Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

25 Ocak Hangi Burç?


Burcunuz Kova,

Geçmiş Yorumlar:

25 Ocak 2015 : İmajınızı veya kendinize olan güveninizi arttırmanızı sağlayacak örnek işler ortaya koyabilirsiniz. İş veya görev değişikliği ya da mevcut işlerinizde sizi tamamlayabilecek kişilerle yapacağınız fırsat iş birlikleri gündemde. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı genel bir kararsızlık hali ve tamamlanması gereken işler ön planda. Enerjik ve hareketten keyif alacağımız bugün, özelikle akşam saatlerinde fikir alışverişleri, yazışmalar ve görüşmeler söz konusu olabilir. Yenilikler, yenileyici gelişmeler veya önemli kişilerle diyaloglar açısından olumlu durumlar destekleniyor olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


25 Ocak 2014 : Aşk hayatınızı ya da yaratıcılık gerektiren işleri veya planlarınızı ilgilendiren konularda ilerleme kaydedebileceğiniz günlerdesiniz. Dolayısıyla, gerekli düzenlemeleri yapmanızda ve seçimlerinizin doğruluğunu(doğru alanda mı ya da doğru kişilerle mi ilerliyorsunuz?) gözden geçirmenizde fayda var. İlişkilerde baskı hissedebileceğiniz bir gün. Maddi açıdan beklediğiniz destek gelmeyebilir veya bazı kişilerin ekonomik konuları konuşmak dahi istememeleri ya da tam hesap geldiğinde prostatı tutan kişiler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır malum. Bugün söylemlerimizde daha tatlı dilli olmaya çalışmamızda, isteklerimizi zarif rica cümleleriyle tamamlamamızda ve yanımızdan ayrılan kişilerin ilk olarak psikiyatrlarını görmeye gitme nedeni olmamaya çalışmamızda fayda var. Olumlu bakabilmek ve olumlu iletişim kurmak çok yol almamızı sağlayabilecekken, karamsarlık veya kabalık tüm yolların kapanmasına neden olabilir. Bugün için tutum her şey!Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


25 Ocak 2013 : Eskiden de, başaramayacağınızdan emin olduğunuz durumlarda ‘’başarmıştınız’’, doğru mu? Kadere inanın. Size önem veren kişileri etkileyebilecek ya da şaşırtabilecek değişiklikler yapmanız gerekiyor. Sürprizler gereken desteği almanızı sağlayabilir. Size duyulan saygının artması, ilerlemenizi sağlayacak ilhamı bulmanıza da yardım edecek. Yeni bir başlangıç söz konusu. Niobe


25 Ocak 2012 : Baktığınız her yerde kendinizi görmeli ve hatalarınızı anında kavramalısınız. O zaman hata yapma oranını azaltacaksınız. Ne varki bu ara sert açılar altındasınız. Fakat geçen yılın bu dönemi kadar değil. Yine de siz temkinli olmaya devam edin. Bazı önemli kimselerle, faydalı görüşmeler de yapabilirsiniz. Fikirlerinizi çekinmeden ortaya koyabilirseniz, son derece başarılı olabilirsiniz.


25 Ocak 2011 : Duygusal ilişkiler haricinde bu gün son derece dikkatli ve çevrenizdekilere karşı uyumlu olabileceğiniz bir gündesiniz. İş yerinizde tüm gözler ve olumsuz tepkiler sizin üzerinize çevrilmiş durumda. Mesleki alanda akılcı tutumlarınız devam edecektir. İçinde bulunduğunuz koşulları değerlendirmekte pek zorluk çekmeyeceksiniz.


25 Ocak 2015 : Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Beklentilerinizi gerçekleştirmek için karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Çeşitli konulara girişimlerde bulunabilirsiniz. Sosyal çevrenizde bir hareketlenme göze çarpıyor. Düşünceleriniz pratik ve verimli olarak çalışacaktır. Aldığınız bazı kararları bugün uygulamaya koyabilirsiniz.


25 Ocak 2014 : Kendinizi fena halde özel hayatınıza kaptırmış durumdasınız. Bu yüzden işinizle ilgili işlerde zor konsantre olacaksınız. Yakınlarınıza biraz anlayışlı davrandığınız takdirde aranızdaki tüm buzlar eriyecek. Bencil davranmayıp onlarla uzlaşma yolları aramalısınız. Sevdiğiniz insanın ağır yükümlülükler altına girmesi sizi rahatsız etse de. Bu duygunuzu ondan gizleyip ona yardımcı olmalısınız.


25 Ocak 2013 : İnsanların tatmin biçimlerini ve tercihlerini bu kadar sorun etmeyebilirsiniz. Yarım yamalak yaşanmış birçok şeyin, zaman içersinde hoş anılar olarak anılması sizde şaşkınlıklar yaratıyor. Yakın çevrenizdeki bu tür yad edişleri sahtelik gibi görüyorsunuz. Ortak zevkleri paylaştığınız dostlarınızla bu gibi konularda ortak görüşler içinde olamayışınız, sizde bir tür yalnızlığın nedeni olabiliyor


25 Ocak 2012 : Dostlarınız üzerinde bıraktığınız iyi düşünceler, uzak bir yerlerde çok sıkça anılmanıza neden oluyor. Yakında biraz tereddütlü bir sevinç yaşayabilirsiniz. Zamansız geldiğini düşüneceğiniz bu sevinç, sizde genel bir rahatlama yaratacak. Son derece ciddi bir konuda gevşeklik göstermek üzeresiniz. Bu sizin tarzınız olmadığı halde, bazı öngörülerinizle böyle davranmaya yöneliyorsunuz.


25 Ocak 2011 : Dostlarınız üzerinde bıraktığınız iyi düşünceler, uzak bir yerlerde çok sıkça anılmanıza neden oluyor. Yakında biraz tereddütlü bir sevinç yaşayabilirsiniz. Zamansız geldiğini düşüneceğiniz bu sevinç, sizde genel bir rahatlama yaratacak. Son derece ciddi bir konuda gevşeklik göstermek üzeresiniz. Bu sizin tarzınız olmadığı halde, bazı öngörülerinizle böyle davranmaya yöneliyorsunuz.


25 Ocak 2015 : Aşk yaşamınızda çelişkili düşünceler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz, iki konu arasında kalabilir ve seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Aşk hayatınızda küçük bir huzursuzluk olabilir yada siz bir olayı büyütebilirsiniz. Beklentilerinizde iyimser olmanıza rağmen karşınıza beklemediğiniz bazı sorunlar çıkabilir.


25 Ocak 2014 : Yeni burnunda bir aşık olarak, sevgilinizi gördükçe aşırı heyecanlanıyor ve onu düşünmeden bir saniye bile geçiremiyorsunuz. Bu hallerinizde arkadaşlarınız arasında espri konusu oluyor. Herkesin arzuladığı bir konumdasınız bütün güzelliğini sonuna kadar yaşamaya bakın.


25 Ocak 2013 : Sorunlarınızla ilgili olarak üçüncü, dördüncü kişileri sorumlu görmeniz ilişkinize hiç yarar getirmeyebilir. İlişkinizin yoluna girmesi için yanlış çıkış arayışları içersindesiniz.


25 Ocak 2012 : Sevgilinizin yakın bir arkadaşıyla aranızın açık olması, hatalı değerlendirmelere yol açabiliyor. Partnerinizin gereksiz bulduğunuz bazı yakınmaları, sandığınız gibi dış kaynaklı değil.


25 Ocak 2011 : Sevgilinizin yakın bir arkadaşıyla aranızın açık olması, hatalı değerlendirmelere yol açabiliyor. Partnerinizin gereksiz bulduğunuz bazı yakınmaları, sandığınız gibi dış kaynaklı değil.


25 Ocak 2015 : İş yaşamınızda daha çok ortaklaşa çalışmalar içine girebileceğiniz ve fikir tartışmaları yapabileceğiniz bir gündesiniz. Karşıt görüşler ortaya çıkacaktır ve bu konuda fikir birliğine varmak için tartışmalar yapacaksınız. İki konu arasında kalabilir ve bir karar verme durumuna gelebilirsiniz.


25 Ocak 2014 : Son zamanlarda işinize gereken önemi göstermiyorsunuz. Özel yaşamınıza fazlasıyla kaymış durumdasınız. Sorunlar yaşamaya başlamadan bir denge getirmeniz gerekiyor.


25 Ocak 2013 : Grup çalışmaları açısından yoğun günler sizi bekliyor. Bu yüzden özel hayatınızdan bazı fedakarlıklar yapabilirsiniz. İleride bu çalışmalardan alacağınız olumlu sonuç size bütün yorgunluklarınızı unutturacaktır.


25 Ocak 2012 : Genel durumun getirdiği çözümsüzlüklerin yanında, özel bazı hatalar da söz konusu. İşlerinizin eski tadında olmayışı geçici bir durum. Ne kadar çabalasanız da bu olumsuz süreyi belirleyemiyorsunuz.


25 Ocak 2011 : Genel durumun getirdiği çözümsüzlüklerin yanında, özel bazı hatalar da söz konusu. İşlerinizin eski tadında olmayışı geçici bir durum. Ne kadar çabalasanız da bu olumsuz süreyi belirleyemiyorsunuz.


25 Ocak 2015 : Maddi konularda belli bir dengeyi sağlamak isteyecek ve bu doğrultuda çalışmalar yapabileceksiniz. Karşınıza çıkacak alternatifleri iyi değerlendirirseniz maddi olarak olumlu kazançlar elde edebilirsiniz. Ortaklaşa yapabileceğiniz çalışmaların sonuçları dikkatli olursanız size kazançlar getirecektir.


25 Ocak 2014 : Parasal yönden oldukça rahatsınız. Fakat çok fazla bonkör olmanız yüzünden zaman zaman sıkıntıya düşüyorsunuz. Kendinizi daha fazla düşünmeli, bu kadar verici olmamalısınız.


25 Ocak 2013 : Yüklü harcamaları dondurma yoluna gideceksiniz. Geleceğinize yatırdığınızı düşündüğünüz yüksek miktardaki para, bugünkü koşullar içinde başka kanallara gerekebilir.


25 Ocak 2012 : Parasal destek verdiğiniz yakınınız yavaş, yavaş düze çıkıyor. Yakında onunla daha yüklü miktarda para işleriniz olabilir. Aile içindeki müsriflik sizidüşündürüyor. Aldığınız son önlemler bir parça işe yarayabilir.


25 Ocak 2011 : Parasal destek verdiğiniz yakınınız yavaş, yavaş düze çıkıyor. Yakında onunla daha yüklü miktarda para işleriniz olabilir. Aile içindeki müsriflik sizidüşündürüyor. Aldığınız son önlemler bir parça işe yarayabilir.


25 Ocak 2015 : Bugün yapacağınız seçimlerde son derece dikkatli olmalı ve gerekirse bir süre ertelemelisiniz. Aldığınız bilgilere dikkat etmelisiniz aldatılma tehlikeniz söz konusu olabilir.


25 Ocak 2014 : İş yerinde çekiştiriliyorsunuz. Kulaklarınız açık olmalı ve kendinizle ilgili bir yanlış yargının kalmaması için neler olduğunu anlamaya çalışmalısınız.


25 Ocak 2013 : Doğrudan esasa yöneliyorsunuz. Ayrıntıları irdeleme huyunuz pek gelişkin değil. Önemsenmeyen bir ayrıntı, sonucun tam önündeyken aslında sonuçtan ne kadar uzakta olduğunuzu gösterdiğinde geç kalmış oluyorsunuz.


25 Ocak 2012 : Küçük de olsa sağlık konularındaki şikayetlerinizin nedenlerini öğrenmelisiniz.


25 Ocak 2011 : Küçük de olsa sağlık konularındaki şikayetlerinizin nedenlerini öğrenmelisiniz.


25 Ocak 2015 : Elinize geçen paranın tatminsizliğini yaşayabilirsiniz. bunu çevrenize yansıtmamaya gayret edin. Asil tavrınızı elden bırakmayın. Bu konuda bir talebiniz varsa bunu patrondan resmi yollarla istemeyi denemelisiniz. Arkadan konuşarak hiçbir şey elde edemezssiniz.


25 Ocak 2014 : Bugün otoriter ve disiplin sağlamaya çalışan tavırlar insanlarla aranızda mesafe oluşturabilir. Herkesi ve her ve özellikle hatayı düzeltmek gibi bir amacı yüklenmeyin. Yolunda gitmeyene müdahale etmek yerine hoşgörülü olun.


25 Ocak 2013 : Düşüncedeki değişimleri hayata geçirmek zamanındasınız. Mantıklı değilmiş gibi görünen dürtülerin peşinden gitmek fikri sabit bir tavır takınmadığınız sürece işte de takdir getirecek. Unutmayın hiç kimse sizi kısıtlamıyor. Ba-zı kurallar uymak bazıları da yıkmak için var.


25 Ocak 2012 : Partneriniz düşünce ve duygularınızın tam olgunlaşmış olduğundan şüpheli. Hislerinizi ve imkânlarınızı daha iyi tartın. Kararlı olduğunuzu ona kanıtlayın. İşinizle ilgili yaşadığınız sıkıntıların üstesinden gelebilecek gücünüz var. Bunun için aile büyüklerinizden destek isteyebilirsiniz.


25 Ocak 2011 : Evinizde yenilikler yapmayı düşünebilirsiniz. Ancak bunu yaparken bütçenize göre hareket etmeyi unutmayın. Aile içindeki tatsızlıkları ortadan kaldırmak size düşüyor. Sevdiğinizin sorunlarıyla yakından ilgilenin.


25 Ocak 2013 : Mars size gereken desteği verirken, Yengeç’teki Ay, duygusal bir gerginliği de, beraberinde getiriyor. Sizin iyi niyetli ve duygusal yaklaşımlarınız partnerinizde ters algılaması sonucunda birbirinizde enerji düşüklüğü yapacaktır.. .Düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme konusunda savaş verebilirsiniz. Sizin olaylara katı bir tutum içinde yaklaşmanız, çatışmalara neden olabilir


25 Ocak 2015 : Ortaklıklarda yeni bir dönem. Size destek verecek ve olumlu ilerleyecek anlaşmalar sayesinde önünüzü daha iyi görmektesiniz. Alacağınız eleştirilerin haklı yanlarını görmeye çalışmanız aynı zamanda olumlu bir süreci başlatmakta. Eşin duygusal durumuna ait konular ise sizi baskı altına alabilir. Biraz daha anlayışlı olabilirsiniz.


25 Ocak 2014 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


25 Ocak 2013 : İş düzeninizi sarsan ve sizi kısıtlayan şartlar var. Fazladan alınması gereken sorumluluklar, düzen değişiklikleri yıpratıcı olabilir. Bu dönemde kariyerde önemli hedefler belirlerken, kendinizi yoracak temalardan kaçınmalısınız. Bedensel yorgunluklar sizi en azından sağlığınızla daha yakından ilgilenmeye yöneltmeli. Dinlenmeye özen gösterin.


25 Ocak 2012 : Bütün dikkatler üzerinizde. Yaptıklarınız ve girişimleriniz üzerinden tatmin sağlamaktasınız. Kendinizi yenilediğiniz bu dönem çok şey başardınız. Gün ortasından sonra daha ciddi planlar üzerinde duracaksınız. Zira para kaynaklarınızı korumak, yeni kazanç yolları aramak önem kazanacak. Yaratıcı yanlar ya da yetenekler üzerinden gelebilecek kaynaklar olabilir.


25 Ocak 2011 : İçinde bulunduğunuz şartlar size yeni ufuklar açabileceğinizi gösteriyor. Bu durumu bir fırsat olarak düşünerek yeni kararlar alabilirsiniz. Eğitim hayatınıza yenilik ve renk katacak kişilerle bir araya gelmeniz söz konusu. Özellikle entelektüel alanda eksikliklerinizi tamamlamanız için olanaklar bulacaksınız. Değişik düşüncelere açık yanlarınız size çok yeni bilgiler kazandıracaktır.


25 Ocak 2015 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


25 Ocak 2014 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


25 Ocak 2013 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


25 Ocak 2015 : İş çevrenizde yardım edenleriniz artıyor. Öylesine saf görünüyorsunuz ki size inanmamak zor.


25 Ocak 2014 : Öğrenme ihtiyacınızın yüksek olduğu bir gün. Bildiğiniz konuları daha da pekiştirmek isteyebilirsiniz.İhtiyacınız olan araştırma ve inceleme yönlerinize, yeni bir heyecan katabilirsiniz.Çevrenizdeki gelişen olaylara doğru bir yaklaşımla eleştiri getiriyorsunuz. Onların savunma şekli canınızı sıkılmasına neden olabilir.


25 Ocak 2013 : AŞK: Bugün kendi kabuğunuzaçekilerek içe dönük güngeçirebilirsiniz. Gönül kırgınlığıyaşadığınız bugün mutsuz tabloçiziyorsunuz. Partnerinizdenalacağınız bir haber sizleriyeniden hareketlendirecek.PARA: Ani elinize geçen parayı çok iyideğerlendirmelisiniz. İş yaşamınızda verimli birgündesiniz ama paranızı tutumlu harcayın.SAĞLIK: Bugün kırmızı etten uzak durmalısınız.Kanınızı sulandıracak yiyecekleri tercih edin.


25 Ocak 2012 : AŞK: Kısa ama şiddetli bir aşkatutulacağınız görülüyor. Konuşmayeteneğiniz ve zerafetinizle karşıcinsi etki altına alacaksınız.İŞ: Bugünlerde para ve şansoyunlarında spekülasyonyaratıyorsunuz. Mali yönünüzdeuzun zamandır duraklamalar gözlenmesine rağmenkendinizde değişiklik yapmıyorsunuz.SAĞLIK: Biraz gergin ve sinirli görünüyorsunuz.Sinirlerinizi yatıştırmak için bitkisel çaylar vesıcak bir banyo size iyi gelecektir.


25 Ocak 2011 : Sanki başkalarının kölesi gibi yaşıyor kendi isteklerinizden ödün veriyorsunuz. Geniş çevreniz olması sebebi ile başınız hep kalabalık olacak. Bu aklınızı karıştırabilir.


25 Ocak 2015 : İlişkilerinizde gerginlik oluşabilir. Karşınızdaki insanı yanıltmadan samimi olarak dinlemeniz , ilişkiniz açısından önemli olacak. Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Mesleğinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için başarı grafiğiniz oldukça yüksek.


25 Ocak 2014 : Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Sevgilinizle az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz arasında memnuniyetle karşılanıyor.


25 Ocak 2013 : Aşk hayatınız zorlu bir sürece girmek üzere. Karşılıklı olarak samimiyet beklentileriniz var. İki tarafın da, daha samimi oldukları şeklindeki yanılgılar uzlaşmayı güçleştiriyor. Çalışkanlığınız ve titizliğinizle, üstlendiğiniz işleri başarıyla bitiriyorsunuz. İnsanlara ani ve sert tepkiler vermeyin.


25 Ocak 2011 : Sevdiğiniz insana naz yapın, onun sizi mutlu etmesi için isteklerde bulunun, belki biraz da kapris yapabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişinin davranışları sizin üzerinizde zorlanma yaratabilir. Aranızda yaşanabilecek kişilik çatışmalarına karşı hazırlıklı olmaya ve olayları fazla büyütmemeye çalışmalısınız.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed