Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

26 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Akrep,

Geçmiş Yorumlar:

26 Ekim 2016 : Bu hafta sonu, ilerlemeniz daha kolay görünüyor, ama bu sırada aşırı ısrarcı, baskıcı veya diğerlerinin duygularını önemsemeyen bir role bürünmek durumunda kalabilirsiniz. Bu konudaki beceriniz ise, sizi bile şaşırtabilir. Özgüveniniz çok yüksek. Diğerlerinin seve seve anlattığı bazı şeyler sizin için yararlı bilgiler niteliğinde olabilir.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli:Ev, aile, ülke ve ulusal başlıklı konular bugün de ön planda olabilir. Sabah saatlerinde beklenmedik gelişmeler, gergin ortamlar, stresli durumlar veya saldırgan kişilerle uğraşılabilir. Ani tepkiler vermekten, acele hareketlerden veya hızlı kararlar almaktan özellikle sakınmakta ve dikkatli konuşmakta fayda var. Değişen durumlar, aniden oluşan gelişmeler ya da farklı fikirler ve yaklaşımlar planlarda da değişikliklere neden olabilir. İkili ilişkiler veya iş birlikleri hassaslaşabilir ya da meydan okumalar veya rekabet ortamları söz konusu olabilir, ilişkiler iyi yönetilmeli. Gece saatleri, ise tam tersi sevgi temalı ilişkileri besleyen ve kuvvetlendiren romantik etkiler devrede olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


26 Ekim 2015 : Zorlu açılar devrede, ancak zorlu süreç bittiğinde değişim tamamlanmış veya ödüller(ilişkiyi korumak için aynı eve taşınmak, bir ürünün distribütörlüğünü alıp, satış ağı kurmak v.b) elde edilmiş olacak. Dolayısıyla, gereken gayreti göstermeli, konu her ne ise çabalamaktan vazgeçmemiş olacaksınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


26 Ekim 2014 : Bu haftadan itibaren yaptığınız planların engellemelere veya türlü çeşitli aksiliğe takılmadan ilerlemeye başladığını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu durağanlaşarak Pazartesi gününden itibaren düzelecek olan Merkür, 3 haftadır iniş çıkışlı devam eden ve iletişim başta olmak üzere, yorucu yansımaları olan aksiliklerin de düzelmesi anlamına geliyor. Yani, üç gün daha bilgisayar, elektrik elektronik aletler, mekanik cihaz veya telefonlara bağlı problem ya da yanlış anlaşılmaları göğüslüyoruz. Ardından, rahat ediyoruz. Doğru iletişimde buluşmak üzere, herkese iyi haftasonları…


26 Ekim 2013 : İletişim, seyahat ya da bilgi edinme konuları ön planda. Sezgileriniz, bilginiz ve tecrübeniz fırsatlarınızı arttırıyor ve şanslı bir geleceğe işaret ediyor. Belli anlaşmalar veya geleceğe yatırım söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazen ufak bir özür dahi düşünüldüğünden çok şeyi halledebilir. Karşımızdaki kişilerin sağduyulu olmasını beklemek kadar kendimizin de sağduyulu davranarak belli konuların üstesinden gelmeye çalışabileceğimiz, uzlaşması zaman alan veya üzerinde düşünülmesi dahi rahatsızlıklara neden olan problemlerin çözülmesi eğiliminde bulunulabilecek bir gün.


26 Ekim 2012 : Akşama doğru daha rahat ve huzurlu olduğunuz görülüyor. Davranışlarınız çevrenizde sevildiğinizi ve sayıldığınızı gösteriyor. Yakın bir dostunuzdan olumlu bir haber almış olmanız moral açısından size oldukça destek olacaktır. Fazla borç altına girmemeye özen göstermelisiniz. Başkalarına bağımlı olmak ya da yeni deneyimler yapmak arasında kalabilirsiniz. Sizin için hayırlı olan hür olmaktır.


26 Ekim 2011 : Politikaya veya fanatizme hatta inançlara eğilimli olabilirsiniz. İşlerin nasıl yapıldığı ile değil ne yapıldığı ile ilgilenmeyi tercih edin. Deneyim ve olgunluk ile gelişimi seçin. Bu ara muhafazakar olacaksınız, bu değişim sizi özellikle karşıt cins ilişkilerinde üzebilir. Adaletsizlik ve dönen entrikalar sizi bu günlerde çok üzecek. Hırsınız ve topluma karşı hissettiğiniz sorumluluklar bazılarınızı güç ve üne düşkün birisi haline getiriyor. Neden? Sağlığınız başağrılarıyla başlayan ve daha sonra bütün vücudunuzu saracak olan adele ağrılarıyla tehlikede. Karşı cins ilişkilerinde. Heyecanlı maceralara, yeni birliktelikteliklere açıksınız. Bu dönem duygusal ilişkilerinizin canlılık dönemidir.


26 Ekim 2017 : Bugün yeniliklere ve sürprizlere karşı hazırlıklı olmalısınız. Hoş ve sizi memnun edici sürprizlerle karşılaşacaksınız. Her zamankinden daha enerjik ve canlı olacaksınız. Gönlünüzce bir gün geçirmeyi düşünüyorsunuz ve bunu başaracaksınız da. Akşama arkadaşlarınızla eğleneceksiniz.


26 Ekim 2016 : Aşk hayatınız kariyerinizi ve aşk hayatınız dışında kalan diğer özel hayatınız da olumsuz etkiliyor ve bugün bu konuda bazı girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Bugün yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatlar ayağına kadar gelecek fakat bunları iyi değerlendirmeniz gerekiyor.


26 Ekim 2015 : Bir yakınınızla tartışmalı bir alışveriş içine girebilirsiniz. Bu ilişkide, birtakım yitimleri göze alamayıp uzlaşmadan yana bir tavır izleyeceksiniz. Sevineceğiniz haberleriniz var. Sevinciniz, birkaç kişiyle yaşadığınız probleme çözümler getirebilir. Yakın çevrenizdeki bazı değişim niyetlerini yapay buluyorsunuz. Bu niyetler, sizi yeniden değerlendirmelere götürüyor.


26 Ekim 2014 : Ne istediğinizi iyi biliyor, istekleriniz mutlaka gerçekleştiriyorsunuz. Hayatınıza giren yeni uğraşları daha da keyifli hale getirme arzunuz, size hareketli, dolu günler yaşatabilir. Yakında bazı umursamazlıklar içine gireceksiniz. Sonuçlar sizi, ciddiye alınacak konular sıralamanızda bazı düzeltmelere sevk edecek. Seçicilik konusunda iddialarınız ve yanılgılarınız aynı boyutlarda


26 Ekim 2013 : Kalbinizdeki sıcaklığı, bazı konuları abartarak ve bazı yetersiz kişilerin etkisinde kalarak soğutuyorsunuz. Sebepsiz yere günden güne uzaklaştığınız çok özel birinin size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor.


26 Ekim 2012 : Bugünlerde bazı verimli görüşmeleriniz olacak. Bu nedenle sorumluluklarınızı derinden hissetmeniz gerekebilir. Yapmayı hedeflediğiniz değişikliklere başlama gününüz çok yakın. Kendi geliştirdiğiniz problemlerle sorun yaşamamalısınız. Geleceğinizle ilgili kurduğunuz düşler sizi umut dolu, canlı biri yaparken, yapay sorunlarınızla gereksiz iç sıkıntıları yaşayabiliyorsunuz.


26 Ekim 2011 : Bugün kulağınıza gelen bazı bilgiler sizi çok şaşırtabilir. Bu kadar şaşırmanızı saflığınıza bağlayacaksınız. Bu durumu daha önceden anlamanız için pek çok ipucu vardı ama siz onları görmezden geldiniz. Yine şaşırmak ve hayal kırıklığı dışında fazla bir kaybınız olmayacak. Sağlık sorunu olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor. Ona zaman ayırıp bu ilgiliyi göstermenizde yarar var.


26 Ekim 2017 : Dingin ama huzurlu bir aşk hayati yaşıyorsunuz fakat sizi gözleyen birileri var. Bu kişi size karşı romantik duygular içinde yaklaşacak. Yanınıza yaklaşmanın yollarını kolluyor.


26 Ekim 2016 : Onu unutma çabalarınız, onu unutma niyetinizle doğru orantılı. Siz onu tamamen unutmaya pek niyetli değil gibisiniz. Gönlünüzdeki sancıyı, coşkuya dönüştürmeli, yeni yönelimler göstermelisiniz.


26 Ekim 2015 : Uzun süredir büyük bir sessizlik içinde yaşadığınız ilişkiniz artık kılıf değiştiriyor. Onun için çok çaba gösterdiniz ve onun herşeye değer biri olduğunu düşünüyorsunuz.


26 Ekim 2014 : Duygusal olarak kendinizi rahat hissedeceğiniz ve son derece aktif olacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum ve iletişimler her ikinizi de mutlu edecektir. Duygusal anlamda hoşunuza gidecek bir heyecan olabilir. Bir süreden beri beklettiğiniz planlarınızı bugün gerçekleştirebilirsiniz ve ilginç ortamlara girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle güzel vakit geçirebilir hoş ortamlara gidebilirsiniz. Duygusal ve ruhsal anlamda kendinizi dengelemeyi başaracaksınız.


26 Ekim 2013 : Aşk hayatınızda yeni bir karar almak üzeresiniz. Partnerinizin ilgisiz davranışları sizi çileden çıkartıyor. Her şeyin bu kadar kısa bir zamanda bu kadar değişmesi sizi hayrete düşürüyor.


26 Ekim 2012 : Bugün haberleşebilirsiniz, ama görüşmeniz pek mümkün değil. Yakın çevrenizin ilişkinize verdiği onayı artı bir zenginlik olarak görüyorsunuz. Kalıcı beraberliği adımlamanız için, taşlar döşenmiş görünüyor.


26 Ekim 2011 : İlişkinizdeki içtenlik ve plansızlık onu çok mutlu ediyor. Huzurlu ve romantik bir gününüzdesiniz. Bugün ortak bir davet alabilirsiniz. Bu daveti kabul ederseniz hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.


26 Ekim 2017 : İş ortamınızda ve çalışma arkadaşlarınızla çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Başkalarını yönetme isteği ve abartma gibi tutumlar sizin için zarar verici olacaktır. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz. Sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak sizi yorabilir. Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Özellikle iş konusunda yeni bir karar almamalı ve girişimde bulunmamalısınız.


26 Ekim 2016 : İş bağlantılarınızdan birinin ilginç önerileri, sizde yeni düşünceler geliştirecek. İşlerdeki bazı aksaklıklardan kısmen sorumlu tuttuğunuz kişilerle sürtüşmeleriniz olabilir.


26 Ekim 2015 : İş yaşamındaki gelişmeler çok rahat bir tablo ortaya koymamakta. Gelişmeler aşırı duygusal tepkiler vermenize neden olurken inatçı yönünüz ağır basabilir. Tek başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar bugün çok daha verimli olabilir.


26 Ekim 2014 : İkna yeteneğiniz oldukça yüksek. Bu yüzden kafanıza koyduğunuz işi eninde sonunda başarıyorsunuz. Biraz da istikrarlı davranıp işinizi sonuna kadar aynı başarıyla götürebilseniz, kendi alanınızda rakipsiz olursunuz.


26 Ekim 2013 : Çok hazırlandığınız bir toplantının içinde olacaksınız, ama amaçladığınız sonuçları alamayabilirsiniz. Bugünlerde can alıcı bir sorunu halledeceksiniz. Çok umutlu olmadığınız bu işte şans size çok yardım edecek.


26 Ekim 2012 : Ekonomik durumunuzu da kariyerinizi de çok olumlu etkileyecek haberleriniz var. Bazı ortak projelerinizin çabuklaşması için çalışma arkadaşınızla verimli tartışmalara girebilirsiniz.


26 Ekim 2011 : Bazı sorunlarla tek başına mücadele etmek sizi hem ruhen hem bedenen çok yoruyor. Bu yalnızlığınız bir süre daha devam edecek gibi. Paylaşamamanızın nedeni siz değilsiniz, arkadaşlarınız paylaşmaya yatkın değil.


26 Ekim 2017 : Bugün yakın çevrenizle anlaşmalar yapmak için harekete geçebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulayabileceğiniz anlaşmaları imzalamadan önce koşulları iyi değerlendirmelisiniz.


26 Ekim 2016 : Yatırımlarınız doğru yönde. Yakın zamanda meyvelerini toplayacaksınız. Bu durum iş ilişkilerinizi de yoluna koyacak. Bugün parasal konularda alacağınız bazı haberlerden epey hoşnut kalacaksınız.


26 Ekim 2015 : Parasal durumunuzda çok büyük etkilenmeler yok. Harcamalarınızı azaltarak gerekli dengeyi karşılayabilirsiniz. Bu arada bir yakınınıza olan borcunuzu ödemeyi daha fazla ertelemeyin.


26 Ekim 2014 : Akraba içinde karmaşık para konularınız olabilir. Sağlamcı karakteriniz para konularını sıkı tutmanızı gerektiriyor. Önünüze koyduğunuz hedeflerin yolu ciddi birikimlerden geçiyor.


26 Ekim 2013 : Paralarınızı doğru yerlere kanalize ettiğiniz söylenebilir. Ama bugünlerde bunların karşılığını göremeyebilirsiniz. Biraz zamana ihtiyacınız var. Ek gelir arayışlarınıza devam etmelisiniz.


26 Ekim 2012 : Problemler varsa da, az bunalarak yaşamayı becerebiliyorsunuz. Ne var ki bu konuda sizin kadar becerikli olmayan insanlarla birliktesiniz. Harcamaların ardı arkası gelmiyor. İncitmeden bir yol bulmaya çalışacaksınız.


26 Ekim 2011 : Yaşamak zorunda olduğunuz belirsizlik planlarınızı da sürekli değiştirmenize neden oluyor. Beklediğiniz bir ödemeyi bugün de alamayacaksınız. Önümüzdeki günlerde bir ferahlama yaşayabilirsiniz.


26 Ekim 2017 : Kafanızı kurcalayan sorunlar ve özellikle İlişkiniz konusunda gündeme gelebilir.


26 Ekim 2016 : Sevgilinizin ihtiyaçlarını yerine getirmiyorsunuz ve onu bu sıralar çok ihmal ettiniz. Bu tutumunuzdan partneriniz çok şikayetçi.


26 Ekim 2015 : Bilinçli, mantıklı olma zamanı, duygusallığınızın baskısıyla hatalı işler yapabilirsiniz.


26 Ekim 2014 : Bugün akşam saatlerinde yakın çevrenize ilişkin bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Hazırlıklı olun.


26 Ekim 2013 : Henüz hazır değilmiş gibi bir tavır sergilemeniz bir işe yaramayacak. Aşk yaşamınızda çok ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz.


26 Ekim 2012 : Göz yumacağınız bazı küçük hatalar, ilgili kişiye kazandırmaya çalıştığınız yaşamsal deneyimleri zenginleştirebilir.


26 Ekim 2011 : Kalbinizdeki burukluk kısa zamanda sizi terk edecek. Ama siz de, onun sizi terk etmesine izin vermelisiniz.


26 Ekim 2017 : Kendinizi dev aynasında gösterecek iltifatların arasında boğulabilirsiniz bugün. Yaptığınız bir işe gelen övgüler, görünüşünüze atıfta bulunan gurur verici sözler, şımarmanıza sebep olmasın. Mütevazılığı elden bırakmayın.


26 Ekim 2016 : Kararsızlık, hevessizlik ve konsantrasyon eksikliği gibi durumlar yaşanabilir bugün. Hevesinizi canlandıracak, moralinizi yükseltecek uğraşlara yönelmiyor olabilirsiniz. Neye vakit harcayarak daha mutlu olacaksanız ona yönelin.


26 Ekim 2015 : Takıntı haline getirdiğiniz vesveseli düşünceleriniz veya uzun vadeli ancak bir türlü ilk adımı atamadığınız bir planınız varsa eğer, bugün kendinizi yola çıkmaya mecbur hissedebilirsiniz. Zoru başaracak bir enerjiniz var.


26 Ekim 2014 : Önümüzdeki günlerde her zamankinden fazla seyahat etmeniz, iletişim halinde olmanız ve trafikte, telefonda çok daha fazla zaman geçirmeniz gerekecek. Bu çabaları pratik hala getirecek alışverişler söz konusu olabili bugün.


26 Ekim 2013 : Bugün yaratıcı tarafınız aktif. Sanatçı tarafınızı gün yüzüne çıkaracak aktiviteler tercih edin. Bu amaçla bir eğitime katılabilirsiniz. Zaten böyle bir meziyetiniz varsa diğerleriyle de detaylarını ve sonuçlarını şimdiden paylaşın.


26 Ekim 2012 : Derin düşüncelere dalıp keşifler yapabileceğiniz bir gün. Kendinizle ilgili keşfettiklerinizi dışarıya ifade etmekte zorlanmayacaksınız. Kalabalık grupların içinde size özel olan konula-rın ciddiyetini anlamayanlar var. Yakınlarınız, aşkınız, can arkadaşınız zaten sizin etrafınızda.


26 Ekim 2011 : Mücadele etmek kavga demek değildir. Bunu çözemeden işinizde verim alamazsınız. Maddi kayıplarınız artıyor. Sevdiğiniz kişi sizden biraz daha ilgi bekliyor. Şans oyunlarında olumlu bir günde bulunuyorsunuz. Çıkacağınız kısa bir seyahata sayesinde üzerinizdeki stresten tamamen kurtulacaksınız.


26 Ekim 2012 : Yanlış zamanlarda karşınıza çıkan fırsatları kullanırken, dikkatli olmalısınız.Ani hevesle sarıldığınız konuların kendinizi kanıtlamak uğruna yaptığınız güç gösterisi olabileceğini aklınıza getirmelisiniz. Bugün amaçlarınızın sizde ikilem yaratması mümkün. Yapacağınız en mantıklı davranış,içsel sesinizi dinlemektir.  Çevre faktörleri sizi yanıltabilir…


26 Ekim 2017 : Duygusal ilişkileriniz ve size keyif veren konular devam ediyor. Daha yaratıcı olabileceğini hobilerinizi geliştirmek size güzel sonuçlar getirebilir. Ancak spekülatif alanda temkinli olmalısınız. Risk alacağınız her girişim size olumsuz sonuçlar getirecektir. Bugünlerde günlük işler açısından oldukça sıkışmış durumdasınız. Akşam saatlerinden biraz dinlenmeye çalışmalısınız.


26 Ekim 2016 : Yakın çevrede artan aktivite sizi yeni düşüncelere itiyor. Bilgilerinizi derinden gözden geçirdiğiniz bu günlerde farklı düşüncelere yönelebilirsiniz. Öğrendiklerinizi başkalarıyla paylaşmak, yönetsel ve iş konularına ait toplantılar düzenlemek açısından canlı geçebilir. Daha iyi konsantre olacağınız eğitim çalışmalarında destek göreceğiniz gelişmeler söz konusu.


26 Ekim 2015 : İkili ilişkiler ve ortaklıklar sizi olumlu yönde etkilemeye başlıyor. Son derece olumlu olacak bu dönem şanslı ve destekleyici etkiler altındasınız. Yenilenmeler ve süregelen ortaklıklarda genişlemeler hayata geçiyor. Güvene olan ihtiyacınız ikili ilişkileri içine alacak şekilde yaşanabilir. Ortağın maddi konuları sizi yakından meşgul etmeye başlayacak.


26 Ekim 2014 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


26 Ekim 2013 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


26 Ekim 2012 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


26 Ekim 2011 : Yeni başlangıçlar yapmak konusunda çekinceler taşıyorsunuz. Ãœzerinde düşündüğünüz her konuyu bir kez daha ele almanızda yarar var. Bazı olayların veya geçmişle ilgili konuların üzerinizde yarattığı sıkıntılar devam etmekte. Biraz beklemede kalmalısınız. En önemlisi bırakmayı öğrenmeniz gereken bu süreçte, bazı dersler çıkarmanız gerekiyor.


26 Ekim 2017 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir. Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


26 Ekim 2015 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


26 Ekim 2014 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


26 Ekim 2013 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


26 Ekim 2012 : Aşk hayatınız hareketlenebilir, sevgilinizden çok fazla ilgi ve jest görebilirsiniz. Eğer uzun zamandır yalnızsanız, karşınıza sizi heyecanlandıracak biri çıkabilir.


26 Ekim 2017 : AŞK: Karşı cinsle ilgili ufacık birşeyi büyüterek büyük sorunlarhaline sokuyorsunuz. Önemli olangeçmişinizi gözden geçirerekmutlu olduğunuz anlarıayrıntıları ile düşünmek.İŞ: Her derdinize koşan yakınçevrenizdeki dostunuz sizi ağırlamaktan ve maliderdinize çare bulmaktan keyif alacaktır.SAĞLIK: Kan dolaşımınızda problemler oluşabilir.Stres kan dolaşımınızda sorun çıkarıyor. Nane,vanilya ve zencefili çay halinde tüketebilirsiniz.


26 Ekim 2016 : Olaylar karşısında baskın çıkmak için her şeye başvuruyorsunuz. Bugün hisleriniz oldukça yoğun.


26 Ekim 2015 : Hitap yeteneğinizi çok iyi kullanıyorsunuz. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır sözünü kanıtlıyorsunuz. İş hayatınız hayatınızda bunun artısını göreceksiniz.


26 Ekim 2014 : AŞK: Kibar ve sevgi dolusunuz.Partnerinizi incitmekistemiyorsunuz ama çok fazlahayal kuruyorsunuz. Sankisevdiğinizin yapamayacağışeyleri istiyor gibisiniz.PARA: Sıkıntıda olan kişilereyardım elinizi esirgemiyorsunuz. Bonkörlüğünüzarttıkça sanki gelir durumunuz da artıyor.SAĞLIK: Fiziksel zayıflığınızın geçmesi vesağlığınızın düzelmesi için pozitif düşünceleryeterli olacaktır. Sporda başarılısınız.


26 Ekim 2013 : Kartınız Dua... Yaratıcı gücünüz her zaman olduğu gibi bugün de belirgin. Enerjiniz bir hayli yüksek. Bu sebepten dolayı kendinizle barışık yaşamayı da öğrenmiş sayılırsınız.


26 Ekim 2012 : Kartınız İmparatoriçe... Güçlü görünümünüzün altında aslında problemlerini başkalarıyla da paylaşmak isteyen hatta naz yapmak isteyen bir karakter baskın görünüyor.


26 Ekim 2011 : AŞK: Aşk konusundabeklemediğiniz anda olumlugelişmeler hem sizin hemailenizin içine su serpecek.Birlikte olmak istediğiniz kişidenolumlu yanıt almanız yakındanişan olacağını müjdeliyor.PARA: İş yerinizde karşılaşacağınız sorunlarbüyük tartışmalara yol açabilir. Kendinizlebarışık olup pozitif enerjinizi köreltmeyin.SAĞLIK: Çok fazla karbonhidrat tüketmeyebaşladınız. Bu yanlış bir beslenme biçimi.


26 Ekim 2017 : Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.


26 Ekim 2016 : Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.


26 Ekim 2015 : Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.


26 Ekim 2014 : Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.


26 Ekim 2013 : İş hayatınızda sevindirici gelişmeler var. Kendinizi enerjik ve dinamik hissedeceğiniz bir gün. Özgüveninizin artması hayatınızın her alanına yansıyor. İş toplantısında tanışacağınız biri sayesinde maddi kazancınızda beklemediğiniz artış olacak.


26 Ekim 2012 : İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed