Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

26 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Oğlak,

Geçmiş Yorumlar:

26 Aralık 2017 : İş projelerinize beklediğiniz maddi kaynakları ve destekleri bulabileceksiniz. Zorluklarla karşılaşabilirsiniz, fakat mükâfatın büyüklüğü, sorunun büyüklüğü ile orantılıdır.


26 Aralık 2015 : Bugünlerde, sevdiğiniz kişilerin kendini ihmal edilmiş hissetmesine bağlı problemlere açıksınız. Bazı hareketlerinizin istenmeyen sonuçlarıyla yüzleşmeniz gerekebilir. Bazı hareketlerinizle bilmeden farklı kişilere zararSevgili dostlar, 2016 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


26 Aralık 2014 : Ses tonunuza hakim olamayacağınız veya sakinliğinizi korumakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Dolayısıyla, kelimelerinizi dikkatle seçmenizde ve gergin ortamlardan uzak kalmanızda fayda var. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


26 Aralık 2013 : Önemli konularda tartışmaktan kesinlikle kaçınılması ve ulaşım esanasındaki aksiliklere karşı tedbir alınması gereken günlerdesiniz. Aynı anda çok fazla şeyle ilgileniyor olabilirsiniz. Ancak, bu esnada en önemli şeyleri gözden kaçırma ya da diğerleri tarafından üzerinize düşeni yapmama suçlamasıyla karşılaşma riskiniz var. Veya bugünlerde meydana gelme olasılığı yüksek olan bazı ani olaylar elinizdeki işlere daha fazla odaklanmanızı gerektirebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Olaylardaki ani değişiklikler veya ani gelişmeler tam da her şey yatıştı derken hepimizi şaşırtabilir. Hallolduğunu veya yatışmaya başladığını düşündüğümüz konular yeniden kendini gösterebilir ya da tamamen şekillendiğini düşündüğümüz bazı olaylar ani bir yön değişikliği ile bizi şaşırtabilir. Ülkemiz dahil dünya genelinde şiddet eylemlerinde artış görülebilir, ülkeler arası diyalog kurmak güçleşebilir, patlayıcılarla ilgili konular, yangınlar ve doğal afetler bugünden itibaren Ocak sonuna kadar etkili olabilir. Finansal alanda iniş çıkışlar da yaşanabilir. Şaşırtıcı olayların veya zorlu durumların stres yaratmaması dileğiyle, hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


26 Aralık 2012 : Duygusal ilişkilerle ilgili bir tercih yapabilirsiniz. Kötü tercihte bulunmamak için dikkatli olun çünkü bugün yanlış kararlar almaya uygunsunuz. Size verilen sözlerin tutulmaması yüzünden canınız sıkılabilir. Yalnız kalabilirsiniz veya siz yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Bazı uğraşlarınız boşa gidebilir. Bugün, emek verdiğiniz şeyleri noktalamak için acele etmemelisiniz. Bir toplantıda ve büyük ihtimalle de arkadaşlar arasında bir toplantıda veya konuşmada sizi yanlış yönlendirmeleri ve karamsar kararlar almanıza sebep olmaları mümkündür. Bir hayal kırıklığı yaşamanız olasıdır. Bulunduğunuz yer veya konumdan hoşnut olmayarak uzaklaşabilirsiniz. Gününüz tatminsiz ve kötü başlayabilir fakat sonunda beklenmedik bir şekilde ipleri elinize geçirecek ve durumu kendi istediğiniz yönlere öevirebileceksiniz.


26 Aralık 2011 : Genel yaşamınızda bireysel özgürlüğünüz ve bağımsızlığınız öne çıkabilir. Sevdiğiniz kişi sizin için her tür zorluğa katlanıyor fakat sizde üzerinize düşen görevi vakit geçirmeden yerine getirmelisiniz. Haksızlığa dayanamıyor ve insanlara yardım etmek amacıyla sürekli çabalıyorsunuz. Zorlu bir dönemin içine giriyorsunuz. Sağlığınız ise iyi sayılır; fazla düşünceler ve koşuşturmaktan dolayı yorulabilirsiniz.


26 Aralık 2017 : Yarım yamalak yaşanmış birçok şeyin, zaman içersinde hoş anılar olarak anılması sizde şaşkınlıklar yaratıyor. Yakın çevrenizdeki bu tür yad edişleri biraz yapmacık buluyorsunuz. Ortak zevkleri paylaştığınız dostlarınızla birtakım konularda ortak görüşler içinde olamayışınız, sizde bir tür yalnızlık nedeni gibi. İnsanların tatmin biçimlerini ve tercihlerini bu kadar sorun etmeyebilirsiniz.


26 Aralık 2016 : Yaratıcı yeteneklerinizle uğraşlar içinde olmak istiyor, sizi bu konuda birilerinin desteklemesini bekliyorsunuz. Aceleci bir tavırla ele aldığınız bir konu, sorun haline dönüşüyor. Sabırlı davranmanız gereken bazı durumlarda bunu yapamıyorsunuz. Pek yakın olmadığınız bir insanın sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Bu, aranızda bir yakınlaşmaya yol açacak


26 Aralık 2015 : Üstü örtülmüş, üzerine çok konuşulmamış ve geride kalmış bir sorun bugün gündeme gelebilir. Sizin kendinizi az da olsa suçlu hissettiğiniz bir konu olduğu için, konuşulmasından hiç hoşlanmayacaksınız ve hoşlanmadığınızı biraz da sertçe belli edeceksiniz. Güne çok iyimser başladınız. Yapıcı ve iyimser havanız akşam saatlerinde bozulabilir, ev ortamında huzur bulmakta zorlanabilirsiniz.


26 Aralık 2014 : Çok eski bir arkadaşınızın yaşadığı iş sorunlarına üzülüyorsunuz. Bu nedenle onun için, arkadaşlar arasında bir destek arayışına girebilirsiniz. Bir konuda yararlı olmak için yaklaşacağınız bir tanıdığınızı size karşı biraz tepkili bulabilirsiniz. Nedenini kavrayamadığınız şaşkınlıklarınızı derin üzüntülerle yaşıyor, bu kırılmışlıkla da işin üzerine gitmiyorsunuz. Bu çözümsüzlüğü kolaylaştırıyor.


26 Aralık 2013 : Hareketli bir döneme giriyorsunuz. Çoktandır görmediğiniz insanlarla bir araya gelecek, planlar yapacaksınız. Sizi çok kıskanan bir yakınınızın tavırları sizi üzecek. Şen şakrak haliniz ve çok yönlülüğünüz göz kamaştırıyor. Bugün akşam saatlerinde katılacağınız bir arkadaş toplantısında bütün gözler üzerinizde olacak.


26 Aralık 2012 : Atacağınız adımların öncesindeki uzun düşünme alışkanlığınız, adımlarınızın yerli yerine oturmasını sağlıyor. Bugünlerde iyimserliğiniz, size bazı kapıları açabilir. Yeni açılımlara yönelebilirsiniz. Bugün müthiş bir iyi niyet içindesiniz. Bu iyi niyeti bütün gün üzerinizde taşımak için belli problemli insanlardan uzak durmak isteyeceksiniz.


26 Aralık 2011 : Bugün hiç beklemediğiniz bir ziyaretçiniz olabilir. Onun vereceği bazı haberler yaptığınız planları gözden geçirmenize neden olacak. Yeni kurduğunuz bir dostluk, size her gün biraz daha hayal kırıklığı yaşatıyor. Bu kadar yanılmış olabilmeniz sizi üzüyor. İnsanlara şans verirken cömertsiniz. Ama şansın bittiği yerde düşmanlık benzeri duygular başlıyor.


26 Aralık 2017 : Aşk yaşamınızda sabah saatleri bazı gerginlikler yaşayabileceksiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda çeşitli uyumsuzluklar ortaya çıkabilir. Duygusal bazı gerilimler yaşama ve ani karar değişikliklerine gitme ihtimaliniz var. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal olarak kendinizi son derece güçlü hissedeceksiniz. Duygusal anlamda hoşunuza gidecek bir heyecan olabilir.Sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gündesiniz.


26 Aralık 2016 : Sosyal yönünüzün olumlu olabileceği bugün, sevdiğinizle eğlenmefırsatı bulabilirsiniz. Romantik eğilimlerinizin yüksek olması sevdiğiniz kişiyi etkileyebileceğinize işaret ediyor. Birlikte alışverişe ve hobilerinize zaman ayırmakiçin uygun bir gündesiniz.


26 Aralık 2015 : Bu konularda cazip biri olarak görülüyorsunuz. Arkadaşlıkla sınırlamaya çalıştığınız bir takım ilişkilerinizin içinde gizli ilgiler söz konusu. Yakında duyarsız kalamayacağınız yakınlaşmalar yaşayabilirsiniz.


26 Aralık 2014 : Eşin, dostun arasındaki gerginliğini anlamaya çalışmalısınız. Sevgilinizin baş başayken ve insan arasında iki farklı davranış göstermesinin arkasında gizli rahatsızlıklar olabilir.


26 Aralık 2013 : İçtenliğiniz ve aşka bakışınızla aranılan biri olabilirsiniz. Yalnızlığı gerilerde bırakma dönemi. Çevrenize bir bakınmanız yaşamınızda yepyeni başlangıçlar için yeterli olabilir.


26 Aralık 2012 : Çevrenizde yaşanan ilginç bulduğunuz aşk ilişkileri sizi bir parça tutucuolduğunuz yolunda kuşkulara götürebilir. Yeni denemelere karşı çekimserlik gelip geçici gibi. İşaretlere çok hazır duruyorsunuz.


26 Aralık 2011 : Biraz daha baş başa zaman geçirmek size de iyi gelebilir. Sizi programsızlıkla suçlaması çok mu haksızca ? Birlikte geçirebileceğiniz zamanları başka şeyler için kolayca harcayabildiğinizi düşünüyor.


26 Aralık 2017 : İşinizle ilgili olarak sabah saatleri kendinizi olumlu etkiler altında hissedeceksiniz ve çalışmalarınıza keyifli bir şekilde devam edebileceksiniz. Küçük imkanları iyi bir şekilde değerlendirmeyi başaracaksınız. Kısa süreli bazı planlar yapacaksınız ve bunları uygulamak isteyeceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili olarak bildiğiniz yönetemleri kullanmayı tercih edeceksiniz. Daha çok detaylara önem vereceksiniz ve bu konuda düşüncelerinizi istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz.


26 Aralık 2016 : Değerlendirebilecek koşullarda olmadığınız için, alacağınız haberleri güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz. Bugün beklenmedik sevindirici gelişmeler söz konusu olabilir.


26 Aralık 2015 : Bazı ihmalkar davranışlar sinir bozucu gelse de, konumunuz ilişkileri germeye hiç elverişli değil. Bugünleri sakin geçirmeniz yararlı olacak. İlerde birçok şeyin zaman içersinde nasıl çözüldüğünü göreceksiniz.


26 Aralık 2014 : Diğerleri kadar inisiyatif sahibi olamadığınız için, olumsuz bir sonucun ortaklığına katılmak istemiyorsunuz. Birkaç arkadaşla yapmaya çalıştığınız bu işbirliği, sizi daha fazla söz sahibi yapmaya isteksiz gibi.


26 Aralık 2013 : İş yerinizde sinirli olacağınız bir gündesiniz. Bu aslında bir Cuma günü sendromundan çok, ruhsal bir durum. İş ortamınızdan eskisi kadar da memnun değilsiniz.


26 Aralık 2012 : Günlük yaşanan problemlerle, iş hayatınızı en temel problem olarak görmemeli, sağduyunuzu ön plana çıkartmalısınız. Bir çekişmeniz var gibi ve bu sizin genel iş ilişkilerinizi de etkilemeye çok istekli bir çekişme. Dikkati olmalısınız.


26 Aralık 2011 : Bugünlerde iş bağlantılarınızdaki yeni yönelimler çok mütevazi. Ama bu yaşanılan süreçle ilgili bir durum. Bir dostunuza iş yaşamında gösterdiğiniz desteğin karşılığını ondan göremiyorsunuz. O şimdi pek çok olanağa sahip ama bu olanakları sizinle paylaşmaktan kaçınır gibi.


26 Aralık 2017 : Paranızı idare konusundaki beceriniz, kendi kişisel harcamalarınızda zaaflar gösterebiliyor. Sonuç beklediğiniz bir para meseleniz var. Bu sonuç, biraz uzun vadeye yayılmış görünüyor.


26 Aralık 2016 : Parayı iyi koruyorsunuz. Geliriniz bir çok beklentinize karşılık vermiyor olsa da tutumluluğunuzla sıkıntı çekmiyorsunuz. Bir yakınınıza verdiğiniz borç epeyce gecikti. Borçlunuz iyi niyetle bu ödemenin hazırlığı içinde. Onu uyarmamakla isabet davrandınız


26 Aralık 2015 : İhtiyacınız olan bir alet için bir türlü para ayıramıyorsunuz. Ama bu ihtiyacınızı, bir yakınınızın size hediye etme ihtimali var. Kazancınızdan memnunsunuz, ama bir o kadar da harcadığınız için iki yakanız pek bir araya gelmiyor.


26 Aralık 2014 : Para işlerinde daha özenli, daha tutumlu olmayı bir suç gibi yaşamak istemiyorsunuz. Aynı kazanç düzeyinde olduğunuz bazı yakınlarınızın kolay talepçiliği sizi üzüyor.


26 Aralık 2013 : Beklediğiniz para bugün en sonunda size ulaşacak. Bu sizde büyük bir rahatlama yaratacak. Gün içerisinde bazı gereksiz harcamalarda bulunabilirsiniz, daha çok dikkat etmelisiniz.


26 Aralık 2012 : Geçmişteki bir yatırımınızla ilgili sizi sevindirecek haberler gelecek gelebilir. Eliniz bugünlerde bayağı darda. Yakın gelecekte bazı çıkış kapılarıgörünüyor.


26 Aralık 2011 : Yatırım yaparsanız pişman olmayacaksınız. Küçük birikiminiz kafanızı karıştırıyor. Yakınlarınız sizi bir yatırım konusunda ikna etmeye çalışırlarken, sizin yarattığınız birtakım haklı kaygılar içersindeler.


26 Aralık 2017 : Düşüncelerinizi alçakgönüllü sergileyişiniz, bazı konularda sizde ciddiye alınmadığınız düşüncesi yaratabiliyor.


26 Aralık 2016 : Tepkimeci tavrınız, iş yaşamınızdaki konumunuzu riske sokuyor. Pek akılcı bulmadığınız bazı önlemlerin gerekliliğine kendinizi inandırmanız gerekecek.


26 Aralık 2015 : Bazı çevrenizdeki insanlara karşı sert ve kırıcı sözler söyleyebiliyorsunuz. Sözlerinize dikkat etmelisiniz.


26 Aralık 2014 : Dün akşam ve bugün yaşadığınız gerginliği başka nedenlerde aramamalısınız. Çevrenizdeki tahmin ettiğiniz kişi, size negatif enerji veriyor.


26 Aralık 2013 : Hareketleriniz çevrenizdeki insanlar tarafından yanlış algılanabilir. Para konusundaki titizliğinizin önüne geçmelisiniz.


26 Aralık 2012 : İyi niyetiniz, konulara dışardan bir yabancı gözüyle bakabilmenizi engelliyor. Fazla karışmamanız gereken bir konuya fazla eğilebiliyorsunuz.


26 Aralık 2011 : Hayır demenin, reddetmenin her durumda nezaketsizlik olacağını düşünmemelisiniz. Size hiç de cazip gelmeyen daveti reddetmek isteyebilirsiniz. Bu çok doğal.


26 Aralık 2017 : İş arkadaşlarınızdan yana pek şanslı olmayabilirsiniz bugün. Size karşı çok fazla fedakârlık yapacakmış gibi görünüp aslında o kadar da verici olmayabilirler. O nedenle siz yine de maddi ve manevi kaynaklarınızı ihtiyaç halinde ortaya çıkarmak üzere tekrar gözden geçirin.


26 Aralık 2016 : Ticari riskler almak için uygun bir günde değilsiniz. Size ışık tutacak bazı gelişmeleri takip edip sonra gerekli stratejinizi belirlemenizle rizikolu ortamları güvenli hale getirecektir. Son zamanlarda duygularınızın köreldiği ve içe dönük yaşama isteğinizin arttığı bu süreci aşmalısınız.


26 Aralık 2015 : Her çıkışın bir inişi olduğunu yeni hatırlamanın bedelini ödeyebilirsiniz. Zor günleri düşünerek yapmanız gereken maddi birikimlerden yoksun olmanız da ayrı bir sorun yaratacaktır. Yakında herşey düzelecek.


26 Aralık 2014 : Geride bıraktığınız ilişkinizin izleriartık yok oldu. Zaman zaman tedirginlikyaşamanıza rağmen kısa vadedehiç bir sorun görülmüyor. Yeniaşkınızla mutluluğun tadını çıkartın. İşinizde yaşadığınızzorluklardan kurtulmanız şu an için sözkonusu değil. Spor yapmaya başlamalısınız.


26 Aralık 2013 : Görücüye çıkaracağınız bir işiniz, sonuçlarını almayı planladığınız bir çalışmanız varsa bugün beklenen alakayı görmeyebilir. Sizi ve yaptıklarınızı görmezden gelenlere ya da daha görmeden alkış tutanlara itibar etmeyin.


26 Aralık 2012 : Bu kadar katı kurallarla hareket etmeye çalışmak zorunda değilsiniz. Değişmez dediğiniz ne varsa değişmek üzere harekete geçmiş durumda. Ev hayatınızda size rağmen olanlar çileden çıkmanıza neden olabilir. Bugünü her zamankinden değişik yaşamayı deneyin.


26 Aralık 2011 : İş hayatına ayak uydurmak kaygısıylayaşamınızın diğer alanlarını ne kadarihmal ettiğinizi bugün daha iyi anlamanızmümkün olacak. Çok gerekliolan harcamalar için kendinizi sınırlandırmayın.Sevdiğiniz insana karşı daha hoşgörülü olmaya çalışın.Onu anlamaya özen göstermeniz gerekiyor.


26 Aralık 2012 : Kendisine çok değer veren bir kişilik yapınız olmasına rağmen; asıl sahip olduğunuz değerler konusunda sahiplenici olamıyorsunuz. Çünkü karşı karşıya kaldığınız her olay karşısında, iyi bir düşünme yetisine sahipsiniz ve bunu doğru somut adımlara dönüştürebiliyorsunuz. Spekülasyona neden olacak şekilde başkasının fikrini almayın.


26 Aralık 2017 : Daha pratik ve etkin olabileceğiniz günler söz konusu. Yurt dışı bağlantılı konuların getirdiği sorumluluklar sizi hareketli ve kararlı kılacaktır. Özellikle eğitim çalışmaları üzerinde durduğunuz bu dönem çok şey yapabilirsiniz. Yeni kişilerden ilham almanız, yeniliklere açık olmanız ilerlemenizi sağlayacak. Uzun yolculuk planlarınızda belirsizlikler yaşanabilir.


26 Aralık 2016 : Pek çok konuda yenilenme ve aileden bağımsız hareket etme ihtiyacınız var. Özellikle yerleşim konularınızda hızlı ve cesur adımlar atmaya kararlısınız. Ancak iş ve evde sizi bağlayan koşulları göz ardı etmemeniz gerek. Bazı başlangıçlar daha farklı bir boyuta ulaşabilir. Eldeki kaynakların kullanımı konusunda daha temkinli olmaya bakmalısınız.


26 Aralık 2015 : Burcunuzun genel olarak iş hayatını ön plana alan yapısı bugün zirve yapabilir. Özel hayatınızı askıya aldığınız bir gün yaşayabilirsiniz. Nerdeyse birlikteliğinizi tamamıyla unutup herşeyinizle kendinizi işinize verebilirsiniz. İşinizle ilgili bazı kararları uygulama telaşına düşebilir, bu yüzden sağlığınızı ihmal etmemeye bakın. Önceliklerinizin sırasını kendinize hatırlatmanızda fayda var.


26 Aralık 2014 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


26 Aralık 2013 : İşe ait amaçların ön planda olması söz konusu. Ancak güçlendiğinizi düşündüğünüz bu dönem aşırı baskı altında olabilirsiniz. Evde sizi kısıtlayan konuları aşmaya çalışırken fevri kararlar almaktan kaçının. İş hayatının getirdiği konular, tamamlanması gereken işler yoğunlaşabilir. Sosyal aktivitelerde destek alacağınız akıcı koşullar öne çıkıyor.


26 Aralık 2012 : Yenilenen koşullar sayesinde kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız. İş ortamında ortaya çıkan fırsatlar becerilerinizi kullanmak konusunda size destek sağlayacak. Son dönemde iş hayatında yaşanan olumlu atmosfere rağmen yeni sorumluluklar üstleneceksiniz. Her zamanki gibi disiplinli olmaya çalışın. Organize edici yanlarınız size ihtiyacınız olan zamanı kazandıracaktır.


26 Aralık 2011 : Burcunuzdaki Ay size yaratıcılık ve öne çıkma arzusu getiriyor. Güvenle hareket ettiğiniz bu günlerde kişisel alanda yapacak çok şeyiniz var. Özellikle eğitim çalışmalarında size sorumluluk getiren konulara öncelik verebilirsiniz. Ancak yabancılarla ilgili temalarda yanlış kararlar almak ya da bazı beklemelerin sizi kısıtlaması sonucu ilerlemeniz kolay olmayacak.


26 Aralık 2017 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


26 Aralık 2016 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


26 Aralık 2015 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


26 Aralık 2014 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


26 Aralık 2013 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


26 Aralık 2012 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


26 Aralık 2017 : İstediğiniz her şey istediğiniz anda olmuyor diye şikayet ediyorsunuz. Ancak sinirlenmemelisiniz.


26 Aralık 2016 : Kartınız Seçim... Bugün kartınızdan da belli olduğu gibi iki konu arasında seçiminizi yapmalısınız. Özgürlüğünüze düşkünsünüz, diğer yandan aşk hayatınızda titizsiniz.


26 Aralık 2015 : Kartınız Yolculuk... Hayatı ciddiye alma meselelerinde biraz zayıf kalıyorsunuz. Duygusal yönünüz ağır basıyor. Sevmenize rağmen aynı ilgi ve özeni görmemekten yakınıyorsunuz.


26 Aralık 2014 : Konuşmaları uzatmaktaüzerinize yok bu aralar.Düşüncelerinizi anlatırkenbazen çok fazla kelimekullanabiliyorsunuz.Çevrenizdekiler şaşkın..


26 Aralık 2013 : Kariyer hırslarından sıyrılmanızın nedeni biraz da yorgunluğunuz. Aşk hayatınızda her şey yolunda gitse de siz negatifsiniz ve sorun yaratıyorsunuz.


26 Aralık 2012 : Bugün bilinmeyene ilgi duyuyor ve sır saklamaya merak salıyorsunuz. Bu arada herkese samimi ve içten olarak davranıyor ve gizli sırlarını öğreniyorsunuz. Diğer günler bu kişilere kızacak olursanız sırları açığa çıkartmayın.


26 Aralık 2011 : Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz. Olaylara detaylı ve duygusal yönle yaklaşıyorsunuz. Bundan dolayı canınız sıkılabilir. Fakat etrafınızda bulunanlara gereken desteği veriyorsunuz. Partnerinizle çekim gücünüz güçlü


26 Aralık 2017 : Duygusal anlamda yeni girişimlerde bulunmak isteyebileceğiniz bir gün. Bu durum sevgilinize güven, sağduyu ve hareketlilik kazandıracak. Fakat dikkat edilmediği takdirde kıskançlık söz konusu olabilir. Yarım kalmış tüm işleri tamamlamış olmanız da bugünü rahat geçirmenizi sağlayamıyor.


26 Aralık 2016 : Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.


26 Aralık 2015 : Duygularınızla, mantığınız arasında yaşadığınız çatışma üzerinizde baskı oluşturuyor. Siz de bu durumun sevgilinizden kaynaklandığını düşünerek onu suçluyorsunuz. Bugün duygularınızı açıkça ortaya koymayı denerseniz birlikteliğiniz farklı boyutlara taşınacak.


26 Aralık 2014 : Siz yaşadığınız ilişkiyi bitirseniz de, o yeniden birlikte olmak için elinden geleni yapıyor. Çevrenizden bu konuda destek istiyor, fakat sizi yolunuzdan döndüremeyecek gibi. İş yerinde yaşadığınız ortam sinirlerinizi bozuyor. Bugün şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirebilirsiniz.


26 Aralık 2013 : Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.


26 Aralık 2012 : İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor ve olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed