Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

24 Mart Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

24 Mart 2018 : Bugün ailenize olan iletişimler de özellikle dikkatli olmalı üzerinizde baskı yaratacak söylemlerde bulunmamalı ve onlarla rekabet içerisine girecek davranışlardan uzak durmalısınız. Bazı konularda anlaşamıyor olabilirsiniz. Düşünceleriniz onlara yön vermiyor olabilir. Bu konuda onları da anlamaya çalışmalı ve tepkili olmaktan sakınmalısınız.


24 Mart 2016 : Duygu ve düşüncelerinizi ya da gördüklerinizi ifade etme konusunda zorlanabileceğiniz günlerdesiniz. Kendinize güveniniz tam, ama diğerleri bunu kibir olarak görebilir ve planlarınızı anlama ya da katılımda bulunma konusunda isteksiz olabilirler. Bu anlamda ısrarcı olmak ilişkileri gerebilir. Dolayısıyla, kendi takviminizi uygulamak istiyorsanız, birkaç gün daha beklemenizde ve elektrikli ortam yatışınca iletişimi sürdürmenizde fayda var. Gizli kalmış konular aydınlanabilir, araştırdığınız olaylar veya kişiler varsa sonunda aradığınız bilgiler açığa çıkabilir. İkili ilişkiler, iş birlikleri veya ortaklıklar hassasiyet içeriyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Terazi burcunda meydana gelecek Ay Tutulması, ilişkiler, iş birlikleri ve ortaklıklar temasına dikkat çekiyor. Bugünlerde(+/- 15 gün), ilişki ve iş birliklerimizde ortaya çıkan olaylar veya aydınlanan durumlar ya da farkına vardığımız gerçekler, vermemiz gereken kararların ciddiyetini anlamamızı sağlayabilir, karar almaya zorlayabilir. Egolar çatışıyor. İyimserlikte ve kötümserlikte sınır tanımıyoruz. Bazı şeyleri geride bırakmamız gerektiğini anlıyoruz. Aslında uzlaşmacı olmak ve huzuru sağlamak istiyoruz, ama gerilim izin vermiyor olabilir. Birbirimizi kırmamak için çaba göstermemizde fayda var. Yaşananlar, 9 Mart ta yaşadığımız tutulmanın da etkisi ağırlıklı olarak aslında. Bugün yaşanacak tutulmanın genel ve burçlarınıza olan etkilerini 20 Mart Pazartesi günü uzun şekilde ele aldığım için kısaca ele aldım bugün. Detaylı yorumu Pazartesi yazımızda bulabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


24 Mart 2015 : Aklınızda çok farklı ve karlı ya da faydalı olabileceğini düşündüğünüz fikirler olabilir. Kariyerinizde yükselmenizi, imajınızı parlatmanızı veya işinizde ilerlemenizi sağlayacağını düşündüğünüz fikirleriniz varsa, her ne kadar alışılmışın çok dışında olsa da, harekete geçirmeye çalışmanızda yarar var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: Sabah saatlerinde aşırılığa(çok harcamak, çok abartmak, çok yemek, çok hız yapmak, kibirlenmek v.b) kaçmamakta fayda var. Güneş tutulmasının yenileyici, günün destekleyici enerjisinden faydalanıp kendime bir instagram hesabı açtım. Nasıl kullanacağımı tam olarak bilmiyorum henüz, ama kolay gibi görünüyor. İsmim daha önce alındığı için, ismimin altını çizmek zorunda kaldım instagram/ niobe _aslı_ temel adresindeyim. Günün yapıcı ve uzun vadeli işleri destekleyen etkisini ben, sizinle bu yeni sayfamı paylaşarak değerlendirdim. Sizde bugünü 17.30 a kadar bu tür işleriniz için değerlendirebilirsiniz. Zira, akşam saatlerinde biraz daha fazla tembelleşebiliriz


24 Mart 2014 : Bugünlerde üzerinde uzlaşma sağlanacak konularda ileride sorunlar yaşanabilir. Dolayısıyla, anlaşmalar esnasında dikkatli hareket etmenizde fayda var.


24 Mart 2013 : Önümüzdeki birkaç gün boyunca, yaşam tarzınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu sefer, konuşmanın dışında aktif düzenlemeler yapacakmışsınız gibi duruyor. Belli tahminlerde bulunabilirsiniz ve çoğu doğru olabilir. Yaratıcılığınız yüksek ve yaratıcı duygularınız mantığı ele geçirebilir. Niobe


24 Mart 2012 : Bilinçaltı uyarılarına karşı uyanık olmalı, hareket ve düşüncelerinizde mantıklı olmaya özen göstermelisiniz. Elbette, pek farkında olmadığınız alışkanlıklar ve geçmiş koşullara bağımlı kalmanız nedeniyle olumsuzluklar baş gösterecektir. Günlük işlerinizde bahsedilen konularda dikkatli olmalısınız. Bu durum düzelecek ve size imkanlar yaratacak. Devam eden işlerinizle ilgilenmeli ve b bitirmeye çalışmalısınız


24 Mart 2011 : Duygusal ilişkileriniz genel olarak mutlu görünüyor fakat bu alanda biraz heyecanlı ve maceralı bir gün de yaşamanız olasıdır. Bir dedikodu sizi biraz rahatsız edebilir ve evliyseniz bu dedikodunun üzerinizdeki etkisi uzunca bir süre devam edebilir. Gene de tatsız düşüncelerden gün içinde kurtulabileceksiniz. Kıskançlık hislerinize mağlup olmamalısınız.


24 Mart 2018 : Kısmetinizin alabildiğine açık olduğu günlerdesiniz. Haftanın daha başlangıcında, bugün alacağınız haberler size bunu müjdeleyecek. Fırsatları gerçekçi ve değerlendirmeci bir şekilde ele alırsanız pişman olmazsınız. Geleceğinizle ilgili büyük bir değişikliğin önünü açacak ya da kapayacak bir gündesiniz. Bugün alacağınız kararlara dikkat etmelisiniz.


24 Mart 2017 : Duygularınız hareketleniyor. Bunu ortaya çıkarmamaya çabalar gibi bir haliniz var. Duygularınızı açığa vurma huyunuzu bırakmış görünüyorsunuz. Bugünü keyifli geçirmeye kararlısınız, bazı endişelerinizden arınmışsınız. Önünüzde birkaç tercihi olan bir yol ayrımı görünüyor. Bu tercihlerden biri, sizin için sakıncalı olabilir. Uzakta bulunan sevdiğiniz bir kişiden sevinçli bir haberiniz var.


24 Mart 2016 : Hafta sonuna dair hoş planlarınız var. Yeni başlattığınız bir tamirat işinin engel olmasını istemiyorsunuz. Bu yüzden işi yakından tanıdığınız birilerine devretmeyi düşünebilirsiniz. Aile içindeki geçici huzursuzlukla ilgili yapabileceğiniz şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Uzun zamandır bu ilişkide yaşadığınız kopukluğu böyle telafi etmeye çalışacaksınız.


24 Mart 2015 : İkili ilişkilerinizde kararsız davranışlar gösterebileceğiniz duygusal bir gün. Sorunlarınızı tek başınıza halledemeyeceğinizi kabullenmek, yakınlarınızla ilişkilerinizi rahatlatabilir. Bugün ikili ilişkilerinizden çok şey bekleyebileceğiniz görülürken, yakın ilişkilerinize karşı kaygılı yaklaşımlar içine girmeniz mümkün.


24 Mart 2014 : Sınır tanımayan, özensiz davranışlara karşı, önümüzdeki günlerde dikkatli olmalısınız. Aile ilişkilerinizde bir konudaki yetersizlik, size bazı eksorumluluklar yükleyebilir. Eski dostlarınızı aklınızdan çıkartamıyor oluşunuzun gönlünüzde yarattığı boşluğa, bugünlerde yeni konuklar yerleşebilir. Bu anlamda birtakım ziyaretler için kapınız açık olmalı.


24 Mart 2013 : Ay, her konuda sürpriz gelişmelerin gündeme gelebileceğine işaret ediyor. Kendinize ve arkadaşlarınıza zaman ayırmak için fırsat yaratabileceğiniz bir gün. Fiziksel ve ruhsal sağlığı korumaya yönelik önlemler almak isteyebileceğiniz bir devredesiniz.


24 Mart 2012 : Çok önem verdiğiniz bir konuda, çabalarınız sonuç verecek. Bununla ilgili sevinç yaşayacaksınız. Daha sabırlı davranmanız gereken bir sorunla karşı karşıyasınız. Alacağınız uyarılar, size yarar getirebilir. Kendinize zaman ayırmak, kendinize olan sorumluluklarınıza da eğilmek istiyorsunuz. Bir arkadaşınızla bazı zevkli uğraşlar içine girebilirsiniz.


24 Mart 2011 : Çevrenizdekilerle ilişkileriniz çok olumlu. Tek sorununuz çok meraklı davranıp çok yakınlaşmanız. Bu özelliğiniz insanların sizden kolay istemelerine yol açabiliyor. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendirebilir. İlginç kişilikli biriyle birlikte gerçekleştireceğiniz derin sohbetten çok hoşnut kalacaksınız.


24 Mart 2018 : İçinizden atamadığınız bir güvensizliği bastırmak istemenize rağmen zaman zaman açık ediyorsunuz. Bu güvensizliğinize üzülmenin yanı sıra kırılıyor da. Gerçekten de bunu hiç hak etmiyor.


24 Mart 2017 : Gündelik sorunları duygusal yaşamınızdan uzak tutmayı iyi bildiğinizi düşünüyorsunuz. Ama sergilediğiniz esneklik bir ölçüde abartılı görülebiliyor. Birkaç zamandır aşk konusundaki değişik bakışınız sizi de şaşırtıyor.


24 Mart 2016 : Duygusal bakımdan oldukça yoğun hissedebileceğiniz bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizden çok şey bekleyeceğiniz görülürken, aşırı kaygılı yaklaşımlar içine girmeniz mümkün.


24 Mart 2015 : Aşk yaşamınızda rahat bir günde bulunduğunuzu ve beklentilerinize karşılık bulabileceğiniz söylenebilir. İkili ilişkinizde, iletişimle ilgili problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Aşkta yaşamınızda gelişmeler bekleniyor.


24 Mart 2014 : Güzel bir birlikteliğiniz var. O kişiyi çok sevmenize rağmen kişisel kaprislerinize de engel olamıyorsunuz. Bazı ani çıkışlarınız zaman zaman o kişiyi sizden uzaklaştırıyor.


24 Mart 2013 : Kendinizi yeni insanlar arasında denetleme ihtiyacınızın altında, partnerinizin kıskançlık duyguları var. Mutlu bir beraberlik içinde olmanıza karşılık, tartışmalı günlerin sayısı gittikçe artabilir.


24 Mart 2012 : Aşk hayatınızdaki mutluluk tüm yaşamınıza yansıyor. Oldukça parlak bir gününüzdesiniz. Sabırlı tavrınızın karşılığını göreceksiniz. Bugün, sevdiğinizle ilgili hoş haberler alabilirsiniz.


24 Mart 2011 : Özel günlere karşı unutkanlığınızda daha dikkatli olabilir, bugünü sizin için unutulmaz bir gün olarak değerlendirebilirsiniz. Çok ilgilisiniz. Duygularınızı sık, sık açığa vurmanız, ilişkinizi yeniliyor.


24 Mart 2018 : Pazar gününüzü evdeki işlerle uğraşarak geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Fakat akşama doğru dinlenme fırsatı bulacaksınız. Zaten bu haftaya bakılacak olursa buna çok da ihtiyacınız var.


24 Mart 2017 : Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gün. Bireyselyapabileceğiniz çalışmalar ve planlar bugün çok daha verimli olabilir. Dış etkenlere karşı duyarlısınız.


24 Mart 2016 : Fiziksel enerjinizin ve motivasyonlarınızın güçlü olacağı bir gündesiniz. Yeni konularla ilgilenmek için vakit bulabilir, yurtdışı bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz. Yüksek öğrenim görenler bugün eğitim fırsatları için araştırma yapabilirler.


24 Mart 2015 : Yaratıcı çalışmalar ve kendinizi daha rahat hissedeceğiniz konulardan zevk alabilirsiniz. Mesleki konularda yoğunluk ve hareket ihtiyacı göze çarpıyor. Zamanınızın büyük bir kısmını yeni işlerinize ayırmak zorunda kalabilir, bu konularda çalışabilirsiniz.


24 Mart 2014 : Küçük görünen bir sorun, ilginizi bekliyor. Bir iki gündür yapmaya çalıştığınız şey, birtakım ilgisiz insanlarda rahatsızlıklar yaratabilir. Bunu sorun etmemelisiniz.


24 Mart 2013 : Birbirinden kopuk çalışmalar, işlerin iyi gitmemesinin ana nedeni gibi.Daha iyi bir organizasyonla iş yükünüz azalabilir. Bugün bu konuda bir konuşma yapabilir, düşüncelerinizi bir kez daha anlatma fırsatı bulabilirsiniz.


24 Mart 2012 : İş yerinizde ortada dolaşan söylentilerden güvensizlikler yaşayacak kadar etkilenmemelisiniz. Son zamanlardaki aksaklıklar pek uzun sürmeyecek gibi, içinizi rahat tutabilirsiniz.


24 Mart 2011 : Fedakar çalışmalarınız, yakın bir zamanda çok sevineceğiniz şekilde karşılığını bulabilir. Size odaklı güzel düşüncelerin arkasında iş deneyiminiz ve bilginiz var.


24 Mart 2018 : Tüm aile bireylerinin baskısı sonucu çok gerekli, ama çok da yüklü harcamalara girebilirsiniz. Para meselelerinde, her anlamda güven verici biri olarak tanınıyorsunuz.


24 Mart 2017 : Akraba ilişkilerinde, para konularının açabileceği bazı tartışmalar söz konusu. Bugün bütçenizin üzerinde bir harcamayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Karar vermeden önce iyice düşünmeniz gerekiyor.


24 Mart 2016 : Bir para tartışmanız var. Bunun dışında kalmanız pek mümkün görünmüyor. Parasızlık endişesi yaşamak istememeniz, tedbirli davranışları, daha mantıklı harcamaları getirebilir.


24 Mart 2015 : Meslek yaşantınızda çalışmalarınızın karşılığını maddi olarak almaya başlayabileceğiniz bir gün. Dikkatinizi evle ilgili konulara yöneltme ihtiyacı duyabilirsiniz. Harcamalarınızda ani kararlarla hareket edebilirsiniz.


24 Mart 2014 : İhtiyaç diye kendinize sunmaya çalıştıklarınız kazancınızla çelişiyor. Birçok harcamanıza yetişemiyorsunuz. Daha alçakgönüllü beklentiler hayata kızgın yanınızı sakinleştirebilir. Hesaplı yaşamanın hoş bir şey olduğu savunulamaz, ama mademki bir zorunluluk bu, ararsanız onun da tatlı taraflarını bulabilirsiniz.


24 Mart 2013 : Maddi konularda genel olarak başarılı olabileceğiniz etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Bir süreden beri ertelediğiniz girişimleri bugün yapabilirsiniz yada uzun vadede size güzel kazançlar getirecek kararlar alabilirsiniz. Maddi konularda istikrarlı ve sağlıklı düşünecek ve bu doğrultuda kararlar alacaksınız.


24 Mart 2012 : Mali durumunuz sandığınız kadar kısa vadede sevinç getirmeyebilir.Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz. Oysa yeni bir bütçe yapmanız yarar getirebilir.


24 Mart 2011 : Dost çevrenizdeki cömert imajınız, sizi kötü yönde etkiliyor olabilir. Para konularında zayıf görünüyorsunuz. Akşam gezmelerinizin harcamalarını azaltabilirsiniz.


24 Mart 2018 : Sosyal yaşamınızda güvensiz yaşadığınız ilişkilerden sıyrılmanız gerekiyor.


24 Mart 2017 : Arkadaş çevreniz ve sosyal konular ilginizi çekse bile bu alanda çok rahat şartlar yok. Farklı düşünceler ya da sürpriz gelişmeler, amaçlarınızı değiştirebilir.


24 Mart 2016 : İş yaşamınızda sevgilinizin merak ettiği bazı konular var. Fazla geniş davranmayıp sevgilinizi rahatlatmanız yerinde olacak.


24 Mart 2015 : Bazı öncelikleriniz var ve planlı olmaya çalışmalısınız. Evle ilgili konularda değişiklikler söz konusu olabilir. Sabah, sosyal çevrenizde yoğun bir hareketlilik olabilir.


24 Mart 2014 : Aşk yaşamınızdaki problemi çözmek için çaba harcamalısınız. Konuşarak ne kadar yersiz kuruntu yaptığınızı anlamak sizi mutlu edecek


24 Mart 2013 : İkili ilişkilerinizde yanlış anlamalar gereksiz gerginlikler yaşayabilirsiniz. Tutarlı ve anlayışlı davranmaya çalışın.


24 Mart 2012 : Bazı tesadüflerin size yarar getirebileceğini göreceksiniz. Sabırlı olun.


24 Mart 2011 : Bazı uyarılarınız ve eleştirileriniz yakın çevrenizde incitici olabiliyor.


24 Mart 2018 : Bugün kendinizi olayların akışına bırakmak, zor ancak güzel sonuçlar almanızı sağlayacak davranış biçimi olacak. Siz müdahil olsanız da olmasanız da işler iyi gidecek. Bu nedenle boşuna strese girmenize hiç gerek yok.


24 Mart 2017 : Aşk ve eğlence için güzel bir günancak yine de zamanın tadınıkonusunda biraz zorlanabilirsiniz.Eğer yılmadan sabırla inançlabeklemişseniz, akşam saatlerindesizi çok mutlu edecek bir buluşma,kavuşma yaşanabilir.


24 Mart 2016 : Dostlarınızın kıymetini bilin. Onların varlığı ortaya çıkarmak istediğiniz mücadeleci yanınızı tetikleyecek. “Bir elin nesi var iki elin sesi var” sözünü hatırlayın. Bireysel bir istek bile olsa buna doğru kişileri ortak etmelisiniz.


24 Mart 2015 : Bugün eğlenceli olan şeylere zaman ayırmanız çok iyi olur. Her ne yaparsanız yapın içinde mutlaka çocuk enerjisi olsun. Bu sizeiyi gelecek. Ruhunuzun çocuk tarafı ön plana çıkmalı. Azıcık şımarıklık da hiç fena olmaz.


24 Mart 2014 : Kendinizi biraz fazla baskı altında hissediyor olabilirsiniz. Hayatınızın pek çok alanında insanların sizden beklentisi artıyor. Şartlarınızı fazla zorlamak bir yerlerde patlamanıza sebep olabilir. Gücünüzü çok dengeli kullanın.


24 Mart 2013 : Bugünü ister çalışarak ister serbest bir şekilde geçirin sahnede olup alkış alacak şeyler yapabilirsiniz. Doğal yeteneklerinizle insanları etkilemekte zorlanmayacaksınız. Aşk konusunda da şans sizden yana görünüyor.


24 Mart 2012 : Sevgiliniz sizi kontrol etmek isteyebilir. Yaşamınıza uymayan kısıtlamalar getirilmesine izin vermeyin. İş yerinde ulaştığınız başarı çizgisi gözlerden kaçmıyor. Terfi alma olasılığınız bu aralar çok yüksek. Yaşadığınız olumsuz maddi gelişmeler canınızı sıkmasın. Yakında herşey düzelecek.


24 Mart 2011 : Güzel fikirleriniz ve iyimser tutumunuzla yaşadığınız hayal kırıklıklarından iyice uzaklaşacaksınız. Düşüncelerinizde yapacağınız değişiklik aşk hayatınıza da yansıyacak. İşteki yaratıcılığınızı göstermenizin zamanı.


24 Mart 2013 : Maddi konularda yaratıcılığınız kullanmak için kendi gücünüze ihtiyacınız var. Kendinize olan güveniniz sizi bazen çok cüretkar yapıyor. Her şeye rağmen mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımı dikkatli bir şekilde  atıyorsunuz. Bugün, düşüncelerinizde karmaşanın hakim olduğu bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. İyi niyetle yaklaştığınız konularda beklenmeyen aksiliklerin çıkması sizi üzmemeli.


24 Mart 2012 : Sabah saatlerinde başlattığınız bir işiniz, akşama doğru hız kazandığını görmek sizi oldukça mutlu edecek. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda, kendinize özgün hareket etmekle birçok kişinin sempatisini kazanabilirsiniz. Hareketli yapınızı ortaya çıkarmaktan korkmadan olaylara çözüm getirmek, sizi olumlu bir potaya getiriyor.


24 Mart 2018 : Bugün öğlene kadar oldukça duygusal tepkiler verme eğilimde olabilirsiniz. Endişelenmeye ve tartışmaya olan eğiliminiz öğleden sonra yerini daha mücadeleci bir ruh haline bırakacak. Bu yüzden önemli kararları öğleden sonra vermeniz daha yerinde olacaktır. Ortak hesaplarınız da bugün dikkat etmeniz gereken konular arasında yer alıyor.


24 Mart 2017 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


24 Mart 2016 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


24 Mart 2015 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


24 Mart 2014 : Bugün yarım kalan işlerinizi tamamlamak için son derece uygun bir gün. Enerjinizi öncelikle bürokratik işlerinizi tamamlamaya vermeniz iyi olabilir. Ayrıca sağduyu gerektiren konularda da doğru kararları verebilecek sakinliktesiniz. Gün içinde sıklıkla sizden yaşça büyük arkadaşlarınızla veya aile büyüklerinizden haber alabilirsiniz.


24 Mart 2013 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


24 Mart 2012 : Haftanın ilk günü son derece verimli çalışmalara yöneliyorsunuz. İş disiplini açısından olumlu bir gün olacak. Zira işten gelebilecek kazançlar bu dönem artış gösteriyor. Aynı zamanda bütçenizi daha ciddi biçimde toparlama, tasarruf yapma şansı bulabilirsiniz. Bu olumlu koşulları aşrı harcamalar yaparak tehlikeye sokmamalı, ekonomik davranmalısınız.


24 Mart 2011 : Artık kendi istediğiniz yönde ilerlemeye başladınız. Hayata karşı duruşunuz ve fikirleriniz yenilenmelere açık görünüyor. Yabancılarla ilgili temalarda başlayan gelişmeler hız kazanabilir. Bu konuda kişisel olarak yapabileceğiniz çok şey var. Şansın sizden yana olduğu gelişmeler eğitim hayatınızı yakından etkileyecek. Uzaklardan gelen haberlerle yepyeni kararlar alabilirsiniz.


24 Mart 2018 : Oldukça yoğun bir gündem içine giriyorsunuz. İş hayatınıza odaklı zamanların öne çıkması ile birden fazla konu öncelik kazanacak. Sorumluluk ve disiplin gerektiren pek çok konu sizi bağlayabilir. Mesleki konularda yaşanan değişim ise sizi zorlamaya devam etmekte. Kişisel özgürlüğünüzü ve kararlarınızı etkileyen engelleri zorlamak size zarar verebilir.


24 Mart 2016 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


24 Mart 2015 : İş hayatınızla ilgili çok yoğun bir trafik sizi bekliyor, hangi işe yetişeceğinizi şaşırabilir ve konuşmaktan yorgun düşebilirsiniz. Sağlıklı bir hayat için stresinizi azaltmanın yollarını bulmalısınız.


24 Mart 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


24 Mart 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


24 Mart 2012 : Ay burcunuzda ve sizi son derece hareketli koşulların içine itiyor. Beklediğiniz, net olmakta zorlandığınız her konuyu dikkatli biçimde ele alabilirsiniz. Yeni başlangıçlara odaklı olmanız nedeni ile aşırı risk alabilen yanlarınızı kontrol etmenizde yarar var. İş hayatında akıcı ve somut ilerlediğiniz bu dönem önemli kazançlar elde etmeniz söz konusu.


24 Mart 2018 : Kartınız Felaket... İlişkilerinizi batağa sürüklüyor gibi bir haliniz var ve bundan pişmanlık duymuyorsunuz. Karakteriniz ve benliğiniz sizin için her şey. Egolarınız çok baskın.


24 Mart 2017 : Yeni iş arkadaşlarınızla uzlaşmaya başladınız. Bulunduğunuz ortama uymanız size kâr sağlıyor.


24 Mart 2016 : Sürekli birilerinin size bir şeyler anlatması sizi sıkıntı içine sokacak. Maddi hesaplarınız da tutmayabilir.


24 Mart 2015 : Bugün insanlarla uyum sağlamayı kendinize ilke edindiniz. Bu tavırlarınız çevrenizden yoğun takdir alıyor. Övgülerden hoşnut görünüyorsunuz. Partneri olmayan yalnız Koçlar, karşınıza çıkan kişiyi iyi değerlendirmelisiniz. Çünkü aradığınız kişiyi bulmuş olabilirsiniz.


24 Mart 2014 : Kartınız Ölüm... Üzerinizdeki ciddi nazarların siz de farkındasınız. Özellikle de karşı cins sizi tamamen elde edemedikçe daha da çok hırslanıyor. Sizi kaybettiği için üzülenler var.


24 Mart 2013 : Kartınız Boşluk... Kendinizi bugün tamamıyla karanlıktan aydınlığa çıkış yolu aramakla geçirebilirsiniz. Bu durumda zor günün içinde gibisiniz. Daha olumlu düşünmelisiniz


24 Mart 2012 : Bugünlerde partnerinizle aranızdaki iletişim güçlü. Sizi sevdiğini de her fırsatta belirtmeyi ihmal etmiyor ancak siz ona biraz soğuk davranıyor gibisiniz.


24 Mart 2011 : İş ve özel hayatınız birbirine karışmış durumda. Mantıklı düşünüp bunları bir çözüme kavuşturmalısınız.


24 Mart 2018 : Kalbiniz boşsa karşınıza biri çıkacak. Onunla ilgilenebilirsiniz. Bu ilişkinin evliliğe gidebilirlik potansiyelini görmeye çalışırsanız, hayatınızın insanı karşınızda duruyor olabilir. İşinizde artan sorumluluklarla nasıl başedebileceğinizi bilememe gibi sıkıntı ve endişeleriniz olabilir.


24 Mart 2017 : Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.


24 Mart 2016 : Çevrenize bitirdiğiniz ilişkiden geriye dönüş olmadığını söylüyor, fakat kafanızın karışmasına da engel olamıyorsunuz. Ondan gelecek görüşme isteği kafanızı daha da karıştırabilir. Bu yüzden bu isteğe çok kısa bir süre de olsa kayıtsız görünebilirsiniz. Zamanla yarışan iş temponuz sizi bunaltmış gibi.


24 Mart 2015 : Kalbinizin kapısını biraz aralayın, hayal edemeyeceğiniz mutluluklar sizi bekliyor. Mutluluk verici bazı deneyimler yaşama şansınız olacak. Olaylara yaklaşımlarınızda hislerinizi de kullanacaksınız. Mesleğinizle ilgili verimli görüşmeler içindesiniz. Sistemli çalışmayı bir önkoşul olarak görmeniz, başarıyı getiriyor.


24 Mart 2014 : Aşk hayatınız çok zengin bir dönemden geçiyor. Gönlü boş olanlar hayatlarının aşkını bulabilirler. İlişkisi olanlar ise çok önemli kararlar alabilirler. Sevgilinizle aranızda büyük bir yakınlaşma olabilir. İş hayatınızda çalışmalarınızın meyvesini alacağınız güzel gelişmeler sizi bekliyor.


24 Mart 2013 : Arkadaş ortamlarında yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu durum üzerinizde baskı yaratabilir karar vermekte aceleci davranmayın. Duygularınızı kontrol etmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak için güçlü arzularınız var, fakat üzerinde plan yapmak, düşünmek için daha uygun zamanı bekleyin.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed