Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

26 Temmuz Hangi Burç?


Burcunuz Aslan,

Geçmiş Yorumlar:

26 Temmuz 2016 : Etrafınızda olan bitene kayıtsız kalmamalısınız. Motive, enerjik ve istekli halleriniz olumlu geri dönüşler almanızı sağlayabilir. Sevdiğiniz kişilerle yakınlaşmanızı sağlayacak özel planlar yapabilirsiniz. Biraz kendinizi şımartmanın faydası olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatleri bazılarımız için gergin veya huzursuz geçmiş olabilir. Öğle saatlerine kadar ne yönde ilerleyeceğimize karar veremeyebilir ya da belirsizlikler ya da halsizlikler söz konusu olabilir. Ardından beklentilerimiz yükseliyor, enerjimiz artıyor, yenilikler, yeni duygular veya sonlanmalar ve ardından gelen başlangıçlar ve girişimler ön plana çıkmaya başlıyor. Yine de, ufak ihtimalde olsa, gergin durumlara karşı tedbirli olmakta ve sakin kalmakta fayda olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


26 Temmuz 2015 : Bir iyi bir kötü davranışlar içerisine giren, iniş çıkışlı tavırları olan kişiler nedeniyle zorlanabileceğiniz bir hafta sonundasınız. Bu kişilere neyi nasıl yapacağını veya farklı yol, tavır, iş ya da yöntemleri öğretmeye çalışmak yerine gözünüzü kulağınızı iyi açıp olan biteni takip etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Agresif etkilerin ön planda olabileceği bir hafta sonundayız. Dün de bahsettiğim Uranüs Mars karesi beklenmedik gelişmelere, ani tepkilere, ani açıklamalara, aniden gelişen tartışmalara açık birkaç günlük süreçte olduğumuzun göstergesi. Yüksek tansiyon rekabeti ve mücadeleci ortamları arttırabilir. Sırlar veya gizli planlar açığa çıkabilir. Bu açının bir diğer yüzü olarak, ufak tefek sakarlıklara ve kazalara açık olduğumuzu bilerek hareket etmemizde de fayda var. Aslında bu ve benzer etkilerin varlığını ve etkisini Temmuz başından beri dile getiriyorum. Detaylı açıklama okumak isterseniz, internet sayfalarımızdaki arşiv yazılarımı okuyabilirsiniz. Günün diğer önemli gezegen etkisi de, aşk hayatımızda, güzellik, sanat ve estetik başlıklı işlerde 8 Eylül e kadar olumsuzluklara neden olabilecek Venüs gerilemesi, ama bu başlığı yarın ele alacağım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


26 Temmuz 2014 : Aslında düşündüğünüz alanlarda veya yönde olmasa da, ciddiye alınması gereken profesyonel teklifler alabileceğiniz günler. Ani tepkiler vermeye de hazır olduğunuz zamanlardasınız. Ancak, ani hareketlerde bulunmadan önce olası sonuçlarını hesaplamanızda fayda var. Bazı bilgileri saklayan kişiler, endişelerinizi paylaşmanız veya sorular sormanız noktasında kritik önem taşıyor olabilir. Belirsizlikler söz konusu. Tüm burçlar için gün geneli: Sanatsal, kişisel, ticari, profesyonel veya duygusal içerikli harika fikirleriniz olabilir. Bu fikirleri pratiğe dökmeniz durumunda hayranlık kazanacağınız veya takdir görebileceğiniz günlerdesiniz. Enerjinizi neler yapabileceğiniz üzerine konuşmaya harcamak yerine, neler yapabileceğinizi göstermeye harcamanız daha doğru olacaktır. Yapma ve ortaya koyma zamanı! Ancak, aceleci veya tahammülsüz olabiliriz. Karar alırken dikkatli tartmak gerekebilir.


26 Temmuz 2013 : Değişime direnmek yerine, değişimi kucaklamak işlerinizi kolaylaştıracaktır. Bilinmedik ya da alışılmadık şeylerle karşılaşmanız, bu şeylerin zamanla rutin hayatınızın bir parçası haline dönüşemeyeceği anlamına gelmiyor. Tüm burçlar için gün geneli: A, B ve C planları çalışmadığı için hastalanmak yerine, daha önce tasarladığınızdan farklı olsa da, daha yararlı, etkin ve hızlı olabilecek gereken özgür alanı, müsamahayı ya da serbest hareket döngüsünü sağlayan bir çıkış yolu bulmak olasılığı yüksek. Burnumuzu düşürmek yerine, koku almaya çalışmalıyız.


26 Temmuz 2012 : Sanat ve güzel şeylere karşı ilginiz artabilir. Farkında olun ya da olmayın, serbest, hür kalma arzuları içindesiniz. Eğer hür olma arzularınızı belli bir dengede tutamazsanız aşırı sinirli hale girebir ve herşeye, herkese isyan etme meylinde olabilirsiniz. Huzurunuzu korumak için elinizden geleni yapın. Bugün gerilimli ruh durumunuz yüzünden bir çok fırsat kaçabilir. Çeşitli tersliklere karşı dostlar imdadınıza yetişiyor. Duygusallığa eğilimlisiniz ve sosyal çevreniz içindeki birisiden duygusal yaklaşımlar görebilirsiniz. Mevcut maddi sıkıntıya rağmen giriştiğiniz her konuda başarılı olabilirsiniz.


26 Temmuz 2011 : Duygusal hayatınızda cinsiyetiniz ne olursa olsun erkeklerle anlaşmazlıklara açıksınız. Eğer siz bir kadınsanız bu uyuşmazlık hali birlikte olduğunuz kişiye fazlasıyla yansıyabilir. Bugün oldukça gerilerde kalan ve artık unutmuş olduğunuz bir para konusu açılabilir ve ummadığınız bir anda elinize para geçebilir. Bu parayı değerlendirmekte çok acele etmeyin. Önümüzdeki günlerde kazanç sağlayacak bir diğer fırsatla karşılaşabilirsiniz.


26 Temmuz 2017 : Yeni tanışmalara karşı çekingen, ürkek davranışlar size anlaşılmaz geliyor. Birkaç gün içinde hiç umulmadık bir konuda statükoyu koruma arzusu gösterecek ve hayata genel bakışınızla çelişebileceksiniz. Yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, bazı insanlarda arkadaşlığa zorlandıkları duygusu yaratabiliyor. Bir problemle ilgili, çok acil tavır belirlemeniz gerekebilir.


26 Temmuz 2016 : Sizin adınızın da karıştırıldığı bir dedikodudan haberdar olacak ve çok sinirleneceksiniz. Bu söylentilerin arkasında sizi çok şaşırtacak amaçlar göreceksiniz. Yakın bir arkadaşınızın bunalımları sizi üzüyor. Ona daha yakın olma, dertlerini kısmen de olsa paylaşma niyetiniz ise sonuçsuz kalıyor. Arkadaşınızın bu kapalılığını çözemiyorsunuz.


26 Temmuz 2015 : Kendinize güvensiz görünebilir ve sevdiklerinize karşı hislerinizi bastırma eğilimi gösterebilirsiniz. Yakınlarınızdan ilgi görebileceğiniz bu devrede duygusal paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz. Ayın oluşturduğu uyumlu açı, çevrenizde dikkat toplayabileceğinize işaret ediyor. Gün içerisinde üzerinde durmamanız gereken aksilikler yaşamanız olası.


26 Temmuz 2014 : Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanacak. Siz bu mutlu olayın sonunu pek o kadar hayırlı görmediğiniz için, bu mutluluğu nezaketen paylaşacaksınız. Hafta sonunda gerçekleşecek bir olayın sonucu hakkında girdiğiniz bahsi kazanacaksınız. Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyecek, ama memnun döneceksiniz.


26 Temmuz 2013 : Sosyal yaşantınızda geçmişten kaynaklanan bazı problemler tekrar ortaya çıkabilir. Bunları tek başınıza çözümlemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşantınızın bu durumdan olumsuz etkilenmemesi için sorunlarınızı paylaşmalısınız. Yaşamınızda yenilikler yapmayı arzu edebilir ve bu konuda planlar yapabilirsiniz.


26 Temmuz 2012 : Yakın çevrenizde sağlık sorunu yaşayan bir arkadaşınızla ilgili beş, altı kişi değişik ölçülerde endişe yaşıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde tanık olacağınız ikili bir görüşme bazı beklentilerinizin artmasına yol açabilir. Aceleciliğiniz yersiz paniklere neden olabiliyor. Öngörülü olduğunuz şeklindeki imajınız, sizinle alakalı insanları koşuşturmalar içine sokabiliyor


26 Temmuz 2011 : Hayata başka cephelerden bakmayı öğrenmeniz gerekiyor. Çevrenizde, son günlerdeki ruh halinizi sizinle paylaşmak isteyenler var. Aile ilişkilerinde bugünlerde yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Yapıcı ve toparlayıcı özellikleriniz çok işe yarayabilir. Zaman zaman yaşadığınız karamsarlık ve umutsuzluktan çıkışı yanlış yollarda arıyorsunuz.


26 Temmuz 2017 : Bugün onunla çok mutlusunuz. Aşkı iş ve gündelik sorunlardan arınmış yalın haliyle doya, doya yaşıyorsunuz. Onu kaybetmemek için daha neler yapmanız gerektiğini düşüneceksiniz.


26 Temmuz 2016 : Sıkıntılısınız. Uzaktan tanıdığınız, hep mesafeli olduğunuz pişmanlık duygusu bu kez sizi teslim almış. Ama fazla sık elemeden ilişki yaşama, sizin burcunuzun karakteri. Bırakın ardından da pişmanlık gelsin. Yeni bir şey görünmüyor. Uzun bir zaman inzivadasınız.


26 Temmuz 2015 : Karşılıklı yapıcı niyetli eleştirileri, suçlama gibi algılamamaya özen göstermelisiniz. Partneriniz küçük nedenlerle problem yaratacak tavırlar içine girmeye hiç niyetli değil gibi.


26 Temmuz 2014 : Doğal ve zararsız bulduğunuz bazı yakınlaşmalar, onun kafasında sorulara yol açıyor. Ona duyduğunuz sevgi sizi daha dikkatli olmaya yöneltecek. Sevgilinize onun sizden beklediği ölçüde güven veremiyorsunuz


26 Temmuz 2013 : Bugün ikili ilişkinizde bir takım karmaşalar yaşayabilirsiniz. Yine de aşk ilişkinizde hevesli ve enerjik tavırlarınızla sevdiğinizi etkilemekte başarılı olabilirsiniz. Daha sağduyulu davranmaya bakın.


26 Temmuz 2012 : Aşk yaşamınızda çeşitli gerginlikler yaşayabileceğiniz ve bu gerginlikleri özel yaşamanıza da yansıtacağınız bir gündesiniz. Bir süreden beri sizi düşündüren olaylar bugün daha fazla ön plana çıkabilir. Aşk yaşamınızda bir yenilik yapmadan istikrarınızı korumaya çalışmanız daha doğru olacaktır.


26 Temmuz 2011 : Geçmişte yaşanmış olanlarla kimseyi yargılamamalısınız. İnsanların her olumsuz deneyimden yenilenmiş olarak çıkacağını unutmayın. Kafanızı netleştirme arayışlarınız kırılmalara neden olabilir.


26 Temmuz 2017 : Her konuda kararlılık ve istikrar gösterebileceğiniz bir gündesiniz. İlişkileriniz ve anlaşmalarınız bozulabilir. Maddi konularda akılcı olmaya gayret etmeli planlarınızı çok yönlü düşünerek yapmalısınız. Grup içi çalışmalarınızda aktif olmaktan zevk duyabilir, arkadaşlarınızla duygusal paylaşımlar yaşayabilirsiniz.


26 Temmuz 2016 : İş yaşamınızda oldukça yoğun olacağınız ve çalışmalarınızı kararlılıkla devam ettireceğiniz bir gündesiniz. Bugün düşüncelerinizi belli bir noktaya toplamanız ve yeni kararlar vermeniz zor olacaktır. Olayları istediğiniz gibi görmeye çalışabilirsiniz ve bazı endişeler içine girebilirsiniz. Enerji düzeyiniz son derece iyi olacaktır ve bazı planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz ancak ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. Bazı gelişmeler sizi strese sokabilir.


26 Temmuz 2015 : Bugün iş yerinizde olacak tatsızlıklara hazır olmalısınız. Kararsız davranmayıp, her şeye hazır ve hakim olduğunuzu iş arkadaşlarınıza ve amiriniz durumundaki kişilere hissettirmelisiniz. Ufak şeyler üzerine dikkatinizi toplayabilirseniz , saklanmak istenen bazı konuların farkına varabilirsiniz.


26 Temmuz 2014 : Mesleki bir konuda bir iddialaşma içersindesiniz. İnatlaştığınız kişi bugün haklılığını size ispat edecek. Buna birkaç kişinin tanık olmasından son derece rahatsızlık duyacaksınız.


26 Temmuz 2013 : Bugün ortaklık konularında ihtiyacınız olan olumlu etkiler mevcut. Sağlığınız ve işlerinizin yolunda gitmesi için moralinizi yüksek tutun. Hareket dolu, enerjik bir gün. Yeni tanışmalar mümkün.


26 Temmuz 2012 : İş yaşamınızda çeşitli gerginlikler yaşayabileceğiniz ve sorumluluklarınızın her zamankinden fazla artacağı bir gündesiniz. Yönetme yeteneğinizin artması ve çalışmalarınızdaki yoğunlaşma karamsar bir ruh haline girmenize neden olabilecektir. İşiniz konusunda yeni bir karar vermekten kaçınmalısınız.


26 Temmuz 2011 : Çalışma yaşamınızda gerçekleşen istikrarda büyük pay sahibisiniz. Bunun size sık sık hatırlatılması düşündüğünüz kadar gereksiz olmayabilir. Alçak gönüllülüğünüzü bir yerlerde sınırlamanız yararlı olacak.


26 Temmuz 2017 : Bazı önemli yatırımlar gerçekleştirdiniz ve önümüzdeki günlerde bunun faydalarını göreceksiniz. Harcamalarınıza dikkat edin. Yakında bir takım borçlarınızı kapatmak zorunda kalabilirsiniz.


26 Temmuz 2016 : Maddi konularda temkinli davranacağınız ve gereksiz harcamalardan kaçınacağınız bir gündesiniz. Daha çok gelirlerinizi arttırmaya yönelik bazı düşünceler içine girebilirisiniz.


26 Temmuz 2015 : Kendiliğinden gelişen bir oluşumda maddi çıkarlarınız var, ilgili davranmalısınız. Ayağınızı yere sağlam basmak istiyorsunuz. Karşılaştığınız güçlükler, sizi biraz abartılı umutsuzluklara düşürebilir.


26 Temmuz 2014 : Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler görünüyor. Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz.


26 Temmuz 2013 : Bugün kısa yolculuklar gündeme gelip, çevrenizle iletişiminizde artış olabilir. Yazılı ve sözlü anlaşmalardan kazançlı çıkabilirsiniz. Eviniz ve ya sevdikleriniz harcamalar yapmanız söz konusu olabilir.


26 Temmuz 2012 : Maddi konularda dikkatli davranacağınız ve harcamalarınızı dengelemeye çalışacağınız bir gündesiniz. İşinizle ilgili kaynakları arttırarak maddi durumunuzu da sağlamlaştırmayı başaracaksınız. Karşınıza yeni bazı teklifler çıkabilir, bu teklifleri çok iyi bir şekilde değerlendirmeye çalışın.


26 Temmuz 2011 : Günlük bütçenizi kontrol etmek sorunlarınızı asgariye indirebilir. Daha gerçekçi bir bütçe yapmaya ve gerçekçi beklentilere yönelmeye ihtiyacınız var. Bu konularda şansınıza duyduğunuz aşırı güven, sizi masraflı biri yapıyor.


26 Temmuz 2017 : Gerçekçi ve sorumlu olma zamanı. Özellikle parasal konularda geçen günlerin rahatlığı pek yok.


26 Temmuz 2016 : Keyfiniz yerinde olmakla birlikte bazı huzursuzluklar özellikle iş yaşamında belirebilir. Daha sebatkâr olmalı ama aşırı inattan da kaçınmalısınız.


26 Temmuz 2015 : Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Duygusal konularda şanslı bir gündesiniz ve bu yönde girişimlerde bulunabilirsiniz.


26 Temmuz 2014 : Sizi bildiğiniz konuda sürekli uyaran kişi sizin iyiliğinizi istiyor. Onu dikkate almanızda yarar var.


26 Temmuz 2013 : Sorumluluklarınızı daha fazla ciddiye almalısınız. Bugün kolay geleni seçerseniz ileride sorunlar yaşayabilirsiniz.


26 Temmuz 2012 : İşinizle ilgili konularda çalışmalarınızda dikkatli davranmalı ve yeni girişimlerinizde aceleci davranmamalısınız. Sorumluluklarınızın artması sizi olumsuz etkileyebilir.


26 Temmuz 2011 : Yaşamınızdaki olumluluklar, olumsuzluklardan daha ağır basıyor. İş yaşamınızdaki tokgözlülüğünüzü başka konularda da göstermelisiniz.


26 Temmuz 2017 : Sezgileriniz oldukça güçlenecek. Bu sayede çevrenizdeki insanların ruh hallerini kolayca hissedeceksiniz. Maddi sıkıntılarınız canınızı sıksa da sakin bir gün geçireceksiniz. Aşk hayatında hareket yok.


26 Temmuz 2016 : İşinizde zirveye tırmanmanız için gereken imkânların mevcut olduğu bir zaman dilimindesiniz. Bu konuda şans sizin yanınızda olacak. Bugün alacağınız toplu paradan bir tatil için pay ayırmalısınız.


26 Temmuz 2015 : Bugün son derece pozitif birruh hali içindesiniz. Çevrenizdekiinsanların sorunlarına karşıhassas olmanız sebebiyle adetabir yardım meleği kesilebilirsiniz. Sevdiğinizlebirlikte yapacağınız kısa bir seyahatsırasında geleceğinizi belirleyecek önemlikararlar alabilirsiniz. İyleriniz iyice açılıyor.


26 Temmuz 2014 : Lafınızı sözünüzü bilmezseniz haklıyken haksız konuma geleceğ iniz bazı diyalogların ortasında bulabilirsiniz kendinizi. Arkadan edilen laflar açıkça insanların yüzüne vurulabilir. Bu açıdan skandallara açık durumlar söz konusu.


26 Temmuz 2013 : Maddi bir takım taahhütler vermek için veya verilmiş sözlere bel bağlamak için uygun bir gün değil. Dış kaynaklarla parasal mevzularda ortaklaşa hareket etmek yerine kendi maddi güvenliğinizi sağlamak mantıklı olur.


26 Temmuz 2012 : Düşüncelerinizde ısrar etmeyi yeğlediğiniz zaman kişisel başarınızın sizi mutlu ettiğini göreceksiniz. Çevrenizle iddialaşmayı sevmeniz, güven duygunuzun güçlü olduğunu gösteriyor. Öğleden sonra çalıştığınız iş yerindeki amirlerinizle bazı konularda tartışabilirsiniz. Bunu abartmayın.


26 Temmuz 2011 : Somut projelerinizi değerlendirmek için yoğun çaba gösteriyor, yoğun görüşme trafiğinde oluyorsunuz. Ama hedeflediğiniz başarı için çok çaba gerekiyor. Borzçlarınızı ödemek için tasarrufa yönelin.


26 Temmuz 2012 : Baskıcı duyguları sevmediğiniz halde, fikirlerinizi güçlü bir şekilde ortaya koymaktan korkmuyorsunuz. Bugün, birlikte çalıştığınız kişiler size karşı muhalif düşünceler içinde olabilirler. Mantıklı davranışlarınız duygusal kişilerin hoşuna gitmeyebilir. Partnerinizin sizin karizmatik etkin kişiliğinizden hoşlanması, sizde farklı duygular oluşturuyor.


26 Temmuz 2017 : Sizin için oldukça önemli zamanlar söz konusu. Kariyerinizi ilgilendiren gelişmelere daha sorumluluklu yaklaşmalısınız. Esas amacınız kendinizi güvende hissetmek ise, görev bilincinizi öne çıkarmanız gerekmekte. Başarılı olmanız gereken bu süreçte üstlerle ilişkileri gündemde tutmalısınız İş hayatında kendinizi başkaları üzerinde gösterme şansınız olacaktır.


26 Temmuz 2016 : Artık yeni düşünceler ve elle tutulur fikirler üretmektesiniz. Ãœzerinde çalıştığınız projenin son rütuşlarını yaparken, kendinizi baskı altında hissedeceksiniz. Biraz yapıcı olmalı, sorumluluktan kaçmamalısınız. Kısa yolculukların planlandığı bu günlerde ani fikir değişiklikleri yaşanabilir. Kardeşleri içine alan problemler ise uzlaşı ve diyalog yolu ile aşılacaktır.


26 Temmuz 2015 : Kendinize olan güveninizi kazanarak ilerlemektesiniz. Ay#39#ın burcunuzda ilerlediği bu günleri son derece verimli geçirebilirsiniz. Yaratıcı olduğunuz her konuda önemli başlangıçlar yapmanız söz konusu. Kendinizi yenilenmiş hissettiğiniz bugünlerde pek çok hedef belirleyeceksiniz. Ancak iş hayatının getirdiği sorumlulukları unutmak yerine daha yaratıcı hareket etmelisiniz.


26 Temmuz 2014 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


26 Temmuz 2013 : İlişkilerde süren maddi manevi paylaşımlar sizi yeni düşüncelere itiyor. Belirsizlik yaratan ortak kaynaklar, kontrolünüz dışında ortaya çıkan harcamalara dikkat edin. Geçmişten beklediğiniz para konuları ise sorun yaratabilir. Sizi bağlayan miras, sigorta türünden ödemeleriniz, başkalarını kaynaklarına olan ihtiyaçlarınızda temkinli hareket etmelisiniz.


26 Temmuz 2012 : Sizin için yeni bir dönem olabilir. Bazı bitişler ve başlangıçların hızlandığı bu süreçte birden fazla konu öne çıkıyor. Yapıcı olmanız gereken ailevi konularda özellikle babanızı ilgilendiren temalarda esnek olmanız gerek. Sağlam temeller atmaktan yana artan sorumluluklarınız var. Kişisel açıdan kendinizi ortaya koyabileceğiniz entelektüel çalışmalar size keyif getirecek.


26 Temmuz 2011 : Pek çok şey yapabilir, hayattan daha fazla keyif alabilirsiniz. Sosyal ilişkilerin hareket kazanması ile çevrenizde yenilenmeler söz konusu. Yeni arkadaşlıklar, onların hayatınıza katacağı fikirlerle yön bulabilirsiniz. Zira geleceğe yönelik ümitlerinizde daha pozitif etkiler taşımaktasınız. Gruplar içinde yapacağınız çalışmalarda yenilikler öne çıkıyor.


26 Temmuz 2017 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


26 Temmuz 2016 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


26 Temmuz 2015 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


26 Temmuz 2014 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


26 Temmuz 2013 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


26 Temmuz 2012 : Yakın çevrede sizi dinamik kılan bir hareketlilik var. Haberleşme ağının hızlandığı bugünü kısa yolculuklar yaparak değerlendirebilirsiniz. Zira ticari ya da eğitsel bir konu nedeni ile kararlarınız değişikliğe uğrayabilir. İşinizi içine alan sunumlar ise ciddiye alınmalı. Verdiğiniz emekler ve yapıcı adımlar ilerleyen dönemlerde çok işinize yarayacak.


26 Temmuz 2017 : Kartınız Kaynak... Çevrenizdekilerle tartışıyorsunuz. Sürekli kendinizi savunma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bol harcamalarınızdan ötürü eşiniz veya aileniz sizden şikayetçi olabilir.


26 Temmuz 2016 : DENEYİMLİ kişilerin sözlerine kulak asmanızda fayda var. Bazı olaylar sizi rahatsız edebilir. Sorunlarınıza pratik çözümler bulabileceksiniz.


26 Temmuz 2015 : Yakınlarınıza karşı ilgili tavırlarınız onları mutlu edecek. İş hayatınızda zorlu bir dönemden geçiyorsunuz.


26 Temmuz 2014 : Bazı konularda son derece kesin kararlar verip uygulamak için kendinizi zorluyorsunuz. Hafızanız oldukça güçlü olmasından dolayı size söylenenleri unutma gibi bir şansınız yok. Bunun sıkıntısını aslında siz de yaşıyorsunuz.


26 Temmuz 2013 : AŞK: Özgür ve çevrenize yararlıolmak için yoğrulmuşsunuz. Budurumunuzu keşfedenpartneriniz sanki bugün siziezmeye kalkışacak gibi. Amasevgisinden şüpheetmeyin sadeceakıllanmanızı istiyor hepsi bu.İŞ: Son derece zorlu işlerin altından kalkabilirsiniz.Ama bugün tam anlamı ile duygusallaşıyor, herkeseiyi niyetli davranarak kısmetinizi tepiyorsunuz.SAĞLIK: Planlı yaşamayı kendinize ilke edindiniz.Sakin hayatınızdan dolayı sağlığınızı koruyorsunuz.


26 Temmuz 2012 : Kartınız Aşk... Bugünlerde partnerinize olan düşkünlüğünüzle biliyor herkes sizi. Onu öyle bir sarıp sarmalamışsınız ki nefes almasına izin vermiyorsunuz adeta. O bundan hoşlanıyor ama.


26 Temmuz 2011 : Düşünmek değil eyleme geçmek istiyorsunuz. Venüs sizler için pratik zeka yaratmaya başladı.


26 Temmuz 2017 : İşinizle ilgili yeni kararlar almamaya çalışın. Çalışma arkadaşlarınızla yanlış anlamalar nedeniyle bazı anlaşmazlıklar çıkabilir, sorunları büyütmeyin. Parasal harcamalarınızda sürpriz gelişmelerin olacağı bir gün. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var, uzmana başvurun.


26 Temmuz 2016 : Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.


26 Temmuz 2015 : Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.


26 Temmuz 2014 : Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.


26 Temmuz 2013 : Sevdiğinize gösterdiğiniz anlayış onu çok etkileyecek. Size karşı hissettiği duygularını açıklayabilir. Böylece beraberliğiniz çok daha güçlü ve yoğun olabilir. Farklı istekler içinde bulunabilirsiniz. Son günlerde işinize odaklanmakta zorluk çekiyorsunuz. Sanki sizi engelleyen bir şeyler var.


26 Temmuz 2012 : Karar vermek üzereyseniz, temkinli olmanın tam zamanı. Planlarınızın dışına da taşmayın. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed