Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

25 Haziran Hangi Burç?


Burcunuz Yengeç,

Geçmiş Yorumlar:

25 Haziran 2016 : İstikrarlı olmaya özen göstermelisiniz. Bazı kişilere bazı sözler verdiyseniz planlarınıza sadık kalmalısınız. Yakın çevrenizden kişilere yardım ederken daha istekli davranmanız bazı alanlarda size bağımlılıklarının azalmasını sağlayabilir. Duygusal şantajlara boyun eğmemeli ve gereğinden fazla para harcamamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Zihnimiz açık ve yaratıcılığımızı kullanabiliriz. Ancak, değişken koşullara ayak uydurmakta zorlanabiliriz de bir taraftan. Entelektüel faaliyetler, öğrenme arzusu, bilgi paylaşımları, eğitsel çalışmalar, grup faaliyetleri, bilişim, teknoloji, medya, yayıncılık, sosyal medya başlıklı konular ön planda. Sabah saatlerinde iletişim kurmamız ve kendimizi ifade etmemiz daha kolay olabilir, görüşmelerimizi bu saatlere alabiliriz. Öğle saatlerinde ve sonrasında ise, sakarlıklar veya ufak tefek kazalar söz konusu olabilir, acele hareketlerden kaçınmakta fayda var. Akşam saatleri farklı hoşluklara, değişikliklere veya beklenmedik durumlara dikkat çekiyor. Değişiklik yapmak isteyebiliriz. 19.00 sonrası, halsizlik, belirsizlik veya kararsızlık türünde ruh halleri ön planda.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


25 Haziran 2015 : Birkaç gündür olduğu gibi, birkaç gün daha, pratiklik gerektiren işlerle uğraşabilir veya tamamlanması gereken işlere el atabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


25 Haziran 2014 : Bazı kişiler kendilerine neler sunabileceğinizi görmek istiyor olabilirler. Kültürel birikimi olan gruplara dahil olmanız durumunda, olaylar beklenmedik bir yönde ilerlemeye başlayabilir. Bağlayıcı sözler vermeniz gerekmiyor. Bugün dahil, önümüzdeki birkaç gün için, yıpranmış, zamanı dolmuş veya zararlı modeller ya da olaylar bir an da sizinle özdeşleştirilebilir. Dolayısıyla, bu tür bir duruma maruz kalırsanız, ani tepkiler vermekten, bu duruma karşı tavırlar geliştirmekten ve olayların üzerine gitmekten kaçınmalısınız. Kıvrak zeka kullanmak ve hiç de iyi görünmeyen durumları akıllı yöntemlerle idare ederek, mümkün olan en iyi sonucu elde etmeye çalışmak en doğrusu olacaktır.


25 Haziran 2013 : Burcunuza geçmek üzere olan Jüpiter, önümüzdeki bir yıl boyunca hayatınızın farklı alanlarında fırsat, şans ya da mutlulukları ayağınıza kadar getirecek. Kişisel gelişim, büyüme ve ilerleme dönemine gireceksiniz. Sizi rahatsız eden düşünce ve duygularınızı dile getirmek isteyebilirsiniz. Günü değil yılı düşünüp rahatlamalısınız. Özel hayatınızda veya kendinizde yapacağınız bazı değişiklikler öz güveninizi arttırabilir. Ufukta sevgi dolu ilişkiler var.


25 Haziran 2012 : Günün ilk saatlerinde önemli bir randevunuz varsa onu günün ikinci yarısına ertelemenizde fayda var. Duygusal ilişkilerde şansınız kapalı. Beraberliklerinizde gerginlikler sık sık gündeme gelebilir. Bu durum sizin değişiklik yapmak isteğinizden kaynaklanabileceği gibi kıskançlık ve kavgaya neden olabilir.


25 Haziran 2011 : Aşkta duygusallığınız devam ediyor. Hatta sevdiğiniz kişiye candan bağlanma eğilimindesiniz. Fakat bu yakınlığı ve bağlılığı aşırıya kaçırabilir ve fazlasıyla sıkıcı olabilirsiniz. Onun hareketliliğini kısıtlamaya çalıştığınızın farkına varması ile aranızda tartışma geçecektir. Yanlız aşırı duygusallığınızı bir kenara bırakmalısınız.


25 Haziran 2017 : Bazı özel sorunlarınızı aşmaya çalışıyorsunuz. Hayatınızı yönlendirecek olumlu etkiler altındasınız. Çevrenizde sizin fikirlerinize, hatta himayenize ihtiyaç duyan insanlar var ve onlara karşı oldukça verici bir tutum içerisindesiniz. Bu arada kendi özel hayatınızı da unutmamalısınız. Sizin de ilgiye ve sevgiye ihtiyacınız var.


25 Haziran 2016 : Başarılı denemelerinizin arkasında hakkını veremediğiniz önemli bir destek ya da destekler var. Bu konudaki daha duyarlı değerlendirmeler, bu başarıların devamını getirebilir. Aile ilişkilerinde gecikmiş kararları alma ve oyalanmadan hayata geçirme zamanı. Birkaç gün içinde aile içi ve aile dışı ilişkilerinizde bu davranışa zorlandığınızı hissedeceksiniz.


25 Haziran 2015 : Bugünlere yönelik bazı kararlarınızı geçmişte biraz yanlış aldığınızı fark edeceksiniz. Bunun farkına varmak sizi bugün biraz üzebilir. Bununla ilgili düştüğünüz çıkmazdan bir arkadaşınızın desteğiyle çıkabilirsiniz. Size çok yakın birinin kafasındaki soruları netleştirmeye çalışacaksınız. Onun bir kararsızlık, ardından da karamsarlık içine düşmesini istemiyorsunuz.


25 Haziran 2014 : Bugün bütün dikkatinizi toplayıp görüşmeye öyle gitmelisiniz. Bu görüşmenin sizin için anlamını biliyorsunuz. Bazı konuları hak ettiğinden çok fazla abartıyorsunuz. Bu yüzden arkadaşlarınız sizi biraz indirimli dinliyorlar. Sağlığınızdaki ufak uyarılar ciddiye alınması gereken bir rahatsızlığın habercisi olabilir. Buna önem vermelisiniz.


25 Haziran 2013 : Ruhunuz bazı yenilikler istiyor. Kent yaşamından artık iyice bunalmış gibisiniz. Daha dinlenir bir yaşam, daha sade ilişkiler arayışı içindesiniz. Fikrinizi pay etmek istediğiniz dostlarla bugünlerde karşılaşabilirsiniz. Gelecek günler içinde bir iki küçük probleminiz olabilir. Vazgeçtiğiniz bir şey, şu günlerde kıymete binmiş gibi.


25 Haziran 2012 : Bir yakınınızla ilgili duyduğunuz endişe sizi üzüyor. Fakat onun çok özel sorunları için yapabileceğiniz fazla şey yok. Akşama doğru yapacağınız program, üzüntünüzü bir kenara atmanıza vesile olabilir. Bugün yerli yerinde durmayan, değişken duyguların etkisi altında görünüyorsunuz. İçinizdeki sevinç ve hüzün gün boyu yer değiştirecek.


25 Haziran 2011 : Çok sevdiğiniz birisi yolculuğa hazırlanıyor. Onun geleceğiyle ilgili bir yolculuk olduğunu bildiğiniz için sevinciniz üzüntünüzü bastırıyor. Bugünlerde kendinizi karışık ilişkiler içinde bulabilirsiniz. Siz bu ilişkilerin yaşayanı değil, tanığı olacaksınız. Dışardan bakanların çok eleştireceği bu durumu anlamaya çalışacaksınız ama sizin de içinize sinmeyecek.


25 Haziran 2017 : Sevildiğinizden emin olmak istiyorsunuz. Sevgiliniz ise arkadaşlarına, sizi sevdiğini daha nasıl belli edeceğinden yakınıyor. Bu güvensizliği belli ki kendi içinizde halletmeniz gerekiyor.


25 Haziran 2016 : Karşı cins ilişkilerinizde bazı engelleyici etkiler altındasınız. Bugün susan ve dinleyen siz olacak, ilişkinizdeki sorunları anlamaya çalışacaksınız. Çevrenizdeki insanların ilişkinize çok karışıyor olması sizi çıkmaza sürükleyen nedenlerden birisi.


25 Haziran 2015 : Önemli konularda ani karar vermeniz bazen pişmanlık yaşamanız neden oluyor. İlişkinizle ilgili önemli bir kararın eşiğindesiniz. Duygularınız kadar aklınızın da sesini dinlemenizde yarar var.


25 Haziran 2014 : İlişkiniz hala ayrılıklarla sürüyor. Yine bir yolculuk söz konusu, ama bu kısa süreli ayrılık sizi ona daha da bağlayacak. Onun da aynı duygular içinde olup olmadığını merak ediyorsunuz.


25 Haziran 2013 : Yalnızsınız, ama bu yalnızlığı bir an evvel bitirmeye kararlı görünüyorsunuz. Çekingenliğinizi bugünlerde fazla hissettiriyor olabilirsiniz. Sıcak kişiliğiniz yalnızlığı hiç hak etmiyor.


25 Haziran 2012 : Duygusal olduğunuz kadar gerçekçisiniz de. İlişkinizde duygular kadar da gerçeklerin egemenliği var. Günü, ilişkinizi tüm olumluluğuyla gözden geçirerek değerlendirebilirsiniz.


25 Haziran 2011 : Onu hala çok seviyorsunuz ama kızgınlığınız sürüyor. Bugün yakın arkadaşlarınız aracılığıyla size bir mesaj iletebilir. Sizin de bu mesaja kayıtsız kalmanız pek mümkün değil. Öfkeniz sevginize yenik düşecek gibi.


25 Haziran 2017 : İşleriniz iyi gidiyor. Sorumluluklarınızı eksiksiz yerine getiriyorsunuz. Bugün samimi bir iş arkadaşınızla telefonlaşabilir, istemediğiniz halde işten konuşmak zorunda kalabilirsiniz.


25 Haziran 2016 : Genel olarak işinizle ilgili konularda keyifsiz bir gün geçireceksiniz. İki ayrı konuyu değerlendirmeye alacaksınız ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizi bir noktaya toplamakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Ortak bir iş yapıyorsanız ortağınızla fikir ayrılıklarınız olabilir. Bugün anlaşmalara varmanız ve bunları netleştirmeniz kolay olmayacaktır. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz.


25 Haziran 2015 : İçinde bulunduğunuz yoğunluk uzun sürebilir. Performansınız yüksek, ama bazı küskünlükleriniz var. Görüşmeler yapmayı düşündüğünüz kişiler,sizi ummadığınız kadar etkileyebilir.


25 Haziran 2014 : Gününüz yine önünüze yığılmış işler, yine küçük sürtüşmelerle geçecek. İşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız bu monotonluktan kaynaklanıyor. Daha hareketli bir iş hayatı istiyorsunuz.


25 Haziran 2013 : Ãœretken birisiniz, ama bu anlamda destek göremiyorsunuz.İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili parasal destek arayışlarınızda gelişmeler olabilir.


25 Haziran 2012 : Tertip ve düzen konularında ödünsüz yaklaşımlarınızın aşırı kaçtığı durumlar, karşınıza gereksiz ilişki sorunları çıkartabiliyor. Otoriter tavırlarınız bugünlerdeki yoğunluk içinde gerekli olabilir.


25 Haziran 2011 : Zaman zaman tek başınıza karar vermek sizi ürkütüyor. Bu duruma alışmanız gerekecek. Çünkü bugünlerde inisiyatif almanız ve hızla karar vermeniz bekleniyor sizden.


25 Haziran 2017 : Biraz da itelenmeyle sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtarıyor. Sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var. Bu konularda yaşadığınız kırgınlık korkusu, sizi aşırı cömert davranışlara itiyor.


25 Haziran 2016 : Yakında kısmen de olsa düzelme içine gireceksiniz. Günübirlik anlamında bir para sıkışıklığınız yok. Ama çok önemsediğiniz projeleriniz yüklü paraları gerektirebilir. Doğru hesaplar içinde olmalısınız.


25 Haziran 2015 : Daha ikna edici ifadelerle, rahatsızlıklarınızı daha anlaşılır hale getirebilirsiniz. Haklı göründüğünüz para tartışmalarında, haksız konuma düşmeniz an meselesi.


25 Haziran 2014 : Paranızı dikkatlice idare ediyor, ama buna rağmen yine de yetiştirmekte zorlanıyorsunuz. Ödemeleriniz de bugünlerde peş peşe geliyor. Bu konuda bazı arkadaşlarınızla mükemmel bir dayanışma içindesiniz.


25 Haziran 2013 : Günübirlik anlamında bir para sıkışıklığınız yok. Ama çok önemsediğiniz projeleriniz yüklü paraları gerektirebilir. Yakında kısmen düzelme içine gireceksiniz.


25 Haziran 2012 : Kolay harcayan biri olarak betimlenirken, arada bir sergilediğiniz tutumluluk yakın çevrenizi şaşırtıyor. Bugünlerde daha gerçekçi bütçe hesapları içine girmeniz yararlı olacak.


25 Haziran 2011 : Almak istediğiniz birkaç şeyden birini tercih etmek zorunda kalabilirsiniz. Bütçenizi gözden geçirdiğinizde bunun bir zorunluluk olduğunu göreceksiniz. Harcamalarınızda bir süre daha dikkatli olmanız gerekecek.


25 Haziran 2017 : Çevrenizde çok güvendiğiniz insanlar arkanızdan konuşuyor olabilir. İnsanlara çok kolay güveniyorsunuz ve bu durum sizi sıkıntıya sokabilir.


25 Haziran 2016 : Bazı tesadüflerin size yarar getirebileceğini göreceksiniz. Sabırlı olun.


25 Haziran 2015 : Bugünlerde biraz kuşkuculuk size iyi gelebilir. İyi niyetli biri oluşunuz, size yönelik bazı planlı davranışları görmenizi engelleyebiliyor.


25 Haziran 2014 : Haklı olarak, çaresizlikten ödemelerinizden birini ertelemeyi düşünüyorsunuz. Fakat bu yola başvurduğunuzda biraz üzüleceğiniz bir davranışla da karşılaşabilirsiniz.


25 Haziran 2013 : Sonradan bir şeyleri düzeltmeye çalışarak boşuna zaman kaybetmemek için, bugünlerde doğru seçimler yapmak zorundasınız.


25 Haziran 2012 : İyimser düşünceler doğrultusunda yeni değerlendirmeler içine girmelisiniz.


25 Haziran 2011 : Pek çok şeyi başarabilecek yeteneğe sahipsiniz. Bunu bilerek kendinize biraz daha güvenmeniz gerekiyor.


25 Haziran 2017 : Araştırma, inceleme ve detaylandırma gereken çalışmalarınızdan her zamankinden çok verim al-ma şansınız var bugün. Sezgileriniz aktif olacak. İçinizden geçen kaynağa yönelirseniz aradığınızı bulmakta zorlanmayacaksınız.


25 Haziran 2016 : Eğitim adı altında olmasa bile sizi etkileyen bir rehberiniz varsa bugün onun sizi yönlendirmesine izin verin. Sorgulamaları bir kenara bırakın. Bu sayede daha sonra hayatınızın sorumluluğunu almak gerçekten kolay olacak.


25 Haziran 2015 : Bugün sevgilinizle birbirinize yakın olabilir ama alınganlık yüzünden anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İnsanları olduğu gibi kabul etmeyi ögrenmeli, onları değiştirmemeye çalışmalısınız. İş ortamındaki aksaklıkların sizi etkilemesine izin vermeyin. Bu kadar küçük sorunları dert ememelisiniz.


25 Haziran 2014 : Kendi kendinize dertlenip sorunları büyüteceğinize, muhatabı olan kişi ile biraz daha net olmaya ihtiyacınız var. Biriken negatif düşünce ve duygular kalıcı ilişki sorunlarına sebep olabilir.


25 Haziran 2013 : Resmi kurumlarda yürüttüğünüz bir işiniz varsa “neden” ve “niçin” gibi soruların cevabını aramak için uygun bir gün değil. Sizden istenilen detayları gereksiz ve amaçsız gibi görseniz de sorgulamak zaman kaybı olacaktır.


25 Haziran 2012 : Samimi tavırlarınızla çevrenizi bir anda etkiniz altına alabiliyorsunuz. Duygusal değişime açık olmanızdan dolayı, kişiselliğinizi yeterince ortaya koyamıyorsunuz. İş hayatında beklediğiniz kariyer ve maddi yükseliş için uygun şartlar oluşmaya başladı. Güzel ve mutlu günler oldukça yakın.


25 Haziran 2011 : Sıcak ilişkiler kurarak etrafınıza güven ve sevecenlik aşılıyorsunuz. Herkes en ufak sorununu size aktarıyor. Ancak bu durum ileride psikolojik dengenizin bozulmasına neden olabilir. İşinize konsatre olmalısınız.


25 Haziran 2012 : Bugün; isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi enerjik hissedecek ve bu doğrultuda, iletişime gireceğiniz çevreler içerisinde bulunacaksınız. Konulara nazik yaklaşımlar içinde bulunma isteğiniz, oluşacak zıt havalarla ters dönebilir. Bu durumlarda, sert karşılıklar vermek için kendinizi şartlamayın. Soğukkanlı çehrenizi devam ettirin.


25 Haziran 2017 : Maddi manevi güven arayışınızı sizi gereksiz endişelere götürmekte. Oysaki Bugün borç alacak konularınızda önemli aşamalar söz konusu. Bu moralle önünüzü daha rahat görebilirsiniz. Yakın ilişkilerde ise destek göreceğiniz, paylaşımlarınızı yenileyebileceğiniz fırsatlar var. İş hayatında temellerinizi sağlamlaştırma çabanız olumlu sonuçlar getirecek.


25 Haziran 2016 : Sizi duygusal açıdan ilgilendiren durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Dolunayın etkisi olaylara karşı aşırı bir hassasiyet göstermenize neden oluyor. Sahip olduğunuz maddi birikimlerle ilgili ufak bir dalgalanmayı tehlike olarak hissetmekten vazgeçiniz. Yakınlarınız ve iş çevreniz tarafından desteklendiğinizi unutmayın. Parasal alanda önemli kararlar var.


25 Haziran 2015 : İş hayatına daha profesyonel ve akılcı olabileceğiniz sürecin farkındasınız. Yenilenmelerin getirdiği fırsatları kullanacak durumdasınız. Öne çıkarmaya kararlı olduğunuz çalışmalarla dikkat çekebilirsiniz. Ancak üstlerin devam eden baskısı karşısında duygusal hareket etmemeniz gerekiyor. Evle ilgili sorunların yük getirdiği zamanlar size engel olmamalı.


25 Haziran 2014 : Bugün üstünüzde sizi kısıtlayan enerjiler olduğunu hissedebilirsiniz. Hatta tüm dünyanın size karşı birleştiği fikri bile çok mantıklı gelebilir. Endişelenmeyin. Tüm dünya sizinle uğraşmıyor. Sadece küçük bir grup bunu amaç edinmiş olabilir. Onlarında başarıları sizin aklınıza her geleni düşünmeden söyleyip söylemediğinize göre değişecek.


25 Haziran 2013 : İlişkilerde daha gerçekçi ve somut beklentiler içindesiniz. Ortaklaşa para konularınız bu günlerde önceliğiniz olacak. Ortaklaşa iş yatırımları, finansal konulara tüm dikkatinizi vermelisiniz. Eşin duygusal durumu önemli testler getirebilir. Bu günlerde kişiliğinizi ortaya koyacağınız önemli adımlar da atıyorsunuz. Eskisinden daha cesursunuz.


25 Haziran 2012 : Sizi stres altında tutan ve endişeli kılan gelişmeler var. Bu durum kardeşlerden kaynaklanabileceği gibi, kısa yolculukların getirdiği sorunlar olarak öne çıkabilir. Biraz kuruntulardan uzak düşünceler üretmeli günlük planlarınızı iyi organize etmelisiniz. Haberleşme ve bilgi akışında yaşanan aktif zamanlar sizi yoracaktır. Eğitim planlarınız ise daha akıcı ilerletilebilir.


25 Haziran 2011 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


25 Haziran 2017 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


25 Haziran 2016 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


25 Haziran 2015 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


25 Haziran 2014 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


25 Haziran 2013 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


25 Haziran 2012 : Sizi stres altında tutan ve endişeli kılan gelişmeler var. Bu durum kardeşlerden kaynaklanabileceği gibi, kısa yolculukların getirdiği sorunlar olarak öne çıkabilir. Biraz kuruntulardan uzak düşünceler üretmeli günlük planlarınızı iyi organize etmelisiniz. Haberleşme ve bilgi akışında yaşanan aktif zamanlar sizi yoracaktır. Eğitim planlarınız ise daha akıcı ilerletilebilir.


25 Haziran 2017 : Herkes ikinci bir şansı daha hak eder. Sizi kıran kişiler bugün sizden af dileyecekler. Büyüklük sizde kalsın.


25 Haziran 2016 : Herkes sizin bencil ve kendini beğenmiş olduğunuzu düşünüyor ancak bol gönüllülüğünüz ve yardımseverliğiniz herkesi susturacak.


25 Haziran 2015 : İnsanların samimiyetine inanmıyorsunuz. Çevrenizde olan birkaç olay sizi de etkilemiş gibi görünüyor.


25 Haziran 2014 : Bugün pişman olacağınız kartlayüzleşmektesiniz. Hayatı hızlıyaşayabilme adına çok acelecidavranmamaya özen gösterin.Mutluluk size uzak değil.


25 Haziran 2013 : Kartınız Bilge... Mevcut olanişinizden sıkılmışa benziyorsunuz.Gün ortasında hiç düşünmediğinizyeni bir teklif alabilirsiniz. İşlerinizher anlamda yoğunlaşacak.


25 Haziran 2012 : Kartınız Bilim... Gösterişli ve şık giyinmek, marjinal olmak istiyorsunuz. Her duruşunuzda zarafet var adeta. Karşı cinsin tüm dikkatini üzerinizde topluyorsunuz. Rahat davranın.


25 Haziran 2011 : Bugün son derece duyarlısınız. Hüzün içinizi kaplamış, Neden? ve Niçin?lerle her şeyi sorguluyorsunuz. Alacağınız bazı haberler sonrasında üzüntüleriniz yerini mutluluğa bırakıyor. Rahatlayacaksınız. Son zamanlarda yaşamış olduğunuz sağlık problemi bitiyor.


25 Haziran 2017 : Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.


25 Haziran 2016 : Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.


25 Haziran 2015 : Hayal gücünüzün oldukça güçlü olacağı bugün, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir. Tartışmaları geride bırakmanın en doğru yolu sevdiğinize kulak vermek. Yaratıcılığınız sayesinde, istediğiniz hedeflere ilerleyebilir, hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz.


25 Haziran 2014 : Bugün yeni birini daha fark etmeniz mümkün. Bir arkadaşınızın arkadaşı size olan duygularından söz edebilir. İşteki başarısızlıklarınızdan ders çıkarmayı biliyorsunuz. Ama bu hataların altında ezilmeyin, herkes yapabilir. Olayları akışına bırakmak ve fazla zorlamamak en iyisi.


25 Haziran 2013 : Aşk hayatınızda oldukça hırçın ve tartışmacı bir haliniz var. Bu da pek çok konuda bilir kişi ya da ukala pozisyonuna düşmenize neden oluyor. Önceliği işinize vermeniz daha iyi olacak. İş arkadaşlarınızla paylaşımlarda, grup çalışmalarında dikkatli ve uyanık davranın.


25 Haziran 2012 : İlişkilerinizi dengelemek için biraz anlayışlı olun. Çok farklı beklentiler içinde olan birisiniz ama bu beklentiler hiç ummadık sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle beklentilerinizi biraz aşağı çekmeye çalışın. Sevgilinizin sizi yanlış anladığını düşünüyorsunuz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed