Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

26 Mart Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

26 Mart 2014 : Bazı olaylar anlaşıldığından çok farklı gelişiyor olabilir ya da bazı kişilerin fikirleri gerçek olaylara küçük bir miktar dahi yaklaşamıyor olabilir, ama yine de dile getirilmesinde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Normal şartlar altında çoğumuz girişimde bulunmaktan veya başlatan taraf olmaktan çok tepki verme veya cevaplama prensibiyle hareket ediyoruz. Bugün için bunu değiştirmek ve girişimde bulunmak enerji ve zaman kaybını azaltacağı gibi önemsediğimiz işlerde daha fazla hareket kabiliyeti elde etmemize de yardımcı olabilir.


26 Mart 2013 : Bugünlerde, bazı kişilerin kapalı kapılar ardından sizi desteklediğini veya gizli bir hayranınız olduğunu keşfedebilirsiniz. Ya da tam tersi bazı kişiler sizi engelleyebilir. Korkularınız sizi yavaşlatabilir. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor.


26 Mart 2012 : Kendinizi tanıdığınız ölçüde tepkilerinizi kontrol edebilir ve yapacağınız işleri dengeli bir ortamda yürütebilirsiniz. Aslında zaman zaman kendinizi denetlemenin yararı olacaktır. Bu tür gerilimli gelişmelere fazla önem vermemeli ve kanınızın kaynadığını hissettiğiniz an hemen kendinizi kontrol etmelisiniz. Ağırbaşlı ve yumuşak olmaya verdiğiniz önem başarınızın derecesini belirleyebilir.


26 Mart 2011 : Bugün parasal yönden biraz rahatlayabilirsiniz. Ancak aklınıza hergeleni yapmaktan kaçınmalı ve hayalleri bir tarafa bırakıp, sağlam oynamalısınız. Birden fazla yerden geliriniz olabilir ya da birden fazla, parayla ilgili iş yapabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde heyecanlı bazı şeyler yaşayabilirsiniz. Ancak bazı ailevi sorunlarınızın duygusal ilişkilerinizi gölgelemesi de mümkündür.


26 Mart 2014 : Hayallerinizin gerçekleşeceğine inanmak size yeniden güç verecek, başaramayacağınızı sandığınız bir işe yeniden sarılacaksınız. Kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Aile büyüklerinize düşüncelerinizi açıklarken, yanlış anlamalarına izin verecek şekilde davranmanız yüzünden incineceksiniz.


26 Mart 2013 : Bir dost ziyareti hayli tartışmalı geçti. Önceleri yatıştırıcı davranıp sonunda tartışmanın baş sorumlusu gibi çıktınız. Bu günlerde sinirlerinizi biraz dinlendirmelisiniz. Akşam yemeği daveti alacaksınız. Bu yemekte tanıştırılacağınız biriyle ilerde bazı ortak çalışmalarınız olacak. Sağlığınızla ilgili endişeleriniz sizi bugün, yarın bir uzmana götürecek.


26 Mart 2012 : Sabrınızı sınadığınızı düşünüp ilgisiz kalmaya çalıştığınız konu, yanlış donelerle sizi yanıltabilir. Mutlu olmanız gereken bir dost kalabalığı içindesiniz. Bu kalabalığın içindeki ortak sorunlar, ortak sevinçler yabana atılır zenginlikler gibi görünmüyor. Yakında alacağınız bir haber bazı dengeleri alt üst edebilir. Birtakım köklü değişiklik istekleri içine girebilirsiniz.


26 Mart 2011 : Arkadaş çevreniz ve onlarla ilişkileriniz tüm sosyal tatminlerinizi karşılayabiliyor. Ama bu yoğunluk birtakım zaaflı kişilikleri sizden gizleyebiliyor. Dostluk adına üstlendiğiniz yükümlülüklerin bir kısmını, yoğun sevgi ortamınızdan arınarak değerlendirmeniz yararlı olacak. Aileniz sizden bir konuda destek bekliyor, bunu fark etmelisiniz.


26 Mart 2014 : Bazı ilişkilerde zor unutacağınız saatler geçirmiş olmanız, mutlaka aranacağınız anlamına gelmeyebilir. Unutulmaz bir akşam daha geçirme isteğinizi, takıntıya dönüştürmemelisiniz.


26 Mart 2013 : Aşk hayatınızda bugün ne istediğinizi kendinizde bilmiyorsunuz. Bir duygu seline kapılıp gidiyorsunuz. Duygularınızı frenlemeli ve bir yola koymalısınız. Atak davranışlarınız karşınızdaki insanı şaşırtıyor. İsteklerinizin hemen gerçekleşmesini istiyorsunuz. Kendinizi sevgilinizin sahibi gibi görmek istiyorsunuz veya öyle bir izlenim veriyorsunuz.


26 Mart 2012 : O, sizin şefkat isteğinizin farkında ve size yeterince şefkat gösterdiğini düşünüyor. Fazlasını beklemek yerine onun verdiklerinin önemini anlamanız ilişkiniz için daha hayırlı olabilir.


26 Mart 2011 : Bir gün, bir yerde hayatınızın aşkıyla karşılaşabileceğinize dair inancınızın, sizi duygusal bir tembelliğe sevk ettiğini göremiyorsunuz. Rastlantılar kadar çaba da önemli.


26 Mart 2014 : Yeteneklisiniz. Bunları arzuladığınız ölçülerde kullanabilme fırsatı bugünlerde çıkabilir. Birtakım gelişmelere müdahaleden artık vazgeçme kararınız, çok yerinde bir karar olarak görünüyor.


26 Mart 2013 : Bugün işinizle ilgili konularda hareketlenme ve yoğunlaşma olacak. Ruhsal yönden biraz kuruntulu ve düşünceli olacaksınız. Fakat iş arkadaşlarınızın ilgisi ve sıcak davranışları sizi rahatlatacak. Karar veremediğiniz konuları da sonraki günlere erteleyeceksiniz.


26 Mart 2011 : Ruh haliniz tatil sonrası çalışmaya pek uygun değil. İşlerin pek yoğun olmaması durumunuzu biraz kolaylaştıracak.Çalışkan ve becerikli olmanız, sistemli olmayışınız nedeniyle hakkettiği randımanı alamıyor.


26 Mart 2014 : Bazı harcamalarınız gerçekten çok lüzumsuz. Çevrenizde bu konuda sizi uyaracak birilerine ihtiyacınız var. Bir zaman önce yaptığınız harcamanın ne kadar gereksiz olduğunu şimdi anlıyorsunuz.


26 Mart 2013 : Para konularında sözlü olarak pek kabul görmeyen ilkeleriniz var. Ama birçok insan tarafından içini çin imreniliyorsunuz. Paylaşmacısınız. Ama insanların destek ihtiyaçlarını mutlaka dile getirmeleri gerekiyor.


26 Mart 2012 : Aileniz küçük birikimlerini sizinle paylaşmak isteyebilir. Yatırım yapmakla, özel harcamalar konusunda kararsızlıklarınız var. Ailenizin isteği yatırım yapmanızdan yana.


26 Mart 2011 : İçinizden geçen özlemlerle para durumunuz arasında büyük fark var. Yeni, daha mütevazi bir yaşam tarzı belirleyip kendinizi buna alıştırmanız yararlı olabilir.


26 Mart 2014 : Bazı tanışmaları çok gecikmeli olarak yapıyor ve üzüntüler yaşıyorsunuz. Hayatınızı etkileyebilecek konumda olan birisi size önemli bir meselede dürüst davranmıyor, dikkatli olmalısınız.


26 Mart 2013 : Etrafınızda, insanların sevinç ya da üzüntü olarak yaşadıkları bazı olayların, size bir etkisi olmadığı halde, fazlaca ilgilisi görünüyorsunuz. Henüz bilgi sahibi olmadığınız gelişmeler, sonradan üzülmenize neden olabilir.


26 Mart 2012 : Görüş bildirmek durumunda kalacağınız bir konu sizde geçici üzüntüler yaratabilir.


26 Mart 2011 : Çevrenizde olup bitenlerle biraz daha yakından ilgilenmeniz gerekiyorYakın akraba ilişkilerinizdeki son gelişmeler, sizi herkes kadar ilgilendiriyor.


26 Mart 2014 : Bugün kalabalık ortamlara, topluluk halinde yapılan işlerden diğer çabalarınıza göre çok daha fazla verim alma şansınız olacak. Bir arkadaşınızdan talep edeceğiniz şeyi dile getirmek için ideal enerjide olacağınız bir gündesiniz.


26 Mart 2013 : İyimserliğiniz ve olayların yapıcı tarafını ön plana çıkaran konuşmalarınız çevrenizde etkili olabilir. Ticari bir konuda atılım yapmaya niyetiniz varsa bugün bu cesareti kendinizde bulabilirsiniz. Acele karar vermekten kaçının.


26 Mart 2012 : Sosyal biri olmanıza rağmen aşk yaşamındafarklı bir kişilik sergiliyor,tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerindeyalnızlığınızı bitirmenizgerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınızbir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizibiraz ürkütebilir. Biraz daha cesur olmalısınız.


26 Mart 2011 : Bugün enerjik hareketlerinizle insanları neşelendireceksiniz. Mantıklı hareket ediyorsunuz. Çok iyi iş anlaşmaları yapacaksınız. Grup çalışmalarından büyük zevk alıp, hünerlerinizi sergileyeceksiniz.


26 Mart 2013 : Bugün parasal değerlerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. İçinizdeki kuşkular yüzünden yaptığınız işten zevk almayabilirsiniz. Güven kelimesine gün içinde herşeyden çok ihtiyacınız var.İş hayatınızla ilgili gelişmeleri takip ederken, başarınızı garantileyerek ilerlemenizde fayda var. Dostlar arası kırgınlıklara aracılık yapabilirsiniz.


26 Mart 2012 : İçtenliğinizin size kazandıracağı prestiji inkar edemezsiniz. Bugün duygusal yönlerinizi saklayarak kendinizi daha mantık çerçevesi içinde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Fakat bulunduğunuz ortamlarda vicdan muhasebesi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Maddi olaylarınızı yeniden düşünmek zorunda kalacaksınız.


26 Mart 2014 : Bugün kendinizi daha canlı hissedebilirsiniz çünkü enerjiniz artıyor. Arkadaşlarınıza karşı daha anlayışlısınız. Onlarla hoşça vakit geçirebileceğiniz sürpriz karşılaşmalar da yaşanabilir. Kalabalık ortamlarda bulunabilir ve neşeli konuşmaların merkezinde yer alabilirsiniz. Daha umutlusunuz. Yardımseverliğinize de diyecek yok.


26 Mart 2013 : Sizi sorumlu kılan işler üzerinde durabilirsiniz. İş ortamında yenilikler yapmak için uygun şartlar olmasa da üzerinde çalıştığınız konuları bitirmeye gayret edin. Bu arada iş hayatında kendinizi gösterme çabanız sürüyor. Bir yandan da sizin için önemli olan kişisel başlangıçlarınızı ilerletmekte kararlısınız. Eğitim çalışmalarında son derece destekleyici etkiler altındasınız.


26 Mart 2012 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


26 Mart 2011 : Haftanın ilk günü sorumluluklar göze çarpıyor. Mesleki konularda yaşadığınız değişim eklenince yoğun etkiler altındasınız. Kişiliğinizi güçlü biçimde ortaya koymanız ve amaçlarınıza odaklanmanız söz konusu. Ancak üstlerle ilişkilerde ölçülü olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Ãœzerinizde artan baskılar karşısında sakin olmanızda yarar var.


26 Mart 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


26 Mart 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


26 Mart 2012 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


26 Mart 2014 : Kalbi boş olan Koç’larBugün çapkın. Karşı cinsecazip görünmek için sonderece şık ve bakımlılar.Ancak partnerinize beyazYalanlar söylemeyin.


26 Mart 2013 : Bugünlerde hijyen sizin içinçok önemli. Bulunduğunuzhemen her ortamıntemizliğine çok dikkatediyorsunuz. İş yerinizdebilhassa daha dikkatlisiniz.


26 Mart 2012 : Espri yeteneğiniz gelişmesikarşı cinsin dikkatiniçekmeye yeterli. Malisorunlarınızı da unuttunuz.Sempatikliğiniz çevrenizdekiHerkesi rahatlatıyor.


26 Mart 2011 : Diğer burçlara göre öz gezegeniniz Neptün bugün Mars#39#la uyum içinde. Dengenizi kurmuş durumdasınız. Aşk konusunda kendinizi yenilmeyi hissedeceksiniz ve hislerinizde yanılmayacaksınız. O da sizi anlıyor.


26 Mart 2014 : Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.


26 Mart 2013 : Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed