Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

26 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Boğa,

Geçmiş Yorumlar:

26 Nisan 2018 : Ailenizin ileriye yönelik görüşleri ve geleneksel kültürel düşünceleri yönüyle kariyer yaşamınızda bazı seçimleriniz yüzünden pişmanlık yaşayabilirsiniz. Bugün kadersel bazı görüşmeler yaşayabilir ve önünüze çıkan kişilerle aklınızdaki soru işaretlerini giderecek fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.


26 Nisan 2016 : Merkür’ün burcunuzda geri gitmeye başlayacak olması önümüzdeki üç hafta boyunca, her şeye bir sis perdesi arkasından bakıyormuşsunuz hissi verebilir. Bazı düşüncelerinizi netleştirmek için çaba harcayabilirsiniz, ama diğerleri sizi anlayamayabilirler. Belki de son dönemlerde aldığınız bazı kararların üzerinden geçebilirsiniz. Yeni kararlar almak içinse doğru bir süreç olmayacaktır.Yazdığım başlıklar 28 Nisan#39#da geri harekete geçecek Merkür gerilemesinin etkisi. Gerilemenin iletişimsel sorunlar, bilgisayarlar, elektronik ve elektrikle ilgi problemler, kaybolan evraklar v.b. etkilerini haftalık yazımdan okuyabilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...


26 Nisan 2015 : Şimdiden daha olgunlaşmamış veya ne olacağı belli olmayan işleri planlamanın bir mantığı olmayabilir. Olayların düşündüğünüz veya planlandığı gibi ilerleme olasılığı çok yüksek görünmüyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


26 Nisan 2014 : Biraz da kendinizi ön plana almak, dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak isteyeceğiniz ve kendinizi ifade etmeye her zamankinden daha fazla zaman ayıracağınız beş günlük süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, yaratıcılığımız, enerjimiz ve motivasyonumuz oldukça yüksek. Bu etki bizim için önem taşıyan konularda ilerlememize olanak sağlayabilir. Yüksek enerjimiz ve değişim arzumuzun hızı uzun süreli hafızaları ve alışkanlıkları olan kişilerin kendilerini dışarıda bırakılmış hissetmelerine(veya tam tersi karşımızdaki kişiler bize o şekilde hissettirebilirler) neden olabilir bu konuya dikkat etmekte fayda var.


26 Nisan 2013 : Özel ya da iş hayatınızla ilgili iş birlikleriniz veya ilişkileriniz önem arz ediyor! İş hayatınızı, bazı gelirlerinizi veya imajınızı olumsuz etkileyebilecek duygusal kararlardan ya da ani tepkilerden uzak durun! Belli yetenek veya özelliklerinizi doğru kullanmanızda fayda var. İkna kabiliyetiniz pek çok sorunu çözebilir.


26 Nisan 2012 : Bugün, zaman zaman düşüncesiz bir tutum içine girebilir ve bazı arkadaşlarınıza karşı anlayışsız davranışlar sergileyebilirsiniz. Dostlarınızı darıltmanız ya da sizin onlara gereksiz yere darılarak bir anda defterden silmeniz mümkündür. İşvereninizden ya da üzerinizde otorite sahibi olan kimselerin engellemeleriyle karşılaşabilirsiniz. Duygusal hatalara açıksınız. Yanlış bir aşk ilişkisine girmeniz, normal zamanlarınızda size sıradan görünebilecek kimseleri bir anda aşırı beğenmeniz olasıdır. Bu döneminiz geçince aslında o kimseden hoşlanmadığınızı anlayabilirsiniz.


26 Nisan 2011 : Duygusal ilişkilerinizde yolunda gitmeyen sorunlar varsa onlardan kurtulabilir ve mutlu beraberlikler yaşayabilirsiniz. Önemli bir fırsatı değerlendiremeyebilirsiniz. Bir fırsatı değerlendirebilirseniz düşündüğünüzden de iyi duruma girmeniz mümkün olur. Karşınızdaki kimsenin fazla üzerine düşmeniz sizin hakkınızda olumsuz düşünülmesine sebep oluyor. Bugün imzalayacağınız herhangi bir anlaşma, kontrat gibi şeylerde, ilerde problemler yaşayabilirsiniz. Eski bir arkadaşınızla ilgili üzüntüleriniz olabilir.


26 Nisan 2018 : Şu sıralar yaşamınızın genelinde kırılganlığa açık görünüyorsunuz. Hassas ve kendinize dönük davranışlarınız, bu sıralar ilişki problemleri yaratmaya çok elverişli. Birkaç günlük bir yolculuğunuz ve bu yolculuğun dönüşünde bir kutlamanız var. Akraba ilişkilerinizde bazı konularda umudunuzu azalttığınız gelişmeler, bu kutlamayla gözle görülür düzelmelere girebilir.


26 Nisan 2017 : Enteresan yaşam değerlendirmeleriniz sizi sadece ilginç yapıyor. Çekici de olabilmeniz için, bu değerlendirmelerinizi enteresanlıktan biraz kurtarmanızgerekebilir. Her konuda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor. Çevrenizdekilerin isteklerini körükleme huyunuz, bugün size bazı şaşkınlıklar yaşatacak.


26 Nisan 2016 : Bazı konulardaki enteresan görüşleriniz, size yeni ilişkiler sağlayabilir. Bu düşünceleri etkileyip değiştirebilecek kişilerle ilişkilerinizi iyi mesafel koymanız gerekecek. Bazı gelişmeleri olumlu anlamda yönlendirme çabalarına girecek, yanlış anlamaların önüne geçmeye çalışacaksınız. Bunun getireceği sonuçlar size duyulan ilgiyi arttıracak.


26 Nisan 2015 : Önümüzdeki günlerde ilginç tanışmalar var. Uzun vadeye yaydığınız beklentilerinizin bir kısmına acele müdahalesi etmeniz gerekebilir. Gündelik sorunlardaki kanıksamış tavrınız, yüreğinizin üzerinde koruyucu bir kılıf gibi duruyor. Beğenmediğiniz bazı huylarınızla ilgili, kendinize haksızlıklarınız var. Fakat bazı hatalarınızı da görmekte zorluklar çekebiliyorsunuz.


26 Nisan 2014 : Bir sağlık meselesine bugünlerde biraz üzüleceksiniz. Haftanın başlarında sevindirici bir haberiniz olacak. Giderek en doğruyu yaptınız. Böylece karabasanın üzerine üzerine gidilen sıkıntının nasıl yaklaştıkça küçüldüğünü gördünüz. Sizi çok düşünüp sürekli arayan bir dostunuza vefasızlık ediyor, ilgisinin karşılığını vermiyorsunuz.


26 Nisan 2013 : Bir yakınınızla ilgili duyduğunuz endişe sizi üzüyor. Fakat onun çok özel sorunları için yapabileceğiniz fazla şey yok. Akşama doğru yapacağınız program, üzüntünüzü bir kenara atmanıza vesile olabilir. Bugün yerli yerinde durmayan, değişken duyguların etkisi altında görünüyorsunuz. İçinizdeki sevinç ve hüzün gün boyu yer değiştirecek.


26 Nisan 2012 : Renkli, dolu dolu yaşanacak bir gün var önünüzde. Ne zamandır gece gündüz kafanızda planladıklarınız yavaş yavaş gerçekleşmeye başladı. Neredeyse kendinize duyduğunuz güveni kaybetmeye başlamıştınız. Kendinize inancınızı kaybetmemenizin olumlu sonuçlarını yaşamaya hazır olun. Ayrıca ne zamandır yapmayı düşündüğünüz bir işiniz var, onunla da ilgilenmeniz gerekebilir.


26 Nisan 2011 : Olumsuz tepkiler alabileceğiniz birtakım gelişmeler içindesiniz. Bu gelişmelerden kendinizi sıyırmanız gerekiyor. Gecikmiş kararlar sizi bazı risklere sokabilir. Özel ve önemli konularda yapmak istediğiniz girişimler için gerekli fırsatları yakalayabileceğiniz bir gün. İletişim yeteneğiniz bugün size bu konularda beklemediğiniz mesafeler kaydettirebilir.


26 Nisan 2018 : Aşk hayatınızda güzel günler sizi bekliyor. Sevgilinizle hiç olmadığınız kadar iyisiniz. Bugün onunla birlikte zaman geçirebilir ve daha da fazla yakınlaşabilirsiniz.


26 Nisan 2017 : İlişkinizin geldiği nokta, ilk başlarda düşünmediğiniz şeyleri düşünmenize neden oluyor. Sürekliliği olan bir şeyin temelini mi atacaksınız, yoksa gidebileceği yere kadar gitmesine seyirci mi kalacaksınız, henüz karar veremediniz.


26 Nisan 2016 : Sizden mesaj bekliyor gibi. Siz ise biraz daha emin olmak istiyor gibisiniz. Duygularını belli etmekten kaçınıyor ama size olan yakınlığını gören herkes anlıyor. Bugün size olan ilgisini iyice açığa çıkartabilir.


26 Nisan 2015 : İlişkinizde daha ilgili olmanızı, nelerin engellediğini keşfetmeniz gerekiyor. Arkadaşlarınızın bununla ilgili yaptıkları uyarıları, kulak arkası etmemelisiniz. Bazı engellerin keşfi, tarafların gözden kaçmış özelliklerinin keşfi de olabilir.


26 Nisan 2014 : İlişkinize dönük beklentilerinizde tatminsizlikleriniz var. Duygusal bir yorgunluk içinde gibisiniz. İlişkinizin iki taraflı olarak sürekli sorgulanması gelecek günlerde bazı kararlar aldırabilir.


26 Nisan 2013 : Duygusal olduğunuz kadar gerçekçisiniz de. İlişkinizde duygular kadar da gerçeklerin egemenliği var. Günü, ilişkinizi tüm olumluluğuyla gözden geçirerek değerlendirebilirsiniz.


26 Nisan 2012 : Deli gibi sevilmek arzunuz sizi imkansızlığa sürüklüyor. Sevginizi belli etmekten kaçınıp sadece sevilmek istemeniz doğru değil. Onun duygularını kullanmaktan vazgeçmelisiniz, iyi bir dinleyici ve size karşı çok da anlayışlı. Bazı şeyleri size söyleyememesinin nedeni ise yalnızca sizi kaybetmekten korkması.


26 Nisan 2011 : Kafa karışıklığınızı yok edebileceğiniz yanıtları sadece partnerinizden alabileceksiniz. Bugünlerdeki yenilikçi söylemleriniz, bazı kuşkucu yorumları da beraberinde getiriyor.


26 Nisan 2018 : İş yerinizdeki arkadaşlarınızın sizin enerjinize ayak uyduramadığı için, bugün kendinizi başkalarının işini yaparken bulabilirsiniz. İşinize olan bağlılığınız zaman, zaman özel işlerinizi aksatmanıza neden oluyor.


26 Nisan 2017 : Bazı önemli atılımlarınızı, karar ve anlaşmalarınızı bazı dostlarınıza açarsanız size destek olacaklardır. Ancak, bazılarından da gizli tutmalısınız. Çünkü bu dost sandığınız insanlar size karşı gizli düşmanlıklar içindeler.


26 Nisan 2016 : Daha ciddi işler, diye tanımladığınız hedefleriniz biraz risk taşıyor. İş hayatınızdaki dostlukları çok önemsiyorsunuz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız dayanışma işlerin daha kolay yapılmasını sağlıyor.


26 Nisan 2015 : Genel olarak yolunda giden işlerinizin, son günlerdeki geçici teklemeleri sizi bu kadar düşündürmemeli. Çok istekli çalışıyorsunuz. Bu da iş hayatınızda size bir ayrıcalık kazandırıyor.


26 Nisan 2014 : Yakın bir dostunuzla yaşadığınız dayanışma, altından kalkması zor gibi görünen sorunları kolayca aşmanıza neden olacak. Bazı iş birlikleriniz bir süre daha sürecek gibi görünüyor. Ekonomik olarak da önemli gelişmeler olabilir.


26 Nisan 2013 : Tertip ve düzen konularında ödünsüz yaklaşımlarınızın aşırı kaçtığı durumlar, karşınıza gereksiz ilişki sorunları çıkartabiliyor. Otoriter tavırlarınız bugünlerdeki yoğunluk içinde gerekli olabilir.


26 Nisan 2012 : Kafanızda işlerinizle ilgili sürekli yeni fikirler üretiyorsunuz. Aklınızda sürekli yaptığınız işin dışında bir şeyler var. Aslında tüm fikirleri uygulayabilecek kapasiteye de sahipsiniz. Sabrınız ve kararlılığınızla başaramayacağınız iş yok.


26 Nisan 2011 : Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo, her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak. İşlerinizdeki sallantılar geçici. Panik yapmanız hiç gerekmiyor.


26 Nisan 2018 : Tutumlu oluşunuzun sizi yanlış anlamalara yol açması, sadece yanlış anlamaya kararlı insanlarda gözleniyor. Ayağınızı sağlam basıyorsunuz, kendinizin kara gün dostu olabiliyorsunuz.


26 Nisan 2017 : Parasal konularda aldığınız bazı hatalı kararlar yüzünden bugünlerde biraz sıkışıksınız. Ama tutumlu davranarak bu günleri atlatabilirsiniz.


26 Nisan 2016 : Maddi konularda kendinizi son derece olumlu etkiler altında hissedeceğiniz bir gündesiniz. Özel zevkleriniz için bazı harcamalar yapabilirsiniz ve size zevk verece ortamlara girebilirsiniz.


26 Nisan 2015 : Yakın bir gelecekte iradeniz dışında, ama gönüllü olarak yapacağınız bazı harcamalarınız olabilir. Dikkatli harcama yapabildiğiniz sürece para sıkıntısı yaşamayacağınızı görüyorsunuz. Bu kararlılığınızı bozmamalısınız.


26 Nisan 2014 : Biraz daha masrafsız yaşamayı becerebilmelisiniz. Parasal şikayetlerinizi en aza indirmeniz, kolay harcama alışkanlığınızı bırakmanızdan geçiyor. Bir borç alacak meseleniz çözüme ulaşacak.


26 Nisan 2013 : Kolay harcayan biri olarak betimlenirken, arada bir sergilediğiniz tutumluluk yakın çevrenizi şaşırtıyor. Bugünlerde daha gerçekçi bütçe hesapları içine girmeniz yararlı olacak.


26 Nisan 2012 : Son zamanlarda biraz cimrileştiğinizi farketmeyen kalmadı. Evet tasarruflusunuz bunda kötü bir durum da yok ama yakın çevrenizdekiler bu durumdan rahatsızlık duymaya başlayabilirler. Sizin tek amacınız biraz dikkatli harcama yapmak olabilir ama yakınlarınız önemsenmediklerini düşünüyorlar.


26 Nisan 2011 : Bir alacağınızı tahsil etmek için çok uğraşıyorsunuz. Ama bu ilişkideki beklenmedik gelişmeler işi daha da zora sokabilir. Sert çelişkiler ciddi bir para kaynağınızı ortadan kaldırabilir.


26 Nisan 2018 : İşiniz, eğlenceniz, özel, yaşamanız ve en arka sırada da sağlığınız. Oysa bugünlerde sağlığınızla ilgilenmeniz şart olacak.


26 Nisan 2017 : Akrabalarınızdan birine karşı gittikçe artan güvensizliğiniz, biraz haksızlık içeriyor olabilir. Bazı güvensizlikleri zihninizde geliştirip uç noktalarda yaşayabiliyorsunuz.


26 Nisan 2016 : Kendinizi yorgun ve halsiz hissetmenizin arkasında esas olarak, almakta zorlandığınız kararlar var Son günlerdeki bedensel yorgunluklarınız tamamen zihinsel.


26 Nisan 2015 : Aşırı duygusallıkların etkisinden kurtulmalısınız. Ara, sıra kendinizi yoklayıp sınadığınız konuyla ilgili, objektif bir sonuca varmanız biraz zor görünüyor.


26 Nisan 2014 : Yakın ilişkilerinizde daha yapıcı ve toleranslı davranmak durumundasınız. Aşırı duygusal tepkileriniz bazı anlaşmazlıklara neden olabilir.


26 Nisan 2013 : İyimser düşünceler doğrultusunda yeni değerlendirmeler içine girmelisiniz.


26 Nisan 2012 : Sürekli yüzyüze geldiğiniz bir insan hakkınızda ileri geri konuşmaya başladı. İnsanlara güvenip de sırlarınızı vermekten kaçınmalısınız.


26 Nisan 2011 : Bugünlerde hiç hazır olmadığınız yükümlülükler üstlenmek durumunda kalabilirsiniz.


26 Nisan 2018 : Gönülden gelen fedakârlıklarla bir arkadaşınıza destek olabilirsiniz. Ancak tamamen duygusal kararlara yönelebileceğinizi ve sonuç olarak sömürülebilir bir iyi niyetin de karşınızdakine kâr, size zarar olarak döneceğini bilin.


26 Nisan 2017 : Sezgilerinizin yoğun olduğu bir gündesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen güçlü kişiliğiniz ön plana çıkıyor. Olaylara farkı yaklaşıyor, çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz. Sevdiğiniz insanla yaşadığınız fikir ayrılık-ları beraberliğinizi bitme noktasına getiriyor.


26 Nisan 2016 : Aşkta zor kararların arifesindesiniz. Yaşam size ikili seçenekler sunuyor. İstekleriniz ve zorunluluklarınız arasında yenilenmeye nereden başlayabileceğinizi duygularınızdan çok mantığınız gösterecek. İş ve para konusunda endişeleriniz var. Ancak yakın zamanda herşey normale dönecek.


26 Nisan 2015 : Çok konuşan ve bu nedenle de kafanızı karıştıran kişilerden akıl almaya kalkmayın bugün. İçinden çıkmaya çalıştığınız bir meseleniz varsa eğer ve karar vermekte zorlanıyorsanız olayı basitleştiren görüşlere ihtiyacınız var.


26 Nisan 2014 : Kendi kendinize yapacağınız planlar, insanlarla muhatap olmadan yürüteceğiniz aktiviteler, ileriye dönük sessiz sedasız yapacağınız programlar için elverişli bir gün. Mola gibi görünse de işleri gözden geçirmek size iyi gelecek.


26 Nisan 2013 : Eşinizle aranızda yoktan yere bir yanlış anlaşılma yaşanabilir bugün. Onun bazı konularda inatçı ve taviz vermez tutumları buna ortam yaratabilir. Ancak tepki göstereceğinize konuya bir de onun penceresinden bakın.


26 Nisan 2012 : Ayrılığın acısı hâlâ içinizde. Kendinize yeni bir yol çizmek istiyorsunuz. Ancak yaşadıklarınızı unutmak için zamana ihtiyacınız var. İşinizin geleceğiyle ilgili korkularınız var. Oysa bunun için anlaşılır bir gerekçeniz yok. Bütçenizi yeniden düzenlemek için harcamalarınızı sınırlayın.


26 Nisan 2011 : Sıra dışı özelliklerinizi işinizde sergilemek ya da böyle bir görevde bulunmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde uyumlu olmalısınız. Aile içindeki tatsızlıklara son vermek için herekete geçmelisiniz.


26 Nisan 2012 : Bugün,gireceğiniz ortamlarda farklı bir konu ile ilgili fikirlerinizi söylemelerini isteyebilirler. Aykırı davranmak yerine, olaylara görecelikle bakmalısınız. Taraf tutmak size çevre kaybettirebilir. Özgürce konuşmak her zaman olumlu sonuç vermiyor. Yaşam şartlarınızla ilgili değişimler canınızı sıkabilir. Dikkatli olmalısınız.


26 Nisan 2018 : Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


26 Nisan 2017 : Bugün arkadaşlar ve sosyal hayat konularında hareketlilik gözüküyor. Farklı ve yeni ortamlara girebilirsiniz. Hatta bu ortamlarda tanışacağınız bir kişiyle duygusal açıdan yakınlaşmanız bile söz konusu olabilir. İşle ilgili durumlarda ise talihli durumlar var. İşten gelen paralar ve destekler konularında güzel gelişmeler var.


26 Nisan 2016 : Son derede tutarlı ve istikrarlı bir dönem planlıyorsunuz. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız eğitsel konularda önemli aşamalar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda iş hayatınızı ilgilendiren organize konular sizi önemli adımlar atmaya itecek. Bağlantı içinde olduğunuz kişilerle bir arada olma imkanı bulacaksınız. Görüşlerinizi ısrarla savunacağınız söylenebilir.


26 Nisan 2015 : Burcunuzda ilerleyen Ay sizi son derece etkileyici kılıyor. Yeni kararların gündeme gelmesi ile yenilenmelerin içinde yol alacaksınız. Kendinize olan güveniniz her açıdan ilerlemenizi sağlayabilir. İçinde bulunduğunuz yenilikleri daha bilinçli değerlendirme şansınız var. Parasal düşünceleriniz henüz olgunlaşmamış olsa bile, kazançlarınızı artırabilirsiniz.


26 Nisan 2014 : Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


26 Nisan 2013 : Pek çok konuda harekete geçmeye kararlısınız. Ancak engellenme duygusu altında iken temkinli olmaya çalışın. Ortaklıklar ve evliliğinizle ilgili önemli bir dönemeçten geçiyorsunuz. Artık pek çok şeyin size getireceği sorumluluklarla yüzleşme zamanı. Ticaret ve iletişime dayalı işlerin ön plana geçmesi ile yeni kazançlara yönelmekte kararlı olun.


26 Nisan 2012 : Çevrenizde olup biten her konu sizi yakından ilgilendirecek. Özellikle kardeşlerle ilgili taşıdığınız endişelerin üzerinde durmanızda yarar var. Kişisel açıdan ise son derece aktifsiniz. Yeni bilgiler ve zihinsel açıdan yaratıcı çalışmalar güne hareket katacaktır. Maddi konuları içine alan planlarınızda ise istediğiniz sonuçları almanız zor görünüyor.


26 Nisan 2011 : Daha esnek planlar yapmalı, tamamlanması gereken işlere öncelik vermelisiniz. İş ve ev hayatı arasında kalmanıza rağmen, hızlı ilerlemeniz mümkün. Kariyer ve amaçlarınız üzerinde durmak ve destek aramak konusunda ise kararlı olacaksınız. İş hayatında kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz Fırsatları artık kullanmalısınız.


26 Nisan 2018 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


26 Nisan 2017 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


26 Nisan 2016 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


26 Nisan 2015 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


26 Nisan 2014 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


26 Nisan 2013 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


26 Nisan 2012 : Çevrenizde olup biten her konu sizi yakından ilgilendirecek. Özellikle kardeşlerle ilgili taşıdığınız endişelerin üzerinde durmanızda yarar var. Kişisel açıdan ise son derece aktifsiniz. Yeni bilgiler ve zihinsel açıdan yaratıcı çalışmalar güne hareket katacaktır. Maddi konuları içine alan planlarınızda ise istediğiniz sonuçları almanız zor görünüyor.


26 Nisan 2018 : Düşüncelerinizi çevrenizle paylaşırken geleneklerinizi unutmamalısınız. Yapacağınız ufak bir hata dost kaybına neden olacak. Bugün karmaşık ortamlar hazırlamaya meraklısınız ama öncelikle partnerinizi gönlünü almanız gerekiyor. Onu çok kırmışsınız.


26 Nisan 2017 : AŞK: Bekarlar için bugün hayat arkadaşı seçimi arifesi. Sizler tam anlamı ile aşkı ve mutluluğu hak eden kişilersiniz. Değişime kendinizi hazır hissediyorsunuz. PARA: Hoşgörülü olduğunuz kadar yarınınızı güvence altında tutma düşkünlüğünüzle biliniyorsunuz. Yatırım hatalarınızdan başkalarını sorumlu tutmayın. SAĞLIK: Bugün dikkatsizlik ve tedbirsizlik sebebi ile bacak veya ayak bölgenizde burkulma, ezik veya ufak yaralar oluşabilir.


26 Nisan 2016 : Kartınız Kutsal Kadın... Evli olan Boğa#39#lar eşleri ile son derece sadakatli ve sevgi dolu bir gün geçirecekler. Eşleriyle olan mutlulukları yüzlerine yansıyacak, gülecekler.


26 Nisan 2015 : SEVGİNİZİ ifade etmede zorlanabilirsiniz. Planlarınızın yavaş geliştiğini düşünüyor olsanız bile, yine de kararlılığınızdan vazgeçmemelisiniz.


26 Nisan 2014 : Genelde kendinizi savunmasız gösterip ani ataklar sergiliyorsunuz. Bu değişik tavırlarınız çevrenizi şaşırtıyor. Cazibeli görüntünüz gözlere hitap ediyor. Aşk konusuna bugün pek sıcak bakmıyorsunuz. Olumsuzluklar yaşadınız.


26 Nisan 2013 : İş yaşamınızda beğenilmeniz kendinize olan güveninizi artıracak. Sevdiğinizle başarınızı paylaşacaksınız.


26 Nisan 2012 : Pozitif düşünce içerisinde olmak bugün sizin için çok önemli zira oldukça kritik bir gün. Özellikle de işinizde oldukça mahcup olacağınız durumlar olabilir.


26 Nisan 2011 : Sevdiğiniz kişiye duygularınızı tam olarak açıklayamıyor ve içinize atıyorsunuz. Ancak gereksiz şüpheciliğiniz hem onu hem sizi üzüyor. Açık ve net bir dille konuşmanız kendi yararınıza olacak. Yaptığınız kıskançlıklar karşınızdaki kişiyi artık yıldırıyor.


26 Nisan 2018 : Yönetme duygunuzun baskın olacağı bir gündesiniz. Çevrenizdeki kişileri şekillendirmek adına yapacağınız müdahaleler olumsuz sonuçlar doğurabilir. Çevrenizdeki insanlara, kendilerini ifade etme şansını tanımalı ve ortak bir güç oluşturmalısınız.


26 Nisan 2017 : İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.


26 Nisan 2016 : İlişkinizi geliştirmek adına yaptığınız her şeye rağmen, istediğiniz noktaya ulaşamamış olmanın çaresizliği, sizi yeni ama belirsiz bir yöne doğru hareket etmek zorunda bırakabilir. İşinizle ilgili artık pozitif düşünmelisiniz. Yaşadığınız değerli tecrübeleri birbirine bağlayarak buna göre hareket edin.


26 Nisan 2015 : Şu sıralar kısa ve samimi ilişkiler sizin için daha tatmin edici olabilir. Geçmişte kalmış bir ilişkiniz tekrar gündeme gelebilir. İş yaşamında daha donanımlı hale gelmek için her fırsatı değerlendirmeye çalışın. Bu günlerde yeni bilgiler kazanmak için sıkı bir çalışma içine girebilirsiniz.


26 Nisan 2014 : Kendinizi özgürleştirmenin yolunu arıyorsunuz. Kendi gerçeğinizin peşinden giderken, kimi zaman rehberliğe ihtiyacınız olabilir. Yardım istemeden önce, kendi yapabilirliklerinize ve kaynaklarınıza bakmalısınız. İşinizi ilgilendiren davranışlarınızda daha duyarlı, ilgili, anlayışlı, adaletli olacaksınız.


26 Nisan 2013 : Beraber olduğunuz insanın tamamıyla kendisine, kendi ilgi ve çıkarlarına yönelmiş olması, ilişkinizdeki eşit şartların kaybolmasına ve mutsuzluğa yol açabilir. İş yaşamınızdaki olumlu gelişmeler sizi mutlu edecek. Ama bütün planlarınızın gerçekleşmesini beklemeyin.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed