Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

25 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Oğlak,

Geçmiş Yorumlar:

25 Aralık 2017 : Kendinizi ispatlama ve kanıtlama mücadelesine girebilirsiniz. Hayat nefes almak ve bir bisiklete binmek gibidir, pedalı çevirmeye devam ettiğin sürece düşmez ve nefes aldığın sürece de ölmezsin. Hedeflerinin peşinden gitmelisin.


25 Aralık 2015 : Yalnız başınıza neler başarabileceğinizi çok iyi biliyorsunuz. Dolayısıyla, yeni bir takım oluşturmaktan veya önceliklerinizi değiştirmekten çekinmeniz için hiçbir neden bulunmuyor.Sevgili dostlar, 2016 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


25 Aralık 2014 : İş birliği veya ekip çalışması gerektiren konuların ana hatlarını öğrenmek isteyebilirsiniz. Ancak, sorun şurada, mevcut koşullarda karşı taraf, sizin uzlaşmacı olan taraf olmanızı beklediği için, beklentilerinizi yüksek tutamazsınız! 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


25 Aralık 2013 : Belli yatırımlarınızı ya da maddi durumunuzu gözden geçirmeli ve yıl sona ermeden gereken düzenlemeleri yapmalısınız. Maddi konular umut vaat ediyor! Evinizde, yaşadığınız yerde yapacağınız değişiklikler veya arkadaşlarınız katılacağınız faalietler imajınızı güçlendirmenize ve kendinize güveninizin artmasına neden olabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konulara yüzeysel yaklaşmak, bazılarını ise gereğinden fazla ciddiye almak problemlere neden olabilir. Olaylara detaycı yaklaşılması, ortaya çıkacak olan yeni bilgiler ışığında pozisyon belirlenmesi ve en önemlisi sabırlı olunması şart! Ortaya çıkabilecek bilgiler veya alınan haberler hızla müdahale etmeyi değil, strateji uygulamayı gerektirebilir. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


25 Aralık 2012 : Bugün karşı cins ilişkilerinde şanslı olmanıza rağmen duygusal olarak karışık bir yapıdasınız. Bu yüzden kendinizi ifade edebilmeniz oldukça zordur. Abartılı davranışlar içinde olmanız ve çevrenin olumsuz yönde dikkatini çekmeniz de olasıdır. Geçmiş günlerde yaşanan ve sizi kıran ya da kızdıran olayları teker teker hatırlayıp, onları meydana getiren kişilere kin duymanız ve hatta fırsatını bulduğunuz takdirde olanların hesabını sormaya kalkışmanız olasıdır. Birlikte olduğunuz insanla olan ilişkileriniz de bu çerçeve içinde olacağı için ciddi kavgalarla uyumunuzu da bozmanız olasıdır. Eğer siz genç bir insansanız ailenizle ilgili sorun ve onlarla bir çok konuda fikir ayrılığına düşmeye de açıksınız.


25 Aralık 2011 : Bazı olumsuz durumların ortadan kalkması size yükselme arzusu aşılayacaktır. Gün ortasında içgüdülerinizin oldukça güçlü olduğu görülüyor. Hatta davranışlarınız bu yönde olabilir. Belki ani verilmiş bazı kararlar sonuç olarak lehinize dönebilir. Bu da şanslı bir devrede olduğunuzu gösteriyor. Genel bir isteksizliğiniz olabilir. Bunu yenip alacağınız teklifleri değerlendirmelisiniz.


25 Aralık 2017 : Yakın geçmişinizdeki bir olayla ilgili kendinizle barışma gayreti içindesiniz. Fakat bu konudaki niyetliliğiniz, bunu biraz saplantı gibi yaşamanıza neden olabiliyor. Bugünlerde içinizdeki dayanılmaz yenilenme ihtiyacı, zorlama şeyler yaşamak istemeyişinize bir tepki olabilir. Bu yüzden ne iş yaşamınızda ne de aşk yaşamınızda pek güvenilir durmuyorsunuz.


25 Aralık 2016 : Dikkatinizi tek bir noktaya odaklamanız, sorun yaşatan bir konunun tamamını değerlendirebilmenizi engelliyor. Oysa oldukça ilgi çekici ayrıntıları yakalamanız çok mümkün. Bu sıralar kararlı bir görüntü vermenizde belli yararlar var. İletişim trafiğiniz birdenbire artabilir ve birden çok konuyla aynı sırada ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.


25 Aralık 2015 : Etkilendiğiniz kişinin sizi bugünlerde araması gerektiğini düşünüyor, bekliyorsunuz. Ama bu gecikme, duygularınızın karşılığı olmadığı anlamını taşımıyor. Umutsuzluk için çok erken. Dost çevrenizden birine verdiğiniz değerin, onun ilgisizliğiyle daha da arttığını söyleyenlere kızıyorsunuz. Bunu bir düşünmenizde yarar var. Bu, biraz hastalıklı bir ilişki görüntüsü veriyor.


25 Aralık 2014 : Bugün sizin için oldukça keyifli ve güzel bir gün olacak. Planladığınız işlerinizi halledecek ve önemli bir iş görüşmenizi gerçekleştireceksiniz. Özel yaşamınızdaki seçenekleriniz hayatı keyifli yaşamınıza neden oluyor. Bazı insanların eleştirilerini değerlendirmenizde yarar var.


25 Aralık 2013 : Kendinize zaman ayırmak sizi epey rahatlatıyor. Bugün kendinize zaman ayırmak için fırsat bulacaksınız. Yoğun temponuz yüzünden kafanız çok karışıktı. Ama nihayet işler yoluna giriyor. Hayatınızda olumlu değişimler yaşanacak. Güzel günler sizi bekliyor. Huzurlu zamanlar yakında. Artık derin nefes alabilir, güne heyecanla başlayabilirsiniz.


25 Aralık 2012 : Sıkıntılı ve zor günler geçireceğiniz bir döneme girdiniz. Bugün bazı konularda önemli kararlar alabilirsiniz. Bir arkadaşınızdan yardım istediniz. Fakat bu arkadaşınıza fazla güvenmemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Çünkü o sizi yarı yolda bırakabilir. Aileniz size her konuda destek olmaya çalışıyor. Onlarla daha fazla yakınlaşmalısınız.


25 Aralık 2011 : Aile bireylerinden biriyle ilgili bugün özel diyaloglarınız olacak. O, bir konuyu sizinle paylaşmak isteyebilir. Önümüzdeki günler ilginiz onun üzerinde olacak. Bu durum bazı projelerinizi ertelemenize neden olabilir. Bugün hoşlandığınız bir işten yarın hoşlanmıyor oluşunuz çevrenizdekileri şaşırtıyor. Sizinle uzun vadeli program isteyenler düşünmek zorunda kalıyorlar.


25 Aralık 2017 : Bu yalnızlık duygusuyla aşk hayatınızda yanlış bir adım atmak üzeresiniz. İnsan yalnızlığı tanıkla, imzalarla kurallaştırdığı ilişkiler içinde daha çok yaşıyor. Çünkü bir bağımlılığın altına imza atıyor. Biraz baş ağrılı yalnızlığınızdan, ilerde ağrı kesicilerle azaltmak zorunda kalacağınız potansiyel bir yalnızlığa evet diyerek mi kurtulacaksınız ?


25 Aralık 2016 : Son birkaç günün gergin atmosferinden kurtulup ilişkinize yönelmek isteyebilirsiniz. Bugün sevgi ilişkileri gündeme gelmekte. Sevdiğinizle aranızın gerginleşebileceği ve onlarla ilgili yanılgılar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz.


25 Aralık 2015 : Bugünlerde almayı düşündüğünüz kararları yeniden gözden geçirmelisiniz. Çok iyi niyetlisiniz. Bu özelliğiniz kırılganlıklara yol açabilir. Bazı şeylerin fazla üstünde durmamalısınız.


25 Aralık 2014 : Aşkta daha çok mutluluğu hakkettiğinizi zannediyorsunuz. Sonunda da hakkettiğiniz mutluluğa kavuşacaksınız. Fakat bunun için daha fazla fedakarlık yapmanız gerekiyor.


25 Aralık 2013 : Bugün sevgilinizden hoş bir hediye alacaksanız. Sevgilinizin size olan aşırı ilgisi sizi zaman zaman şımartsa da siz de onu çok seviyorsunuz. Her fırsatta bunu göstermek için elinizden geleni yapıyorsunuz.


25 Aralık 2012 : İlişkinizde duygularınızla mantığınız arasındaki dengeyi çok iyi tutturuyorsunuz ve böylece bir takım sorunları da önlemiş oluyorsunuz. Aşk hayatınızda her şey yolunda.


25 Aralık 2011 : Sizinle daha çok birlikte olmak istiyor. Sorunlarınızın farkında ve bu sorunları ona yansıtmamaya çalışmanız, onu memnun ediyor. Bugün bu konuda size hoş bir mesaj verebilir.


25 Aralık 2017 : Önemli bir başarı yakalamak üzeresiniz. Doğru stratejiler geliştirmede üzerinize yok. Lider yönünüzü tatmin edebileceksiniz. İş ilişkilerinde sıcakkanlı tavırlarla karşınızdakini etkiliyorsunuz. Ama gereksiz yakınlıklardan kaçınmalı, kendinizi korumalısınız.


25 Aralık 2016 : Amirleriniz iş yerinde daha atak davranmanızı istiyorlar. Siz ise performansınızdan oldukça memnunsunuz. Bugün yine işle ilgili bir uyarı alacaksınız. Unutmayın, patron olan onlar.


25 Aralık 2015 : Ay, sizi günlük işleriniz konusunda zorlayabilir. Venüs ve Merkürün etkisi, günlük işlerinize ve meslek yaşantılarına hız kazandıracak etkiler verebilir. Bu günlerde iş yaşamınızda artan bir yoğunluk hissedebilirsiniz.


25 Aralık 2014 : İş yerinizdeki planlarınızın hayata geçmesine dair bazı girişimlerde bulunacaksınız. İş hayatınızda umutlarınız yeşerecek. Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek gelişmeler olabilir.


25 Aralık 2013 : Bugün işinizle ilgili bir seyahat gündeme gelebilir. Bu seyahat size bazı kazançların yanında özel hayatınızla ilgili sorunlar da getirebilir, sevinmek için o kadar acele etmeyin.


25 Aralık 2012 : Bugün işlerinizde duygularınızı geride bırakmalı ve biraz daha akılcı davranmalısınız. Bugün kendinizi insanlara ifade etmekte ve ikna etmekte zorluk çekebilirsiniz.


25 Aralık 2011 : Beklenmedik bazı terslikleri, hazırlıksız yakalandığınız için güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz. Bugünlerde bir, iki görüşmeden sevindirici sonuçlar çıkabilir.


25 Aralık 2017 : Bugün abartı harcamalara çok elverişli ortamlarda olabilirsiniz. Yatırım konularında çok yerinde kararsızlıklarınız olacak. Sizi ani kararlara yönlendiren tavsiyeler tehlike içeriyor.


25 Aralık 2016 : Maddi konularda yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz ve bu anlamda alacağınız kararlar son derece yararlı olacak.


25 Aralık 2015 : Bugünlerde bir yakınınıza büyük bir para desteğiniz olabilir. Çok ekonomik yaşayabildiğiniz için, temel gereksinimleriniz dışındaki sıkışmalarınıza maddi sorun diye bakmıyorsunuz.


25 Aralık 2014 : Bugün ve önümüzdeki günlerde yapmak istediğiniz bazı girişimleri ekonomik nedenlerden dolayı gerçekleştiremeyebilirsiniz. Parasal sıkıntılar da çekebilirsiniz.


25 Aralık 2013 : Parasal durumunuzda bir iyileşme söz konusu. Artık daha tutumlu davranıyorsunuz. Bugünde bu davranışlarınızı devam ettirecek ve akıllı harcamalar yapacaksınız.


25 Aralık 2012 : Parasal durumunuz bu günlerde pek iyi değil. Bu diğer bazı işlerinizle ilgilenmenize de engel oluyor. Bu konuyla ilgili bazı önemli kişilerle görüşmeler yapacaksınız.


25 Aralık 2011 : Uyarılara hak veriyor olmanız, uyaranlarınız için artık bir anlam taşımıyor. Parayı elde ederken gösterdiğiniz çabanın çeyreğini, parayı elde tutmak için gösterebilseniz maddi sıkıntılarınız bitecek.


25 Aralık 2017 : Yakın bir akrabanızın ciddi anlamda ruhsal tedaviye ihtiyacı var. Ona sırtınızı dönmemelisiniz.


25 Aralık 2016 : Bir süreden beri uğraştığınız bir konu sizi iyice sıkabilir ve artık bu konudan kurtulma eğilimine girebilirsiniz. İlişkilerinizde esnek davranmaya çalışmalısınız.


25 Aralık 2015 : Bir dostunuzla uzun zamandır sürdürdüğünüz işbirliği, yeni bir katılma isteğiyle cazibesini kaybedecek. Çok önemsediğiniz projeniz bu yüzden ertelenebilir.


25 Aralık 2014 : Dostunuzun bir meselesi konusunda yeteri kadar hassas değilsiniz. Bugünlerde bunun sitemlerini işitebilirsiniz.


25 Aralık 2013 : Sevilen bir kişisiniz. Dostlarınız sizi daha sık görmek istiyorlar, size anlatacakları bir dolu şey var


25 Aralık 2012 : Güveneceğiniz insanları iyi seçmelisiniz. Geçmişte size yapılanları unutmamalı ve ders almalısınız. Aksi takdirde zor günler geçirebilirsiniz.


25 Aralık 2011 : Bugünden yarını düşünmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Gelecekle ilgili hayalleriniz var, ama iyimserlik had safhada. Geleceğe daha gerçekçi akmanız gerekiyor.


25 Aralık 2017 : Bugün yapacağınız konuşmalarda duygularınızın payı yüksek olacak. Açık ifadeler kullanmanız önemli. Niyetiniz neyse mutlaka koyun ortaya. Dile getirin isteklerinizi. İmalardan iş çıkmaz bugün. Algı yanılması olabilir.


25 Aralık 2016 : Hayır işlerine bir miktar para aktarmanız gerekebilir bugün. Gözünüzle gördüğünüz ya da gerçek anlamda yerini bulacağını bildiğiniz iyi niyetli yardımlara ortak olun. Boşa giden emek ve para sonradan canınızı sıkmasın.


25 Aralık 2015 : İlişkinizi bir hata olarak ele almanız için henüz çok erken. İşinizle ilgili çıkış yolu aradığınız bir sorununuz var. Bunu tek başınıza çözemezsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerden destek istemelisiniz. Elinizin altındaki bazı fırsatları değerlendirirseniz yeni imkânların peşinde koşmakla kendinizi yormazsınız.


25 Aralık 2014 : Çevrenizde gelişen olaylara aktiflik kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Sorunları önlemek adına küçük molalar vermeli, her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz. Gergin ortamlarda bulunmanız nedeniyle karşınızdaki insanlara karşı fevri çıkışlarınız had safhada. Sakin olun.


25 Aralık 2013 : İşle ilgili bir mesele yüzünden pek çok kişiyi karşınıza almanız gerekebilir bugün. Hakkınızı aramak için susmamayı tercih etmeniz güzel ancak karşınızdakinin hakkını da dikkate almanız gerektiğini asla unutmamalısınız.


25 Aralık 2012 : Dışarıdan verilecek akıllara aldanmazsanız, oldukça pratik çözümler üreterek yaşayabileceğiniz bir gün. Kardeşinizle olan bağları zayıfla-tacak diyaloglara girmemeye çalışın. Bugün ev ortamına renk katacak ve sizi heyecanlandıracak şeyler olabilir. Bu fırsatı kaçırmayın.


25 Aralık 2011 : Zengin bir hayal gücünüz var. Bunu mesleki faaliyetlerinizde kullanırsanız başarınıza olumlu bir katkıda bulunmuş olursunuz. Espri dojazınızı iyi ayarlayın. Bazen sınırı aşmanız karşınızdaki kişinin onurunun kırılmasına sebep olabilir. Beklediğiniz önemli haber bir kaç gün gecikebilir.


25 Aralık 2012 : Düşüncelerini gizlemeyi çok seviyorsunuz. Bugün, saklı alanlarda ve geri planlarda çalışmaktan hoşlanıyorsunuz. Aşk ve maddi konularda sizi sıkan konuların karşınıza çıkması sizi özel olarak etkiliyor. Yapmanız gereken işlerini ertelememeli ve duygularınızı daha belirgin olmasını sağlamalısınız. Dolaşım sisteminizi rahatlatacak giysileri tercih etmelisiniz.


25 Aralık 2017 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


25 Aralık 2016 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


25 Aralık 2015 : İş ve kariyer konuları önem kazanıyor. Hedeflerinizi gerçekleştirme yönünde akılcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Ãœstlerinizle olan iletişiminiz artacak. Zekanızı ve tecrübenizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yine de sabırlı olmalı ve iyi ilişkiler kurmaya devam etmelisiniz. Elinizdeki projeleri tamamlamaya öncelik verin.


25 Aralık 2014 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


25 Aralık 2013 : İş hayatına vurgu yapan önemli gelişmeler var. Kariyer planlarınıza hız vereceğiniz adımlar atabilirsiniz. Aşırı hırslı tavırlarınız ise üstlerle ilişkilerde sorun yaratmamalı. Yeni projelerin hayata geçmesi adına daha fazla çaba içinde olmalısınız. Kişisel adımların da bu dönem size çok şey kazandıracağı söylenebilir. Aşk hayatınıza yeniden bakma gereği duyabilirsiniz.


25 Aralık 2012 : Artık günlük işlerin ağırlığı, iletişimin arttığı çalışmalar öne çıkıyor. Çalışma düzeninizi yenilemek ve getirdiği imkanları kullanmak sizin elinizde. Daha fazla zaman alan uğraşlar sizin sayenizde toparlanacak. Bu dönemde sağlığınızla ilgili sorunlar varsa çok kolay aşabilirsiniz. Bazı alışkanlıklarından vazgeçmek adına güzel bir dönemdesiniz.


25 Aralık 2011 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


25 Aralık 2017 : Elinize parasal anlamda bir şans geçebilir ya da maddi olarak güzel bir haber alıp rahatlayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili güzel planlar yapabilir ve yakın zamanda hayata geçirmek için harekete geçebilirsiniz.


25 Aralık 2016 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


25 Aralık 2015 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


25 Aralık 2014 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


25 Aralık 2013 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


25 Aralık 2012 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


25 Aralık 2017 : Uzun süreli yaşadığınız depresyondan çıkarak mutluluğa merhaba diyebilirsiniz. Gücünüzü kanıtladınız.


25 Aralık 2016 : Güçlü Merkür karşısında duygularınız alt üst olabilir. Her konuda ürkek davranmanız gelecekteki başarınızı engelleyecektir. Hareketi elden bırakmayın.


25 Aralık 2015 : Kartınız Şüphe... Dostlarınıza son zamanlarda çok soru soruyorsunuz. Özellikle kendiniz hakkındaki fikirleri çok merak ediyorsunuz. Verilen cevaplara tatmin olmuyorsunuz ama...


25 Aralık 2014 : Kartınız Zenginlik... Bugün ruh haliniz her zamankinden çok farklı sayılır. Sürekli mali konuları konuşuyor ve ilgi odağınız parasal meseleler. Kendinize de zaman ayırmalısınız.


25 Aralık 2013 : Bir konudan bir konuya atlıyorsunuz. İçinizden gelen sesi tam olarak dinlemiyor, aklınıza eseni yapıyorsunuz. Ailenizin uyarılarını dikkate almalısınız.


25 Aralık 2012 : AŞK: Bugün sevildiğinizi bilmekilişkinizi çok daha güçlendirecek.Kendi kafanızdan yorumladığınızbazı tarihlere karşı çıkabilir.Sabırla onun evet demesinibekleyin. Çünkü size çok aşık.PARA: İşinizi değiştirmek bugünen büyük idealiniz. Bunun için sabah saatlerindeyeni arayışlara kalkışacaksınız. Gün içindebeklediğiniz haberler gelecek, merak etmeyin.SAĞLIK: Çok çalışarak vaktinden önce bedeniniziyıpratıyorsunuz. Dinlenmeyi asla ihmal etmeyin.


25 Aralık 2011 : Çekiciliğiniz ve güzelliğiniz bugün nihayet keşfedilecek. Kötümser hava estiren günlerinizi geride bıraktınız. Partnerinizle birlikte alacağınız bir davete gidebilirsiniz. Bu durumda mutluluğunuz biraz daha pekişecek.


25 Aralık 2017 : İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!


25 Aralık 2016 : Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.


25 Aralık 2015 : Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.


25 Aralık 2014 : Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken anılarınız da canlanabilir. Bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey; sevgi desteği. Alacağınız bir haber sizi motive ederek, hareket kazandıracak.


25 Aralık 2013 : Yıldızlar aşk hayatınızı parlatıyor. Sevgilinizle tam bir uyum içinde olacaksınız. İş yerinde sizin dışınızda gelişen olaylara duygusal tepkiler verebilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Kafanızda bir çok plan olabilir ancak bunları hayata geçirmeyi ertelemeniz, başarıya ulaşmanızı geciktirebilir.


25 Aralık 2012 : Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed