Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

24 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

24 Eylül 2016 : Rutinden her ne kadar memnunmuş gibi davransanız da bu tutulma önümüzdeki 6 ay boyunca bazı alanlarda aydınlanmanızı ve farkındalığınızın artmasını sağlayabilir. Bastırılmış öfke açığa çıkabilir. Duygularınızı daha fazla saklayamayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün yaşayacağımız Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül deki Güneş Tutulması nın pratik ve uygulanabilir özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor. Karar vermek veya doğru düşünmek yine zor olabilir. Aldatıcı etkiler altındayız, bir alan seçip o alanda ilerleme zamanı. Gerilimin kendiliğinden geçmesini bekleyemeyerek ani tepkiler verebilir, ani hareketler yapabiliriz. Geçmişten gelen konular ilerlemenin önünü kesebilir veya bu konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Anılarımızı zorlayabilir ve nelere takıldığımızı neleri unutamadığımızı tahlil etme ihtiyacı duyabiliriz. Ancak, Uranüs ve Mars etkileşimi ekleyeceği sürpirizler, türlü hoşluklar ve özgün çözümlerle yardımımıza yetişecektir.Öfke açığa çıkabilir. Başkalarına zarar vermemek veya zarar görmemek için ekstra çaba gösterilmesi gerekebilir. Provokatif tavırlara karşılık vermemek ve sabırlı olmak en iyisidir. Duygusal veya fiziksel anlamda yaralayıcı olaylara karşı tedbirli olmak gerekebilir. Hayal dünyamız geniş olabilir, ama sorumlulukları ve ihmal kabul etmeyecek durumları asla ihmal etmemeliyiz.Tartışmalara girmekten kaçınmak ve ufak tefek kazalara veya sakarlıklara karşı tedbirli olmak da en iyisi iki hafta için. Tutulmanın detaylarını hafta başında ele almıştık, okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


24 Eylül 2015 : İş hayatınız ve maddi başlıklı konular aklınızı meşgul edebilir. Kendini en iyi şekilde ifade edebilen ve elindeki işleri en iyi şekilde halledebilen burçlardan birisisiniz. Bazı konularda inisiyatif kullanabilir veya liderlik rolü gerektiren işlere soyunup soyunamayacağınız konusu üzerine düşünmeye başlayabilirsiniz. İş hayatınız, ilişkileriniz, kariyeriniz ve maddi başlıklı konularda çok fazla seçeneğe sahipsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üzerinde değişiklikler yapılması gereken konular var. Baskılar, engellenmişlik hissi ya da sınırlar mücadele gerektiren başlıklar arasında olabilir. Bugünlerde, gündemdeki değişiklikler veya öğrenilen bilgiler nedeniyle bazı konularda plan yapmamız, planlarımızı revize etmemiz veya tavırlarımızı buna göre belirlememiz gerekebilir. Bazı ilişkilerimizin ne kadar sağlam olduğunun farkına varabilir veya ne olursa olsun karşımızdaki kişiye ne kadar güvenebileceğimizi fark edebiliriz. İlişkilerde sürprizlere açık günlerdeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


24 Eylül 2014 : Bazı plan ve projelerinizi canlandırmak, hızlandırmak veya hayata geçirmek isteğindeyseniz, diğer kişilerin olumlu veya olumsuz katılımlarına rağmen elinizden gelenin en iyisini ortaya koymalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Aslen ne istediğinize karar verebilirseniz(arabayı değiştirmek, yeni bakış açıları, yeni tasarım veya yeni bir arkadaş v.b), kaynaklarınızı ve enerjinizi daha doğru kullanarak doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. Aksi takdirde, detaylara boğulmaktan veya tamamen asıl istediğiniz şeylerden kopmaktan kaçmanız zor olabilir.


24 Eylül 2013 : Enerjiniz yükseliyor. Fırsat ve olasılıklarla ilgili iyimserliğiniz artıyor.


24 Eylül 2012 : Bugün çevrenizde sarf edebileceğiniz sözler yada sinirli hareketleriniz nedeniyle bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İleri geri konuşmanız yüzünden başınız derde girebileceği gibi tutamayacağınız vaadler de de bulunabilirsiniz. Size verilen sözlere de dikkat etmelisiniz çünkü size vaad edilen bazı şeylerin yerine getirilmemeleri de mümkündür.


24 Eylül 2011 : Maddi konfor arayışınız, sosyal statü ve varlık çabalarınız artacak. Ev gereçleri almanız gerekebilir veya aile içinde yardım amaçlı sosyal ortaya çıkabilir. Gerekeni yapın ama başınızı dara sokmadan. Zorlanmadan hoşlanmadığınızda sakin olun. Gururlu ya da yanına yaklaşılamaz gibi görünmeyin, bırakın çevreyi sevdiğinizi bile korkutuyorsunuz.


24 Eylül 2017 : İlerleyen saatlerde yaşayacağınız bir buluşma, bütün bir haftaya yetecek mutluluklar getirebilir. Herkes tarafından hesabını kontrol edebilen biri olarak bilinirken, bugün dostlarınızı şaşırtacak davranışlarda bulunabilirsiniz. İçinizde müthiş bir eğlenme ve harcama isteği var. Bu isteğinize uygun ortamlardan bugünlerde uzak kalmanız yararlı olacak.


24 Eylül 2016 : Aynı anda birçok şeye birden ilgi duyabiliyorsunuz. Bu özelliğiniz zaman, zaman başladığınız işi yarım bırakmanıza neden oluyor. Bu yüzden ortak proje yapmak isteyenler tedirginliklerini dile getirebilirler. Yine de bir projeniz gerçekleşecek gibi gözüküyor. Bugün güzel başlangıçlara açık. Bu konuda isteklilik içinde olmanız gerekiyor.


24 Eylül 2015 : Yaşadığınız küçük bir sağlık problemi bugünlerde sizi tek ediyor. Sağlık konularındaki özensizliği terk etmelisiniz. Zorlu bir sürecin başındasınız. Ama sonuçta ulaşacağınız hedef bu zorlukların hepsine değecek. Ağır adımlarla, fakat istikrarlı gideceksiniz. Umutsuzluğunuzu giderebildiğiniz zaman hedefin ne kadar yakınınızda olduğunu göreceksiniz.


24 Eylül 2014 : Gemileri yaktım, diyerek bitirdiğiniz arkadaş ilişkinize yeniden yakınlaşmaya çalışıyorsunuz. Bunun biraz çıkarcı bir yakınlaşma olduğunu düşünenler var. Bu duyumları alıyor ve bundan hoşlanmıyorsunuz. Yakında bir deniz yolculuğunuz var. Bu yolculukta tanıdık bir ekip içinde görünüyorsunuz. Bu kolay, kolay unutamayacağınız bir yolculuk olabilir.


24 Eylül 2013 : İnsanları memnun etmekle uğraşacağınız bir gün geçireceksiniz ve kendi isteklerinizi bugün ön plana çıkarmak için bir hayli yoğun çabalar harcayacaksınız. Bazı değerlere fazla önem veriyorsunuz. Bu değerlerin yıkılması sizi oldukça sarstı. Yakın çevrenizdeki insanlar sizin bu halinize çok üzülüyorlar.


24 Eylül 2012 : Aile bağlarınız güçlü. Ama bu, tek başına sizden kaynaklı değil, yakınlarınızın size karşı özel bir ilgileri olduğu görülüyor. Dost ilişkilerinde yanlış seçimler yaptığınız seklinde bir genelleme içindesiniz. Halbuki tek kişiye odaklı bir problem yaşıyorsunuz. Bu şekilde sık, sık yaptığınız pişmanlık gösterileri diğer arkadaşlarınıza karşı kırıcı olabilir.


24 Eylül 2011 : Güne neşeli başladınız. Kendinizi oldukça zinde hissediyorsunuz. Geçirdiğiniz iki güzel ve romantik gün, yorgun bedeninizi yeniden ayağa kaldırmış gibi görünüyor. Önümüzdeki günlerde bu küçük tatilden kalan bir anıyı sürekli anımsayacaksınız. Yaşadığınız bazı hoşlukların aklınızdan kolay, kolay çıkmayacağını hissedeceksiniz.


24 Eylül 2017 : Karşılıklı olarak birbirinize bilenmiş gibisiniz. Taviz verme korkusu yaşıyorsunuz. İlişkinizin tutkulu aşk olarak görülmesi, sizi de yanıltıyor. Bir kişilik çatışmasına girmiş gibisiniz.


24 Eylül 2016 : Size uygun biriyle berabersiniz. Ama sürekli ilişkilerde problem kaçınılmaz oluyor. İlişkinizi de bu esneklikle değerlendirmeniz gerekiyor. Her şeyin yolunda gittiği söylenebilir.


24 Eylül 2015 : Nedense son günlerde onun karşısında pek güven verici durmuyorsunuz, sevgiliniz sizde günden güne artan bir uzaklaşma görüyor. Bunların yanlış kurgular olduğunu ona anlatmanın tek yolu, daha fazla ilgili davranmak olacak.


24 Eylül 2014 : Kendiliğinden çözüme bıraktığınız problemlere karşı biraz aşırı iyimser bakıyorsunuz. Aşk ilişkiniz yolunda ağır, aksak gidiyor. Onu hareketlendirmek için bir şeyler yapma niyeti içine girebilirsiniz.


24 Eylül 2013 : Duygusal olarak kendinizi rahat hissedeceğiniz ve iyimser yaklaşımlar göstereceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle güzel vakit geçirebilir hoş ortamlara gidebilirsiniz. Özellikle aranıdaki uyumun olumlu olması ve birlikte planlar yapabilmeniz sizi mutlu edecektir. Daha önceden yaptığınız bir planı bugün uygulamaya koyabilirsiniz. Duygusal konularda girişimde bulunmak için uygun bir günde olacaksınız.


24 Eylül 2012 : İlgisiz biri olduğunuz söylenemez, ama bu ilginin yeterli gelmediği, daha ilgili olmanız gerektiği oldukça belli. İlişkinizi partneriniz kadar istekli yaşamıyor oluşunuzdaki nedenleri keşfetmelisiniz.


24 Eylül 2011 : Yalnızlığa artık veda etme vaktinizin geldiğini müjdeleyen şeyler oluyor. Bugün telefon trafiğiniz hayli kalabalık. Ondan fazlasıyla etkilendiniz. Sıcacık günlere hazır olun.


24 Eylül 2017 : Çalışma hayatının genel sorunları iş yerinizde bolca yaşanıyor. Siz de bu memnuniyetsizliğin içersindesiniz. Bir çıkış arıyor, ama göremiyorsunuz. Biraz daha dişinizi sıkmanız gerekecek.


24 Eylül 2016 : Uyuşukluk ve tez canlılığı birlikte barındıran karakterinizin en fazla kafa karıştırdığı alan burası. Alt kademenin bir sorunu yok, ama üst kademe ne tür bir çalışan olduğunuzu anlamak istiyor. Ãœstün yetenekleriniz olmasa sizinle ilgili yazı turaatacaklar neredeyse. İş güç sahibi insanlar sizinle ilgili tartışıp birbirlerine küsmeye mecbur değil, bilesiniz.


24 Eylül 2015 : İş yaşamınızda yeni bir karar vermek için ve yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz. Yarım kalmış işlerinizi tamamlamaya çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır. İş hayatında bir sorununuz konusunda çözüm yolunda yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Ancak kafanızda gelişebilecek bazı kuşkular sizin için rahatsız edici nitelikte olacaktır.


24 Eylül 2014 : İnişler çıkışlar sizi yordu ama işler rayına oturdu sayılır. Zaman zaman hissettiğiniz güvensizlik bugünlerde yanınıza uğramayacak. Güvensizlik için de bir nedeniniz yok zaten. İşinizi iyi yapıyorsunuz, yeteneklisiniz, çalışkansınız.


24 Eylül 2013 : Hayatınıza ilişkin aldığınız kararları bugün uygulamaya geçebilirsiniz. Özellikle iş anlamında düşüncelerinizi karşınızdaki kişilere olumlu olarak aktarabileceksiniz. İletişimlerinizde genel bir hareketlenme olabilir ve bir çok kişiyle irtibata geçebilirsiniz. Küçük de olsa keyfinizi yerine getirecek gelişmeler olacaktır. Gün içinde sürekli olarak zihniniz işlek olacaktır ve birden çok konuyu değerlendirmeye alacaksınız. İşiniz konusunda yeni kararlar vermek için doğru bir gündesiniz.


24 Eylül 2012 : Size daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçmelisiniz. Son aldığınız kararların bazıları biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanabilirsiniz.


24 Eylül 2011 : Çok memnun değilsiniz. İnsanlarla samimi ilişkiler içindesiniz. Yetkililer ile de ciddi bir sorununuz yok, ama işin kendisi sizi tatmin etmiyor. İşyerinizde gelişme şansınız olmadığını düşünüyorsunuz.


24 Eylül 2017 : Kısa vadede problemler görünmüyor. Bir paranın miktarıyla ilgili yanlış hesaplar içindesiniz. Ailenizin içindeki para meselesi çözüme doğru gidecek. Paranızı temkinli idare ediyorsunuz.


24 Eylül 2016 : İhtiyacınız olan, olmayan bir çok şeye bütçenizi aşan tutarlarda harcama yapıyorsunuz. Sürekli borç yükü altındasınız. Bugün bu tür harcamalar konusunda kendinizi frenlemelisiniz.


24 Eylül 2015 : Yeni kurtulduğunuz para tartışmalarının etkileri bir süre daha sürecek.Kazancınızı, geçiminizi sağlamanın dışında kendinizi geliştirmeniz için de arttırmaya çalışacaksınız.


24 Eylül 2014 : Bazı düşünceleriniz size maddi kazançlar getirici nitelikte olacaktır ve zihinsel olarak aktif olmanız size bazı yeni imkanlar getirebilecektir. Bu anlamda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.


24 Eylül 2013 : Maddi konularda kendinize yeni gelir kaynakları oluşturmaya çalışacağınız ve bu doğrultuda fikirler üretebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak girişimlerinizde aceleci olmamalısınız.


24 Eylül 2012 : Küçük birikiminiz fazla hareketli, kıvrak fikirlerle riske girebilir. Çok dış müdahaleli para ilişkiniz bugünlerde sancılı. Bu konuda çok akıl vereniniz var. Etkide kalıyor, hatalı seçimler yapıyorsunuz.


24 Eylül 2011 : Kendinize yetebiliyorsunuz, ama üzerinizdeki kaçınılmaz sorumluluklar sürekli para sıkıntısı yaşamanıza neden oluyor. İş yaşamınızdaki doyumsuzluğunuzda bunun da etkisi var.


24 Eylül 2017 : Yeni kırgınlıklar yaşamamak için sert çıkışlar göstermekten kaçınmalısınız. Sizi kırmış olan ve görüşmek istemediğiniz eski dostunuz, yumuşak eleştirilerinizle pişmanlıklar duymaya çok hazır görünüyor.


24 Eylül 2016 : İş yaşamındaki değişiklikler kafanızı kurcalıyor; günlük düzeninizi gözden geçirmelisiniz. Aşırı hayalcilik kendinizi gereksizce feda etmenize neden olabilir.


24 Eylül 2015 : İş yaşamınızdaki aşırı yorgunluk plansızlıktan kaynaklanıyor. Kafanızdaki çalışma düzeniyle ilgili ısrarcı olmanızda yarar var.


24 Eylül 2014 : Yaşamınızda küçük bazı yeniliklerle karşılaşabilirsiniz ve bunlar sizi heyecanlandıracaktır. Alacağınız kararların sonuçları sizin için öenmli olacaktır.


24 Eylül 2013 : İstediğiniz şeylere ulaşmak için olumlu adımlar atabileceksiniz ancak acele etmemeniz gerekiyor.


24 Eylül 2012 : Bazı durumlarda görüş bildirmek, çok da gerekli olmayabilir. Açık sözlüsünüz, ama bu konuda yer ve zaman hataları yapabiliyorsunuz.


24 Eylül 2011 : Başlamak üzere olduğunuz aşk ilişkiniz, bu konudaki bazı alışkanlıklarınızı bırakmamanız halinde bir anda elinizden uçabilir.


24 Eylül 2017 : Sağlık, düzen ve temizlik konularına özen gösterebileceğiniz bir gün. Evde yeni bir düzenleme yapmak, dekoratif değişimler yaratmak için uygun. İş ortamında da aile sıcaklığını yaratarak daha verimli bir gün geçirebilirsiniz.


24 Eylül 2016 : İş ortaklarınızla son zamanlarda yaşadığınız sürtüşmeler had safhaya ulaşabilir. Eğer bir çözüm bulunamıyorsa yol yakınken ayrılmak en iyi karar olacaktır. Kazanmak için çoğu zaman risk almak gerekir. Sevdiğiniz insana bir özür borcunuz olduğunu unutmayın. Onun gönlünü alın.


24 Eylül 2015 : Sezgileriniz son derece güçleniyor. Böylece çevrenizdeki insanların ruh hallerini kolaylıkla anlayacaksınız. Parasal konulardaki dengesizlik canınızı sıkıyor olsa da bugün her şeyden uzaklaşmak isteğiniz yoğun olacak. Sevdiğiniz kişinin üstesinden gelemediği sorunlarını çözmesine yardımcı olun.


24 Eylül 2014 : Yeniay size hem yaşam stili hem de dış görünüşünüzü değiştirme fırsatları sunabilir. Tamamen sizi ve bireysel arzularınızı ilgilendiren bir takım kararlar almak ve kişisel projelere adım atmak için ideal bir zaman olabilir.


24 Eylül 2013 : Pazarlama, reklamcılık ve yayıncılık ile ilgili konular akıcı olacak bugün. Kendinizi ve meziyetlerinizi övecek ve insanların ilgisine sunacak aksiyonlar alabilirsiniz. Ancak yaptığınız işlerden çok, kendinizi ön plana çıkarın.


24 Eylül 2012 : Duygusal davranmanıza neden olacak konulardan uzak kalmaya çalışmalısınız. Bugün yaratıcılığınız ve zekânızı ön plana çıkaracak işler peşinde olacaksınız. Olayları abartma huyunuz, sizi zor duruma düşürüyor. Sevdiğiniz kişiyle olan mutluluğunuzu dedikodular yüzünden bozmayın.


24 Eylül 2011 : Çevrenizdeki kişilerle pozitif bağlar kurmak için tolerans göstermeniz ve güleryüzlü olmanız gerekir. Uzun zamandır yüzünüzden düşen bin parça. Yaşadığınız sorunları büyütmeden diyalogla çözebilirsiniz.


24 Eylül 2012 : Ay’ın bulunduğu konum, meraklı yönlerinizi ortaya çıkarmaktadır. Kendinizi sorgulayabilir ve çevrenizde gelişen bir çok olayın, nedenini araştırabilirsiniz.Bugünlerde satın alma duygunuz ön planda olacak. Arkadaşlarınızın ev değiştirme sorunları için, sizden  yardımcı olmanızı isteyebilirler. Onların fikirlerine saygı göstermelisiniz.


24 Eylül 2017 : Artık maddi konulara kafa yoruyorsunuz. Daha fazla güven aradığınız bu dönem ortaklıklardan gelebilecek kaynaklar olabilir. Bir yandan da işi ilgilendiren ortak çalışmalar var. Kazanımlarınızı korumalı aşırı harcama yapma potansiyelinizi kontrol etmelisiniz. İletişim ve eğitim konularının hızlandığı bu dönem keyif veren bağlantılar kuruyorsunuz.


24 Eylül 2016 : İş hayatına ait sorumluluklar altındasınız. Yeni fırsatlara açık olduğunuz görerek çok farklı hedeflere ilerlemekte, kararlı bir duruş sergilemekte fayda var. Kariyere yönelik kararlarınız, kazandığınız tecrübeler ilerleyen dönemde dikkat çekici şartlar getirecektir. Para durumunu zorlayan ödemeler,ı bütçenizi kısıtlayan gelişmelere dikkat edin.


24 Eylül 2015 : Dışadönük etkiler size biraz olsun rahatlık getirmekte. Girişimlerinizi hızlandırmak adına yeni bağlantılar ve uzaklarla ilgili temalar içindesiniz. Kendinizi geliştirebileceğiniz değişik konular bulacaksınız. Aynı süreçte uzaklardan gelecek haberler ise dikkatinizi dağıtmamalı. Planlarınızda yaşanacak aksaklıkları düşünerek hareket etmelisiniz.


24 Eylül 2014 : Daha kararlı olacağınız bir süreç içine gireceksiniz. Kendinize dair planlarınız öncelik kazanıyor. Hassasiyetlerinizi gidermek için somut adımlar atabileceksiniz. Görünüşe dair konularda değişim isteği duyabilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak girişimlerde bulunabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili farkındalığınız artıyor.


24 Eylül 2013 : Aradığınız hareket hayatınıza renkli konular getiriyor. Kendinizi dışadönük hissedeceğiniz her gelişmeden fayda sağlayabilir, olumlu koşullara uyum gösterebilirsiniz. Çok yeni arayışlara gittiğiniz bu günlerde eğitim hayatınızda pozitif girişimler yapmaktasınız. Kendinizi ifade edeceğiniz konuşmalar, başkalarından öğrenecekleriniz önemli olacak.


24 Eylül 2012 : Taşıdığınız sorumluluklara yenileri eklenmekte. Sizi bağlayan ailevi konular yanında yaşadığınız yuvada stres kaynakları öne çıkmakta. Bazı yerleşim problemlerinizi köklü biçimde aşmaya çalışırken destek alma şansınız olmayacak. Ancak eldeki kaynakların yatırıma yönlendirilmesi adına çok şey yapabilirsiniz. Yeni paylaşımlar devreye girebilir.


24 Eylül 2011 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


24 Eylül 2017 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


24 Eylül 2015 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


24 Eylül 2014 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


24 Eylül 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


24 Eylül 2012 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


24 Eylül 2017 : AŞK: Duygu yoğunluğunuzyüzünüze yansıyor. İyi gitmeyenilişkinizde birilerini suçlamayerine onunla çok daha iyi fikirtartışmaları yaparak taşlarıyerine oturtabilirsiniz.PARA: İç dünyanızdaki fırtınalarıasla dışa yansıtmayın. Yarım kalan işlerinizitamamlayarak kafanızı dağıtabilirsiniz. Maliprojelerinizle uygularsanız zorlu günleri aşarsınız.SAĞLIK: Kafanızın karışık olması unutkanlığıberaberinde getiriyor. Olayları akışına bırakın.


24 Eylül 2016 : Platonik aşkınızdan ilgi görmeyebilirsiniz. Bu hareketlerinizin yanlış olduğuna önce kendiniz inanın.


24 Eylül 2015 : Kartınız aşk... Aşk hayatınız yolunda giderken birden tökezleyebilirsiniz. İşiniz ve partneriniz arasında kalacaksınız. Para sizin için ikinci planda ancak yinede karışıksınız.


24 Eylül 2014 : Kartınız Aşk... Geleceğe yönelik hedefleriniz için her konuda başrol oynamaya hazır bir oyuncu gibisiniz. Bu konunda en fazla ilginizi çeken şeyler maddi durum. İyi bir gündesiniz.


24 Eylül 2013 : Duyduğunuz cümlelerde hep anlamaramayın. Çünkü insanlar her zamangerekli cümleler kurmuyor.


24 Eylül 2012 : Kartınız Meditasyon... Büyük bir karmaşanın içindesiniz. Bu karmaşadan nasıl çıkacağınızı bilmiyorsunuz. Maddi konularda özellikle sıkıntı yaşayabilirsiniz.


24 Eylül 2011 : Hayatınızın monotonluğundan sıkıldınız. Değişiklik arıyorsunuz. Küçük bir tatil size iyi gelebilir.


24 Eylül 2017 : İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.


24 Eylül 2016 : Sevgilinizle ilişkinizi farklı boyutlara taşımak için büyük bir istek duyuyorsunuz. Konu ile ilgili şartları zorlamak kendinizi baskı altına sokmanıza neden olabilir. Olaylara iyimser yaklaşmayı başarabilirsiniz sizin için daha iyi sonuçlar ortaya çıkacak.


24 Eylül 2015 : Sevgilinize karşı davranışlarınızda aşırı kontrollü olmak yerine, ölçülü bir tavırla kendinizi ifade etmenizde fayda var. Bir türlü üzerinizdeki kararsızlığı atamadığınız için endişelerden de kurtulamıyorsunuz. İki cazip teklif ardarda günün saatleri arasına serpilmiş.


24 Eylül 2014 : Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek. İş yerinde ulaştığınız başarı çizgisi gözlerden kaçmıyor. Arkadaşlarınız arasında sevilen birisi olmanıza karşın sert tavırlarınız ve acımasızlığınız nedeniyle büyük eleştiriler alabilirsiniz.


24 Eylül 2013 : Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.


24 Eylül 2012 : Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed