Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

26 Ağustos Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

26 Ağustos 2016 : Aşırı harcamalar yapabilirsiniz. İletişim sorunları sabrınızı zorlayabilir. Bugünlerde ekip çalışmalarından çok yalnız çalışmaya özen göstermenizde fayda var. Artan sorumluluklar ve görevler dikkatle yaklaşmayı gerektiriyor. Sosyal yaşam zorlayıcı görünüyor, mümkünse bugün evde kalıp rahatlatıcı işlerle uğraşmak daha doğru olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta başında uzun uzun yazdığım zorlu açılar bugün kendisini gösterebilir. Gizli tehlikeler ortaya çıkabilir(örneğin ben, Pazartesi günü oldukça büyük simsiyah bir Akreple karşılaştım evde, ben onu bulmadan o beni bulmaz umarım diye endişeliyim), riskli durumlarla karşı karşıya kalabiliriz, rekabetçi, meydan okuyan, liderliği elinde tutmak isteyen veya saldırgan kişiler, acele veya yanlış adımlar atmamıza neden olabilirler. Karşı tarafı da dinleyerek ilerlemenin faydası olacaktır. Hızlı hareketler ufak tefek kazalara neden olabilir. Kemikler ve dişlerle ilgili sorunlara, maddi zorluklara açığız. İhmal, önemsememe veya tembellik edilen konular büyük problemlere neden olabilir. Örn: Gecikecekseniz haber vermelisiniz veya ben mutlaka o akrebi bulmalıyım v.b. (Detaylar önemliydi ve Pazartesi makalemizde mevcuttu, okumanızı öneririm Niobe’ce). Aynı zamanda, yanıltıcı kişilere ve yanılsamalara bağlı büyük adımlar atmamaya çok dikkat edelim. Altından kalkamayacağımız işlere girişme ihtimalimiz yüksek. Boyumuza aşan işlere kalkışmayalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


26 Ağustos 2015 : Belli anlaşma veya düzenlemeleri gözden geçirme fırsatı doğabilir. Siz normalde böyle bir ihtiyaç duymuyor olabilirsiniz. Ancak, bu tür olanaklar doğduğunda bu duruma olan ihtiyaç daha iyi anlaşılacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Güne güzel başlıyoruz. Destekçi kişiler, olumlu görüşme ve diyaloglar, işle ilgili olumlu adımlar, fırsat içeren durumlar ya da belli kararların açıklanması türünde yararlı ve hoş denilebilecek gelişmelere açık olduğumuzu gösteriyor. İlerlemeye açık, beklentilerimizi yüksek tutabileceğimiz, organize ve disiplinli hareketlerimizin başarıya ulaşabileceği, uzlaşmacı ve olumlu bir gündeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


26 Ağustos 2014 : Burcunuzda meydana gelen yeni ay bu yılın muhasebesini yapmanız ve önümüzdeki dönem yapacaklarınızı değerlendirmeniz için size olanak sağlayacaktır. Yeni başlangıçlara açık dönem. Tüm burçlar için gün geneli: İnsanları tehdit ederek veya yüksek sesle konuşarak değil, ikna yöntemiyle ya da olumlu şekilde yönlendirerek daha etkin olabileceğimizi ve daha rahat arkadaş edinebileceğimizi anlayabileceğimiz bir gün. Bu sayede, işlerin ya da olayların kendimize uygun şekilde gelişmesini sağlayabilecekken, diğer türlü davranmamız işlerin şansa ya da başkalarının inisiyatifine veya vizyonuna bırakılması anlamına gelebilir. Ayrıca, bugün Başak burcunda oluşan yeni ayın yenileyici etkisinden faydalanmak için aktif olmakta fayda var.


26 Ağustos 2013 : Maddi konuların ciddi şekilde ele alınması gerekiyor. Zıt görüşlü kişiler söz konusu. Ani kararlar almanız için sizi zorlayan kişilerle karşılaşabilirsiniz, bu kişilerden uzak durmalısınız. Önemli ilişkilerinizi geliştirmek veya sosyal çevrenizi genişletmek için neler yapabileceğinize odaklanmalısınız. Kendinize saygı duyulmasını istiyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Ne istediğimizi bilmemize ve doğru şekilde ifade ettiğimizden emin olmamıza rağmen, karşımızdaki kişiler bizden tamamen farklı düşünebilir veya bazı olayların tam ortasında vazgeçebilirler. Uranüs, Pluton, Jüpiter ve Venüs arasındaki sert açılar azalarak da olsa bugün de, ikili ilişkilerde zorluklara veya genel anlamda strese neden olabilir. Özellikle öğle saatleri civarında ufak tefek kazalara ve sakarlıklara karşı tedbirli olmakta ve ani hareketlerden kaçınmakta fayda var.


26 Ağustos 2012 : Beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunları iyi değerlendirmek ise sizin zamanlamanıza bağlı olacaktır, şansınızın bu konuda yapacağı pek fazla bir şey yok yani fırsatları yakalamak sadece sizin kişisel yeteneklerinize kalıyor. Bir çok fırsatı kaçırabilirsiniz. Ama sonuçta oldukça iyi başarılar elde edeceksiniz.


26 Ağustos 2011 : Bugün çevrenizdeki insanlar sizden sorunlarını çözümlemeniz için taleplerde bulunabilirler. Yaratıcı özellikleriniz sayesinde bu taleplere ilginç çözümler bulabileceksiniz. Ancak tüm bunlar mesleğinizde çok önemli bir gelişme kaydetmenizi sağlayacaktır. İşiniz özel hayatınızdan daha önemli bir konumda. İleride elde edeceğiniz başarıların hayallerini kuruyorsunuz. Bu tempoyla çalışmaya devam ettiğiniz takdirde hayal ettiğinizden çok daha fazlasına kavuşabilirsiniz. Çalışma hayatınıza paralel olarak işinizle ilgili birtakım sosyal faaliyetlere katılmanız çok daha olumlu bir gelişme sağlayabilir.


26 Ağustos 2017 : Başınızı alıp bir yerlere kaçmak isteğiniz, isteğinizden çok koşullarınıza bağlı. Bunu ertelemeniz, ilerde bu konuda isteksizlik yaşayacağınız sonucunu doğurmayacak. Mevcut durumunuz bu sıkkınlığı içermiyor. Zararlı bir etkileşim içindesiniz. Bunalımlı bir arkadaşınızla bugünlerdeki yakınlığınız, küçük problemlerinizi büyütmeniz açısından sakıncalı olabilir.


26 Ağustos 2016 : Sosyalliğinizi genişletme niyetiniz, sizi birden çok alanın ilgilisi yapıyor. Bunların bir kısmının, hiç içine girmeden de sizin tarzınız olmadığını görebilirsiniz. Kafanızın karışmasına, yeni değerlendirmeler içine girmenize neden olan gelişmeler var. Ani yargılamalar ve kararlar risk taşıyabilir. Kendinden daha emin yaklaşımlarınız, zor oluşturulmuş arkadaşlıkların zedelenmemesini sağlayacak.


26 Ağustos 2015 : Bugünlerde varacağınız bazı sonuçlar, sizi ciddiye alınacak konular sıralamanızda bazı düzeltmelere sevk edecek. Seçicilik konusundaki iddialarınız ve yanılgılarınız aynı boyutlarda. Yaşama karşı duyduğunuz coşkunun önünü kesen engelleri doğru tespit edemiyorsunuz. Sınırlı imkanlarınızı suçlarken, kimi tercihlerinizdeki handikabı gözden kaçırabiliyorsunuz.


26 Ağustos 2014 : Sorunlarınızın birçoğunun dert edilmeyecek şeyler olduğunu biliyorsunuz. Sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor. Bazen hiç direnmeden problemleri oluruna bırakıyorsunuz. Bu çok insani gibi görünse de problemlerin artmasına neden oluyor. Küçük, küçük de olsalar gündelik problemler kümeleşip canınızı sıkabiliyor.


26 Ağustos 2013 : İkinizi de tanıyanlar gerginliğinizin nedeni olarak birinci dereceden arkadaşınızı sorumlu görüyorlar. Bu değerlendirmeden duyduğunuz hüzün, dostluk duygularınızın henüz sağlıklı olduğunu gösteriyor. Sessiz kalmaya kararlı olduğunuz bir konuda tartışmayı başlatan siz olacaksınız. Kendinizi haklı görmeniz için elinizde yeterince veri var.


26 Ağustos 2012 : Önemsiz bulacağınız bazı işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Duygularınızla düşünceleriniz arasında bazı çelişkiler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İç dünyanıza dönme eğilimine girebilirsiniz ve hayatınıza ilişkin olayları değerlendirebilirsiniz. Bugün ruhsal anlamda bir yalnızlık yaşama ihtimaliniz yüksek olacaktır.


26 Ağustos 2011 : Başınızda kavak yelleri esiyor. Ama daha yukarılarda fırtına bulutları toplanıyor. Şöyle bir toparlanmanız lazım. Bu gidiş nereye diye kendinize sormanız lazım. Çoktan unuttuğunuz birinden haber gelecek. Onu unutmuş oluşunuza şaşıracaksınız. Yeni haftanın ortalarındaki bir alışveriş tatsızlık yaratacak. Uzun zaman aklınızdan çıkmayacak.


26 Ağustos 2017 : Burcunuzdaki Jüpiterin Ay ve Venüsle oluşturduğu tatlı açılar aşk hayatınızı canlandırıyor. Oldukça şanslı ve iyimser hissedebileceğiniz bugün,gireceğiniz çevrelerde neşe dağıtabilirsiniz. Bu tutumunuz hayatınızın her alanında size kapılar açabilir.


26 Ağustos 2016 : Seviyor, seviliyorsunuz. ama dik başlı tavırlarınız bir türlü değişmiyor. Elinizi atıp başarılı olamayacağınız alan yok ama siz bazı aşk meseleleri yüzünden başarılı olduğunuz alanlarla aranıza mesafe koyabiliyorsunuz. Bugün sevgilinizi hediyeye boğabilirsiniz. Eliniz yine çok açık.


26 Ağustos 2015 : Bu sıralar hatalı adımlar atmamaya özen göstermelisiniz. Aile ilişkilerinde karşılıklı önyargıların olumsuz etkileri, sanıldığından fazla olabilir. Önünüzdeki güzel günler ilk adımlarınızı bekliyor.


26 Ağustos 2014 : Sevgilinizle beraberliğiniz size mutluluk ve onur veriyor. Çevrenizdeki çapraşık ilişkileri hayretle gözlemliyorsunuz. İçinde saygı, anlayış barındırmayan ilişkilerin, aşk adı altında yaşanması tuhafınıza gidiyor.


26 Ağustos 2013 : Günün ilk yarısında duygusal açıdan kendinizi dengeli hissedeceksiniz ve iyimser etkiler altında olacaksınız. Sevdiğiniz insanla düşüncelerinizi paylaşabilir ve karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal bir karmaşa yaşama ihtimaliniz olabilir. Duygusal hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olabilir. Duygularınızı daha çok kendinize saklayacaksınız ve küçük sorunları içinizde büyütebilirsiniz.


26 Ağustos 2012 : Duygusal yaşamınızda olumlu gelişmelerin olacağı bir gündesiniz. Kendinizi sevgiye her zamankinden daha yakın hissedeceksiniz ve çevrenize karşı ılımlı yaklaşımlarınız olacak.


26 Ağustos 2011 : Sorup sordurduğunuz kişi yalnız değil, hayatında iyi kötü biri var. Öğrendiniz bunu ama yine de soruşturmanızı yarıda kesmeyi düşünmüyorsunuz. Karşıdan bir işaret almış da değilsiniz. Bu kararlılığınızı insani değerlerinizin neresinde mazur gördüğünüzü düşünmelisiniz.


26 Ağustos 2017 : Son tersliklerde korumuş olduğunuz soğukkanlılığınız, iş ilişkilerinize güven veriyor. Birkaç gün içinde alacağınız sevindirici bilgilerle, yeniden düzlüğe çıkacağınıza inancınız artacak.


26 Ağustos 2016 : Başarılı ve çalışkansınız. Herkes gibi sorun ettiğiniz ve sorun etmeye değmez bulduğunuz şeyler var. Aldırmadığınız bir şey bazılarını şaşırtabilir, yada bir şeyi sorun edişiniz abartılı bulunabilir.


26 Ağustos 2015 : Bugün iş konusunda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ortak çalışmalar konusunda dikkatli olun. Bugün daha çok güvendiğiniz ve iyi bildiğiniz işlerle ilgilenmeyi tercih edeceksiniz.


26 Ağustos 2014 : Çalışma arkadaşlarınızla uyum ve dayanışma içindesiniz. Fakat bu uyumun sizin birçok şeyi kafanıza takmıyor olmanızdan kaynaklandığının bilincindesiniz. İşinizle alakalı bir yolculuğunuz olabilir.


26 Ağustos 2013 : İş yaşamınızda güne olumlu bir başlangıç yapacaksınız ve beklentilerinizi olumlu olarak değerlendirebileceksiniz. Enerjiniz olumlu ve sizde bunu iyi olarak kullanabileceksiniz. Planlarınız sizin istediğiniz şekilde yürüyecektir. Öğlden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili olarak kendinizi isteksiz hissedebilirsiniz ve bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Gerektiğinden fazla detayla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve dikkatiniz dağılabilir. Sizin dışınızda gelişecek sorunlar keyfinizi kaçırabilecektir.


26 Ağustos 2012 : İş yerinizde günlük rutin işlerinizi yürütmek sizin için zor olmayacak ancak bu konuda yenilikler yapmakta zorlanabilirsiniz. İş yerinizde bir değişikliğe ihtiyacınız olacak.


26 Ağustos 2011 : Çok genç bir yakınınızın başarı grafiği hızla yükseliyor. İçten memnuniyetinizin arasına küçük bir kıskançlık sıkışmış gibi. Ama onunla yakın iş ilişkileri içine girecek gibi görünüyorsunuz. Şimdilerde iş yaşamınız genel olarak sorunsuz. Yakın geçmişin sevimsizlikleri de unutulmuş gibi.


26 Ağustos 2017 : Kazancınız güvenli bir yaşam için oldukça elverişli. Ama birçokları gibi sizde yarın kaygısı taşıyorsunuz. Tasarruf konularında biraz gevşeksiniz, ama bugünlerde edinme ihtiyacı duyacağınız gelişmeler olabilir.


26 Ağustos 2016 : Maddi konularda temkinli hareket edeceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Ancak geleceğe yönelik bazı kaygılar yaşayabilirsiniz ve dikkatsizlikler yapabilirsiniz.


26 Ağustos 2015 : Parasal konularda çok rahatsınız ve para harcamayı seviyorsunuz. Bu durum maddi sıkıntıya düşmenize sebep olabilir. Bütçenizi en yakın zamanda dengelemelisiniz.


26 Ağustos 2014 : Bir yakın dostunuza küçük bir sorununda maddi destek vereceksiniz.Paranızın idaresinde yetkin olmanız ve cömertliğiniz, sizi çevrenizde para konularında da aranılan insan yapıyor. .


26 Ağustos 2013 : Sabah saatleri size maddi kazançlar getirici bazı fikirler üretebilirsiniz ve bu konuda kararlı hareket edeceksiniz. Öğleden sonra ise maddi bazı endişeler yaşama ihtimaliniz olacaktır.


26 Ağustos 2012 : Parasal durumunuzla ilgili olumlu gelişmeler olurken iletişimsel olarak bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bir risk göze alabilirsiniz ve çeşitli ruhsal heyecanlar yaşayabilirsiniz.


26 Ağustos 2011 : Harcarken elinize çok yakışıyor, hakkını veriyorsunuz. Şu tasarruf uyarılarını biraz ciddiye alsanız iyi edersiniz. Çünkü çok yakında yerine geri gelmeyecek bir para çıkışınız var. Bu konuda dayanışma gelecek bir yer de görünmüyor. Gelecek bir miktar üzüntü taşıyor olabilir.


26 Ağustos 2017 : Bugün bazı konularda gereksiz bir inatçılık ve asabiyet sergileyebilirsiniz. Bu tutumlarınız çevrenizdekiler tarafından öfkeyle karşılanabilir.


26 Ağustos 2016 : Kendinize daha fazla özen göstermelisiniz. Özellikle şu günlerde sağlıkla ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir.


26 Ağustos 2015 : Edilgen, zayıf biri gibi davranıyorsunuz. Sizden daha baskın karakterli birinin sizden daha zeki olmadığı halde, sizin adınıza kararlar vermesine göz yumuyorsunuz.


26 Ağustos 2014 : Dostlarınızı, yakınlarınızı dinlemeli, bir ahbabınızın önemli bir aile problemine beklenen ilgiyi göstermelisiniz. İlgisiz kalmanız problemi büyütebilir.


26 Ağustos 2013 : Eğer bugün yeni bir başlangıç yapacaksınız ve girişimde bulunacaksınız sabah saatlerini tercih etmeniz sizin için daha doğru olacaktır.


26 Ağustos 2012 : Enerjinizi olumlu olarak kullanmaya çalışmalı ve olumlu düşünmelisiniz. Bazı sorunlarınızın çözümünü zamana bırakın.


26 Ağustos 2011 : Önem vermiyor gibi göründüğünüz birinden gelen üzücü haber, duygularınızı yeniden gözden geçirmenize neden olacak.


26 Ağustos 2017 : Hayatınızı kolaylaştıracak bir takım duygusal destekler gelebilir. Yabancılara karşı olan direncinizi kırabilseniz. Ön yargılarınıza paye vermeden iletişim kurabilirseniz daha fazlası da gelecek. Olumlu tarafları görmelisiniz.


26 Ağustos 2016 : Bu aralar bir şey satın almayı planlıyorsanız, daha önce gözünüze ödenebilir görünen bir rakam birden ulaşılmaz gelebilir. Maddi detaylar söz konusu ise objektif yorum yapmakta zorlanacağınız bir gün. Yapmayın o zaman.


26 Ağustos 2015 : Çalıştığınız iş yerinde bir takım görev değişiklikleri ve operasyonlar olabilir. Buna hazırlıklı olun. Kredi başvurusu yaparken ekonomik dengeleri göz önünde bulundurun. Sevdiğiniz kişiye de zaman ayırmalısınız.


26 Ağustos 2014 : Yakın akrabalarınızla aranızda üstü örtülmüş bazı kırgınlıklar söz konusu olabilir. Ancak bu kırgınlıklar yok saymakla üstesinden gelinecek nitelikte değil. Neye kırıldığınızı uygun bir dille ve suçlamadan aktarmaya çalışın.


26 Ağustos 2013 : Yeni tanışacağınız veya uzun zamandır görmediğiniz birileri bugün birden gününüze canlılık ve neşe katabilir. Standart geçen zamanların acısını çıkarırcasına hareketli saatler geçirebilirsiniz. Böylece moraliniz de düzelecek.


26 Ağustos 2012 : Uzun süredir beklediğiniz şartların kendiliğinden oluşması sizi şaşırtabilir. Bulunduğunuz durumu sosyal yönüyle değerlendirmeniz toplumcu yapınızı ön plana çıkarırken size farklı bir statü kazandırıyor. Bilgilerinizi kullanmak için fırsatları değerlendireceksiniz. Sağlığınız gayet iyi.


26 Ağustos 2011 : İlkler unutulmaz. Siz onu ne kadar arasanız da bu özleminizi içinize gömmelisiniz. Böylece hem onun hem de kendinizin düzenini bozmamış olursunuz. Parasal sıkıntılarınızdan kurtulup sonunda rahata kavuşacaksınız.


26 Ağustos 2012 : Değer yargılarınız yer değiştiriyor. Karşılaşacağınız ortamlarda duygusal değişimler içinde olmanız ruhsal zenginliğinizi arttıracak. İyi niyetli girişimciliğiniz her zamanki gibi ses getirecek. Bulunduğunuz ortamlarda farklı ve özgün kişiliğinizi ortaya koyacak tavırlar sergilemeniz, size olan güveni arttırıyor.


26 Ağustos 2017 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


26 Ağustos 2016 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


26 Ağustos 2015 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


26 Ağustos 2014 : Yenilik ve değişim isteğiniz öne çıkıyor. Yaşam tarzınızda somut değişiklikler yapmanızı sağlayacak enerjiler var. Kişisel önceliklerinizle ilgili daha planlı ve organize hareket edebileceksiniz. Özellikle sağlığınızla ilgili kararlı adımlar gözüküyor. Spora başlayabilir, hep merak ettiğiniz ancak ertelediğiniz alanlarda kursa yazılabilirsiniz.


26 Ağustos 2013 : Karşınıza çıkacak öğretilere ve yabancılarla ilgili konulara çekinceli yaklaşıyorsunuz. Tutucu bir bakış açısından uzaklaştığınızda yeni olanın hayatınıza getireceği gelişmeler size farklı bir bilinç kazandıracaktır. Ancak bir yandan da kısa ya da uzun yolculukların içinde yer alacaksınız. Yapılması zorunlu olan seyahatler yorucu olabilir.


26 Ağustos 2012 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


26 Ağustos 2011 : Sosyal konularda daha paylaşımcı ve aktif görünüyorsunuz. Yeni organizasyonlar sizi yenilikler yapmaya iterken, işten kaynaklanan grup çalışmaları devam etmekte. Yeni sorumluluklar aldığınız bu dönem, geleceğe yönelik beklentileriniz üzerinde tekrar düşünmelisiniz. Arkadaşlarla beraberlikler size keyif verecek.


26 Ağustos 2017 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


26 Ağustos 2016 : Eğitim ve iletişim konularınız devam etmekte. Zihnen yüklü olmanıza rağmen çok şey öğrenebileceğiniz aktivitelere yönelebilirsiniz. Belirsizlik taşıyan konular ise geri planda kalıyor. Bu arada ilişkilerde size daha fazla fedakarlık ve kabullenme getiren gelişmeler olabilir. Gün ortasından sonra evde yapılması gereken işler ve ailenizle olabileceğiniz paylaşımlar öne çıkacak.


26 Ağustos 2015 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


26 Ağustos 2014 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


26 Ağustos 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


26 Ağustos 2012 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


26 Ağustos 2017 : Kartınız Kaynak... Çok fazla eleştirici tavır alarak politikacılara taş çıkarıyor gibisiniz. Unutmayın bazı kişilerin desteğine ihtiyacınız var. Duygularınız içinizde kalsın.


26 Ağustos 2016 : Kartınız Adam... Her şeye rağmen beraber olduğunuz insanlar size saygı sevgi ve hürmette kusur etmiyorlar. Bu durumda çok fazla keyifli olduğunuz açıkça belli oluyor.


26 Ağustos 2015 : Duyduğunuz her söze inanıp sevdiklerinizin kalbini kırmayın. Kulağınıza gelen herşey doğru değil.


26 Ağustos 2014 : Çevrenizdekilerin kırılganlığını yok etmek sizin elinizde. Olumsuz olaylarda pratik çözümler üretin.


26 Ağustos 2013 : Yeni başladığınız ilişkinizde bugün her şey yolunda gibi görünüyor. Oysa diğer günler bu durum değişebilir.


26 Ağustos 2012 : Kartınız Aşıklar... Güven dolu rutin işlerle uğraşmak nazik ve hoşgörülü olmak en büyük amacınız. Bugün çevrenizde sizi destekleyen birçok arkadaşınız olacak. Mutlu olun.


26 Ağustos 2011 : DUYGUSAL konularda abartılı davranmayın. Aşk hayatınızda yaşabileyeceğiniz kararsızlıklar, yakınlarınıza zarar verebilir. Sabırsız olmayın.


26 Ağustos 2017 : Biraz daha sabırlı yaklaşımlar, onun düşüncelerini değiştirebilir. Dediğim dedik tavırlarınız, iş yaşamınızdaki konumunuzu riske sokuyor. Pek akılcı bulmadığınız bazı önlemlerin gerekliliğine kendinizi inandırmanız gerekecek. Sağa sola dağıttığınız paralar yüzünden iki yakanız bir araya gelmiyor.


26 Ağustos 2016 : Kariyerinizle ilgili yapmak isteyeceğiniz pek çok şey olmasına rağmen, zaman zaman sizden kaynaklanan, zaman zamanda çevrenizdeki olayların olumsuz gelişmesi yüzünden birtakım engeller var. Acil ödemeniz gereken borçlarınız var, ihmal etmeyin.


26 Ağustos 2015 : İş hayatınızla ilgili düşüncelerinizi hayata geçirmek için başkalarının desteğine ihtiyacınız var. Ortaklarınızın güvenini kazanmak için yapacağınız bağlantılarda, yerine getiremeyeceğiniz sözler vermeyin. Gücünüzün üzerinde sorumluluk almamalısınız.


26 Ağustos 2014 : İçinizden yükselen aşk duygularınızı olumlu yönde kullanarak kaygılarınızdan kurtulup, sevdiğinizle sıcak diyaloglar içine girebileceğiniz bir gün. Meslek yaşantınızda fazla iyimserliğiniz nedeniyle bazen kaybediyorsunuz, ama kazandıklarınız kaybettiklerinizden hiç de az değil.


26 Ağustos 2013 : Bugün sizin için başarı ve mutluluk günü! Yıldızların üzerinizdeki tesiri birbirinden daha isabetli kararlar almanıza ve en uygun davranışta bulunmanıza yardım edecek. İş ilişkilerinizde daha sabırlı ve anlamaya hazır yaklaşımlara yönelmeniz gerekiyor.


26 Ağustos 2012 : İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed