Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

24 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Oğlak,

Geçmiş Yorumlar:

24 Aralık 2014 : Tutarsız fikirlerin peşinden gidebileceğiniz veya aslında dayanağı olmayan planlara sıcak yaklaşabileceğiniz birkaç gün. Dolayısıyla, olaylara gerçekçi yaklaşmanızda fayda var. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


24 Aralık 2013 : Bazı konular sizi tatmin etmeyebilir. Çevrenizdeki bir kişi ya da kişiler sizin belli bir konudan mutlu olmanız ya da belli bir işin yeterliliğinden emin olmanız için ısrarcı tavırlar içinde olabilirler. Ancak, siz kendi görüşünüze göre karar vermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta bugünlerde bazı kişiler hakkındaki fikirlerimiz değişmiş, ön plana aldığımız iş ya da kişiler hakkında farklı düşüncelere sahip hale gelmiş olabiliriz. Ancak, o güne kadar stresli ve gergin ortamları yatıştırabilmek veya bu ortamlardan en az hasarla kurtulabilmek için esnek olmamız ve açık fikirli olmamız gerekiyor. Haftanın ilerleyen günlerinde, neden bu tür olayların yaşandığını, ortaya çıktığını veya büyüdüğünü daha iyi görebiliriz. O güne kadar mutlaka objektif ve uyumlu olunması gerekebilir.


24 Aralık 2012 : Eğer siz bir erkekseniz bir kadınla ilgili beklmediğiniz gelişmeler olabilir ve büyük ümitlere kapılabilirsiniz. Son derece yoğun bir gündesiniz ve sadece ukelalık olsun diye konuşan birileri son derece canınızı sıkabilir. Arkadaş çevreniz vasıtasıyla tanışacağınız birisinden ani bir yaklaşım görebilir, bir yere davet edilebilirsiniz. Hoşlanmadığınız bir kişiyle aynı ortamda bulunmak ve bu kişiyle dialoğa girmek durumuna kalabilirsiniz. Çevrenizdeki kimseler genellikle dalgın ya da ilgisiz ve bütün sorumluluk size kalıyor. Fiziksel yorgunluklar ve yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir. Duygusal ilişkilerinizde, siz gerekli yaklaşımlarda bulunmadığınız takdirde karşı tarafın kımıldamayacağı artık anlaşılmıştır. Bir arkadaşınızın tekliflerini kabul etmemelisiniz.


24 Aralık 2011 : Biraz daha rahat olup çalışmalı ve hareketliliğinizi kısmalısınız. Bazı başarıların keyfine vermek isteyeceksiniz. Genel olarak dış uyarılara açıksınız bu yüzden de bütün tesirlere karşı alıcı rolü üstleniyorsunuz. Erkekseniz bazı ciddi bağlantılar kurabilir, kadınsanız bir erkekten teklif alabilirsiniz. Genel bir isteksizliğiniz olabilir. Bunu yenip alacağınız teklifleri değerlendirmelisiniz.


24 Aralık 2014 : Yengeç burcu Marsın etkisiyle yaşadığı sorunlardan ve kötü günlerden kurtulmaya başlayacak. Çevrenizdeki dostlarınız ve ailenizin yakın ilgisi karşısında duygusal anlar yaşayacak ama kendinizi daha kısa zamanda toparlamaya başlayacaksınız. Uzun zamandır halledemediğiniz bir probleminizi ailenize açacaksınız ve onlar yardım etmek için elinden geleni yapacaklar.


24 Aralık 2013 : Artık zamanı geldi de geçti, diye düşündüğünüz bazı kararları bu günlerde alabilirsiniz. Kararlarınızdan olumsuz etkilenecek olan kişiler, sizin birilerine danışmadan hayati kararlar alamayacağınız inancındalar. Bunu biliyor olmanız da, sizi karar alma konusunda iyice tahrik edebilir. Çok sağduyulu olmanız gereken bir gününüzdesiniz.


24 Aralık 2012 : Aile bağlarınızda abartılı bir düşkünlük gözleniyor. Bu ilişkileri daha sorunsuz yaşayabilmeniz için, karşılıklı olarak birbirinizden daha az beklentili olabilmeniz gerekiyor. Geçen haftayı biraz problemli kapadınız. Aşk hayatınız, iş ilişkileriniz, aile ilişkileriniz ; bunların hiçbirinden hafta boyunca yüzünüz gülmedi. Gelecek hafta için karamsar düşünmeyin.


24 Aralık 2011 : Bir ilişkinizde, arkadaşınızı savunurken göstereceğiniz eleştirel tavır, uzun sürecek yeni sorulara yol açabilir. Arkadaşınızı savunduğunuz konusunda kuşkulara neden olacaksınız. Geçmiş bir olayla ilgili bazı söylentiler kulağınıza gelebilir ve canınız sıkılabilir. Söylenenler ve yapılanların zaman, zaman dengesizlik göstermesi kapanmış defterleri yeniden açabiliyor.


24 Aralık 2014 : Siz hep kendinize çok uzak ve sizi hiç anlayamayacak insanlarla birlikte oluyorsunuz. Bu da sizi yıpratıyor ve insanlara karşı kendinizi savunmasız hissetmenize neden oluyor.


24 Aralık 2013 : İlişkiyi ayakta tuttuğuna inandığınız kıstaslardan biri de özveri. Bu nedenle ilişkide daha fazla veren taraf olarak gözleniyorsunuz. Partnerinizin değerbilirliği de şansınız oluyor.


24 Aralık 2012 : Bu kadar güvensizlikle, bu kadar yoğun duyguları nasıl yaşadığınızı anlayamıyorsunuz. Böylesine yoğun duygular beslediğiniz birine bu kadar güvensiz olmanız, ilişkinize yeniden bakmanızı gerektiriyor.


24 Aralık 2011 : Eski sorunları ikiniz de unutmuş görünüyorsunuz. Bugün onunla ummadığınız bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Siz bir adım atarsanız, o iki adım birden atmaya hazır görünüyor.


24 Aralık 2014 : İş hayatınızda da yeni bir döneme giriyorsunuz. Bir iş değişikli yapabilir ya da güzel bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni fikirler üretebileceğiniz, fikirlerinizi uygulayabileceğiniz hareketli bir iş istiyorsunuz ve bu işe giden yolda bazı tanıdıklarınızla konuşacaksınız.


24 Aralık 2013 : Elinize aldığınız şu andaki iş, sizin mesleki çapınızı ortaya çıkartacak. Beklediğiniz fırsat elinize geçmiş sayılır. Bu yüzden bu işe gerekli önemi göstermeli, zamanından önce çıkartmayı becerebilmelisiniz.


24 Aralık 2012 : Hiç güven duymadığınız biri var. Ondan her şeyi bekliyorsunuz. Bu kişi gerçekten de size zarar verecek birtakım hazırlıklar içinde görünüyor. Ama rahat olun, ona güven duymayan tek siz değilsiniz.


24 Aralık 2011 : Bugünlerde yeni dayanışmalar söz konusu. Yakın bir arkadaşınızın desteği sizi çok duygulandıracak. İddialı ve hırslı olmanıza rağmen, düzgün ilişkiler söz konusu olduğunda geri çekilip verici olabiliyorsunuz.


24 Aralık 2014 : Maddi konularda son zamanlarda ailenizden destek görüyorsunuz. Onların desteği ile yeni bir hayat kuracaksınız. Bu arada bir takside girebilir ya da yüklü miktarda bir parayı borçlanarak alabilirsiniz.


24 Aralık 2013 : Bugünlerde maddi durumunuz iyice bir düzene girmiş gibi görünüyor. Aile içinde denetimden çıkmış olan savurganlığın nihayet önünü kesebildiniz. Yakında bir para haberiniz olacak.


24 Aralık 2012 : Bugünlerde bir satış işiniz olabilir. Bir iki gün içinde bunun haberini alacaksınız, bu sizi rahatlatacak. İçinde bulunduğunuz sıkışıklık kalıcı gözükmüyor. Çevrenizde iyi dostlarınız var.


24 Aralık 2011 : Bol para harcamak istiyorsunuz, ama bugünlerde böyle çılgınlıklar mümkün görünmüyor. Birikim anlamındaki pişmanlıklarınız, gelecek günlerin olumlu anlamda tetikleyicisi olabilir.


24 Aralık 2014 : Bir konuda kesin karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Duygularınızı bir kenara bırakıp mantıklı olmaya çalışmalısınız.


24 Aralık 2013 : Zorunlu olarak ele aldığınız bazı ilişkiler sizi yoruyor. Yalnız bu zorunluluğu hayat değil, siz kendiniz tespit ediyorsunuz.


24 Aralık 2012 : Aşk hayatınızdaki kördüğümü bir an evvel çözmeniz gerekiyor. Yoksa onca şey yaşadığınız insanla bir nefret ilişkisi içine gireceksiniz.


24 Aralık 2011 : Karşı çıkışlarınızı bazı durumlarda çok dolaylı yollarla yapıyorsunuz. Bu, anlaşılma güçlüğü çekmenize ve bu nedenle de suskun kalıp geri adım atmanıza neden olabiliyor.


24 Aralık 2014 : Hiçbir kimse, hiçbir olay rahat ve huzurunuzu kaçırmayı başaramayacak. Aşkta mutluluğun bütün sırlarını keşfetmiş olmak ilişkinizi kalıcı kılıyor. Bugün bazı imkanlar elde edebileceksiniz.


24 Aralık 2013 : Hukuki başvurularınız, hak arayışınız bugün istediğiniz neticelere varabilir. Objektif bakış açısı ve tarafsızlık ile buluşmak istiyorsanız bunu öncelikle sizin göstermeniz şart. Seyahat fırsatı çıkarsa bu size kazanç getirecektir.


24 Aralık 2012 : Anne-babalar bugün çocuğunuzla ilgili size çok da keyif vermeyecek bazı sorumlulukları almanız gerekebilir. Ama bunu ona yansıtırsanız ilişkiniz yara alır. Yemek konusunu abartmamaya çalışın. İştah artışı kısa süreli bile olsa sağlık sorunları oluşturabilir. Bu pek de iyi fikir değil.


24 Aralık 2011 : Zengin bir hayal gücünüz var. Bunu mesleki faaliyetlerinizde kullanırsanız başarınıza olumlu bir katkıda bulunmuş olursunuz. Espri dojazınızı iyi ayarlayın. Bazen sınırı aşmanız karşınızdaki kişinin onurunun kırılmasına sebep olabilir. Beklediğiniz önemli haber bir kaç gün gecikebilir.


24 Aralık 2012 : Cazibeniz dikkat çekiyor ve karşılıklı ilişkilerinizde fiziksel anlamda ilgi çekmenize rağmen, söz konusu duygular olduğu zaman, karmaşalar yaşıyorsunuz. Kendiniz ifade etmekte zorlandığınız için ilişkileriniz çıkmaza giriyor. Bugün takıntılı davranabilirsiniz. Hesaplarınızı doğru yapmalısınız. Kemiklerinizi için vitaminlerinizi almalısınız.


24 Aralık 2014 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


24 Aralık 2013 : Yurt dışı işlerin akıcılığı karşısında moraliniz yükseliyor. Yeni adımlar atabilmek, iletişim içinde kalarak güne yön vermeniz söz konusu. Yeni organizasyon planı yaparak bağlantılarınıza odaklanın. Hayat görüşünüzü yenilemek adına değişik kişilerle irtibat halinde olmanız, hukuki konularda yaşanan gelişmeleri sağduyulu şekilde ele alabilirsiniz.


24 Aralık 2012 : Hayatın keyifli yanları sizi etkilemeye devam ediyor. Ancak bir şekilde spekülatif konularla yakından ilgilenmekten yanasınız. Bu alanda daha temkinli olmanızda yarar var. Boş zamanlarınızı keyif alacağınız uğraşlarla değerlendirmeli, sizi mutlu edecek hobilere odaklanmalısınız. Çocuklar ya da sevdiklerinizle ilgili konularda güzel gelişmeler var.


24 Aralık 2011 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


24 Aralık 2014 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


24 Aralık 2013 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


24 Aralık 2012 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


24 Aralık 2014 : Bugün sizler için değişik gün olacak. Ancak aile içindeki sorunlarınızla baş etme niyetindesiniz.


24 Aralık 2013 : Kartınız Yıkılan Kule... İçinizde birtakım kuruntular barındırıyorsunuz. Belirgin bir düşmanınız olmamasına rağmen kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Endişe var.


24 Aralık 2012 : Başkalarına güç gelen işleri siz en kolay şekilde çözüme ulaştıracaksınız. Bir çok projeniz gündeme gelecek.


24 Aralık 2011 : İstediğiniz her şeyi elde etmek için pes etmiyorsunuz. Aşkınızla ilgili kararları tek taraflı vermemeye çalışın.


24 Aralık 2014 : Karşı cinsten yeni biri ile duygusal birlikteliğe başlayabilirsiniz. Kararlı tavrınız aşk hayatınızın düzene girmesinde büyük rol oynayacak. İş yerinde önceden yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi söz konusu. Bu olay önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişecek.


24 Aralık 2013 : Sevgilinizin arada bir sergilediği hırçın davranışlar sizi teslim almış gibi. Ona duyduğunuz büyük kızgınlığın yanında, garip bir şekilde çekiciliğinin arttığını da hissediyorsunuz. İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz. Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir.


24 Aralık 2012 : Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed