Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

27 Ağustos Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

27 Ağustos 2016 : Bugünlerde, sizden saklanan sırları açığa çıkartabilir veya sizi yanıltmaya çalışan kişilerin hatalı cümlelerini anında anlayarak sizi aldatmalarını engelleyebilirsiniz. Aile ilişkileriniz veya özel yaşamınız problemlere açık olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yanıltıcı kişilere ve bizi profesyonel şekilde aldatmaya çalışanlara özellikle dikkat etmemiz gereken günlerdeyiz. Veya kendi yanılsamalarımız, paranoyalarımız, gerçek dışı endişelerimiz ya da yanlış değerlendirme ve kararlarımız olabilir(Mars – Neptün). Plan veya anlaşmaları ertelemek ya da en ince ayrıntıyı dahi atlamamak gerekiyor daha mantıklı görünüyor. Ancak, özellikle öğle sonrası saatlerde bilgi edinmek, haber almak, iletişim ağlarını en iyi şekilde kullanmak veya eğitim başlıklı konularla ilgilenmek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatleri ise, dün yazdığımız(bugün tekrar etmiyorum, isterseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz) stresli etkiler devrede yine. İlişkilerde kırıcı olmamaya ve karşılıklı meydan okuma türünde gereksiz çekişmelerden kaçınmaya çalışmamız yararlı olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


27 Ağustos 2015 : Belli anlaşma veya düzenlemeleri gözden geçirme fırsatı doğabilir. Siz normalde böyle bir ihtiyaç duymuyor olabilirsiniz. Ancak, bu tür olanaklar doğduğunda bu duruma olan ihtiyaç daha iyi anlaşılacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Güne güzel başlıyoruz. Destekçi kişiler, olumlu görüşme ve diyaloglar, işle ilgili olumlu adımlar, fırsat içeren durumlar ya da belli kararların açıklanması türünde yararlı ve hoş denilebilecek gelişmelere açık olduğumuzu gösteriyor. İlerlemeye açık, beklentilerimizi yüksek tutabileceğimiz, organize ve disiplinli hareketlerimizin başarıya ulaşabileceği, uzlaşmacı ve olumlu bir gündeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


27 Ağustos 2014 : Tuhaf davranan kişilere yol göstermeye çalışmak zaman kaybı olabilir. Bırakın herkes bildiği gibi yapsın veya bildiği yoldan gitsin. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı tavırları, düşünceleri, tepkileri veya yaşam tarzları hakkında olumsuz düşüncelere sahipseniz veya bu türlü şikayetleriniz varsa, bu fikirlerinizi ya da eleştirilerinizi dile getirmeniz durumunda, karşı taraf da aynı şiddetle veya daha kuvvetli reaksiyon gösterebilir. Benden uyarması Niobe’ce!


27 Ağustos 2013 : Maddi konuların ciddi şekilde ele alınması gerekiyor. Zıt görüşlü kişiler söz konusu. Ani kararlar almanız için sizi zorlayan kişilerle karşılaşabilirsiniz, bu kişilerden uzak durmalısınız. Önemli ilişkilerinizi geliştirmek veya sosyal çevrenizi genişletmek için neler yapabileceğinize odaklanmalısınız. Kendinize saygı duyulmasını istiyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Ne istediğimizi bilmemize ve doğru şekilde ifade ettiğimizden emin olmamıza rağmen, karşımızdaki kişiler bizden tamamen farklı düşünebilir veya bazı olayların tam ortasında vazgeçebilirler. Uranüs, Pluton, Jüpiter ve Venüs arasındaki sert açılar azalarak da olsa bugün de, ikili ilişkilerde zorluklara veya genel anlamda strese neden olabilir. Özellikle öğle saatleri civarında ufak tefek kazalara ve sakarlıklara karşı tedbirli olmakta ve ani hareketlerden kaçınmakta fayda var.


27 Ağustos 2012 : Uzun süredir görüşmediğiniz bir dostunuzla karşılaşabilir veya bu kişiden haber alabilirsiniz. Size kötü gidiyormuş gibi görünen işler size yansıtıldığı kadar kötü olmayabilirler. Hemen paniğe kapılmayın. Sağlık olarak bu aralar aşırı baş ağrılarından yakınabilirsiniz. Önem verdiğiniz bir kimse tarafında bir yere davet edilebilirsiniz.. Çevre ile daha fazla ilgilenmelisiniz.


27 Ağustos 2011 : Bugün hayatınızı karıştıracak ve sizi zor duruma düşürebilecek dedikodular olabilir. Dost bildiğiniz kimselere fazla güvenmeyin. Başkalarıyla birlikte yapılması gereken işlerde yalnız ve yardımsız bırakılabilirsiniz. Çok istediğiniz bir şey gerçekleşir gibi olup, son anda durabilir. Geri çekilmek zorunda kalabilirsiniz. Bununla beraber ilerisi için ümit var. Birlikte olduğunuz insana karşı fazla suçlayıcı tutumlara girebilir ve umulmadık anlaşmazlıklara sebep olabilirsiniz. Aslında şansınızda iyiye doğru dönüş olmakla birlikte bugün bazı ufak terslikler de yaşayabilirsiniz. Bunlar moralinizi bozmasın.


27 Ağustos 2017 : Akraba çevrenizden sevindirici haberler alabilirsiniz. Bu haberler şimdilik sadece tek kişiyi ilgilendiriyor gibi. Ama yakın gelecekte bu ilginin içinde siz ve başkaları da olacaksınız. Bir aile büyüğünüz gereksiz yere sizin için endişe duyuyor, bu endişelerini bugün de dile getirebilir. Son bir iki gününüzü birlikte geçirmeniz, sizinle ilgili kuruntularını ortadan kaldırabilir.


27 Ağustos 2016 : Uzun vadede başarılı olabileceğiniz konularda son derece başarılı adımlar atabilirsiniz. Önemli sorunlarınızı arkadaşlarınızla çözümleyebilirsiniz. Bu tür birlikteliklerde umduğunuzu bulamayabilirsiniz ve hayal kırıklığının etkisiyle moraliniz bozulabilir. Hiç gereği yok.


27 Ağustos 2015 : Olaylara bakış açınızı artık değiştirmeniz gerekiyor. Fazla idealist olmak size yarardan çok zarar getirir. Aşk hayatınızdaki pürüzleri kısa zamanda gidereceksiniz. Yeter ki ne istediğinizi bilin ve alacağınız kararlarda ısrarlı olun. Bu aralar ev hayatınızdan uzaklaşıp dost toplantılarında fazla zaman harcamaya başladınız. Hayatınızı bir düzene sokmazsanız sağlığınızla ilgili çeşitli rahatsızlıklar başlayabilir.


27 Ağustos 2014 : Son zamanlardaki kararsızlığınız çok ileri boyutlara vardı. Çok inanarak kararlar veriyor, ardından acaba doğru mu yaptım diye düşünüyorsunuz. Bugün yaşayacağınız bir olay aceleyle karar vermenin zararlarını size gösterecek. Bu gün yine Cuma heyecanını yaşıyorsunuz. Hala hafta sonunun etkisinden kurtulamadınız. Bu enerjiyle güne neşeli başladınız.


27 Ağustos 2013 : Düşündüklerinizin gerçekleşmemesi sizi telaşlandırmasın, kendinizi sakinleştirebilecek uğraşılar bulmaya gayret etmelisiniz. Onlarla birlikte bir şeyler yaparken her zamankinden daha tedbirli davranmak bir çözüm olabilir, bunun yanı sıra kendinizden yaşça daha büyük insanlarla ilişkilerinize de dikkat etmelisiniz. Örneğin babanızla veya o konumdaki biriyle aranızdaki ilişki sertleşmemeli.


27 Ağustos 2012 : Bugüne sığdırmayı düşündüğünüz, çözülmesi gereken bir sorun bir değil birkaç güne sığmayacağını gösterdi. Bunu erteleyemeyecek ve çaresiz ilk gündem maddesi hassasiyetiyle üzerine gideceksiniz. İçinizde tanımlayamadığınız bir eksiklik hissediyorsunuz. Bir zamandır bununla yaşıyorsunuz.


27 Ağustos 2011 : Bir pişmanlığınız var. Derdinizi paylaşmanız halinde zaman içinde yok olup gidecek belki. Oysa siz kendinizle yaşıyor ve derileştirdikçe derinleştiriyorsunuz. Beni biraz yanılttı diyerek uzaklaşmaya başladığınız bir arkadaş bu kadarla yetinmeyip sizi daha çok yanıltmaya kararlı görünüyor. Birkaç kişilik bir gezinin içinde olabilirsiniz, hazırlıklı olun.


27 Ağustos 2017 : Yeni ilişkiniz sizi çok heyecanlandırıyor. Zaman, zaman tedirginlik yaşamanıza rağmen kısa vadede hiç bir sorun yaşamayacaksınız gibi görünüyor. Sizi uzun zaman meşgul eden geçmiş ilişkinizin izleri artık yok olmuş gibi.


27 Ağustos 2016 : Kendinizi kaptırdığınız kadar, akılcısınız da. İlişkiniz çok duygusal bir boyutta ve mantık çerçevesinde. Kontrollü aşkın ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz.


27 Ağustos 2015 : Yaşadığınız ilişkiye daha da saygı duyma yolunu seçebilirsiniz. Çevrenizde gözlemlediğiniz olumsuz örneklerden, aşka sorular çıkartıp bir yabancılaşma şeklinde etkilenmeniz gerekmiyor.


27 Ağustos 2014 : Sizi çok heyecanlı bir yolculuk bekliyor, bulutların üzerinde uçacaksınız. İlgi duyuyor, bunu sezdirmemeye çalışıyorsunuz. Onun sempatik davranışları sizi günden güne aşka doğru götürüyor.


27 Ağustos 2013 : Bugünlerde oldukça romantik güzel sözler duyabilirsiniz. Doğal olarak etkileneceksiniz. İlişkiden beklediklerinizi tam anlamıyla bulamayacağınız yakınlaşmaları iyi değerlendirmeniz gerekiyor.


27 Ağustos 2012 : İlişkiyi biraz hızlı tüketiyorsunuz. Ama bu yapınızda var. Kimse bunun için sizi suçlayamaz. Siz de her gün ihtiyaç hissettiğiniz kadar alıyorsunuz sonuçta. Tabi ki aşk, birazını da yarına saklayayım şeklinde yaşanamıyor.


27 Ağustos 2011 : Mutlu beraberliğinizdeki arada bir teklemeler ikinizi de endişelendiriyor. Mutluluk, böylesi bir kaybetme korkusuyla yaşanılmaya çalışıldığında gerçekten tatsız, tuzsuz bir şey oluyor. Üstelik gideceği yoksa da dönüp arkasını gidiyor. Kısır bir döngü bu. Endişe ve tartışma birbirlerini geliştirip büyütüyorlar.


27 Ağustos 2017 : Önümüzdeki günler, yeni bilgiler için yatırım yapacağınız görüşmeleriniz var. Mesleki eğitiminiz için bir yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Becerilerinize biraz daha bilgi eklemek gerektiğinin farkındasınız.


27 Ağustos 2016 : Bazı durumlarda elinizdeki işler sizi boğuyor, onları pek gerekli değillermiş gibi isteksiz yapıyorsunuz. İş ilişkilerinizde isteksizlik yaşayacağınız sorunlar yok. Sorunu dışarıda aramanız gerekiyor.


27 Ağustos 2015 : Bugün iş hayatınızda bazı sorunları çözmek size huzur getirdi. Kendinizle barışık olduğunuz zamanlar sinirlerinize de hakim oluyorsunuz. İşinize istikrarlı yaklaşımlarınız işlerinizi zamanında tamamlamanıza neden oluyor.


27 Ağustos 2014 : Çok güvendiğiniz bir meslektaşınızdan alacağınız bazı haberler henüz gizli tuttuğunuz projenizle ilgili sizi umutlandıracak. Son güne bırakma huyunuz sizi sık, sık sıkıntıya sokuyor.


27 Ağustos 2013 : Sizi bugünlerde, standardınızı çok yükseltebilecek bir iş teklifi bekliyor. Bir iş konusunda verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız. İş hayatınızda küçük gönül oyunlarından vazgeçmelisiniz.


27 Ağustos 2012 : Başarılı ve çalışkansınız. Herkes gibi sorun ettiğiniz ve sorun etmeye değmez bulduğunuz şeyler var. Aldırmadığınız bir şey bazılarını şaşırtabilir, yada bir şeyi sorun edişiniz abartılı bulunabilir.


27 Ağustos 2011 : Bu iş sizi yeniledi. Bunun farkında mısınız ? Bir sürü konuda ufkunuz genişledi. Harika insanlar tanıdınız. Mesleki ve sosyal açıdan bir define sandığı açmış gibisiniz. Bu ortamdan yararlanmayı bilmelisiniz.


27 Ağustos 2017 : Parayla ilişkiniz oldukça insani. Aşırı sorumluluklar, sizin sürekli bir para krizi içinde olmanızın asıl nedeni gibi görünüyor. Fakat bu sorumlulukları seviyorsunuz.


27 Ağustos 2016 : Paranızın kıymetini fazlasıyla bilmenizin yanında, aşırı cömert davrandığınız durumlar da oluyor. Maddi sıkıntısı olan herkese koşuyor ve bu yüzden yaşadığınız maddi sıkıntıyla da kendinize kızıyorsunuz.


27 Ağustos 2015 : Bu dönem parasal konularda ve birikimleriniz açısından size destek sağlıyor. Ortaklık teklifleri alabilir, değerlendirdiğiniz takdirde kazançlı çıkabilirsiniz.


27 Ağustos 2014 : Önümüzdeki günlerde yapacağınız bir ödeme bir hafta daha uykularınızı kaçıracak. Günübirlik yaşıyorsunuz. kazancınızla harcamalarınız denk gidiyor.


27 Ağustos 2013 : Bugün evinizle ile ilgili onarım işleri için harcama yapabilirsiniz. Bugün evinize bazı ufak tefek ev eşyaları alabilirsiniz. Bugün kredi kartı borcunuzu biraz daha arttıracaksınız. Hesabınızı iyi bilin.


27 Ağustos 2012 : İhtiyaç duyduğunuz şeyleri elde edemiyorsunuz. Ama ihtiyaç duymanız gereken her şeyi satın alabilirsiniz. Harcama konusunda biraz makul olma dönemi. Beklentilerinizi şımartmayın.


27 Ağustos 2011 : Parasızlık çekmiyor sayılırsınız. İşyerinizde bir problem yaratmayacak şekilde, ilave ikinci bir iş teklifi alabilirsiniz. Bu teklifi iyi değerlendirebilirseniz, geliriniz ikiye katlanabilir. Muhtemelen sizden bir para takviyesi de beklenmeyecek. Çalışma hayatındaki becerilerinizle ikici bir işin sahibi olabilirsiniz.


27 Ağustos 2017 : Bu aralar kendinizi çok fazla dinliyorsunuz. Sürekli kafanızda olumsuz düşünceler dolaşıyor. Kendinizi dinlemeyi bırakın ve hayatın güzelliklerini yaşamaya bakın.


27 Ağustos 2016 : Bu aralar fazlasıyla kırıcı olmaya başladınız. Kendi başınıza hareket etmeniz, kimseyi önemsememiz insanları incitmenize neden oluyor.


27 Ağustos 2015 : Bu sıralar, en çok işlerinize öncelik vermeniz gerekiyor. Birçok alanda hareket halindesiniz. Bu çok yönlülük esas odaklanmanız gereken yerde, bazı gediklere yol açabilir.


27 Ağustos 2014 : Arada sırada içinizden gelerek yapacağınız hoşluklarla aileniz tarafından ne kadar sevildiğinizi daha iyi anlayacaksınız. Bunu çoktandır ihmal ettiniz.


27 Ağustos 2013 : Duygusal beraberliğinize, kendi bakışıyla olumlu anlamda tepki vermek isteyen ortak bir arkadaş ilişkiniz, sizi kızdırıyor. Niyetinin saygınlığı sizi biraz yumuşatabilir.


27 Ağustos 2012 : Aşk hayatınızda atmayı düşündüğünüz adımı hangi nedenlerin kaldırdığını iyice bir düşünmeniz gerekiyor.


27 Ağustos 2011 : Çevrenizde bir sağlık sorunu ortaya çıkabilir. Soğukkanlılığınız bir yakınınızı çok rahatlatacak.


27 Ağustos 2017 : Bugün, sizi fark etmemek imkânsız bir şey. Bulunduğunuz ortamlara neşeli kişiliğinizle hakim olacaksınız. Çevrenizin size olan yaklaşımlarını görmezliktengelmemelisiniz. Partnerinizle ortak çalışmalariçinde olacaksınız. Onun yanlışlarına kızabilirsinizfakat iyi niyetli olduğunu inkâr edemezsiniz.


27 Ağustos 2016 : Duygusal anlamda biraz gergin hissedebileceğiniz, huzuru ve rahatlığı bulmak için gayret edeceğiniz bir gündesiniz. Yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluğa negatif tarafından yaklaşmamaya gayret etmeniz gerekiyor.


27 Ağustos 2015 : İlginç bir olayın sizi kendine çekmesiyle birlikte iş ve aile hayatınız bir anda altüst olabilir. Kendinizi bu durumdan soyutlayın. Ekonomik problemlerinizi aşmak için alternatif çözümler üretin. Yakın akrabalarınızdan biriyle yaşadığınız sürtüşmeler size yarar yerine zarar verecektir.


27 Ağustos 2014 : Kendinizi ifade etmekte, istek ve ihtiyaçlarınızı dile getirmekte zorlanmayacağınız bir gün. Özellikle erken saatlerde dinleyeniniz ve anlayış göstereniniz bol olacak. Yeter ki her şeyi en iyi bilirim havasına bürünmeyin.


27 Ağustos 2013 : Eşinizle hayatı paylaşmak istediğiniz sürece anlamlı ve tatmin-kâr olabilir. Daha açık ve yapabileceklerinizi ortaya koyan bir tavır sergilemeye gayret edin. Kenara çekilip sorumluluk almamak aranızdaki bağı zayıflatabilir.


27 Ağustos 2012 : Geçmişten ders almasını bilen ender kişilerden birisiniz. Bugün dengeli ortamları tercih ederek seviyeli sohbetlerde bulunmayı istiyorsunuz. Karşıt düşüncelerin verdiği sıkıntılar yüzünden iş potansiyeliniz düşüyor. Maddi konulardaki güven arayışınız hâlâ devam ediyor.


27 Ağustos 2011 : Her şeyin olumlu gideceği, başarılarla dolu bir gün yaşayabilirsiniz. İş hayatında yüklü ödemeler aldıkça bunları yeni projeleriniz için finans kaynağı olarak kullanabilirsiniz. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmeyin.


27 Ağustos 2012 : Maddi konuların ve karşılıklı iletişim önemli olduğu bir gün. Olaylara gelişigüzel yorum getirmekten hoşlanmadığınız için, çekimser tavırlarınızın altında, bazı şeyleri daha iyi kavrama özelliği yatıyor. Bugün yine kendi doğrularınız için savaş vermek isteyeceksiniz. Finans konularda ketum olacağınız bir gün..


27 Ağustos 2017 : Pek çok konuda rahat şartlar altındasınız. Sizi harekete geçiren gelişmeler, arkadaşlıkların getirdiği desteklerle ilerlemeniz mümkün. Sosyal organizasyonların öne çıkması ile planlarınız değişebilir. Başkalarını içine alan ve öncelikli olan yardım aktiviteleri size yeni sorumluluklar getirecektir. Hızlı ilerleyebilir, dostlarla olan beraberliklere zaman yaratabilirsiniz.


27 Ağustos 2016 : Sizi parasal anlamda kısıtlayan şartları dikkate alarak ilerlemelisiniz. Zira bu dönem bütçenizi zorlayan giderleriniz oldu. Şimdi yeni bir planlama ile çalışma kapasitenize yönelik girişimler yapmanız gerekecek. Verimli olabileceğiniz iş konularından ek gelirler sağlayabilirsiniz. İşbirliği gerektiren konularda akılcı davranmanızda yarar var.


27 Ağustos 2015 : Burcunuzda ilerleyen Ay yeni başlangıçlar planladığınızı gösteriyor. Ortaya çıkan yeni koşulları yönetmekte kararlı olacaksınız. Bu yeni dönem size pek çok şey katacaktır. Öncelik taşıyan konularda yeni başlangıçlar yapılabilir. Özellikle zihinsel açıdan sorumluluk ve yük getiren çalışmalar içine giriyorsunuz. Becerikli yanlarınızı geliştirme şansınız olabilir.


27 Ağustos 2014 : Yeni başlangıçlar ve ilişkiler konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın ilişkilerinizi gözden geçirebilir yeni kararlar alabilirsiniz. Ãœstelik bu analizinizin sonuçlarını kendinize saklamakta istemeyebilirsiniz. Kişisel hassasiyetlerinizi giderme konusunda daha kararlı olacak, ertelemeden somutlaştırma çabasına gireceksiniz.


27 Ağustos 2013 : Hayatı daha farklı yollardan deneyimlerken, değişik görüşler ve fikirler sizi etkileyecektir. Özellikle eğitim hayatında yaşanan değişikliklerle daha kararlı bir tutum kazanacaksınız. Aşırı karamsar düşüncelerden sakınmalı, işle ilgili bağlantılarınıza yönelmelisiniz. Yeni haberler, uzaklardan gelen kişilerle olan iletişiminiz hızlanacak.


27 Ağustos 2012 : Hafta sonu taşıdığınız yükler yerini daha rahat koşullara bırakıyor. Biraz özel ilişkilere yer açmak, çocuklarla ilgili konulara özen göstermek gerekecek. Daha sağduyulu olmanız halinde yaşanan sorunları aşabilirsiniz. Spekülatif açıdan risk taşıyan girişimlerinizde dikkatli olunmalı. İşi içine alan girişimler her açıdan size yeni sorumluluklar getirecektir.


27 Ağustos 2011 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


27 Ağustos 2017 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


27 Ağustos 2016 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


27 Ağustos 2015 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


27 Ağustos 2014 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


27 Ağustos 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


27 Ağustos 2012 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


27 Ağustos 2017 : Yoğun duygu ve ihtiraz içindesiniz. Özellikle sevdiğiniz kişi veya kişiler gönlünüzü kırmış gibi.


27 Ağustos 2016 : Kartınız Geçit... Kendinizi bu kadar sarsılır hale sokmamalısınız. Küçük bir eleştiri bile sizi günlerce yıkmaya yetiyor. Kendinize, inançlarınıza, yaşam biçiminize güvenmelisiniz.


27 Ağustos 2015 : AŞK: Yeni fikirlerle doluptaşıyorsunuz. Aşka ve hayallereçok fazla kendinizi kaptırdınız.Aşk yaşamınızı eğlence hayatıgibi görmektesiniz. O size biröfkeli yüzünü gösterecek olursaeğlenceniz hemen biter.İŞ: Zor günler için yatırımlarda bulunmuştunuzama bugünlerde tüketmeye başladınız. Daha zoranlarınız olacak. Tüketme yerine üretim yapın.SAĞLIK: Halsizlikten yakınıyorsunuz. Ya dinleninya vitaminlerinizi alın. Huysuzluğunuz üzerinizde.


27 Ağustos 2014 : Kartınız Ruh... Hayalleriniz gerçeğe dönmeye başladı. Özellikle ailenizde yeni bir yapılanma söz konusu olabilir. Ayın konumu astrolojik açıdan size yararlı olacaktır.


27 Ağustos 2013 : Çevrenize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Dengeniz öyle bozuldu ki artık size güvenemiyorlar.


27 Ağustos 2012 : Kartınız Aşıklar... Güven dolu rutin işlerle uğraşmak nazik ve hoşgörülü olmak en büyük amacınız. Bugün çevrenizde sizi destekleyen birçok arkadaşınız olacak. Mutlu olun.


27 Ağustos 2011 : Verdiğiniz sözlerin arkasında sonuna kadar durmalısınız. Her istediğiniz, anında gerçekleşmez.


27 Ağustos 2017 : Kötü niyetli kişilerin dedikoduları sevgilinizle aranızı bozacak. Oysa bu tatsız dedikoduların asıl nedeni de sizi birbirinizden ayırmak. Her ikinizde uyanık olup bu sözlere kulak tıkamalısınız. İş hayatınızdaki problemleri abartıp kendinizi boş yere üzmeyin. Çok önemli bir konuda yüzeysel düşünüyorsunuz.


27 Ağustos 2016 : Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.


27 Ağustos 2015 : İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.


27 Ağustos 2014 : Yaşadığınız ilişki sizi yoruyor ve bitmek üzere. Bir arkadaş topluluğunda tanıştırıldığınız kişi, artık umudu kesmenize karşın, bugünlerde sizi arayabilir. İş hayatınızla ilgili düşüncelerinizi hayata geçirmek için başkalarının desteğine ihtiyacınız var.


27 Ağustos 2013 : Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.


27 Ağustos 2012 : Aşk hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Beraberliğiniz hakkında aldığınız kararlar sevgiliniz tarafından ilgiyle karşılandı. Mutluluğunuzu kalıcı kılmanız için biraz daha özen göstermeniz gerekiyor. Bugün iş hayatınızı ilgilendiren riskli bir durumla karşılaşmanız mümkün.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed