Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

26 Mart Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

26 Mart 2018 : Kariyer yaşantınızda özgürce hareket etmek isteyebilir herkesten bağımsız bir şekilde çalışmak isteyebilirsiniz. Yine bugün uzun süredir emek verdiğiniz çalışmalarınızın karşılığını alacağınız özel haberler duymanız mümkündür. Bugüne gelmek için neler yaptığınızı ve ne kadar yoğun sorumluluklar aldığınızı düşünerek kendinizle gurur duyabilirsiniz. Aynı zamanda bu sizi geleceğe yönelik daha farklı planlar yapmaya itebilir.


26 Mart 2016 : Durumunuzu gözden geçirmeli, gereken uyarlamaları yapmalı ve ilerlemeye bakmalısınız. Diğerlerinin yaptıklarıyla ilgilenerek zaman kaybediyorsunuz. Ne yapmak veya neyi başarmak istediğiniz konusunda eminseniz, başka hiçbirşeyle ilgilenmemeli ve önünüze bakmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün boyu boşlukta olan Ay belirsizlikler, kararsızlıklar, uykusuzluk, halsizlik ve isteksizlik şeklinde ruh hallerine neden olabilir. Bir türlü ilerlemeyen durumlarla uğraşabiliriz. Ancak, bir taraftan da, fikirlerimizi cesurca ortaya koyabileceğimiz, kısa dönemli planların veya işlerin hızla halledilebileceği bir gündeyiz. İlişkiler açısından pamuk ipliğine bağlı bir haftada olduğumuzu söylemiştik hafta başında malum. Dişimizi sıkmaya devam ediyoruz. Dolayısıyla, ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde dikkatli cümleler kurmaya , kelimelerimizi dikkatle seçmeye ve olayları büyütmemeye özen gösterelim. Tutulmaların etkileri aynen sürüyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


26 Mart 2015 : Görev veya sorumluluklarınızı ihmal etmemeniz gereken bir gündesiniz. Yapılması gereken işler esnasında çok fazla eleştirel ya da şikayetçi tavırda olmamakta fayda var. Elinizden gelenin en iyisini ortaya koymanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Güneş ve Satürn arasındaki olumlu açı hayatınızın önemli alanlarında ilerlemeniz için istekliliğinizi arttırmakla kalmayıp, bu işler için gerekli planları yapmanızı sağlayacaktır. Önemsediğimiz konularda çalışmalarda bulunabileceğimiz, iletişimimizin(görüşme, buluşma, yazışma, toplantı v.b) artabileceği, uzun vadeli adımları destekleyen, ilerlememizin önünde kısmen daha az pürüzle karşılaşacağımız ve zihinsel anlamda hızlı olduğumuz birkaç günlük süreçteyiz. Otorite konumundaki kişilerce(yönetici, baba, öğretmen v.b) desteklenebilir veya bu tür kişilerle görüşme olanağı bulabiliriz. Akşam saatlerinde değişik şeyler deneyebiliriz veya yenileyici koşullar ya da farklı olaylar söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


26 Mart 2014 : Bazı olaylar anlaşıldığından çok farklı gelişiyor olabilir ya da bazı kişilerin fikirleri gerçek olaylara küçük bir miktar dahi yaklaşamıyor olabilir, ama yine de dile getirilmesinde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Normal şartlar altında çoğumuz girişimde bulunmaktan veya başlatan taraf olmaktan çok tepki verme veya cevaplama prensibiyle hareket ediyoruz. Bugün için bunu değiştirmek ve girişimde bulunmak enerji ve zaman kaybını azaltacağı gibi önemsediğimiz işlerde daha fazla hareket kabiliyeti elde etmemize de yardımcı olabilir.


26 Mart 2013 : Bugünlerde, bazı kişilerin kapalı kapılar ardından sizi desteklediğini veya gizli bir hayranınız olduğunu keşfedebilirsiniz. Ya da tam tersi bazı kişiler sizi engelleyebilir. Korkularınız sizi yavaşlatabilir. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor.


26 Mart 2012 : Kendinizi tanıdığınız ölçüde tepkilerinizi kontrol edebilir ve yapacağınız işleri dengeli bir ortamda yürütebilirsiniz. Aslında zaman zaman kendinizi denetlemenin yararı olacaktır. Bu tür gerilimli gelişmelere fazla önem vermemeli ve kanınızın kaynadığını hissettiğiniz an hemen kendinizi kontrol etmelisiniz. Ağırbaşlı ve yumuşak olmaya verdiğiniz önem başarınızın derecesini belirleyebilir.


26 Mart 2011 : Bugün parasal yönden biraz rahatlayabilirsiniz. Ancak aklınıza hergeleni yapmaktan kaçınmalı ve hayalleri bir tarafa bırakıp, sağlam oynamalısınız. Birden fazla yerden geliriniz olabilir ya da birden fazla, parayla ilgili iş yapabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde heyecanlı bazı şeyler yaşayabilirsiniz. Ancak bazı ailevi sorunlarınızın duygusal ilişkilerinizi gölgelemesi de mümkündür.


26 Mart 2018 : Bugüne iyi başlayacaksınız fakat ilerleyen zamanlarda bazı gerginlikler olabilir. Kendinizi daha iyi tanımak için arkadaşlarınızla vakit geçirmelisiniz. Öte yandan uzun bir süredir beklediğiniz önemli bir haber bugün size ulaşabilir. Bu haber belki sizin için bir umut kaynağı fakat yaratacağı fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.


26 Mart 2017 : Bugün sizin için sürprizlere dolu , hareketli bir gün olacak. Bugün ani bir kararla bütün işlerinizi bırakıp kendinizi başka aktivitelere yönlendirmek zorunda kalabilirsiniz. Ailenize karşı olumsuz tavırlar sergiliyorsunuz ve bugün onlardan bir tepki alabilirsiniz. Sakin olup olayları yatıştırmaya çalışın.


26 Mart 2016 : Mutlu bir gününüzdesiniz. Yeni tanıştığınız insanlar siz mutlu ediyor. Yeni tanışmalara karşı çekingen, ürkek davrananları anlamakta zorluk çekiyorsunuz.Yeni olan her şeye sanki içgüdüsel bir gereksiniminiz gibi yaklaşıyorsunuz. Ama yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, bazı insanlarda arkadaşlığa zorlandığı hissi uyandırıyor ve biraz itici görünebiliyorsunuz. Bugünlerde sizi sevindirecek bir haberiniz olacak.


26 Mart 2015 : Sosyal ilişkileriniz açısından güzel bir gün. Davetlerin gözde konuğu olabileceğiniz bir gün. Yakın çevreyle olan iletişiminizde artışla birlikte seyahat planları gündeme gelebilir. Ailenizle yakınlaşma ve paylaşımlarınızın artması söz konusu olabilir. Olgun tavırlarınızla çevrenizde saygınlığınızın artacağı da söylenebilir.


26 Mart 2014 : Hayallerinizin gerçekleşeceğine inanmak size yeniden güç verecek, başaramayacağınızı sandığınız bir işe yeniden sarılacaksınız. Kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Aile büyüklerinize düşüncelerinizi açıklarken, yanlış anlamalarına izin verecek şekilde davranmanız yüzünden incineceksiniz.


26 Mart 2013 : Bir dost ziyareti hayli tartışmalı geçti. Önceleri yatıştırıcı davranıp sonunda tartışmanın baş sorumlusu gibi çıktınız. Bu günlerde sinirlerinizi biraz dinlendirmelisiniz. Akşam yemeği daveti alacaksınız. Bu yemekte tanıştırılacağınız biriyle ilerde bazı ortak çalışmalarınız olacak. Sağlığınızla ilgili endişeleriniz sizi bugün, yarın bir uzmana götürecek.


26 Mart 2012 : Sabrınızı sınadığınızı düşünüp ilgisiz kalmaya çalıştığınız konu, yanlış donelerle sizi yanıltabilir. Mutlu olmanız gereken bir dost kalabalığı içindesiniz. Bu kalabalığın içindeki ortak sorunlar, ortak sevinçler yabana atılır zenginlikler gibi görünmüyor. Yakında alacağınız bir haber bazı dengeleri alt üst edebilir. Birtakım köklü değişiklik istekleri içine girebilirsiniz.


26 Mart 2011 : Arkadaş çevreniz ve onlarla ilişkileriniz tüm sosyal tatminlerinizi karşılayabiliyor. Ama bu yoğunluk birtakım zaaflı kişilikleri sizden gizleyebiliyor. Dostluk adına üstlendiğiniz yükümlülüklerin bir kısmını, yoğun sevgi ortamınızdan arınarak değerlendirmeniz yararlı olacak. Aileniz sizden bir konuda destek bekliyor, bunu fark etmelisiniz.


26 Mart 2018 : Aşk yaşamınız şu sıralar çalkantılarla dolu. Sevgilinize biraz daha ilgi göstermelisiniz. Ona karşı ilgisiz olduğunuzu düşünüyor olabilir. Onun sizi ne kadar sevdiğini düşünün biraz.


26 Mart 2017 : Sevgilinizin iş ortamının sosyallikleri, bazı ilginçliklerle sizi de içine alabilir. İlişkinizdeki duygu yoğunluğunuzla ilgili bu sıralar alabileceğiniz uyarılar, haklılık taşıyacak.


26 Mart 2016 : Aşk hayatınızda yeniliklere açıksınız. Bugün sevgilinizle çok özel bir gün geçirip ona sevdiğinizi belli edebilirsiniz. Ona küçük bir hediye alabilirsiniz.


26 Mart 2015 : Sevgilinizle aranızda oluşan problemler geçen süre içerisinde eski önemini kaybedecektir. Bu yüzden duygusal bakımdan bazı kısıtlayıcı etkiler de üzerinizden kalkacaktır. Yine de duygularınızın denetimini bırakmamalısınız.


26 Mart 2014 : Bazı ilişkilerde zor unutacağınız saatler geçirmiş olmanız, mutlaka aranacağınız anlamına gelmeyebilir. Unutulmaz bir akşam daha geçirme isteğinizi, takıntıya dönüştürmemelisiniz.


26 Mart 2013 : Aşk hayatınızda bugün ne istediğinizi kendinizde bilmiyorsunuz. Bir duygu seline kapılıp gidiyorsunuz. Duygularınızı frenlemeli ve bir yola koymalısınız. Atak davranışlarınız karşınızdaki insanı şaşırtıyor. İsteklerinizin hemen gerçekleşmesini istiyorsunuz. Kendinizi sevgilinizin sahibi gibi görmek istiyorsunuz veya öyle bir izlenim veriyorsunuz.


26 Mart 2012 : O, sizin şefkat isteğinizin farkında ve size yeterince şefkat gösterdiğini düşünüyor. Fazlasını beklemek yerine onun verdiklerinin önemini anlamanız ilişkiniz için daha hayırlı olabilir.


26 Mart 2011 : Bir gün, bir yerde hayatınızın aşkıyla karşılaşabileceğinize dair inancınızın, sizi duygusal bir tembelliğe sevk ettiğini göremiyorsunuz. Rastlantılar kadar çaba da önemli.


26 Mart 2018 : İş yaşamınızda son derece doğru kararlar alacağınız ve bunları kısa bir sürede uygulamaya çalışacağınız bir gündesiniz. Düşünceleriniz pratik ve verimli olarak çalışacaktır. Çevrenizdeki insanların fikirlerini dinleyecek ama kendi fikirlerinizi kabul ettirmeyi başaracaksınız. Enerjiniz olumlu ve sizde bunu iyi olarak kullanabileceksiniz. Bir çok kişiyle sizin için verimli olacak diyaloglar kuracaksınız bu beraberine iş yaşamında bir hareketi getirecektir.


26 Mart 2017 : Aldığınız etkiler bu gün özellikle iş yaşantınızdaki dengeleri korumakta zorluk çekebileceğinizi açıklıyor. Fakat arkadaş çevrenizden ve yakınlarınızdan, aradığınız desteği bulabilirsiniz.


26 Mart 2016 : Kafanızdaki projeler, destek beklediğiniz kişilerce, umduğunuz boyutlarda olmasa da değerlendirilecek. Maddi konulardaki darlıklarınız, sizi biraz zorlanacağınız görüşmelere yöneltebilir.


26 Mart 2015 : Aldığınız etkiler bu gün özellikle iş yaşantınızdaki dengeleri korumakta zorluk çekebileceğinizi açıklıyor. Fakat arkadaş çevrenizden ve yakınlarınızdan, aradığınız desteği bulabilirsiniz.


26 Mart 2014 : Yeteneklisiniz. Bunları arzuladığınız ölçülerde kullanabilme fırsatı bugünlerde çıkabilir. Birtakım gelişmelere müdahaleden artık vazgeçme kararınız, çok yerinde bir karar olarak görünüyor.


26 Mart 2013 : Bugün işinizle ilgili konularda hareketlenme ve yoğunlaşma olacak. Ruhsal yönden biraz kuruntulu ve düşünceli olacaksınız. Fakat iş arkadaşlarınızın ilgisi ve sıcak davranışları sizi rahatlatacak. Karar veremediğiniz konuları da sonraki günlere erteleyeceksiniz.


26 Mart 2011 : Ruh haliniz tatil sonrası çalışmaya pek uygun değil. İşlerin pek yoğun olmaması durumunuzu biraz kolaylaştıracak.Çalışkan ve becerikli olmanız, sistemli olmayışınız nedeniyle hakkettiği randımanı alamıyor.


26 Mart 2018 : Hayalini kurduğunuz büyük bir özel eşyaya nihayet kavuşuyorsunuz. Bir süre taksit ödemek zorunda kalmanız bütçenizi sarsmayacak. Çünkü uygun koşulları çoktan yarattınız bile.


26 Mart 2017 : Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve üzerinde fazla düşünmeden masraflar yapabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızla birlikte masraflar yapma şansınız olacaktır.


26 Mart 2016 : Maddi ataklarınızda dikkatli olmanız gereken bir gün. Yakın çevrenizle olan iletişimin boyutları beklenmedik bir şekilde değişime uğrayabilir. Ticari ilişkilerinizden kazançlı çıkmanız mümkün.


26 Mart 2015 : Alışveriş yapmak isteyebilir ve harcamalarınızda aşırıyakaçabilirsiniz. Sonrasında huzursuzluk yaşamanız olası.


26 Mart 2014 : Bazı harcamalarınız gerçekten çok lüzumsuz. Çevrenizde bu konuda sizi uyaracak birilerine ihtiyacınız var. Bir zaman önce yaptığınız harcamanın ne kadar gereksiz olduğunu şimdi anlıyorsunuz.


26 Mart 2013 : Para konularında sözlü olarak pek kabul görmeyen ilkeleriniz var. Ama birçok insan tarafından içini çin imreniliyorsunuz. Paylaşmacısınız. Ama insanların destek ihtiyaçlarını mutlaka dile getirmeleri gerekiyor.


26 Mart 2012 : Aileniz küçük birikimlerini sizinle paylaşmak isteyebilir. Yatırım yapmakla, özel harcamalar konusunda kararsızlıklarınız var. Ailenizin isteği yatırım yapmanızdan yana.


26 Mart 2011 : İçinizden geçen özlemlerle para durumunuz arasında büyük fark var. Yeni, daha mütevazi bir yaşam tarzı belirleyip kendinizi buna alıştırmanız yararlı olabilir.


26 Mart 2018 : Dikkatinizi çevrenizdeki olaylara ve insanlara yöneltmelisiniz. Aynı şekilde düşüncelerinizde de bazı değişimler mümkündür.


26 Mart 2017 : Kişisel kaynaklarınızı yerinde ve verimli bir biçimde kullanmaya özen göstermelisiniz. Parasal konulardaki gerginlikler ya da yanılgılar canınızı sıkabilir.


26 Mart 2016 : Meraklı biri olduğunuz biliniyor. Bunu, özel hayat ilişkilerini didiklemeye kadar götürmeyin. İlişkilerini değil, kendi varlığını önemsediğinizi partnerinize hissettirin. Hava değişimine dikkat.


26 Mart 2015 : Yakın çevrenizdeki gelişmeler huzursuzluk yaratabilir. Bugün daha esnek olmaya bakmalı, yeni başlangıçlar yaparken çevresel şartlara önem vermelisiniz.


26 Mart 2014 : Bazı tanışmaları çok gecikmeli olarak yapıyor ve üzüntüler yaşıyorsunuz. Hayatınızı etkileyebilecek konumda olan birisi size önemli bir meselede dürüst davranmıyor, dikkatli olmalısınız.


26 Mart 2013 : Etrafınızda, insanların sevinç ya da üzüntü olarak yaşadıkları bazı olayların, size bir etkisi olmadığı halde, fazlaca ilgilisi görünüyorsunuz. Henüz bilgi sahibi olmadığınız gelişmeler, sonradan üzülmenize neden olabilir.


26 Mart 2012 : Görüş bildirmek durumunda kalacağınız bir konu sizde geçici üzüntüler yaratabilir.


26 Mart 2011 : Çevrenizde olup bitenlerle biraz daha yakından ilgilenmeniz gerekiyorYakın akraba ilişkilerinizdeki son gelişmeler, sizi herkes kadar ilgilendiriyor.


26 Mart 2018 : Günün ilk yarısı özellikle de sabah saatleri küçük maddi bir pürüzle karşılaşma riskiniz olabilir. İhtiyacınızı giderecek tutarı denkleştirmek gerekecek. Ancak gereksiz yerde sıkı tutup gerekli yerde kesenin ağzını açmalısınız.


26 Mart 2017 : Olaylara karşı değişken tepkiler göstermeniz, karşınızdakilerin sizi anlamasını zorlaştırabilir. Dengeli bir ruh haliyle vereceğiniz kararlar doğrultusundaki hareketleriniz zorlukları aşmanızda yardımcı olacaktır.


26 Mart 2016 : Yaptığınız standart planları, ucunda hayati bir mesele yoksa çöpe atın. Bugün karşılaşacağınız özel biri size heyecanı ve mutluluğu yaşatacak. Rutinden kurtulmanın ve keyif veren biriyle zamanı paylaşmanın tadını çıkarın.


26 Mart 2015 : Çeşitli sürprizler yaşayabilirsiniz. Bunlara hazırlıklı olun. Hata yaparken dahi sorumluluğu üstlenin. Yakın çevrenizi suçlamaktan vazgeçin. Para çıkmazını aşacaksınız. Beğendiğiniz kişiye duygularınızı söyleyin.


26 Mart 2014 : Bugün kalabalık ortamlara, topluluk halinde yapılan işlerden diğer çabalarınıza göre çok daha fazla verim alma şansınız olacak. Bir arkadaşınızdan talep edeceğiniz şeyi dile getirmek için ideal enerjide olacağınız bir gündesiniz.


26 Mart 2013 : İyimserliğiniz ve olayların yapıcı tarafını ön plana çıkaran konuşmalarınız çevrenizde etkili olabilir. Ticari bir konuda atılım yapmaya niyetiniz varsa bugün bu cesareti kendinizde bulabilirsiniz. Acele karar vermekten kaçının.


26 Mart 2012 : Sosyal biri olmanıza rağmen aşk yaşamındafarklı bir kişilik sergiliyor,tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerindeyalnızlığınızı bitirmenizgerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınızbir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizibiraz ürkütebilir. Biraz daha cesur olmalısınız.


26 Mart 2011 : Bugün enerjik hareketlerinizle insanları neşelendireceksiniz. Mantıklı hareket ediyorsunuz. Çok iyi iş anlaşmaları yapacaksınız. Grup çalışmalarından büyük zevk alıp, hünerlerinizi sergileyeceksiniz.


26 Mart 2013 : Bugün parasal değerlerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. İçinizdeki kuşkular yüzünden yaptığınız işten zevk almayabilirsiniz. Güven kelimesine gün içinde herşeyden çok ihtiyacınız var.İş hayatınızla ilgili gelişmeleri takip ederken, başarınızı garantileyerek ilerlemenizde fayda var. Dostlar arası kırgınlıklara aracılık yapabilirsiniz.


26 Mart 2012 : İçtenliğinizin size kazandıracağı prestiji inkar edemezsiniz. Bugün duygusal yönlerinizi saklayarak kendinizi daha mantık çerçevesi içinde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Fakat bulunduğunuz ortamlarda vicdan muhasebesi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Maddi olaylarınızı yeniden düşünmek zorunda kalacaksınız.


26 Mart 2018 : Haftanın ilk gününe biraz gergin ve huzursuz başladınız. Ortaklaşa para konular, iyi yönetilmesi gereken gelişmelerle ilgilenmeniz gerekecek. Başkalarının parasal sorumlulukları önemli yenilenmeleri beraberinde getirebilir. Ancak daha kısıtlı olacak destekler karşısında ikinci bir planınız olmalı. Miras ya da geçmişten gelen parasal paylaşımlar yeniden gündeme taşınabilir.


26 Mart 2017 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


26 Mart 2016 : Akışta kalmanız ve sizi endişelendiren konuların üzerinde durmamanız gerek. Zira sizin dışınızda gelişen kontrol dışı temalar zorlayıcı olabilir. Ani kararlar vermek tüm planlarınızı alt üst edebilir. Biraz daha duyarlı davranmak, başkalarına yardımcı olabileceğiniz uğraşlarla ilgilenmek en iyisi. Hafta sonu kendi bildiğiniz yolda gidebilir, bilinçli adımlar atabilirsiniz.


26 Mart 2015 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


26 Mart 2014 : Bugün kendinizi daha canlı hissedebilirsiniz çünkü enerjiniz artıyor. Arkadaşlarınıza karşı daha anlayışlısınız. Onlarla hoşça vakit geçirebileceğiniz sürpriz karşılaşmalar da yaşanabilir. Kalabalık ortamlarda bulunabilir ve neşeli konuşmaların merkezinde yer alabilirsiniz. Daha umutlusunuz. Yardımseverliğinize de diyecek yok.


26 Mart 2013 : Sizi sorumlu kılan işler üzerinde durabilirsiniz. İş ortamında yenilikler yapmak için uygun şartlar olmasa da üzerinde çalıştığınız konuları bitirmeye gayret edin. Bu arada iş hayatında kendinizi gösterme çabanız sürüyor. Bir yandan da sizin için önemli olan kişisel başlangıçlarınızı ilerletmekte kararlısınız. Eğitim çalışmalarında son derece destekleyici etkiler altındasınız.


26 Mart 2012 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


26 Mart 2011 : Haftanın ilk günü sorumluluklar göze çarpıyor. Mesleki konularda yaşadığınız değişim eklenince yoğun etkiler altındasınız. Kişiliğinizi güçlü biçimde ortaya koymanız ve amaçlarınıza odaklanmanız söz konusu. Ancak üstlerle ilişkilerde ölçülü olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Ãœzerinizde artan baskılar karşısında sakin olmanızda yarar var.


26 Mart 2018 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


26 Mart 2016 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


26 Mart 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


26 Mart 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


26 Mart 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


26 Mart 2012 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


26 Mart 2018 : AŞK: Ruhsal olarak kendinizlebarışık olmanıza rağmen bugünbiraz yıkım arifesindesiniz.Partnerinizle uyumunuz güçlüolmasına rağmen zıtlaşacağınızbirçok konu var. Ayrılığıgöze almamalısınız.İŞ: Olağanüstü isteklerinizin gerçekleşmesiniistediğiniz için mesleki kariyerinizde her durumdakendinize söz vererek, aklınızdakileri uygulamayakoyuluyorsunuz. Başarılarınız artacağa benziyor.SAĞLIK: Yağlı yiyecekler tansiyonunuzu tetikler.


26 Mart 2017 : Zeka ve cesaretinize hayran olmamak mümkün değil. Dürüstlüğünüzünle göz dolduruyorsunuz.


26 Mart 2016 : Kartınız Bilgelik... Ailenizle ilgili düşünceleriniz taktir edilir şekilde. Oysa aşk konusunda geri adım atmanız hiç hoş olmasa gerek. O size fazlasıyla güven duyuyordu.


26 Mart 2015 : Bugün yeni yatırımlar yapmak istemeniz doğal, ancak risk almanız için değer mi? Bunu iyi analiz edin.


26 Mart 2014 : Kalbi boş olan Koç’larBugün çapkın. Karşı cinsecazip görünmek için sonderece şık ve bakımlılar.Ancak partnerinize beyazYalanlar söylemeyin.


26 Mart 2013 : Bugünlerde hijyen sizin içinçok önemli. Bulunduğunuzhemen her ortamıntemizliğine çok dikkatediyorsunuz. İş yerinizdebilhassa daha dikkatlisiniz.


26 Mart 2012 : Espri yeteneğiniz gelişmesikarşı cinsin dikkatiniçekmeye yeterli. Malisorunlarınızı da unuttunuz.Sempatikliğiniz çevrenizdekiHerkesi rahatlatıyor.


26 Mart 2011 : Diğer burçlara göre öz gezegeniniz Neptün bugün Mars#39#la uyum içinde. Dengenizi kurmuş durumdasınız. Aşk konusunda kendinizi yenilmeyi hissedeceksiniz ve hislerinizde yanılmayacaksınız. O da sizi anlıyor.


26 Mart 2018 : İlişkinizi daha sağlıklı bir bakışla değerlendirmeniz gerekiyor. Sevgilinize karşı sergilediğiniz hırçın davranışlar ilişkiniz açısından yıpratıcı olabilir. İş yerinde sorumluluklarınızın artması, yorulmanıza neden oluyor. Fakat endişe etmeyin üstesinden geleceksiniz.


26 Mart 2017 : Aşkta dikkatli olmanız gereken bir dönem. İlişkinizin size aradığınız huzuru getirmesi bugünlerde biraz zor. İşinizle ilgili taşıdığınız endişeler sizi karamsarlığa sürüklüyor. Yakın çevrenizde sizi her bakımdan desteklemeye, yardımda bulunmaya hazır kişiler var.


26 Mart 2016 : Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.


26 Mart 2015 : Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.


26 Mart 2014 : Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.


26 Mart 2013 : Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed