşımayın. Uzun süredir düzene sokmaya çalıştığınız iş ilişkileriniz için ciddi destekleriniz olacak.


23 Kasım 2013 : Bugün yeniliklere açık ve esnek olmak sayesinde keşiflerle dolu ve mutlu bir gün geçirme şansını artacaktır. Bir seminere katılmak, yolculuk yapmak veya kalabalığın curcunasından uzaklaşmak için güzel bir gün olabilir.


23 Kasım 2012 : Ani bir aşk ya da romantik bir ilişki kapınızı çalabilir. Buyur edin ama gözünüz kararmasın. Hem bu konuda hem de para konusunda hiç beklenmedik ve sıkıcı gelişmeler yaşanabilir gün içinde. Harcama gerekliliği var olanı tüketecek cinsten. Acele karar vermemeye bakın.


23 Kasım 2011 : Uzak yerlere yapacağınız iş seyahatleri ufkunuzu genişletebilir. Oralardaki teknolojilerin ayrıntılarını inceleyip kendi tesislerinize monte edebilirsiniz. Yapacağınız yeni yatırımlar, iş istih-damı sağlayıp birçok kişiyi mutlu edebilir. Aşk hayatınızdaki durgunluk hâlâ devam ediyor.


23 Kasım 2012 : Canlı ve neşeli bir gününüzdesiniz.İsteklerinizde bazı uçukluklar var. İletişim içinde olduğunuz kişilerle ortak aktiviteler üretebilirsiniz. Onlara karşı kendinizi sorumlu hissediyor ve özel ilişkilerinize farklı bir duyguyla yaklaşıyorsunuz.Bugün, riskler ve ilginç ortamlar ilginizi çekiyor ve macera yaşama isteği beliriyor.


23 Kasım 2017 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


23 Kasım 2016 : Sizi bekleyen keyifli yolculuklar ve uzaklarla ilgili konular gündemde. Daha dışadönük ve iyimser olduğunuz bu günleri fırsata çevirebilirsiniz. Yaratıcı enerjilerin her açıdan yeni planlar yapacağınızı gösteriyor. Özellikle akademik konularda daha akıcı şartlar içindesiniz. Bir araya geldiğiniz kişilerle ilişkilerin güçlendiği ve genişlediği zamanlar yaşanıyor.


23 Kasım 2015 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


23 Kasım 2014 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


23 Kasım 2013 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


23 Kasım 2012 : Eğlenceli ve hareketli zamanlar sizi bekliyor. Kendi bildiğiniz yolda gitmek ve daha özgür yaşamakta kararlısınız. Ancak bir yandan da iş hayatı ve para durumunuz önemini korumakta. Bu yüzden aşırı harcamalar bütçenizde açık oluşturabilir. Her açıdan ölçülü olmalısınız. Aşk hayatında aradığınız heyecanı abartmak ilişkilere zarar verebilir.


23 Kasım 2011 : Bazı beklemelerin ve gecikmelerin öne çıkması ile rahat değilsiniz. En çok duygusal endişeler yıpratıcı ve tehdit edici olacaktır. Kendi kendinize zarar verebileceğiniz risklerden uzak durmalısınız. İç dünyanızın huzursuz olduğu bu günleri sabırla aşabilirsiniz. Hayatın ve ilişkilerin getirdiği keyif gelişmeler sayesinde kolay toparlanacaksınız.


23 Kasım 2017 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


23 Kasım 2015 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


23 Kasım 2014 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


23 Kasım 2013 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


23 Kasım 2012 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


23 Kasım 2017 : Mars#39#ın etkisinde olduğunuz bugün, çevre iletişiminizde bir hayli uyum gözlenmekte. Olumsuzluklara kendinizi kapatmış durumdasınız. Sevgi söz konusu olduğunda aşamayacağınız engel yok gibi. Tatlı diliniz sayesinde insanlar tarafından çok seviliyorsunuz.


23 Kasım 2016 : Kartınız Boşluk... İnsanlar üzerindeki etkiniz gün geçtikçe artıyor. İletişim becerileriniz bir hayli sağlıklı olacak ancak aşk konusunda iyi gitmeyen bir şeyler olabilir. Dikkatli olunuz.


23 Kasım 2015 : AŞK: Aşkta mantıklı oluşunuzpartnerinizin üzerinize daha fazladüşmesine sebep oluyor.İlişkinizde zorlanacağınız başkakonu zaten kalmadı. İlişkinizgayet sağlıklı ilerliyor.PARA: Amacınıza rahatçaulaşmak istiyorsanız öncelikle gerilimyaşamamalısınız. İş arkadaşlarınızla tebessümedin. Size saygıları daha fazla artacak.SAĞLIK: Güne başlarken sıcak bir süt içmelisiniz.Kemiklerinizle ilgili sorunlardan kurtulursunuz.


23 Kasım 2014 : Kartınız Yıkılan Kule... Sürekli girdiğiniz her ortama kolayca uyum sağlar konumdasınız. Ancak hep bir aceleniz varmış gibi gereksiz koşuşturmacalar yaratıyorsunuz.


23 Kasım 2013 : İş hayatınızdaki olumsuzluklar yüzünden son derece huysuz oldunuz. Çabuk sinirlenmeyin.


23 Kasım 2012 : Kartınız Ölüm... Hayatınızla ilgili yeni kararlar verirken bir şeyleri de çıkarmak istediğiniz aşikar. Özellikle aşk konusunda anlayış bekliyorsunuz ama siz onu anlamıyorsunuz.


23 Kasım 2011 : AŞK: Ayrı özellikleri olan amabirbirinden vazgeçmeyençiftsiniz. Kendinize ve onun ruhsağlığına zarar verdiğinizinfarkında mısınız? Ya onunisteklerine cevap verin ya daonun hayatından çıkıp gidin.PARA: Her konuda patavatsızca sözler sarfediyorsunuz. Karşınızdaki kişiler ilk şaşkınlığınıatlatınca sizinle olan iş anlaşmalarını bozabilirler.SAĞLIK: Uzunca bir seyahate çıkarak aklınızıdağıtabilirsiniz. Sorunlarınızı halletmiş olursunuz.


23 Kasım 2017 : Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir.


23 Kasım 2016 : Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.


23 Kasım 2015 : Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.


23 Kasım 2014 : Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.


23 Kasım 2013 : Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.


23 Kasım 2012 : Aşk hayatınızda partnerinizin kontrolünüz altında ve sizinle aynı görüş doğrultusunda hareket etmesini beklemekten vazgeçin. Aksi takdirde sevgilinizin tepki göstermesi mümkün. İşlerinizi yaparken bir an önce bitirmek için fazla aceleci davranırsanız bazı detayları gözden kaçırıp, hata yapabilirsiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed