Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

25 Temmuz Hangi Burç?


Burcunuz Aslan,

Geçmiş Yorumlar:

25 Temmuz 2016 : Etrafınızda olan bitene kayıtsız kalmamalısınız. Motive, enerjik ve istekli halleriniz olumlu geri dönüşler almanızı sağlayabilir. Sevdiğiniz kişilerle yakınlaşmanızı sağlayacak özel planlar yapabilirsiniz. Biraz kendinizi şımartmanın faydası olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatleri bazılarımız için gergin veya huzursuz geçmiş olabilir. Öğle saatlerine kadar ne yönde ilerleyeceğimize karar veremeyebilir ya da belirsizlikler ya da halsizlikler söz konusu olabilir. Ardından beklentilerimiz yükseliyor, enerjimiz artıyor, yenilikler, yeni duygular veya sonlanmalar ve ardından gelen başlangıçlar ve girişimler ön plana çıkmaya başlıyor. Yine de, ufak ihtimalde olsa, gergin durumlara karşı tedbirli olmakta ve sakin kalmakta fayda olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


25 Temmuz 2015 : Kaldırabileceğinizden fazlasına talip olmanız problemlere neden olabilir. Bırakın herkes kendi üzerine düşeni kendisi yapsın. Konuşarak zaman kaybetmemeli veya nabız tutmaya çalışarak ortamı germemeli ve uygulamaya geçip istediğiniz şeyleri yerine getirmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın gün boyu olumlu açıları olması gün içierisinde olumlu ruh hallerini, hayalleri ve rüyaları desteklese de, Mars ve Uranüs arasındaki açının bugünden itibaren tüm haftasonuna yayılan beklenmedik gelişmeleri ve ani olayları gündeme taşıyabilecek enerjisi de devrede olacak. Dolayısıyla, ani tepkiler vermekten ve ani hareketlerden uzak kaçınmamız ve planlarımızı yaparken değişiklikleri hesaplayan esneklikte olmamız önem taşıyor. 6 gün boyunca, elektrik, elektronik, bilişim, uzay ve havayla bağlantılı başlıklarda ani gelişmeler yaşanabilir veya bu başlıklı keşifler ya da haberler gündeme gelebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


25 Temmuz 2014 : Değişiklik yapmaktan çekinmeyin, ama maddi sınırlarınızı da aşmamanız gerekiyor. Olabileceğinizin en iyi halle tüm zamanınızı ve enerjinizi sunmanız imajınızı güçlendirmenize ve evde de takdir gören kişi olmanıza yardım edebilir. Uyum sağlama yeteneğiniz ilerlemenizi kolaylaştıracak. Tüm burçlar için gün geneli: Dün de belirttiğim gibi, gezegenler önümüzdeki iki üç hafta boyunca rüzgarı arkamıza alıp gideceğimiz yere varmamıza(ya da belli amaçlarımıza ulaşmamıza) yardım ediyor. Ancak, bu durum yolumuzun üzerinde bizi bekleyen engeller ya da bizzat bizi engellemeye çalışan kişiler olmayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin, ilk olarak bugün ve yarın, bu tür kişiler karşımıza çıkabilir. Bu kişileri yok saymak yerine, politik davranarak ilerlememiz daha doğru olacaktır. Herşeyin olumlu ilerleyebileceği bir haftada olduğumuzu unutmayıp, ani tepkilerden kaçınmamızda fayda var.


25 Temmuz 2013 : Özenli bir şekilde hedefinize doğru ilerleyebilir veya pozisyonunuzu korumayı tercih edebilirsiniz. Bu seçimleriniz alışık olduğunuz şekilde ödüllendirilmenizi kolaylaştıracaktır. Bir ilişkiden beklentilerinizi maddi konular üzerine oturtmamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Belli bir düzenlemeyle ilgili tüm gerçeklerin ya da delillerin doğruluğunun sınanması için gerekli fırsatlarla karşılaşılabilir. Ancak, herkes apaçık ortada olan gerçekleri görmekte zorlanabilir veya olayları akla yatkın hale getirme çabasına direnebilir ya da tembellik nedeniyle yetersiz yaklaşımları tercih edebilir. Oysa, net şekilde ortada duran gerçekleri görmek ve belli plan, anlaşma ya da düzenlemeleri gözden geçirmek için oldukça uygun zamanlardayız.


25 Temmuz 2012 : Eğer siz bir erkekseniz tanıdığınız fakat hiç hesapta olmayan bir kadın birden bire ortaya çıkabilir. Gelişmeler sizde büyük bir ferahlık yaratacak ve moral desteği olacaklardır. Siz bir kadınsanız, Yapmayı düşündüğünüz şeyler çok önemli değillerse bunları sonraki bir güne ertelemenizde fayda var. Hangi cinsiyetten olursanız olun, aile büyükleriniz arasında hastalık ya da herhangi bir sıkıntı verici durum olabilir.Bazı konularda size oldukça işe yarar fikirler verebilirler. Bunları değerlendirmelisiniz. Bozuk giden aşk, iş ve dostluk ilişkilerinizde bir düzelme durumu, iyiye doğru dönüş olabilir.


25 Temmuz 2011 : Bazı kimseler açığınızı kolluyor ve herhangi birşeyi gelişigüzel yapmanız onlara malzeme verir. Fazla açgözlü olduğunuz hissini vermekten kaçınmalı fakat hakkınızı da korumalısınız. Yorucu yolculuk ve eğlenceler sizi mutlu edebilir ve fiziksel yorgunluğa karşı zihinsel olarak yenileyebilir. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan bir kimseyseniz ilişkilerinizde apayrı bir canlılık hissedebilirsiniz. Yalnız bir insansanız bugün yeni bir ilişkinin ilk adımlarını atabilirsiniz.


25 Temmuz 2017 : Düşüncelerinizdeki bir netliği, bazı konuları abartarak ve bazı yetersiz kişilerin etkisinde kalarak bulandırıyorsunuz. Son zamanlarda sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız çok özel birinin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor.


25 Temmuz 2016 : Sizden bir konuda akıl isteyen bir dostunuza pratik çözümler önermeniz, size minnet duymasına neden olacak. Sabah saatlerinde yaşayacağınız durgunluk, ilerleyen saatlerde yerini yoğun bir enerjiye bırakabilir. Oldukça yaratıcı bir gününüzde olduğunuz için, hem özel yaşamınızla, hem de işinizle ilgili birikmiş pek çok sorunu çözmeniz mümkün.


25 Temmuz 2015 : Bugün sizin için değişik bir gün. Özel hayatınızla ilgili yeni kararlar alacaksınız. Bu kararlarınızın ne kadar arkasında olduğunuzu da zaman gösterecek. Pek çok bakımdan kendinizle barışık olduğunuzu düşünüyorsunuz. Bu yüzden moraliniz ve kendinize güveniniz oldukça yüksek. Bugün akşam saatlerinde katılacağınız bir davette tanışacağınız birinden ilginç gelişmeler hakkında bilgi alabilirsiniz.


25 Temmuz 2014 : Her gördüğünüzde içinizi aydınlatan biri, bu günlerde zihninizi çok meşgul ediyor. Ama içinizi aydınlattığı kadar da, bir sorun olarak dolanıyor beyninizde. Birkaç güne kalmadan, sizinle birlikte iki kişiyi daha endişelendiren bir haber alacaksınız. Bu haber üçlü, anlaşılmayan bir ilişki içinde olduğunuzu düşündürecek etrafınızdaki insanlara.


25 Temmuz 2013 : Haksızlığa karşı tahammülsüz bir yapınız var ve zaman zaman bu özelliğinizi frenleyemiyorsunuz. Ancak akşam saatlerinde bazı dostlarınızla ilişkilerinizdeki sakinlik sizi bu psikolojik gerilimden kurtaracak. Bu arada bazı maddi beklentilerinizde gerçekleşecek.


25 Temmuz 2012 : Bugün yine şirinliğiniz üzerinizde. Yeni dostlarınızla günün tadını çıkartıyorsunuz. Yeni tanışmalara karşı çekingen, ürkek davranan insanlar size ilkel yaratıklar gibi geliyor. Ama yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, bazı insanlarda arkadaşlığa zorlandığı hissi uyandırıyor ve biraz itici görünebiliyorsunuz. Bugünlerde sizi sevindirecek bir haberiniz olacak.


25 Temmuz 2011 : Sizi yakından tanıyanlar son zamanlardaki durgun halinizin, arkadaşlar arasındaki küçük tartışmalardan kaynaklandığını düşünüyorlar. Bu kadarla sınırlı olmadığını gizlememeniz gerekiyor. Uzaktan verimli tespitler yaptığınız bir gelişmeye yakınlaşmanız gerekebilir. Sessiz kalmaya kararlı göründüğünüz bu konudan uzak durmak sizin için daha yararlı olacak.


25 Temmuz 2017 : Yeni bir ilişki için pek çok aday var ama siz karar vermek için acele etmiyorsunuz. Bugün yeni birini daha fark edebilirsiniz. Bir arkadaşınızın arkadaşı size olan duygularından söz edebilir.


25 Temmuz 2016 : Aşk hayatınız hareketsiz. Moral durumunuz bu duyguyu yaşamaya hiç elverişli görünmüyor. Ama aşkın size hazırladığı bir sürpriz var, bunun için fazla beklemeyeceksiniz.


25 Temmuz 2015 : İlişkinizde hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunun yanında bilinçaltı huzursuzluklarınız artarak ikili ilişkilerinizde sorun yaşamanıza da neden olabilir. Kendinizi gelişmelere iyi adapte etmelisiniz.


25 Temmuz 2014 : Muhteşem bir şeyler yaşayacağınızdan çok eminsiniz, ama bu ilişkiyi başlatmak için yaptığınız hesaplarda baştan sona zarar var. İyi düşünüp doğru karar vermek zorundasınız.


25 Temmuz 2013 : Bugün, partnerinizle ilişkinizin ters gittiğini görerek üzüleceksiniz. Partnerinizin anlayışsızlıklarıyla karşılaşmanız olasılığı var. Bu sebeple onunla aranızda bazı münakaşalar geçebilir , dargınlık yaşayabilirsiniz.


25 Temmuz 2012 : Aşk yaşamınızda ilginç gelişmeler yaşayabileceğiniz ve bu gelişemeler doğrultusunda yeni kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal durumunuz genel anlamda dengeli olacaktır ve sevdiğiniz kişiyle paylaşaımlarınızdan zevk alacaksınız. Güzel ortamlarda bulunabilir ve sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.


25 Temmuz 2011 : Kendinizi baskılama nedenleriniz başka anlamlara çekilebilir. Bugün yine tesadüflere yine boyun eğeceksiniz. Aşka direnme çabalarınız, duyguların hızı karşısında yetersiz kalmış görünüyor.


25 Temmuz 2017 : Para ve şöhrete olan hırsınız iş hayatınızda ulaşmak istediğiniz noktayı engelleyebilir. Biraz daha sakin ve sistematik adımlarla ilerlemelisiniz.


25 Temmuz 2016 : İş yaşamınızda genel bir hareketlenme göze çarpıyor ve işle ilgili bir çok iletişime girebilirsiniz. Genel olarak çeşitli gerilimler yaşayabilirsiniz ancak bu gerilimlerin sizi motive etmesi söz konusu olacaktır.


25 Temmuz 2015 : Bugün iş yaşamınızda küçük aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Ama üstleriniz sizi her zamankinden daha fazla takdir ediyorlar. Siz de sakin davranın ve takdir edilmenin gururunu yaşayın. İş yerinizi de evle karıştırmayın.


25 Temmuz 2014 : İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra nihayet huzur var. Karmaşık bazı ilişkilerden kendinizi sıyırdınız. Bu daha randımanlı bir çalışma içine girmenize, değerinizin anlaşılmasına neden oldu.


25 Temmuz 2013 : İş yaşamınızda zihinsel olarak son derece üretken olacaksınız. Birlikte iş yaptığınız insanlara değişik açılardan yaklaşarak istediklerinizi elde edebiliyorsunuz.


25 Temmuz 2012 : İş yaşamınızda ilginç fikirler üretebileceğiniz ve bunları bir an önce uygulamaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Zihinsel olarak kendinizi özgür hissedeceksiniz ve kişisel inisiyatifinizi kullanmakta kararlı davranacaksınız. Geleceğe yönelik yeni beklentiler içine girebilirsiniz ve kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz.


25 Temmuz 2011 : İş ilişkilerinizde akılcı dengeler gerekiyor. Attığınız başarılı adımlara değişik cephelerden önyargılı, biraz çekemez bakışlar var. Bu konuda bir iki kişi size çok dost duruyor, onlarla yakınlaşabilirsiniz.


25 Temmuz 2017 : Kısa yolculuklara çıkabilir bu yoculuklar sırasında sizi zor durumda bırakacak harcamalarda bulunabilirsiniz.


25 Temmuz 2016 : Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz. Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler görünüyor.


25 Temmuz 2015 : Küçük ama düzenli bir gelir kapısı açılıyor. Sizi son derece sevindirecek gelişmeler yakındır. Bu gelir, bir malınızın değerlenmesi sonucu elinize geçebilir fakat çok dikkatli olmalısınız.


25 Temmuz 2014 : İnsanlardan gizlemeyi uygun bulduğunuz birtakım para ilişkileriniz var. Bu gizlilik, çevrenizin sizi çok yanlış değerlendirmesine yol açabilir. Bu konuda açık olmanızda ne sakınca var, onu siz de bilmiyorsunuz.


25 Temmuz 2013 : Ev içinde beklenmedik bir durumdan dolayı aşırı masraflar yapmak zorunda kalabilirsiniz, fakat gereksiz lüks harcamalarınızda olabilir. Harcamalarınız konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız.


25 Temmuz 2012 : Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve paraya fazla değer vermeyeceğiniz bir gündesiniz. Beklenti düzeyiniz artıyor ve fikirlerlerinizden maddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bugün daha çok işbirliklerine yatkın olacaksınız ve ortaklaşa çalışmalar size kazanç getirebilir.


25 Temmuz 2011 : Zamanında saptayıp ele alabilirseniz, para durumuzda bir hayli rahatlamaya neden olacak bir gelişme kapınızda bekliyor. Ciddiye alınmaya değer görünen para tartışmaları içersindesiniz.


25 Temmuz 2017 : Daha kapsamlı tespitler ve çözümlere bugünlerde uzak duruyorsunuz. Kafanızı ayrıntılarla meşgul etmeniz, asıl düşünmeniz gereken konulardan sizi uzaklaştırabiliyor.


25 Temmuz 2016 : Düşüncelerinizi bir noktaya toplamakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızdan yardım istemek zorunda kalacaksınız.


25 Temmuz 2015 : Son zamanlarda içinde bulunduğunuz genel dağınıklık, problemlerinizi büyük görmenize neden oluyor. Hayatı belli ölçülerde düzenli yaşamak sizi daha mutlu edebilir.


25 Temmuz 2014 : Yeni tanıştığınız ilişkilerde kendinizi anlatamıyorsunuz. Nedense insanların erdemlerinizi görmesi için hayli zaman geçmesi gerekiyor.


25 Temmuz 2013 : Sakarlığınız nedeniyle ufak tefek kazalara neden olabilirsiniz. Daha dikkatli ve sabırlı olmaya çalışın.


25 Temmuz 2012 : Bugün kendinize yeni hedefler koyabilir ve bazı değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurabilir ve bazı dostlarınızdan yardım görebilirsiniz.


25 Temmuz 2011 : Dikkatli tavırlar göstermeniz gereken günler içindesiniz. Kendinizi savunduğunuz meşru koşullarınızı, sert çıkışlarla yitirebilirsiniz.


25 Temmuz 2017 : Başkalarının tatlı hayallerine siz de onlarla birlikte dalarsanız, parayı gözünüz görmeyecek ve fazla harcama yapabileceksiniz. İnsan, kendini gerçekten duygusal anlamda sağlıklı ve tatmin olmuş hissettiği günlerin kıymeti bilmeli. Bugün maddi değerleri bir kenara bırakın.


25 Temmuz 2016 : İşinizle ilgili kararlar alırken danışmanlarınızla ortak hareket etmeniz lehinize olacaktır. Yeni bağlantılar yaparak işinizi büyültebilirsiniz. Aşk rüzgarları esiyor. Dinlenmek için kendinize zaman ayırın.


25 Temmuz 2015 : Bugün maddi ve manevi kayıplarınızın had safhada olma riskiyle karşılaşabilirsiniz. Yatırımlarınızdaki dengesiz tutumunuz kayıplarınızın devam etmesine sebep oluyor. Sevdiğinizin sorunlarıyla ilgilenin.


25 Temmuz 2014 : Hiçbir kötü niyet barındırmayan hareketlerin bile tepki çekebileceği etkiler altındasınız. Laf anlatmak yerine kendinizi mümkün olduğunca serbest bırakmaya çalışın bugün. Kendi kendinize kalmak çok daha iyi gelebilir.


25 Temmuz 2013 : Maddi açıdan kendinizi garantiye alacak bir yatırım konusu gündeme gelebilir. Ev için ya da evinize yapacağınız yatırımlar şu an sanki önemli ve öncelikli ihtiyaç değilmiş gibi görünse bile zamanla kazanç getirebilir.


25 Temmuz 2012 : Kısa bir tatil için planlarınız var. Bazı dostlarınıza sürpriz hazırlayabilir, onlarla ortak çalışmalar içine girebilirsiniz. İdeallerinizde ısrarcı davranmanız sizi istediğiniz noktalara getirecektir. Bulunduğunuz ortamlarda duygularınızı saklamalısınız. Kalbiniz uzun zamandır boş.


25 Temmuz 2011 : İçinde bulunduğunuz ruhsal bunalımlara çözüm bulamadığınız için genginlik yaşıyorsunuz. Aşk hayatında kullanıldığınızı hissediyor, karşınızdakinin sizi aldattığına hüküm veriyorsunuz.


25 Temmuz 2012 : Hırslarınızın ön plana çıkmasıyla kişisel zevklerinizi arka plana atabilir, partnerinizi ihmal edebilirsiniz. Atılımcı yönlerinizin ortaya çıktığı dönemlerden birini yaşıyorsunuz. Girişimci ruhunuzu ortaya koyarken, desteksiz kaldığınızı düşünmemelisiniz. Çevrenizdeki kişilerin duygularından etkilenmemelisiniz. Biraz da hobilerinizle ilgilenmelisiniz.


25 Temmuz 2017 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


25 Temmuz 2016 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


25 Temmuz 2015 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


25 Temmuz 2014 : Gün içinde uzun zamandır görmediğiniz kişilerle karşılaşabilir veya onlarla ilgili haberler alabilirsiniz. Bu yeni durumlar sizde bir duygusal karmaşa yaratabilir. Kendinizi bırakmanın zamanı değil. Derin düşünme ve kabullenme temaları öne çıkabilir. Size yük olan duygulardan kurtulmak için bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz.


25 Temmuz 2013 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


25 Temmuz 2012 : Yeni planlar yapıyorsunuz. Eğitim hayatınızı içine alan gelişmeler sizi daha sıkı çalışmaya ve düşünmeye itecektir. Hareket ve iletişim artarken, kardeşlerle ilgili sorunlara objektif yaklaşmanızda yarar var. Sıklaşan yolculuklar ise yorgunluklar yaratabilir. Daha dikkatli olmalısınız. Ãœzerinde durduğunuz zihinsel aktiviteler size yeni şeyler öğrenme fırsatı getiriyor.


25 Temmuz 2011 : İş hayatında olumlu koşullar içindesiniz. Ãœstlerle ilişkiler açısından size şans getiren temalar hayatınıza giriyor. Mesleki konularda geniş imkanlar elde edebileceğiniz söylenebilir. Yaptıklarınızla göz doldurmak konusunda oldukça başarılı olabilirsiniz. Sorumluluklarınızı unutmamalı, disiplinli olmanız gereken işlerinizi hızlı ilerletmelisiniz.


25 Temmuz 2017 : Bugün daha hızlı hareket edecek ve maddi kaynaklarınızı en iyi şekilde değerlendireceksiniz. Zira çalışma kapasitenize güvenmek, yetenekleriniz üzerinden yeni kazançlar elde etmek adına şanslısınız. Fakat finansal konularda bazı pazarlıkların getireceği sorunlar var. Ödemelerinizi ve harcamalarınızı yeniden kontrol altına almalısınız.


25 Temmuz 2016 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


25 Temmuz 2015 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


25 Temmuz 2014 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


25 Temmuz 2013 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


25 Temmuz 2012 : Yakın çevrede sizi dinamik kılan bir hareketlilik var. Haberleşme ağının hızlandığı bugünü kısa yolculuklar yaparak değerlendirebilirsiniz. Zira ticari ya da eğitsel bir konu nedeni ile kararlarınız değişikliğe uğrayabilir. İşinizi içine alan sunumlar ise ciddiye alınmalı. Verdiğiniz emekler ve yapıcı adımlar ilerleyen dönemlerde çok işinize yarayacak.


25 Temmuz 2017 : AŞK: Uzun süreli arkadaşlıkyaptığınız karşı cinsten bugünhoşlandığınızı anlayabilirsiniz.Ancak iradeli ve sonuna kadarkararlı olursanız sizden aslavazgeçmeyecektir. Duygusal vehassas bir dönem geçiriyorsunuz.İŞ: Bugün karşılaştığınız fırsatları iyi bir şekildedeğerlendirecek ve başarılı sonuçlar eldeedeceksiniz. Dengeli ve mantıklı haliniz maddiyönden rahatlamanızı sağlayacaktır.SAĞLIK: Bakımla cilt sorunlarınızı aşabilirsiniz.


25 Temmuz 2016 : Hoş, alımlı görünmeniz dikkat çekmeye başladı. Sosyal yaşamınızda bunun faydalarını görüyorsunuz.


25 Temmuz 2015 : Partnerinizle bazıdeneyimleri paylaşmanızonun daha fazla güveninikazanmanıza sebep oluyor.Sevginizin temeli tamanlamı ile sağlam.


25 Temmuz 2014 : Duygusal açıdan karmaşalar içersinde geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Partnerinizle tartışma içerisinde olabilirsiniz bugün.


25 Temmuz 2013 : ÇÖZÜMLER için uygun bir gündesiniz. Risk alırken iyi düşünmelisiniz. Yeni ortamlara girebilirsiniz. Duygularınızı kontrol ederken hata yapabilirsiniz.


25 Temmuz 2012 : Kartınız Dünya... Hayatınıza yeni doğacak konularda oldukça şanslı olacaksınız ki siz bile kendi mutluluğunuza şaşacaksınız. Mutluluğunuzu korumak sizin elinizde.


25 Temmuz 2011 : Uzun zamandır aşk sıkıntılarıyla baş etmeye çalışıyordunuz. Bugün sizler için mutlu bir gün.


25 Temmuz 2017 : Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.


25 Temmuz 2016 : Sevgilinize mesafeli davranmanız aranızın açılmasına neden olabilir. Öncelikle iyi iletişim kurmaya çalışın. İş yerinde projelerinizi geliştirmek için elinize fırsat geçebilir. Önünüze konan programları kabul ederseniz gerçekten çok farklı fırsatlarla karşılaşacaksınız.


25 Temmuz 2015 : Partnerinize olan özleminizi az da olsa hafifletmek için kalabalıklara karışın. Eski dostları ziyaret edin. Arkadaşlarınıza zaman ayırmaya çalışın. Oturduğunuz yere yeni taşınan biri sizi çok etkiliyor olabilir. Ona açılmanın tam zamanı. Yıldızlar sizin şarkınızı söylüyor ve size şans veriyor.


25 Temmuz 2014 : Günlük işlerinizde hiç akla gelmeyen aksaklıkların olması sizi gergin bir yapıya sokacağı gibi yaratıcılığınızı köreltebilir. Ama siz güçlü bir iradenin hakim olduğu bir kişilik taşıyorsunuz. Hemen ikna gücünüzü kullanın. Yapmanız gereken ayrıntılara bir göz atmak olacaktır.


25 Temmuz 2013 : Zemin ve zaman yeniliklere, değişikliklere elverişli değil! İşleriniz bugünlerde biraz karmaşık gibi. Ortak iş yaptığınız bir kişi, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bazı işleri dışarıda gördürecek ya da dışardan destek alacaksınız. Para konularında da yeni bir girişimde bulunmamaya dikkat edin.


25 Temmuz 2012 : Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed