Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

25 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

25 Eylül 2016 : Rutinden her ne kadar memnunmuş gibi davransanız da bu tutulma önümüzdeki 6 ay boyunca bazı alanlarda aydınlanmanızı ve farkındalığınızın artmasını sağlayabilir. Bastırılmış öfke açığa çıkabilir. Duygularınızı daha fazla saklayamayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün yaşayacağımız Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül deki Güneş Tutulması nın pratik ve uygulanabilir özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor. Karar vermek veya doğru düşünmek yine zor olabilir. Aldatıcı etkiler altındayız, bir alan seçip o alanda ilerleme zamanı. Gerilimin kendiliğinden geçmesini bekleyemeyerek ani tepkiler verebilir, ani hareketler yapabiliriz. Geçmişten gelen konular ilerlemenin önünü kesebilir veya bu konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Anılarımızı zorlayabilir ve nelere takıldığımızı neleri unutamadığımızı tahlil etme ihtiyacı duyabiliriz. Ancak, Uranüs ve Mars etkileşimi ekleyeceği sürpirizler, türlü hoşluklar ve özgün çözümlerle yardımımıza yetişecektir.Öfke açığa çıkabilir. Başkalarına zarar vermemek veya zarar görmemek için ekstra çaba gösterilmesi gerekebilir. Provokatif tavırlara karşılık vermemek ve sabırlı olmak en iyisidir. Duygusal veya fiziksel anlamda yaralayıcı olaylara karşı tedbirli olmak gerekebilir. Hayal dünyamız geniş olabilir, ama sorumlulukları ve ihmal kabul etmeyecek durumları asla ihmal etmemeliyiz.Tartışmalara girmekten kaçınmak ve ufak tefek kazalara veya sakarlıklara karşı tedbirli olmak da en iyisi iki hafta için. Tutulmanın detaylarını hafta başında ele almıştık, okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


25 Eylül 2015 : Daha detaylı düşünmeli ve gerçekçi olmalısınız. Yanlış kararlar almanız veya bazı olayları yanlış değerlendirmeniz durumunda pişman olabilirsiniz veya büyük hatalar yapabilirsiniz. Adresten emin olmadan kargo yollamak için hiç de uygun bir gün değil. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Farklı olaylar gündemimizi meşgul edebilir. Kendimizi daha kolay ortaya koyabileceğimiz, olumlu ve duygu alışverişlerine açık bir gündeyiz. Özel ilişkilerimizden bazılarının sağlamlığı veya güvenilir kişiler nedeniyle yüzümüz gülebilir. Arkadaşlıklarımızın değerini anlayabiliriz. Hoş olmayan bilgiler edinebilir veya kulağımıza gelen duyumlara ya da ortaya çıkan olaylara göre bazı olaylarda farklı tavırlar geliştirebiliriz(daha önceki günlerde böyle bir şey yaşandıysa yazdıklarımıciddiye almayın lütfen!). Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


25 Eylül 2014 : Hayatınızın belli alanlarında yenilenme enerjisi söz konusu olabilir. Yeni başlangıçlar yapabilir, yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Katılacağınız sosyal aktiviteler olumlu olaylara aracılık edebileceği için teklifleri değerlendirmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İçinde bulunulan durum iş birliğine ve ekip çalışmasına yatkın olmayı, öneri ve yorumları (her ne kadar asıl istek veya fikirlerinizle uyuşmasa da)dikkate almayı gerektiriyor. Başkalarının rehberliğinden faydalanmak ve iş birliği içinde hareket etmek ya da en azından o şekilde görünmek size iyi gelebilir.


25 Eylül 2013 : Mesaj vermek, ön plana çıkmak, belli işleri başlatmak veya tamamlamak ya da iletişim ağınızı geliştirmek için doğru zamandasınız. Tüm burçlar için gün geneli: Sorun yaratan veya sorunları büyüten kişiler günün atmosferini bozabilir. Gün içerisinde bazı konularda ilerleme sağlamak mı, yoksa hala bazı konuların ucuzuna ya da kolayına kaçarak çözümsüz şekilde devam etmesini izlemek isteyip istediğimize karar vermemiz gerekebilir.


25 Eylül 2012 : Bugün duygusal hayatınızda kargaşalar yaşayabilir ve bazı çılgınlıklar yapma eğiliminde olabilirsiniz. Akla hayale gelmeyen işlere kalkışabilir, ani bir maceraya atılabilirsiniz. En kötüsü de size hiç de uygun olmayan kimselerle yakınlık kurmanız ihtimalidir. Bu tür alel acele geliştirilmiş yakınlıklardan fazlasıyla zarar görebilirsiniz.


25 Eylül 2011 : Gelişmeleri daha farklı bir yaklaşımla ele almalısınız . Bu tür bir durum özellikle meslek ya da eğitim hayatınızla ilgili sorunlar için geçerlidir. Sevdiğiniz insana karşı kırıcı tavırlar takınmamalısınız. Aslında tam bu noktada güvenli ve gelişmiş bir bireyin özellikleri sizi her türlü yanılgıdan kurtaracaktır. Siz de öyle yapın. Sağlık sorunu olabilir o kadar kötü değil ama siz yine de kendinize özen gösterin ve yeterince ilgilenin.


25 Eylül 2017 : Bugün çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşayacaksınız. Onlarla aranızda bir konu üzerine gergin bir ortam oluşacak ve bu gergin ortamı politik yaklaşımlarınızla yumuşatmanız mümkünken tam tersi ateşe körükle gideceksiniz. Çok hareketli bir dönemdesiniz. İş hayatınız oldukça yoğun ve bazı konularda tercih durumundasınız. Bu ruh hali sonucu bugün bir öfke patlaması yaşayabilirsiniz.


25 Eylül 2016 : Geçmişte yaşadığınız olumsuz bir tecrübenin üzerinizdeki etkileri, bugün benzer bir olayda sizi cesaretsizleştirecek. Hayatınızı yeniden şekillendirebilmeniz için doğan bir fırsatı bu yüzden kaçırabilirsiniz. Akraba ilişkilerinizi biraz daha verici davranışlarla sürdürmek isteyebilirsiniz. Bugünlerde sizi buna yöneltecek duygusallıklar söz konusu.


25 Eylül 2015 : Oldukça enerjik bir gün geçireceksiniz ve bir çok konuda kendinizi eyleme geçmeye hazır hissedeceksiniz. Düşüncelerinize ve planlarınıza sıkı sıkıya bağlı olacaksınız ve bugün sizi yolunuzdan döndürmek mümkün olmayacaktır. Bazı gerilimler yaşayabilirisiniz ancak bunların karşılığında ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir konuyu bugün sonuçlandırabilirsiniz.


25 Eylül 2014 : Sizin için pek çok bakımdan yararlı olacak biriyle tanışacaksınız. Duygu ve düşüncelerinizi akıl süzgecinizden geçirmek için yalnız kalacağınız yerlere gideceksiniz. Yine de karar verirken veya verdiğiniz kararın doğruluğuna kanaat getirmek için ailenizle birlikte olacağınız zamanı bekleyeceksiniz.


25 Eylül 2013 : Bugün sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayacaksınız. Bazı olumlu etkilenmeler, yapmak istediğiniz şeyleri bir süre daha ertelemenizi gerektirebilir. Yakınlarınızdan biri sizin için şu sıralar daha anlamlı hale gelecek. Sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor.


25 Eylül 2012 : Yakın geçmişte sizi hareketlendiren olumlu gelişmeler, bugünlerde yeniden gündeme gelebilir. Dostluğa çok bağlısınız, ama bazı durumlarda ödün vermeye niyetsiz duruyorsunuz. Duygu dünyanızdaki atsızlık bir süre daha devam edecek gibi. Çözümü size değil, onun sizi anlamasına bağlı gibi de görünse de, bugünlerde ondan gelecek yumuşama belirtilerini değerlendirebilirsiniz.


25 Eylül 2011 : Gemileri yaktım, diyerek bitirdiğiniz arkadaş ilişkinize yeniden yakınlaşmaya çalışıyorsunuz. Bunun biraz çıkarcı bir yakınlaşma olduğunu düşünenler var. Bu duyumları alıyor ve bundan hoşlanmıyorsunuz. Yakında bir deniz yolculuğunuz var. Bu yolculukta tanıdık bir ekip içinde görünüyorsunuz. Bu kolay, kolay unutamayacağınız bir yolculuk olabilir.


25 Eylül 2017 : Aşk hayatınızda küçük bir değişiklik için bile en ufak bir çaba harcamıyorsunuz. Oysa o çabalamanızı ve ona değer vermenizi istiyor. Bugün yine bu konu üstünde tartışabilirsiniz.


25 Eylül 2016 : Ay ın konumu, size hareket ihtiyacı ve aşkla ilgili konularda yeni kararlar getirebilir. Duygusal reaksiyonlar hakim olmamalı. Yanlış seçimlerde bulunma ve hayal kırıklıkları yaşama ihtimaliniz var.


25 Eylül 2015 : Yeniden beraberlik kararınızın memnuniyetini dostlarınız da paylaşıyor. İlişkinize çocukça nedenlerle ara vereli epey zaman oldu. Heyecanlısınız. Size küçük bir armağanla geleceğini biliyorsunuz


25 Eylül 2014 : İlişkinizdeki sorunları tek başına halletmek gibi bir isteğiniz var ama sevgilinizi ezmeniz doğru olmayabilir. Bu gidişle ilişkinizde beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.


25 Eylül 2013 : İlişkide öncelikler sıralamanızda göz korkutacak tercihler söz konusu değil. Bir süredir ikinizin de kendi meşguliyetlerinizin ön plana çıkması, kopukluk nedeni olacağa benzemiyor.


25 Eylül 2012 : Sevgilinizin ilişkiden beklediklerini iyi kavrayamamış olabilirsiniz. Sizinle açık, açık paylaştığı için, ciddi bir sorun yaşamıyorsunuz, ama hissettiği güvensizlikler pek çabuk geçeceğe benzemiyor.


25 Eylül 2011 : Sevgilinizin size fazla güven duymuyormuş gibi davranması gittikçe sinirlerinizi geriyor. Bu konuda yapabileceğiniz bir şey yok. Çünkü sevgilinizin güvensizliği tamamen kendinden kaynaklanıyor.


25 Eylül 2017 : Yeni bir döneme gireceksiniz. Bu dönemde iş hayatınız size bazı şaşkınlıklar sunabilir. Birkaç kişi olarak başladığınız bir atılımda sizi yalnızlıklar bekliyor. Cesaretli adımlarla bundan karlı da çıkabilirsiniz.


25 Eylül 2016 : Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz. Saygılı, mesafeli ilişkiler dışarıda sıcak dostluklara dönüşebiliyor. İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü


25 Eylül 2015 : Şu günlerde öfkenize hakim olmanız sizin yararınıza olacak. Çok yakın bir iş arkadaşınızın sizin aleyhinize planları olduğunu fark edeceksiniz. O, uzun zamandır plan yapıyor ama siz farkında değilsiniz.


25 Eylül 2014 : İş arkadaşlarınızla ortak çalışmalar yürütmek hoşunuza gidiyor fakat inatçılığınız yüzünden bazı sorunlar yaşayabiliyorsunuz. Ortak kararlar almayı öğrenmelisiniz.


25 Eylül 2013 : Yetkilerinizi iyi biliyor ve sonuna kadar kullanıyorsunuz. İlişkilerde ise insani yaklaşımlarınız var. Çalışma arkadaşlarınızdan birinin özel bir sorunu, bu günlerde iş yaşamınızı meşgul edecek.


25 Eylül 2012 : Başarılarınızı kanıtlamanız için gereken fırsatlar, tarafınızdan yaratılmayı bekliyorlar. Rutin işlerinize eklenen bir iş, bugünlerde sizi biraz telaşlandıracak, ama altından kalkmayı becereceksiniz


25 Eylül 2011 : Kulağınıza gelen bazı haberler bir arkadaşınızın işyerinizde son günlerini yaşadığını söylüyor. Bunun onun kaderi olmadığını, birçok hatasından kaynaklandığını biliyor, buna rağmen büyük üzüntü duyuyorsunuz.


25 Eylül 2017 : Bugünlerde elinize ekstra paralar geçebilir. Fakat gerektiği şekilde değerlendiremeyeceksiniz. Yeni gelişmeler ve yeni düşünceler, sizi daha kontrollü davranmaya zorlayacak.


25 Eylül 2016 : Para daralmalarında, kolay harcama alışkanlığı ana neden gibi görünüyor. Birkaç güne varmadan sevineceğiniz haberler söz konusu, ama atak ve girişimci davranışlar gerekecek.


25 Eylül 2015 : Parasal konulardaki son günlerde göstermiş olduğunuz başarıların neticesinde önümüzdeki günlerde rahat ve huzurlu günler geçireceksiniz. Alım satım işlerinden gerçekten çok iyi anlıyorsunuz.


25 Eylül 2014 : Alacak verecek konulardan huzursuzluk duyabilirsiniz. Bazı borçlarınız bütçenizi ciddi anlamda sarsabilir.


25 Eylül 2013 : Bugün ailenizden birilerinin maddi sıkışıklığına çare olacaksınız. Onlara maddi yardımda bulunacaksınız. Bu arada yaptığınız parasal yatırımlarla ilgiliHoş gelişmeler yaşayabilirsiniz.


25 Eylül 2012 : Zararsız bulduğunuz harcamalara dikkat. Bunlara birileri tarafından teşvik ediliyorsunuz. Daha az parayla yaşama niyetinizin mutlaka desteklenmesi gerekiyor.


25 Eylül 2011 : Paranızın kıymetini biliyor, ona göre davranıyorsunuz. Fakat sizin tutumluluğunuz durumu kurtarmıyor. Aile içinde de birkaç kişinin kulağını çekmeniz gerekiyor.


25 Eylül 2017 : Arkadaş çevrenizden birinin sağlığıyla ilgili haberler, bugünlerde bir ziyaret yolculuğu yapmanızı gerektirebilir.


25 Eylül 2016 : Sabrınızı çok zorlayan problemli bir insanla çatışma içindesiniz. Oysa ilişkiyi bitirmeniz için hiçbir engel görünmüyor. Sıkıntıyı boşuna çekiyorsunuz.


25 Eylül 2015 : Çevrenizdekiler sizden daha fazla enerji ve ataklık bekliyor. Bugünlerde daha fazla dinamik olmanız gerekiyor.


25 Eylül 2014 : Bugün kendinizi içe kapanık hissedebilirsiniz ve sevdiklerinize karşı ilgisiz görünebilirsiniz.


25 Eylül 2013 : Yakında tanık olacağınız bir olayla canınız sıkılacak, bunu ilgili insanlara yakıştıramayacaksınız. Tavır alma biçiminiz çok önem taşıyacak.


25 Eylül 2012 : Kendinizi şartlandırıp katıldığınız tartışmalar verimsiz olduğu kadar da tehlikeli.


25 Eylül 2011 : Son günlerde sağlığınız konusunda bazı endişeleriniz var. Bu şekilde endişelenmek yerine en kısa zamanda bir doktora görünmelisiniz.


25 Eylül 2017 : Bugün eğer birilerinden bilgi ve deneyim anlamında destek alacaksanız,bunların doğru kişiler olduğundan emin olmaya çalışın.Gözünüzde büyüttüğünüz kişiye bel bağlarsanız sizi kendi doğrularıyla yanlış yönlendirebilir.


25 Eylül 2016 : Maddi bir mesele veya alacak verecek davası sizi biraz zorlayabilir. Borç gibi görünen tutar aslında sonuçta size ait olacak bir şeye hizmet ediyor. Daha yoğun çalışmak daha çok kazanmanızı sağlayacaksa bunu deneyebilirsiniz.


25 Eylül 2015 : Bugün tanışacağınız biri hayatınızı her anlamda değiştirecek. İşinizi ciddiye alın. Konut değiştirmeye hazırlanın. Herkese güvenmemeyi öğrenin. Sağlıklı yaşam için ara verdiğiniz spora yeniden başlamalısınız.


25 Eylül 2014 : Bugün neşeniz ve şansınız yerinde olacak. Özellikle diğer insanların da bolca olduğu ortamlarda, diğerlerine göre çok daha dikkat çekici ve etki bırakıcı bir enerjidesiniz. Bu durum yepyeni kişileri karşınıza çıkarabilir.


25 Eylül 2013 : Çevre değişikliği iyi gelebilir. Sabah yolun bir kısmını yürüyerek, gideceğiniz yere varmanız ve daha önce fark etmediğiniz detayları görmeye çalışmanız, merak edip araştıran taze bir zihinle güne devam etmenizi sağlayabilir.


25 Eylül 2012 : Çevrenizde gelişen olaylara karşı tepkisiz kalmayı beceremiyor, bulunduğunuz ortamlara müdahale etmek zorunda kalıyorsunuz. Bugün, karmaşık gibi görünen sorunlarınızın üstesinden kolay-ca geleceksiniz. Birçok yakın arkadaşınız, bilginizden ve tecrübelerinizden yararlanmak isteyebilir.


25 Eylül 2011 : Çevrenizdeki kişilerle pozitif bağlar kurmak için tolerans göstermeniz ve güleryüzlü olmanız gerekir. Uzun zamandır yüzünüzden düşen bin parça. Yaşadığınız sorunları büyütmeden diyalogla çözebilirsiniz.


25 Eylül 2012 : Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsunuz, fakat farklı tereddütleriniz var. Patik zekanız sayesinde; olayları kısa sürede toparlayacak ve istediğiniz şekilde rayına oturtacaksınız Yeni işinizle ilgili yoğun temponuz  yüzünden, bugün partnerinizle sürtüşme yaşayabilirsiniz. Sürekli hareket halinde olmanız sizi mutlu ediyor.


25 Eylül 2017 : Ãœzerinizde baskı kuran duygusal paylaşımlar sizi çaresi bırakabilir. Oysaki şartları yumuşatmak ve duygusal ilişkileri yapıcı hale getirmek mümkün. Gereksiz endişelerden sıyrılmalısınız. Ancak yatırım konularında bazı riskler var. Spekülatif düşünmemeli, akılcı adımlar atmalısınız. Bu alanda yapacağınız yeni anlaşmalar için uygun bir dönem değil.


25 Eylül 2016 : Arkadaşlarla beraberlikler, sosyal çevrenizde yaşanacak olumlu gelişmeler söz konusu. Kendinizi dışadönük hissedeceğiniz bu günü değişik aktivitelerle doldurabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz gruplarda verimli çalışmalar sizi hareketli kılabilir. Sosyal olanaklarınızı genişletebileceğiniz imkanlar yanında, işten gelebilecek maddi kazançlar göze çarpacak.


25 Eylül 2015 : Ay#39#ın burcunuzdaki yolculuğu sizi çekici ve keyifli kılmakta. Hareket halinde olacağınız bu süreçte yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Biraz ara verdiğiniz sosyal ilişkilerin getirdiği hevesle ortak çalışmalarda keyifli paylaşımlar yaşanabilir. İş hayatında almak istediğiniz roller nedeni ile daha kalıcı planlar peşindesiniz. Ancak kaynakların kısıtlı olduğu dönemi temkinli geçirin.


25 Eylül 2014 : Bugün ilişkilerinize dair bitişler ve yeni başlangıçlar gözüküyor. İlerlemeyen ilişkilerinizi sonlandırmanız için destekleyici enerjiler var. Öte yandan sizi mutlu eden bağlar daha derinleşip yeni bir ivme kazanabilir. Ayrıca spora başlamak içinde son derece uygun bir gündesiniz. Yaşam tarzınızda önemli değişiklikler yapabilirsiniz.


25 Eylül 2013 : Seyahat planlarınızı hayata geçirmek, eğitsel temalarla daha yakından ilgilenmek gerekecek. Bu konuda daha kararlı olmanız ve akademik düzeyde yeni planlar yapmanız söz konusu. Yurt dışı işlerin yönetilmesi, yeni kişilerle geliştireceğiniz işbirliği olumlu sonuçlar getirebilir. İlişkiler ve ortaklaşa işlerinizde ise yaşanacak yenilenmelere olumlu gözlerle bakılbilir.


25 Eylül 2012 : Kendi isteklerinize odaklı zamanlar yaşıyorsunuz. Yaratıcılığınızı geliştirmek ve somut işler çıkarmak açısından biraz sorumluluk almanız gerekebilir. Aynı zamanda duygusal ilişkilerde ifade edilemeyen durumlar söz konusu. Biraz gevşemeli, bu günleri daha rahat geçirmelisiniz. Neyse ki sosyal açıdan sizi canlı tutan arkadaşlıklar yaşamaktasınız.


25 Eylül 2011 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


25 Eylül 2017 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


25 Eylül 2015 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


25 Eylül 2014 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


25 Eylül 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


25 Eylül 2012 : Taşıdığınız sorumluluklara yenileri eklenmekte. Sizi bağlayan ailevi konular yanında yaşadığınız yuvada stres kaynakları öne çıkmakta. Bazı yerleşim problemlerinizi köklü biçimde aşmaya çalışırken destek alma şansınız olmayacak. Ancak eldeki kaynakların yatırıma yönlendirilmesi adına çok şey yapabilirsiniz. Yeni paylaşımlar devreye girebilir.


25 Eylül 2017 : YENİ başlangıçlar yapmak isteyebilir, bu yönde düşünceler geliştirebilirsiniz. Düşüncelerinizi açıklamadan önce, onları gözden geçirmelisiniz.


25 Eylül 2016 : Tembelliği artık bir kenara bırakmalısınız. Biriktirdiğiniz işlerinizi bir an önce sonuca ulaştırmaya çalışmalısınız. Zamanınızın kısıtlı olduğundan yakınmanıza bir neden yok. İşlerinizin her zaman ön planda gelmesi gerekiyor. Sabırlı davranmalısınız.


25 Eylül 2015 : Bugünlerde alışılmamışın dışında sabır göstererek olumlu tepkileri üzerinize çekmeyi başardınız.


25 Eylül 2014 : Kartınız Kutsal Kadın... Evli olanlar eşleriyle iş konusunda tartışmalar yaşayabilir. Beklemediğiniz olumsuz enerji üzerinizde dolaşıyor gibi. Bekarlar geleceğe iyi hazırlık yapın.


25 Eylül 2013 : AŞK: Karşınızdaki kişinin nesöyleyeceği veya nedüşündüğünü önemsemiyorsürekli kendinizdenbahsediyorsunuz. Aşkı damacera gibi görüyorsunuz. İkiliilişkiden bugünlerde uzak durun.İŞ: Varsa harcıyor, yoksa çok üzülmüyorsunuz.Kendinizi para konusunda çabuk toparlamasebebiniz de bu. Sürekli çalışmanız güzel.SAĞLIK: Bugünlerde kendinize enerji yükleyiphayatın tadını çıkarabiliyorsunuz.


25 Eylül 2012 : Kartınız Aşıklar... Fiziksel açıdan sağlıklı görünüyorsunuz. Aile içindeki ortamı yumuşatmak size düşüyor. Bu arada astrolojik konumunuzda oldukça zorlu kavuşumlar var.


25 Eylül 2011 : Son günlerde çok dengesiz tavırlar içerisindesiniz. Çok neşeliyken bir anda üzülebiliyorsunuz.


25 Eylül 2017 : Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.


25 Eylül 2016 : İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.


25 Eylül 2015 : Romantik bir akşam yemeği planı, sevgilinizle aranızdaki gerginliği yumuşatabilir. Bu geceyi, birbirinizin önemini düşünmek için kullanın. Evinizle ilgili tatsız bir olay yaşayabilirsiniz. Ancak sonradan alacağınız neşeli bir haberle moraliniz yükselecek.


25 Eylül 2014 : İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.


25 Eylül 2013 : Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.


25 Eylül 2012 : Ay#39#ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed